Faceci to siwinie ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-24, 23:46   #61
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Faceci to siwinie !

Konfi... tak myslisz?
Mi sie wlasnie wydawalo ze to 2 rózne sytuacje, bo raz pisze "Kiedys zatrzymalo sie kolomnie auto" a potem "po wczorajszym dniu "
Myslalam ze to cakiem inne historie...?!
Ale moze tez zle zrozumialam

Pozdrawiam Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 23:49   #62
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Konfi... tak myslisz?
Mi sie wlasnie wydawalo ze to 2 rózne sytuacje, bo raz pisze "Kiedys zatrzymalo sie kolomnie auto" a potem "po wczorajszym dniu "
Myslalam ze to cakiem inne historie...?!
Ale moze tez zle zrozumialam

Pozdrawiam Tinker
Też tak myślałam, ale skoro zasytowała właśnie to...
Sama nie wiem co myśleć, w końcu "kiedyś" i "wczoraj" to nie to samo.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 00:30   #63
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Faceci to siwinie !

Co do wszystkich waszych historii, to bardzo mi przykro, że was to spotkało i że wiele z was nie mogło liczyć wówczas na jakąkolwiek pomoc... Naprawę głupio mi, ze reprezentuje ten sam gatunek co wyżej wymienieni panowie... Pewnie miedzy innymi dlatego jestem za tym, żeby jak najczęściej stosować wobec takich przemoc (oczywiście to dla wszystkich chuliganów, którzy wyżywając się na takich mogliby zrobić pożytek ze swojej agresji), ale przede wszystkim zaostrzyć prawo i sadzać, sadzać i jeszcze raz sadzać... Oczywiście i kobiety musiałyby się w to zaangażować... Wiadomo, że czasem nie ma szans i najlepiej uciec, zapomnieć o całej sytuacji, ale kiedy się da i ma się poczucie bezpieczenstwa to może warto postarac sie o to aby zboczeniec zostal aresztowany przez policje... Taki głos sie we mnie odzywa kiedy pomyślę o wszystkich zgwałconych dziewczynach, które padły ofiarą zboczeńców co czuli się bezkarnie i wiedzieli, że nie grozi im za to żadna poważna kara...

Mimo wszystko uważam, że tytuł nieadekwatny do treści wątku, a kilka wypowiedzi mogłoby cechować prawdziwe feministki

Przede wszystkim krzywie sie na widok 'złotej inaczej myśli' że "Faceci są jak plemniki - tylko jeden na milion staje się człowiekiem!"... Bez przesady, żarty żartami, ale wydaje mi się, że niektóre wypowiadane przez was zdania są co najmniej nie przemyslane, a w dużej mierze niesprawiedliwe...

Muszę wam powiedziec, że to jest tak, że każdy normalny facet gdyby wiedział o innym, że tamten jest zboczeńcem itp to zareagowałby w sposób należyty i chociaż zwymyślał i zastraszył, tak aby tamten już nie próbował podobnych zagrań, albo w sposób nieco hardcore'owy - obił zboka tak, żeby za każdym razem gdy pomyśli o podobnych zagraniach rodził się w nim silny ból...

Wiem, że niestety mało tego typu sytuacji, ale moim zdaniem tak powinno być, bo narazie to wygląda tak, że tacy czują się bezkarni, a nasze kochane kobiety na codzien stykaja z realnym zagrożeniem... Pewnie setki są takich którzy każdego dnia obślinią się na widok 500 dziewczyn, złapią za tyłek 100 z nich, a co dziesiątej wyszeptają do ucha obleśne teksty... We mnie po prostu krew sie gotuje, gdy pomyślę, że podobna sytuacja może spotkać, którąś z kochanych przeze mnie kobiet...

Bądź co bądź ci zboczeńcy to odsetek spośród mężczyzn i dlatego warto zaznaczać, że pisze sie o zboczeńcach i zwyrodnialcach a do tego nie uogólniać i nie wzniecać w sobie nienawiści do wszystkich facetów... No i co ważne, nie uprzedzac sie tylko dlatego, że trafia się na czarna owce... Nie chce zeby szargane było dobre imię faceta, bo mnie osobiście to dotyka, nie dlatego, że naprawde skrzywdzone dziewczyny sie tak wypowiadają, ale dlatego, że jest to swietną pożywką dla feministek, do których pałam nienawiścią, a które w takich wątkach znajdują potwierdzenie, że 'facet to świnia' i to kobiety powinny rządzić tym światem

Dlatego podkreślam zboczeniec nie zasługuje na miano faceta więc nie używajcie tego słowa, a żeby było jasne - dla mnie każdy kto zrobi cokolwiek z wymienionych rzeczy automatycznie nie jest facetem tylko żałosnym półproduktem... Te historie są strasznie dołujące i wkurzyły mnie... Nie sądziłem, że to jest aż tak powszechnie spotykane i że dotyka tak wielu kobiet Aż się chce przeprosić za to, że sie ma coś z takimi psycholami coś wspólnego...

No i wybaczcie mi, że sie czepiam, bo oczywiście rozumiem ideę wątku i nie jest tak, że ją olewam tylko po to żeby mówić jacy to my faceci jesteśmy cudowni i niesprawiedliwie traktowani... Tak po prostu chciałem wlać w wasze serca troche optymizmu, że jednak około 90% z męzczyzn myśli w podobny do mojego sposób i nie jest tak, że gatunek męski zaczyna zanikać i 'wracać do jaskiń'... Ze swojej strony mogę zapewnić, że chętnie stanąłbym w obronie nawet obcej dziewczyny która usłyszałaby oryginalny 'komplement'
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 00:46   #64
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez sphinks
Co do wszystkich waszych historii, to bardzo mi przykro, że was to spotkało i że wiele z was nie mogło liczyć wówczas na jakąkolwiek pomoc... Naprawę głupio mi, ze reprezentuje ten sam gatunek co wyżej wymienieni panowie... Pewnie miedzy innymi dlatego jestem za tym, żeby jak najczęściej stosować wobec takich przemoc (oczywiście to dla wszystkich chuliganów, którzy wyżywając się na takich mogliby zrobić pożytek ze swojej agresji), ale przede wszystkim zaostrzyć prawo i sadzać, sadzać i jeszcze raz sadzać... Oczywiście i kobiety musiałyby się w to zaangażować... Wiadomo, że czasem nie ma szans i najlepiej uciec, zapomnieć o całej sytuacji, ale kiedy się da i ma się poczucie bezpieczenstwa to może warto postarac sie o to aby zboczeniec zostal aresztowany przez policje... Taki głos sie we mnie odzywa kiedy pomyślę o wszystkich zgwałconych dziewczynach, które padły ofiarą zboczeńców co czuli się bezkarnie i wiedzieli, że nie grozi im za to żadna poważna kara...

Mimo wszystko uważam, że tytuł nieadekwatny do treści wątku, a kilka wypowiedzi mogłoby cechować prawdziwe feministki

Przede wszystkim krzywie sie na widok 'złotej inaczej myśli' że "Faceci są jak plemniki - tylko jeden na milion staje się człowiekiem!"... Bez przesady, żarty żartami, ale wydaje mi się, że niektóre wypowiadane przez was zdania są co najmniej nie przemyslane, a w dużej mierze niesprawiedliwe...

Muszę wam powiedziec, że to jest tak, że każdy normalny facet gdyby wiedział o innym, że tamten jest zboczeńcem itp to zareagowałby w sposób należyty i chociaż zwymyślał i zastraszył, tak aby tamten już nie próbował podobnych zagrań, albo w sposób nieco hardcore'owy - obił zboka tak, żeby za każdym razem gdy pomyśli o podobnych zagraniach rodził się w nim silny ból...

Wiem, że niestety mało tego typu sytuacji, ale moim zdaniem tak powinno być, bo narazie to wygląda tak, że tacy czują się bezkarni, a nasze kochane kobiety na codzien stykaja z realnym zagrożeniem... Pewnie setki są takich którzy każdego dnia obślinią się na widok 500 dziewczyn, złapią za tyłek 100 z nich, a co dziesiątej wyszeptają do ucha obleśne teksty... We mnie po prostu krew sie gotuje, gdy pomyślę, że podobna sytuacja może spotkać, którąś z kochanych przeze mnie kobiet...

Bądź co bądź ci zboczeńcy to odsetek spośród mężczyzn i dlatego warto zaznaczać, że pisze sie o zboczeńcach i zwyrodnialcach a do tego nie uogólniać i nie wzniecać w sobie nienawiści do wszystkich facetów... No i co ważne, nie uprzedzac sie tylko dlatego, że trafia się na czarna owce... Nie chce zeby szargane było dobre imię faceta, bo mnie osobiście to dotyka, nie dlatego, że naprawde skrzywdzone dziewczyny sie tak wypowiadają, ale dlatego, że jest to swietną pożywką dla feministek, do których pałam nienawiścią, a które w takich wątkach znajdują potwierdzenie, że 'facet to świnia' i to kobiety powinny rządzić tym światem

Dlatego podkreślam zboczeniec nie zasługuje na miano faceta więc nie używajcie tego słowa, a żeby było jasne - dla mnie każdy kto zrobi cokolwiek z wymienionych rzeczy automatycznie nie jest facetem tylko żałosnym półproduktem... Te historie są strasznie dołujące i wkurzyły mnie... Nie sądziłem, że to jest aż tak powszechnie spotykane i że dotyka tak wielu kobiet Aż się chce przeprosić za to, że sie ma coś z takimi psycholami coś wspólnego...

No i wybaczcie mi, że sie czepiam, bo oczywiście rozumiem ideę wątku i nie jest tak, że ją olewam tylko po to żeby mówić jacy to my faceci jesteśmy cudowni i niesprawiedliwie traktowani... Tak po prostu chciałem wlać w wasze serca troche optymizmu, że jednak około 90% z męzczyzn myśli w podobny do mojego sposób i nie jest tak, że gatunek męski zaczyna zanikać i 'wracać do jaskiń'... Ze swojej strony mogę zapewnić, że chętnie stanąłbym w obronie nawet obcej dziewczyny która usłyszałaby oryginalny 'komplement'
Sphinksiku, oczywiscie podajemy tu przyklady jakis zwyrodnialcow na pewno zadna z nas nie uwaza ze kazdy facet jest beznadziejny i powinien zniknac z tego swiata przynajmniej ja tak juz na pewno nie uwazam bo jednak czesc, a moze nawet wiekszosc mezczyzn darzy kobiety szacunkiem i nie posunie sie do tak niewybrednych komentarzy i "komplementow" oraz zwierzecych zachowan Takze nie czuj sie obrazony, chociaz wiekszosc wypowiedzi w tym watku jest przeciw facetom, to tylko dlatego ze taki byl jego temat i pozdrowienia dla wszystkich "normalnych" mezczyzn
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 01:02   #65
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez lalesia
Sphinksiku, oczywiscie podajemy tu przyklady jakis zwyrodnialcow na pewno zadna z nas nie uwaza ze kazdy facet jest beznadziejny i powinien zniknac z tego swiata przynajmniej ja tak juz na pewno nie uwazam bo jednak czesc, a moze nawet wiekszosc mezczyzn darzy kobiety szacunkiem i nie posunie sie do tak niewybrednych komentarzy i "komplementow" oraz zwierzecych zachowan Takze nie czuj sie obrazony, chociaz wiekszosc wypowiedzi w tym watku jest przeciw facetom, to tylko dlatego ze taki byl jego temat i pozdrowienia dla wszystkich "normalnych" mezczyzn
No ja myślę Gdyby dziewczyny się tak zaraz zniechęcały to wystosowałbym sto razy dłuższy apel, byleby to zmienić . Tak tylko poczułem, że chcę się wypowiedzieć i chociaż spełnić wewnętrzny obowiązek... Czasem tak mam...

Ja rozumiem intencje i uważam, że padające z waszych ust (klawiatur) 'komplementy' są uzasadnione, ale pod odpowiednim adresem. Dlatego też nie pasuje mi tu słowo facet, bo facet nie robi takich rzeczy. Po co więc nadużywać tego słowa, kiedy są trafniejsze epitety, no ale też prawda, śnieg by padał (chodzi mi o *****). A może inaczej - może ja się boję, że tak jest? Może, rzeczywiście jakby tak spojrzeć to facet jest takim nienormalnym stworzeniem? Nieeee... Chyba nie...

No i jeszcze dodam, że ja się nie chce promowac i nie jestem narcyzem , bo sam nawet napisałem, że 90% mężczyzn zasługuje na miano mężczyznym a ja jestem tylko jednym z nich.
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 09:49   #66
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Dot.: Faceci to siwinie !

Ja nie rozumiem o co wam chodzi teraz ?

Chyba nie czytacie dobrze watkow od poczatku napisalam w 1 :

"....Szlam sobie DZIS ..na chodniku stalo auto a z niego zaczol mnie wolac jakis mezczyzna...kolo 30.Myslalam ze chce sie zapytac o droge ..."

w 2 opisalam wam historie ktore mi sie KIEDYS przytrafily :

:" KIEDYS zatrzymalo sie kolomnie auto w srodku bylo 3 chlopakow kazali mi wsiasc do samochodu ,zaczelam isc.."

2 historie sa zupelnie inne wiec to chyba jasne ze to nie ta sama .opisalam ja bardzo w skrocie bo nie chce mi sie o tym rozpisywac i tak juz jest tu opisane pelno hamstwa ze strony facetow .

Nie wiem co chcialyscie zasugerowac .

Do
sphinks :

Napewno masz duzo racji daletgo poprawilam tez temat w 1 watku jest tytul "niektorzy faceci to swinie "

Sama mam meza i napewno nie jest jednym z tych erotomanow ...no moze troszke jest ..ale tylko wobec mnie co mi nie przeszkadza

Moze niektore wypowiedzi cechuja na fenimizm ale nie dziw sie niektorym dziewczyna napewno nie sa feministkami , poprostu takie zachowanie u niektorych mezczyzn jest bardzo przykre i upokarzajace .
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 10:17   #67
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Faceci to siwinie !

ja z kolei nie rozumiem co złego jest w byciu feministką

może ktoś mi odpowie, bo od jakiś 15 lat byłam przekonana, że jest to niezwykle pozytywne zjawisko...
shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-25, 10:39   #68
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Faceci to siwinie !

Zależy o jakim feminizmie rozmawiamy...

No ja uważam, że to nic pozytywnego, że kobieta jest feministką... Bo co innego równouprawnienie, a co innego feminizm, który tylko krytykuje mężczyzn a do tego walczy o równouprawnienie w nieudolny i smieszny czasami sposób... No nie wiem, mi sie na przykład nie podobają przemarsze feministek, które wypisują na transparentach obelgi pod adresem mężczyzn i rządają umniejszania ich praw... Zastrzegam jednak, że ja jestem przeciwko tej całej agresji wobec mężczyzn, tych feministek dla zasady i byle tylko wykazać, że 'facet to świnia'...

Jeśli chodzi o absurdy to dla mnie np jest to czepianie sie instrukcji z Ikei, bo na wszystkich w roli składającego jest facet...

No i dodam, że oczywiście mogę postrzegać stereotypowo ten feminizm, bo może mało o nim wiem, a tak naprawdę to wiele dobrego zrobił dla kobiet, ale chodzi mi raczej o to co w nim negatywnego...

Nie podoba mi się to, że zmieniana jest kobieta, staje się mniej delikatna, silna tak samo jak facet i nie dba już o domowe ognisko tak jak to kiedys było... Nie żebym chciał zamknąc kobiete w czterech ścianach, ale wg mnie takie najbardziej zagorzałe feministki po prostu przesadzają i działają na własna reke, nie pytajac po drodze kobiet o to czego te oczekują i co chciałyby zmienić...

No ale oczywiście jesli sie myle i w ogóle nie mam pojęcia o czym piszę to możesz mi napisać jak to jest i jakoś odpowiednio umotywnować co pozytywnego jest w feminizmie... I czym on tak naprawdę jest...
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 10:53   #69
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Faceci to siwinie !

Myślę że gdyby facet na miesiąc zmienił się w kobietę i odczuł na własnej skórze jak to jest być kobietą bardzo szybko zrozumiałby dlaczego feministki są takie a nie inne.

Sphinxks - masz rację że feminiski są różne. Znakomita większość z nich to jednak wbrew, popularnej opinii, bardzo mądre kobiety. A to że są niezrozumiane i ośmieszane - hmm, chyba gorzej świadczy to o odbiorcach, kórzy nie potrafią wysłuchać krytyki ani nie chcą zrozumieć racji drugiej strony. Nie chodzi o odbieranie komukolwiek praw ale o danie takich samych praw kobietom i mężczyznom oraz danie prawa wyboru i prawa do decydowania o własnym życiu.
Kiedy znajdę wkleję linka do artykułu Osiatyńskiego (o feministkach z perspektywy mężczyzny)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 10:57   #70
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Faceci to siwinie !

ok, służę pomocą więc najpierw był feminizm potem równouprwnienie, niestety to trzeba było sobie wywalczyć nie dostałyśmy go w prezencie, poza tym jeśli chodzi o skrajne poglądy zahaczające o fanatyzm to zgodzisz się chyba, że feminizm nie jest tu wyjątkiem?

napisałeś też, że przez feminizm kobiety stały się mniej delikatne i nie dbają tak bardzo o domowe ognisko, są za silne. hej! a może zawsze takie były, tylko teraz mają odwagę to okazać, a te delikatne boginki domowego ogniska są po prostu mniej widzoczne.
nie znaczy to jednak, że któraś z tych dróg jest lepsza czy gorsza, bo dla mnie feminizam to możliwość obrania takiej ścieżki w życiu jaka mi odpowiada, a nie zastanwiane się czy to co robię jest wystarczjąco 'kobiece' żeby mnie nikt nie zlinczował
mam nadzieje, że to co napisałam jest dość jasne, a jak nie to pytaj dalej
shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 11:31   #71
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Faceci to siwinie !

Hmmm... No macie racje, wiele jest wsród nich mądrych kobiet, ale czasem jak słucham dyskusji na tematy feministyczno pochodne to mam ochote wyrzucić telewizor przez okno... Uważam też, że faceci, którzy robią wszystko byleby tylko utrudniać życie kobiet faktycznie zasługują na kastracje

Generalnie to ta cała agresja w feministkach może rodzi się stąd, że kobietom na każdym kroku się nakazuje i ogranicza... Gdyby to sie odbywało na spokojnie to efekty byłyby lepsze... Ale fakt faktem, że (niestety) duża czesc facetów to szowiniści... Czego też nie pochwalam...

Co do tego umniejszania praw facetów, no może tego nie ma, ale feministki gdyby miały takie prawo to na pewno by z niego skorzystały

Ja was wszystkie kocham , a juz najbardziej tę swoją i ciesze się, że nie jest feministką... No ale tu też racja, że kazdy ma prawo robic co chce, a jak mi sie to nie podoba, to mogę omijac te kobiety ktore nie pala sie do wychowywania dzieci itp

No i ok, rozumiem, tez jestem za równouprawnieniem, byleby nie doszło do tego, że kobiety zamiast przywilejów będą otrzymywać też obowiązki... Np służba wojskowa, to byłby dopiero poroniony pomysł...

Co do bycia kobietą, no na jeden dzień chętnie bym się zamienił... Byłoby miło chociaż jeden dzień mieć takie piękne ciało (zakładając ze ze szczupłego zamienie sie w szczupłą )... No i podkreslam, ze sie zgadzam, ale pod warunkiem, że nie bedzie to dzien porodu Moim zdaniem nie macie tak najgorzej, jeszcze jak jakiś facet się wami zaopiekuje i jest wyrozumiały (no, że nie ogranicza was i nie chce rządzić) to macie jak w raju

Strasznie chaotycznie mi to wyszło, ale trudno... Bo tak dopisuje i dopisuje i co by tu jeszcze napisac, byle tylko nie zostac zle odebranym i żeby nie bylo ze jestem męską szowinistyczną świnią

BTW: Off topic
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-25, 11:49   #72
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Dot.: Faceci to siwinie !

oj juz tak sie nie czepiajmy tych "swin " moze troche mojej w tym winy ze taki dalam tytul postu ale bylam bardzo zbulwersowana tym ...no wlasnie i jak mam nazwac tego kolesia co proponowal mi sponsoring ..he ?
Ja rozpoczynajac watek nie chcialm obrazac normalnych mezczyzn nie jestem tez w zadnym wypadku feministka .Napisalam "Uwazajacie " .dziewczyny zaczely opowiadac swoje przykre historie i ja mysle ze dobrze sie stalo chciazby dla mlodych kobiet ktore moga natykac sie na takich ".....?" jest to jakas przestroga.
bylam oburzona tym czlowiekiem bo jeszcze nikt mi wprost nie proponowal sexu za pieniadze no jak jakies ulicznicy .
pozdrawiam ide sie przewietrzc
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:12   #73
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Cytat:
Napisane przez sphinks
Hmmm... No macie racje, wiele jest wsród nich mądrych kobiet, ale czasem jak słucham dyskusji na tematy feministyczno pochodne to mam ochote wyrzucić telewizor przez okno... Uważam też, że faceci, którzy robią wszystko byleby tylko utrudniać życie kobiet faktycznie zasługują na kastracje
Tak samo ciężko czyta się i słucha pseudonaukowych wywodów że kobieta (i wszystkie kobiety w ogóle) różnią się od mężczyzn tym że są stworzone do "garów i bachorów" a jakiekolwiek ambicje ponad to co wynzaczyła "natura" to jad feministyczny i choroba genetyczna.
Niestety kobiety same sobie nie ułatwiają życia - i to przede wszystkim sobie nawzajem.
Myślę że generalizacje są nietrafione ponieważ właśnie odbierają wolność wyboru. Są faceci-świnie i faceci bardzo porządni Są kobiety kochane i kobiety-wredne-żmije
A przede wszytkim kobiety to ponad połowa społeczeństwa, jedyna większość która jest traktowana jak mniejszość. Na prawie każdym polu, niestety

Cytat:
Napisane przez sphinks
Generalnie to ta cała agresja w feministkach może rodzi się stąd, że kobietom na każdym kroku się nakazuje i ogranicza... Gdyby to sie odbywało na spokojnie to efekty byłyby lepsze... Ale fakt faktem, że (niestety) duża czesc facetów to szowiniści... Czego też nie pochwalam...
To (nazkazywanie/sterowanie) w ogóle nie powinno mieć miejsca! Niezależnie od formy. Każdy ma własny rozum i powinien korzystać z wolnego wyboru - a nie wyboru podyktowanego opinią innych, stereotypami, polityką czy czymś jeszcze.
Skąd się bierze szowinizm???

Cytat:
Napisane przez sphinks
Co do tego umniejszania praw facetów, no może tego nie ma, ale feministki gdyby miały takie prawo to na pewno by z niego skorzystały
Nie jestem tego taka pewna. To co napisałeś brzmi dla mnie jak typowo męska ocena - swoją miarę przykładam do innych.
Najlepszym dowodem na zupełnie inną praktykę są kraje skandynawskie gdzie o ile wiem najwięcej kobiet aktywnie uczestniczy w życiu politycznym. Przyznano prawa dodatkowe - i to właśnie mężczyznom nie odbierając żadnych praw kobietom i wyrównując szaneso obu płci

Cytat:
Napisane przez sphinks
Ja was wszystkie kocham , a juz najbardziej tę swoją i ciesze się, że nie jest feministką... No ale tu też racja, że kazdy ma prawo robic co chce, a jak mi sie to nie podoba, to mogę omijac te kobiety ktore nie pala sie do wychowywania dzieci itp
I chodzi o to by każdy znalazł kogoś kto mu pasuje. Tak jak ty się cieszysz że twoja dziewczyna nie jest feministką tak ja będę się cieszyć gdy nie będą mnie otaczały męskie świnie tylko prawdziwi dżentelmeni

Cytat:
Napisane przez sphinks
No i ok, rozumiem, tez jestem za równouprawnieniem, byleby nie doszło do tego, że kobiety zamiast przywilejów będą otrzymywać też obowiązki... Np służba wojskowa, to byłby dopiero poroniony pomysł...
Byłoby całkiem fajnie ja bym chciała pilotować samoloty

Cytat:
Napisane przez sphinks
Co do bycia kobietą, no na jeden dzień chętnie bym się zamienił... Byłoby miło chociaż jeden dzień mieć takie piękne ciało (zakładając ze ze szczupłego zamienie sie w szczupłą )... No i podkreslam, ze sie zgadzam, ale pod warunkiem, że nie bedzie to dzien porodu Moim zdaniem nie macie tak najgorzej, jeszcze jak jakiś facet się wami zaopiekuje i jest wyrozumiały (no, że nie ogranicza was i nie chce rządzić) to macie jak w raju
Przynajmniej na miesiąc I to w kobietę zwyczajną, ze zwyczajnym przeciętnym facetem

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:32   #74
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Faceci to siwinie !

Kiedyś w CKMie był taki artykuł o proponowaniu seksu na ulicy, w dodatku zupełnie obcym kobietom... Dziennikarz chodził i się pytał, ale żadna się nie skusiła Generalnie to głupia sprawa, ktoś mógł przeczytać i samemu próbować takich pytań... No ale ja nie próbowałem i raczej nie będę, bo jeśli chodzi o te sprawy to bez uczucia bym nie umiał... No i CKMu też już nie czytam...
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:39   #75
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Nie jestem tego taka pewna. To co napisałeś brzmi dla mnie jak typowo męska ocena - swoją miarę przykładam do innych.
To był taki niewybredny żart

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Przynajmniej na miesiąc I to w kobietę zwyczajną, ze zwyczajnym przeciętnym facetem
Kurcze, wchodzę w to, tylko przedstaw mi szczegóły techniczne Aha, no i obawiam się, że faceta zostawie i zostanę lesbijką

PzdR, Sph!nkS
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:43   #76
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez maartyna1
Ja nie rozumiem o co wam chodzi teraz ?

Chyba nie czytacie dobrze watkow od poczatku napisalam w 1 :

"....Szlam sobie DZIS ..na chodniku stalo auto a z niego zaczol mnie wolac jakis mezczyzna...kolo 30.Myslalam ze chce sie zapytac o droge ..."

w 2 opisalam wam historie ktore mi sie KIEDYS przytrafily :

:" KIEDYS zatrzymalo sie kolomnie auto w srodku bylo 3 chlopakow kazali mi wsiasc do samochodu ,zaczelam isc.."

2 historie sa zupelnie inne wiec to chyba jasne ze to nie ta sama .opisalam ja bardzo w skrocie bo nie chce mi sie o tym rozpisywac i tak juz jest tu opisane pelno hamstwa ze strony facetow .

Nie wiem co chcialyscie zasugerowac .
No wlasnie, ja nie skojazylam z ta Twoja pierwsza historia, sorry Myslalam ze zapomnialas cos dopisac. Chyba Konfi tez taz myslala Jeszcze raz sorry

Pozdrawiam Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 13:00   #77
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez sphinks
Kurcze, wchodzę w to, tylko przedstaw mi szczegóły techniczne Aha, no i obawiam się, że faceta zostawie i zostanę lesbijką
PzdR, Sph!nkS
No dobra: bierzesz ostry nóż, trochę bandaży i pojemnik z lodem...
Żartuję.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 13:31   #78
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Dot.: Faceci to siwinie !

Tinkerbell
Nic sie nie stalo
Pozdarwiam
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 14:21   #79
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Faceci to siwinie !

Oj, ciesze sie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 10:49   #80
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Facetom coś sie dziwnego porobiło, powiem szczerze,że doprowadza mnie to do stanów takiej wściekłości jak nic na świecie.Jakim prawem ktoś bezkarnie może sie na mnie obleśnie gapić ( chociaż to jest akurat dośc trudne do udowodnienia..),wykrzykiw ać,traktować jak kawałek mięsa.Jestem na tym punkcie cholernie przeczulona.Z tego tez powodu nienawidzę "męskich grup społecznych" jak np.taksówkarze,robotnicy, podtatusiali panowie w dobrych samochodach (z zakodowanym w pustym łebku prostym rownaniem-mam pieniadze-każda moja ) itd.A jakie są Wasze doswiadczenia?
No właśnie na mnie te zachwoania również działająjak płachta na byka. Zwłaszcza jak ostatnio jakiś spasiony 52 latek specjalnie "upuścił" gazetę w tramwaju żeby sobnie nogi obejrzeć. Myślałm, że go tam na miejscu gołymi rękami zamorduję . Ech to powinno być karalne takie dziwne "zagrywki" facetów. albo te głośne komenty na ulicach. Ok nie pisze więcej bo jush czuję, że mi ciśnienie skoczyło
A ostatnio szłam z przyjaciólką w bilay dzień w praku.m Nagle słyszymy z jakiegoś krzaka ooo dupcie idą może się zabawimy patrzymy a facet sie zaczyna onanizować. Biegiem w nogi. Dodam tylko że zawsze byłam jedną z ostatnich na biegach w szkole, a teraz przyjaciólka mnie nie mogła dodgonić, która zawsze była pierwsza ;D

Edytowane przez jessy
Czas edycji: 2005-06-29 o 11:18
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:42   #81
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Faceci to siwinie !

Martynko, bunny-pie wszystko wytłumaczyła tak jak ja bym to zrobiła - również myślałam, że czegoś nie dopowiedziałaś.
Pozdrawiam
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 20:46   #82
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Cool Dot.: Faceci to siwinie !

Grryy....jak to wszystko czytam to krew się we mnie gotuje....ja jestem młoda ale już spotkałam się z hamstwem....otóż, wracałam kiedyś przez osiedle do domu...A przed klatką na ławce siedziało sobie 2 chłopców, wyglądających na DZIESIEĆ LAT!!! (TAK, TAK DZIESIĘĆ LAT!!) Jeden z nich (całkiem niepozorny chłoptaś ) rzucił do mnie: "Poliż mi rurę...." Ja spojżałam na niego jak na idiotę i już chwilę potem żałowałam okropnie,że nie odszczekałam mu jakiegoś chamskiego tekstu, w końcu co by mi gówniaż zrobił .
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 21:36   #83
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Faceci to siwinie !

No tak rzeczywiście możan było coś mu "ładnego" odpowiedziec, ale w takich sytuacjach jest sie raczej tak zaskoczonym, że logiczne myślenie ciężko przychodzi (przynajmniej ja jestem w szoku).
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:10   #84
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Faceci to siwinie !

No to mi też się przydażyła głupia historia.Pojechałam z koleżanką nad jeziorko do mojej cioci która ma tam bar i moja mama w zastępstwie cioci zajmowała się nim.I przed tym barem są ławeczki i stoliki i siedzi dwoch facetów.Na oko jeden może 40lat drugi 45.No i ten co ma 45 mówi (ja mam trochę duży biust i koleżanka również)
-No dziewczyny chyba trzeba do lekarza iść bo już wam piersi rosną.

No myślałam że jak podejde do tego obleśniaka to mu tak nagadam że hej!!!!!!!Ale mama w barze no nie będę na niego się wydzierać to tylko wymieniłyśmy się z koleżankami spojrzeniami i zaczęłyśmy się śmiać.Facetowi zrobiło się głupio chwilę posiedzieli i zaraz pojechali!!!!!!!


Ale to prawda siedzą takie stare pryki nie mają w domu zajęcia to zaczepiają nastolatki albo atrakcyjne kobiety.ZABIŁABYM TAKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRRRRRR


Ola-Wkurzona
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 12:00   #85
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Dot.: Faceci to siwinie !

Ja kilka dni temu mialam"zaszczyt"uslyszec niesamowicie oryginalny komplement wypowiedziany przez dwoch "mezczyzn".Byly to krotko mowiac 2 lumpy;miejsce akcji-supermarket,wiec cytuje:
"oo ta to zna sie na ku..sie"
Ciekawe jaka bylaby reakcja faceta po uslyszeniu podobnego komentarza z ust kobiety:-/
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 12:37   #86
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Faceci to siwinie !

Cytat:
Napisane przez nowinka
Ja kilka dni temu mialam"zaszczyt"uslyszec niesamowicie oryginalny komplement wypowiedziany przez dwoch "mezczyzn".Byly to krotko mowiac 2 lumpy;miejsce akcji-supermarket,wiec cytuje:
"oo ta to zna sie na ku..sie"
Ciekawe jaka bylaby reakcja faceta po uslyszeniu podobnego komentarza z ust kobiety:-/
Nowinko, lumpy to juz tak maja, słoma nie tylko z butów wystaje. Takimi to akurat sie nie należy przejmować. Zreszta co tu dużo mówic, inteligencja nie grzesza, a po co sie kłaśc na beton i zniżac sie do ich poziomu??

__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:04   #87
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Faceci to siwinie !

Dziewczyny - nie wiem czy ktoś już publikował ten link ale warto poczytać:
http://budo.net.pl/viewforum.php?f=11
a w szczególności wątek o zbokach w mpk:
http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=33420
chodzi mi przede wsystkim o porady psychologiczne "jak się zachować" Wasz wybor czy zastosujecie ale myślę że poczytać warto

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:24   #88
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Faceci to siwinie !

Ja tez mialam podobna sytuacje niedawno i to w KOSCIELE!
Jakis erotoman gapil mi sie w dekolt! Nie to, zebym miala co pokazywac (mam male piersi i bylam ubrana w elegancka bluzke z dekoltem w koperte) . Niewytrzymalam i wyszlam z lawki, bo co innego zrobic w takiej sytuacji?
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:29   #89
bocian34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Faceci to siwinie !

To prawda zachowanie niektórych panów przekracza i odbiega od pewnych norm kultury osobistej , są tak bezczelni i pewni swego że mają kobiety wręcz za , sorki za wyraz ( rzecz- obiekt seksualny) wręcz traktują je jako zwierzynę do za-zerrznięcia.

Pamiętajcie jednak że są i porządni faceci w których to imieniu pozwalam sobie to napisać i właśnie w ich obronie. Bo faceci są ok. a CHŁOPY to świnie !!

Jeszcze raz przepraszam za niektóre wyrazy ale chcę być konkretny .

bocian34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:04   #90
Blondie19
Raczkowanie
 
Avatar Blondie19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 54
Dot.: Faceci to siwinie !

mi tez sie zdazrylo pare takich okropnch sytuacji - ostatnio jak szlam w miescie podszedl do mnie koles (dosc oblesny) i mowi mi czesc, ja sie patrze kto to jest a ten wypala "ale masz fajne stringi na d*, wsadze ci w **" i tego typu texty!!!!! ja do niego "spadaj" i szybko poszlam przed siebie a on na szczescie gdzies umknal w zaulki...dodam ze bylo to wczesnym popoludniem a mialam na sobie spodnie wcale nie takie znowu przeswitujace takze pewnie koles niezle wytezal wzrok...swoja droga to jest straszne ze kogos podniecaja majtki i musi ci to powiedziec w twarz, mysle ze to byl maxymalny swir!
przypomnialo mi sie tez jak do mojej kolexzanki ktora ma duzy biust (biedna, ciagle zaczepiaja ja oblesni faceci ) podszedl taki wstretny dziad i patrzac jej gleboko w dekolt, mowiac do jej piersi wybelkotal "ktora jest godzina?" a kolezanka wrzasnela "tam ma pan zegar!" i wskazala w przeciwnym kierunku na zegar wiszacy w witrynie sklepu co prawda na natreta nie podzialalo bo belkotal dalej gapiac sie jej w biust "ale niech mi pani powie ktora godzina" wiec szybko odeszlysmy za przystanek...:/
mysle ze takich facetow powinno sie zamykac bo naruszaja godnosc kobiet, szkoda ze u nas w PL nie dziala tak dobrze policja ani inne organy scigania, fajnie by bylo jakby wystarczyl jeden telefon, a goscia by zwineli...
moze kiedys sie to zmieni, miejmy nadzieje!
Blondie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.