..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 18:42   #4441
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ojej dziękuję!
swoją drogą to nie mogę uwierzyć do jakiego stopnia ja byłam zaangażowana w to SB, może aż za bardzo i to mnie zgubiło...
jak sobie pomyślę o tym wstawaniu na rankach np o 4:00 a ja potrafiłam do północy planować, kroić, gotować, pakować w pudełka próżniowe itp

3mam kciuki za kolejne połówki i całe kilogramy teliku
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:43   #4442
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hej piekne!

Wczoraj sie nie zameldowalam bo zapomnialam, ale bylo przepisowo.

Dzisiaj 2 dzien fazy pierwszej. Musze Wam powiedziec, ze przypomnialam sobie jak bardzo lubilam te faze mimo rygoru

Sniadanie: kawa z odrobina odtluszczonego mleka, serek wiejski light z ogorkiem i rzodkiewka.

2 sniadanie: salata zawijana z chudą wędliną, serkiem camambert light, orzechami włoskimi, jajkiem i ogórkiem kiszonym. 5 takich zawijasków. Zielona herbata.

Obiad : piersi z kurczaka z opiekacza faszerowane pieczarkami, plasterkami oliwek i serkiem hochland light w plastrach. Do tego salatka z salaty, pomdorkow cherry i rzodkiewki.

Kolacji jeszcze nie bylo, bo pozno pojde spac, wiec zjem ja na 2 h przed spankiem. Nie mam dzis apetytu, bo dopadla mnie jakas alergia i leje mi sie z nosa straszliwie... Dodatkowo 2 dzien okresu, wiec generalnie wszystko mnie boli. Dlatego odpuscilam dzis cwiczenia. Zreszta czuje nieco miesnie po wczoraj wiec nic sie nie stanie
Jutro bedzie ciezko, bo caly dzien na uczelni, ale zrobie sobie chyba 'tortille' z omleta z tunczykiem i salata albo mozarella light.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:45   #4443
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
moj patent na imprezy
przynosze ze soba cos dla gosci i dla siebie.
masz rade przemscic np miche salatki greckiej
albo polmisek wedlin seró(light ) oliwek i podorów koktajlowych??
postaram się wziąć coś ze sobą

jutro chyba zjem sobie jogurt naturalny z cynamonem, orzechami i płatkami migdałowymi

a dzisiaj mam ogromną ochotę na czekoladę - skuszę się chyba na 1/2 kostki gorzkiej czekoladki
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną


Edytowane przez Katelicious
Czas edycji: 2010-03-19 o 18:46
Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:18   #4444
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
postaram się wziąć coś ze sobą

jutro chyba zjem sobie jogurt naturalny z cynamonem, orzechami i płatkami migdałowymi

a dzisiaj mam ogromną ochotę na czekoladę - skuszę się chyba na 1/2 kostki gorzkiej czekoladki
i co skusiłas sie?

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
ojej dziękuję!
swoją drogą to nie mogę uwierzyć do jakiego stopnia ja byłam zaangażowana w to SB, może aż za bardzo i to mnie zgubiło...
jak sobie pomyślę o tym wstawaniu na rankach np o 4:00 a ja potrafiłam do północy planować, kroić, gotować, pakować w pudełka próżniowe itp

3mam kciuki za kolejne połówki i całe kilogramy teliku
dzis 0,4kg na wadze wróciło spowrotem
ale dziękuje za życznie
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:49   #4445
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

lady książeczkę ci wysłałam już

hej laski jestem ciekawa ile ważę ale się nie dowiem póki baterii nie kupie na zwykłej nie mam co się ważyć, bo jestem po śniadaniu więc pokaże więcej, a do tego opiłam się wody. Do ćwiczeń wracam dziś albo jutro koniec @
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:50   #4446
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
i co skusiłas sie?
Nie, wytrzymałam jakoś
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:46   #4447
donata87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hej dziewczyny,to mój pierwszy wątek.
dziś jest 10 dzień sb. jak narazie na nic się nieskusiłam i straciłam 4 kg ale jeszcze 10 przedemną.
64-było
60-jest
50-bedzie
za 4 dni koncze I faze i zastanawiam sie czy na drugiej fazie mogłabym zjeść gołąbki z brązoego ryżu+mięsko mielone.
prosiłabym o odpowiedz,dzięki.
Uważam że takie forum to swietna sprawa,jedna drugą wspiera,doradza czy pociesza.niektórym dziewczyną jest to bardzo potrzebne,wiem co mówie. jęsli chodzi o moje jadłospisy to moge pisać ale niczym się nie różnią od tych które już sa na forum.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY,POWODZENIA!
donata87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 11:12   #4448
lady_extasy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
lady książeczkę ci wysłałam już

hej laski jestem ciekawa ile ważę ale się nie dowiem póki baterii nie kupie na zwykłej nie mam co się ważyć, bo jestem po śniadaniu więc pokaże więcej, a do tego opiłam się wody. Do ćwiczeń wracam dziś albo jutro koniec @
Super!! Dziękuję Ci ślicznie dzisiaj już będę mogła zrobić listę zakupów, a jutro zaopatrze się w sklepie na kolejny tydzień życia w akademiku
__________________
"Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach." by S. Loren


'PATRZ W GWIAZDY, ALE UWAŻAJ NA DROGĘ..'

SB podejście 2:
I faza 29.05-05.06
lady_extasy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:26   #4449
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie dziewczyny

Nie wiecie w którym z sieciowych marketów dostane tortille pelnoziarnista ??
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:45   #4450
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Nie wiecie w którym z sieciowych marketów dostane tortille pelnoziarnista ??
Carefour, w Tesco chyba też widziałam.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:05   #4451
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez donata87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,to mój pierwszy wątek.
dziś jest 10 dzień sb. jak narazie na nic się nieskusiłam i straciłam 4 kg ale jeszcze 10 przedemną.
64-było
60-jest
50-bedzie

brawo

za 4 dni koncze I faze i zastanawiam sie czy na drugiej fazie mogłabym zjeść gołąbki z brązoego ryżu+mięsko mielone.
prosiłabym o odpowiedz,dzięki.

jak najbardziej
co do tortilli, to z tego co pamiętam, Beo mówiła kiedyś, że chyba jest też w Realu.
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 13:32   #4452
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

jeśli chodzi o tortille pełnoziarnistą polecam google i z przepisu samemu zrobić wychodzi więcej i taniej no i zdrowiej bez tych wszystkich spulchniaczy etc.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:09   #4453
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co będzie jutro - idę na urodziny przyjaciółki do późnego wieczora. 1 śniadanie, 2 śniadanie i obiad zjem normalnie ale co z podwieczorkiem i kolacją? Pewnie nie będzie niczego dietetycznego tylko same chipsy etc. - odpuścić sobie na tej jeden wieczór czy co mam zrobić ?
Nie odpuszczaj bo nie tędy droga. Gdybyś już była na II fazie to jeden taki wieczór nie zaszkodzi ale I faza powinna być prawidłowa. Wytrwaj ją bez grzechów na pewno zobaczysz efekty.
Weź ze sobą coś do zjedzenia, na pewno wszyscy zrozumieją

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Należą mi się baty wszamałam z moim na pół paczkę chipsów. Teraz mi niedobrze. Kolacja też niedobra bo bez białka. Chyba pojutrze, albo w poniedziałek wprowadzę węgle, bo nie jest dobrze.
Z tego co pamiętam do przedłużyłaś I fazę tak? Do ilu dni/tygodni? Wprowadzaj powoli węgle bo jednak I faza jest niepełnowartościowa.
I zasłużony bacik
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:09   #4454
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Trzeci dzionek zaliczony bezgrzesznie

Sniadanie : omlet z 2 jajek z pieczarkami, plaster chudej wedliny i plasterek serka hochland light.

-na uczelni-

garść orzechów włoskich, kawa z mlekiem light,
Tortilla z 2 jajek z kapką majonezu light, salata, serkiem hochland light, ogorkiem kiszonym i tunczykiem.
- w domu-

kolacja: salatka grecka z feta light i zawijaski z piersi kurczaka z pieczarkami.

I to tyle na dzisiaj. niestety prawie wcale ruchu przez glupi zjazd...
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:46   #4455
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Trzeci dzionek zaliczony bezgrzesznie

Sniadanie : omlet z 2 jajek z pieczarkami, plaster chudej wedliny i plasterek serka hochland light. Brak warzyw

-na uczelni-

garść orzechów włoskich, kawa z mlekiem light,
Tortilla z 2 jajek z kapką majonezu light, salata, serkiem hochland light, ogorkiem kiszonym i tunczykiem.
- w domu-

kolacja: salatka grecka z feta light i zawijaski z piersi kurczaka z pieczarkami.

I to tyle na dzisiaj. niestety prawie wcale ruchu przez glupi zjazd...
Mało tego, 5 posiłków minimum powinno być

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Nie odpuszczaj bo nie tędy droga. Gdybyś już była na II fazie to jeden taki wieczór nie zaszkodzi ale I faza powinna być prawidłowa. Wytrwaj ją bez grzechów na pewno zobaczysz efekty.
Weź ze sobą coś do zjedzenia, na pewno wszyscy zrozumieją



Z tego co pamiętam do przedłużyłaś I fazę tak? Do ilu dni/tygodni? Wprowadzaj powoli węgle bo jednak I faza jest niepełnowartościowa.
I zasłużony bacik
Nie, ja pierwszą fazę przeszłam na początku stycznia, a teraz to takie oczyszczanie, bo przesadzać zaczynałam z węglami i czekoladą. Zresztą ta moja pierwsza faza to taka trochę oszukana, bo wpadła marchew, trochę otrąb. Nie ma obaw, w poniedziałek powoli znów wprowadzam węglowodany.

Dziś zrobiłam pyszny obiad, placuszki selerowe. Więcej nie zrobię już ziemniaczanych, były przepyszne, i prawie się smakiem od tradycyjnych nie różniły. Selera się nie czuło. dodam zdjęcie dla pokuszenia Kocham tę dietę

Edytowane przez laurka23
Czas edycji: 2010-03-20 o 20:50
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:55   #4456
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Mało tego, 5 posiłków minimum powinno być


Nie, ja pierwszą fazę przeszłam na początku stycznia, a teraz to takie oczyszczanie, bo przesadzać zaczynałam z węglami i czekoladą. Zresztą ta moja pierwsza faza to taka trochę oszukana, bo wpadła marchew, trochę otrąb. Nie ma obaw, w poniedziałek powoli znów wprowadzam węglowodany.

Dziś zrobiłam pyszny obiad, placuszki selerowe. Więcej nie zrobię już ziemniaczanych, były przepyszne, i prawie się smakiem od tradycyjnych nie różniły. Selera się nie czuło. dodam zdjęcie dla pokuszenia Kocham tę dietę
Wstawisz przepis na przepisowy ?
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:09   #4457
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Wstawisz przepis na przepisowy ?
Podbijam
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:00   #4458
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Mało tego, 5 posiłków minimum powinno być


Nie, ja pierwszą fazę przeszłam na początku stycznia, a teraz to takie oczyszczanie, bo przesadzać zaczynałam z węglami i czekoladą. Zresztą ta moja pierwsza faza to taka trochę oszukana, bo wpadła marchew, trochę otrąb. Nie ma obaw, w poniedziałek powoli znów wprowadzam węglowodany.

Dziś zrobiłam pyszny obiad, placuszki selerowe. Więcej nie zrobię już ziemniaczanych, były przepyszne, i prawie się smakiem od tradycyjnych nie różniły. Selera się nie czuło. dodam zdjęcie dla pokuszenia Kocham tę dietę

moja I faza tez taka oszukana troche byla z niewiedzy po prostu jak pieniazki i czas pozwola znow na nia przejde

a dzis zjadlam watrobke ale czy to takie zdrowe? na oliwie? pycha ale mam obawy jakies no i zjadlam 2 ziemniaczki po miesiacu niejedzenia placuszki selerowe wygladaja przepysznie! na czym smazylas? chyba ze w piekarniku mozna?
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:14   #4459
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam w pierwszy wiosenny wieczór
Ja wam powiem że mój pierszy raz z SB był chyba 3lub 4 lata temu. Chyba jkoś w połowie liceum albo w klasie maturalnej

Ja teraz jest w domu rodzinnym i tu nie mam co jeść mało rzeczy Sb ma w domu, a zakupów nie chce mi się zabardzo robić bo jutro już wracam. Dlatego posiłki proste i nie wymyślne.
Nawet było by dobrze, gdyby nie wizyta u cioci, której się nie da odmówić jedzenia, a już wogóle o diecie wspominać,bo pewnie bym jeszcze wiecej dostała jedzenia
Ś: wieśniak z ogórekiem zielonym
ŚII; jabłko
Śniadanie pierwsze i drugie było poza domem.
O: 1/2 torebki ryżu brązowego z piersiąz kurczaka i sosem chińskim ze słoiczka. (sos własnej roboty, bez cukru,a dużo warzyw) + kawałek paryki
P:jog nta z 1/2 banana i płatkami migdałowymi.
P: nieszceśne dwa kawałki placaka i 2 ptasie mleczka.
K kawałek śledzia w czerwonym sosie ( taki robiony niewiem co tam było penie pomidory cebula i sporo oleju, ale to był tylko kawałek na spróbe)

Dzisiaj się też z ważyłam i od ostaniego razu 2 tyg temu ubyło 0,7 kg czyli mało i w sumie nie wiadomo czy to nie wachania dzienne.

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość

Dziś zrobiłam pyszny obiad, placuszki selerowe. Więcej nie zrobię już ziemniaczanych, były przepyszne, i prawie się smakiem od tradycyjnych nie różniły. Selera się nie czuło. dodam zdjęcie dla pokuszenia Kocham tę dietę
Potwierdzam palcki są pyszne też je często robię, wogóle seler to świetne warzywo. Tyle rzeczy można z niego zrobić .


Dziewczyny przepis jest chyba na wątku przepisowym, bo ja chyba go właśnie z tamtąd brałam. Poszukajcie
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 07:31   #4460
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Wstawisz przepis na przepisowy ?
Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Podbijam
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
moja I faza tez taka oszukana troche byla z niewiedzy po prostu jak pieniazki i czas pozwola znow na nia przejde

a dzis zjadlam watrobke ale czy to takie zdrowe? na oliwie? pycha ale mam obawy jakies no i zjadlam 2 ziemniaczki po miesiacu niejedzenia placuszki selerowe wygladaja przepysznie! na czym smazylas? chyba ze w piekarniku mozna?
Wątróbka z tego co pamiętam chyba nie polecana. Placuszki smażyłam jak ziemniaczane, na oleju rzepakowym i odsączałam tłuszcz na papierowych ręcznikach

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Witam w pierwszy wiosenny wieczór
Ja wam powiem że mój pierszy raz z SB był chyba 3lub 4 lata temu. Chyba jkoś w połowie liceum albo w klasie maturalnej

Ja teraz jest w domu rodzinnym i tu nie mam co jeść mało rzeczy Sb ma w domu, a zakupów nie chce mi się zabardzo robić bo jutro już wracam. Dlatego posiłki proste i nie wymyślne.
Nawet było by dobrze, gdyby nie wizyta u cioci, której się nie da odmówić jedzenia, a już wogóle o diecie wspominać,bo pewnie bym jeszcze wiecej dostała jedzenia
Ś: wieśniak z ogórekiem zielonym
ŚII; jabłko
Śniadanie pierwsze i drugie było poza domem.
O: 1/2 torebki ryżu brązowego z piersiąz kurczaka i sosem chińskim ze słoiczka. (sos własnej roboty, bez cukru,a dużo warzyw) + kawałek paryki
P:jog nta z 1/2 banana i płatkami migdałowymi.
P: nieszceśne dwa kawałki placaka i 2 ptasie mleczka.
K kawałek śledzia w czerwonym sosie ( taki robiony niewiem co tam było penie pomidory cebula i sporo oleju, ale to był tylko kawałek na spróbe)

Dzisiaj się też z ważyłam i od ostaniego razu 2 tyg temu ubyło 0,7 kg czyli mało i w sumie nie wiadomo czy to nie wachania dzienne.


Potwierdzam palcki są pyszne też je często robię, wogóle seler to świetne warzywo. Tyle rzeczy można z niego zrobić .


Dziewczyny przepis jest chyba na wątku przepisowym, bo ja chyba go właśnie z tamtąd brałam. Poszukajcie
Nie wiem czy tam jest przepis, bo ja z głowy robiłam To wpiszę tu, a jak się okażą inne to przepiszę na przepisowy

1 średni seler
1 marchew
1 cebula,
kawałek startego sera żółtego
2 ząbki czosnku
2 jajka (lub 3 zależy jak duży seler i ile masy wyszło)
chlust mleka
otręby owsiane (tyle żeby zgęstniało odrobinę)
sól, pieprz, koperek lub natka pietruszki, tymianek, papryka ostra

seler i marchew zetrzeć na tarce (ja sobie ułatwiłam sprawę robotem)
cebulę i czosnek posiekać, dodać resztę składników i odstawić na kilka minut, aż warzywa zmiękną i puszczą sok. Smażyć partiami na rozgrzanym oleju, przewracać dopiero jak się dół zrumieni.

(pewnie można przerobić na 1 fazę, nie dawać otrąb, marchwi i mleka żeby gęstsze było, nie próbowałam, dla mnie bez marchewki to nie smakuje)

Edytowane przez laurka23
Czas edycji: 2010-03-21 o 09:06
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:08   #4461
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Droga laurko pisalam, ze mam zjazd i w trakcie 12 godzin na uczelni trudno zorganizowac 5 posilkow. Normalnie jadam po 5, jednak w weekendy zjazdowe jest dla mnie trudno wykonane.
Co do braku warzyw przy sniadaniu - to fakt. Ale białko i zdrowe węgle z pieczarek były

Musze Wam przyznać, że czułam lekki opór przed rozpoczynaniem 1 etapu po prawie 1,5 roku na 3 etapie, ale zapomnialam jak swietnie sie czulam na 'jedynce'. Rewelacja na wiosne, naprawde Kocham SB

Dzis koleny dzien zjazdu... dodatkowo jestem chora- mam dosyć. Oby do poniedzialku:P

Milego pierwszego dnia wiosny dziewczynki!
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:22   #4462
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Droga laurko pisalam, ze mam zjazd i w trakcie 12 godzin na uczelni trudno zorganizowac 5 posilkow. Normalnie jadam po 5, jednak w weekendy zjazdowe jest dla mnie trudno wykonane.
Co do braku warzyw przy sniadaniu - to fakt. Ale białko i zdrowe węgle z pieczarek były

Musze Wam przyznać, że czułam lekki opór przed rozpoczynaniem 1 etapu po prawie 1,5 roku na 3 etapie, ale zapomnialam jak swietnie sie czulam na 'jedynce'. Rewelacja na wiosne, naprawde Kocham SB

Dzis koleny dzien zjazdu... dodatkowo jestem chora- mam dosyć. Oby do poniedzialku:P

Milego pierwszego dnia wiosny dziewczynki!
Zapewniam że się da ja taż kiedyś studiowałam i na czas moich studiów przypadło moje 1 podejście do south beach. Wymagało to poświęcenia, przygotowania sobie wieczorem jedzenia, noszenia pojemniczków Pamiętam że wszyscy z zazdrością patrzyli na moje sałatki przeżuwając wysuszone kanapeczki Ale jeśli nie byłaś głodna to ok
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:32   #4463
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Wiem, wiem tez pamietam czasy pojemniczkow gdy jeszcze studiowalam dziennie hehe Też zaczynałam SB w trakcie studiow 2 lata temu, ale wtedy było jeszcze cieżej niz teraz, bo 3 rok studiów dziennych i 1 rok zaocznych...

Nie bylam glodna wczoraj, bo w ogole mam sredni apetyt przez jakas glupia alergie... leje mi sie z nosa, zatoki bola ehhh... Moglabym wcale nie jesc, ale sie zmuszam oczywiscie Trzeba podkrecac metabolizm...

Wlasnie mąż mnie przekonuje, aby odpuścic sobie zjazd dzisiaj - w koncu chora jestem:P Haha rozwaze to
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:51   #4464
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Oj wiem coś o tym kapiącym nosie i pulsowaniu zatok Najbardziej boli jak pogoda najładniejsza. Posłuchaj się męża
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:52   #4465
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Nie odpuszczaj bo nie tędy droga. Gdybyś już była na II fazie to jeden taki wieczór nie zaszkodzi ale I faza powinna być prawidłowa. Wytrwaj ją bez grzechów na pewno zobaczysz efekty.
Weź ze sobą coś do zjedzenia, na pewno wszyscy zrozumieją
Wzięłam ze sobą jedzenie, ale to nic nie dało. Przez pierwsze 2 godziny wytrzymałam, ale kiedy przynieśli pizze to już nie dałam rady . Zjadałam wczoraj 1 kawałek pizzy i parę razy napiłam się coli. Jedyne co mnie pociesza to fakt, iż non stop tańczyłam (z kilka godzin) więc mam nadzieję, że to wszystko spaliłam.
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:57   #4466
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Wątróbka z tego co pamiętam chyba nie polecana. Placuszki smażyłam jak ziemniaczane, na oleju rzepakowym i odsączałam tłuszcz na papierowych ręcznikach



Nie wiem czy tam jest przepis, bo ja z głowy robiłam To wpiszę tu, a jak się okażą inne to przepiszę na przepisowy

1 średni seler
1 marchew
1 cebula,
2 ząbki czosnku
2 jajka (lub 3 zależy jak duży seler i ile masy wyszło)
chlust mleka
otręby owsiane (tyle żeby zgęstniało odrobinę)
sól, pieprz, koperek lub natka pietruszki, tymianek, papryka ostra

seler i marchew zetrzeć na tarce (ja sobie ułatwiłam sprawę robotem)
cebulę i czosnek posiekać, dodać resztę składników i odstawić na kilka minut, aż warzywa zmiękną i puszczą sok. Smażyć partiami na rozgrzanym oleju, przewracać dopiero jak się dół zrumieni.

(pewnie można przerobić na 1 fazę, nie dawać otrąb, marchwi i mleka żeby gęstsze było, nie próbowałam, dla mnie bez marchewki to nie smakuje)
To ja robie takie pierwszo fazowe:
Średni seler
2 jajka
trochę startego sera
cebula
czosnek.
Selera, cebule ser ścieram, czosnek siekam i wszytsko mieszma z jajkami. Smaże na patelni pod przykryciem
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:05   #4467
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
To ja robie takie pierwszo fazowe:
Średni seler
2 jajka
trochę startego sera
cebula
czosnek.
Selera, cebule ser ścieram, czosnek siekam i wszytsko mieszma z jajkami. Smaże na patelni pod przykryciem
O rany zapomniałam że ser też dałam lecę dopisać uwielbiam te placuszki
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:06   #4468
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

muszę kiedyś wypróbować selerowe!
na tej samej zasadzie robiłam też z cukinii albo kapusty kiszonej (siekamy drobno i odsączamy na sitku)
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:22   #4469
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam pyszny obiad, placuszki selerowe. Więcej nie zrobię już ziemniaczanych, były przepyszne, i prawie się smakiem od tradycyjnych nie różniły. Selera się nie czuło. dodam zdjęcie dla pokuszenia Kocham tę dietę
Wyglądają przepysznie

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Wzięłam ze sobą jedzenie, ale to nic nie dało. Przez pierwsze 2 godziny wytrzymałam, ale kiedy przynieśli pizze to już nie dałam rady . Zjadałam wczoraj 1 kawałek pizzy i parę razy napiłam się coli. Jedyne co mnie pociesza to fakt, iż non stop tańczyłam (z kilka godzin) więc mam nadzieję, że to wszystko spaliłam.
Tragedii nie ma, nie zadręczaj się czasem wyrzutami sumienia. Dzisiaj bądź grzeczna, wróc jakby nigdy nic do diety i będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
To ja robie takie pierwszo fazowe:
Średni seler
2 jajka
trochę startego sera
cebula
czosnek.
Selera, cebule ser ścieram, czosnek siekam i wszytsko mieszma z jajkami. Smaże na patelni pod przykryciem
Z racji, że ja znowu na I fazie to wypróbuję ten przepis. Kiedyś robiłam placki z cukini ale były zbyt mokre. Za dużo wody ma cukinia a seler będzie w sam raz. Jak dobrze, że jest ten wątek

Dzisiaj do obiadu będzie pieczony seler
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:26   #4470
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
muszę kiedyś wypróbować selerowe!
na tej samej zasadzie robiłam też z cukinii albo kapusty kiszonej (siekamy drobno i odsączamy na sitku)
Te selerowe wyglądają cudnie
Z cukinii też brzmi pysznie! Pamiętam jak na wakacjach robiłam frytki z cukinii...
Ale z kapusty kiszonej ? Z tym się jeszcze nie spotkałam...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.