Dieta OXY - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 17:19   #841
Siwulinka
Przyczajenie
 
Avatar Siwulinka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta OXY

Cześć dziewczyny tak na 85% jestem przekonana do zakupy ww dietki, mam tylko kilka pytań. Pomożecie ?

Rozumie, że jak dziś wykupie tą dietę, dostaje login do portalu i tam określam od kiedy zaczynam, podaje wagę, cel i wtedy otrzymuje plan na pierwszy tydzień i jadłospis, czy jak?
Dalej....
Czy ta dieta zawiera jakieś produkty "z kosmosu" ?
Nie wiem, jakiś topinambur, pitaja, czy coś co się tylko słyszy w tv? Czy to jest takie normalne jedzenie?
Nie ukrywam, że zależy mi, żeby ta dieta nie puściła mnie z torbami
Czy ta żurawinę dostanę w sklepach ze zdrową żywnością? Gdzie Wy ją kupujecie??
Bardzo dziękuje za jakiekolwiek info
Pozdrawiam
S.
Siwulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 20:22   #842
Patnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta OXY

Tak dostajesz kod i masz dietę na stronie oxy, a produkty raczej normalne. Zestaw możesz zamówić na stronie oxy Ja mam zatem inne pytanie, czy moge powtórzyć od nowa pierwsza fazę mimo ze jestem juz przy 3? Nie podobają mi sie efekty i chciałabym zacząć od nowa, mozna tak?
Patnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 21:13   #843
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Siwulinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny tak na 85% jestem przekonana do zakupy ww dietki, mam tylko kilka pytań. Pomożecie ?

Rozumie, że jak dziś wykupie tą dietę, dostaje login do portalu i tam określam od kiedy zaczynam, podaje wagę, cel i wtedy otrzymuje plan na pierwszy tydzień i jadłospis, czy jak?
Dalej....
Czy ta dieta zawiera jakieś produkty "z kosmosu" ?
Nie wiem, jakiś topinambur, pitaja, czy coś co się tylko słyszy w tv? Czy to jest takie normalne jedzenie?
Nie ukrywam, że zależy mi, żeby ta dieta nie puściła mnie z torbami
Czy ta żurawinę dostanę w sklepach ze zdrową żywnością? Gdzie Wy ją kupujecie??
Bardzo dziękuje za jakiekolwiek info
Pozdrawiam
S.
Ja zurawine zamawiam na allegro. Nie ma skladnikow z kosmosu, poza tym są zamienniki
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 19:37   #844
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez kafelatte Pokaż wiadomość
no i halooo ! po tygodniu - 1 kg !! jedząc 1700-1800 kcal dziennie no i ćwiczonka jest dobrzeee
Halo i gratulacje! Ja dziś rozpoczęłam nowy cykl oxy, ostateczny atak przed wakacjami. W to lato planuję sylwetkę idealną, więc będzie to ciekawe, bo i siłka i dieta. Mam 1500-1600 kcal, trzymajcie kciuki!

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Siwulinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czy ta dieta zawiera jakieś produkty "z kosmosu" ?
Cześć. Produkty masz normalne, a jak coś Ci nie pasuje to możesz podmienić. Możesz też sobie wygenerować listę zakupów, to wygodny "gadżet" jest
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:33   #845
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

ja sie przyznaje bez bicia, że wczoraj "żarłam" jak opętana, a dziś już dieta, także tylko jeden dzień jestem w plecy
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:56   #846
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez divona Pokaż wiadomość
Halo i gratulacje! Ja dziś rozpoczęłam nowy cykl oxy, ostateczny atak przed wakacjami. W to lato planuję sylwetkę idealną, więc będzie to ciekawe, bo i siłka i dieta. Mam 1500-1600 kcal, trzymajcie kciuki!
Ja również jestem na Oxy od dzisiaj, zgodnie z planem, bo tak chciałam. Kcal mam podobnie, ciekawe czy będziemy mieli podobne potrawy

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja sie przyznaje bez bicia, że wczoraj "żarłam" jak opętana, a dziś już dieta, także tylko jeden dzień jestem w plecy
Ja to samo, ale wiedziałam, że od dziś zaczynam dietkę. Mogę powiedzieć, że było to zaplanowane zadanie i myślę, że to mógł być niezły pomysł. Naprawdę mam dosyć jedzenia na jakiś czas :P
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:26   #847
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Spoko dziewczyny! Ja wczoraj totalnie poległam, na całej linii. Na przysmaki mojej mamy nie ma mocnych, więc co mogłam zrobić?
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 06:45   #848
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Sevestra Pokaż wiadomość
Ja również jestem na Oxy od dzisiaj, zgodnie z planem, bo tak chciałam. Kcal mam podobnie, ciekawe czy będziemy mieli podobne potrawy

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


Ja to samo, ale wiedziałam, że od dziś zaczynam dietkę. Mogę powiedzieć, że było to zaplanowane zadanie i myślę, że to mógł być niezły pomysł. Naprawdę mam dosyć jedzenia na jakiś czas :P
Cytat:
Napisane przez divona Pokaż wiadomość
Spoko dziewczyny! Ja wczoraj totalnie poległam, na całej linii. Na przysmaki mojej mamy nie ma mocnych, więc co mogłam zrobić?
dziewczyny też jestem tego zdania, że takie obżarstwo nam wystarczy na jakiś czas, ja w niedziele ostro popłynęłam, ale mój organizm sie buntował w każdy możliwy sposób nie wiem jak u Was dlatego w poniedziałek już wcieliłam diete
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:28   #849
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
dziewczyny też jestem tego zdania, że takie obżarstwo nam wystarczy na jakiś czas, ja w niedziele ostro popłynęłam, ale mój organizm sie buntował w każdy możliwy sposób nie wiem jak u Was dlatego w poniedziałek już wcieliłam diete
Tutaj to samo. W poniedziałek zaczęłam oxy, tak sobie to zaplanowałam i tak musiało być. W sobotę byłam przekonana, że w poniedziałek będę jeszcze chciała świętować. W niedzielę wieczorem już wiedziałam, że to się musi skończyć. Za dużo tego dobrego :P.
Myszola w ogóle Ci gratuluje, bo jeżeli dobrze pamiętam to po świątecznym obżarstwie masz wagę, która była całkiem niedawno Twoim celem diety, więc wiesz ->
Jakiś plan do lata teraz?
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:15   #850
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez divona Pokaż wiadomość
Tutaj to samo. W poniedziałek zaczęłam oxy, tak sobie to zaplanowałam i tak musiało być. W sobotę byłam przekonana, że w poniedziałek będę jeszcze chciała świętować. W niedzielę wieczorem już wiedziałam, że to się musi skończyć. Za dużo tego dobrego :P.
Myszola w ogóle Ci gratuluje, bo jeżeli dobrze pamiętam to po świątecznym obżarstwie masz wagę, która była całkiem niedawno Twoim celem diety, więc wiesz ->
Jakiś plan do lata teraz?

Kochana zważe się w piątek i sie okaże czy waga tyle samo pokaże ale dziękuję! chciałabym zejść do tych 53/52 apetyt rośnie w miare jedzenia, ale nie wiem czy to sie uda
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:43   #851
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Dieta OXY

Dziewczyny, też bym chciała przejść na tą dietę
Mam klika pytań, może któraś z Was znalazłaby chwilę żeby mi odpowiedzieć?
Chciałabym schudnać 10 kg
Jak zrobić, wykupić dietę na te 3 msc czy wykupić na miesiąc i później powtarzać?
Co z tą żurawiną? Gdzie kupie składniki najtaniej, skąd będę wiedziała jakie składniki i w jakich proporcjach jeżeli nie wykupię ich na stronie? Ile jej potrzebuje na te 3 msc?

netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 21:52   #852
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, też bym chciała przejść na tą dietę
Mam klika pytań, może któraś z Was znalazłaby chwilę żeby mi odpowiedzieć?
Chciałabym schudnać 10 kg
Jak zrobić, wykupić dietę na te 3 msc czy wykupić na miesiąc i później powtarzać?
Co z tą żurawiną? Gdzie kupie składniki najtaniej, skąd będę wiedziała jakie składniki i w jakich proporcjach jeżeli nie wykupię ich na stronie? Ile jej potrzebuje na te 3 msc?

Hej,
w miesiąc 10kg nie schudniesz na pewno, więc warto wykupić oxy na dłużej, bo to się wiąże też z czynnikiem motywacyjnym
Żurawinę możesz kupić np. na allegro. Ważne, żeby była bez cukru. A przepis na oxyshake będziesz miała w swoim planie, więc nie będzie problemu z proporcjami

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Kochana zważe się w piątek i sie okaże czy waga tyle samo pokaże ale dziękuję! chciałabym zejść do tych 53/52 apetyt rośnie w miare jedzenia, ale nie wiem czy to sie uda
A ja Ci będę kibicować!
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 22:08   #853
Desidona
Raczkowanie
 
Avatar Desidona
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 61
Dot.: Dieta OXY

Cześć dziewczyny, ja mam podobny problem jak netkaaOO, więc pewnie też od razu na 3 miesiące wykupię...
Divona, czy mogłabyś przybliżyć "czynnik motywacyjny"? O co to konkretnie chodzi? Z góry dziękuję!
Desidona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 22:12   #854
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Desidona Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja mam podobny problem jak netkaaOO, więc pewnie też od razu na 3 miesiące wykupię...
Divona, czy mogłabyś przybliżyć "czynnik motywacyjny"? O co to konkretnie chodzi? Z góry dziękuję!
Chodziło mi o to, że jeśli wykupisz na 3 miesiące, to żal przerwać po tygodniu
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 22:20   #855
Desidona
Raczkowanie
 
Avatar Desidona
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 61
Dot.: Dieta OXY

Achhhh... A ja myślałam, że jak się wykupuje na 3 miesiące, to w pakiecie jest dodawane coś motywacyjnego :P. Ostatni raz miałam styczność z dietą Oxy jakieś 2 lata temu, więc nie wiem na ile jestem na bieżąco .
Swoją drogą, masz tutaj rację... Jest to taki zewnętrzny czynnik motywujący, tak jak publicznie oświadczenie o wdrożeniu zmian i deklaracja efektu.
Ja mam ponad 10kg motywacji, muszę to spalić przed wakacjami, więc raczej wytrwam. No i wreszcie spróbuję tej indywidualnej Oxy, bo nie byłam na niej jeszcze
Desidona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 22:21   #856
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Desidona Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja mam podobny problem jak netkaaOO, więc pewnie też od razu na 3 miesiące wykupię...
Divona, czy mogłabyś przybliżyć "czynnik motywacyjny"? O co to konkretnie chodzi? Z góry dziękuję!
Im dluzej stosujesz ta diete to lepiej wyrabiasz nowe nawyki zywieniowe.. ja wlasnie koncze ta 3 miesieczna i poniewaz nie wiedzialabym co ze sobą zrobić po niej (wrócić do tego co bylo przed ) wykupilam teraz na rok - pomijam aspekt wagi, bo nie osiagnelam jeszcze tego co chce, ale jest wygodnie bo nie musze myslec co zjem, tylko mam gotowe pomysly
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 22:56   #857
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Dieta OXY

Cześć Dziewczyny! Mi też się nazbierało trochę do zrzucenia - tylko, że ja od wigilii gromadzę :P. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Już jakiś czas temu po Oxy miałam spokój i tylko czasem korzystałam z co ciekawszych pomysłów z tej diety (czyli podobnie jak Ty Cremova ).
Teraz myślę, że to dobry czas by znów się za siebie zabrać. Mam do zrzucenia mniej niż koleżanki, ale też chyba zdecyduję się na wersję 3 miesięczną.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Czynnik motywacyjny będę miała w pakiecie :P
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 23:29   #858
Desidona
Raczkowanie
 
Avatar Desidona
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 61
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Rekiss Pokaż wiadomość
To Czynnik motywacyjny będę miała w pakiecie :P
Nie bądź złośliwa
Desidona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:04   #859
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

Ja jestem na oxy od stycznia i mogę z czystym sumieniem polecić tą dietę, cremova dobrze prawi dzięki diecie całkowicie zmieniłam sposób swojego żywienia, jak mam ochote na słodkiem zjadam kawałeczek gorzkiej czekolady 75% a nie jak kiedyś batona czy paczke czipsów (sic!)
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 14:09   #860
zrazka
Przyczajenie
 
Avatar zrazka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta OXY

Dziewczyny mam pytanie

wykupiłam 3 miesięczny pakiet diety zaczynam od poniedziałku ... póki co mam na pierwszy miesiąc ustawione menu i w związku z tym mam pytanie bo widze że 1 tydzień to Detox, 2 - Fat Burning 3 - Step, 4- Balance czy w następnym miesiącu etapy się powtarzają i zaczynają od początku ?? Oxy shake jest tylko w jednym tygodniu w miesiącu ?

pozdrawiam
zrazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:33   #861
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez zrazka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie

wykupiłam 3 miesięczny pakiet diety zaczynam od poniedziałku ... póki co mam na pierwszy miesiąc ustawione menu i w związku z tym mam pytanie bo widze że 1 tydzień to Detox, 2 - Fat Burning 3 - Step, 4- Balance czy w następnym miesiącu etapy się powtarzają i zaczynają od początku ?? Oxy shake jest tylko w jednym tygodniu w miesiącu ?

pozdrawiam
Tak i tak
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:19   #862
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Dieta OXY

Cześć dziewczyny! Oxy już zamówione, od jutra startuje! W sumie przed chwilą dopiero skojarzyłam, że to prima aprilis.
Zakupy już mam zrobione na pierwszy tydzień no i lecimy. Zrazka i Netkaa będziemy szły podobnie
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 01:08   #863
dia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta OXY

Ja też zaczynam od rana



Starej wersji oxy nie znam, ale nowa wydaję się faktycznie motywująca dzięki liście zakupów, możliwości całkowitej zmiany menu na cały dzień czy podpowiedzi zamienników także Wasze komentarze są zachęcające a więc nie mogę się doczekać wyników! Wzięłam zestaw miesięczny, bo 3-5kg by mnie usatysfakcjonowalo powiedzcie proszę czy faktycznie waga po zakończeniu diety jest stabilna (oczywiście ograniczając alkohol, słodycze itd, jednak w moim przypadku pewnie po diecie jakieś niewielkie ilości się pojawią;p), jakie są Wasze doświadczenia?



Z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia!
dia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 19:53   #864
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez dia24 Pokaż wiadomość
Ja też zaczynam od rana



Starej wersji oxy nie znam, ale nowa wydaję się faktycznie motywująca dzięki liście zakupów, możliwości całkowitej zmiany menu na cały dzień czy podpowiedzi zamienników także Wasze komentarze są zachęcające a więc nie mogę się doczekać wyników! Wzięłam zestaw miesięczny, bo 3-5kg by mnie usatysfakcjonowalo powiedzcie proszę czy faktycznie waga po zakończeniu diety jest stabilna (oczywiście ograniczając alkohol, słodycze itd, jednak w moim przypadku pewnie po diecie jakieś niewielkie ilości się pojawią;p), jakie są Wasze doświadczenia?



Z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia!
Oxy jest tak skonstruowana żebyś nie wróciła do starej wagi. Dodatkowo rozpędza metabolizm, więc nawet jeśli zwiększysz trochę kaloryczność to nie będzie problemu. Oczywiście, jeśli nie wrócisz to jakiś mega złych nawyków
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 22:22   #865
dia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta OXY

Ufff.. Dzięki za odpowiedź! Za mną pierwszy dzień, propozycje posiłków mi odpowiadają i faktycznie głodna nie jestem, jedyne to zastanawiam się czy zamiast niektórych koktajli nie będę jeść oddzielnie składników (przygotowałam na jutro koktajl z marchewek, rzodkiewek, szpinaku, ogórka i pestek słonecznika i wymiksowane nie przekonuje mnie to a oddzielnie wszystko z chęcią bym zjadła;p)
dia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:33   #866
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez divona Pokaż wiadomość
Hej,
w miesiąc 10kg nie schudniesz na pewno, więc warto wykupić oxy na dłużej, bo to się wiąże też z czynnikiem motywacyjnym
Żurawinę możesz kupić np. na allegro. Ważne, żeby była bez cukru. A przepis na oxyshake będziesz miała w swoim planie, więc nie będzie problemu z proporcjami

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------


A ja Ci będę kibicować!
Zdaje sobie sprawe, że nie schudnę 10 kg w ciągu miesiąca
Chodziło mi o to czy można kupić na miesiąc i powtarzać to samo przez trzy miesiące
Już wiem, że nie i..... kupiłam na 3 msc
Ale patrząc na to jestem przerażona... Zwłaszcza, że ja cały dzień praktycznie jestem po za domem i będę musiała 3 posiłki mieć przygotowane do jedzenie po za domem, nie mam w dodatku ich gdzie podgrzać zastanawiam sie czy nie przestawić obiadu na kolacje, robił ktoś tak i chudł?
w dodatku zaznaczyłam, że nie ćwiczę prawie wcale (bo tak jest) ale chciałabym coś lekkiego ćwiczyc np skalpel 3x w tygodniu i wyznaczyli mi 1300 kalorii, chyba umrę z głodu
nigdy nie byłam na takiej typowej diecie i serio jestem przerażona

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

mam pytania odnośnie składników, np na środę mam koktajl z borówek amerykańskich, u mnie w mieście nigdzie ich nie kupię, czy mogą być mrożone? niby mogę wymienić na inny składnik, ale to taki sam problem, czy można używać mrożonych owoców?
to samo mam z rybami, u mnie na wsi nie ma świeżych ryb, tylko mrożone, czy mogą być?

czy napoje które są zaraz po posiłkach to ja mam je pić w trakcie czy zaraz po posiłku?
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 13:13   #867
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Dieta OXY

Hej ja od jakiegos miesiąca nie oxuje bo miałam niespodziewana przeprowadzkę potem urlop, a teraz już skończył mi się pakiet...ale zwazylam się dzisiaj na silowni i w sumie zostało mi na minusie 4 kg po oxy dużej roznicy w sumie nie ma bo na oxy schudłam około 6 przy trzymanie diety w 80% a celem było -8
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 22:35   #868
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawe, że nie schudnę 10 kg w ciągu miesiąca
Chodziło mi o to czy można kupić na miesiąc i powtarzać to samo przez trzy miesiące
Już wiem, że nie i..... kupiłam na 3 msc
Ale patrząc na to jestem przerażona... Zwłaszcza, że ja cały dzień praktycznie jestem po za domem i będę musiała 3 posiłki mieć przygotowane do jedzenie po za domem, nie mam w dodatku ich gdzie podgrzać zastanawiam sie czy nie przestawić obiadu na kolacje, robił ktoś tak i chudł?
w dodatku zaznaczyłam, że nie ćwiczę prawie wcale (bo tak jest) ale chciałabym coś lekkiego ćwiczyc np skalpel 3x w tygodniu i wyznaczyli mi 1300 kalorii, chyba umrę z głodu
nigdy nie byłam na takiej typowej diecie i serio jestem przerażona

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

mam pytania odnośnie składników, np na środę mam koktajl z borówek amerykańskich, u mnie w mieście nigdzie ich nie kupię, czy mogą być mrożone? niby mogę wymienić na inny składnik, ale to taki sam problem, czy można używać mrożonych owoców?
to samo mam z rybami, u mnie na wsi nie ma świeżych ryb, tylko mrożone, czy mogą być?

czy napoje które są zaraz po posiłkach to ja mam je pić w trakcie czy zaraz po posiłku?
Ja przestawiałam czasem posiłki. Czasem na Oxy nawet robiłam tak, że śniadanie i obiad poszły naraz koło południa :P. Nie jest to dobre rozwiązanie, ale waga szła w dół nadal. Możesz używać mrożonych produktów, ja ryby kupuje tylko mrożone.
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 21:16   #869
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawe, że nie schudnę 10 kg w ciągu miesiąca
Chodziło mi o to czy można kupić na miesiąc i powtarzać to samo przez trzy miesiące
Już wiem, że nie i..... kupiłam na 3 msc
Ale patrząc na to jestem przerażona... Zwłaszcza, że ja cały dzień praktycznie jestem po za domem i będę musiała 3 posiłki mieć przygotowane do jedzenie po za domem, nie mam w dodatku ich gdzie podgrzać zastanawiam sie czy nie przestawić obiadu na kolacje, robił ktoś tak i chudł?
w dodatku zaznaczyłam, że nie ćwiczę prawie wcale (bo tak jest) ale chciałabym coś lekkiego ćwiczyc np skalpel 3x w tygodniu i wyznaczyli mi 1300 kalorii, chyba umrę z głodu
nigdy nie byłam na takiej typowej diecie i serio jestem przerażona

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

mam pytania odnośnie składników, np na środę mam koktajl z borówek amerykańskich, u mnie w mieście nigdzie ich nie kupię, czy mogą być mrożone? niby mogę wymienić na inny składnik, ale to taki sam problem, czy można używać mrożonych owoców?
to samo mam z rybami, u mnie na wsi nie ma świeżych ryb, tylko mrożone, czy mogą być?

czy napoje które są zaraz po posiłkach to ja mam je pić w trakcie czy zaraz po posiłku?

ImageUploadedByWizaz Forum1459714360.431513.jpg moje zarelko z wtorku sniadanie zjadlam w domu, do domu mialam wrocic okolo 7 obiad kem na zimno. Zawsze zamieniam sobie posilki tak, zeby mozna bylo je latwo zabrac.

Ja mieso kupuje swieze i porcjuje wagowo jak mi bedzie potrzebne i do zamrazarki.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 23:14   #870
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Dieta OXY

Fajnee masz te pojemniczki!!
Ja na szczęście pod tym względem będę miała teraz spokój, pracuje z domu przez najbliższy czas. Ma to swoje plusy i minusy...
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 11:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.