Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 20:22   #3181
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Gosiunia ale Cio Ninka ładnie spała 5 godzin, w ogóle dzięki jej fotce poznałam Cię na nk. Wydaje mi się, że dziecko nie może być uczulone na mleko matki, ale ja mało wiem...
Masako, Judy, Lapochka, Nicolajj oj widze, że coraz więcej osób czyta dokładnie posty
Charlotte to chusta sliczna, wiem że wypożyczona i co zdecydujesz się na kupno?
Sonera odpocznij póki męża masz obok
Buziaczek podzieliłabys się ciastem, a nie smaka tylko robisz macierzyński to średnia z ostatanich 6 miesięcy- jakos tak to było. Ja co miesiąc juz na l4 dostawałam mniej, a wydawało mi się, że co miesiąc powinnam dostawać tyle samo
Fizjo kochana wez sobie zjedz wielką czekolade, moze humorek się poprawi?
Miss Fredko ile TY masz międzyczasu ostatanio fajnie Cie znów widziec
Sweety kciuki trzymam, Kubus piękny!
Emilka szpiegu agrafko "
Napisane przez Monix0
Hahaha, wg fantazji
A komu się nie chce??? Te posty sexowe są przerażające!!! Ja obawiam się, że po połogu jak wejdę na Tż to będzie błagał o litość....tylko to mnie trzyma"
Judy,Emilka,Nicolajj ładnie to tak się nabijac z wyposzczonej sexualnie koleżanki?
Gabi, Małpka maleństwa cód, miód i orzeszki
Ewccik nie myśl w ten sposób!
Nicolajj a ja nie chce takiego chrzesnego dla mojego Dziubka, który ma Go głęboko w , zmyłka jest dla sprawdzenia kto jak czyta posty
Emilka "
dzizyz jaka ja jestem pusta.... Monix napisałaś "slowo harcerze" i ja wyszukuje "harcerz"/"harcerze" w tych łosiemnastu wątkach a to była literówka i Tobie chodziłe, że "słowo harcerza nie pamiętasz..." "
o dżizys
Anadun będzie dobrze
Nicolajj, Emilka ja ten tkst o teściowej przeoczyłam oj Emilka Emilka grabisz sobiepochwal sie słońcem i pszczółkamii już nie rób ze mnie takiej obrażalskiej
Judy od poniedziałku aw6 idzie w ruch, jak znikniemy bedzie wiadomo chociaz czemu
edit:
jakimś cudem nie mam za dużo grafiki no tak!ja przyszłam to wszystkie zwiały
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-09 o 20:40
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:15   #3182
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ogłaszam że żyję...
jeszcze...
R pojechal do PL z J i M i pewnie zanim wrócą, to ja padnę...

na pocieszenie:

Macierzyństwo to stan, w którym:
1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie.
2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą.
3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia.
4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz.
5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła.
6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku.
7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje.
8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem.
9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą.
10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia.
11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce.
12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę.
13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku.
14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki.
15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie.
16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka.
17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!).
18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek.
19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20.
20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili.
21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen.
22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej.
23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki.
24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: "Ty jesteś babka?".
25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę.
26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy.
27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe.
28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu.
29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: "synku".


ps. monix, ja to bym chciała wiedziec, czym podpadlam....
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:16   #3183
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Monix ja wiem, że Ty nie jestes obrażalska ale niestety słowo pisane to nie to samo co mówione i czasami mogę coś napisać ironicznie a zostanie to źle odebrane wolę się zabezpieczyć o nie chcę nikogo urazić
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:22   #3184
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Dziekuje ze o mnie pamietacie
SMS od emilki dostalam dziekuje bardzo ;*

Bardzo was przepraszam ze nie wchodze na forum ale ciezko u mnie. Kuba bardzo grzeczny prawie wcale nie placze a ja i tak nie mam na nic czasu. ale mysle ze jakos niedlugo to ogarne
Mam problemy z ojcem Kubusia. Wszystko mnie strasznie doluje. do tego okazalo sie ze musze jezdzic zaliczac do szkoly chociaz juz mialam wszystko zalatwione.
Naprawde dziewczyny przepraszam i obiecuje ze sie poprawie jak tylko sytuacja sie polepszy
sweety szkoda że z ojcem Kubusia masz jak masz baciki dla niego i to porządne ale za to super że Kubuś taki grzeczny

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
hahah zaraz się posikam zobacz Monix co znalazlam
napisane 10-02-2009 14:46
Monix no pięknie ale Cie emilka wsypała

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
tez tak mam, zwłaszcza jak małego trzeba usypiać, nie wiem dlaczegoale kocham go ale mnie zlosci jak na nic nie mam czasu i nawet nie o to chodzi, ze chcialabym niewiadomo co zrobić, tylko nie umiem sie podporządkować, ze już nie ja dysponuje wlasnym czasem,a plakać tez sie zdarza...takze:cmok :la ciebie
ehhh chyba każda "świeżo upieczona" mamusia ma chociaż przez chwilę tak samo także nie martw się

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
wczoraj pierwszy raz od 7 tygodni nie dałam rady małej nakarmić. Tak mi wyciągała sutki że bolały mnie na samą myśl o karmieniu.
No i zrobiliśmy jej na kolację 100ml mleczka bebilon. Zjadła je w takim tempie i z takim apetytem -moje jej chyba aż tak nie smakuje
Dzisiaj rano coś nie bardzo chciała jeść z piersi.
Wiecie jak ja się wczoraj czułam jak mąż karmił ją butelką - jak wyrodna matka co to przez ból jeść dzieciakowi nie chce dać.
nie jesteś wyrodną matką jak już kiedyś dziewczyny pisały na butelką też można okazać miłość

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
A co do zachowania Krzysia to Bartek też miał taki okres. Przeszło mu i już na cycy nie wisi, chyba że pora karmienia. Musisz to przeczekać. Dawaj mu pierś jak chce i bądź cierpliwa - wiem że to trudne ale będzie lepiej.
dziękuje kochana jesteś postaram się jakoś to przetrwać

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

dzizyz jaka ja jestem pusta.... Monix napisałaś "slowo harcerze" i ja wyszukuje "harcerz"/"harcerze" w tych łosiemnastu wątkach a to była literówka i Tobie chodziłe, że "słowo harcerza nie pamiętasz..."


Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
Tekstów o teściowych i dziadku wszystkim z osobna nie będe komentować, bo chyba miejsca by mi tu zbrakło, ale coś od siebie dołożę. U mnie też tydzien temu byli teściowie - tylko jeden nkwiatek opiszę - teściowa w sobotę ok 7 rano weszła sobie tak po prostu do naszej sypialni popatrzeć na dziecko dzrzwi były uchylone, co prawda, ale przymknięte. Ja akurat karmiłam Emila na leżąco i udałam, że jej nie widzę. Dobrze, że ona mieszka 300 km od nas


U mnie ogólnie kiepski tydzień. W poniedziałek byliśmy u neonatologa na wizycie kontrolnej i okazało się, ze Emil nie dość że mały to jeszcze słabo przybiera na wadze. Lekarka zaleciła dokarmianie sztucznym mlekiem. Strasznie mnie to przybiło, bo tak mi zależało na karmieniu naturalnym i to jeszcze teraz jak już karmienie stało się przyjemnoscią, bo wreszcie nie boli.
Dokarmiać miałam po karmieniu piersią, nie butelko tylko lyżeczką, mały na poczatku nie chciał pić tego bebilonu, potem sie przekonał.
W piątek znów wizyta i kolejne ważenie i dużo lepsza waga Były też badania krwi i wszystko ok Ale mamy dalej dokarmiać. Trudno, skoro to konieczne. Oby mi tylko przez to pokarm nie zanikał
ehh teściowe ..... a tak wogóle też tak macie że jak są u Was goście i karmicie dziecko i nawet jak przejdziecie do drugiego pokoju to potrafią wejść i się gapić bo muszą zobaczyć jak je - jak mnie to wkurza !!!!!!!
nie martw się dokarmianiem dobrze że całkowicie nie przeszłaś na sztuczne tylko dokarmiasz no i super że zwagą lepiej

a mój Krzyś po długim spacerku śpi i pieje przez sen jakie śmieszne te jego odgłosy
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:28   #3185
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ehs chcę cosik napisać a nie mogę bo Tymcio przeszedł dziś samego siebieod 5h płacze - w wózku źle w foteliku źle u mamy źle ehs masakra odłożyłam do łóżeczka to już lecę bo płaczę;(

pewnie będę nie często teraz na wizażu jak mama będzie ale coś tam się postaram zawsze napisać
buźka dziewuszki
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:01   #3186
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Fizjo
powiem Ci, ze ja tez tak czasami mam...mysle, ze kazda z nas...
Mnie sie zdarza byc zla na Tz, w weekendy, bo np. wydaje mi sie, ze jego zycie sie w ogole nie zmienilo...tzn. chodzi do pracy, ma czas raczej na wszystko - w nocy wstaje ja, bo karmie piersia - w ciagu tygodnia jestem w domu ja - bo tak sie umawialismy...no i on chodzi do pracy a ja opiekuje sie malym, bo tego sama chcialam. Tyle, ze przychodza dni, ze jest strasznie ciezko no i wtedy sie zaczyna placz, bo nie daje rady ze wszystkim...czemu w moim wolnym czasie musze sprzatac, gotowac, prasowac itp itd... ( a w miedzyczasie tylko 'wizazowac' )... i nawet nie mozna sie pozalic, no bo przeciez taka rola matki...no i sama tego chcialam...
Trzeba sie wygadac - zobaczyc, ze nie jestes sama...to chyba pomaga - mnie przynajmniej tak...
No ale kocham swojego malucha i az czasem wstyd sie przyznac do takich uczuc, ale to chyba normalne? nikt nie jest idealny, kazdy ma chwile slabosci...wiec trzymaj sie kochana!
Emilka i Monix - Wy to juz wlasny slang macie, kurcze i tak grzebiecie w tym archiwum, ze nadazyc sie nie da...
SoNeRa - super, ze mama przyjezdza!!! ja tez juz sie nie moge doczekac...tak mi brakuje jednak towarzystwa...:-(
Rudabln - ja karmie w sypialni i w sumie tylko Tz mnie moze ogladac... moim zdaniem masz prawo do prywatnosci - zamknij sie na klucz, albo cos...bo i dziecko wtedy lepiej pije no i przeciez to ma byc moment intymny...
Anadun - trzymam kciuki za Emilka!!!powiem Ci, ze dzisiaj byli tesciowie i sie dowiedzialam, ze kuzyn Janka, ktory ma 5 miesiecy mierzy i wazy teraz tyle, co Janek w 2 miesiacach!!! i tak czasami jest - bo dzieci sie przeciez roznie rozwijaja - ten maly jak sie urodzil mial 2500kg i chyba 47 cm...no i rozwija sie i rosnie zdrowo wiec nie ma reguly.
Nie musisz przynajmniej takiego 'kluska' nosic
Trzymam kciuki za karmienie piersia!
Zanka - niestety, mieszkanko macie male i razem na siebie wpadacie - mysle, ze nie masz co sie obwiniac za swoje nerwy - kurcze, moze jak najwiecej wychodz z maluchem, odwiedzaj rodzicow, zeby nie siedziec za dlugo w domu...wtedy moze jakos dystansu nabierzesz i odetchniesz... a z ludzmi starszymi to niestety nie da sie tak bardzo podyskutowac...
Nicolaj - ja Cie dokladnie rozumiem, chociaz z tesciami nie mieszkamy - moi maja zwyczaj wpadac i jak juz pisalam sami otwieraja drzwi i czekaja na dole...jak np. jestem na gorze, ale ja chce czasami pokarmic na dole i poogladac tv albo posiedziec na internecie wiec wtedy nie mam zamiaru byc ogladana...
dzisiaj np. przyszli wieczorem i malego kladlam spac - to niestety wybudzili go glosnym zagadywaniem i pozniej byl caly czas niespokojny, glodny - bo jak pil to mleczko za szybko lecialo i pozniej mu sie odbijalo...
oni nie moga zrozumiec, ze wieczorem to dziecko powinno miec spokoj a nie przechodzic z reki do reki i na sile byc zabawiane...
ehhh no i wprowadzaj tu czlowieku jakis schemat dla dziecka...
dobra ide chyba pod prysznic i lulu...bo czuje sie wypluta...
A w ogole to milej niedzieli jutro zycze... - czego Wam i sobie zycze! musimy sie tez nawzajem pozytywnie nakrecac, zeby bylo coraz lepiej!
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:13   #3187
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
ogłaszam że żyję...
jeszcze...
R pojechal do PL z J i M i pewnie zanim wrócą, to ja padnę...
na pocieszenie:
Macierzyństwo to stan, w którym: ...
A na długo pojechali?
niezły ten tekst o macierzyństwie
Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
s
ehh teściowe ..... a tak wogóle też tak macie że jak są u Was goście i karmicie dziecko i nawet jak przejdziecie do drugiego pokoju to potrafią wejść i się gapić bo muszą zobaczyć jak je - jak mnie to wkurza !!!!!!!
to jeszcze jedna akcja teściowej mi się przypomniała - karmiłam Emila w kącie pokoju i specjalnie jak najdalej od teścia, bo to było krępujące, a wychodzić do innego pokoju nie chciałam, bo on potrafi bardzo dlugo ssać i ciągle bym tam siedziała. W pewnym momencie tesciowa siedząca obok mnie do teścia: Dziadek chodź zobacz jak Emil pięknie je Teść jakoś nic, to ona jeszcze raz, on nadal zajety rozmową z synem, ja na nią spojrzałam ostro, nie wiem czy zauważyła, ale potem już zamilkła. Gdyby nie odpuściła, to pewnie bym jej powiedziała, że sobie tego nie życzę.
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
ehs chcę cosik napisać a nie mogę bo Tymcio przeszedł dziś samego siebieod 5h płacze - w wózku źle w foteliku źle u mamy źle ehs masakra odłożyłam do łóżeczka to już lecę bo płaczę;(

pewnie będę nie często teraz na wizażu jak mama będzie ale coś tam się postaram zawsze napisać
buźka dziewuszki
Kochana, Ty moze najpierw wypocznij dobrze, korzystając z obecności mamy

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Lapochka - dzięki za kciuki
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 22:25   #3188
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

oj postaram się wypocząć ale już mężowi zapowiedzieli w pracy, że najlepiej żeby pracował po 12h cały miesiąc:/z jednej strony fajnie, że te nadgodziny teraz jak mama jest z nami to mi pomoże a mąż bedzie mógł pracować na spokojnie zawsze oszczędności dodatkowe się przydadzą tymbardziej przy bliźniakachale też za bardzo nie odpocznę bo nie zostawię mamy samej z moimi wyjcamiale tak się cieszę, że z mamcią będę w ciągu dnia będę miała do kogo buzię otworzyć
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:48   #3189
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

SoNeRa - zobaczysz jak Wam dobrze pojdzie z mama - potrafilas sobie poradzic sama to kazda nawet najmniejsza pomoc Cie odciazy...i wypoczniesz nawet jesli mama nie bedzie z dziecmi caly czas!
No i nalezy Ci sie odpoczynek i pomoc - a wiadomo z mama zawsze razniej
dobranoc - juz spadam...
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:57   #3190
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

no tak zgadzam się mam nadzieję, że mama nie zakłóci mi tego co sobie sama już wypracowałam z dzieciakami i że nie będzie narzucała swojego zdania i poglądów - zobaczymy
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 08:27   #3191
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Charlotte śliczne to zdjecie z chustą Widac ze obojgu wam bardzo wygodnie

memi wlasnie jade do PL pod koniec maja i wybierzemy sie na konsultacje neurologiczna Karmi sie strasznie - za chin nie moge go nauczyc prawidlowego ssania piersi, szarpie sie, rzuca...rzadko kiedy je spokojnie No i nie lubi przebierania, przewijania - chyba ze go strasznie zagadam (bo juz sie da ). Ale mam nadzieje ze to nic takiego...wiesz, panika mlodej mamy A moj Adi moze poprostu juz taki jest?

zanka wspolczuje sytuacji z dziadkiem...wiem jak sie mieszka ze strarsza osoba bo mieszkalam z babcia wiele lat...tyle ze mnie rozne jej zachowania wkurzaja, ale strasznie ja kocham i mam nadzieje ze bedzie zyla jak najdluzej - a to znacznie ulatwia sprawe W twojej sytuacji jest inaczej. A to dziadek twoj czy TZta?

emilka, monix ale macie z tymi tesciowymi i tesciami Masakra Dobrze ze moi sa na odleglosc.... ALe moja ostatnio walnela tekstem przez tel. ze moze Adas taki nerwowy i ze cos go boli bo go za duzo sadzamy - a ja pytam ale gdzie go sadzamy? - a ona mi na to ze w foteliku Kurde jak za krola Ćwieka poglady!! Za jej czasow sie dzieci na rekach wozilo w samochodzie !!

rudalbn ja farbowalam Taka farba L'oreal dzialajace w 10 min.

fizjo przejdzie Ja tez przeszlam takie stany i wspolczuje, bo to koszmar sie tak czuc

sweetlilly śliczne malenstwo!! I kciuki za poprawe sytuacji - na pewno sie ulozy

ev@ oj mnie tez butla czasami kusi...oj, kusi...

anadun dobrze ze z malym ok a jesli chodzi o zanikanie pokarmu...hmmm...jak ja sie balam ze mi zaniknie to mi mój malżon zaproponowal ze na zmiane z Adasiem moga stymulowac zeby nie zanikl

cocci dobre to o macierzynstwie...takie życiowe

sonera dobrze ze maluchy ochrzczone I wreszcie masz mame u siebie

A u nas krok na przod Adaś zaczyna sie "naprawiac" I strasznie sie ciesze....tylko ze nadal nie wierze i czekam czy sie czasami mu nie odwroci Idealnie nie jest, ale w porownaniu do placzu przez niemal 20 godzin na dobe to teraz mam NIEBO Ale noce mu sie kompletnie porąbały - imprezki sobie urzadza i jesc chce co godzina - cucki mi odpadną!!

Milej niedzieli!
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 08:30   #3192
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzien Dobry,

wpadam na chwilę, bo mąz wymyslil dzisiaj wycieczkę i chcialam się tylko przywitac. Ostatnio nie mam czasu niestety nawet na czytanie, od 3 dni Ewa ma kolki wieczorami i prze 1, 5 godz mega placz. Rano nie chce spac, a popoludniami wychodzimy na spacer, albo w odwiediny do tesciow itd.
Judy dziękuję za wspolne swiętowanie, nasze córcie w podobnym wieku (dniach).
Nie wiem czy te placze to nie przy okazji ten skok rozwojowy w 5 tygodniu....

Przepraszam, ze tak tylko o sobie pisze, jak przeczytam co naskrobalisci to się poprawie.
Ostnaio widzę temat tesciowej - ech- nie jest latwo... dobrze, ze mozemy sie sobie wyzalisc i zawsze to latwiej
Milego dnia
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 08:47   #3193
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hej Mamuśki


Anvi to dziadek męża

Wiecie, pomyślałam, że może powinniśmy złożyć w urzędzie miasta wniosek o przydział mieszkania... co prawda czeka się około 4 lat, ale jeśli dziadek ma żyć jeszcze 10 lat (a jest długowieczny chyba) to aż 6 lat mieszkalibyśmy osobno, skromnie ale na swoim, po mieszkanie dziadka jest przepisane na męża więc kiedyś wrócilibyśmy tu do zupełnie własnego mieszkanka. Bo nie wyobrażam sobie mieszkać w jednym pokoju z 5 czy 6 letnim dzieckiem
Myślicie, że to dobry pomysł?
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:09   #3194
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Ojej ale super gratulujemy To sa chyba najpiekniejsze chwile dla nas kiedy tak dzieciaczki obdarzaja nas taki usmiechami .
Ja tam nosze mala w pozycji pionowej a chusta to dobra sprawa moim zdaniem.
Zdjecie oblede nie ma to jak szczeliwa mamusia na spacerku

ja tez ostatnio raczej czytam a malo pisze. Taka ladna pogoda, ze czasu brak, coraz wiecej czasu poswiecam malej i rodzinie. Zaczynam wpadac w rytm gotowania. Mam nadzieje, ze znow wpadne w rytm .
To ja już nie wiem co robić (jak zwykle, w końcu jestem zodiakalną wagą) z tą chustą. Będzie u nas rehabilitant, to go spytam, co na ten temat sadzi, ale pewnie nawet wsrod rehabilitantow czy ortopedow sa rozne opinie.

E, i tak piszesz wiecej niz ja. Ja to dopiero nie mam czasu
Na pewno wpadniesz w rytm, jesli juz raz go mialas Ze mnie to nigdy nie byla jakas wielka kuchara wiec teraz mi jeszcze trudniej, niz bylo bez dziecka

Emzeta! Gosia! Dawać nam tu zdjecie chusty, albo najlepiej jak nosicie dzieciatka!

Memi - no jestem po cc. Moj lekarz jak bylam na kontroli, powiedzal, ze moge robic wszystko, ale ja do konca nie jestem pewna, choc czuje sie dobrze.

Sonera - o matko to niezle musisz byc przemeczona!

Zanka, nie doczytalam, o co chodzi z dzadkiem, musialas to jakos dawno pisac, bo od kilku dni czytam, albo ja przegapilam Ale wierze Ci, ze w domu wariatow, ktokolwiek go nim czyni, nie da sie zyc A mieszkac ze swoim dziadkiem tez sobie nie wyobrazam, choc na odleglosc jest wszystko ok. Niestety dziadkowie sa niereformowalni, za bardzo juz przyzwyczajeni do swojego stylu zycia A nie dacie rady wynajac sobie jakiejs kawalerki? Jednak najlepiej jest jak sie mieszka samemu

Emilko! Mi tez wszyscy ( prawie) mowia "jaki grubiutki" "jaki pulpecik" itp. A lekarz powiedzial, ze wcale nie jest gruby, a wrecz jest w dolnej granicy, w 10 centylu. Wiec nie przejmuj sie gadaniem tesciowej.
Co do soku, spytalam, czym dopajac malego. Powiedzial, ze najlepiej woda mineralna ale bez tych wszystkich siuwaksów, jak najmniej zmineralizowana (polecam Dobrawe i lekarz tez) oraz herbatke koperkowa, ale nie granulowana, bo ona ma cukier, tylko zwykla w torebkach do zaparzania. Nic nie mowil o soku, a ja.... zapomnialam spytac! Ale uznałam, że skoro sam nic nie powiedział (a raczej co potrzeba to on mówi sam z siebie) to widocznie nie trzeba tego soku dawać, bo jakby było warto dawać, to on by na pewno powiedział. Bo w sumie to po co ten sok podawać?
Współczuję teściowej

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a co do koszulki to tak dla rozluźnienia napiszę jaki numer moja koleżanka miała ze swoim dziadkiem..... siedziała w WC a ten jakby nigdy nic otworzył drzwi i zaczął na nią siadać
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:16   #3195
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

wynajem+wszystkie opłaty wyniosłyby nas około 1300 zł, wiec nie oplaca się
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:37   #3196
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Masako, Judy, Lapochka, Nicolajj oj widze, że coraz więcej osób czyta dokładnie posty
ty se grabisz:hah aha:

Cocci- trzeba mi bylo to napisac zaim zaszlam w ciąże:hah aha:

Sonera- dobrze, ze masz pomoc, ucałuj mame od wizażowych ciotek

Anvi- mam nadzieje, ze neurolog powie, ze dziecko zdrowe tylko ma charakter taki a co do tekstow o cyckach meżow, mój tez tylko cycki cycki, ze kiedy jego kolej, albo zasnąlby tez na cycu jakmały itd itp ech

Zanka- myśle, ze wyprowadzka to świetny pomysł


a u nas dom wariatow. Mały wczoraj zrobił nam numer. Po karmieniu strasznie sie prężył i prężył i juz miałam schiza, zeprzekarmiłm, albo co zjadłam itd itp a tu poszło kupa i to taka że górą przeciekła na ubranko. No to my z Tztem przewijać. I wtedy maly dal czadu, kopa szła pod takim ciśnieniem, ze trzeba bylo łóżeczko przesunąc bo dolatywalo do szczebelków:hahah a:, mi obsral spodnie. no to szybka decyzja kompiemy dziecko wcześniej skoro i tak trzeba przewinąc i myć. ale wszystko za długo trwalo mały sie rozdraznił i wył. Po karmieniu przespal 6 godzin, az go obudziłam, bo sie bałam ze za dlugo no i cycki mi już pękały. A w nocy jeszcze zasikał ubranko wiec był przebierany. No i teraz o 9 rano powtórka. Szarpanie na cycu ulewanie i poszła kupa. I znowu pod cśnieniem A najlepsze,ze podczas przewijania zasikał noge TZta i to tak, ze w klapku miał kalużeI w ten sposób mam już tylko 1 czyste ubranko, bo albo w pralce, albo na suszarce, albo czkają na pranie. No i beda ci mówić, że po co dużo ubranek jak dziecko szybko wyrasta, jak on zużył 4 komplety w 24 godz
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:00   #3197
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

zanka no troche do ta sytuacja z dziadkiem.... A co do mieszkania, to zawsze warto sprobowac...

masako ale was maly urzadzil! U nas tez tak nieraz bywalo - sajgon i prania cala góra
My (znaczy Adaś...) dzis tylko sikalismy na raty w trakcie przebierania - najpierw kocyk, pozniej Adasiowa buzia i wreszcie mamy noga...ech, jakby nie mogl za jednym zamachem i w jedno miejsce
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:07   #3198
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Buziaczek podzieliłabys się ciastem, a nie smaka tylko robisz macierzyński to średnia z ostatanich 6 miesięcy- jakos tak to było. Ja co miesiąc juz na l4 dostawałam mniej, a wydawało mi się, że co miesiąc powinnam dostawać tyle samo
Ciasto nie wyszlo tak jak chcialam bo mialam wrazenie ze jem sam biszkopt a mi bardziej zalezalo na tym rabarbarze bo ja tak bardzo za slodkim nie przepadam, za ciastem szczegolnie....ale ten rabarbar tak smakuje....i jestem zla ze posluchalam mamy zeby nie dawac gesto tego rabarbaru no i zjadlam tylko jeden kawalek a reszte wcina tz bo jemu to wszystko jedno co je....byle slodkie

Ja na L4 wychodzilam tak samo jak na wyplacie z premia! Czyli gdybym premii nie miala to bym miala mniej, a premie mialam za zarobienie normy, teraz na macierzynskim mam jakies 200 zl mniej i to juz 3 wyplata taka sama...no prawie bo luty byl krotki to bylo jeszcze mniej, jutro bede w kadrach to zapytam
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:10   #3199
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Wpadłam tylko, życzyć wszystkim mamusiom i ich wyjcom miłej niedzieli


Zanka z tym dziadkiem, to nie bądź taka pewna, że tylko kilka lat pożyje
Moja siostra jak wychodziła za mąż wprowadziła się razem z nowym mężem do mieszkania jego babci - bo miała im zapisać po śmierci.... a że babcia leciwa, no to się zgodzili w zamian za opiekę, itp... bo to pewnie tylko kilka lat.... babcia, jak to babcia swoje "fanaberie" miała, ale wytrzymywali, bo to tylko kilka lat.... No i co???
No i teraz kupili dom - wyprowadzili się od babci (bo mieli naprawdę serdecznie dość!) ich starszy syn w tym roku kończy 19 lat a babcia dalej nie chce zejść z tego świata i calkiem sprawnie sobie radzi więc następnych kilka lat będzie musiał ich syn poczekać (bo na niego zapisała babcia mieszkanie) pewnie i jeszcze jego żonę będzie tak przetrzymywać

Monix i Emilka dalej szukacie???? uparte jesteście

Dobra ja spadam, bo muszę mieszkanko ogarnąć - dzisiaj wizytacja ale chyba grillem się zakończy
już czuję rybkę z grilla w ziołach
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg


Edytowane przez Judy_21
Czas edycji: 2009-05-10 o 10:12
Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 10:11   #3200
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
ogłaszam że żyję...
jeszcze...
R pojechal do PL z J i M i pewnie zanim wrócą, to ja padnę...

na pocieszenie:

Macierzyństwo to stan, w którym:
1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie.
2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą.
3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia.
4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz.
5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła.
6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku.
7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje.
8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem.
9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą.
10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia.
11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce.
12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę.
13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku.
14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki.
15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie.
16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka.
17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!).
18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek.
19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20.
20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili.
21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen.
22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej.
23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki.
24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: "Ty jesteś babka?".
25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę.
26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy.
27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe.
28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu.
29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: "synku".

ps. monix, ja to bym chciała wiedziec, czym podpadlam....


dobre to dziewczyny czytajcie co za los zesmy sobie zgotowaly
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:17   #3201
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili.
....
28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu.
Święta prawda

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Wiecie, pomyślałam, że może powinniśmy złożyć w urzędzie miasta wniosek o przydział mieszkania...
jeśli tylko spełniacie warunki na przydział mieszkania to na co czekać ?
cztery lata to nie wieczność a jak dostaniecie mieszkanko to będziecie mieli je kiedyś dla synka
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm

Edytowane przez ewccik
Czas edycji: 2009-05-10 o 10:18
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:18   #3202
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

no ja mam nadzieję że dlużej niż do dziewięćdziesiątki nie pożyje haha
to jeszcze 14 lat
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:19   #3203
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Wiecie, pomyślałam, że może powinniśmy złożyć w urzędzie miasta wniosek o przydział mieszkania... co prawda czeka się około 4 lat, ale jeśli dziadek ma żyć jeszcze 10 lat (a jest długowieczny chyba) to aż 6 lat mieszkalibyśmy osobno, skromnie ale na swoim, po mieszkanie dziadka jest przepisane na męża więc kiedyś wrócilibyśmy tu do zupełnie własnego mieszkanka. Bo nie wyobrażam sobie mieszkać w jednym pokoju z 5 czy 6 letnim dzieckiem
Myślicie, że to dobry pomysł?
Mieszkanie osobno to na pewno dobry pomysł, ale koro Twój mąż jest włascicielem mieszkania, to macie szansę na przydział innego?
Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
a u nas dom wariatow. Mały wczoraj zrobił nam numer.
....
No i beda ci mówić, że po co dużo ubranek jak dziecko szybko wyrasta, jak on zużył 4 komplety w 24 godz
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
My (znaczy Adaś...) dzis tylko sikalismy na raty w trakcie przebierania - najpierw kocyk, pozniej Adasiowa buzia i wreszcie mamy noga...ech, jakby nie mogl za jednym zamachem i w jedno miejsce
Też przerabialiśmy takie akcje, cóż przynajmniej jakaś rozrywka w codziennej monotonii

Anvi cieszę się się ze się Adaś "naprawia", wierzę, ze będzie coraz lepiej
A co do stymulacji mleka to mój mąż jakoś sie nie garnie
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:21   #3204
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

to mieszkanie odziedziczy po śmierci dziadka, teraz tu tylko mieszka nie jest włascicielem ani najemca
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:23   #3205
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
to mieszkanie odziedziczy po śmierci dziadka, teraz tu tylko mieszka nie jest włascicielem ani najemca
to moze warto spróbować, tylko co na to Twój mąż?
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:23   #3206
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hej Mamuśki


Anvi to dziadek męża

Wiecie, pomyślałam, że może powinniśmy złożyć w urzędzie miasta wniosek o przydział mieszkania... co prawda czeka się około 4 lat, ale jeśli dziadek ma żyć jeszcze 10 lat (a jest długowieczny chyba) to aż 6 lat mieszkalibyśmy osobno, skromnie ale na swoim, po mieszkanie dziadka jest przepisane na męża więc kiedyś wrócilibyśmy tu do zupełnie własnego mieszkanka. Bo nie wyobrażam sobie mieszkać w jednym pokoju z 5 czy 6 letnim dzieckiem
Myślicie, że to dobry pomysł?
Zanka a z kopalni meza nie ma mieszkan? tak zeby dostal jako pracownik kopalniane mieszkania? bo wiem ze na niektorych kopalniach jeszcze sa a na niektorych juz nie


A my jedziemy dzisiaj z tz pojeździc na rowerach mama zajmie sie Dawidem! Normalnie cale wieki na rowerze ne jeździlam! Ostatni raz na poczatku ciazy....ale balam i to byl tylko jeden raz bo u nas straszne dziury a po dziurach w ciazy nie wolno jeździc no i co to za jazda jak czlowiek musi uwazac na kazda dziurke....

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-10 o 10:35
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:34   #3207
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Buziaczekk u nas tak nie ma

a mąż jest za, jak mu tylko powiedziałam o tym pomyśle to się ucieszył, no i jutro ma wolne mamy iść do centrum opłaty porobić i jeśli jutro wózek mi przyjdzie to idę z nim i zapytam w urzędzie co i jak, wezmę wniosek
trzeba spróbować, bo znajomi dostali tak mieszkanie a czekali 2 lata gdzieś
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:43   #3208
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Uracze waszdjęciam
1 mały w " łóżeczku"
2 najlepiej na cycu u mamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SH100020.jpg (179,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SH100183.jpg (147,6 KB, 34 załadowań)
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:46   #3209
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Buziaczekk u nas tak nie ma

a mąż jest za, jak mu tylko powiedziałam o tym pomyśle to się ucieszył, no i jutro ma wolne mamy iść do centrum opłaty porobić i jeśli jutro wózek mi przyjdzie to idę z nim i zapytam w urzędzie co i jak, wezmę wniosek
trzeba spróbować, bo znajomi dostali tak mieszkanie a czekali 2 lata gdzieś

Ja bym na waszym miejscu zlozyla nic to nie kosztuje a papier jest cierpliwy i moze sobie czekac...a noz dostaniecie, wkoncu nie macie gdzie mieszkac a jestescie rodzina z malutkim dzieckiem

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Uracze waszdjęciam
1 mały w " łóżeczku"
2 najlepiej na cycu u mamy

Jak to fajnie wyglada taka miniaturowa glowka na takim wieeelkim lozku i pod wieeelka koldra
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:59   #3210
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

cocci

dobre i jakie prawdziwe

Masako
focia "na brzusiu" cudna


PYTANKO
DO KARMIĄCYCH PIERSIĄ
nam stuknęł już 6 tyg. i 3 dni i .... pytanko czy Wam też dalej "napełniają się piersi" np. w nocy? w sensie że są "duże i twarde" i z tego powodu pobolewają???
wyczytałam w madrej gazecie że po m/w 6 tyg. to się normuje i już piersi nie "nabierają" i nie "chudną" no a moje dalej tak samo jak na początku i z tego powodu musiałam Kaję karmić "na śpiocha" a potem to już standard co godzinę półtora się budziła i płakała i doprowadziła mnie do tego stanu kiedy
płakała ona i ja! i krew mnie jednocześnie zalewała, że ona wyjjjjje a ja nie umiem sobie poradzić i zrobić czegoś aby przestała i pojawiła się durna myśl
"czy ja nienawidzę siebie ze sobie nie radzę czy ją że tak wyje i nic nie pomaga"
Uwierzycie, że "robiłam moje maleństwo" 8 miesięcy i jest naprawdę chcianym i "wychuchanym" dzieciątkiem?
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.