Jak i czym nakładać Dermacol... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 18:12   #121
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Ja z powodzeniem używam Dermacolu przy skórze atopowej (w sumie aktualnie tylko na wieczory i tylko na trójkąt środka twarz - punktowo, żeby rozświetlić , nadać trójwymiaru, no i ukryć to i owo, a szczególnie naczynka nosowe od kataru siennego - , bo dopóki nie doczekam sie sprayu Avenki to w dzień niczym się nie paciam - a przy zmianach na twarzy był prawdziwym zbawieniem, żałuję, że go nie znałam gdy miałam najgorszy etap AZS ( nie chciałam wychodzić z domu, bo twarz wyglądała jak po poparzeniu 3 stopnia), szczególnie, ze bym nawet powiedziała koi (bo jednak troche wysusza, ze względu na dwutlenek tytanu) sączące sie zmiany.
Co od nakładania- to przy atopowym obowiązkowo na nakremowaną twarz, zaraz po nałożeniu kremu (inaczej paskudnie popodkresla łuszczące sie skórki). Zazwyczaj nakładam go palcami, ale byl okres, ze używałam gabeczki nasączonej wodą - mam wrażenie, że wtedy aplikacja była szybsza i bardziej równomierna...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:56   #122
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez alraune
Ja z powodzeniem używam Dermacolu przy skórze atopowej (w sumie aktualnie tylko na wieczory i tylko na trójkąt środka twarz - punktowo, żeby rozświetlić , nadać trójwymiaru, no i ukryć to i owo, a szczególnie naczynka nosowe od kataru siennego - , bo dopóki nie doczekam sie sprayu Avenki to w dzień niczym się nie paciam - a przy zmianach na twarzy był prawdziwym zbawieniem, żałuję, że go nie znałam gdy miałam najgorszy etap AZS ( nie chciałam wychodzić z domu, bo twarz wyglądała jak po poparzeniu 3 stopnia), szczególnie, ze bym nawet powiedziała koi (bo jednak troche wysusza, ze względu na dwutlenek tytanu) sączące sie zmiany.
Co od nakładania- to przy atopowym obowiązkowo na nakremowaną twarz, zaraz po nałożeniu kremu (inaczej paskudnie popodkresla łuszczące sie skórki). Zazwyczaj nakładam go palcami, ale byl okres, ze używałam gabeczki nasączonej wodą - mam wrażenie, że wtedy aplikacja była szybsza i bardziej równomierna...
przymierzam się do kupna... jednak wysuszenia się nie boję, a raczej tego, że dermacol dodatkowo zapcha moje pory nieszczęsne, a że cerę mam tłustą, więc dla mnie to byłaby katastrofa właśnie dlatego ciągle się waham.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 17:06   #123
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Przeczytalam caly wątek i jedna Wizażanka pisala, że stosuje dermacol jako bazę pod cienie - czy któraś z Was jeszcze tak robi? Jak on się sprawdzaw tej roli?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:19   #124
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

trochę się tu cicho zrobiło...
up!
może jutro uda mi się kupić dermacol, bo na zakupy się wybieram. mam nadzieję, że go znajdę, bo jest niedrogi, więc spróbować zawsze warto
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 07:32   #125
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez lir391
Przeczytalam caly wątek i jedna Wizażanka pisala, że stosuje dermacol jako bazę pod cienie - czy któraś z Was jeszcze tak robi? Jak on się sprawdzaw tej roli?
moja mama uzywa go pod cienie ja czasem tez i jest calkiem niezle to wszystko zalezy od tego jakie masz powieki? tluste? suche? no i nie zapomnij go przypudrowac czy na czy pod powiekami w sensie na siniaki jak nalozysz bo sam w sobie jest tlustawy i moze splynac co nie co poza tym chyba powinnas pod cien go nalozyc mega malo i dobrze wklepac/odcisnac zeby sie nie zrolkowal
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:38   #126
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Ja nakładam palcem Najiperw punktowo pod oczami na sińce i ew. na jakieś niespodzianki na twarzy i potem delikatnie rozścieram palcem i wklepuję. Aplikuję już na podkład, wcześniej kładłam go pod, ale teraz efekt jest o niebo lepszy (podpatrzyłam na MM, że karo-la tak robi, to zgapiłam ), potem nie kładę już żadnego pudru (sypki/prasowany), bo takowych nawet nie używam.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:44   #127
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

no i dermacolu nie znalazłam... ehh co za lipa. może źle czukałam..? a na te sińce pod oczami, to by się bardzo przydał.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 22:28   #128
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez lir391
Przeczytalam caly wątek i jedna Wizażanka pisala, że stosuje dermacol jako bazę pod cienie - czy któraś z Was jeszcze tak robi? Jak on się sprawdzaw tej roli?
Dermacol jest swietny, ale trzba dobrze zmatowic po nim buzke . U mnei sie sprawdza, ale nie jako baza pod cienie , cienei polozone na dermacol zmatowiony maka ziemniaczana splywaja szybciutko. W tym celu wole uzywac baze art deco.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:42   #129
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

rybko a jaka masz powieke? bo jak masz tlustawa czy tez jakis kremik od dermacol na powieke nalozysz to fakt splynie ja mam powieki normalne predzej z tendecja do suchych i dermacol jako baza jest dla mnie ok ale i tak nie jest tak dobry jak baza typowo pod cien to sie zgodze
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:44   #130
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez smileofangel
moja mama uzywa go pod cienie ja czasem tez i jest calkiem niezle to wszystko zalezy od tego jakie masz powieki? tluste? suche? no i nie zapomnij go przypudrowac czy na czy pod powiekami w sensie na siniaki jak nalozysz bo sam w sobie jest tlustawy i moze splynac co nie co poza tym chyba powinnas pod cien go nalozyc mega malo i dobrze wklepac/odcisnac zeby sie nie zrolkowal
Skórę mam tłustą, ale powieki,o dziwo,suche, wręcz przesuszone - muszę intensywnie je nawilżać Nałozyłam tak, jak radzilaś, trochę dermacolu, przypudrowalam i rzeczywiście - cień trzymał się bardzo długo Dzięki
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/




Edytowane przez lir391
Czas edycji: 2006-06-17 o 13:43 Powód: słowo zjadłam ;)
lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 13:01   #131
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez smileofangel
rybko a jaka masz powieke? bo jak masz tlustawa czy tez jakis kremik od dermacol na powieke nalozysz to fakt splynie ja mam powieki normalne predzej z tendecja do suchych i dermacol jako baza jest dla mnie ok ale i tak nie jest tak dobry jak baza typowo pod cien to sie zgodze
No tak, i wszystko jasne, mam tlusta powiek
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 01:52   #132
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Dzieki dziewczyny za ten topic . Jak tylko wroce do Polski, to lece szukac tego podkladu . Slyszalam, ze jest w Bytomiu, wiec najwyzej sobie podjade (jestem z Zabrza ).

No i zobaczymy, jak sie sprawdszi jak baza pod cienie. Dotychczas baz w ogole nie uzywalam - dopiero zaczynam sie malowac ^^ - wiec moze bede zadowolona. Tylko.. jak duzo go trzeba nalozyc na powieke? Malo, minimalnie? Na cala?

Co do dermatologow; przewaznie mialam pecha, zawsze kasa wyrzucona w bloto. Teraz sie to zmienilo. Spotkalam lekarke, ktora potrafi wyczarowac cuda. Wszystkim dziewczynom z okolic Zabrza polecam dr Wojse; namiary na PW. Kobieta bierze 60 zl za wizyte i przepisuje drogie leki , ale to jedyna osoba, ktora NA PRAWDE mi pomogla. Fakt, trzeba chodzic regularnie do kontroli- przynajmniej poczatkowo - ale cera.. o niebo lepsza.

Tylko co z tego, skoro wybylam na wakacje i po 3 miesiacach (bez lekow)zaczelo sie psuc
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:12   #133
wiolaloz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Ale jak nakladacie podklad tym pedzlem,najpierw robicie kropki na twarz a potem rozmazujecie pedzlem?? ???
wiolaloz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:02   #134
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Dzisiaj sobie kupiłam dermacol, pani ekspedientka otowrzyła pare tubek zeby mi pokazać odcienie, mogłam sobie wypróbować. Będę tam częściej zaglądała
A ten pędzel z Sephory to można dostac w drogeriach np Natura czy Rossman, czy jedynie w firmowych salonach?
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:28   #135
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez timiri Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za ten topic . Jak tylko wroce do Polski, to lece szukac tego podkladu . Slyszalam, ze jest w Bytomiu, wiec najwyzej sobie podjade (jestem z Zabrza ).

No i zobaczymy, jak sie sprawdszi jak baza pod cienie. Dotychczas baz w ogole nie uzywalam - dopiero zaczynam sie malowac ^^ - wiec moze bede zadowolona. Tylko.. jak duzo go trzeba nalozyc na powieke? Malo, minimalnie? Na cala?

Co do dermatologow; przewaznie mialam pecha, zawsze kasa wyrzucona w bloto. Teraz sie to zmienilo. Spotkalam lekarke, ktora potrafi wyczarowac cuda. Wszystkim dziewczynom z okolic Zabrza polecam dr Wojse; namiary na PW. Kobieta bierze 60 zl za wizyte i przepisuje drogie leki , ale to jedyna osoba, ktora NA PRAWDE mi pomogla. Fakt, trzeba chodzic regularnie do kontroli- przynajmniej poczatkowo - ale cera.. o niebo lepsza.

Tylko co z tego, skoro wybylam na wakacje i po 3 miesiacach (bez lekow)zaczelo sie psuc
Hm a nie wiesz gdzie dokladnie w Bytomiu?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:05   #136
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Ja kupilam kolor 16 i on wpada w roz mam wrazenie, co mi sie nie podoba. Zobaczymy jak bedzie wygaldac w swietle bardzo dziennym czyli wczensym rankiem Mam andzieje, ze zakryje moje nieszczesne podkowki...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:13   #137
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

alraune też mam AZS i używam maści Flucinar. jest genialna-POLECAM
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:03   #138
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
alraune też mam AZS i używam maści Flucinar. jest genialna-POLECAM
wcale bym sie tym nie chwalila a w szczegolnosci nie polecala. ze to steryd to chyba wiesz, prawda? tez mam azs i wlasnie zastanawialam sie czy dermacol to dobre rozwiazanie. w poniedzialek ide po tubke bo jestem maniakiem porcelanowych twarzy
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:10   #139
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

a ja do dzisiaj nie kupiłam dermacolu pytałam po drogeriach i w aptece nie ma nigdzie!!!

pewnie go nie kupię
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:22   #140
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

ja też poluję na dermacol .... już sama niewiem gdzie szukać
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:25   #141
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
ja też poluję na dermacol .... już sama niewiem gdzie szukać
no właśnie juz sama nie wiem gdzie go szukać
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:11   #142
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
wcale bym sie tym nie chwalila a w szczegolnosci nie polecala. ze to steryd to chyba wiesz, prawda? tez mam azs i wlasnie zastanawialam sie czy dermacol to dobre rozwiazanie. w poniedzialek ide po tubke bo jestem maniakiem porcelanowych twarzy
Kurka wodna powiem Ci, że nie miałam pojęcia gdzieś poczytałam, że jest skuteczna i lekarz bez żadnego "ale" mi przepisal! Stosuję go tylko na dłonie, bardzo żadko koło ust, może mieć jakieś poważne skutki uboczne? Stosuję go już długo ale dosyć żadko bo mam problemy tylko w porach przejściowych.
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:43   #143
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

JA sosuję dermakol wyłacznie jako korektor. Nakładam go (w bardzo małych ilosciach!) "kropkowo" pod oczy, pod ustami i na tych zagłabieniach przy nosie. Ogólnie staram się aby dermakol uwypuklił to co ma byc uwypuklone Aplikuję go wyłacznie pędzelkiem a później rozprowadzam palcami. Moje powieki są dosyc tłuste,wiec nie sprawdza sie on w żaden sposób jako baza pod cienie (roluje się i gromadzi w zagłebieniach skóry powiek)
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:52   #144
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Kurka wodna powiem Ci, że nie miałam pojęcia gdzieś poczytałam, że jest skuteczna i lekarz bez żadnego "ale" mi przepisal! Stosuję go tylko na dłonie, bardzo żadko koło ust, może mieć jakieś poważne skutki uboczne? Stosuję go już długo ale dosyć żadko bo mam problemy tylko w porach przejściowych.
mi tez kiedys dermatolog przepisala"pani posmaruje i przejdzie. jak bedzie wracac to tez doraznie prosze stosowac". to byla moja pierwsza wizyta u dermatologa. sterydy dzialaja przeciwzapalnie i antyalergicznie ale poleca sie ich stosowanie tylko w beznadziejnych przypadkach. wlasciwie to maja same skutki uboczne ale nie masz powodow do obaw tylko wyrzuc to paskudztwo. tradzik posterydowy i rozowaty to pierwsze skutki jakie przychodza mi do glowy. steryd utrzymuje sie w skorze do 3 tyg dlatego Twoje klopoty moga byc przejsciowe, gdyz zmiany na skorze pojawiaja sie wtedy gdy on przestaje dzialac. absolutnie sterydu nie wolno uzywac na infekcje bakteryjne lub wirusowe. rozwazni lekarze unikaja sterydu lub przepisuja tylko na poczatek zeby złagodzic objawy a pozniej lecza czyms mniej inwazyjnym.
sorki za pff topic ale moze komus jeszcze sie przyda bo to wazne
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:56   #145
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
mi tez kiedys dermatolog przepisala"pani posmaruje i przejdzie. jak bedzie wracac to tez doraznie prosze stosowac". to byla moja pierwsza wizyta u dermatologa. sterydy dzialaja przeciwzapalnie i antyalergicznie ale poleca sie ich stosowanie tylko w beznadziejnych przypadkach. wlasciwie to maja same skutki uboczne ale nie masz powodow do obaw tylko wyrzuc to paskudztwo. tradzik posterydowy i rozowaty to pierwsze skutki jakie przychodza mi do glowy. steryd utrzymuje sie w skorze do 3 tyg dlatego Twoje klopoty moga byc przejsciowe, gdyz zmiany na skorze pojawiaja sie wtedy gdy on przestaje dzialac. absolutnie sterydu nie wolno uzywac na infekcje bakteryjne lub wirusowe. rozwazni lekarze unikaja sterydu lub przepisuja tylko na poczatek zeby złagodzic objawy a pozniej lecza czyms mniej inwazyjnym.
sorki za pff topic ale moze komus jeszcze sie przyda bo to wazne
Już wyrzuciłam. szkoda tylko, że akurat go potrzebuje ale nie będę ryzykować i poszukam czegoś innego.
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:55   #146
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

Ja też mam tłustawa powiekę i dermacol pod cienie sprawdza sie u mnie dobrze, tylko trzeba go szybko przypudrować bo inaczej od razu włazi w zgięcia powieki. Po przypudrowaniu trzyma się świetnie i cienie także. Nic się nie wałkuje. Najlepiej jednak wypróbować na własnej skórze
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:39   #147
Shizofredka
Raczkowanie
 
Avatar Shizofredka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 97
GG do Shizofredka
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

a nie orientuje sie ktos gdzie mozna kupic dermacol w okolicach Gliwic lub Zabrza? Znalazlam na allegro no ale na dobra sprawe to nie wiem jaki odcien mi by najbardziej pasowal wiec wole tak "na zywca" sie rozeznac
__________________
Żadne to odkrycie
moja miłość ma na imię...
ŻYCIE...
Shizofredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 22:55   #148
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

przy zakupie dermacolu lepiej nad odpowiednim odciwniwm zastanowic sie wczesniej bo czegos takiego jak palety nie ma. czasami panie w sklepie maja pootwierane tuby z dermacolem ale na to bym raczej nie liczyla wszedzie. dzis nabylam swoj dermacol. pani w sklepie pokazala mi palete, wszystkie odcienie byly pokryte niezla warstwa kurzu hihi
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:48   #149
styczeń1985
Raczkowanie
 
Avatar styczeń1985
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Floryda:)
Wiadomości: 152
GG do styczeń1985
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

A u mnie w mieście Dermacol jest tylko w jednej drogerii i tam mają "próbki" w takiej jakby przezroczystej "koszulce" na dokumenty. "Próbki", bo nie można wypróbować tego na ręce, tylko zobaczyć odcień. Zawsze to lepsze niz nic. Ale kolory były troche sfałszowane-pewnie od wieków to tam leży, i kupiłam odcień tak jasny, że jak się nim posmarowałam to dosłownie byłam blada jak jakiś trup! Byłam w szoku, widząc takie blade lico w lustrze.

A nakładam zawsze palcami. Wg mnie kryje bardzo dobrze, ale jest zbyt tłusty...
__________________

W poszukiwaniu...zagubioneg o
...gdzieś po drodze...sensu...
styczeń1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 17:31   #150
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Jak i czym nakładać Dermacol...

KUPIŁAM!!! ufff

KRAKÓW: skrzyżowanie Dietla z Krakowską lub Krakowską z Miodową (jak kto woli) jestem zadowolona
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.