mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-13, 11:50   #1
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1

mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)


Witam serdecznie wszytkie PanieOd dawna obserwuje wizaz dzis pierwszy raz pisze do wasMam prosbe...mam zamiar otworzyc sklep internetowy ,mysle tu o bieliznie np.lub ksiegarni internetowej.

Powiedzcie mi prosze czy korzystacie z zakupow przez internet?

Czy czesto korzystacie z takich zakupow?

A jesli tak to co kupujecie najczesciej?

CZEGO BYSCIE NIE KUPILY..?

I co myslicie o zakupach bielizny przez net..?

To bybylo na tylebede bardzo wdzieczna za wszelkie opinie..poniewaz nie wiem czy jest sens inwestowac w taki sklepik...chcialbym poznac opinie najlepszych kobiet na necie)
Pozdrawiam serdecznie.
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 11:58   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Ale Ci fajnie! ja marzę o prowadzeniu takiego interesu...tylko nie wiem jak się do tego zabrać, czy to się opłaca i ile trzeba mieć pieniędzy, żeby taką zabawę zacząć.ach chciałabym, chciała...
A co do zakupów przez internet, to myślę że cieszą się one coraz większą popularnością. widzę to sama po sobie, kupuję coraz więcej rzeczy przez internet.kosmetyki, perfumy, buty, kolczyki, obudowy do telefonu, przeróżne rzeczy. ale szczerze mówiąc bieliznę bałabym się kupować, bo to jednak trzeba przymierzyć.no chyba , że jakaś firma, którą doskonale znam zaczęłaby sprzedaż przez internet. wtedy tak.
ogólnie to myślę, że to jest świetna sprawa, zakupy przez net.i naprawdę marzę o takim interesie...muszę też chyba coś w tym kierunku zrobić.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:08   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Ja tez kupuje czasem cos przez internet ale bielizny jeszcze nigdy, tzn raz, bylo to z Neckermanna wiec przymiezylam i nie pasowala i moglam odeslac ,jak to jest w innych firmach jesli bielizna nie pasuje czy mozna ja zwrocic? W PL nigdy zamawianie ubran z katalogow mnie nie interesowalo bo trzeba zaplacic odrazu na paczke a potem jak oddajemy cos to trzeba czekac na kase i to mnie nie urzadza. Teraz nauczylam sie robic takie zakupy bo tu gdzie mieszkam nie place za paczke i wszystko co w niej jest jak mi sie nie podoba moga na koszt firmy wyslac spowrotem. Ale z tego co tu na wizazu widzialam jest wiele chetnych na zakup bielizny w intercecie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:08   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

hey
mam nadzieje ,że cie się uda
jezeli chodzi o zakupy to odstraszaja mnie koszty przesyłki ,szczególnie jesli cos co kupiłam mi nie odpowiada lub chce wymienic rozmiar.
lubie gdy w sklepie
sa porządne opisy produktu i dobrej jakosc zdjęcia .
lubie tez gdy jest stały kontakt ze sprzedającym ,lubie tez gdy sprzedajacy ma konto w banku internetowym a nie czeka na wyciag raz na tydzien i dopiero potem wysyla produkt.lubie tez gdy przesyłka jest dobrze zapakowana .
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:13   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)


Powiedzcie mi prosze czy korzystacie z zakupow przez internet?

tak ja bardzo je lubie

Czy czesto korzystacie z takich zakupow?

nie tak czesto, jak z normlanych sklepow, ale owszem zdarza mi sie

A jesli tak to co kupujecie najczesciej?

kosmetyki, kisazki, ale zdazyly mi sie tez uklady scalone (dla mojego chlopaka - to byla zreszta najgorsza z transakcji - CYFRONIKA, nie polecam firmy, straaasznie nierzetelni)

CZEGO BYSCIE NIE KUPILY..?

chyba nie ma takiej rzeczy choc nie kupowalam jeszcze bielizny - bo jakos mysle, ze trzeba ja przymierzyc

I co myslicie o zakupach bielizny przez net..?

sama nie wiem. jezeli byly by to modele popularnych firm, ale tansze niz w sklepach - czemu nie?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:22   #6
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Ja kupuję przez internet bardzo często, głównie książki i płyty, raz czy dwa zdarzyło mi się zamówić kosmetyki. Ale... Kupuję coś w necie tylko wtedy, gdy nie mogę tego znaleźć w "zwykłym" sklepie (w przypadku książek czy płyt zdarza się to często). Czasem porównuję ceny w sklepach internetowych i w księgarniach zanim coś kupię, ale koszty wysyłki zawsze "rekompensowały" ewentualną promocję i stawało na księgarni
Jeśli chodzi o bieliznę to chyba nie zdecydowałabym się kupić przez internet. W tym wypadku zdecydowanie wolę "żywy" sklep Można sobie pooglądać, podotykać poprzymierzać(!). A w necie... wydaje mi się, że zdjęcie w takim sklepie nie wiele nam mówi o tym, jak na nas dana rzecz będzie wyglądać.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:54   #7
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

ehehehhe.. tak mi się przypomniało, że nawet mój komputer kupiłam w sklepie internetowym
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-13, 13:28   #8
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Dziekuje za Odp))Odpowiem ogolnie do wszytkich
otworzenie takiego sklepu mysle ze nie jest duzym kosztem napewno duzo mniejszym niz sklep w miescie .Duzo chce zainwestowac w reklame na neciemysle ze to wazne.
Bielizne ktora chce sprzedawac nie ma jeszcze na rynku polskimjest super dolanczam zdjatko,ocencie drogie Panie czy byscie to kupily i ile byscie daly za to cudenko)
do Koko..moge udzielic ci troszke informacji ,podac pare ciekawych linkow do stron o e-biznesie ciekawe artykuly.Ceny hostingu itp..ceny reklam na necie,rozwoj polskiego rynku internetowego w przeciagu ostanich lat.ja ryzykuje i otwieram w koncu malo strace
Przyznam sie ze ostatnio zamowilam sobie bielizne "z internetu" musze powiedziec ze jest super,trzeba sie dobrze zmierzyc i dobrac odpowiedni rozmiar ,tabelke rozmiarow znalazlam wczesniej na necie.
fakt zwroty nie sa napewno przyjemne
Pozdrawiam serdecznie
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:32   #9
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

cos mie sie zdjecie nie chce dodac((
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:34   #10
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

nie ma zdjęcia?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:42   #11
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

teraz sie uda przepraszam za jakosc zdjecia ale musialam je pomiejszyc a mam tylko Painta na kompie( i tak musialam zapisac
Pozdarwiam serdecznie
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-13, 13:43   #12
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

i jest zdjecie
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 14:00   #13
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

bardzo ładna ta koszulka Ja co prawda bielizny przez internet bym nie zamówiła, bo musze przymierzyć, ale pewnie znajdą się chętni. Przy zakładaniu sklepu na pewno musisz postarać się o dobry sprzęt komputerowy, wykupic miejsce na szybkim serwerze, no i oczywiście bardzo szybkie łącze, z tego co wiem to podstawa w tym biznesie. Powodzenia
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 14:13   #14
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Oj tak, Martynko, jeśli mogłabym prosić o trochę informacji "jak to zrobić", byłoby super.Bardzo byłabym wdzięczna.
pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 14:18   #15
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Podam ci koko za poltora godzinki bo jestem w trakcie robienia obiadu a umieram z glodu))
Do zobaczenia za godzinke mniej wiecej.
Pozdrawiam.
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 14:19   #16
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

maartyna1 napisał(a):
> Witam serdecznie wszytkie PanieOd dawna obserwuje wizaz dzis pierwszy raz pisze do wasMam prosbe...mam zamiar otworzyc sklep internetowy ,mysle tu o bieliznie np.lub ksiegarni internetowej.
>
> Powiedzcie mi prosze czy korzystacie z zakupow przez internet?

Ja baaaaardzo rzadko. Bardzo. Mieszkam w Warszawie i mniejszym problemem jest dla mnie wyskoczenie do sklepu i kupienie tego co chcę. Jeśli to jest ciuch lub bielizna, to moim zdaniem bardzo ważne jest przymierzenie!

> Czy czesto korzystacie z takich zakupow?

Powyżej

> A jesli tak to co kupujecie najczesciej?

Ponieważ rzadko korzystam, nie ma produktów, które kupuję najczęściej. Jednak kupiłam kiedyś kilka książkek (bo były tańsze niż w Empiku i zamawiając kilka na raz opłacało mi się).
Raz kupiłam kosmetyki w esentii, ale tylko dlatego, że jednego z nich nie mogłam nigdzie znaleźć w normalnym sklepie. I ponieważ kupowałam ten jeden, to dobrałam też kilka innych, żeby się bardziej opłacało (koszty przesyłki)
Raz kupiłam też komplet: biustonosz i majtki. To okazało się totalnym niewypałem, bo ten stanik wyglądał na zdjęciu dużo ładniej, a okazał się zwykłą szmatką. Poza tym był za mały (a kupiłam zgodnie z tabelą rozmiarów!)

> CZEGO BYSCIE NIE KUPILY..?

Nie kupiłabym bielizny, w ogóle żadnych ubrań, butów. Jeśli już to tylko książki, płyty, coś, co na pewno będzie wyglądało jak na zdjęciu lub w opisie.

> I co myslicie o zakupach bielizny przez net..?

No to już chyba widać po powyższej wypowiedzi

> To bybylo na tylebede bardzo wdzieczna za wszelkie opinie..poniewaz nie wiem czy jest sens inwestowac w taki sklepik...chcialbym poznac opinie najlepszych kobiet na necie)

Dziękujemy za miły komplemencik
Mam nadzieję, że przyda się choć trochę moja opinia
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 14:36   #17
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

To ja też się wypowiem, o ile jeszcze można

Kupuję książki, ale tylko jak jest jakaś promocja lub nie mogę czegoś znaleźć w zwykłych księgarniach. Generalnie jest tak, że po zapłaceniu kosztów przesyłki wychodzi jak w sklepie (chyba że właśnie jest promocja). A chodzenie na zakupy i wizyta w księgarniach sprawia mi większą frajdę...

Bielizny i ubrań bym nie kupiła (no, chyba że skarpetki ). Wiem, jak to jest z rozmiarami, w zwykłym sklepie mierzę na ogół trzy. Bez mierzenia na pewno nic nie kupię. Choć koszulka na Twoim zdjęciu fajna...

A tak na marginesie - dziś przyszły książki właśnie i po otwarciu paczki okazało się, że dwóch brakuje. Zdążyłam się wkurzyć i obiecać sobie, że nic więcej przez internet nie kupię. Ale uwzględnili reklamację Więc czekam na Twój sklepik
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 14:39   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

maartyna1 napisał(a):
> Witam serdecznie wszytkie PanieOd dawna obserwuje wizaz dzis pierwszy raz pisze do wasMam prosbe...mam zamiar otworzyc sklep internetowy ,mysle tu o bieliznie np.lub ksiegarni internetowej.


> Powiedzcie mi prosze czy korzystacie z zakupow przez internet?
Rzadko - jeśli już to kupuję części komputerowe, karty do aparatu [czy nawet sam aparat ].

Przy takich zakupach kieruję się ceną -> biorę pod uwagę zakup gdy cena jest dużo niższa, oraz dostępnością danego towaru -> jeśli nie ma danej rzeczy w realnym sklepie to jestem skłonna zakupić daną rzecz przez Internet. niemniej w grę wchodzą takie artykuły jak: książki, kremy, płyty [nie: ubrania, buty, torby]

> A jesli tak to co kupujecie najczesciej?
Kupuję tylko wtedy gdy jest taniej - ale to chyba oczywiste przy zakupie takich rzeczy jak karty do aparatu, czy gadżety komputerowe.

Kupiłabym kosmetyki - ale wtedy, gdyby nie udało mi się zdobyć danej rzeczy w realnym sklepie; książki, gdyby miały atrakcyjną cenę.

> CZEGO BYSCIE NIE KUPILY..?
Ubrania [m.in. bielizny] - jestem straszną marudą i czasem jakaś rzecz mi się nie podoba, bo jest o 3cm za szeroka w ramionach, o 2cm za długa lub za szeroka. Zresztą z tego co widziałam u znajomych - rzeczy często ładnie wyglądają na zdjęciu [patrz: katalogi wysyłkowe] a w rzeczywistości okazują się szmatkami. Kupiłabym coś co mogłabym przymierzyć w zwykłym sklepie [ze względu na atrakcyjną cenę]

> I co myslicie o zakupach bielizny przez net..?
J.w. Chyba, że byłaby to znana mi już dobra marka np. bielizna Benettona [serie sportowe -> one-size] - której to nie można dostać już w żadnym sklepie
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 16:18   #19
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

heh..na poczatek zanim sie wypowiem podaje linki dla Koko i zainteresowanych:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...7590&a=9973320

http://www.webinside.pl/emarketing
bardzo ciekawe artukuly

http://www.netidea.pl/index.php?a=la&k=46&g=5
Hosting...itp.jednak to tylko przyklad mozna znacznie taniej.

dla porownania tanej:
http://www.optimo.and.pl/sklep.html

http://www.worst.of.pl/

strona w budowie ale warto poczekac bo jest to ranking najgorszych stron www w tym sklepow)

http://www.webinside.pl/news/379
ranking najlepszych sklepow w necie (tu bedzie tez moj hahah

tak wiec kobietki...po waszych wypowiedziach naparwde zastawiam sie czy warto....podsumowujac na was wszytkie 2 kupuja w sklepach internetwocyh a wiekszosc ma zle doswiadczenia((
Nie wiem czy wiecie ale np. ksiegarnia Merllin zarobila w przeciagu 3 lat 9 mln zl!!! (...żądza pieniadza
Przekonalo by was np.to ze moja oferta bedzie nowa na rynku polskim za to jest bardzo znana w stanach a w ciuszki ubieraja sie najlepsze modelki..?np.Naomi Campbell.gdybyscie zobaczyly rekalme np.mojego sklepu z Naomi dajmy na to w TV lub na portalu wp lub onecie czy w waszym miescie...przekonalo by was to jakos..?
Moze grunt to przebicie do klienta i oczywiscie jakosc produktu oraz rzetelnosc.
Pozdrawiam serdecznie
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-13, 16:31   #20
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

zapomnialam dodac ze nie tylko bielizna tam bedzie.Dodaje sukieneczke do obejrzenia
czy markowe ciuszki was przekonuja...?
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 16:35   #21
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

maartyna1 napisał(a):
> zapomnialam dodac ze nie tylko bielizna tam bedzie.Dodaje sukieneczke do obejrzenia
> czy markowe ciuszki was przekonuja...?

zależy, ile będą kosztowały
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 16:41   #22
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Ja raczej nie kupiłabym niczego bez przymiarki...
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 16:48   #23
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

echhh rozwalacie mi biznes haha przeciez ja bym wam bubla nie sprzedala(chwyta sie tonacy brzytwy
A powaznie to juz sama nie wiem co mam zrobic(
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 16:57   #24
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Wielkie dzięki za linki. Mam lekturę na jakiś czas.
A szczerze mówiąc wklejane przez Ciebie fotki przypominają mi modele Victoria`s secret.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 18:43   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

maartyna1 napisał(a):
>gdybyscie zobaczyly rekalme np.mojego sklepu z Naomi dajmy na to w TV lub na portalu wp lub onecie czy w waszym miescie...przekonalo by was to jakos..?
> Moze grunt to przebicie do klienta i oczywiscie jakosc produktu oraz rzetelnosc.
> Pozdrawiam serdecznie

nadal nie wiedziałabym jak JA w tym wyglądam. bez przymierzenia nie kupię spodni, sukienki, bielizny, kurtki
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 22:46   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

maartyna1 napisał(a):
> tak wiec kobietki...po waszych wypowiedziach naparwde zastawiam sie czy warto....podsumowujac na was wszytkie 2 kupuja w sklepach internetwocyh a wiekszosc ma zle doswiadczenia((
> Nie wiem czy wiecie ale np. ksiegarnia Merllin zarobila w przeciagu 3 lat 9 mln zl!!! (...żądza pieniadza
> Przekonalo by was np.to ze moja oferta bedzie nowa na rynku polskim za to jest bardzo znana w stanach a w ciuszki ubieraja sie najlepsze modelki..?np.Naomi Campbell.gdybyscie zobaczyly rekalme np.mojego sklepu z Naomi dajmy na to w TV lub na portalu wp lub onecie czy w waszym miescie...przekonalo by was to jakos..?
> Moze grunt to przebicie do klienta i oczywiscie jakosc produktu oraz rzetelnosc.
> Pozdrawiam serdecznie

Wiesz co, mnie na pewno przekonała by jakoś, tzn, jeśli raz bym coś kupiła i to by było dobrej jakości (nie szmatka po pierwszym praniu) to myślę, że to by była najlepsza reklama. Ale tylko i wyłącznie wtedy, gdybyś wprpwadziła możliwość wymiany na inny rozmiar w ciągu np. 10 dni od otrzymania towaru albo jakoś tak. Jeśli nie byłoby możliwości wymiany na inny rozmiar to nie kupiłabym takiego ciuchu w życiu. No i wazna jest oryginalnośc ciuchów. Bo kolorowe bluzeczki to mogę sobie kupić w HDT a ta sukieneczka, którą wkleiłaś jest śliczna - kupiłabym ją gdyby można było wymieniać w razie niepasowania
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 22:56   #27
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

maartyna1 napisał(a):
> echhh rozwalacie mi biznes haha przeciez ja bym wam bubla nie sprzedala(chwyta sie tonacy brzytwy

Tu nie chodzi o bubla. Wszystko może byc świetnej jakości, ładne, modne i w ogóle, ale nie pasować! Ja widząc jakąś rzecz na wieszaku w sklepie nie potrafię powiedzieć, czy na pewno będzie dobra. A co dopiero na obrazku na modelce o idealnych kształtach

> A powaznie to juz sama nie wiem co mam zrobic(

A jesteś uparta na te ciuszki? Bo książki czy płyty mają jakoś większe powodzenie. Tylko muszą być rzeczywiście tańsze i raczej szybko dostępne.

A co do bielizny - sklepów internetowych jest mnóstwo i jakoś istnieją. Czyli interes się opłaca. Może nie jesteśmy reprezentatywną grupą do takich badań?
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 19:26   #28
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

Ja lubie zakupy przez internet i czasem tak kupuję.
A jeśli chodzi o bieliznę, to owszem, bo mam dziwny rozxmiar 70E i nigdzie nie moge dostać nic w takim rozmiarze.
Bielizna musi być znanej marki, którą już wcześniej wypróbowałam, np triumph czy felina, bo przynajmniej moge miec nadzieje, że rozmiar bedzie sie zgadzal, jesli wczesniej bylo ok.
Bo kupilam raz jakis stanik firmy xx za 60zl przez internet wlasnie i rozciągnal sie zaraz pod biustem, a to u mnie najwazniejsze!!!
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 20:28   #29
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: mala Ankieta dotyczaca zakupow przez internet:)

hej,

ja kupuję regularnie (u siebie ):
kosmetyki,
jakąś chemię,
spożywkę,
i czasem inne rzeczy - rzadko ubrania, bo jestem dosyć nietypowy - wysoki i chudy, więc muszę przymierzyć!!! haha

i kilka uwag co do rentowności

Merlin dopiero niedawno zaczął zarabiać
amazon - pierwsze zyski po 5 latach

w wielu firmach sklepy internetowe są tylko dodatkowym źródłem dystrybucji i bardzo dobrze jest, gdy idzie tą drogą więcej niż 10% towaru

ale pomysł jest na pewno rozwojowy

jeśli masz kapitał na pierwsze miesiące (lub lata w najgorszym wypadku) to możesz śmiało startować a myślę, że dobrze byłoby przynajmniej na początku mieć jeszcze tradycyjny sklep, który robiłby obroty...

no chyba, że weźmiesz pod włos cały wizaż - tyle klientek !!! a ciuszki widzę, że fajne na taką koszulkę, to niejeden facet poleci

pozdrawiam i trzymam kciuki
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.