Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 22:25   #2641
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witajcie Laseczki
D
zisiaj rano stanęłam na wagę- mimo że miałam to zaplanowane dopiero na 1-go lutego iiii.... waga pokazała 63,9kg! czyli 2 kg mniej niż 28 grudnia!

Spróbowałam dzisiaj Turbo fire ale to zdecydowanie nie na moją kondycje nie doszłam nawet do końca 30 class i koniec końców zrezygnowałam dzisiaj z ćwiczeń
Ale jutro wracam do Turbo Jamu

miłego wieczoru
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:07   #2642
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
jutro z rana dokonam dokładnych pomiarów i napiszę
No to czekamy na wymiary, zobaczymy ile tam zrzuciłaś
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Mary333 oj kochana nie jestem w stanie wykonać twojego siłowego laik ze mnie i tyle, pompki ledwo dwie zrobiłam jednak wróce do mojego treningu, a tak chciałam cosik zmienić
Spoko, żałuj, że nie widziałaś jak ja na początku robiłam pompki Na podłodze 3-4 "poprawnie", reszta dosyć koślawo, a pozostałe serie to robiłam pompki przy ścianie Ważne, ze pompki
Cytat:
Napisane przez moniaa2312 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można się dołączyć? Chciałabym zrzucić jakieś 5 kg. Daję sobie na to pół roku, bo z moim zapałem może być ciężko
Witaj W pół roku można wiele zdziałać, na pewno się uda
Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano stanęłam na wagę- mimo że miałam to zaplanowane dopiero na 1-go lutego iiii.... waga pokazała 63,9kg! czyli 2 kg mniej niż 28 grudnia!
Wow Gratuluje. A ile chcesz zrzucić, bo wychodzi, że jakbyś gubiła miesięcznie 2 kg to do lipca wyjdzie ci 12 kg na minusie
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:22   #2643
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć dziewczynki Dziś zważyłam się i od 7 stycznia ubyło mi 1,5 kg Pilnując w miarę dietki i codziennie ćwicząc Niestety jem też gorzką czekoladę w logicznych ilościach z powodu sesji i potrzeby doładowania energetycznego, ale chyba lepsze to niż np. cola
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:52   #2644
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam z ranka
Mary333 , plastikowa biedronka, ja się zmierzyłam pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, i te wymiary będą do porównywania czy coś schudłam nawet nie wiedziałam że mam aż tyle w biuście

wzrost 170 cm
waga 57,2 kg
biust 92 cm
brzuch (pępek) 86 cm
biodra 92
udo 46
łydka 32

Na dziś mogę powiedzieć, że straciłam kilogram w ponad tydzień
Oleńka =) serdecznie gratuluję
Loczek93 tobie również

W końcu ten wątek jest taki jak powinien, wszystkie się ładnie odchudzają
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:13   #2645
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Dziś zważyłam się i od 7 stycznia ubyło mi 1,5 kg Pilnując w miarę dietki i codziennie ćwicząc Niestety jem też gorzką czekoladę w logicznych ilościach z powodu sesji i potrzeby doładowania energetycznego, ale chyba lepsze to niż np. cola
Gratuluje spadku kg Gorzka czekolada oczywiście lepsza niż cola, przynajmniej tak mi się wydaje. Ja nigdy gorzkiej nie lubiłam, dlatego zawsze wcinałam tylko tą "normalną"
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam z ranka
Mary333 , plastikowa biedronka, ja się zmierzyłam pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, i te wymiary będą do porównywania czy coś schudłam nawet nie wiedziałam że mam aż tyle w biuście
Ładne wymiarki
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:49   #2646
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

No pieknie dzwieczynkie! Gratuluje rewelacyjnych wynikow

Ja sie zwaze w czwartek kontrolnie czy dietka i cwiczenia daja jakies efekty. Widze po sobie, ze tak, ale potrzebuje czegos wymiernego. Wymiarki pobiore 6 lutego, bo tak juz sobie zaplanowalam i wam pokaze.

Dzis odpuszczam silownie, bo czuje sie jakas chora... No ale bylam wczoraj i zrobilam porzadny trening, wiec dzien na regeneracje bedzie wczesniej - planowalam zrobic wolna os silowni srode bo w piatek tez nie bede mogla pojsc. Zawsze cyrkluje zeby byc 4 razy wtygodniu wlaczajac weekend. No, ale nic na sile. Regeneracja wazna rzecz i dla wynikow tak wazna jak sam trening.

Przesylam Wam duzo energii i motywacji, chociaz widze, ze swietnie Wam idzie mam nadzieje, ze mi tez hehe
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:28   #2647
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzień dobry

Gratuluję wszystkich spadków i trzymam kciuki za dalsze Moje ważenie i mierzenie w niedzielę

Oleńka, pewnie, że czekolada gorzka jest lepsza niż cola. Ma mnóstwo magnezu, jest zdrowa, oczywiście w rozsądnych ilościach

Cytat:
Napisane przez sreberko4
udo 46
moje marzenie
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 11:33   #2648
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Ładne wymiarki
Dziękuję, tylko zastanawia mnie fakt iż jeszcze trochę a miała bym brzuch wielkości biustu
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:30   #2649
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Witajcie Laseczki
D
zisiaj rano stanęłam na wagę- mimo że miałam to zaplanowane dopiero na 1-go lutego iiii.... waga pokazała 63,9kg! czyli 2 kg mniej niż 28 grudnia!

Spróbowałam dzisiaj Turbo fire ale to zdecydowanie nie na moją kondycje nie doszłam nawet do końca 30 class i koniec końców zrezygnowałam dzisiaj z ćwiczeń
Ale jutro wracam do Turbo Jamu

miłego wieczoru
Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Dziś zważyłam się i od 7 stycznia ubyło mi 1,5 kg Pilnując w miarę dietki i codziennie ćwicząc Niestety jem też gorzką czekoladę w logicznych ilościach z powodu sesji i potrzeby doładowania energetycznego, ale chyba lepsze to niż np. cola
gratuluje spadku wagi! klask i:
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:56   #2650
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

wracam do wassssss i mam nadzieję że mnie przygarniecie zmotywowałam się tym ze za 50 pare dni już wiosna i od wczoraj ćwiczęęęęęęęęęęę i ogólnie biorę się za siebię bbl + hula hop = godzina ćwiczeń wczoraj dumna jestem z siebie ale dzisiaj chodzę jak jakaś pokraka , wszędzie mam zakwasy
no i dzisiaj wieczorem będę miała czas na ćwiczenia dopiero , będzie ok godzina bbl + 30 min hula hop
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:28   #2651
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

@na, pewnie, że przygarniemy widzę, że ostro dajesz z ćwiczeniami, brawo

Właśnie skończyłam drugi dzień Turbo Fire: HIIT 15 & Stretch 10 To uczucie zmęczenia jest niesamowite
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 14:48   #2652
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

kochane no jesteście niesamowite! gratuluje wszystkim wszelkich spadków wagi i centymetrów!

ja w sumie zrobilam sobie tylko zdjęcie dla porównania. ale jeszcze nie chce tego robić. jak znajde centymetr to się zmierze i wam podam

wróciłam niedawno do domku od bliźniaków trochę odpoczynku i później pump it up :-D
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:56   #2653
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

czesc dziewczyny.

Ale sie wczoraj na siebie wkurzyłam. Mieliśmy jechac do tego parku wodnego w Krk, bo miałam bilety tansze od groupon'a i daaawno temu je wydrukowałam i schowałam do szafki, wiec wczoraj rano juz się pakuje i wyciągam te bilety, a tam przeczytałam, że kupon wazny do 15.01.11! Myślałam, że sie zatłuke. Byłam święcie przekonana, ze kupon ważny jest do końca stycznia. Przez dwa miesiące do niego nie zagladałam. A miałam jeszcze jakieś bilety do kina i bilety na mój miejscowy basen do końca stycznia, wiec jakos tak mi się to wszytsko pomieszało, że myslałam, że i kupony z groupona są do końca stycznia. W efekci nie pojechalismy, bo miałam tak zchrzaniony humopr, bardziej tym, ze wydałam na to kase, a ich nie wykorzystałam... za to zrobiliśmy sobie wycieczke do Cieszyna. Zjadłam tam ryż zapiekany z jabłkami, całkowicie o tej potrawce zapomniałam. dzisiaj sobie więc zrobiłam całą keksówkę. Wiem, ze to nie do końca dobre na etapie odchidzania się, ale jest pychaaa.

dzisiaj poćwiczyłam 40 min siłowo i zaraz po tym zrobiłam sobie ten aerobik z tymi panienkami Wczoraj natomiast nic... No, ale miałam taki humor, ze wszystko mnie denerwowało, więc o ćwiczeniach nawet nie myslałam.
-----------

Gratuluje utraty wagi wszytkim nasyzm wizazankom. Ja tez coś mniej zobaczyłam na wadze, ale mam wrażenie, ze to tylko chwilowe, bo nie czuję się "mniejsza"
-

I jeszcze mam pytanko, gdzieś się chyba ono juz przewinęło. Czym sie rózni TJ od TF?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:58   #2654
marcelka1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Musze się do was podłaczyć bo też zaczęłam odchudzanie. powiedzcie mi czy to dobry wynik - 4 kg w 3 tygodnie? Czuje się świetnie jestem zmotywowana do 3mania diety i trochę sportu, ale czy dobrze chuddnę? Wizytę kontrolną u dietetyka mam za 3 tygodnie i nie chciałabym zawiesc tej miłej Pani dietetyk. Tym bardziej że mam nadzieje ze mi to z taknki tłuszczowej idzie bo trochę jej miałam jak się okazało na wizycie u diet az wstyd mówic, że sie troszke nazbierało
marcelka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:13   #2655
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.

Ale sie wczoraj na siebie wkurzyłam. Mieliśmy jechac do tego parku wodnego w Krk, bo miałam bilety tansze od groupon'a i daaawno temu je wydrukowałam i schowałam do szafki, wiec wczoraj rano juz się pakuje i wyciągam te bilety, a tam przeczytałam, że kupon wazny do 15.01.11! Myślałam, że sie zatłuke. Byłam święcie przekonana, ze kupon ważny jest do końca stycznia. Przez dwa miesiące do niego nie zagladałam. A miałam jeszcze jakieś bilety do kina i bilety na mój miejscowy basen do końca stycznia, wiec jakos tak mi się to wszytsko pomieszało, że myslałam, że i kupony z groupona są do końca stycznia. W efekci nie pojechalismy, bo miałam tak zchrzaniony humopr, bardziej tym, ze wydałam na to kase, a ich nie wykorzystałam... za to zrobiliśmy sobie wycieczke do Cieszyna. Zjadłam tam ryż zapiekany z jabłkami, całkowicie o tej potrawce zapomniałam. dzisiaj sobie więc zrobiłam całą keksówkę. Wiem, ze to nie do końca dobre na etapie odchidzania się, ale jest pychaaa.

dzisiaj poćwiczyłam 40 min siłowo i zaraz po tym zrobiłam sobie ten aerobik z tymi panienkami Wczoraj natomiast nic... No, ale miałam taki humor, ze wszystko mnie denerwowało, więc o ćwiczeniach nawet nie myslałam.
Oj też bym się wkurzyła Zazdroszczę ci że jesteś już po ćwiczeniach bo ja się plątam bez celu po domu, a ćwiczenia tylko odkładam w czasie ale na pewno poćwiczę
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:00   #2656
moniaa2312
Raczkowanie
 
Avatar moniaa2312
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 53
GG do moniaa2312
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dziękuję za przyjęcie ;* ja wczoraj 30 min na rowerku (nie takie klasyczny tylko taki bardziej na uda...nie wiem jak inaczej to urządzenie nazwać ) dzisiaj po meczu ręcznych mam zamiar pół godz na skakance
moniaa2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:55   #2657
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

u mnie narazie brak czasu na diety- sesja i egzaminy tuz tuz
Dzisiaj : 2 jogurty
twarozek ze szczypiorkiem
jajecznica
i pare plastrow szynki
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:57   #2658
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
I jeszcze mam pytanko, gdzieś się chyba ono juz przewinęło. Czym sie rózni TJ od TF?
TJ to Turbo Jam, a TF to Turbo Fire, czyli taka bardziej zaawansowana i cięższa wersja.
Ale lipa z tym wyjazdem Współczuje, najpierw się tak szykować i cieszyć na dobrą zabawę, a potem
Cytat:
Napisane przez marcelka1212 Pokaż wiadomość
Musze się do was podłaczyć bo też zaczęłam odchudzanie. powiedzcie mi czy to dobry wynik - 4 kg w 3 tygodnie? Czuje się świetnie jestem zmotywowana do 3mania diety i trochę sportu, ale czy dobrze chuddnę? Wizytę kontrolną u dietetyka mam za 3 tygodnie i nie chciałabym zawiesc tej miłej Pani dietetyk. Tym bardziej że mam nadzieje ze mi to z taknki tłuszczowej idzie bo trochę jej miałam jak się okazało na wizycie u diet az wstyd mówic, że sie troszke nazbierało
Z tego co wiem to powinno się chudnąć ok. 2-3 kg miesięcznie, wtedy można mieć pewność, że się chudnie zdrowo i spala tkankę tłuszczową a nie mięśnie.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:23   #2659
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Oj też bym się wkurzyła Zazdroszczę ci że jesteś już po ćwiczeniach bo ja się plątam bez celu po domu, a ćwiczenia tylko odkładam w czasie ale na pewno poćwiczę
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
TJ to Turbo Jam, a TF to Turbo Fire, czyli taka bardziej zaawansowana i cięższa wersja.
Ale lipa z tym wyjazdem Współczuje, najpierw się tak szykować i cieszyć na dobrą zabawę, a potem

Z tego co wiem to powinno się chudnąć ok. 2-3 kg miesięcznie, wtedy można mieć pewność, że się chudnie zdrowo i spala tkankę tłuszczową a nie mięśnie.
całe szcescie mój TŻ sie postarał o ddobry humor, on to ma cierpliwość.
----------
A ja sobie jeszcze poćwiczylam teraz wieczorkiem. Poza ranną 40 minutową siłówką i 25 minutowym aerobikiem, teraz sobie poćwiczyłam z Billy Blanksem 40 min
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 22:27   #2660
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witajcie

Gratuluję wszystkim chudszym już o kilka kilogramów laseczkom

Ale dziewczyny jak to jest że piszecie że schudłyście 4kg w 3 tyg?pozazdrościć! u mnie w miesiąc spadły niecałe 2 coś źle robię?

Dzisiaj przyznaje bez bicia że NIE ĆWICZYŁAM i z dietą też raczej średnio... hm. Poprawę obiecuję!

dobranoc
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 23:27   #2661
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja dziś tylko 8abs bo sesja, ehhh
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:05   #2662
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Witajcie

Gratuluję wszystkim chudszym już o kilka kilogramów laseczkom

Ale dziewczyny jak to jest że piszecie że schudłyście 4kg w 3 tyg?pozazdrościć! u mnie w miesiąc spadły niecałe 2 coś źle robię?

Dzisiaj przyznaje bez bicia że NIE ĆWICZYŁAM i z dietą też raczej średnio... hm. Poprawę obiecuję!

dobranoc
Taki wynik jak 2 kg na miesiąc to bardzo dobry wynik Wiesz mi, lepiej chudnąć wolniej i na stałe, niż szybko i na krótko
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:59   #2663
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam przemiłe Fitnesski

Po krótkiej przerwie jestem Miałam sporo projektów do zrobienia. Wczoraj okropny ból głowy od częstego siedzenia przed komputerem Z ćwiczeń miałam tylko czas na chwilę hula hopa, nie jestem z siebie dumna

Co u Was?
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:47   #2664
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

krtek_ a powiedz mi jak tam turbo fire ? bardzo męczące ? bo moze po bbl poćwicze i to wczoraj nie dałam rady godziny z bbl , mam takie zakwasy , że się ruszać nie mogę :/ wiec bylo 30 min + 15 hula
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:50   #2665
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Witajcie

Gratuluję wszystkim chudszym już o kilka kilogramów laseczkom

Ale dziewczyny jak to jest że piszecie że schudłyście 4kg w 3 tyg?pozazdrościć! u mnie w miesiąc spadły niecałe 2 coś źle robię?

Dzisiaj przyznaje bez bicia że NIE ĆWICZYŁAM i z dietą też raczej średnio... hm. Poprawę obiecuję!

dobranoc
ja bym się z tych 2 kg cieszyła na miesiąc :0 myśle własnie, ze takie stopniowe spadanie wagi jest skuteczniejsze
----------------

ja melduje równą godzinę z Insanity

Dzisiaj tez mam mnóstwo nauki, więc pewnie i później poćwiczę. czego sie nie robi, żeby tylko sie nie uczyc
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:51   #2666
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej kochane.
Wczoraj nie ćwiczyłam, pomagałam tacie przy remoncie. tata kładł fugi a ja myłam, w sumie to sie nieźle namachałam, jakieś skłony też były haha
a tak to nuda. siedzę sobie, bliźniaki śpią
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 10:02   #2667
meeerlinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam, mi również bardzo przyda się odchudzanie. Często zaczynam dietę + ćwiczenia, ale nie umiem wytrwać w postanowieniu:confused: Musiałabym popracować nad całym ciałem, gdyż wszędzie mam trochę cm za dużo:( nie umiem też dobrać odpowiednich ćwiczeń:((
meeerlinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 10:05   #2668
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witajcie, a ja zaliczyłam dzisiaj wzrost i to nie mały bo +700 g na wadze 57,9 a wczoraj ładnie jadłam i ćwiczyłam nie wiem czy może dopiero dzisiaj mam wzrost po weekendowym objadaniu się? ale nie poddaję się buziaczki
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:18   #2669
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
krtek_ a powiedz mi jak tam turbo fire ? bardzo męczące ? bo moze po bbl poćwicze i to wczoraj nie dałam rady godziny z bbl , mam takie zakwasy , że się ruszać nie mogę :/ wiec bylo 30 min + 15 hula
Łatwe nie jest Ale podkręciłam kondycję robiąc Turbo Jam i nie mam problemu, żeby dotrwać do końca ćwiczeń. Nie wykonuję ich idealnie tak, jak Chalean, "po" jestem mokra jak szczur, ale daję radę.

beatiska, Insanity? Podziwiam Cię, ja po Fit Teście byłam w tak zmęczona, że najchętniej poprosiłabym o przeniesienie mnie do trumny, gdybym tylko była w stanie mówić Także gratuluję.

sreberko, to może być zwykłe wahanie wagi, także nie załamuj się i walcz dalej
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:22   #2670
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Łatwe nie jest Ale podkręciłam kondycję robiąc Turbo Jam i nie mam problemu, żeby dotrwać do końca ćwiczeń. Nie wykonuję ich idealnie tak, jak Chalean, "po" jestem mokra jak szczur, ale daję radę.

beatiska, Insanity? Podziwiam Cię, ja po Fit Teście byłam w tak zmęczona, że najchętniej poprosiłabym o przeniesienie mnie do trumny, gdybym tylko była w stanie mówić Także gratuluję.

sreberko, to może być zwykłe wahanie wagi, także nie załamuj się i walcz dalej
hmm... jak kiedys pierwszy raz miałam styczność z Insanity, to byłam tez padnięta po zwykłym fittescie. Ale teraz robie sobie Insanity wtedy kiedy mam ochote i filmik na jaki mam ochotę. Nie idę z planem, bo w dni bez insanity cwicze siłowo i aerobowo.
Kiedyś chciałam przeskoczyć do tych cięższych filmików z Insanity, ale po rozgrzewce padłam. A dzisiaj właśnie sobie 1szy raz zrobiłam filmik z tego wyższego poziomu i wytrzymałam całą godzinę.
Także jak się cwiczy to sie kondycja poprawia, a wtedy Insanity nie jest az tak straszne
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.