Jestem w związku z obcokrajowcem - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 17:47   #4711
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

do mnie teżet mówi Edyta.... nie lubię jak przekreca je na angielski Edith... brrr.... czasem tylko jak sie chce podroczyć to powie "Dytek"....

na temat prezentów jeszcze sie nie wypowiadam.. nie wiem kompletnie co mu kupić.. a do sklepów nie chodze bo wszystko mi sie wszystko podoba i najlepiej cała galerię handlową bym wykupila (oczywiście gdybym posiadała jakieś wielkie fundusze )... jeszcze poczekam ze dwa tygodnie.. ale podejrzewam ze coś w Polsce znajdę, jak pojedziemy na urlop przedswiateczny.
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 18:25   #4712
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

TZ mówi na mnie Ela. Na szczescie nie akcentuje inaczej itp. Ale z Elzbieta juz jest problem.

CO do prazentów.. Ja pierwszy prezent jaki mu dalam-po miesiácu znajomosci to byly pingwinki Swarovskiego. Poniewaz jego ulubionym zwierzatkiem jest pingwinek i zawsze jak widzi to sie cieszy wiec mu kupilam. Zalácze zdjecie ponizej.
Teraz mam problem z prezentem na Swieta. Znalazlam taki kubek i mam nadzieje ze mu sie spodoba bo on gra na gitarze. Pozatym dam mu maskotke z napinem "Hug me". CHyba nie przepada za maskotkami bo w sumie nie ma nic poza pingwinem który stoi obok lózka,ale Ja mu chce dac maskotke zeby mial sié do kogos przytulic jak mnie nie ma To mu dam przed wyjazdem.

A po przyjezdzie ....tak sie zastanawiam jeszcze bo pewna nie jestem. Powiedzil mi kiedys ze chcialby wziásc ze mná slub etc etc i powiedzial cos takiego: ze jak sie kiedys pobierzemy to bedzie z dumá nosil ta obráczke i bedzie chodzil z réká wystawioná do przodu i wszystkim pokazywal. Smiac mi sie z niego chcialo wtedy i powyslalam sobie: Kupie mu chyba obráczke i wygraweruje "married" ale wygraweruje to na zewnátrz Taki zart maly. Nie wiem czy dobry pomysl
Ponizej zdjecia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIM79D.jpg (9,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020085.jpg (35,4 KB, 42 załadowań)
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 19:16   #4713
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
TZ mówi na mnie Ela. Na szczescie nie akcentuje inaczej itp. Ale z Elzbieta juz jest problem.

CO do prazentów.. Ja pierwszy prezent jaki mu dalam-po miesiácu znajomosci to byly pingwinki Swarovskiego. Poniewaz jego ulubionym zwierzatkiem jest pingwinek i zawsze jak widzi to sie cieszy wiec mu kupilam. Zalácze zdjecie ponizej.
Teraz mam problem z prezentem na Swieta. Znalazlam taki kubek i mam nadzieje ze mu sie spodoba bo on gra na gitarze. Pozatym dam mu maskotke z napinem "Hug me". CHyba nie przepada za maskotkami bo w sumie nie ma nic poza pingwinem który stoi obok lózka,ale Ja mu chce dac maskotke zeby mial sié do kogos przytulic jak mnie nie ma To mu dam przed wyjazdem.

A po przyjezdzie ....tak sie zastanawiam jeszcze bo pewna nie jestem. Powiedzil mi kiedys ze chcialby wziásc ze mná slub etc etc i powiedzial cos takiego: ze jak sie kiedys pobierzemy to bedzie z dumá nosil ta obráczke i bedzie chodzil z réká wystawioná do przodu i wszystkim pokazywal. Smiac mi sie z niego chcialo wtedy i powyslalam sobie: Kupie mu chyba obráczke i wygraweruje "married" ale wygraweruje to na zewnátrz Taki zart maly. Nie wiem czy dobry pomysl
Ponizej zdjecia.
wow ten kubek jest nieziemski! Gdzie go mozna dostac?!
swoja droga moj TZ tez muzykuje, tylko ze on gra na wszystkim heh (klawisze, gitarra, saxofon i bog wie co jeszcze) ale przede wszystkim jednak spiewa.
Mimo wszystko znam kogos, komu baaardzo by sie spodobał ten kubeczek....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 19:17   #4714
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

kubek jest boski !!!! sama bym taki sobie kupiła
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 19:19   #4715
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

kubek jest boski... mój tez muzykuje i cos takiego byłoby fajne...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 20:02   #4716
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

mi przydaloby sie o tematyce sportowej na qbq moze pilka na dnie qbka?
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 20:04   #4717
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez giovannina Pokaż wiadomość
mi przydaloby sie o tematyce sportowej na qbq moze pilka na dnie qbka?
A moze byc bez q?
Przepraszam, ze jestem upierdliwa, ale 'q' w jezyku polskim nie ma i troche mnie to mierzi.


Co do forum, to jedno Wasze slowo, i moe zalozyc i sie nim zajac, bo doswiadczenie mam
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 20:05   #4718
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Moj TZ tez spiewa, kiedys byl nawet w zespole, teraz tylko karaoke no i w domu, ma swoj sprzet do karaoke wlasnie i ilka razy w tyg urzadza mi male koncerty, uwielbiam jak spiewa, naet niektore piosnki wole od oryginalow
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 20:05   #4719
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
kubek jest boski
Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
kubek jest boski...

Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 20:16   #4720
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość

oj niedobra.. nawet nie zauwazyłam ze napisałam to samo.. czyli znaczy że jesteśmy zgodne! kubek jest naprawdę boski!
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 08:54   #4721
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
A moze byc bez q?
Przepraszam, ze jestem upierdliwa, ale 'q' w jezyku polskim nie ma i troche mnie to mierzi.


Co do forum, to jedno Wasze slowo, i moe zalozyc i sie nim zajac, bo doswiadczenie mam
wenedko, tez lubie nasz urocze mowe ojczysta niemniej jednak czasem dopada mnie pokusa tworzenia neologizmow, gry slowem/pismem, forma "qbq" jest smieszniutka
ale ok niech zyje KUbek
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 09:14   #4722
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Naprawde Wam sié podoba ten kubek?
Bardzo sié ciesze i mam nadzieje ze jemu tez sié spodoba
Sátez inne wzory wiec moze sobie cos wybierzecie. Znalazlam to tutaj: www.berrysgifts.co.uk
Widze ze wszyscy jacys muzykalni

Ciekawa jestem tylko czy mój drugi pomysl mu sié spodoba. Z tá obráczká
Nigdy bym nie pomyslala,zeby facetowi kupic obráczke czy cos w tym stylu,ale przeciez zareczac sie z nim nie bede To ma byc taki zart. Pozatym On nosi "obráczki" czy tam "pierscionki" jak kto woli. Ma juz 4 moze miec i 5
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:41   #4723
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

opiumalfa, skoro on lubi meska bizuteria, ma i nosi, mysle ze obraczka bedzie fajnym prezentem od ciebie, cos co zawsze bedzie mial przy sobie
niestety moj tz nic nie noci nawet lancuszka, szkoda bo chetnie bym go obdarzyla czyms tego typu, ale on chronicznie nie znosi niczego
ok zaraz ide na mecz, moj tz dzis gra
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:53   #4724
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez giovannina Pokaż wiadomość
opiumalfa, skoro on lubi meska bizuteria, ma i nosi, mysle ze obraczka bedzie fajnym prezentem od ciebie, cos co zawsze bedzie mial przy sobie
niestety moj tz nic nie noci nawet lancuszka, szkoda bo chetnie bym go obdarzyla czyms tego typu, ale on chronicznie nie znosi niczego
ok zaraz ide na mecz, moj tz dzis gra
To chyba do mnie mialo byc?
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:41   #4725
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

tak do lovely :p
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 13:06   #4726
asiunia28p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 15
GG do asiunia28p
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

uu widze ze wiekszosc TZ gra lub spiewaja zawsze chcialam zeby moj tz gral na gitarze i prosze nie dosc ze gra to jeszcze spiewa ma nawet swoj bandi ostatnio wydali plyteniestety bez wiekszego powadzeniaale ja uwielbiam jak gra ostatnio nuczyl sie jednej polskiej piosenki co prawda umie tylko refren szkoda tylko ze to pisoenka disco polo

ps z pracy sioe udalo jak ja nie cierpie tych agencji zasze cos pokreca a pozniej zwalaja wine na ciebiena szczescie wczoraj zadzwonili do mnie o 6 wieczorem i podali adres wiec zaczynam w poniedzialek

a propo tego kubka jest zaje fajny super pomysl na preznet!!!!

milego popoludnia ja lece ogladac mecz Celtic!!!!!!!!
asiunia28p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:13   #4727
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez asiunia28p Pokaż wiadomość

ps z pracy sioe udalo jak ja nie cierpie tych agencji zasze cos pokreca a pozniej zwalaja wine na ciebiena szczescie wczoraj zadzwonili do mnie o 6 wieczorem i podali adres wiec zaczynam w poniedzialek
Swietnie! Gratuluje!

...a nie mówiłam...?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:26   #4728
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hej Laski, ja jak zwykle pisze z opoznieniem (robie kariere :P), moje nazwisko nie brzmi bardzo egzotycznie, mam podwojne Glowacz - Tones.
Moj Tz ostatnio ma ciezkie miesiace, poniewaz poprzednia prace stracil (znalezli kogos na jego miejsce, kto mowi plynnie zarowno po angielsku i po polsku i sie go pozbyli), znalezlismy mu prace w pewnym biurze sprzedazy miedzynarodowej, ale nie bardzo sie mu tam podoba i szukamy dalej. Wysylymy cv wszedzie, ale praktycznie nikt nie odpowiada :/ Dobrze, ze ja mam w miare stabilna prace, wiec przynajmniej nie musimy sie bac, ze zostaniemy bezdomni.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 21:40   #4729
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

cześć dziewczyny
padam na nos, to były chyba najbardziej męczące trzy dni...
w czwartek pojechaliśmy z Tż'em do Plymouth, jego brat jest w marynarce wojenej i miał przysięgę wczoraj. Więc plan był, że ja prowadzę a on się gapi na mapę i znaki i takim o to sposobem mielismy tam dotrzec w jakie 3h (no może 3h i 30 min) a ile to nam zejęło? 7h !!!
tak, bo mój Tż bawił się telefonem!!! jak go zapytałam czy powinniśmy teraz zjechac z autostrady to on powiedział, że nie no bo po co. Więc pojechałam prosto i takim o to sposobem wylądowaliśmy w Oxfordzie z Winchester do Oxfordu, z powrotem i dobrą drogą do Plymouth. Przez to nadciągnęłam sobie ścięgno i mam siniaka na tyłku od siedzenia. Przysięga była taka sobie- nudna poza tym próba pokazowa była na zewnątrz. Więc było cholernie zimno, a ja byłam ubrana w sukienkę. Myślałam, że przymarznę do masztu.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 22:07   #4730
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

o biedaku. dzis w a'damie padał snieg i jest naprwde zimno (jakies 3 stopnie i wieje)
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 23:48   #4731
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Imagine to przykre co piszesz,ale mam nadzieje ze Twoj TZ nie bedzie sie poddawal. Trzymam kciuki za nowá -lepsza prace.
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:56   #4732
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Imagine oj....i tak nie jest źle, ważne, że MA pracę i jakos sie udaje zyc ładnie. btw, a zastanawiałam sie kiedys przy okazji jak mąż mojej ptrzyjaciółki był w PL i tez miał problem ze znalezieniem pracy (obcokrajowiec)...okazało sieze gdyby miał kurs pedagogiczny mógłby w szkole językowej pracowac...jako native speaker. nie mysleliscie o tym?kwestia...ile sie taki kurs robi i gdzie....hmm

szien opowiesc niczym z komedii. Współczuje biedaczkooo..... mam nadzieje, ze siniak nie boli a przez paradowanie z sukienusi nie nabawiłas sie jakiegos przeziebienia...!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 12:06   #4733
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Szien u mnie by tak chyba bylo jakbym to ja byla nawigatorem. jestem okropna jesli chodzi o tego typu instrukcje. teraz mamy gps i nie ma problemu z niczym. nie uzywmy go czesto bo TZ wie jak dojechac do wiekszosci miejsc, ale przydal sie jak jechalismy na lotnisko i musielismy zostawic samochod na parkinku na jakims zadu... no i jak jechalismy po jedzenie dla psa, w zyciu bysmy nie znalezli tych miejsc sami.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 12:21   #4734
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
okazało sieze gdyby miał kurs pedagogiczny mógłby w szkole językowej pracowac...jako native speaker. nie mysleliscie o tym?kwestia...ile sie taki kurs robi i gdzie....hmm
nasz znajomy pracuje jako native speaker. nie chcieli zadnego kursu od niego juz drugi rok tak pracuje. raz w poliglocie a w tym roku inna szkola zaproponowala mu lepszy etat
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 12:36   #4735
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Szien u mnie by tak chyba bylo jakbym to ja byla nawigatorem. jestem okropna jesli chodzi o tego typu instrukcje. teraz mamy gps i nie ma problemu z niczym. nie uzywmy go czesto bo TZ wie jak dojechac do wiekszosci miejsc, ale przydal sie jak jechalismy na lotnisko i musielismy zostawic samochod na parkinku na jakims zadu... no i jak jechalismy po jedzenie dla psa, w zyciu bysmy nie znalezli tych miejsc sami.
a ja nie jestem taka zła w nawigacji. Poza tym to nie pierwszy raz kiedy się zgubiliśmy przez Tż'a "ja wiem jak dojechać" Za każdym razem jak gdzieś jedziemy to proszę go żeby drukował mapę. No ale po co jak on wszystko wie też mamy gps, ale on nas wozi jakimiś okrężnymi drogami, więc już wolę drukowaną mapę. Najgorsze jest to, że on mnie w ogóle nie słucha. Raz utknęliśmy na jakiejś polnej drodze, która była tak wąska, że krzaki (albo jakieś gałęzie) porysowały nam karoserie. Za nim wjechaliśmy na tą drogę to poprosiłam go żeby zatrzymał się przy pubie żebyśmy mogli zapytać ludzi o drogę. Ale po co jak on wie gdzie jechać

Co do nazwisk to ja będę kiedyś Lili Leclerc jak nie uduszę Tż'ta za te jego nawgacyjne zdolności.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 15:23   #4736
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Wlasnie tz nie chce uczyc, mial jedna propozycje ze szkoly callana, ale byl na lekcji probnej (gdzie przygladal sie pracy innego nauczyciela) i definytywnie nie chce tego robic. Narazie jest ok, bo ma prace przynajmniej. Mam nadzieje, ze sie rozkreci bo ani nie chce myslec o przeprowadzce do np Warszawy lub co gorsza Anglii
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:44   #4737
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

szien - niezla wyprawa! a powiedz mi skad sie wzial twoj nick?intrygujacy.

Imagine - trzymam kciuki za twojego tz, mam nadzieje ze cos sie znajdzie, czasem mam wrazenie ze nigdy nie ma pelni szczescia a jak jest to krotko, jak masz prace to nie masz chlopa (zwiazek na odlegolsc) masz chlopa nie masz pracy (a propos twojego bezrobocia w UK a mojego w IE), zawsze cos

my wlasnie z tz wyszlismy na spacer po 5 min w szczerym polu dopadl nas grad z deszczem, a wczesniej tecza...cuuuuudna, teraz susze dresy i pije herbatke, ponowc w naszym krk snieg spadl, dzis ogladalam na kamerce rynek, teskno
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:55   #4738
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

no też mi zdążyli opowiadać o sniegu w Polsce i zimnocie okropnej.... na mnie to już nie robi wrażenia bo u nas snieg z przerwami jest od października....

ja dzis relaksuję sie po pracy.... ledwo zaczęłam a mi sie już nie chce.. jakaś deprecha pracownicza mnie złapała....

SZIEN niezłe przygody....

Edytowane przez edyta1421
Czas edycji: 2008-11-23 o 16:56
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:44   #4739
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez giovannina Pokaż wiadomość
szien - niezla wyprawa! a powiedz mi skad sie wzial twoj nick?intrygujacy.
studiowałam socjologię i mieliśmy przedmiot socjologia kultury i międzyinnymi mówiliśmy o tym:
http://www.etsy.com/view_listing.php...ng_id=14963035
jakoś tak nazwa mi się spodobała
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:09   #4740
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

giovannina, ja tez bez pracy
Troche mnie to zaczyna wkurzac, ale mam zajecie z uni, wiec poki co nie narzekam.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.