Majowe Panny Młode - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 09:06   #2821
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
T'ai własnie dzięki takim wpisom coraz bardziej przekonuję się do tego pomysłu.
Dziekuję
nie ma za co
w poniedziałek byłyśmy na kawie i miałam okazję akurat obejrzeć zdjęcia
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:17   #2822
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ja także mówię "tak" w maju I troche egzotycznie, bo ślub będzie w Hiszpanii (aktualnie tu mieszkam). Załatwony mamy już kościół, godzinę, salę, ja mam też już sukienkę i kolczyki do niej, ale nadal przed nami: muzyka na ślub, muzyka na wesele, fotograf.... Czy Wy też macie juz koszmary senne związane z Waszym slubem? Ja miałam już trzy i wszystkie o tym samym: że w ostatnim momencie okazuje się, że coś jest niezałatwione (nie ma muzyków, na weselu, zapomniałam zamówić fryzjera..., albo, że jestem w Polsce, bo zapomniałam (!!!) polecieć do Hiszpanii na mój własny ślub. Wydawało mi się, że się tym nie stresuje, ale jednak gdzieś tam w podświadomości musi być jakieś napięcie: stąd te sny.
super, coraz nas więcej )
wow, Hiszpania...i ten klimat!

co dokoszmarów. to ja mam je nagminnie.... zazwyczaj śni mi się, że fotograf nie przyjechał na czas, dopiero zjawił sie w połowie imprezy..albo ze w ogóle nie przyjechał ani fotograf,ani kamerzysta.
Sniło mi sie też, ze stałam przed ołtarzem ubrana w błękitną koszulę, jeansową kamizelkę, dół miałak od sukni spod którego było widać czarne lakierki na moich nogach
Mój TŻ tez ma koszmarki... śniło mu sie np,że nie przywieźli wódki na czas, i orkiestra nie dojechała i przekładaliśmy wesele na nastepny tydzien

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Joasiunia: gosci nie bedzie (jak na Hiszpanie) duzo, bo okolo 200, w tym z Polski pewnie tylko z 30 osob.... ale wyobrazcie sobie, ze tutaj sale i miejsca celebracji maja ODDOLNE limity gosci, najczesciej jest to okolo 250 gosci, jezeli ktos ma mniej to i tak musi zaplacic za minimum. W "naszej" hacjendzie to bylo 260 osob, ale zgodzili sie podpisac z nami umowe na 200.
ooo jesuuu, a mi sie wydawało, że nasze 100 osób zaproszonych to dużo

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Monita01 - prosze pochwal się swoją sukienką
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:18   #2823
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Jak na Hiszpanię... To niezłe tam weselicha mają U nas będzie ok 120
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:30   #2824
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Super, strasznie ci zazdroszcze Rozumie, ze mieszkacie w Hiszpanii na stale, jak twoja znajomosc hiszpanskiego? Ostatnio zaczelam sie uczyc hiszpanskiego i zalozylam na wizazu watek: uczymy sie jezyka hiszpanskiego, jesli mozesz to wpadaj tam czasem, twoja pomoc bylaby dla nas nieoceniona
Tak, od prawie poltora roku meiszkamy w Hiszpanii, przedtem mieszkalismy w Polsce (tzn ja od zawsze, moj TZ postanowil sie przeprowadzic z Hiszpanii, w sumie byl chyba rok), ale potem ja dostalam propozycje pracy nieopodal Madrytu i oto jestesmy Moj hiszpanski jest w miare plynny, ale oczywiscie nadal nie idealny. Na watek zajrze, chetnie pomoge!

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

ooo jesuuu, a mi sie wydawało, że nasze 100 osób zaproszonych to dużo

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Monita01 - prosze pochwal się swoją sukienką [/QUOTE]

W Hiszpanii standard to ok 300 gosci a sa wesela i na 600! Jak dla mnie to szal jakis! Ale tutaj zaprasza sie wszystkich: pania z miesnego z mezem i dziecmi, sasiadow i burmistsza miasteczka (no i potem, jak dzieci pani z miesnego biora slub, to i ona musi nas wszystkich zaprosci i tak toczy sie to kolo! Rodzice mojego TZ w zeszlym roku co weekend byli na slubie, a czasem na dwoch i potem wypadalo wszystkim sie "odwdzieczyc" i takze zaprosci.... Ja oczywiscie sie na ten zwyczaj wypinam, zakrywajac sie tym, ze nie jestem stad i zapraszam moja rodzinke i przyjaciol z Polski a z Hiszpanii tylko kilka najblizszych mi osob, z pracy baaaardzo malo ludzi.

A sukienke moja mozna obejrzec tutaj: http://www.rosaclara.es/es/vestido-d...osa+Clara+2011 Co myslicie?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:40   #2825
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

propozycje bukiecików...białych i różowych


T'ai i jak? podoba się któryś?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:46   #2826
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja miałam 3 lata na studiach i zachwycona byłam
ale ciężko mi się zebrać żeby samej utrwalać
Ojej, to po 3 latach to juz pewnie plynnie mowisz
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:47   #2827
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

W Hiszpanii standard to ok 300 gosci a sa wesela i na 600! Jak dla mnie to szal jakis! Ale tutaj zaprasza sie wszystkich: pania z miesnego z mezem i dziecmi, sasiadow i burmistsza miasteczka (no i potem, jak dzieci pani z miesnego biora slub, to i ona musi nas wszystkich zaprosci i tak toczy sie to kolo! Rodzice mojego TZ w zeszlym roku co weekend byli na slubie, a czasem na dwoch i potem wypadalo wszystkim sie "odwdzieczyc" i takze zaprosci.... Ja oczywiscie sie na ten zwyczaj wypinam, zakrywajac sie tym, ze nie jestem stad i zapraszam moja rodzinke i przyjaciol z Polski a z Hiszpanii tylko kilka najblizszych mi osob, z pracy baaaardzo malo ludzi.

A sukienke moja mozna obejrzec tutaj: http://www.rosaclara.es/es/vestido-d...osa+Clara+2011 Co myslicie?
hehhee, to jest właśnie teo.. co kraj to obyczaj! ale z tego co się orientuję, to Hiszpanie są bardzo mili i otwarci, i uwielbiają śluby!

sukienka... śliczna!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 09:48   #2828
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
propozycje bukiecików...białych i różowych


T'ai i jak? podoba się któryś?
najbardziej to 4 ale to piwonie co?
na razie żaden nie przebija "mojego"

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ojej, to po 3 latach to juz pewnie plynnie mowisz
właśnie to już mija 3 rok przerwy w używaniu
więc niekoniecznie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:49   #2829
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja tam nie T'ai ale 4 uważam bardzo ładny
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:55   #2830
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Mnie najbardziej podobaja sie takie "kulki" z rozyczek, i moim zdaniem ladnie wyglada, jak widac "zielone", daje to ladny kontrast i naturalny wyglad bukietu Kolezanka na swoim slubie miala bukiet z jasnorozowych rozyczek, a w samym srodku niektorych kwiatkow umocowane byly takie jakby perelki czy krysztalki (juz nie pamietam), bardzo ladnie to wygladalo!

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
hehhee, to jest właśnie teo.. co kraj to obyczaj! ale z tego co się orientuję, to Hiszpanie są bardzo mili i otwarci, i uwielbiają śluby!

sukienka... śliczna!

Tak, Hiszpanie sa bardzo mili i otwarci przy pierwszym kontakcie wiec milo jest w sklepach, na ulicy itp, bo kazdy spotkany sprzedawca czy przechodzen chetnie Ci we wszystkim pomoze, zagada, pogawedzi. Natomiast trudniej przedrzec sie dalej i tak na prawde sie zaprzyjaznic (przynajmniej mnie).

Dzieki a propos sukienki Mierzylam tez ta: http://www.airebarcelona.com/esficha...barcelona+2011 , jest identyczna, jedyna roznica to inna koronka, ale kroj ten sam, a uwazam, ze zdjecie lepsze, bardziej oddaje urok sukni.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:57   #2831
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ja tam nie T'ai ale 4 uważam bardzo ładny
4 - to są piwonie
wg mnie kazdy z tych bukiecików ma to "coś"

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
najbardziej to 4 ale to piwonie co?
na razie żaden nie przebija "mojego"
hehehee, to są tylko propozycje.... Ale Twój bukiecik ładnusi - nie zaprzeczę, ojjj nie
kazdy lubi, to co lubi

ale może dla kogoś innego na tym forum będą inspiracją moje propozyjce
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 09:59   #2832
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
właśnie to już mija 3 rok przerwy w używaniu
więc niekoniecznie
Nie martw sie, bedziemy sie szkolic

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej podobaja sie takie "kulki" z rozyczek, i moim zdaniem ladnie wyglada, jak widac "zielone", daje to ladny kontrast i naturalny wyglad bukietu Kolezanka na swoim slubie miala bukiet z jasnorozowych rozyczek, a w samym srodku niektorych kwiatkow umocowane byly takie jakby perelki czy krysztalki (juz nie pamietam), bardzo ladnie to wygladalo!
Sukienka sliczna, uwielbiam koronki Co do bukietu to ja mialam kulke, ale z mieszanych kwiatow
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:02   #2833
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
hehehee, to są tylko propozycje.... Ale Twój bukiecik ładnusi - nie zaprzeczę, ojjj nie
kazdy lubi, to co lubi

ale może dla kogoś innego na tym forum będą inspiracją moje propozyjce
wiem wiem
wklejaj śmiało
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:02   #2834
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej podobaja sie takie "kulki" z rozyczek, i moim zdaniem ladnie wyglada, jak widac "zielone", daje to ladny kontrast i naturalny wyglad bukietu Kolezanka na swoim slubie miala bukiet z jasnorozowych rozyczek, a w samym srodku niektorych kwiatkow umocowane byly takie jakby perelki czy krysztalki (juz nie pamietam), bardzo ladnie to wygladalo!

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------




Tak, Hiszpanie sa bardzo mili i otwarci przy pierwszym kontakcie wiec milo jest w sklepach, na ulicy itp, bo kazdy spotkany sprzedawca czy przechodzen chetnie Ci we wszystkim pomoze, zagada, pogawedzi. Natomiast trudniej przedrzec sie dalej i tak na prawde sie zaprzyjaznic (przynajmniej mnie).

Dzieki a propos sukienki Mierzylam tez ta: http://www.airebarcelona.com/esficha...barcelona+2011 , jest identyczna, jedyna roznica to inna koronka, ale kroj ten sam, a uwazam, ze zdjecie lepsze, bardziej oddaje urok sukni.
kiedy byłam na wakacjach w Hiszpani, to zrobili naprawdę na mnie pioronujące wrażenie, tzn ich serdeczność i owtartość

b.podobają mi sie proste sukienki, ale jednocześnie eleganckie. Gratuluję wyboru
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:04   #2835
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

@woda sodowa: jezlei pozwolisz to sie troche pomadrze Widzialam tlumaczenie slowek, i tak : diversión nie oznacza w sumie zabawy (taka dziecieca zabawa lub gra to juego), tylko rozrywke. A cerrar nie musi oznaczac ze od razu na klucz, tak po prostu to tez cerrar. A jak chce sie podkreslic, ze na klucz, to mozna dodac: cerrer con llave. LLave = klucz, con = z. No, to juz koniec moich madrosci, hi hi
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:04   #2836
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

A skoro już jesteśmy przy temacie kwiatów pokaże wam kilka bukietów które mi się podobają, zdjęcia pochodzą ze strony pracowni w której zamierzam zamawiać bukiety
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:12   #2837
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
A skoro już jesteśmy przy temacie kwiatów pokaże wam kilka bukietów które mi się podobają, zdjęcia pochodzą ze strony pracowni w której zamierzam zamawiać bukiety
ale słodycz! az miło popatrzeć
bardzo mi sie pdoba 4, w tej jaśniejszej tonacji
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:14   #2838
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
ale słodycz! az miło popatrzeć
bardzo mi sie pdoba 4, w tej jaśniejszej tonacji
dokładnie
w domu zapiszę na kompa koniecznie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:23   #2839
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
@woda sodowa: jezlei pozwolisz to sie troche pomadrze Widzialam tlumaczenie slowek, i tak : diversión nie oznacza w sumie zabawy (taka dziecieca zabawa lub gra to juego), tylko rozrywke. A cerrar nie musi oznaczac ze od razu na klucz, tak po prostu to tez cerrar. A jak chce sie podkreslic, ze na klucz, to mozna dodac: cerrer con llave. LLave = klucz, con = z. No, to juz koniec moich madrosci, hi hi
Widzisz kochana to jest wlasnie problem, ze ja sie ucze hiszpanskiego po angielsku (mialam w slowniku fun-la diversion) i czasem po prostu wiem co slowo oznacza, ale nie wiem jak na polski przetlumaczyc To samo z cerrar w slowniku bylo tylko lock, a to po angielsku jest zamknac na klucz,a nie po prostu zamknac. Dzieki kochana mialam nadzieje, ze takich wlasnie wskazowek nam bedziesz udzielac, tylko moze przeniesmy sie na ten drugi watek, zeby tu dziewczynom nie zasmiecac
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 10:44   #2840
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Wklejam kilka propozycji bukietow. Mnie chyba najbardziej podoba sie 3ci, choc jeszcze sie dokladnie nad bukietem nie zastanawialam.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:57   #2841
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
ale słodycz! az miło popatrzeć
bardzo mi sie pdoba 4, w tej jaśniejszej tonacji
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dokładnie
w domu zapiszę na kompa koniecznie
Te dwa akurat widziałam na żywo bo to bukiety PM i świadkowej gdy świadkowałam rok temu
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-10-22 o 10:59
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:02   #2842
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:50   #2843
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01... ślub w Hiszpanii...zazdroszczę.. . to przepiękny kraj, byłam na północy i jestem zakochana do dziś
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:07   #2844
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
monita01... ślub w Hiszpanii...zazdroszczę.. . to przepiękny kraj, byłam na północy i jestem zakochana do dziś
Bierzemy slub tego samego dnia Znasz juz godzine?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:39   #2845
86ladybird
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 tylko pozazdrościć
wiecie co? chyba rzeczywiście nie do końca przemyślałam ten bukiet. zobaczymy co powie florystka, ale dobrze, że jesteście lepiej jak ktos na to z boku "popatrzy".
86ladybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:50   #2846
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Bierzemy slub tego samego dnia Znasz juz godzine?
Godzina 16.00 a Wy macie już ustalone?

Ja narazie oglądam się za sukienkami, tzn przymierzam w listopadzie już bym chciała zamówić. W jednym salonie Pani powiedziała że w tym roku są jeszcze stare ceny a w przyszłym z tego względu że podniosą vat no i inflacja to producenci poniosą ceny gdzieś max o 5%, to nie dużo ale zawsze coś
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:07   #2847
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 86ladybird Pokaż wiadomość
monita01 tylko pozazdrościć
wiecie co? chyba rzeczywiście nie do końca przemyślałam ten bukiet. zobaczymy co powie florystka, ale dobrze, że jesteście lepiej jak ktos na to z boku "popatrzy".
od tego TU jesteśmy

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a jesteście za kolorowymi butami? czy jednak pozostajecie przy białych? jakieś typy, zdjęcia itp...?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:17   #2848
86ladybird
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja zdecydowanie jestem za kolorowymi, jakieś fajne sandałki na małym obcasie wyglądają super do białej sukni.
86ladybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:23   #2849
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Godzina 16.00 a Wy macie już ustalone?
Tak, my o 19ej
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:30   #2850
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej podobaja sie takie "kulki" z rozyczek, i moim zdaniem ladnie wyglada, jak widac "zielone", daje to ladny kontrast i naturalny wyglad bukietu Kolezanka na swoim slubie miala bukiet z jasnorozowych rozyczek, a w samym srodku niektorych kwiatkow umocowane byly takie jakby perelki czy krysztalki (juz nie pamietam), bardzo ladnie to wygladalo!

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------




Tak, Hiszpanie sa bardzo mili i otwarci przy pierwszym kontakcie wiec milo jest w sklepach, na ulicy itp, bo kazdy spotkany sprzedawca czy przechodzen chetnie Ci we wszystkim pomoze, zagada, pogawedzi. Natomiast trudniej przedrzec sie dalej i tak na prawde sie zaprzyjaznic (przynajmniej mnie).

Dzieki a propos sukienki Mierzylam tez ta: http://www.airebarcelona.com/esficha...barcelona+2011 , jest identyczna, jedyna roznica to inna koronka, ale kroj ten sam, a uwazam, ze zdjecie lepsze, bardziej oddaje urok sukni.
Hola guapa! Widziałam że wspominałaś w wątku coś o welonie? Ja aktualnie mieszkam w Barcelonie (ale ślub w Polsce). Suknię już kupilam, teraz szukam dodatków (w tym welonu). Wymarzyłam sobie welon w stylu hiszpanskim (http://www.google.com/images?q=welon...w=1024&bih=423) Czy orientujesz się może w jakiej cenie są takie welony? I czy z łatwością się je znajdzie w salonach ślubnych w Hiszpanii?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.