Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 12:51   #2491
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Anvi będę w Tarnowie od 31 maja do 29lipca zapraszamy a Wy kiedy lecicie do PL??

Paszporty potrzebne bo jak przewiźć dziecko bez dokumentu że jest moje??

Raspi - paszporty mamy mieć na 26 maja więc tuż przed wylotem - mieliśmy poczatkowo lecieć 27maja ale tak dzień przed odbierać paszporty to wole później lecieć
Jak dadzą nam paszport w tempie przyspieszonym to w maju na 3 tyg a pozniej miedzy 2lipca a 2 sierpnia Fajnie Moze sie spotkamy
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:12   #2492
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no ja myslalam ze jak 4-pietrowa hawira to 15 sypialni, 4 łazienki i conajmniej 2 kuchnie
jakie byki ?
młodziutkie malzenstwo jestescie, my to juz stare dobre malzenstwo, zaarz bedzie 3 lata po
W pałacu to ja nie mieszkam... Kuchnia jedna ale wielka. A dom ogromny ale źle zaprojektowany i w sumie w środku to 1/4 zajmują schody. Prawie jedno piętro zajmuje pokój do imprez rodzinnych 9x6 m. Do tego garaż na parteże i niewiele miejsc do mieszkania zostaje a sprzątać trzeba wszędzie .

A byki rzeźne...bo my gospodarstwo rolne mamy. Ja zamierzam hodować konie, bo to moja pasja i zawód - skończyłam hodowlę koni w Lublinie.
Że też mnie z miasta na wieś poniosło, to terz mam i obok teściów mieszkać muszę, a tak marzyłam o swoim własnym domku.

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
no ja to bym nawet moze cos zrobila, profilaktycznie zeby nie odpadl...ale jak, jak mi sie tak strasznie nie chce......z drugiej strony jak odpadnie to juz nie bede musiala i bedzie wiecej czasu na spanie i wizaż...hmmm...musze to przemyslec


Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
my już dawno po drugim pierwszym razie
mam wrażenie, że jest lepiej niż przed ciążą i porodem... podoba mi się to
Ty to masz dobrze. Zazdroszczę.

A u nas co z tego że trening samodzielnego leżenia przyniósł w końcu skutki, jak jak tylko się odwrócę to mały ładuje całą pięść do buzi i ssie a smoczka pierdzioch jeden nie chce. I weź coś zrób...

Edytowane przez nicolajj
Czas edycji: 2009-04-30 o 13:15
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:14   #2493
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Charlotte śliczny avatarek
a dzięki dzięki
Naszemu też w sumie się zdarza nie zacisnąć, ale zazwyczaj jeszcze jak się mu poda palec, to zaciska. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś problem

Co do dań Winiar, to ja też je lubię. Jedliśmy już ten sos śmietanowo ziołowy - jeszcze jak w ciąży byłam. A i jakąś zapiekankę jadłam. Nawet mam kilka różnym dań w szufladzie, może zaraz coś upichcę, smaka mi narobiłyście
A miałam się odchudzać (czytaj: na obiad zjadłam dzisiaj wielkiego loda Algidy w polewie truskawkowej )

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Karolinka dziekuje za odpowiedz piekny avatarek .Zycze udanego wypoczynkuczekam na wiesci jak Wojtus po podrozy. Laura kocha jezdzic samochodem
Ależ nie ma za co I dzięki za komplement
A wiesz, że Wojtek póki co też lubi jeździć, od razu zasypia, a jak stajemy na światłach lub w korku, to otwiera oko i mówi (wzrokiem oczywiście ) ej co jest, czemu nie jedziemy!?

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Charlotte śliczny avatarek, bobas też .
No dzięki

Udało się małego uchwycić ze śmieszną minką

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
hej
Lekarka pytala czy juz uprawiamy seks, ja na to ze nie...
A my już próbowaliśmy, ale.. hmm.. jednym słowem chyba muszę kupić żel nawilżający. nie wiem czy to hormony czy co. Czy kilka miesięcy abstynencji sprawiło, że tam ZAROSŁAM?!?!?!

A ja mam sposób na uspokojenie mojego malucha Wystawiam go w wózku na taras, lub ewentualnie ide z nim na chwilkę na spacer, np. do pobliskiego sklepiku. Świeże powietrze i jazda po wertepach na chodniku sprawia, że szybiciutko i twardo zasypia

A ja jestem ząłamana tym moim brzuchem. Czy wiecie może kiedy po CC można zacząć robić brzuszki???

Zobaczcie na mój brzuch przed i po ciąży - MASAKRA!! To w ogole jak nie ja jestem! Cala, lacznie z brzuchem i udami jestem wieksza!

(Miało byc "lacznie z tylkiem i udami")
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuch przed ciążą - bok.jpg (11,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuch przed ciążą - przód.jpg (9,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuch po ciąży - bok.jpg (9,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuch po ciąży - przód.jpg (9,1 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Charlotte
Czas edycji: 2009-04-30 o 13:16
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:34   #2494
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Która wam się bardziej podoba?

http://sklep.ekodzieciak.pl/product_...jpg&w=87&h=160

http://www.sling.com.pl/sklep/files/...lona-all_m.jpg
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:36   #2495
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

charlotte - takie są ciemne strony ciąży niestety mój brzuch po ciąży bliźniaczej wygąda identycznie - nie przejmuj się!!! też miałam cc i chyba dopiero po poł roku można robić brzuszkitak mi w szpitalu powiedzieli - ja mam pas poporodowy jedynie czekałam na te 6 tygodni żeby się skończyły i zaczynam go nosić od jutra
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:37   #2496
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
A u nas co z tego że trening samodzielnego leżenia przyniósł w końcu skutki, jak jak tylko się odwrócę to mały ładuje całą pięść do buzi i ssie a smoczka pierdzioch jeden nie chce. I weź coś zrób...
a jak?
taaa...moj tez łapę preferuje...ajuz mu podsuwalam 4 rodaje smokow przy naszm wrzaskunie smok to by bylo zbawienie!
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:38   #2497
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

jak dla mnie zielona ładniejsza
widzę, że na wątku moda chusteczkowa ogromna

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

anvi u nas też smoczków nie chcą mają odruch wymiotny - czasem - baaardzo czasemwezmą jak już im podam pare razy i chwilke possie i wypluwa jeden z drugiem
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 13:39   #2498
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

zielona
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:52   #2499
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Sonera u mnie z musu bo przy takim domu musiałabym na każdym piętrze leżaczek dla małego mieć. A poz tym to pierdzioch poleży już co prawda sam ale i tak preferuje ręce, więc dobre zainwestuję te pieniądze.

Anvi poprzez wielokrotne odkładanie do łóżeczka, zagadywanie, zabawianie, robienie głupich min i innych czarów jak marudził żeby tylko go na ręce nie brać. Poleży już do pół godz. sam ale muszę być w zasięgu wzroku.

A w długi weekend to na chrzciny będziem prosić, a w sobotę na pogrzeb jedziemy, mój wój zmarł. A w niedzielę może jakiegoś grilla się wyskrobie.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:25   #2500
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hiih to ja bym musiala mieć 2 takie chusty jedna na przód drugą na tyłhehe

doradźcie jakąś sukienkę na wesele(mam być świadkową)za miesiąc - więc nie schudne już wiele i brzuszek dalej będzie:/ ) myślałam o kroju takim odcinanym pod biustem

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Anvi - zastanawiam się nad kupnem im tej sprężynki żeby zawiesić na foteliku samochodowym masz coś takiego?możesz cos polecić. Oczywiście muszę kupić 2 ale kupię 2 różne to będę im zamieniać
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:27   #2501
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
doradźcie jakąś sukienkę na wesele(mam być świadkową)za miesiąc - więc nie schudne już wiele i brzuszek dalej będzie:/ ) myślałam o kroju takim odcinanym pod biustem
ja mam za 5 tyg komunię i też myślę o odcinanej kiecce
i to o takiej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5496s.jpg (152,5 KB, 22 załadowań)
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 14:27   #2502
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dohtt.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ufff na szczęście nie tylko ja tak mam, mój się właśnie opróżnia


Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
ale Wam chyba paszport nie potrzebny....
Emilko dziecko musi miec paszport niewazne co . Musi miec tozsamosc rownie dobrze moglabym przewozic cudze


Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Paszporty potrzebne bo jak przewiźć dziecko bez dokumentu że jest moje??

Raspi - paszporty mamy mieć na 26 maja więc tuż przed wylotem - mieliśmy poczatkowo lecieć 27maja ale tak dzień przed odbierać paszporty to wole później lecieć
Dokladnie.



Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
gdyż jestem na diecie, gdyż mały ma wzdecia a takie masowe żywienie raczej za zdrowe nie jest
Masako na wzdecia uzywamy sab simplex jest rewelacyjny i nie wiemy puki co to wzdecia czy kolki a ja jem wszystko takie cos : SAB SIMPLEX

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
A my już próbowaliśmy, ale.. hmm.. jednym słowem chyba muszę kupić żel nawilżający. nie wiem czy to hormony czy co. Czy kilka miesięcy abstynencji sprawiło, że tam ZAROSŁAM?!?!?!

A ja mam sposób na uspokojenie mojego malucha Wystawiam go w wózku na taras, lub ewentualnie ide z nim na chwilkę na spacer, np. do pobliskiego sklepiku. Świeże powietrze i jazda po wertepach na chodniku sprawia, że szybiciutko i twardo zasypia

A ja jestem ząłamana tym moim brzuchem. Czy wiecie może kiedy po CC można zacząć robić brzuszki???

Zobaczcie na mój brzuch przed i po ciąży - MASAKRA!! To w ogole jak nie ja jestem! Cala, lacznie z brzuchem i udami jestem wieksza!

(Miało byc "lacznie z tylkiem i udami")
Karolinko ja tez tak uspokajam mala jak tylko wyjade wozkiem mala spi
Co do sportu mnie powiedzieli, ze moge uprawiac po 6 tygodniach ( to pierwsze co spytalam lekarza ) ale wydaje mi sie, ze to chyba troche za wczesnie ja poczekam jeszcze i powoli zaczne czwiczyc pilates
Co do brzucha jaka Ty laska jestes!!!!!!!!!! a brzuszkiem sie nie martw zejdzie

Obie sliczne ale ja kocham sie w brazach i kremach wiec stawiam na pierwsza
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:28   #2503
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hiih to ja bym musiala mieć 2 takie chusty jedna na przód drugą na tyłhehe

doradźcie jakąś sukienkę na wesele(mam być świadkową)za miesiąc - więc nie schudne już wiele i brzuszek dalej będzie:/ ) myślałam o kroju takim odcinanym pod biustem
Takie skrzyżowanie koali z kangurem

Taka sukienka to po ciąży to chyba najlepsza opcja, ewentualnie gorset ze spódnicą.
Ja mam prześliczną koralową sukienkę odcinaną pod biustem z żakardu i miałam ją włożyć na chrzciny a tu , bo mi cycki skoczyły o dwa rozmiary w górę i nie dosunę suwaka. A miałam ją tylko raz na sobie
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:39   #2504
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Raspi a co do proszku to pytam dlatego, że jak będziemy w PL to w czymś musimy prać

a co do sukienki to fajnie gorset i spódnica tylko nie wiem czy nie lepiej bym się czuła jakbym miała luźniej w biodracha gorsetem to bym się musiała porządnie ścisnąć żeby jakiś włożyć

właśnie ubrałam pas poporodowy super sie w nim czuje od razu lepiej

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

ta mi się cholernie podoba ale kurde cena nie teges:/bo musze mieć kiecke na poprawiny jeszcze buty i dodatki:/

http://www.monsoon.co.uk/invt/550022...eveningdresses
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:44   #2505
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Raspi a co do proszku to pytam dlatego, że jak będziemy w PL to w czymś musimy prać

http://www.monsoon.co.uk/invt/550022...eveningdresses

haha masz racje

Jesuuuu jak ja tesknie za Monsoon bardzo ladna sukienka
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:46   #2506
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

no śliczne mają tam rzeczy ale ceny nieziemskie niekiedy!!!
może się przejdę tam w weekend i może będzie coś na przecenie
raspi a znasz taki sklep jak jane norman?tam też mają śliczne rzeczy
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:48   #2507
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hiih to ja bym musiala mieć 2 takie chusty jedna na przód drugą na tyłhehe

doradźcie jakąś sukienkę na wesele(mam być świadkową)za miesiąc - więc nie schudne już wiele i brzuszek dalej będzie:/ ) myślałam o kroju takim odcinanym pod biustem

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Anvi - zastanawiam się nad kupnem im tej sprężynki żeby zawiesić na foteliku samochodowym masz coś takiego?możesz cos polecić. Oczywiście muszę kupić 2 ale kupię 2 różne to będę im zamieniać
nie mam sprężynki ale wczoraj widzialam w early learning center takie i juz hce miec bo sie maly nudzi w aucie

A sukienki z monsoona kooocham choc cenowo czasami porazają ja chcialam na chrzciny z monsoon
http://www.monsoon.co.uk/invt/450355...eveningdresses
http://www.monsoon.co.uk/invt/420092...eveningdresses
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:49   #2508
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
no śliczne mają tam rzeczy ale ceny nieziemskie niekiedy!!!
może się przejdę tam w weekend i może będzie coś na przecenie
raspi a znasz taki sklep jak jane norman?tam też mają śliczne rzeczy
Pati udusze zaraz znam i tez uwielbiammmm a tu takiego brak
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:53   #2509
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

anvi te co Ty wybrałaś też śliczne ale kurde one dla mnie chyba nie byłyby bo mam duzy brzuch jeszcze i nie chcę dopasowanejtylko najlepiej taki wór po zimiorach

ja właśnie oglądam te spręzynki i chyba takie kupie
tą na pewno bo cenowo jest ok i podoba mi się, że lusterko też ma(ja muszę dwie kupićjak wszystko
http://www.mothercare.com/Happy-Safa...73031&mcb=core

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

oj raspi to po co żeeś stąd zwiała trzeba było siedziec na tyłku
moje dzieci coś dziś za dużo śpią:/aż się martwie a Szymek tylko budzi się je i dalej spanko:/
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 14:55   #2510
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Anvi ceny tak ale i tak kiedys musialam tam kiecke kupic a maz malo zawalu nie dostal

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość

oj raspi to po co żeeś stąd zwiała trzeba było siedziec na tyłku
moje dzieci coś dziś za dużo śpią:/aż się martwie a Szymek tylko budzi się je i dalej spanko:/
Musialam czasami zaluje ale nie mialam wyboru kto wie, moze kiedys wroce jeszcze
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:01   #2511
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Sonera piękna ta sukienka.

Anvi mnie podoba się ta ciemniejsza z zieloną taśmą.

U mnie Bartek się wyspał i teraz szaleje. To na ręce to na matę i tak w kółko Macieju.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:14   #2512
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

anvi ta jest fajna
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us...el-Toy(0019262)
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:19   #2513
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

raspberry moj mał zon chce mi na chrzciny tam sukienke kupic, a ja oszczedna (bo macierzynski to grosze) nie chce...glupia!!

sonera wlasnie takie sprezynki ogladalam a z toys'r'us mi sie nie wyswietla stronka

nicolaj mi tez!


reakcja poszczepienna Adasia: jesc, jesc, wisiec na cycu, wisiec....i plakac oczywiscie ale to juz nie poszczepienna tylko temperamentalna
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:25   #2514
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

my po obiadku zaraz uciekamy na spacer
mąż katar ma, a ja nie chcę się zarazić, więc dziś śpimy osobno, ale jak znam życie i tak złapię ten katar
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:40   #2515
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

monix - można wiedzieć ile zapłaciłaś za tę zabawkę sprężynkę?bo nie wiem czy tutaj kupowac czy w PL
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:46   #2516
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

wkleiłam album i zmykam karmić
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:24   #2517
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
raspberry moj mał zon chce mi na chrzciny tam sukienke kupic, a ja oszczedna (bo macierzynski to grosze) nie chce...glupia!!
Kochana na chrzcinach musisz pieknie wygladac


Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
wkleiłam album i zmykam karmić
Sliczny
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:33   #2518
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze jedno pytanko czy Wasze dzieci też tak się przeciągają?tak jak dorosły człowiek co wstanie rano. Hmm nie wiem jak to określić tak odchylają się do tylu i rączki mają zgięte i tak uniesione koło głowy. Główkę tak odchylają do tylu i trochę ciałko też. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie o co chodzi

a drugie pytanie to jaka może być przyczyna jak jedzą butelkę i tak płaczą przy tym lub tak się wyrywają wręcz to się podwieczór dzieje przeważnie:/kolka??
Kopia przy tym nóżkami ale nie mają zaciśniętych piąstek.
Dodam, że tak chcą tę butelkę tylko tak jakby rzucają się na nią płacząc i tak dziwnie jedzą wtedy a jak biorę na ręce żeby uspokoić to szukają buzią jedzenia.
Dziwne to jest naprawde.

Zmykam butle szykować bo się przebudzają z góry dziękuję za odpowiedzi
SoNeRko, moj Filip sie tak przeciaga, lubie jak to robi, bo wtedy mysle sobie ze urosl jak spal
Przy jedzeniu jak Filip tak robi to znaczy ze sie powietrze mu w brzuszku zaplatalo, musze go odbic, drze sie bo chce jesc a nie moze a jeszcze matka go do pionu bierze, wtedy mocno go trzymam, mowie ciiiiiiiiiiii do ucha i masuje i klepie az beknie albo odbije bo inaczej caly posilek taki nerwowy by byl

a moj Filipo nieswiadomie to sie usmiecha od samego poczatku prawie, przez sen, jak zasypia albo do cyca, ale on powinien zaczac sie usmiechac jak jest calkiem obudzony i jak do niego gadam, patrzec na mnie i sie usmiechac, albo chociaz do zabawek, no ale dzis mnie laskawie obdarzyl 2 usmiechami, jednym jak podeszlam do lozeczka a on nie spal, jednym na przewijaku jak go po raczkach calowalam, czyli jest chyba jakas szansa....rozkreca sie chlopak powolutku ale jednak...

Charlotte super avatarek

Sukienki piekne

Ja sie tez przestawilam na kuchnie taka pol moja tylko, np kupuje platy lazanii i sosy w sloiku, przejkladam tylko i do piekarnika, albo wlasnie sosy gotowe tylko raczej w sloikach nie w proszku

Anvi, ja i tak go troszke cieplej niz angole ubieram

a w ogole to nie pisalam, moi rodzice jutro do nas przylatuja na 5 dni, wnuka oblukac, takze pewnie mnie w ogole nie bedzie na wizazu
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:52   #2519
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
witaj również miłego
a ja myślałam, ze sama mam stracha, dobrze ze jest nas wieceja międzyczas też Ci się znajdzie jak Mała podrośnie troche-zobaczysz!
no co Ty
u mnie niby wszystko zagojone itd, ale ja sie boję i cześć
nawet myśleć o tym się boję

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze jedno pytanko czy Wasze dzieci też tak się przeciągają?tak jak dorosły człowiek co wstanie rano. Hmm nie wiem jak to określić tak odchylają się do tylu i rączki mają zgięte i tak uniesione koło głowy. Główkę tak odchylają do tylu i trochę ciałko też. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie o co chodzi

a drugie pytanie to jaka może być przyczyna jak jedzą butelkę i tak płaczą przy tym lub tak się wyrywają wręcz to się podwieczór dzieje przeważnie:/kolka??
Kopia przy tym nóżkami ale nie mają zaciśniętych piąstek.
Dodam, że tak chcą tę butelkę tylko tak jakby rzucają się na nią płacząc i tak dziwnie jedzą wtedy a jak biorę na ręce żeby uspokoić to szukają buzią jedzenia.
1. rozumiem bo moja Kaja robi tak już z tydzień (a tygodni ma 5) ziewa przy tym i ja myślę że ona śpiąca a ona się budzi wtedy
2. no chyba nie, moja Kaja robi to samo przy piersiaku jakoś od tygodnia chyba (i rano i wieczorem różnie)
do tego jest przy piersiaku więc mnie jeszcze drapie i szczypie! kopie, "szarpie się" i rzuca i ciągle szuka piersiaka! czekam aż jej minie ale nerwy mam już na granicy!
bo mnie to jeszcze boli (a u Ciebie boli co najwyżej butelkę)


Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
no ja to bym nawet moze cos zrobila, profilaktycznie zeby nie odpadl...ale jak, jak mi sie tak strasznie nie chce......z drugiej strony jak odpadnie to juz nie bede musiala i bedzie wiecej czasu na spanie i wizaż...hmmm...musze to przemyslec
poza tym, że się boje to też mi się nie chce!
a może z tego starchu mi się nie chce? hmmmmmmmmmmm

Charlotte
no coś Ty, ładnie Ci brzuś leci! bardzo ładnie!
1. to przed ciążą jeszcze
2. to już jakoś 1-2 miesiąc
3. ostatni miesiąc
jak teraz ??? pokażę jak odważę się fotkę zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato2006.jpg (6,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łagowo2008lipiec (2).jpg (10,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.02.2009 (1).jpg (9,7 KB, 26 załadowań)
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:05   #2520
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam i melduje sie oficjalnie na odchowalni !

Dziekuje za wszystkie gratulacje i pozdrowienia
Maly jak sie okazalo nie jest taki maly :P Mialo byc nie cale 3 kg a bylo 3990g , 52 cm. Dostal 10/10 pkt. Porod dosc ciezki ale juz zapomnialam Opisze dokladnie jakos niedlugo...

Martwilam sie ze nie bede miala pokarmu a mam od poczatku tak napompowane cycki ze jak silikony wygladaja
Dobra czas nakarmic Kube wiec spadam ...
Aha i oczywiscie zdjecia malucha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 042909074039.jpg (37,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 043009135130.jpg (39,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0018.jpg (33,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 042809081759.jpg (37,5 KB, 14 załadowań)
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.