Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 07:15   #331
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Zapuszczam włoski tak, czy inaczej, ale obecnie wyglądam kloszmanie - taka przejściówka że włosy odrastają i nie ma opcji - muszę to przeczekać, bo żeby wyglądać dobrze musiałabym obciąć włosy.... ale uparłam się, że będę czekała i wytrzymam - zapuszcze do brody mniej więcej, bo w takich chyba najlepiej się czułam

No i farbowanie - nigdy nie wrócę do mojego naturalnego koloru włosów
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:54   #332
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

A ja podcielam te zniszczone ale dlugosc zsotala ta sama Wlasciwiwe mam juz dlugie wlosy teraz moga sobie spokojnie rosnac dalej
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 23:17   #333
schizzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

mi tez jak zapuscilam co niektorzy zaczeli truc, ze lepiej wygladalam w krotkich :/ troche to jest przykre tego sluchac jak sie czlowiek tyle nameczy przy zapuszczaniu ale ja sie ciesze, ze sa juz dlugie.. przynajmniej nie musze tyle siedziec przed lustrem i ich ukladac
schizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 07:33   #334
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez schizzz Pokaż wiadomość
mi tez jak zapuscilam co niektorzy zaczeli truc, ze lepiej wygladalam w krotkich :/ troche to jest przykre tego sluchac jak sie czlowiek tyle nameczy przy zapuszczaniu ale ja sie ciesze, ze sa juz dlugie.. przynajmniej nie musze tyle siedziec przed lustrem i ich ukladac
Co do układania to najłatwiej układaja mi się włosy jak mam króciutkie - suszarka i ręka - nic więcej nie ptorzeba
Ale ja chcę długie i koniec, już zapowiedziałam Mężowi, że zapuszczam i nie ma siły, któa mnie od tego odwiedzie
Zobaczymy jak długo
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 07:52   #335
maaatrusia
Raczkowanie
 
Avatar maaatrusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

jakiej długosci macie juz włoski?? ja zapuszczam juz ok 2 lat, ale oczywiście nie raz je troszke skracałam i podcinałam. teraz mam do polowy łopatek:P mialam troszke dluzsze ale koncówki podciełam
__________________
> 16.07.2011
maaatrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 08:07   #336
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez maaatrusia Pokaż wiadomość
jakiej długosci macie juz włoski?? ja zapuszczam juz ok 2 lat, ale oczywiście nie raz je troszke skracałam i podcinałam. teraz mam do polowy łopatek:P mialam troszke dluzsze ale koncówki podciełam
Ja, jako, że dopieroniedawno podjęłam decyzję o zapuszczaniu to mam włosy mniej więcej długości 5-7cm... Postrzępione, wycieniowane, wyskalpowane nożem chińskim
Planuję zapuścić do równej długości do brody - to będzie spory sukces i czeka mnie kilka miesięcy męki Ale na efekt warto czekać
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 13:14   #337
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

a mnie ostatnio coś naszło, i chciałam ściąć włosy, na szczęście mobilizują mnie znajomi, którzy każą zapuszczać włosy do studniówki masakra jakaś z tym zapuszczaniem, kompletnie nie mam pomysłu jak włosy układać...
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 14:05   #338
schizzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

ja zapuszczam jakos prawie juz 2 lata i mam za lopatki ale ja mam pocieniowane te wlosy i grzywke.. mi w rownej dlugosci wlosach nie byloby za dobrze
schizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 15:20   #339
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Jestem załamana farbowałam włosy szamponem dokładnie 16 września, dziś mamy 12 październik, niemal równy miesiąc po. Szampon jeszcze się nie zmył dobrze, mam odrost... ale tego odrostu mam może z 7mm na moje oko jak moje włosy będą dalej takim tempem rosnąć to nie wiem co zrobię... mam nadzieję, że to minie i włosy będą mi rosnąć tak jak zawsze...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 15:25   #340
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

mam wlosy krecone. no i swietnie. Jak obetnę to wszyscy widzą ze krotsze, ale gorzej z odrastaniem. Odrosnie te pare cm i co z tego jak wlosy się skręcą i nic nie widać. i dalej tak samo krótkie
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 19:20   #341
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

jest wogóle jakiś sposób na niemyślenie o rosnących włosach, nożyczkach i fryzjerze ??
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 08:27   #342
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
jest wogóle jakiś sposób na niemyślenie o rosnących włosach, nożyczkach i fryzjerze ??
Chyba nie ma
Ale ja w weekend oglądałam fajne zdjęcia z czerwca tego roku, gdzie miałam znacznie dłuższe włosy niż teraz, w efekcie czego zadzwoniłam do fryzjera i odwołałam strzyżenie, na ktore umówiłam się n1 23 października - twarda będę i będę te zdjęcia oglądała
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 10:44   #343
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Oglądanie swoich zdjęć w długich włosach jest dołująco-motywujące, to fakt... wciąż to robię... ale nie ma nic lepszego, niż pstryknięcie sobie paru fot w obecnej fryzurze trochę łez się leje, ale wtedy stanowczo sobie poprzysięgam, że prędzej sczeznę niż zetnę włosy krócej niż do ramion
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 11:24   #344
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Oglądanie swoich zdjęć w długich włosach jest dołująco-motywujące, to fakt... wciąż to robię... ale nie ma nic lepszego, niż pstryknięcie sobie paru fot w obecnej fryzurze trochę łez się leje, ale wtedy stanowczo sobie poprzysięgam, że prędzej sczeznę niż zetnę włosy krócej niż do ramion
No teraz jakoś koszmarnie źle nie wyglądam, więc nie dołuja mnie te zdjęcia z dłuższymi włosami, ale lepiej się wtedy czułam i taka dziewusia byłam Tęsknie do tamtych włosów
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 13:01   #345
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

pierwsza mysl o zapuszczaniu włosów pojawiła sie 1,5 roku temu i sie zaczeło chciałam zejść z balejazu blond do mniej wiecej mojego koloru czyli brąż swojego naturlnego nie lubie wiec farbuje, chce zapuscic zdrowe włosy wiec o nie dbam ale poczatki były mega ciężkie chciałam co 2 mc podcinac końcowki za każdym razem konczyło sie to sporym scieciem w dodatku mamtak scieniowane włosy ze jeste ogromna różnica długości ;( a ze chce je z tyłu wyrównać to jest katastrofa bo te najkrótsze mam do połowy szyi a najdłuże do połowy łapatek, boje sie iść do fryzjera, a moje włosy sie rozdwajaja ... moim celem jest włosy za łopatki równej długości i ewentualnie pazuki z przodu.... jak mam załamke i chce juz ściąć... to staram sie wykombinować wtedy cos z kolorem.. trzymam za was i za siebie kciuki...
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:36   #346
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez schizzz Pokaż wiadomość
mi tez jak zapuscilam co niektorzy zaczeli truc, ze lepiej wygladalam w krotkich :/ troche to jest przykre tego sluchac jak sie czlowiek tyle nameczy przy zapuszczaniu ale ja sie ciesze, ze sa juz dlugie.. przynajmniej nie musze tyle siedziec przed lustrem i ich ukladac
Moim zdaniem jesli dobrze czujesz się w tych włoskach to je zostaw. A ludzie sa poprostu zazdrośni . Tez to kiedys przerabiałam. Dziś wszystkim podobaja się moje długachy (choć wcale jeszcze nie takie długie)
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:40   #347
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez zielonejabłuszko Pokaż wiadomość
mam wlosy krecone. no i swietnie. Jak obetnę to wszyscy widzą ze krotsze, ale gorzej z odrastaniem. Odrosnie te pare cm i co z tego jak wlosy się skręcą i nic nie widać. i dalej tak samo krótkie
ja coś wiem o tym... tylko, że u mnie nie widac nawet obcinaniem. Ale pomyśl sobie ile ludzi chciałoby mieć takie fajne loczki .
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 15:15   #348
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Myślę,że bez podcinana włosów (co jakieś 8 tygodni) ciężko jest zapuścić piękne i zdrowe włosy. Choćby dlatego,że wyszarpane końce łamią się i coraz dalej się urywają 2 lata temu postanowiłam,że zapuszczam i za nic nie zetnę nawet mm. I wiecie co, w maju musiałam je sporo obciąć, bo wyglądały tragicznie: 1000 długości, rozdwojone,suche, wstrętne końce. Od noszenia ciągłego kucyka w połowie głowy były połamane,czego nawet nie widziałam. Dzięki Bogu trafiłam na ludzką fryzjerkę,która mi sporo wytłumaczyła i obcięła. Mam teraz włoski za ramiona, zdrowe końce, które podcinam co drugi miesiąc i wydaje mi się,że szybciej rosną niż przed obcięciem (bo wtedy co urosło to końce się łamały i mogłabym je tak zapuszczać i zapuszczać).
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:10   #349
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

niedawno robiłam odrosty i doszłam do wniosku, że dosyć szybko mi rosną włosy, do studniówki powinnam już mieć do połowy łopatek ale jestem szczęśliwa warto zapuszczać
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 07:42   #350
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Dziewczyny ja mam bardzo długie włosy, końcówki podcinam raz na pół roku i to w zupełności wystarczy jeśli się o nie dba. Teraz mogę sobie pozwolić na częstsze podcinanie bo już nie zapuszczam, ale nie widzę takiej potrzeby!! Podcinam wtedy gdzy zmieniam fryzurę.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 08:01   #351
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

A ja idę dzisiaj wyrównać firanki na karku, żeby przygotować włosy do zapuszczania Już mam złe przeczucia co do tego obcinania
Prosze trzymać kciuki, coby nie oskalpowali mnie znowu
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 08:11   #352
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

ja sobie zawsze tak obiecuje a potem marudze ze takie dlugie sa za ciezkie, ze bardziej wypadaja, ze mam koncowki zniszczone... a tak naprawde to mam po prostu ochote na jakas odmiane teraz mam wizje fryzurki z dlugich wlosow, a na razie mam za ramiona, ale moze wytrwam
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:21   #353
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja idę dzisiaj wyrównać firanki na karku, żeby przygotować włosy do zapuszczania Już mam złe przeczucia co do tego obcinania
Prosze trzymać kciuki, coby nie oskalpowali mnie znowu
Mnie zawsze grzecznie pytają, ile im "pozwole" zejść z długości
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:29   #354
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Mnie zawsze grzecznie pytają, ile im "pozwole" zejść z długości
Tak tak, ale ja mam króciutkie włosy i tu nie można nawet o centymetrach mówić
Mi się marzą takie chociaż do brody równe włosy teraz...

Ostatnio mówiłam "tylko nie ruszaj grzywki, bo ma zostać taka jaka jest" moment nieuwagi na to co robi fryzjerka i myslałam, że ja zabiję!
Mąż przed 3 dni musiał mnie uspokajać, że jako chłopiec tez wyglądam całkiem nieźle
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:37   #355
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Wątek w sam raz dla mnie...

Miałam włosy przed ucho troszkę...obecnie mam juz za i po wyprostowaniu sięgają ramion ( no...może z 2cm brakuje)...

Muszę wytrzymać do 60 cm a potem zobaczę...Już zapowiedziałam w domu, że jeśli kiedykolwiek im oznajmię że chce włosy podciąć to mają mnie przywrócić do porządku

Taka długość mi się marzy.....boże dopomóż...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicole_scherzinger.jpg (10,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicole-scherzinger-picture-6.jpg (49,4 KB, 18 załadowań)
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:41   #356
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

dziewczyny.. to mowicie,ze TRZEBA co jakis czas podcinac koncowki?! ja zapuszczam od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie bylam u fryzjera... i nie chce chodzic tam przynajmniej przez pol roku to nie wiem teraz.....
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:47   #357
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. to mowicie,ze TRZEBA co jakis czas podcinac koncowki?! ja zapuszczam od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie bylam u fryzjera... i nie chce chodzic tam przynajmniej przez pol roku to nie wiem teraz.....
To zależy od stanu końcówek i kondycji włosów...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:26   #358
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ja jak najbardziej jestem tylko za podcinaniem końcówek.Choćby nawet 3mm,ale uważam,że podcinać nalezy
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 17:09   #359
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Mnie ostatnio mocno powypadały włosy i miałam zniszczone końcówki(farbowanie + 2 miesiące brania antybiotyków)- musiałam ściąć 7cm,żeby fryzura jako tako wyglądała I wychodzi na to,że jeszcze nic sobie nie zapuściłam... teraz już więcej nie tykam włosów i czekam aż urosną od ramion do połowy pleców(a już miałam blisko łopatek)Całe szczęście,że kuracje wzmacniające pomogły i włoski wracają do normy
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 13:21   #360
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Ostatnio mówiłam "tylko nie ruszaj grzywki, bo ma zostać taka jaka jest" moment nieuwagi na to co robi fryzjerka i myslałam, że ja zabiję!
Mąż przed 3 dni musiał mnie uspokajać, że jako chłopiec tez wyglądam całkiem nieźle
Ja mialam takie wlosy "za ucho" jak zaczynalam studia, scielam po liceum i to byl blad! W krotkich wlosach czułam sie okropni, choc zdaniem fryzjerow takie za ucho to juz "poldlugie".
Teraz jestem na 4 roku studiow i ostatnio u fryzjera z wlosow do pasa dalam sobie podciac 10cm i zrobic krotsze pazurki przy twarzy, tak ze najkrotsza warstwa jest do ucha. Grzywke scinam raz na dwa tygodnie, tak ze nawet jak mi ja za bardzo zetna to sie tym nie przejmuje bo mysle sobie ze przynajmniej dluzej bede miała spokój z podcinaniem

Życzę powodzenia w zapuszczaniu i gratuluję kochającego męża, ja też mam Ci czego zazdrościć. Bo od długich włosów o wiele ważniejszy kochający człowiek u boku, ja bym się za takiego dała ogolić
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.