Wymienię MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więcej! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 09:57   #1
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.

MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więcej!


zapraszam do nowego wąśtku!!

na początek, kilka zasad:

- list zawsze polecony!
- wysyłam pierwsza tylko wtedy, gdy mam mniej komentarzy, jeśli komuś na tym zależy. mój negatywny komentarz jest absolutnie niepowiązany z nieuczciwością czy oszustwem, jest dla mnie nieporozumieniem.
- nie odmieniam się. jeśli ktoś nie dopyta o wymiary, nie doczyta czegoś, to nie jest to moja wina. ewentualna odmiana możliwa jest w przypadku, gdy jedna ze stron nie dopatrzyła jakieś wady.
- proszę o przypomnienie mi o przekupkach, bo często zapominam!
- proszę również o wyrozumiałość: nie mam stałego dostępu do internetu, jedynie wieczorami mam taką możliwość, ale niestety nie jest to dużo czasu. czasem nie mam też przy sobie wszystkich rzeczy, żeby sprawdzić wymiary etc.
- nie robię zdjęć na sobie! wyjątkiem są ciuchy, które lezą na mnie przyzwoicie. chodzi o to, że większość z tych ciuchów oddaję, bo fatalnie na mnie leżą/ źle się w nich czuję/są za duże.
- rzeczy znajdują się na innych portalach, więc mogą zniknąć
- wymieniam się głównie za wish, ale zawsze łatwo mnie skusić kosmetykami.

w obecnej chwili łatwo mnie skusić rzeczami z wiosennej wish

jeszcze jedno. noszę rozmiary xxs/xs/ew.s i proszę, nie proponujcie mi rozmiarów L i więcej.

krótka legenda:
dokładka, nie ma, w trakcie wymiany

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-06-29 o 18:22
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 09:59   #2
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

topy, koszulki, t shirty, koszule z krótkim rękawem

1. mega niepowtarzalna koszulka z napisem 'i heart l.a', w rozmiarze xs. wypada na większy, bo to oversize. krótsza. stan BDB, jedynie główna metka wycięta, bo drapała. marka george. krój cropped, czyli jest krótsza. tylko za coś super!

2. cropped tee DIY, szara krótka koszulka wykonana przeze mnie. tzn, nie ja ją obcinałam, taką kupiłam na all, ja jedynie doszyłam szare perełki i trochę doszyłam dekolt, żeby się nie 'rozwijał' stan DB+: szew z jednej strony się troche przesunął, ale nie jest to bardzo widoczne.

3. elegancka koszula atmosphere, pół mgiełka - ma transparentny dekolt i jest wiązana na kokardę. rozmiar 38, dobra też na większe XS/S. dla mnie trochę za luźna, ale mimo wszystko nie wiem, czy chce oddawać. jedynie za inną koszulę tego typu, może w innym kolorze.

4. top floral marki YD, rozmiarówka dziecięca na 158 cm, ale dobra od XXS do większego XS. luźna, krój trapeza, na dole falbanka. stan BDB+, ubrana raz.

5.
koszula z falbanka przy dekolcie, marka ZARA, rozmiar S, ale na XXS/XS tez dobra. wiązana w fantazyjny sposob. lekko transparentna, kolor: szary w czarne grochy. piękna, bardzo elegancka, ładnie leży. mam z wymiany, ale nie mam do czego jej dopasowac oddam za cos mega! zdjęcie od poprzedniej właścicielki.

6. piękna biała koszula floral z drobnym żabotem. marka H&M, rozmiar 152 cm, ale pasuje na XXS. STAN BDB+, żadnych oznak użytkowania, ubrana dwa razy. kosztowała 70 zł.

7.
top/gorset z limitowanej kolekcji new look, wzór floral, rozmiar S, ale to zdecydowanie XXS/ małe XS, dla kogoś z małym biustem. zapinany na hafki. stan oceniam na bdb-, gdyz odcięłam od niego falbankę, która była na dole. z tyłu na gumeczki, tam można trochę zreperować tą odciętą falbankę, ale nie jest to bardzo widoczne. jednej hafki brak, ale to takie jak od stanika, więc z łatwością można sobie doszyć. regulowane ramiączka. jest piękny, ale nie bardzo mam go do czego nosić. TYLKO ZA COŚ Z WISH!



[COLOR="Cyan"]dokladka 9.04!

top abercrombie&fitch, typ babydoll, piekny wzor, kolor kremowo-nude. rozmiar XS, rozciaga sie. kupiona na all, wiec nie jestem przekonana co do oryginalnosci. stan bdb-, miala malenka dziurke z tylu, juz zaszyta. rowniez gumeczka pod biustem troszke sie naciagnela, ale przy noszeniu ie widac.

piekna koszula marki atmosphere, rozmiar S, ale to oversize, fajnie lezy na XXS/XS jak i na M. jest lekko przeswitujaca, co staralam sie ukazac na zdjeciu. swietnie wyglada z paskiem (ktory NIE JEST na wymiane) lub te luzno ubrana. pasuje na letnie upaly, na plaze, jak i bardziej eleganckie okazje. ladny, ozdobny zabot.
stan BDB, brak oznak uzytkowania, bo jednak nie mam jej gdzie ubrac.

dokłądka 22.04!

piękna, kobaltowa (kolor żywszy niż na zdjęciu) mgiełka marki atmosphere. metka główna wycięta, bo drapała. rozmiar 40, ale mozna ją traktować jako oversize. rękawek krótki, podwinięty. złote guziczki. mgiełka prześwituje, ale delikatnie.
stan BDB, brak oznak użytkowania - kupiłam na all i nie ubrałam ani razu, bo na mnie jednak nie pasuje.

LEPSZE ZDJĘCIA POSTARAM SIĘ WYKONAĆ NA DNIACH - APARAT SZWANKUJE I NIE DZIAŁA LAMPA.


[B]dokładka 4.05!

koszulka baseballowa JUNK FOOD, rozmiar XL, ale jak dla mnie to oversize, noszona kilka razy, ale brak większych oznak użytkowania. dość sporo kosztowała, ale juiż mi się znudziła, wiec nie będe wybrzydzać

dokladka 25.05

kwiatowa bluzka atmo, rozmiar S, pasuje od XXS do malego S. dluzsza. delikatne bufki. stasn bdb-, ma delikatnie przesuniety szew.

dokladka 28.05

top w wieze eiffela cherokkee! dzieciecy rozmiar, pasuje na XXS/XS z malym biustem. mam ja z wymiany: podobnonjest diy (obciete rekawki i zrobiona koszula na ramiaczkach). wyniki tego widac na zdjeciach. nie bede wybredna [ /B]

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  george-xs-s-i-love-la-cropped-tee-mega-hit.jpg
Wyświetleń: 120
Rozmiar:  39,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011426.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  48,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011428.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  134,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011733.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  56,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011734.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  64,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kobaltowa-mgielka-atmo-oversize-zlote-guziki-hit.jpg
Wyświetleń: 254
Rozmiar:  78,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011870.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  76,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  atmosphere-floral-xss-bufki-hit-588309l.jpg
Wyświetleń: 243
Rozmiar:  53,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011966.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  70,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011967.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  84,3 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-28 o 18:14
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:00   #3
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

bluzy, kardigany, narzutki


10. czarny ażurowy redherring, rozmiar 42, ale to zdecydowanie mniejszy rozmiar, od XXS do małego S. stan BDB, nie czuję się dobrze w czerni.

11. narzutka new look, której za nic nie umiem sfotografować kolor to ciemny fiolet z brokatowym połyskiem. jest ciemniejszy od tego ze zdjęcia, głeboki i bardzo ładny. krój ma taki sam jak narzutka new look obok, jedynie materiał jest mocniejszy, nie jest to bawełna, tylko jest bardziej sztywny. stan bdb+, nie ubrana ani razu, ale wyrzuciłam metki i paragon, więc jej nie zwrócę. rozmiar 38, ale to zdecydowanie XXS/XS.

12.
narzutka new look, kolor trudno do określenia - minimalnie ciemniejszy niż na zdjęciu. stan db+, lekko zmechacona. nie będę wybredna. rozmiar S, ale dobra na XXS/XS też.

13.
bluza vero moda, rozmiar XS, ale na XXS też dobra. długa, ciepła. stan dobry, jest zmechacona, dla chętnych zbliżenie. można ogolić w kilka minut, ale ja już jej nie noszę.

14.
bluza element, rozmiar S, ale dobra od XXS do S. stan BDB, tylko ściągacze ma miejscami lekko zmechacone, łatwe do usunięcia. była dosyć droga, ale to już nie mój styl.

15. bluza w modnym, uniwersyteckim stylu. marka JC, dzieciecy dzial, rozmiar na 160 cm, ale to typ oversize - ja nosze XXS/XS i byla luzna, dla S/M normalna. stan BDB, malo noszona. dosc dluga, przy 160 cm zakrywa pupe. ciepla!

sweterek w róże topshop, rozmiar 36, ale to raczej 32/34. mam z wymiany, ale niestety mam uczulenie na wełnę. sweterek w opisie był opisany jako krótki, ale jak na moje po prostu się wstąpił w praniu... przy wzroście 160 cm sięga do pępka a rękawki są 3/4. fajnie leży mimo wszystko do szarej bokserki lub spódniczki z wysokim stanem. ma maleńką dziurkę przy metce, którą zaszyję. zdjęcie od poprzedniej właścicielki.

bluza marki h&m, rozmiar 34, pasuje tez na 36. ma malutkie bufki na ramionach, kolor pudrowy róż. ciepła.
jaskółki narysowane przeze mnie, nie jest to jakieś cudo, ale może komus się spodoba sa bardziej wyblakłe niż te ze zdjęcia, ale wciąż bardzo wyraźnie je widać.

śliczny marynarski sweterek marki atmosphere, rozmiar 40, ale pasuje też na mniejsze. bardzo elastyczny, materiał się rozciąga. dekolt w łódkę. stan db+, jest w kilku miejscach zmechacony, ale mnie jest to bardzo widoczne.

dokladka 30.03!

sweter h&m odcien cielisty/jasny, golf-warkocz, rozmiar M, ale ja nosze xxs/xs i lezy dobrze. stan bdb- , taki jak na zdjeciu, z tym ze moj ma najnowsza metke h&m, nie taka jak ta, tylko ta mala, czarna - jak ktos byl w h&m ostatnio, to wie

dokładka 2.04!
śliczna flanelowa koszula marki river island, rozmiar XS, ale lepiej wyglada na S, moze nawet M, bo ja nosze XXS/XS i jest luźna. ładne kolory, wygodna, bardzo modna. w środku ma ładna krateczkę, a na kieszonce jaskółkę.

stan bdb-, jak to flanela jest trochę zmechacona. ma tez drobne zadarcie (bo dziurka to nie jest) na łokciu, mniejsze niż milimetr. zapinana na zatrzaski.

dokładka 15.04!

bluza marki new look, dziecięca rozmiarówka na 10/11 lat, ja noszę xxs/xs i dobrze leżała. taką samą ma na zdjęciu cher lloyd. stan oceniam na db+: jest trochę zmechacona, ale nie bardzo.






dokładka 4.05!\

must have! pleciony kardigan oversize w kolorze beżowym z karmelowymi łatkami na łokciach! marka GINA TRICOT, plus moje małe diy w postaci łatek. stan oceniam na db-: sweterek ma wady, które jednak ktoś z zacięciem krawieckim lub po prostu maszyna naprawi. sweterki tego typu szybko się 'haczą', więc on ma kilka takicjh zahaczen, jednak nie są już widoczne, bo od drugiej strony są zawiązane. wadą jest również to, że nie ma dwóch guziczków (młodszy brat się bawił) ale to zwykłe bezowe guziki i myslę, że można je znaleźć wszędzie. na miejscu powstały dziurki, ale gdy wszyje się guzik po niczym nie będzie śladu. jedna kieszen się rozpruła, zaszyłam baardzo prowizorycznie, ale oczywiście jest to do poprawy. wady jak widac są, ale myslę, że aż tak nie wpływają na sweterk. ROZMIAR XS, ale jest ogromny, niby ma to byc oversize, ale jak dla mnie jest aż za duzy, wiec pewnie to bardziej S/M, do tego bardziej dla wysokiej, bo mam 160 cm i sięgał mi do kolan prawie dla chętnych więcej zdjęć!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011419.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  106,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011417.jpg
Wyświetleń: 35
Rozmiar:  51,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05593.jpg
Wyświetleń: 253
Rozmiar:  42,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06056.jpg
Wyświetleń: 241
Rozmiar:  102,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  krotki-sweterek-w-kwiatki.jpg
Wyświetleń: 296
Rozmiar:  59,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  river-island-flanela-koszula-xs-s-m-krata-hit.jpg
Wyświetleń: 257
Rozmiar:  115,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Cher-Lloyd-11.jpg
Wyświetleń: 344
Rozmiar:  82,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011871.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  113,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011872.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  130,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011874.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  110,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-04 o 11:31
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:00   #4
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

spodnie, legginsy, szorty

16. rurki xxs marki tally weijl, stan bdb, mam z wymiany, ale bardzo źle na mnie lezą oddam za tregginsy xxs/xs.

17. legginsy floral, brak metek, bo drapały. koralowe w kwiaty, stan bdbd-, troszkę zmechacone, ale nie bardzo. dobre od XXS do małego S. jedyne takie!

18. czarne legginsy cherokee, rozmiarówka dziecięca na 140 cm, ale ja noszę XXS/XS i pasowały. przy wzroście 160 cm sięgają przed kostkę. stan BDB, mało noszone. uwaga: nogawka na dole nie jest taka szeroka. nie umiem robić zdjęć i przez to dwie nogawki tak jakby 'zlały' się w jedną

19. piękne tregginsy h&m, kolor khaki, przeszycia. rozmiar XS. mam z wymiany i za nic bym nie oddawała gdyby nie to, że jakoś źle nam nie lezą ciężko mi je wystawiać, więc nie wiem, czy oddam, bo może uda mi sie przytyć. jednie za inne tregginsy: karmel/nude, ewentualnie jeansowe w rozmiarze xxs/xs.

rurki cheap monday, rozmiar 24, ale to typowe XXS. mam je z wymiany, ale jednak nie czuję się dobrze w jasnych spodniach świetnie leżą, bardzo wygodne. zdjęcia zapożyczone od poprzedniej właścicielki. jeans jest porządny.

dokładka 17.03!!

karmelowe legginsy tally weijl, rozmiar XXS, stan idealny, ubrałam je raz na pół godziny. nie prześwitują, ładny kolor. jednak nie bardzo mam do czego nosić.
dżinsowe szorty diy, wykonane z długich spodni h&m. rozmiar dziecięcy na 152 cm, ale pasuje na XS/małe S. końce postrzępione, dziury i przetarcia. dziury podszyte koronką w kolorze nude. nic nie prześwituje, bardzo ładnie lezą. dla mnie za luźne, stan bdb.

CIEMNIEJSZE NIŻ NA ZDJĘCIU! nie rozgryzłam aparatu do końca i nie umiem dobrze ustawić kolorów.

świetne rurki denim co, rozmiar S, dobre też na XS. mają dziury, podszyte koroneczką świetnie to wygląda. stan bdb-.

dobre dla wyższej osoby, są długie. bardzo wygodne, elastyczne! mają bardziej intensywny kolor. w dwóch miejscach widać niteczkę (od tego, że koronka jest przyszyta), ale trzeba się przyjrzeć.

wyminię tylko na inne rurki. dla chętnych - mogę wykonać więcej dziur, podszyć innym kolorem koronki.


dokladka 25.05!

rozmiar XS, dobre też na S. szare, lekko marmurkowe, posiadają kieszenie z tyłu, z przodu atrapy. stan bdb-, ma malutką plamkę na dole nogawki od czerwonego lakieru, bardzo mało widoczne.

wycięta główna metka, bo strasznie drapała. wymiana tylko na rurki XXS.

ZDJĘCIE ZAPOŻYCZONE - pytajcie o realne, wkleje w odp, bo tu sie nie zmieszcza.

dokladka 28.05!

HIT! spodnicospodnie z wysokim stanem h&m w sarenki! rozmiar XS/34, z tylu zapinane na ukryty zameczek i guzieczek, piekne i niepowtarzalne. stan IDEALNY, zamowilam sobie i okazaly sie za luzne w pasie ;/ ODDAM TYLKO ZA COS MEGA, BO SA PIEKNE!

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06107.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  59,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011391.jpg
Wyświetleń: 268
Rozmiar:  105,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011455.jpg
Wyświetleń: 122
Rozmiar:  94,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rurki-rozmiar-32-cheap-monday.jpg
Wyświetleń: 99
Rozmiar:  47,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rurki-czarne-mega-skinny-koronka-dziury-hit.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  60,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  spodenki-rurki-czarne-mega-skinny-koronka-dziury-hit.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  62,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  szare-tregginsy-m.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  24,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011972.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  180,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011976.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  106,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011977.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  155,1 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-28 o 18:22
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:02   #5
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

spódniczki, sukienki



20. . szyta spódniczka floral, rozkloszowana z plisami, posiada dwie kieszonki, zapinana na zamek, śliczna. rozmiar XS/S. dostałam od koleżanki, której babcia ją sama uszyła, jest przepiękna, ale trochę dla mnie za luźna tylko za coś mega!



21.

jak na zdjęciu, które jest zapożyczone.


granatowa, rozmiar XS, dobra pewnie też na S. stan BDB, dla mnie trochę za duża. wąska, elastyczna, ładnie leży, bardzo się rozciąga.



22. sukienka/tunika marki forever 21, zwężana z rozmiaru L do XXS/XS/małego S, piękna, mam od koleżanki, ale jakoś źle się czuję z odsłoniętymi ramionami. stan BDB+, ani razu nie ubrana. idealna na lato i wiosnę.



23. ocisła sukienka floral marki new look, rozmiar 38, dobra na większe XS i S, dla kogoś z pełniejszym biustem. z tyłu głęboki dekolt.

tan db, minimalnie zmechacona, oraz z jednej strony (chyba z tyłu) na dole odpruł się szew, ale jak ktoś ma maszynę, to załatwi to w kilka minut)



24. biała spódniczka h&m, rozmiar dziecięcy na 146 cm, dobrana XXS. zakończona jakby haftem, piekna na lato i na plażę, ale dobra tez do czarnych rajstop na wiosnę ja niestety nie czuję się dobrze w bieli. stan BDB.



25. sukienka atmosphere, rozmiar S, ale na XXS/XS też pasuje. mam z wymiany, przepiękna, ale jestem niziutka i dla mnie trochę za długa przy 160 cm sięga do kolan. przy dekolcie trzy kokardki, efektowna. plisowany dół. stan bdb-, ma drobniutkie zmechacenia przy paszce, ale nie jest to widoczne bardzo.



26.

spodniczka marki gantos, w typie pin up, retro! wysoki stan, rozkloszowana, zakonczona tiulem. rozmiar XS, ale dobra tez na XXS. stan BDB+, ubrana raz. byla bardzo droga, kosztowala ponad 100 zl, ale nie bede bardzo wybredna.


rozmiar XS, na S tez dobra, moze nawet lepiej lezy. stan BDB+, mam ja z wymiany, ale jest troche za szeroka w pasie i nie mam jej za bardzo do czego nosic jest sliczna, nie oddawalabym jej gdyby nie to.

szer w pasie bez rozciagania - ok 36 cm.

oddam tylko za koronkowa spodniczke na gumie w rozmiarze xxs/xs



dokladka 2.04!


mam na wymianę śliczna sukienkę marki pull&bear. rozmiar S, ale pasuje na XXS/XS, bo ja taki noszę i bardzo dobrze leży. mam ją z wymiany, ale nie bardzo mam do czego nosić.


stan BDB-, gdyż jest trochę zmechacona. trochę ciemniejsza niż na zdjęciu (lampa). piękna falbanka na biodrach!



ODDAM TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA INNĄ MODNĄ SUKIENKĘ W ROZMIARZE XXS/MAŁE XS. NAJCHĘTNIEJ - ROZKLOSZOWANĄ Z RĘKAWKAMI 3/4, JAK TE Z H&M. LUB JAKAŚ INNA FLORAL, Z ZIPEM (ostatnie zdjęcie!)


dokladka 9.04

rozmiar M, ale pasuje na rozmiary od XS do M, bo jest rozciagliwa i przylega do ciala.
stan BDB-, lekko przesunal sie szew, ale nie jest to bardzo widoczne, przy noszeniu tez nie. wycieta metka glowna, bo byla za dluga i wychodzila. moze byc tunika, lub sukienka dla kogos nizszego lub kogos, kot lubi krotkie sukienki


piekna, rozkloszowana spodniczka marki marks&spencer, dzial dzieciecy. bialo niebieska krateczka, dwie kieszonki, z tylu zip. bardzo ladnie sie uklada, mozna nosic na biodrach lub w talii - gdyby nie byla za duza, to bym jej nie oddawala.
rozmiar na 11 lat, ale w pasie jest dosc szeroka, powinna pasowac na XS/S.

dokładka 15.04!

piękna, pudrowa sukienka marki tally weijl, rozmiar XS, na XXS i S też pasuje. posiada gumeczki z tylu, przez co sie rozciąga. w stylu retro. nowa bez metek - dostalam w prezencie walentynkowym od chlopaka, ale nie mam jej z czym łączyć. NIE MUSZĘ ODDAWAĆ- oddam tylko za inną sukienkę w rozmiarze xxs/xs, nową lub w bdb stanie. chętnie rozkloszowana w typie h&m, princesska.


dokladka 18.05!

mega mini w kratkę plisowana tally weijl, rozmiar XS, ale to bardziej XXS/XS. stan BDB, dostałam w prezencie, raz ubrałam. obcisła z tyłu, z przodu ma plisy i czarne zapięcia (atrapy). bardzo króciutka, ledwo zakrywa pośladki, więc myślę, że to bardziej spódniczka do sypialni niż wychodzenia



dokladka 25.05!

pomaranczowo-koralowa sukienka diy! czarny koronkowy kolnierz i kokardka doszyte i wykonane wlasnorecznie. kolnierzyk ma troche postrzepione zakonczenia, ale jak ktos ma maszyne to da sie to wyrownac. stan opgolnie oceniam na bdb-: z racji tych wykonbczen i drobnych dziurek z boku (w biodrach) ktore zaszylam, ale prowizorycznie. metki powycinane, ale sukienka pasuje na rozmiar XXS/XS. kolor mniej intenstywny niz na zdjeciu, ktore jest z lampa. ZA INNA SUKIENKE!

dokladka 28.05!

piekna pasiasta maxi dress! rozmiar dzieciecy na 140 cm, ja mam 160 cm i nosze rozmiar XXS/MALE XS i pasuje. siega mi prawie do kostek. wspaniale podkresla figure. marka - dzieciecy primark. stan IDEALNY ubralam ja raz, ale chyba jednak wolalabym cos dluzszego. WYMIENIE WIEC TYLKO NA INNA MAXI DRESS!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011441.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  134,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011429.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  79,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011456.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  67,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06130.jpg
Wyświetleń: 238
Rozmiar:  47,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011728.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  73,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011729.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  99,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  floral-baskinka-pull-and-bear-xxs-xs-s-mega.jpg
Wyświetleń: 285
Rozmiar:  85,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011928.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  91,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  koralowa-z-kolnierzykiem-z-koronki-diy.jpg
Wyświetleń: 219
Rozmiar:  85,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011958.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  47,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-28 o 18:25
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:02   #6
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

buty
27. conversy krotkie w rozmiarze 36,5! w bialo-czerwone paski, mam je z wymiany, jednak troche sa za luzne. stan widac na zdjeciach - troche przetarte z tylu. to chyba jakas limitowana kolekcja, nie wiem. dla chetnych wiecej zdjec. ODDAM TYLKO ZA INNE CONVERSY - najchetniej biale krotkie, ale rozaze propozycje. rozmiar 36!

28. . czerwone tenisówki esprit, rozmiar 36, stan bdb, wymagają jedynie odświeżenia. były drogie, więc oddam raczej za coś konkretnego.

29.
wysokie buty h&m, kolor kremowy, połączony z lekko świecącym materiałem w odcieniu kremowym. stan bdb-, zauważyłam drobne zadrapanie skórki (musiało byc od początku) i są lekko zabrudzone,a le myślę, że jest to do doprania. ten satynowy materiał jakby był taski pożółkły, ale nie wiem czemu tak to wygląda. ubrałam je dwa razy. kosztowały 79 zł. rozmiar 36, wygodne i zgrabnie lezą przy nodze, bardzo dziewczęce.

30. tenisówki diy galaxy, wzór kosmosu, rozmiar 38, ale dobre na 37 i większe 36. stan bdb, nie są brudne ani wyblakłe, to wina zdjęcia. w środku trochę wytarte, ale nie jest to bardzo widoczne, wystarczy je trochę odświeżyć. kosztowały mnie trochę pracy.

31.
nowe z metką balerinki ccc, dżinsowe, z kwiatem, materiał marmurkowy. rozmiar 36.

dokładka 17.03!

wspaniale, niepowtarzalne buty z prawdziwej skory wloskiej firmy. sa czarno zlote, kolor jest ciemniejszy i bardziej intensywny niz na zdjeciu, ktore wykonane jest z lampa. maja celowy efekt popekanego koloru, co wyglada bardzo ciekawie
rozmiar 35, dl wkadki to 23 cm, ale czubki sa lekko zwężane, wiec trzeba wziac to pod uwage. niewysoki obcas (mierzony od gory - 9 cm), bardzo optymalny.

jedyne takie buty! stan bdb, nie byly noszone, lezaly w szafie. maja gdzieniegdzie lekkie zagiecia od lezenia w szafie, ale nie jest to widoczne podczas noszenia
więcej zdjęć dla zainteresowanych!

przemyslalam decyzje i jednak je wystawiam. sa odrobine za male - dl. wkladki to 22 cm, troszke mnie cisna. poki co nie mam jak zrobic lepszych zdjec, buty nigdy nie zostalty ubrane, maja slady po naklejkach na podeszwach, nietkniete podeszwy. satynowe, ale nie blyszcza. wys. obcasa ok 11 cm, ale sa bardzo stabilne!

oddam tylko i wylacznie za buty w rozmiarze 35/36 (wkladka 22,5 cm):

- czerwone platformy
- takie same buty, rozmiar wieksze
- platformy nude

zaokraglone czubki, wysokosc miedzy 8-11 cm, najchetniej z platforma, lub po prostu taki sam model. zamsz, lakierowana skorka, ewentualnie satyna
.

dokładka 12.04!
koturny fioletowe na słomkowej podeszwie, f&f, rozmiar 37, ale to 35/36, bo ja taki nosze i są dobre. ubrane dwa razy. nie wiem, czy chcę oddawać więc za coś z wish: czerwone platformy, czarne kopytka, czarne botki, tenisówki floral. wszystko w rozmiarze 365/36!

dokladka 7.05!
ZDJECIE ZAPOZYCZONE - REALNE DODAM NA DNIACH!

buty marki h&m, must have. wysokie w kwiatki, rozmiar 37. stan oceniam na bdb, sa jedynie lekko przybrudzone. w srodku sa czysciutkie.

WYMIANA TYLKO NA MIETOWE TENISOWKI H&M 36. NIC WIECEJ!!!




dokladka 25.05

nowe sandalki z cwiekami gladiatorki! miley cyrus & max azria, rozmiar 36, nie mialy metek, jedynie naklejki na podeszwie. piekne, ale jak przymierzylam w domu to chyba dziwnie leza, a poza tym nie lubie miec odslonietych stop ;/ mimo wszystko nie wiem, czy oddam. jak juz to za inne gladiatorki, chetnie z zakrytymi pietami, lub jakies zabudowane koturny.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06136.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  56,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05930.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  61,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  galaxy-shoes-galaktyczne-trampki-diy.jpg
Wyświetleń: 281
Rozmiar:  38,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  ccc-35-t-bary-satynowe-poszukiwane-mega-platformy.jpg
Wyświetleń: 49
Rozmiar:  49,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011791.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  66,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011792.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  61,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  3385746.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  45,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  miley-cyrus-max-azria-studded-gladiators.jpg
Wyświetleń: 272
Rozmiar:  34,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-25 o 20:12
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:03   #7
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

dodatki

32. torebka atmosphere listonoszka, czarna, mała, ale pojemna. stan bdb-, przy rączkach jest trochę naderwane, pokazane na zdjęciu. z drugiej strony też, ale naderwanie jest mniejsze niż to ukazane. na dokładniejszym zdjęciu trochę przypruszona piaskiem, bo leżała przy butach. oczywiście nie będzie taka przy oddawaniu


zegarek new look stylizowany na baby g, kolor wrzosowy, stan wizualny bdb-, bransoleta troszkę się odbarwiłą (tzn ma jaśniejszy kolor niż tarcza, widać na zdjęciu), ale nie rzuca się to w oczy, plus ma małą pl;amkę czerwoną, też widoczną na zdjęciu, ale wyczyszczę działa, tylko spieszy się chyba minutę nastawię przed wysyłką. bardzo łądny, wygodny i stylowy. oddam za kosmetyki, bieliznę.

dokladka 1.05

kremowa chanelka F&F, matowa skorka, bardzo pojemna. wady ujawnione na zdjeciu: przetarta skorka na raczkach i na dole, jest tez lekko zabrudzona, mysle, ze mozna to doczyscic. w srodku miejsce na telefon i kieszonka na zamek. miesci a4. dwie male kieszonki z boku. jeszcze jedna wada, ukryta panterkowa broszka-kokardka, ktora rowniez dodaje to male przypalenie od papierosa - chlopakowi spadl popiol niestety. wady chociaz widoczne, nie baredzo rzucaja sie w oczy, bo przetarcia sa zakryte, a na dole tez ich nie widac. dla chetnych dokladniejsze zdjecia. wymienie jedynie na inna torebke mieszczaca a4, w typie mizensy emili, kristy.

dokladka 13.05!

bluza new look, 34/36, krotka, stylizowana na retro. stan bdb-, drobne zmechacenia, ale to taki material. fajna jako sportowa bluza jak i normalna do szortow

seksowna koszulka la senza, rozmiar 34/36, elastyczny material. niby jest do spania, ale mysle, ze spokojnie mozna ja nosic normalnie, bo jest bardzo ladna miseczki maja wszyste gabeczki, trzyma sie wiec na biuscie. pod biustem luzny kawalek materialu, ktory maskuje brzuszek pudrowa tasiemka pod biustem. stan BDB, jednak nie mam jej do czego nosic, a do sypialni jakos mi szkoda fatalne zdjecie - bluzeczka jest kruczoczarna.


dokladka 18.05!

bardzo retro torebka listonoszka, należała do mojej prababci, która dała mi ją jakiś czas temu
kolor to beżowy, kawa z mlekiem, wyraźniejszy niż na zdjęciu. w środku - wiśniowa. torebka jest lekko naznaczona zębem czasu, wszelkie wady widoczne na zdjęciu - przy zapięciu troszkę starte złotko, ale po tylu latach... no i nie jest to widoczne przy noszeniu. jest absolutnie wyjątkowa, ale nie noszę torebek tego typu. za coś mega!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06096.jpg
Wyświetleń: 51
Rozmiar:  72,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06097.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  68,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011582.jpg
Wyświetleń: 34
Rozmiar:  147,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  chanelka-matowa-ff-ecri-mega.jpg
Wyświetleń: 58
Rozmiar:  29,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  chanelka-matowa-ff-ecri-mega-ff.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  17,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  biale-chanelka-matowa-ff-ecri-mega.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  25,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011904.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  77,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011918.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  41,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011922.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  48,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011923.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  43,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-18 o 12:35
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 10:04   #8
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

okrycia wierzchnie, marynarki

34.piękna parka/ płaszczyk marki miss selfridge, rozmiar XS, ale dobra tez na XXS. stan BDB, zamówiłam na allegro, jednak jest dla mnie za długa kolor khaki, równomierny, nie jest wyblakła, to kwestia zdjęcia. oddam za inną kurteczkę, płaszczyk, coś eleganckiego w rozmiarze xxs/xs. nie jest ocieplana, będzie idealna na wiosnę, jesień.
dł -87 cm
szer. pod pachami - 40 cm
dł. rękawa - 62 cm


35. bejsbolówka h&m, rozmiar dziecięcy chłopięcy na 146/152 cm, ale wypada na xs/s. ja noszę xxs/xs i też pasuje. stan bdb-, jest troche wyblakła, ale nie rzuca się to w oczy i nie przeszkadza w noszeniu, jest to mniej widoczne niż na zdjęciu, które jest zrobione z lampą. mam z wymiany, jest super, ale czuję, że głupio w niej wyglądam

wymiary:
długosc - 57cm
pachy - 44cm

ODDAM ZA COŚ SUPER!


36. amoneska różowa, rozmiar M,a el na S też dobra. jedyna taka! stan oceniam na db+, posiada normalne ślady użytkowania ( miejscami (jak np krance rekawow, czy kurteczki) jest troszke przybrudzona, wystarczy ja odswiezyc nieco. )mimo wszystko nie jest to bardzo widoczne.

piękna CZARNA kamizelka cubus, rozmiar S, ale pasuje tez na XS. stan BDB. zdjecie zapozyczone od bloggerki, moja kamizelka jest CZARNA!


ekoskórka h&m young, rozmiarówka na 158 cm, dobran a xxs/xs. posiada malutkie bufki na ramionach i kołnierzyk jak bejsbolówki, bardzo dziewczęca stan db+, ściągacze lekko zmechacone (ogolę ) , ma gdzieś małe przetarcie, na łokciu chyba, ale je zamalowałam pisakiem i nic nie widać również jedna kieszen jest rozerwana w środku - nie biorę się za naprawę tego, bo się nie znam :< ODDAM TYLKO ZA INNĄ EKOSKRÓKĘ W ROZMIARZE XXS/XS, KOLOR CZARNY, KARMELOWY. najchętniej ze ściągaczami i kołnierzem.

dokładka 12.04!

piękna, karmelowa parka! kupiłam na all, ale fatalnie na mnie leży
marka next. rozmiarówka dziecięca, na 11/12 lat, ale pasuje na XS, bo ja noszę XXS/XS i moim zdaniem źle leży. ciekawy kształt.
stan BDB, w pasie ściągana ściągaczami. idealna na wiosnę. płaciłam za nią ponad 90 zł. kolor troche bardziej karmelowy, taki typowy.

dł. całkowita - 64 cm

dł. rękawa - 53 cm

WYMIENIĘ TYLKO NA INNĄ PARKĘ W ROZMIARZE XXS LUB ECO SKÓRKĘ.


dokladka 1.05

marynarka chłopięca, ale dobra na XXS. w prazki. zdjęcie na mnie ukazuje, jak na kimś wygląda. rękawy krótkie, ale i tak zawsze je podwijałam. stan bdb, ubrana maks 3 razy. za inną.

dokładka 25.05!

rozmiar S, pasuje od XXS do S.
stan bdb-: miała dziurkę na dole, lae zacerowałam ją naszyłam koronkowe serduszko.

wszystko widoczne na zdjęciach. kolor pudrowy, jasny. rękawek 3/4, tył dłuższy od przodu. marka H&M.

dokladka 28.05!

lawendowa tunika marki american appareal. rozmiar M, ale pasuje tez na mniejsze. lekko transparentna. stan db+: troszke przesunal sie szew co widac na zdjeciu oraz miejscami jest lekko zmechacona. koszotowala bardzo duzo, ale nie bede wybredna.

chusta w buraczkowym (ciemniejszym niz na zdjeciu) kolorze z malenkimi srebrnymi dzetami (?). zakonoczona fredzelkami-kwiatkami. bardzo ladna, ale do niczego mi nie pasuje kolor. stan BDB.

dokładka 29.05!

czarny kardigan marki h&m, rozmiar 36/S, ale pasuje też na XS/34 i XXS/32. stan bdb-, minusik za to, że czerń nie jest już tak kruczoczarna, ale sweterek nie jest też bardzo wyblakły. przepraszam za dramatycne zdjęcie - mój aparat wariuje przy sztucznym świetle. na ramionach ma naszyte perełki, co nadaje mu elegancji.

lawendowy kardigan h&m, rozmiarówka dziecięca, dobry na XXS/małe XS. piękny kolor, wzór warkocza. mam go z wymiany, ubrałam go trzy razy, jednak za bardzo mnie drapie stan BDB-, minusik za to, że się mechaci, ale to taka wełna, więc od nowości był już taki. kolor bardzej wyrazisty.

pudrowy t shirt w czarne maleńkie kropeczki, kupiony w szwecji. rozmiar S. bardzo elastyczna, więc pasuje na mniejsze jak i większe rozmiary. krój ma nieco krótszy. stan BDB.

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011490.jpg
Wyświetleń: 55
Rozmiar:  63,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011817.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  65,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zwyczajnie.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  45,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011954.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  61,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011955.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  148,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011965.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  78,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011963.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  211,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011985.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  26,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011981.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  124,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011980.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  134,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-29 o 20:49
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:04   #9
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

bielizna

36. nowy strój kąpielowy, majtki posiadają jeszcze folię ochronną. pochodzi z h&m, ale nie ma metek wewnętrznych, gdyż jest z outletu. zdjęcie katalogowe przedstawia strój, drugie jest realne. rozmiar XS, ale pasuje też na mniejsze i większe rozmiary, gdyż jest w całości regulowany sznureczkami, a miseczki sie rozsuwają. dobry więc od xxs do małego m, miseczka a/b.

37. koronkowy stanik marki calvin klein, idealny do mocno wyciętych dekoltów. należał do mojej mamy, która ubrała go raz.. rozmiar L/G, ale pasuje na 75C, bo taki rozmiar nosiła moja mama, jednak teraz jest dla niej za duży, dla mnie zresztą też. w razie wątpliwości mogę pomierzyć go, bo nie jestem pewna co do rozmiaru. kolor nude/biszkoptowy, nie jest to biel. posiada wadę: przy praniu zrobiły się z boku dwa malutkie jakby zacieki, próbowałam to sprać, ale nie zeszło. nie mam pojęcia, od czego to. nie jest to też bardzo widoczne, ale uprzedzam o tym.

38. NOWA Z METKAMI gora od bikini marki new look, kolekcja autorska, rozmiar S, ale to zdecydowanie XS, na miseczke maks B. piekny, oliwkowy kolor, ciekawy kroj. wiazany na szyi. oddaje niechetnie, ale nie mam dolu do kompletu

39. stanik h&m, kolor beż/kawa z mlekiem połączony z różowymi elemenami, rozm iar 70b. stan bdb-.

40. dwie pary nowych koronkowych majtek, z fantazyjnymi falbankami i kokarda z tylu, rozmiar zdecydowanie XXS, nie ubrane ani razu. za inne!

41. stanik balkonetka marki ann summers, rozmiar 70b, ubrany raz i wyprany. jednak nie dla mnie. biały w truskaweczki ślicznie leży. był dość drogi.

42. body granatowe (ciemniejsze niż na zdjęciu!) marki gina tricot, rozmiar XS, na XXS też pasuje. głęboki dekolt z przodu i z tyłu. stan bdb, ubrałam je góra cztery razy. wymienię tylko na inne body z odkrytymi plecami, najlepiej koronkowe.

KEY 70A zabudowany stanik w kolorze nude/lawendowym, pol gorset koronkowy. zapinany na rzad hafek. bardzo wygodny i piekny, slicznie lezy. dla mnie to jednak rozmiar 70b, bo miseczki sa troche wieksze. ZA COS MEGA Z BIELIZNY, BO JEST PIEKNY! stan bdb-, minusik za lekko rozciagniete ramiaczka, czego nie widac przy noszeniu

stanik marki new look, limitowana kolekcja. stanik ma rozmiar 70b, stan bdb, jednak źle na mnie leży.


dokładka 12.04!

stanik marki calvin klein, rozmiar 70a, model sportowy, nie usztywniany. nienoszony, bo nie jest w moim stylu jednak. więcej zdjęć dla chętnych, bo się nie zmieściło.

gorset czarno koronkowy, rozmiaru nie ma, ale obstawiam większe xs/s/małe m, miseczka 75b/może c, bo dla mnie jest za duży. tam, gdzie widac zszycia na miseczkach - bawiłam się w zmiejszanie miseczek, mogę to odpruć. równiez przez eksperymenty zrobiło się kilka maleńkich oczek na boku - zdjęcie dla chętnych.

dokładka 18.04!

stanik zapinany z przodu, la senza, kolekcja lola&coco (stylizowana na pink by victoria's secret, dla młodych dziewcząt), czarny ze zdobieniami, miseczki w środku w odciski szminki i napisy lola&coco. z tyłu napis. stan oceniam na bdb-, mają chyba odrobinkę zmechacone ramiączka, ale nie jest to bardzo widoczne. oddaję, bo to już nie mój styl. rozmiar 70a, oddam za inny w tym rozmiarze, chętnie w stylu pin up

dokładka 4.05!

piękny dwuczęściowy strój kapielowy! góra to znany wszystkim stanik z cubusa z falbankami w rozmiarze XS, a dół to prześliczne majtki z falbanką w rozmiarze S. strój nie był nigdy noszony - oderwałam metki, ale nie ubrałąm, bo skończył się sezon, a w tym roku jakoś nie czuję, żebym w nim wyszła. niepowtarzalny! góra pasuje na XXS, bo jest naprawdę mała, a dół też na XXS/XS. nie wiem czy chcę oddawać, bo może się zmotywuję i pozbędę cellulitu jeśli oddam to tylko i wyłącznie za monokini z falbanką, lub jakieś inne sliczne: floral, koralowe, miętowe. jednak najchętniej właśnie za takie z falbanką na dole lub przy biuście. nie oddam stroju za nic innego.

dokładka 18.05!

gorset secret possesions, rozmiar 75b. regulacja - trzy rzędy zapinek. kolor czarno-różowy, róż jest mocniejszy, wyraźniejszy. stan - bdb-. minus za lekko zmechacone miseczki i malutkie oczko gdzieś z boku na koronce. wychodził też drucik, więc go zaszyłam, jest to widoczne w środku miseczki, nie przeszkadza w noszeniu. po boku ładna koronka. przy 160 cm sięga akurat za pępek. pasuje na rozmiary xs/s
.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04921.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  164,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06121.jpg
Wyświetleń: 276
Rozmiar:  81,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011442.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  36,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011759.jpg
Wyświetleń: 35
Rozmiar:  75,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011757.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  41,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011760.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  43,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011764.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  85,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011815.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  54,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011816.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  65,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011917.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  65,8 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-18 o 12:29
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:05   #10
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

biżuteria

43. nowe z metką korale marki YES. są wykonane z kamieni naturalnych (agat, jadeit), barwione. w kolorze mięty. cena z metki to 35 zł, oddam za coś o podobnej wartości.

44. [COLOR=Black]pierścionek w kolorze złota, z cyrkoniami. piękny, rozmiar regulowany, ładnie się błyszczy. noszę rozmiar 9 i jest dobry, na większe będzie jeszcze lepiej pasował. dostałam kiedyś, ale nie noszę pierścionków.[/COLOR]

45. plastikowe korale, bardzo ciekawe. oddam za drobiazg

46. bransoletka diy na rzemyku z zawieszkami. nie oddam za drobiazg! jedynie za biżuterię ze wzorem lisów/jaskółek/jeleni/kotów.

47. mix biżuterii,: diament i telefon marki glovestar, kolczyki kostki cropp, wisiorek z napisem astonishing - oddam za drobiazg, chętnie kosmetyki, lakeiry do paznokci.

zawieszki charms, nie są srebrne. dostałam od cłopaka przy zawieszce, ale to akurat nie moje klimaty, poza tym, mam dosyć zawieszek już za drobiazg!


dokladka 14.05!

klasyczny zapach, zostalo ok 85 ml e 100 ml - flaszka nie byla pelna od nowosci. brak korka i opakowania - dostalam je od mamy, ktorej zapach juz sie znudzil, a dla mnie jest troszke za mocny. buteleczka jest troszke zabrudzona i porysowana od noszenia w torebce, oraz'psikacz' sie rozwalil, ale to naprawie. mama dostala je prezencie - nie moge wiec w 100% zagwarantowac, ze sa oryginalne. oddam za: dkny fresh blossom, hypnose lancome, amor amor cacharel, ysl parisienne, calvin klein truth/in2u/euphoria/euphoria blossom, dior chance, ale mozna kusic roznymi

dokladka 5.06!

perfumowany spray CLINIQUE SIMPLY, ok 35/100 ml. zdjęcie zapożyczone, gdyż baterie do mojego aparatu ładują się dwa dni ;/ jedyna różnica jest taka, że posiadam inny korek - dostałam je od mamy i już taki był ODDAM ZA PERFUMY: LANVIN - RUMEUR, DKNY BE DELICIOUS FRESH BLOSSOM NAJCHĘTNIEJ, ALE PROSZĘ KUSIĆ RÓŻNYMI ZAPACHAMI
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05603.jpg
Wyświetleń: 249
Rozmiar:  35,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05604.jpg
Wyświetleń: 228
Rozmiar:  46,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011469.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  94,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011472.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  140,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011473.jpg
Wyświetleń: 265
Rozmiar:  90,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05829.jpg
Wyświetleń: 39
Rozmiar:  69,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011906.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  48,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011907.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  66,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  2271659995.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  7,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  27583W.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  65,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-06-05 o 00:21
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:05   #11
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

kosmetyki


48. balsam do ciała the body shop love etc..., 60 ml, nowy, nieużywany. tylko za inny kosmetyk tbs!



49. SKIN SO SOFT AVON, soft&glow spray opalający do średniej karnacji, użyty kilka razy, zostało trochę ponad napis 'avon' na górze.




51. perfumy, dostałam od mamy, wypakowałam jedynie z ozdobnego pudełka. służą chyba do samodzielnego mieszania zapachów, wyrób hand made. może ktoś będzie chciał się w to pobawić 8/9 nowe, ten ostatni zużyty w 2/3 (jabłkowy) zapachy, jakie posiadam, to:


- opium, gardenia, mięta pieprzowa, ylang-ylang, drzewo sandałowe, lotos, cytryna, róża, jabłko



52. wink avonu! poszukiwany perfum. w limitowanej edycji - gwiazdce. ostala polowa, a bylo bodajze 50 ml. perfumy juz wycofane z produkcji, mam je z wymiany: uzylam pare razy. sa chyba po terminie, ale w moim odczuciu zapach sie nie zmienil. oddaje, bo nie lubie uzywac perfum bez rozpylacza zdjecie zapozyczone!



absolutny hit! suchy szampon batiste, zapach kokosowy & tropikalne owoce, użyty dwa razy - jednak nieu miem chyba używać, albo po prostu nie działa na moje włosy. prezent od koleżanki z londynu. oddam za inny kosmetyk



pomadka w odcieniu nude marki miss sporty, odcien striptease, uŻyta kilka razy, zostąło pewnie ponad 70%, bo mam jednak za dużo szminek w tym odcieniu. oddam za inny kosmetyk, zdjęcie zapożyczone.



eyeliner, metaliczny zielony oriflame, nowy


tusz do rzęs essence, zielony, nowy



podkład AA make up, antybakteryjny matujący, bardzo dobre opinie, odcień kość słoniowa, użyty dwa, trzy razy, Zostało ponad 3/4 opakowania



szminka essence, piękny zapach, odcień koralowy, użyta kilka razy, zostało ok 60%



szminka rimmel odcień airy fairy, kwc, poszukiwana mi jednak nie pasuje kolor. swatche można zobaczyć w sieci. zostąło ok 50%.




dokladka 9.04

podklad loreal true match, odcien n5, sand uzyty kilka razy - nie widac ubytku. dostalam od mamy, jednak dla mie troche za ciemy, mieszalam go z dermacolem i jakos dalo rade WYMIENIE TYLKO NA JAKIS JASNIEJSZY ODCIEN, BO JEST NAPRAWDE BARDZO FAJNY! TEŻ TRUE MATCH, ŻADEN INNY nie jest az tak ciemny jak na zdjecciu, na skorze wypada nieco jasniej, prosze sprawdzic swatche na google zdjecie zapozyczone

dokładka 11.04

fruttini milky orange, masło do ciała o przepięknym zapachu pomarańczy. świetnie nawilża i wygładza skórę, a pachnie obłędnie! nie oddaję całości, porobię 'odlewki', bo mam ok 500ml, a jest on ważny do czerwca br, w życiu go nie zużyję do tego czasu mam pojemniczki po jakiś kremach 50 ml, coś większego też by się pewnie znalazło - mogę porobić kilka (do 3) takich odlewek, jednorazowo do 100 ml.


dokladka 17.04!

pasta do wlosow marki american crew, pochodzi z salonu fryzjerskiego mojej cioci ze szwecji. zapach mint citrus, pasta jest meska, ale mysle ze mozna ja uzywac jako unisex, bo apach jest ladny. sluzy do utrzymania fryzury, nie skleja wlosow i nie wygladaja na tluste. nie ma terminu - moze byc troche po, bo mam ja jakis czas, ale zachowala wselkie wlasciwosci, zapach sie nie zmienil ani konsystencja. zostalo ok 90% - pasta przechylila sie na jedna strone, ale po wyrownaniu jest wlasnie tyle kosztuje dosc sporo - kolo 150 koron, to 80 zl. oddam za inne profejsonalne kosmetyki do wlosow, chetnie do wlosow wypadajacych, zniszczonych, farbowanych.

dokładka 30.04!

woda toaletowa h&m sugared fig, piękny, słdoki, ciepły zapach z bambim jednak mi się troszkę znudził. zdjęcie zapożyczone - mojego jest 80%, sięga do napisu eau de toilette. oddam za inny perfum, bo trochę mi brakuje zapachów

uzyta 4 razy, z wymiany, ale mam za duzo szminek w tym odcieniu lekka konsystencja, trwala, bardzo popularny kolor.
odcien summer love - piekny, cielisty kolor. mozna sprawdzic w internecie zdjecia, jak wyglada na ustach ZDJECIE ZAPOZYCZONE!

ODDAM TYLKO I WYLACZNIE ZA INNA SZMINKE NYX: ODCIEN STRAWBERRY MILK!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05838.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  107,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05504.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  97,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05509.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  111,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1274792031.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  17,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011585.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  51,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1288449644.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  21,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Fruttini-Body-Butter-Milky-Orange-500ml.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  65,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  42512175_1.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  12,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0015.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  63,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nyx-round-summer-love-nude-lipstick-hit.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  25,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-04-30 o 19:34
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 10:06   #12
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

dokładka 22.04!

pudrowo rózowy stanik primark, rozmiar 75a, dobry też na 70b. falbanki i czarna kokardka, bardzo ładny, ale nie noszę już takich modeli. stan db+, troszkę naciągnięte ramiączka, ale przy noszeniu nie widać.

piękny, jasno pudrowy stanik pimkie, wykończony białą koronką. rozmiar 70b i na taki pasuje. nie był tani, ale mi się znudził.

beżowe/karmelowe grubsze prążkowane rajstopy. w starym stylu mam takich kilka par i bardzo sobie chwalę. guma na górze trochę naciągnięta, a el można to chyba jakoś ogarnąć.


dokładka 25.04!

koszulka do spania marki JC, kupiona jakiś czas temu w szwecji, rozmiar S, ale to bardziej XXS/XS. wbudowany bandage top na biust. stan bdb-, ma trochę naciągnięte ramiączka, ale przy noszeniu nie widac. ładne kotki, bardzo wygodna, może być jako normalna bluzka. oddam za inną koszulkę do spania, ale bardziej sexy

dokładka 30.04!
uywane legginsy marki h&m, kupowane na all. rozmiarówka angielska - 8, czyli wypada na 36/S, ale myslę, że sa też dobre na XS/34 bo ja taki nosze i pasowały.nie są grube, ale tez nie prześwitują. na dole mają srebrne zamki. elastyczne, ladnie leżą. stan BDB, nie były dużo noszone, mam inne z zamkami i te lezą w szafie. uwaga jednak zauważyłam małą wade - przy zamexczku jest drobna dziurka, ale nie jest bardzo widoczna, a do tego ją zaszyję

olejek do masażu dla dziecka i mamy, penaten, mam kilka 15 ml opakowan. nowe, nieużywane, dostałam od mamy, ale nie używam takich rzeczy. za drobiazdg - lakier do paznokci, szminkę.


dokladka 1.05

top/gorset z limitowanej kolekcji new look, wzór floral, rozmiar S, ale to zdecydowanie XXS/ małe XS, dla kogoś z małym biustem. zapinany na hafki. stan oceniam na bdb-, gdyz odcięłam od niego fałbankę, która była na dole. z tyłu na gumeczki, tam można trochę zreperować tą odciętą falbankę, ale nie jest to bardzo widoczne. jednej hafki brak, ale to takie jak od stanika, więc z łatwością można sobie doszyć. regulowane ramiączka. jest pięny, ale nie bardzo mam go do czego nosić.

WYMIANA: gorset bielizniany w rozmiarze xxs/xs, floral, nude, z zipem

dokładka 4.05!

nowa góra od stroju kąpielowego, f&f, rozmiar XS.

dokładka 5.04

atmosphere, góra od stroju, rozmiar XS/S, stan BDB. kolor czerwono-różowy. z falbanką, w kropki. piękna, ale nie mam jej z czym łączyć.

dokladka 30.05!

dokladam pudrowo rożowe szorty pull&bear, zrobione z długich rurek. rozmiar XS, ale pasują lepiej na XXS. niskie, świetnie leżą. stan BDB-: minus za to, że rozpruły się z tyłu. moja babcia to zszyła, innym kolorem niż było i niezbyt profesjonalnie, ale nie rzuca się to bardzo w oczy pewnie można to naprawić. nie wiem, czy chcę oddać. tam, gdzie widać jakby plamkę przy guziku: było przybrudzenie delikatne, którego już nie ma.

dokładka 13.06!
dokładam szorty z wysokim stanem, szare, marka fuzzy. kupione w carlingsie, przeropbione z długich spodni. z tyłu mają czarne serduszko. ładnie komponują się ze sweterkiem rozmiar 27, pasują na XS/S, może mniejsze M, troszkę rozciągliwe. stan BDB+, brak oznak użytkowania.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011826.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  112,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011828.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  119,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1289994753.jpg
Wyświetleń: 40
Rozmiar:  23,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  new-look-limited-floral-gorset-top-xxs-xs-mega.jpg
Wyświetleń: 50
Rozmiar:  52,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  top-new-look-limited-floral-gorset-top-xxs-xs-mega.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  59,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011883.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  100,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011891.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  131,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011434.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  75,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011978.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  147,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011979.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  143,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-06-13 o 20:18
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:06   #13
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

książki, płyty

1. 'kwiat pustyni' waris dirrie, cathleen miller, stan db+
2. wojciech kuczok 'gnój' stan db+, gdzieniegdzie ma notatki ołówkiem, była to moja lektura do matury ustnej
3. harlan coben 'zaginiona', stan bdv-, lekkie zagięcia okładki
4. melissa p 'sto pociągnięć szczotką przed snem' , stan db
5. camilla morton 'jak chodzić na wysokich obcasach', stan db-, zabrudzenia na okładce (postaram się wyczyścić) ślad od dfługopisu na okladce
6. souad 'spalona żywcem', stan db-, lekko zagięte rogi, i zdartybrzeg (widać troszkę na Zdjęciu) notatki w ksiąśżce na marginesie (też była to lektura do matury )
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  tumblr_ljb6ba4ROZ1qi9nweo1_500_large.jpg
Wyświetleń: 215
Rozmiar:  80,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011483.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  98,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-03-05 o 14:41
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:07   #14
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

dokładka 20.06!

koronkowe turkusowe body, stan bdb, rozmiar M, ale myślę, że na większą Skę też będzie pasować. mam z wymiany, jednak okazało się za duże. oddam tylko za inne koronkowe body w mniejszym rozmiarze - xxs/xs.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1012100.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  92,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-06-20 o 14:17
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:07   #15
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

marynarskie bolerko/kardigan h&m, rozmiar 36, ale dobrze też leży na 34. stan bdb-, minusik za małe zabrudzenie na rękawie - nijak nie mogę tego doprać, nie mam pojęcia, od czego się zrobiło
dokładka 24.03!

nude oversize h&m, rozmiar XS, kieszonka na piersi, rękawek 3/5, dłuższe boki. ze względu na krój - zdecydowanie uniwersalny rozmiar, dla mnie troszkę za luźna. stan oceniam na bdb-: miała małą dziurkę, zaszyłam ją, nie jest już widoczna oraz jest troszkę zmechacona, ale nie jest to bardzo widoczne. mimo wszystko, nie wiem, czy chcę oddawac. zdjęcie od poprzedniej właścicielki, postaram się wykonać własne.

DOKLADKA 11.04!

bluza marki Zara, rozmiar M, ale może być noszona jako oversize. pudrowy kolor, modny krój, z grubszego materiału, jak dres. świetnie prezentuje się do różnych stylizacji.
stan BDB-, jednak nie bardzo mam do czego ją nosić.

legginsy/tregginsy marki cubus, dziecięcy dział, na 146 cm. dobre na XXS/XS do wzrostu 160 cm. szare, z pięknymi kwiatami. kupione jakiś czas temu za 70 zł.

ODDAM TYLKO ZA INNE TREGGINSY W ROZMIARZE XXS. NIC INNEGO.

i only date rebels, marka junk food, rozmiar XL, dobra jako oversize, stan bdb-, minus za dwie plamki na rękawie- jedna jest widoczna na zdjęciu. była droga, oddam tylko Za coś super!

dokładka 15.04!

piękne szorty ABERCORMBIE&FITCH! strzępienia, dziury, ultra krótkie i ultra niskie! kupiłam sobie na all, zapłaciłam za nie spoooro, ale trochę dziwnie na mnie leżą. rozmiar 00, czyli XS, na XXS też pasują, może na mniejszą S także. stan BDB, ubrane raz. ODDAM TYLKO ZA COŚ MEGA, BO BYŁY DROGIE I NIE JESTEM PEWNA, CZY CHCE ODDAWAĆ!

lejące się harem pants, szarobrązowe, rozmiarówka dziecięca - 140 cm , ale ja mam 160 cm i leżą ok, sięgają przed kostkę. rozmiar myślę od xxs do s, rozciągają się. mają kieszonki, marszczone nogawki, świetne! stan bdb-: gumka się trochę naciągnęla, widoczne z boku. dla chętnych lepsze zdjęcia. ODDAM TYLKO ZA INNE HAREMKI, CHĘTNIE JAPAN!

dokładka 10.05!

bluza marki kitch couture, niedostępna w polsce, kosztowała mnie ponad 100 zł wraz z wysyłką. rozmiar S, ale pasuje też na mniejsze jak i chyba większe, proszę sprawdzić wymiary. stan BDB, ma drobniutkie zmechacenia, ledwie widoczne. kolor szaly melanż.

WYMIARY:
dł. całkowita - 52 cm
szerokość pod pachami - 47 cm
szer. ramion - 42 cm
dł. rękawa - 58 cm

TYLKO ZA COŚ MEGA! JEST UNIKALNA!

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_8656.jpg
Wyświetleń: 77
Rozmiar:  28,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011768.jpg
Wyświetleń: 91
Rozmiar:  69,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011770.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  62,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011771.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar:  67,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011774.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  170,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011808.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  127,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011809.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  168,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011810.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  94,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011807.jpg
Wyświetleń: 35
Rozmiar:  66,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  main.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  20,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-05-10 o 20:04
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:11   #16
naturallyy
Wtajemniczenie
 
Avatar naturallyy
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 285
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1330856447
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1330856559
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1330856447 ?
__________________
Wymiana.



Żyjmy szybko, umierajmy młodo,
a jeśli chcemy rozśmieszyć Boga, powiedzmy mu o swoich planach.


naturallyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:28   #17
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1330858023
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:28   #18
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

Zajrzałam do Twojego nowego wątku Będzie się jeszcze coś pojawiać?

Wstępnie spodobały mi się:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1330858840
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1330856447

Mogłabyś podać długości?
Widziałam, że nie robisz raczej zdjęć na sobie, ale jeśli podpasowałaby mi długość tej pierwszej tuniki zrobiłabyś wyjątek?
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:40   #19
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos za
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1330857467
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1330858023
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 11:40   #20
ciucholand
Rozeznanie
 
Avatar ciucholand
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 935
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

Podobaja mi sie te 3 rzeczy, znajdzesz cos u mnie?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1330857467

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1330858023

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1330858840
__________________
,,Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie.,,


38-39-40-41-42-43-44-45-46-47

WYMIANA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post41077833
ciucholand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:48   #21
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

może znalazłabyś cos u mnie za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1330858023
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:57   #22
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos u mnie za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1330856447
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:58   #23
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

Ok
To poczekam aż wrzucisz wszystko do wątku i podasz mi dł. tunik + ewentualnie zdjęcie
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:59   #24
21honey
Zadomowienie
 
Avatar 21honey
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 023
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos u mnie za te leginsy ??https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1330858023
__________________
Wymiana :)
21honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:14   #25
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Przekupka: 38 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1330856447
podoba mi się ta bluzeczka, ale za sukienkę i sweterek to trochę mało...
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:18   #26
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

Floral odpada szukam czegoś dłuższego.
Poproszę zdjęcie sukienki forever
Teraz zauważyłam, że masz też fajne tregginsy h&m (khaki). Jeśli pasowałoby Ci wymienić się za nie to chętnie zobaczyłabym je z przodu (wystarczy zwykłe zdjęcie na płasko, a nie na osobie )

A tak na marginesie to nie dziwię się, że nie masz już sił Tworzenie wątku jest taaaakie długie i pracochłonne Szczególnie wrzucanie zdjęć zajmuję sporo czasu
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:22   #27
lo_czek
Wtajemniczenie
 
Avatar lo_czek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: miasto know how :D
Wiadomości: 2 561
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

u mnie cos za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1330859468
__________________



lo_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:49   #28
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

dzięki za fotkę
czekam jeszcze na fotę sukienki
A za plotkare... szczerze mówiąc nie zastanawiałam się na co chciałabym wymienić. Albo za jakąs książkę (jak zrobisz książkową dokładkę to chętnie zajrzę) albo jakąś biżuterię, drobny ciuszek
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:15   #29
beatalezajsk
Zakorzenienie
 
Avatar beatalezajsk
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 3 404
Przekupka: 39 pkt / 98% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos za
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1330859468
__________________
Zapraszam na wymiany
beatalezajsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:16   #30
Mam na imie Gosia
Zadomowienie
 
Avatar Mam na imie Gosia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 023
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: MARZEC! wiosennie u adele WSZYSTKOWĄTEK xxs-m baleriny, parka, perfumy i więce

cos za spray opalajacy?
__________________

Mam na imie Gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.