Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć <3 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-18, 07:36   #91
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć <3

Asia, świetnie Wam poszło. Oby taj dalej!
Youan, spóźnione życzenia dla Córeczki. Niech Wam rośnie zdrowo i przynosi mnóstwo radości!
Fruktola, kciuki za owocne zakończenie misji. Moja też lubi mięso, ale czy to powód do zmartwienia?
Powiem Wam, że jak czytam co dajecie do jedzenia to trochę się martwię. U nas dieta nie jest taka urozmaicona, np. w życiu by mi do głowy nie przyszło podać awokado. Sama tego nie jadam. Parówkę podawałam dwa czy trzy razy. Wybrałam parówki z szynki Sokołów z Biedronki. Wiem, że parówki to świństwo, ale raz kiedyś można zjeść. Co do wędlin to też nie jadam, bo nie lubię, ale niedawno zrobiłam sama schab gotowany (mega szybki i prosty przepis) i podaję go Zuzi. I podawałam też serek homog. Danio, bo akurat taki był w domu, a nie miałam pomysłu co by dać na kolację. Zjadła chętnie, ale mało dałam, może z trzy łyżeczki. Też bym wolała jakiś z naturalnym składem. Jogurtu moja nie chce.
Chwalę się, że Zuzia postawiła wczoraj swoje pierwsze samodzielne kroczki. I w związku z tym zgłębiałam temat pierwszych butów. Czy któraś z Was już jakieś kupiła? Chodzi mi o takie na dwór, bo w domu najlepiej zostawić dziecko na bosaka. Mam jeszcze trochę czasu do wiosny. Wiadomo, że prawdziwe chodzenie jeszcze przed nami, ale chciałabym mieć już jakiś zarys.
Asia, moja waży 8,9 kg, więc chyba nie masz powodu do zmartwień. Szybko nadrobi mm.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 07:55   #92
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Witch a śpi z Wami? U nas też był dramat bo wyglądało to tak, że jak puściła pierś to spała 3 minuty i płacz, wiercila się i sama nie wiedziała co chce. I bardzo pomogło to , że jednak twardo odstawilismy ja spowrotem do swojego łóżeczka. Wszyscy się dzięki temu lepiej wysypiamy mimo pobudek. Dzisiaj na szczęście tylko 2 były o 3 i 5.

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 09:35   #93
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Kajusia ja mam dla Oli buty. Ona już od ponad tygodnia wcale nie raczkuje tylko chodzi. Buty kupiliśmy już jakiś czas temu, takie wiosenne trzewiczi z ecco bo wydawało nam się że bez sensu kupować zimowe bo i tak na razie nie dajemy jej chodzić po dworze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 13:09   #94
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Mala w domu chodzi bez butów ale mam elephanteny z Deichmanna dla niej też buty sprawdzone przez Starsza- nie poci się noga, nie przemokly nigdy przy racjonalnym użytkowaniu (nie dam dziecku w skórzanych butach skakać po kałużach)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 15:57   #95
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Asia właśnie od jakichś dwóch tyg odkładam ją zawsze do łóżeczka. Jak spała z nami to przebudzała się i od razu szukała piersi. Bardziej cmokała niż jadła co mnie zaczęło strasznie boleć przy jej zębach. Teraz jak się przebudza i już po płaczu da się wyczuć,że nie da się uspokoić tulenie to przystawiam do piersi,ale dosłownie chwila i odkładam. Tylko czasami ją odłożę,pójdę do sypialni, położę się i muszę wstawać ponownie. Już naprawdę brakuje mi sił i pomysłów na te nocki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 15:58   #96
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Ojej to współczuję u nas jak był etap takich pobudek co 5 minut to właśnie wylądowała u nas...teraz tfu tfu znacznie lepiej. Dzisiaj no tylko raz o 3 musiałam ja chwilę ponosić s pozostałe 2 pobudki to wystarczyło ja pogłaskać w łóżeczku. Jedynie co to budzi się o 5:40-6 i dawniej jak dostawała pierś to dospala do 7:30 a teraz po butli już się rozbudza

Coś nam Almat zaginęła? Hop hop!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 13:20   #97
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Aaa wpadam się pochwalić dzwonili do mnie z żłobka i dostanę miejsce z dofinansowaniem-760 zl będę płacić Jaram się jak pochodnia bo to i tak mniej od tego co zakładałam no i mam go po drodze na przystanek do pracy a w połowie drogi Starsza ma szkole także idealnie w czwartek ide obejrzeć go i najpewniej podpisać umowę

Dziś była u mnie Kuzynka z 3 dzieci... Super zabawa ale 5 dzieciaków to już armagedon

Chciałam dać na noc mm... Mała jak zobaczyła wieczorem niekapek to ryk i nawet nie spróbowała xD także będę na cycku usypiac chyba do 8nastki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 14:22   #98
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Youan super że udało się ze żłobkiem. Przypomnij kiedy wracasz do pracy.
Nie wiecie jak to jest ze skrócenie etatu, trzeba podjąć decyzję przed końcem macierzyńskiego czy można potem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 14:35   #99
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Younan gratuluję!
Ja z Tobą cycolić ;-)

Sonia to chyba indywidualnie z pracodawcą ustalasz...
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 18:22   #100
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Wracam po Wielkanocy... Boję się jakoś

Sprawdzałam w necie i niby z tym skróceniem czasu można do 3 lat zawsze się zgłosić ale działa to po 2 tygodniach od wniosku no chyba że pracodawca wyrazi dobra wolę także jak Mala będzie się adaptowac w zlobku to pojadę do pracy to ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 20:47   #101
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć <3

Sonia, ale o co chodzi? Chcesz np. 3/4 etatu albo pół?
Youan, gratki za żłobek!
Dołączam do karmiących do osiemnastki a tak serio to czarno widzę to odstawianie...
Chodzenie u nas coraz lepiej idzie. Zapomniałam Wam pisać,że u nas nadal jest histeria w razie nieobecności matki podczas nocnej pobudki, więc pomoc męża w nocy odpada. Nadal zabieram do łóżka, nadal kp kilka razy , nadal nie chce mi się wstać, by odłożyć dziecię do łóżeczka. Pantera u Ciebie to samo czy coś się zmieniło?
I jeszcze przestawiam na jedno spanie w dzień. Ostatnio mam duży problem z usypianiem na drzemki. Trwa to nawet godzinę, więc postanowiłam przestawić. Muszę być twarda tym razem. Jak już wrócę do pracy będzie mi to na rękę.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 20:50   #102
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Kajusia jako matka KP masz prawo do 2 przerw 30 minutowych na karmienie i zazwyczaj skraca się nimi czas pracy chodząc na 7h dziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 20:55   #103
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Kajusia jako matka KP masz prawo do 2 przerw 30 minutowych na karmienie i zazwyczaj skraca się nimi czas pracy chodząc na 7h dziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej a jak się udowadnia, że jest się matką KP? Pytam czysto teoretycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 20:56   #104
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Czasami lekarz musi wydać zaświadczenie. Ale z reguły chyba pracodawca wierzy na słowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 21:06   #105
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Przerwy na karmienie to z tego co wiem na oświadczenie własne,że się karmi.

U nas wczoraj się wyjątkowo w nocy udało karmić tylko dwa razy. Pozostałe pierdylion pobudek zasypiała na ręku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 21:39   #106
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Kajusia ja myślę o skróceniu etatu żeby ogarnąć logistycznie opiekę nad mała. Myślę żeby skrócić czas pracy o 1 godzinę żebym mogła chodzić na 9 bo mąż dopiero po 8 będzie przywoził teściowa do opieki nad mała.
Gratulacje dla Zuzi za postępy w chodzeniu.

Mi godzina na karmienie się nie należy bo nie karmię. Zresztą u nas nie chcą iść na rękę i każą wykorzystywać w ciągu dnia więc słabo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 06:38   #107
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć <3

O tych przerwach na kp wiedziałam i zamierzam skorzystać. Pracuję w budżetówce, więc nikt nie będzie stwarzał problemu. Natomiast o tym skróceniu etatu to nigdy nie słyszałam.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 08:34   #108
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Kajusia u nas nadal tak to wygląda ;-) Przestałam się przejmować, przecież jestem dla niego i po to żeby spełniać jego potrzeby. Przyzwyczailam się chyba, ale też w głowie poprzestawialam.
Jak idzie Self-reg?

U nas temperatura w nocy :-(
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:28   #109
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Sreberko Generalnie wystarczy oświadczenie ale mogą wołać od lekarza zaświadczenie albo uwaga udowodnienia tzn tak wyczytałam wczoraj u nas w urzędzie to standard że się z tego korzysta wiecie same baby, l4 od 4 miesiąca ciazy biorą prawie wszystkie stres itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 10:44   #110
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Kajusia, u nas tez to wygląda podobnie ale na razie pilnuje dwoch drzemek, bo z jedną mamy totalnie rozbity dzień i nie jestem w stanie korzystac z naszych codziennych spotkan/wyjsc, ktore bardzo lubie i mi na nich zależy. Mam nadzieję, ze do wiosny wytrwamy przy takim układzie.
No i ja uwielbiam karmić w nocy tez mi to nie przeszkadza, bo Mały je i śpi dalej. A ja nauczylam sie wysypiac przy takiej ilosci pobudek.

Trochę mnie nie było, ale zdarzyl nam sie pogrzeb w bardzo bliskiej rodzinie, wiec nie mialam glowy i czasu do forum. Podczytywalam tylko.

Za niecale 3tyg wyjezdzamy na wakacje, wiec powoli gromadze niezbedne rzeczy i dokanczam plan zwiedzania

Młody raczkuje na calego, co chwilę przy czyms staje i nadal nie lubi zajmować sie sam sobą
A podroze to horror. Ostatnio 2,5h darcia. Zmienialismy sie z mężem za kółkiem, bo obydwoje nie mieliśmy juz pomysłów na zamawianie Księcia na wakacje lecimy ze starym fotelikiem (bo mniejszy a na miejscu mamy krotkie trasy, wyspa jest wielkosci Wroclawia), ale zaraz po powrocie przesiadamy sie w wiekszy fotelik, ktory pewnie na dniach bedziemy kupowac




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 20:54   #111
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3


Igorek dziś kończy roczek...
Nie wiem kiedy to zleciało...
Dużo się nacierpiał biedaczek, od samego początku miał pod górkę, ale ciągle walczymy, żeby jakoś mu pomóc.
Niestety urodzinki mamy z gorączką i marudzeniem.
Myślę, że to wina zębów. Bardzo mu dokuczają. Mamy ich prawie 6 (bo jeszcze nie wszystkie całe wyszły)
Waga urodzenia 3090 a teraz 10,3kg
Noce kiepskie, ale jakoś staramy się to przetrwać. Niestety śpiochem nie jest, mimo tego, że w nocy ciągle się budzi, to rano 6-6:20 zarządza dzień. W dzień mamy dwie drzemki. Pierwsza przed 9, ale to tylko pół godziny, a druga około 13 i trwa 1-2h.
Gdyby nie problemy z brzuszkiem to byłoby super bo jest bardzo chętny do jedzenia. Niestety wszystkie mleczne przetwory muszą być bez laktozy. Mam nadzieję, że kiedyś z tego wyrośnie.
Ćwiczył chodzenie, żeby zdążyć na roczek i od wczoraj można powiedzieć, że sam się przemieszcza na własnych nogach. Na razie jest tak, że gdy bardzo się spieszy to jednak wybiera czworakowanie, ale gdy ma czas to próbuje przechodzić z punktu A do punktu B
Bardzo lubi się wygłupiać i bawić się ze starszymi dziećmi.

Na razie będziemy sobie siedzieć razem w domu... Nie wybieram się do pracy przez najbliższy rok, no chyba, że zmusi nas do tego sytuacja finansowa.
20180221_213654-COLLAGE.jpg
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 12:47   #112
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Igorek sto lat :mleko:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 13:27   #113
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

100 lat dla Igorka. Przede wszystkim zdrówka dla Was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 16:44   #114
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

100 lat dla Igorka !! samych radosnych dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 16:56   #115
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Interewcia sto lat dka Igorka, ogromu zdrowia!
Cudownie że możesz zostać w domu, oby się udało cały rok tak jak planujecie
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 19:00   #116
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć <3

Interewcia, wszystkiego najlepszego dla Igorka! Zdrówka! Duży chłopczyk, tak dorośle wygląda
Pantera, w ogóle mi nie idzie ta książka. Raz, że nie ma kiedy czytać, bo zasypiam po dwóch linijkach, a dwa to mam wrażenie, że ciągle czytam jakiś wstęp. Ciężko będzie przez to przebrnąć w moim obecnym stanie (chronicznego zmęczenia )
Jeśli chodzi o kp to ja też bardzo to lubię i nie mam problemu, że nie chcę kp. Mogę karmić, nie przeszkadza mi to. Jednak marzę o mniejszej ilości pobudek w nocy, bo czuję się totalnie niewyspana. I czasem w nocy chciałabym się jakoś obrócić, a nie mogę, bo akurat Zuzka trzyma cycka w buzi W dzień kp 2 razy.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:39   #117
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Interewcia, wszystkiego co najlepsze dla Igorka i Ciebie, dzielnej mamy! Bardzo wiele przeszkod mieliscie w tym pierwszym roku, wiec trzymam kciuki i wierze w sprawiedliwosc, ze teraz będzie juz z górki

Kajusia, a nie dasz rady podmienić Zuzi piersi na smoczek? Ja mam w nocy zegarek obok łóżka, wiec jesli mija ok 5min od rozpoczecia karmienia to właśnie podmieniam, nie ma protestow, wiec odwracam sie na drugi bok i spie dalej
Inna sprawa, ze wczoraj i przedwczoraj padlam przed 21, gdzie normalnie kladlam sie spac ok północy, a wstaje, bo Mały mnie budzi, o 7:40 i nie czuje sie super wyspana. Zwalam to na przesilenie, ale brak tych 6h dla siebie odczuwam bardzo.
Dodatkowo wszyscy dookola chorzy, wiec siedzimy duzo (jak na nas) w domu co powoduje,ze juz serio mam dość.
Dzis idziemy na fitness dla mam z bobasami to 2h jakos zleca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 13:05   #118
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Mamy żłobek państwowy od marca ruszamy z adaptacja- przeraża mnie to jakoś ale wreszcie mam poczucie że powrót do pracy ma sens z punktu widzenia finansów bo w urzędzie nie zarabia się jakieś super kasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 19:37   #119
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Youan super, że udało się z tym żłobkiem.

U nas na razie nie ma takiej możliwości, żeby dać małego do żłobka, a żeby w domu z nim być też się nikt nie pali i te częste choroby, kiepskie dni i noce...
Więc na razie póki damy radę finansowo ja będę w domu. Niestety przez to mąż musi więcej pracować.
W niedzielę mamy imprezę urodzinową więc mam teraz dużo roboty.

Dziękujemy za życzenia.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Byłam z Igorem na badaniu krwi. Po infekcji nie ma śladu. Wszystko wróciło do normy.
Niestety ciągle mamy problem z nietolerancją laktozy. Nawet minimalna ilość jogurtu w deserku owocowym ze słoika powoduje biegunkę, ból brzucha i nieprzespane noce.
Na razie daję mu jogurt bez laktozy, a naleśniki, budyń itp robię na mleku z kartonu, też bez laktozy i wydaje się, że jest ok. Myślę żeby spróbować mleko kozie ale to na spokojnie po imprezie może się zdecyduję.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 21:36   #120
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie Marcowe 2017 na roczek gotowe :) II cześć &amp;lt;3

Jeju nie mam kiedy wpaść i napisać coś więcej

Sto lat spóźnione dla Igorka i udanej imprezy urodzinowej !

Youan wow zazdro ze żłobkiem miejskim

U nas Iga z gilem po pas ciężka noc się szykuje, o ile może być jeszcze ciężej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-10 20:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.