MASSIMO DUTTI część X - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 13:52   #3691
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez noweti Pokaż wiadomość
Mabuu świetny komentarz na fb. Lubię to


---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Wiewiór - nieee!!!!! ta skóra to nowa kolekcja w lipcu się kupi

podobają mi się obydwie ale ta druga bardziej
Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Mabuu, jutro będę niedaleko MD, moge popatrzeć na skórki: brać jakąkolwiek? Rozmiar?

Moje zakupy (chyba) definitywnie zakończone:




Marynarka denim.
Męski sweter wełniany czekoladowy.
Męski szalik wełniany dwustronny, wzór paisley.
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:02   #3692
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
no i fajnie
u mnie tez tylko cos ze zwrotów juz mozna wyrwac.
mi sie udało tą marynarkę - jestem w szoku ze tam wisiała bo jest super chociaz na wieszaku wygladała okropnie - byla cała w nitkach swetra przez co jakby jej materiał obłaził. wyczyszczona 3 razy jest
przechwyciłam też ze zwrotów taki sweter

to M - wziełam bo kiedys Martitka mi pisała ze szuka z niego xs/s. on mały wychodzi (ja nosze M i zle na mnie lezy jakbym siostrze podebrała). moze Ona zdecyduje sie na niego, a jak nie to moze któras z Was? wziełam dla swietego spokoju, na wszelki wypadek żeby dwa razy nie jezdzic bo to chyba był gorący towar.

3 zwrot przechwycony - babcina podkoszulka z lancuszkiem. fakt te rekawy sa takiej kontrowersyjnej długosci ale pod marynarkę bedą w sam raz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


oo Em, tych spodni niestety nie było.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



dzięki malw.
film super. byłam na tarantino. ale jestem teraz tak zmeczona ze to plus seans o 21.40 = zasnęłam 2 razy powaga! nie wiem co sie działo w 3 i 4 rozdziale ale domniemywam ze bohaterowie z domku nie wyszli

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------


a lajka mi dała czy tylko przeczytała?

a propo, trzeba bedzie chyba klikunastu/kilkudziesiecu takich akcji zeby cokolwiek drgnęło w tym co nas najbardziej interesue. wg mnie teraz odpisza mi grzecznie, zmienia rozmiary butów na stronie i koniec. musimy uzbroic sie w cierpliwość i pisac, pisac, pisac....
jak to wygladało w tej hiszpanii? wie ktos?

a cosa nostra czy ktos inny napisał coś w tej sprawie? teraz mogę zalajkować Wam co chcecie

Dałam lajka dałam
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:03   #3693
tayla
Raczkowanie
 
Avatar tayla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 175
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Obie ładnie odszyte. Marynarka jasna idealna na wiosnę/lato. U mnie była jedna w sklepie, 40tka, chyba ze zwrotu, za duża na mnie ....nie jestem marynarkowa ale na nią bym się skusiła
tayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:03   #3694
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

[QUOTE=wie-wiórka;54417576]Mabuu, jutro będę niedaleko MD, moge popatrzeć na skórki: brać jakąkolwiek? Rozmiar?

Wiewiórka ja Cię bardzo proszę zerknij czy są u Ciebie marynarki czarne garniturowe, o takie jak na zdjęciu. Bardzo bardzo mi na niej zależy, rozm. 36, kosztuje 359 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6011541800_1_1_17.jpg (75,8 KB, 3 załadowań)
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:17   #3695
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Wiewiorka ładne te marynarki! Obie ze zdjęcia bardzo mi się podobają.
Kurcze, skromne te Wasze zakupy ja niby mialam wiele nie kupować, ale jednak mam tego sporo więcej
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:25   #3696
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Wiewiorka ładne te marynarki! Obie ze zdjęcia bardzo mi się podobają.
Kurcze, skromne te Wasze zakupy ja niby mialam wiele nie kupować, ale jednak mam tego sporo więcej
malw poczekaj az ja swoje wkleje a miałam nic nie kupować bo oszczedzam

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tayla Pokaż wiadomość
Obie ładnie odszyte. Marynarka jasna idealna na wiosnę/lato. U mnie była jedna w sklepie, 40tka, chyba ze zwrotu, za duża na mnie ....nie jestem marynarkowa ale na nią bym się skusiła
ja tez jakos tak przed marynarkami sie wzbraniam a potem klne jak szewc jak mam isc tam gdzie powinno sie ja założyć i nie ma co na grzbiet zarzucic.
mam za to swetrów a swetrów - ło Pani Ann gdzie TY sie podziewasz?!

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Dałam lajka dałam
no! nawet tż zmusiłam
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:30   #3697
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

no czekam, czekam
ja się nie wzbraniam przed marynarkami, to moja w sumie trzecia wyprzedaż w MD i kilka ich kupiłam i dopiero te marynarki noszę z dumą i jestem z nich bardzo zadowolona. A mój zawód wymaga niestety stroju formalnego, więc trochę ich potrzebuję.


Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
malw poczekaj az ja swoje wkleje a miałam nic nie kupować bo oszczedzam

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



ja tez jakos tak przed marynarkami sie wzbraniam a potem klne jak szewc jak mam isc tam gdzie powinno sie ja założyć i nie ma co na grzbiet zarzucic.
mam za to swetrów a swetrów - ło Pani Ann gdzie TY sie podziewasz?!
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 15:18   #3698
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Mabuu, jutro będę niedaleko MD, moge popatrzeć na skórki: brać jakąkolwiek? Rozmiar?

Moje zakupy (chyba) definitywnie zakończone:




Marynarka denim.
Męski sweter wełniany czekoladowy.
Męski szalik wełniany dwustronny, wzór paisley.
Fajne te marynarki. Kurcze żałuję teraz ze nie polowałam na tą jasną. Masz może do niej linka?

Ja moje zakupy wklejałam, nawet na zdjęciach. Dużo tego nie ma. Mam jeszcze do odebrania dwa pasiaki zwyklaki i czekam na marynarkę indygo. Nie poszalałam ale liczę ze kiedyś nastąpi ten dzień. Może na letniej? Ech zawsze mam plan odłożyć więcej kasy na % ale nic z tego nie wychodzi.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:45   #3699
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

ja tez jakos tak przed marynarkami sie wzbraniam a potem klne jak szewc jak mam isc tam gdzie powinno sie ja założyć i nie ma co na grzbiet zarzucic.
mam za to swetrów a swetrów - ło Pani Ann gdzie TY sie podziewasz?! :[COLOR="Silver"]

Jeśli o mnie pytasz to: Łooo kochanieńka jestem! Z focha na MD się leczę, a ciężko idzie, bo na 3 wizyty w sklepie, 3 razy trafiam na blond wywłokę ehh przeznaczenie

Widziałam dziś zapowiedź prezentacji kampanii ss2016 MD - kto wie, może serce znów zacznie szybciej bić
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:59   #3700
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a który to płaszczyk ?
ten

__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:02   #3701
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
ja tez jakos tak przed marynarkami sie wzbraniam a potem klne jak szewc jak mam isc tam gdzie powinno sie ja założyć i nie ma co na grzbiet zarzucic.
mam za to swetrów a swetrów - ło Pani Ann gdzie TY sie podziewasz?! :[COLOR="Silver"]

Jeśli o mnie pytasz to: Łooo kochanieńka jestem! Z focha na MD się leczę, a ciężko idzie, bo na 3 wizyty w sklepie, 3 razy trafiam na blond wywłokę ehh przeznaczenie

Widziałam dziś zapowiedź prezentacji kampanii ss2016 MD - kto wie, może serce znów zacznie szybciej bić
A co Ci ta blondi uczyniła?
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 16:07   #3702
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Kurde pracuję i skupić się nie mogę na pracy :/ nie ma to jak praca w niedzielę, w domu wprawdzie ale jednak praca.
To ja wrzucę zdjęcia moich zakupów, sama je sobie podsumuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16_projekt_wnetrz_gabinetu_aranzacja_nowoczesny_gabinet.jpg (36,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4704670800_1_1_17.jpg (79,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5030541800_1_1_17.jpg (62,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5044548712_2_1_17.jpg (75,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5106668802_1_1_17.jpg (101,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5170521251_1_1_17.jpg (69,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5198871250_2_3_17.jpg (79,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6024561401_2_2_17.jpg (129,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6331821400_2_1_17.jpg (89,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6624841712_1_1_17.jpg (89,8 KB, 14 załadowań)
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:08   #3703
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
A co Ci ta blondi uczyniła?
Eh.. w skrócie, to nie chciała mi przyjąć zwrotu czółenek dla mabuu po 2 dniach od zakupu, twierdząc, że buty były używane (buty miały komplet metek, nietknięte fleki, a ja noszę buty 2 rozmiary mniejsze)

No i kłóciła się zajadle, nie jak spodziewałabym się po obsłudze w sklepie z 'niby' wyższej półki...
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:12   #3704
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

i jeszcze, a poza tym co na zdjęciach to jeszcze granatowy fular wełniany, nie mam zdjecia, a z ostatniego zdjęcia to kombinezon i buty, ale na obie te rzeczy jeszcze czekam i nie wiem jakie będą. A i jeszcze beżowe sandały.
No to Mabuu przebijesz mnie? Wątpię
A gust mamy podobny?

Jesli coś nie jest fajne to piszcie, na niektóre rzeczy mam jeszcze termin do zwrotu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6626693800_1_1_17.jpg (67,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6706788505_1_1_17.jpg (74,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6866918807_1_1_17.jpg (79,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6937691702_2_1_17.jpg (54,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8012021707_1_1_17.jpg (41,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6629572800_1_1_17.jpg (62,1 KB, 13 załadowań)
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:15   #3705
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Eh.. w skrócie, to nie chciała mi przyjąć zwrotu czółenek dla mabuu po 2 dniach od zakupu, twierdząc, że buty były używane (buty miały komplet metek, nietknięte fleki, a ja noszę buty 2 rozmiary mniejsze)

No i kłóciła się zajadle, nie jak spodziewałabym się po obsłudze w sklepie z 'niby' wyższej półki...
O to ciekawe, ale w końcu przyjęła? kojarzę tam jedną blondynkę, która tam zawsze jest, nie wiem czy to nie kierowniczka

Patrzę na te swoje zakupy i one takie monotematyczne kolorystycznie są bardzo
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:24   #3706
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
O to ciekawe, ale w końcu przyjęła? kojarzę tam jedną blondynkę, która tam zawsze jest, nie wiem czy to nie kierowniczka

Patrzę na te swoje zakupy i one takie monotematyczne kolorystycznie są bardzo
Przyjęła, ale po 15minutowej kłótni, która strasznie mnie zdenerowała.... bo ogólnie to poszło o porysowaną podeszwę - a wiecie jak wyglądają wielokrotnie mierzone w sklepie buty z tą cienką, skórzaną podeszwą?

Powiedziała, że ona może zrobić zdjęcie i wysłać do kierownika regionalnego i tylko tyle mi może zaproponować... po czym powiedziała 'ja mogę pani pokazać jak wyglądają nowe buty!'.. podeszłyśmy do regału i pierwsze szpilki jakie chwyciła wyglądały tak samo.... i powiedziała: 'w takim razie mogę przyjąć zwrot'. Brak słów, bo strasznie mnie wkurzyła i cały dzień upłynął pod znakiem tej 'cudownej' sytuacji...
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:25   #3707
tayla
Raczkowanie
 
Avatar tayla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 175
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Malwina poszalałaś, ale super rzeczy, naprawdę Skórka piękna...mmmm ...! Na czarną sukienkę polowałam ale się nie udało, kombinezon miałam i oddałam , bo mnie pogrubiał a kremowych spodni wcale nie kojarzę...
Ja z moich zakupów chyba oddaję pelerynę beżową...dziś mam dzień podsumowań i mierzenia i jakoś mnie postarza Mam słabość do takich szerokaśnych ubrań , ale... ze słabościami trza walczyć ,prawda? Jakby ktoś chciał to mówić .
tayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:32   #3708
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Przyjęła, ale po 15minutowej kłótni, która strasznie mnie zdenerowała.... bo ogólnie to poszło o porysowaną podeszwę - a wiecie jak wyglądają wielokrotnie mierzone w sklepie buty z tą cienką, skórzaną podeszwą?

Powiedziała, że ona może zrobić zdjęcie i wysłać do kierownika regionalnego i tylko tyle mi może zaproponować... po czym powiedziała 'ja mogę pani pokazać jak wyglądają nowe buty!'.. podeszłyśmy do regału i pierwsze szpilki jakie chwyciła wyglądały tak samo.... i powiedziała: 'w takim razie mogę przyjąć zwrot'. Brak słów, bo strasznie mnie wkurzyła i cały dzień upłynął pod znakiem tej 'cudownej' sytuacji...
No nie dziwię się, też by mnie trafiło. Tam przecież na wieszakach nawet bluzki wiszą jakby je pociąg przejechał, a co dopiero buty, które się stawia na podłodze. Najważniejsze, że przyjęła, i olej ją, że się tak wyrażę.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tayla Pokaż wiadomość
Malwina poszalałaś, ale super rzeczy, naprawdę Skórka piękna...mmmm ...! Na czarną sukienkę polowałam ale się nie udało, kombinezon miałam i oddałam , bo mnie pogrubiał a kremowych spodni wcale nie kojarzę...
Ja z moich zakupów chyba oddaję pelerynę beżową...dziś mam dzień podsumowań i mierzenia i jakoś mnie postarza Mam słabość do takich szerokaśnych ubrań , ale... ze słabościami trza walczyć ,prawda? Jakby ktoś chciał to mówić .
Peleryna ładna, ale też miałabym problem jak ją nosić. Jest tyle fajnych rzeczy, że jak się w którejś nie czujesz to nie ma sensu zostawiać.
Kombinezon pogrubiał? no zobaczymy jak na mnie będzie leżał. A tych spodni kremowych też nie widziałam online, kupiłam je stacjonarnie po drugim albo trzecim cięciu i mogą być nawet na wiosnę czy lato do latania do balerinek czy sandałów.
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:43   #3709
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
No nie dziwię się, też by mnie trafiło. Tam przecież na wieszakach nawet bluzki wiszą jakby je pociąg przejechał, a co dopiero buty, które się stawia na podłodze. Najważniejsze, że przyjęła, i olej ją, że się tak wyrażę.
Noooo olewam olewam, ale jakoś mi ta atmosfera jednak zbrzydła
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 16:45   #3710
tayla
Raczkowanie
 
Avatar tayla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 175
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Kombinezon ma szeroką górę i dość szerokie nogawki , zobaczysz jak założysz.
Masz rację, jest mnóstwo rzeczy w sklepach, trzeba sobie to przypominać Mam wrażenie, że w każdej kolekcji serwują nam więcej , nie ma co upychać swetrów w szafie, tym bardziej, że wiosna za pasem a za 5 miesięcy kolejna wyprzedaż
tayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:48   #3711
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Wiewiorka ładne te marynarki! Obie ze zdjęcia bardzo mi się podobają.
Kurcze, skromne te Wasze zakupy ja niby mialam wiele nie kupować, ale jednak mam tego sporo więcej
3 marynarki, a miałam tylko zegarek upolować, a on w ogóle nie dotrwał do %

Mlenka, linku do jasnej nie mam (żadnego linku nie mam), fotkę ze strony USA wkleiłam

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2016-01-24 o 16:51
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 17:49   #3712
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Malwina wszystko bardzo ładne, ale najbardziej podoba mi sie skórka i torebka. Zwyklaka z dekoltem z tylu mam i bardzo mi sie podoba, no i bikery tez świetne

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tayla Pokaż wiadomość
Wstawiam poglądowe fotki moich wyprzedażowych zakupów, dwa ostatnie idą do zwrotu. Jestem ciekawa Waszych zakupów ,czekam na fotki
Kurteczka i kardigany najbardziej mi sie podobaja
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 17:51   #3713
Jusia2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 28
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Dziewczyny wyprzedaż jest tylko do dzisiaj, tak mi pani powiedziała w felicity, jutro już tylko nowa kolekcja i odsyłają wszystko do wawy,a stamtąd do hiszpanii.
Jusia2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 18:20   #3714
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Jusia2015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyprzedaż jest tylko do dzisiaj, tak mi pani powiedziała w felicity, jutro już tylko nowa kolekcja i odsyłają wszystko do wawy,a stamtąd do hiszpanii.
O noł... tak już i bez ostrzeżenia? zawsze jakiś ostatni nawoływacz jeszcze zapuszczali na mailu, a wcześniej na stronie "zbijali" cały towar do jednej sekcji "View all"...Ale to może tylko w stacjonarce. W zeszłym roku tak było w wybranych miastach i wtedy wszystko zwozili do Warszawy i wrocławia i po tygodniu-dwóch koniec sale...

Może to i dobrze bo i tak pójdę z torbami A tu jeszcze podpytuję o skórkę naszą Jusię jakby się udało to bym była bankrut totalny, ale jaki szczęśliwy (w końcu pieniądze szczęścia nie dają, a dopiero zakupy hahah)

We wrocławiu dzisiaj bida, nic już prawie nie ma - tzn. gabarytowo sale zajmuje jakąś 1/3 sklepu, ale nie ma już praktycznie nic, na czym można byłoby zawiesić oko.
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 18:27   #3715
Nath_alya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Szczecin / Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Jusia2015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyprzedaż jest tylko do dzisiaj, tak mi pani powiedziała w felicity, jutro już tylko nowa kolekcja i odsyłają wszystko do wawy,a stamtąd do hiszpanii.
W takim razie pozostaje liczyć na kumulację i masowe wrzutki na stronie?
Nath_alya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 18:57   #3716
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Nath_alya Pokaż wiadomość
W takim razie pozostaje liczyć na kumulację i masowe wrzutki na stronie?
Raczej nie, bo znowu zwroty by szły do sklepów. Jeśli jutro linki znikną ze strony to rzeczywiście finito. A ja mojej marynarki nie trafiłam
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:20   #3717
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Eh.. w skrócie, to nie chciała mi przyjąć zwrotu czółenek dla mabuu po 2 dniach od zakupu, twierdząc, że buty były używane (buty miały komplet metek, nietknięte fleki, a ja noszę buty 2 rozmiary mniejsze)

No i kłóciła się zajadle, nie jak spodziewałabym się po obsłudze w sklepie z 'niby' wyższej półki...
No nieźle. Tez bym się zraziła, zwłaszcza ze MD to raczej niewielki sklep i niestety nie raz trzeba się spotkac znów z zołzą.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
i jeszcze, a poza tym co na zdjęciach to jeszcze granatowy fular wełniany, nie mam zdjecia, a z ostatniego zdjęcia to kombinezon i buty, ale na obie te rzeczy jeszcze czekam i nie wiem jakie będą. A i jeszcze beżowe sandały.
No to Mabuu przebijesz mnie? Wątpię
A gust mamy podobny?

Jesli coś nie jest fajne to piszcie, na niektóre rzeczy mam jeszcze termin do zwrotu
Malwina wszystko fajne. Ja tylko jakoś nie mogę się przekonać do tych oversize'ów. Kombinezon widziałam w sklepie ale rzeczwiscie wyglądał na taki szeroki. Mi się czarne ubrania podobają (chodzi o te przy twarzy) ale sama w nich kiepsko wyglądam. Dlatego zrezygnowałam z polowania na sukienkę acz jest bardzo fajna. A flanelowe granatowe dorwalaś stacjonarnie?

Off top: udało mi się kliknąć zarazowych płaszcz męski camelowy. Tylko teraz mam zagwostkę co do niego pod szyję bo ma dekolt. Mabuu?
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:46   #3718
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
No nieźle. Tez bym się zraziła, zwłaszcza ze MD to raczej niewielki sklep i niestety nie raz trzeba się spotkac znów z zołzą.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Malwina wszystko fajne. Ja tylko jakoś nie mogę się przekonać do tych oversize'ów. Kombinezon widziałam w sklepie ale rzeczwiscie wyglądał na taki szeroki. Mi się czarne ubrania podobają (chodzi o te przy twarzy) ale sama w nich kiepsko wyglądam. Dlatego zrezygnowałam z polowania na sukienkę acz jest bardzo fajna. A flanelowe granatowe dorwalaś stacjonarnie?

Off top: udało mi się kliknąć zarazowych płaszcz męski camelowy. Tylko teraz mam zagwostkę co do niego pod szyję bo ma dekolt. Mabuu?
A które z moich nabytków to oversizy? ta kurtka peleryna? Nie mam granatowych flanelowych to czarne garniturowe Mi czarny pasuje bardzo, zimą jestem, więc jest OK i mam duuużo czerni Ja za to nie powinnam mieć zabudowanego niczego pod szyją dlatego ta sukienka gdzieś tam cień wątpliwości zostawia, ale jak sobie jakąś biżuterię zapodam to powinno być OK. No i ona jest rozmiar większa niż noszę, bo jakaś taka wąska była, a 38 już ok i w sam raz.
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 20:29   #3719
karrolinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 71
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Kurde pracuję i skupić się nie mogę na pracy :/ nie ma to jak praca w niedzielę, w domu wprawdzie ale jednak praca.
To ja wrzucę zdjęcia moich zakupów, sama je sobie podsumuję

Mogłabym nosić każdą z tych rzeczy...są świetne

Problem w tym, że ta bieda online ograniczyła moje zakupy do minimum beznajdzieja....buuu
karrolinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 20:34   #3720
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
ja tez jakos tak przed marynarkami sie wzbraniam a potem klne jak szewc jak mam isc tam gdzie powinno sie ja założyć i nie ma co na grzbiet zarzucic.
mam za to swetrów a swetrów - ło Pani Ann gdzie TY sie podziewasz?! :[COLOR="Silver"]

Jeśli o mnie pytasz to: Łooo kochanieńka jestem! Z focha na MD się leczę, a ciężko idzie, bo na 3 wizyty w sklepie, 3 razy trafiam na blond wywłokę ehh przeznaczenie

Widziałam dziś zapowiedź prezentacji kampanii ss2016 MD - kto wie, może serce znów zacznie szybciej bić
ło a kogo mam tak pytać? łoo kochanieńka Ty sie nie łam przypadkiem. do następnej wyprz przywołają ją do porządku
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 09:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.