Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 08:16   #3391
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

MONIX
nie opóźniaj! Proszę dziś ładnie na porodówkę jechać i leciutko i szybciutko urodzić
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:19   #3392
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
zobaczcie jaka półka mi się na brzusiu zrobiła
(wczorajsza fotka)



A TAK NA POPRAWĘ HUMORKU DZIŚ

Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im:
- Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a ...

Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął: "Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę, Panie, prooooszę, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie".

Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia.
Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży
wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić.

Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała:
- Jak jest drugi prezent"
Bóg odpowiedział:
- Mózg, Ewo, mózg...



A brzusio to ty już masz ładnie obnizony....
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:25   #3393
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Amazonia ciesze sie ze przespalas noc
Gabriella dzis jest dzien Chmurki 27, Ona ma termin, Wy sie mna nie przejmujcie tylko sie rozpakowywac prosze!mi dzis nie pasuje:-PPP
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:29   #3394
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Amazonia ciesze sie ze przespalas noc
Gabriella dzis jest dzien Chmurki 27, Ona ma termin, Wy sie mna nie przejmujcie tylko sie rozpakowywac prosze!mi dzis nie pasuje:-PPP
jak Ci dziś nie pasuje, to może na przekór urodzisz??
Wiesz, taka złośliwość dzidzi
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:44   #3395
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
jak Ci dziś nie pasuje, to może na przekór urodzisz??
Wiesz, taka złośliwość dzidzi
Prosze nie krakac
Zapomnialam Wam wczoraj napisac, mam wiesci od Daabek
"Mamy sie dobrze.Mała jest bardzo grzeczna, nawet w nocy.Właśnie zasnela przy karmieniu. Ja mam troche problem z poruszaniem sie, a zwłaszcza z siedzeniem poo nacieciu ale jutro postaram sie zajrzec na forum.Pozdrowienia dla wszystkich mam i buziakI"
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-03-06 o 08:46
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:48   #3396
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Boli mnie przy podnoszeniu prawej nogi do góry przy wszelkiego rodzaju gwałtownych ruchach jak i przy głebszym oddechu.Ogólnie cały dzień mnie poblewa a co pare godzin mam duzo mocniejsze ataki tzn bole nie do wytrzymania zwijam sie preze i nic nie pomaga tylko wyć.
Hm...w sumie ten bol nogi moglby wskazywac na rwe ale reszta objawowo juz nie.Ciekawa sprawaNie wiem ci Ci doradzic-korespondencyjnie to trudno.

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Wiecie co, a ja tak się zastanawiam, czy jak zmienię dietę.... i faktycznie uda mi się ograniczyc cukry i wapno do minimum (oby) to czy to coś da.... no bo przeciez dziecko co będzie potrzebowało, to i tak sobie wyciągnie z moich "zmagazynowanych" zapasów... ewentualnie ja moge zgubić co nieco... ale mała??? Czy ja wiem...

Spicegirl A ja własnie wysłałam smska Czy jeszcze jestes w dwupaku Przepraszam
Tez mi sie wydaje ze dzidzia ciagnie z naszych zapasow...przeciez jak mamy w ciazy uporczywe wymioty to jemy malo co a dzidzie jakos rosna
Zastosuj diete-przeciez nie zaszkodzi a bedzie wprawa przed dieta dla karmiacych matekJesli nic nie da to sobie pofolgujesz tuz przed samym porodemi juz!

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Monix dziekuje za nazwę spytam w aptece a jak bedzie na recepte to w przyszla srode jestem u gin troszke poczekam...

Ja uciekam nynac słodziarskich senków a jak sprośne to obudźcie sie spocone....
Butapirazol nalezy do niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).Lek ten wykazuje dosyć dużą toksyczność, dlatego zazwyczaj używany jest, gdy inne leki przeciwzapalne okazują się nieskuteczne.Nie wiem jak to jest z mascia ale w przypadku czopkow i tabletek istnieje prawdopodobienstwo uszkodzenia plodu.Mnie tez uczono ze butapirazol stosuje sie w ostatecznosci-a uzywamy go tylko do jonoforezy.Moze sprobuj najpierw czegos slabszego,np.ketonal w zelu.Moi pacjenci sobie chwala a mozna go dostac bez recepty.W szpitalu na ginekologii byl stosowany.

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Kocham HAUSA czemu nadziwić się nie może mój Mąż, ale co ja poradzę, ze ogólnie takie charaktery u ludzi lubię więc wszystko rzucam i lecę zawsze obejrzeć


co hodujesz? hm małą sliczną dziewczynkę a tymi wagami z usg to ja bym się tak nie przejmowała bo w 90 przypadkach na sto (z opowiadań koleżanek które rodziły) waga się myli! małe dzieci rodzą sie większe a większe mniejsze!
A nawet jeśli będzie około 4-5 kg to co? to jakaś katastrofa?
myślę, że nie

Cocci
jak to wywołał strajk? opowiedz więcej!
Ja tez uwielbiam Housea!!!Juz nie moge sie doczekac przeprowadzki,bedzie tv i bede ogladac
Masz racje-duzy cieciaczek-bedzie za co chwycicWiecej cialka mniej obaw.A taka kruszynke 2,5 kg to strach wziac na rece.


Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
zobaczcie jaka półka mi się na brzusiu zrobiła
(wczorajsza fotka)



A TAK NA POPRAWĘ HUMORKU DZIŚ

Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im:
- Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a ...

Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął: "Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę, Panie, prooooszę, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie".

Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia.
Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży
wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić.

Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała:
- Jak jest drugi prezent"
Bóg odpowiedział:
- Mózg, Ewo, mózg...
Twoj brzuszek jest niemozliqwyMoja Julka tez sie wypina ale az takich cudow nie robi
Dowcip swietny-odzwierciedlenie rzeczywistosci:ha haha:Ale moj maz nie podziela mojego entuzjazmu-ciekawe dlaczego....
Dzien dobry dziewczynki!
Kolejny tydzien za nami...za mna!Jaka ulga.Jutro juz 36 tydzien ciazy
Czy u Was za oknem tez tak brzydko??
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:48   #3397
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
mój R wywołał strajk i wrócił do domu. Pewnie będe mieć emocjonujący dzień. Odezwę się później, ale pewnie mało będe w ogóle.
ooo, czekamy na relacje (jak na serial brazylijski)
a tak na serio mam nadzieje, ze to nie oznacza jakichś kłopotów...?

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Wy sie mna nie przejmujcie tylko sie rozpakowywac prosze!mi dzis nie pasuje:-PPP
nie ma, ze nie pasuje
Poszłabyś na Oddział dowaliliby ci oxy i byłoby po sprawie
ale wsumie termin jest do końca 42 tygodnia, więc masz jeszcze 12 dni

gabriella-fajna półka, ja mam taka mniejszą to mi TZ mówi, ze to na piwo...
a kawał przedni
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 08:54   #3398
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Fizjo u mnie tez brzydko za oknem!
Masako jeszcze mamy czas, prosze Nas nie pospieszac
MY musiamy byc psychicznie przygotowani, to nie jest tak ze ide i rodze....oj nie...
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:06   #3399
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Zaraz nadrobię co naskrobałyście, ale najpierw muszę napisać, jak się strasznie wnerwiłam
Zobaczcie jakiego maila dostałam od kuzynki, to jest odpowiedź na moją odpowiedź na pytanie czy rodzę naturalnie czy przez CC...

"No ja zdecydowałam o cesarce dla dobra X, bałam się że jeżeli przy mojej (przed ciążą) wąskiej budowie zdecyduję się naturalnie rodzić Gabryś może mieć złamany obojczyk, co przy cesarce się nie zdarza. Oczywiście atutem cesarki jest gwarancja, że dziecko nie będzie miało adhd, autyzmu, wodogłowia czy innych bardzo wielu nie miłych rzeczy o których nie chcę pisać, bo na pewno nie ma sensu w takim momencie ci o tym mówić, a które tylko przy naturalnych porodach mają miejsce. Oczywiste jest też że w polsce żaden lekarz ci o tym nie powie. Ja po konsultacji w niemczech dopiero zmieniłam moje zamiary porodowe i udałam się do centrum damiana z góry mówiąc lekarzowi, że to ma być cesarka
Lekarz w niemczech nie mógł się nadziwić, dlaczego w polsce w szkole rodzenia kobietom wmawia się bzdury o wyższości naturalnych porodów i nie informuje o tragicznych skutkach jakie może to mieć dla dziecka"



No myślałam, że padnę, jak to czytałam Co za kretynka! Zawsze wiedziałam, że to nie jest zbyt mądra dziewczyna, naprawdę, uwierzcie, jest bardzo dziwna, ale nie sądziłam, że jest aż taka głupia!!! Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! !!!!!!!!!

Rasp i inne dziewczyny mieszkające w Niemczech - uświadomcie mnie jeśli jestem zacofana, czy faktycznie w Niemczech tak się odradza porody naturalne?!? Bo może ja na nią klnę, a kuzyneczka chce dla mnie tylko dobrze?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:08   #3400
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Hm...w sumie ten bol nogi moglby wskazywac na rwe ale reszta objawowo juz nie.Ciekawa sprawaNie wiem ci Ci doradzic-korespondencyjnie to trudno.





Butapirazol nalezy do niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).Lek ten wykazuje dosyć dużą toksyczność, dlatego zazwyczaj używany jest, gdy inne leki przeciwzapalne okazują się nieskuteczne.Nie wiem jak to jest z mascia ale w przypadku czopkow i tabletek istnieje prawdopodobienstwo uszkodzenia plodu.Mnie tez uczono ze butapirazol stosuje sie w ostatecznosci-a uzywamy go tylko do jonoforezy.Moze sprobuj najpierw czegos slabszego,np.ketonal w zelu.Moi pacjenci sobie chwala a mozna go dostac bez recepty.W szpitalu na ginekologii byl stosowany.



Czy u Was za oknem tez tak brzydko??

Tzn to nie jest ból nogi to jest bol na wysokosci nerki powodowany np podnoszeniem prawej nogi. A jeśli to nerwobole to co mogę zrobic?
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:35   #3401
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
Zaraz nadrobię co naskrobałyście, ale najpierw muszę napisać, jak się strasznie wnerwiłam
Zobaczcie jakiego maila dostałam od kuzynki, to jest odpowiedź na moją odpowiedź na pytanie czy rodzę naturalnie czy przez CC...

"No ja zdecydowałam o cesarce dla dobra X, bałam się że jeżeli przy mojej (przed ciążą) wąskiej budowie zdecyduję się naturalnie rodzić Gabryś może mieć złamany obojczyk, co przy cesarce się nie zdarza. Oczywiście atutem cesarki jest gwarancja, że dziecko nie będzie miało adhd, autyzmu, wodogłowia czy innych bardzo wielu nie miłych rzeczy o których nie chcę pisać, bo na pewno nie ma sensu w takim momencie ci o tym mówić, a które tylko przy naturalnych porodach mają miejsce. Oczywiste jest też że w polsce żaden lekarz ci o tym nie powie. Ja po konsultacji w niemczech dopiero zmieniłam moje zamiary porodowe i udałam się do centrum damiana z góry mówiąc lekarzowi, że to ma być cesarka
Lekarz w niemczech nie mógł się nadziwić, dlaczego w polsce w szkole rodzenia kobietom wmawia się bzdury o wyższości naturalnych porodów i nie informuje o tragicznych skutkach jakie może to mieć dla dziecka"



No myślałam, że padnę, jak to czytałam Co za kretynka! Zawsze wiedziałam, że to nie jest zbyt mądra dziewczyna, naprawdę, uwierzcie, jest bardzo dziwna, ale nie sądziłam, że jest aż taka głupia!!! Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! !!!!!!!!!

Rasp i inne dziewczyny mieszkające w Niemczech - uświadomcie mnie jeśli jestem zacofana, czy faktycznie w Niemczech tak się odradza porody naturalne?!? Bo może ja na nią klnę, a kuzyneczka chce dla mnie tylko dobrze?
musze przyznac, ze kuzynke masz bardzo glupiutka
Wrecz przeciwnie, u mnie w szkole rodzenia odradzaja cesarki!! i bardzo cenia sobie porody naturalne. Charlotte, cos czuje, ze kuzynke zjadl strach i posza na latwizne robiac sobie CC.
Coraz bardziej popularne sa porody w domach i w takuch domach pielegniarskich bez udzialu lekarzy. Chyba kuzynke zazdrosc zrzera, ze ty mozesz rodzic SN a ona NIE
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 09:44   #3402
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Bardzo lubię was czytać dziewczynki.Bardzo fajna atmosfera u was panuje, ale niestety nie jestem już na bierząco Produkcja wasza w stosunku do mojej aktywności jest oszałamiająca i nie wyrabiam.
U mnie najprawdopodobiej córunia w brzusiu mieszka
pozdrawiam was wszystkie sympatyczne korobolki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:45   #3403
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość

"No ja zdecydowałam o cesarce dla dobra X, bałam się że jeżeli przy mojej (przed ciążą) wąskiej budowie zdecyduję się naturalnie rodzić Gabryś może mieć złamany obojczyk, co przy cesarce się nie zdarza. Oczywiście atutem cesarki jest gwarancja, że dziecko nie będzie miało adhd, autyzmu, wodogłowia czy innych bardzo wielu nie miłych rzeczy o których nie chcę pisać, bo na pewno nie ma sensu w takim momencie ci o tym mówić, a które tylko przy naturalnych porodach mają miejsce. Oczywiste jest też że w polsce żaden lekarz ci o tym nie powie. Ja po konsultacji w niemczech dopiero zmieniłam moje zamiary porodowe i udałam się do centrum damiana z góry mówiąc lekarzowi, że to ma być cesarka
Lekarz w niemczech nie mógł się nadziwić, dlaczego w polsce w szkole rodzenia kobietom wmawia się bzdury o wyższości naturalnych porodów i nie informuje o tragicznych skutkach jakie może to mieć dla dziecka"
No myślałam, że padnę, jak to czytałam Co za kretynka! Zawsze wiedziałam, że to nie jest zbyt mądra dziewczyna, naprawdę, uwierzcie, jest bardzo dziwna, ale nie sądziłam, że jest aż taka głupia!!! Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! !!!!!!!!!
pop****oliło ją do reszty???? w zyciu takiego steku bzdur nie cyztalam.

Owszem przy porodzie sn zdarza sie złamanie obojczyka, a nawet przy tzw dystocji barkowej czasem łamie sie go celowo, ale u tak małego dziecka jest to zupełnie niegroźne, bo obojczyk nie jest uwapniony a całe leczenie polega na odpowiednim ułozeniu dziecka (bez gipsu).
Ale co do adhd i autyzmu... normalnie powinni Nobla dać twojej kuzynce bo NIKT na świecie poza nią nie zna przyczyn tych chorób,a tu taki geniusz medycyny sie marnuje
co do wodoglowia znane są rózne przycznyny tego zaburzenia, ale nie poród sn.
Niedotlenienie jakie może wystąpić przy powikłaniach porodu sn moze powodować zaburzenia zdrowia dziecka, ale własnie wtedy robi sie cesarke, a poza tym jesli mówimy o powikłaniach to cesarka moze ich dac tez całkiem sporo.
Sumujac "mądrosć" twojej kuzynki jest jedynym dowodem na to, ze sn komuś zaszkodzial na intelekt(oczywiście mówimy tu o porodzie sn twojej ciotki).
Nie wiem co doradzaja lekarze w Niemczech, ale w całej Europie modne są porody domowe tylko z położną(i rusztowania jak u lapochki), całą ciąze prowadzi wyłacznie połozna itd itp więc technicznie ie jest możliwe, zeby cesarki były masowo zalecane(bo przeprowadzic je moze wyłącznie lekarz)
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:57   #3404
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dzisiejsza sesja zdjęciowa
Super, ale ładnie razem wyglądacie! I pokoik małego też!!!!
Aaaaale Wam faaaajnieeeeeee!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość
Ale pochwalę się za to, teściowa zafundowała nam wypasiony wózeczek - Mutsy Transporter Taki jak na zdjęciu i dokładnie w tym kolorze. Jest super.
No to będziecie transportować Śliczny wózeczek a kolorek to miodzio normalnie. Nie podobały mi się niebieskie wózki, które oglądałam, bo albo były za jaskrawe, albo właśnie takie brzydko granatowe, ale ten chyba taki błękitny jakby jest? Bardzo ładny.

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
teraz to ja bym ko cokolwiek wciągnęła....
ale nie mogę bo muszę przejść na dietę

Charlotte a może poczekajcie z tym chrztem, skoro nie jesteś do niego całkowicie przekonana??? Nic na siłę....
Wydaje mi się że Memi rodziła z zzo....
Juuuudy, dieta to nie taka straszna rzecz, naprawdę! Ja mam dietkę od miesiąca, pamiętaj, że sporo węglowodanów mają: płatki kukurydziane, muesli, ser żółty, banany, winogrona, serki topione. Najlepiej jeść nabiał light. Chudą wędlinę i chude mięso. Kotlety np. możesz sobie robić w panierce, ale przed zjedzeniem ją zerwać, smaczek zostanie, a cukrów nie będzie
Nie powinno się też jeść żadnych owoców po godz. 17-18.
Ważne sa posiłki pomiędzy tymi głównymi, żeby utrzymywać w organizmie stały poziom cukru.
No i raczej nie za dużo ziemniaków, ryżu, makaronów. Ale można, tylko zmniejszyć porcje, zjeść na obiad więcej mięsa i warzyw, a mniej ziemniaków.
Dasz radę

A z tym chrztem to i tak pewnie poczekamy, bo ja nie będę się wyrywać, a mąż też nie jest jakiś religijny zbytnio, a do K nie chodzimy w ogóle. Wiem, obłudnicy z nas Mam z tego powodu kaca moralnego, ale nie umiem z tym nic zrobić


Cytat:
Napisane przez basia85 Pokaż wiadomość
witam
jestem już po wizycie i mam doła...
nie wiem co napisać, bo też bym miała doła, jakby moja mama miała mieć operację (też narządy rodne), zresztą operacja cały czas wisi nad nią, tylko że nie jest bardzo pilna i od lat ją odwleka
Także troszkę wiem, co czujesz, ale nie do końca, bo u nas to takie widmo, ta operacja.

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
Już po wizycie:
Super dzieciaki duże no i przede wszystkim fajnie, że już niedługo je zobaczysz

Amazonia, o Boże, rwa kulszowa, nie znam się na tym, ale miała mama mojego znajomego i podobno straszny ból, a co dopiero jak się w cviąży jest z wielkim brzuchem

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
zobaczcie jaka półka mi się na brzusiu zrobiła
(wczorajsza fotka)
No zarąbista! Mój synek nie odstawia aż takich wygibasów kręci się, przeciąga, czasem kopnie mocniej, ale aż tak nie fika, a mój brzuch raczej zawsze ma taki sam kształt
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:58   #3405
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
Zaraz nadrobię co naskrobałyście, ale najpierw muszę napisać, jak się strasznie wnerwiłam
Zobaczcie jakiego maila dostałam od kuzynki, to jest odpowiedź na moją odpowiedź na pytanie czy rodzę naturalnie czy przez CC...

"No ja zdecydowałam o cesarce dla dobra X, bałam się że jeżeli przy mojej (przed ciążą) wąskiej budowie zdecyduję się naturalnie rodzić Gabryś może mieć złamany obojczyk, co przy cesarce się nie zdarza. Oczywiście atutem cesarki jest gwarancja, że dziecko nie będzie miało adhd, autyzmu, wodogłowia czy innych bardzo wielu nie miłych rzeczy o których nie chcę pisać, bo na pewno nie ma sensu w takim momencie ci o tym mówić, a które tylko przy naturalnych porodach mają miejsce. Oczywiste jest też że w polsce żaden lekarz ci o tym nie powie. Ja po konsultacji w niemczech dopiero zmieniłam moje zamiary porodowe i udałam się do centrum damiana z góry mówiąc lekarzowi, że to ma być cesarka
Lekarz w niemczech nie mógł się nadziwić, dlaczego w polsce w szkole rodzenia kobietom wmawia się bzdury o wyższości naturalnych porodów i nie informuje o tragicznych skutkach jakie może to mieć dla dziecka"

Jezus Maria!!!!Pierwsze slysze.Ale w ogole jak mozna mowic takie rzeczy kobiecie w ciazy,tuz przed porodem.Ryzyko jest zawsze!I nie da sie go uniknac.A niestety-mimo ze bede mieec cesarke(ale nie na wlasne zyczenie)to nie zdecydowalabym sie na nia chyba nigdy.To jest powazna operacja,zreszta poczytajcie:
Tymczasem wbrew wielu opiniom, cesarskie cięcie wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem porodu. Niesie ze sobą ryzyko komplikacji i późniejszych powikłań jak każda poważna operacja. Kobiety po cesarskim cięciu znacznie dłużej dochodzą do siebie niż te po porodzie naturalnym. Podnoszą się z łóżka często dopiero po kilku dniach, narzekają na ból w okolicach rany po cięciu i ciągnące szwy. Co więcej, cesarka nie jest też wcale idealna dla dziecka, które zostaje tak gwałtownie wyrwane z organizmu matki. Dzieci po porodzie siłami natury może i mają mniej kształtne główki, ale za to są bardziej energiczne i lepiej ssą pierś."
"Wiele kobiet nie zauważa tego, że cesarskie cięcie jest poważną operacją, a rekonwalescencja trwa dużo dłużej niż powrót do pełni sił w przypadku porodu naturalnego - mówi dr Andrzej Micuła. - Z zachowaniem figury (dla niektórych pań to najpoważniejszy argument) też bywa różnie. Często zdarza się, że cięcie poprzeczne sprawia, iż na brzuchu pozostaje "nawis" nad blizną. Poza tym, o ile matki rodzące samodzielnie zazwyczaj wstają już po dwóch godzinach, o tyle po interwencji chirurgicznej, w zależności od indywidualnej tolerancji na ból, wstanie z łóżka zajmuje im od sześciu godzin do nawet kilku dni. Rana jest bolesna, a szwy ciągną jeszcze przez wiele miesięcy. Ryzyko powikłań przy cesarskim cięciu jest dwu-czterokrotnie wyższe niż przy porodzie siłami natury. Może dojść do nieprzewidzianych krwotoków, uszkodzenia pęcherza, moczowodów czy jelit. Zrosty tworzące się w jamie macicy mogą też utrudniać ponowne zajście w ciążę i dwukrotnie zwiększają ryzyko, że kolejna ciąża będzie ciążą pozamaciczną. Ryzyko to wzrasta, gdy po cięciu wystąpiły powikłania (np. stany zapalne), których konsekwencją może być niedrożność jajowodów."
"Każda ciąża jest inna, a psychika i odporność kobiet na ból to sprawa bardzo indywidualna. Najważniejsze jest jednak to, że cesarskie cięcie powinno się wykonywać wyłącznie ze wskazań medycznych."


Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Tzn to nie jest ból nogi to jest bol na wysokosci nerki powodowany np podnoszeniem prawej nogi. A jeśli to nerwobole to co mogę zrobic?
Tak myslalam-napisalam skrotem myslowym./jesli to nerwobol to trzeba sie zajac kregoslupem.To tam lezy przyczyna.Dobra diagnostyka czyli rtg odcinka piersiowego i ledzwiowego a najlepiej rezonans,dobry ortopeda/neurolog i dobry fizjoterapeuta najlepiej pracujacy terapia manualna lub metoda McKenziego.A na razie zostaja Ci masci/zele p/bolowe i przeciwzapalne,kompresy-ale tu musisz sprobowac co dziala lepiej zimno czy cieplo.Mam nadzieje,ze jakos pomoglamW razie watpliwosci pytaj!
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:01
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:00   #3406
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Co tam u was brzuchatki, nikt sie nie rozpakowal????

Charlotte, kuzynka dala popalic, wg niej "naturalnym" wyborem jest cc, skad sie tacy ludzie biora?

Milego dnia!

edit: chole*a, ja mam chyba nawis nad blizna...
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam

Edytowane przez emzeta
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:03
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:01   #3407
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

cześć
kto dziś rodzi?

mój mąż idzie dziś złożyć wniosek o becikowe,
ciekawe ile trzeba czekać aż wpłacą kasę na konto
dziś popołudniu idziemy odwiedzić wujka i ciocię, mały znowu będzie miał spacerek
on uwielbia spacery zawsze je przesypia heh
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:15   #3408
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Emzeta nic nie wiadomo poki co najwiekszych plotkar nie ma jeszcze no właśnie gdzie one są???chyba sie nie rozpakowywuja po kryjomu
Zanka to chyba zalezy od miasta i tego ile wnioskow jest-tak mysle, milego spacerku
Charlotte ja sie nie wypowiem na temat Twojej kuzynki
edit: Katarzynka00 witam
widze Was , nowe nicki na dole, ładnie tak bawić się w podglądywaczki
??
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:19
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:22   #3409
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość

Tak myslalam-napisalam skrotem myslowym./jesli to nerwobol to trzeba sie zajac kregoslupem.To tam lezy przyczyna.Dobra diagnostyka czyli rtg odcinka piersiowego i ledzwiowego a najlepiej rezonans,dobry ortopeda/neurolog i dobry fizjoterapeuta najlepiej pracujacy terapia manualna lub metoda McKenziego.A na razie zostaja Ci masci/zele p/bolowe i przeciwzapalne,kompresy-ale tu musisz sprobowac co dziala lepiej zimno czy cieplo.Mam nadzieje,ze jakos pomoglamW razie watpliwosci pytaj!
a czy te nerwobole mogą wystepować ze tak powiem we wszystkich czesciach ciała
bo czytalam na innym forum to laki pisaly cos o klatce piersiowej z przodu a ja mam z tyłu na wysokosci nerek hmmm no chyba rzeczywiscie musze isc do jakiegos specjalisty.

Charlotte kuzynka jest the best może ona znajdze jakies rozwiazanie i dla mojej dolegliwosc co.... skoro takie rzeczy wie....

A teraz wybaczcie ide sie polozyc bo cos mi słabo dzisiaj...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 10:28   #3410
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Hej witam sie i ja

Byliśmy wczoraj na zwiedzaniu porodówki i powiem wam ze chyba przez to zaczynam sie bardziej stresowac chociaz jak bylismy to zadne dziecko nie płakało i była taka cisza ze az w szoku byłam

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dzisiejsza sesja zdjęciowa
ale cudeńko

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Właśnie wróciłam z wizyty mała ma 3,53 kg.... a jesteśmy dzisiaj 36 tyg i 1dz. i muszę wyeliminować z diety wszystko co zawiera cukry, żeby zbytnio nie urosła... oraz nabiał owoców, nie, soków nie, jogurtów i mleka nie...
To co ja mam jeść do jasnej cholery?????
chleb z masłem i wodą popijać?????????
oj bidulka

Cytat:
Napisane przez basia85 Pokaż wiadomość
witam
.Doła mam bo moja mama też była na wizycie i okazało się że musi mieć operacje i będa jej wycinac macice i wszytskie inne rzeczy
nie martw sie bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny

Już po wizycie:
ciśnienie super najwyższe było 133 na 85 a takto 124 na 76 średnio
w moczu białko i leukocyty:/
usg supcio chłopaki mają po 2,5kg (jeden troszki ponad2,5kg)
krwi dziś nie pobierali
lekarz powiedział, że w przyszły czwartek ustalą mi termin wywoływania porodu jeśli się zdecyduję na naturalny a jeśli na cesarkę to też mi ustalą konkrertny dzień.
super ze po wizycie wszystko dobrze a te twoje chłopaki to super rosną

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
zobaczcie jaka półka mi się na brzusiu zrobiła
(wczorajsza fotka)



A TAK NA POPRAWĘ HUMORKU DZIŚ

Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im:
- Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a ...
Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął: "Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę, Panie, prooooszę, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie".

Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia.
Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży
wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić.

Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała:
- Jak jest drugi prezent"
Bóg odpowiedział:
- Mózg, Ewo, mózg...
dowciap niezły

a z brzusia to prawdziwe wygibasy moja mała miała wczoraj jakiś taki dzień na wygibasy ze brzuch mi sterczał coraz to z innej strony
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:31   #3411
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Eh Charlotte - powiedz jej, że w Holandii tak na pewno nie jest...jestem pewna, że w Niemczech też nie. Porody naturalne są stymulowane tutaj, ale jak chcesz i nie dajesz rady to prosisz o znieczulenie, nie wiem jak z cesarką na żądanie, bo ja nie pytałam o to - ale jak są jakieś zagrożenia to też ją robią...ale nie jest tak, że ktoś pisze, że sn to źródło powikłań i chorób a szczególnie takich jak autyzm i adhd...
To se wymyśliła dziewczyna, ciekawa jestem ile jej to zajęło.
A pisanie, że w Niemczech to są tacy super specjaliści a w Polsce sami zacofani to naprawdę już jakieś jej wymysły i próba pokazania wyższości, wątpliwej jakości...
Monix - no to czekamy na weekend!
Amazonia - fajnie, że noc przespana - może to taki ból był miejscowy, uciskanie nerwu z powodu położenia dziecka? też miałam taki pod żebrami (niestety nienazwany...i został zaliczony do ciążowych normalności...) - na szczęście przeszło więc trzymam kciuki, żeby i tak było u Ciebie!
Cocci - mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku! a w pracy czasem trzeba na swoim postawić.
Gabriella kawał mocny i brzuch też
Judy - będzie dobrze...
Emzeta, Zanka - bo one - terminowki - się teraz czają... jak czajniki... ja jeszcze mam kilka dni a też mi się wydaje, że będę przeterminowana...
W ogóle to zaczynam dostawać nawał maili i telefonów jak się czuję i w ogóle...
A jak dzwonimy do rodziny to każdy oczekuje, że to JUZ - więc sie trzeba przedstawiać. Tu Basia - jeszcze nie urodzilam - tak tylko dzwonie...
Milego dnia! kurcze u nas pogoda taka do spania...wieje i szaroburo...ale na szczescie nie musze sie nigdzie ruszac...
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:36   #3412
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Dzień dobry dziewczynki
Ja dopiero wstałam :ziewa: zrobiłam sobie śniadanko (tosty z serkiem light , bez masełka) i herbatkę ze słodzikiem zamiast cukru
I zabieram się za nadrabianie

No to która dzisiaj jedzie rodzić????
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:46   #3413
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

a jeśli chodzi o Housa to jak sie skończył wczoraj drugi odcinek bo chyba mi sie usneło

no dobra czas ise brac za prace
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:53   #3414
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Rasp, Masako, Fizjo, Emzeta, Monix, amazonia, Lapochka - kochane jesteście, ulżyło mi jak też na nią nagadałyście
Bo ja się tak zdenerwowałam, że jak mąż do mnie zadzwonił (a zadzwonił tuż po tym jak to pierwszy raz przeczytałam) to aż zapytał, co ja robię, że taka zasapana jestem A mi po prostu z nerwów para uszami leciała jak z lokomotywy
Aż mu to przeczytałam, to nieźle się uśmiał.

Ja już jej odpisałam co o niej myślę, tym samym chyba po raz pierwszy wkraczając na ścieżkę wojenną z kimś z rodziny, bo ja raczej ugodowa i uległa jestem.

Jeszcze raz dzięki

Acha,

Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
A pisanie, że w Niemczech to są tacy super specjaliści a w Polsce sami zacofani to naprawdę już jakieś jej wymysły i próba pokazania wyższości, wątpliwej jakości...
A tu szczególny strzał w dziesiątkę.
Co więcej, nie tylko lekarze w PL są zacofani, ale my, kobiety też, że wierzymy w te ich bzdury!

Nie, nie mogę więcej o tym pisać, bo znowu się denerwuję

Edytowane przez Charlotte
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:56
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:57   #3415
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Witam
Bylam dzisiaj wkoncu u tego drugiego lekarza. Powiedzial ze jest pewna odleglosc miedzy tymi polkulami ale wynosi 1cm czyli dokladnie tyle co dopuszczalna norma. Bedziemy musieli po urodzeniu zrobic USG ciemiaczkowe. Wiec jak narazie wszystko ok. Pozatymmaly wazy jednak 2 kg a nie 1,7 grubasek
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:57   #3416
basia85
Raczkowanie
 
Avatar basia85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 388
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

witam
Dziękuje wsyztskim za słowa wsparcia i otuchy odnośnie mojej mamy jesteście kochane ;* niewiem czy znowu na jakiś czas nieopuszcze wizażu bo chce byc teraz przy mamie żeby za dużo czasu do myslenia nie miała ale będe starała się was podczytywac do porodu mi jescze daleko ale wrazie czego odrazu bede pisac smsa liste z numerami mam .
zycze wam miłego dnia jesteście naprawde kochane!!!! zabieram się za nadrobienie chociaz części postów a potem uciekam
__________________
NARESZCIE RAZEM
MILENKA JEST CUDOWNA
basia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:20   #3417
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Sweetlily - cieszymy się bardzo - czyli teraz trzymaj sie tej mysli - wszystko w normie i juz!
Basia - no pewnie, badz teraz przy mamie...musi sie z tym oswoic...tak sobie mysle, ona przynajmniej mogla urodzic dzieci(dziecko) ma Ciebie...a takie rzeczy niestety przytrafiaja sie mlodym kobietom...i wtedy jest to szczegolnie bolesne...:-(
Wiec nie przejmuj sie tylko wspieraj mame no i do nas czasami zagladaj
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:28   #3418
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

która to pisała że klodów jeść nie można w ciaży bo coś tam bo nie pamiętam dlaczego ich jeść nie można a jakoś tak mnie to dzisiaj naszło i sie głowie a znaleźć nie moge
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:43   #3419
basia85
Raczkowanie
 
Avatar basia85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 388
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
Sweetlily - cieszymy się bardzo - czyli teraz trzymaj sie tej mysli - wszystko w normie i juz!
Basia - no pewnie, badz teraz przy mamie...musi sie z tym oswoic...tak sobie mysle, ona przynajmniej mogla urodzic dzieci(dziecko) ma Ciebie...a takie rzeczy niestety przytrafiaja sie mlodym kobietom...i wtedy jest to szczegolnie bolesne...:-(
Wiec nie przejmuj sie tylko wspieraj mame no i do nas czasami zagladaj
no też jej tak mówie wkońcu zdazyła urodzić nas czworo i że wiem że dla każdej kobiety pozbycie się macicy jest bolesnym przezyciem ale lepeij wyciąc i zyć dalej niż mieć komplikacje.
__________________
NARESZCIE RAZEM
MILENKA JEST CUDOWNA
basia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:45   #3420
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Kochane co tam u was? tesknie za czytaniem ale na razie musze sobie kilka dni odpuscic bo nasz maly terrorysta okrecil nas sobie wokol palca

Zbierac sie dziewczyny i do porodow!!

Jasti, raspberry czy wy jeszcze w dwupakach Daleko jeszcze do tego "zaplanowanego" 38 tyg

Judy a dlaczego ty musisz na diete przejsc??

I co u sonery - czekam na kolegow dla mojego Adasia! No i jaka decyzja cc czy sn?

jastinada - moja fredkowa guru! Wreszcie widze efekty moich przedporodowych prob golenia...hahaha wygladam jak dzungla przetrzewiona przez pijanego dinozaura!! Nigdy ci nie dorownam w ciazowym goleniu fredki - jestes moja mistrzynia!!

Uważajucie na siebie dziewczyny! Trzymam kciuki!!
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.