Odzież = Allegro - Strona 291 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 00:35   #8701
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A więc :

1. Wcale mi się nie podobają

2. Są ładne, je typuję

3. Eee... zbyt takie sweet

4. Nawet, nawet

5. Nie podobają mi się


Więc wybierałavbym między 2 a 4
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 01:00   #8702
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
1. Cekinki mnie niesmaczą.
2. Szmaciaki do zmywania podłogi
3. Disco techno
4. Czaszki to dla mnie jakaś totalna pomyłka. Zawsze się zastanawiam, kto przy zdrowych zmysłach może to nosić
5. Te mi się po prostu nie podobają.

Proszę wybaczyć dosadność, ale w świetle mojego gustu wszystkie przedstawione są byle jakie i myślę, że można znaleźć coś znacznie ładniejszego.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 07:37   #8703
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
niom cos takiego mialam zamiar zrobic, ale najpierw napisalam jej, by w ogole okreslila co jej tam nie pasuje, zobaczymy czy odpisze.
Flofferku, niestety, ale według obowiązującego w Polsce prawa: Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r. , osoba kupująca przez internet może w ciągu 10 dni zwrócić towar bez podania przyczyny. Takie samoustalanie w opisie aukcji "zwrotów nie przyjmuję" jest po prostu niezgodne z prawem a pamiętajmy, ze przez allegro też zawieramy umowę cywilno-prawną.
Dla niektórych to oburzające, ale z punktu widzenia konsumenta, to jest niejako ochrona przed kupowaniem kota w worku. Jest tylko kilka rodzajów towaru, którego już nie można zwrócić np nagrania audio i wizualne oraz zapisane na nośnikach programy komputerowe po rozpakowaniu, towary wykonane na zlecenie/
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 07:54   #8704
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Flofferku, niestety, ale według obowiązującego w Polsce prawa: Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r. , osoba kupująca przez internet może w ciągu 10 dni zwrócić towar bez podania przyczyny. Takie samoustalanie w opisie aukcji "zwrotów nie przyjmuję" jest po prostu niezgodne z prawem a pamiętajmy, ze przez allegro też zawieramy umowę cywilno-prawną.
Dla niektórych to oburzające, ale z punktu widzenia konsumenta, to jest niejako ochrona przed kupowaniem kota w worku. Jest tylko kilka rodzajów towaru, którego już nie można zwrócić np nagrania audio i wizualne oraz zapisane na nośnikach programy komputerowe po rozpakowaniu, towary wykonane na zlecenie/
a to nei tyczy sie rzeczy kupowanych hurtowo?? np gdy skepy sprzedaja?? ja zawsze myslalam, ze wtedy to jest obowiazek przyjmowania zwrotow.
trudno, jesli nie pokaze zdjec i nie udowodni, ze faktycznie przeoczylam cos, to niech stawia negatywa, ale nie przyjme ubran, bo wszystko bylo napisane w aukcji
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 07:56   #8705
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Odzież = Allegro

Mariqa, Super, że to napisałaś nie wiedziałam nawet Flofferku- ja kiedyś sprzedałam za 39 zł na All sukienkę, oczywiście wcześniej ją obejrzałam i było oki. Aż tu nagle babka mi pisze, że sukienka ma dziurkę o czym nie było mowie w aukcji, i że jakby to nie było 40 zł, toby nic nie mówiła,a tak to dla niej za drogo i pyta co my z tym fantem zrobimy...I cóż, nie chciałam negatywa, poza tym miałam obawy, czy rzeczywiście przyłożyłam się do oglądania sukienki, bo może gdzeiś jakaś dziurka była...? Chociąz to mało prawdopodobne, bo wszycy, którzy sprzedają, wiedzą, żeby dokładnie sprawdzić, niż potem miec kłopoty... Skutek był taki, ze zaproponowałam babce chyba 18 zł zwrotu, czego efektem był rozpływający się komentarz na mój tematTaka sytuacja zdarzyła mi sie tylko raz i teraz dokładnie sprawdzam rzeczy, które wysyłam, po kilka razy nawet-paranoja...jeśli jesteś pewna, że z Twoimi rzeczami wszystko było oki- wg. mnie nia ma powodu, żebyś przyjmowała zwrot- chyba, że powołał się na ten przepis, o którym ja nie słyszałam
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 08:14   #8706
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
a to nei tyczy sie rzeczy kupowanych hurtowo?? np gdy skepy sprzedaja?? ja zawsze myslalam, ze wtedy to jest obowiazek przyjmowania zwrotow.
Prawo zwrotu dotyczy wszystkich konsumentów, którzy dokonali zakupu "na odległość".
Mało ludzi jest tego świadomych, sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
Z jednej strony, to dla uczciwego kupującego, na którym np bluzka naprawdę wyjątkowo źle leży, mimo, że np wymiary są odpowiednie /bywa tak, prawda?/ to naprawdę uczciwie sprawa postawiona- na własny koszt zwraca produkt i już.
Ale z drugiej, są też ci kupujący uczciwi inaczej -np odwidziało im się kupowanie tej bluzki, tak po prostu. I wtedy mimo wszystko jakiś tam wysiłek Sprzedawcy, by towar wystawić, opisać, idzie na marne.
Ustawa odwołuje się do wszystkich przypadków zwrotu "bez podania przyczyny" gdyby Kupujący był świadomy tego prawa i wyjątkowo upierdliwy, może odwołać się najpierw do nadzoru konsumenckiego, IH, a później do sądu.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 08:26   #8707
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Prawo zwrotu dotyczy wszystkich konsumentów, którzy dokonali zakupu "na odległość".
Mało ludzi jest tego świadomych, sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
Z jednej strony, to dla uczciwego kupującego, na którym np bluzka naprawdę wyjątkowo źle leży, mimo, że np wymiary są odpowiednie /bywa tak, prawda?/ to naprawdę uczciwie sprawa postawiona- na własny koszt zwraca produkt i już.
Ale z drugiej, są też ci kupujący uczciwi inaczej -np odwidziało im się kupowanie tej bluzki, tak po prostu. I wtedy mimo wszystko jakiś tam wysiłek Sprzedawcy, by towar wystawić, opisać, idzie na marne.
Ustawa odwołuje się do wszystkich przypadków zwrotu "bez podania przyczyny" gdyby Kupujący był świadomy tego prawa i wyjątkowo upierdliwy, może odwołać się najpierw do nadzoru konsumenckiego, IH, a później do sądu.

dzieki powinno byc to duzymi literami napisane, aby kazdy wiedzial
jeszcze napisalam do allegro i czekam na odpowiedz, a w miedzyczasie na forum tamtejszym i wszyscy mi pisza, ze nie mam obowiazku przyjmowania zwrotu, ze to moja dobra wola, jedynie gdy beda faktycznie jakies wady.
poczekam na odpowiedz tej allegrowiczki i jakby co poprosze o zdjecia potwierdzajace stan ubran. boje sie tez takiej sytuacji, ze moje rzeczy byly ok, ale jej nie podpasowaly i np specjalnie zrobi dziure etc. juz mialam taki 1 przypadek, wredna malolata terrorywowala mnie na allegro, na szczescie zablokowali jej konto, bo okazalo sie ze nie tylko mnie
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 09:39   #8708
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Odzież = Allegro

Dziękuję za rady
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 11:14   #8709
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
4. Czaszki to dla mnie jakaś totalna pomyłka. Zawsze się zastanawiam, kto przy zdrowych zmysłach może to nosić
Ja ja !! tylko z tymi zdrowymi zmysłami to bym sie zastanawiała :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 11:19   #8710
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Prawo zwrotu dotyczy wszystkich konsumentów, którzy dokonali zakupu "na odległość".
Mało ludzi jest tego świadomych, sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
Z jednej strony, to dla uczciwego kupującego, na którym np bluzka naprawdę wyjątkowo źle leży, mimo, że np wymiary są odpowiednie /bywa tak, prawda?/ to naprawdę uczciwie sprawa postawiona- na własny koszt zwraca produkt i już.
Ale z drugiej, są też ci kupujący uczciwi inaczej -np odwidziało im się kupowanie tej bluzki, tak po prostu. I wtedy mimo wszystko jakiś tam wysiłek Sprzedawcy, by towar wystawić, opisać, idzie na marne.
Ustawa odwołuje się do wszystkich przypadków zwrotu "bez podania przyczyny" gdyby Kupujący był świadomy tego prawa i wyjątkowo upierdliwy, może odwołać się najpierw do nadzoru konsumenckiego, IH, a później do sądu.
Nie tyczy sie to aukcji poprzez licytacje, z tego co sie orientuje, i chyba chodzi tylko o rzeczy nowe. Ale zauważyłam że wielu SS jak sie pytam przed wylicytowaniem czy bede mogłą zwrócić towar jak coś będzie nie tak, to odpowiadają że nie. Jak pisze że prawnie moge to zrobić to już wogóle cisza :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 11:34   #8711
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Odzież = Allegro

Ja raz zamówiłam kurtkę z All od SS, jako ze sklepu, i wybrany kolor była całkiem inny- chciałam zwrócić, ale powiedzieli, ze moga wymienić kolor na inny(ale nie ten, który chciałam) więc się nie zgodziłam i zostałam z tą kurtką
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 13:38   #8712
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Dziewczyny ja jakieś pół roku temu kupiłam na allegro TONDEO Cerion Active i wczoraj odpadła mi ta diodka która się świeci kiedy prostownica pracuje. Teraz czasem nie jestem pewna czy nie zapomniałam aby jej wyłączyć bo tego nie widzę.

Poza tym już jakiś czas temu zauważyłam, że porobilo sie na powłoce kilka drobnych rysek pod ktorymi widac metal (co juz kiedys tutaj opisalam i inne wizazanki tez to zauwazyly w swoich prostownicach).

Dziś napisałam do sprzedającego o tej diodce i o tych ryskach (napisalam ze moge podeslac fotki) i spójrzcie co mi odpisał:

" Witam,
Dzieki za zgloszenie problemow, lecz juz teraz nie widzac tych usterek moge stwierdzic ze cos nie tak, dzialo sie z tym zelazkiem.
Zapewniam ze podczas normalnego prasowania powloki nie ulegną porysowaniu. A z dioda to juz napewno raczej mechaniczne uszkodzenie. No coz na odleglosc trudno okreslic te usterki. Prosze dbac o plytki, w normalnej pracy nic im sie nie stanie (a ja niby prostowałam sobie ubrania?!).
Jezeli jest utrudnienie w korzystaniu z urzadzenia to prosze je do mnie przeslac. Serwis okresli jaki powod jest usterek no i zrobi cos z tą diodą. Czas zwrotu prostownicy to 7-14dni.
Pozdrawiam ... "


Co o tym sądzicie?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:22   #8713
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Co sądzicie o tej torebce?

Dodam, że kosztuje niecałe 22 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 169597072.jpg (9,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 169597072_1.jpg (9,9 KB, 35 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:27   #8714
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej torebce?

Dodam, że kosztuje niecałe 22 zł

fason fajny, kolor nie bardzo
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:34   #8715
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
fason fajny, kolor nie bardzo
no właśnie kolorek jest niezbyt w moim stylu, ale zalezy też do czego Fason fajny i do tego jest duża no i 22 zł kosztuje Hmmm
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:35   #8716
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Odzież = Allegro

To te avonowskie? Fajne, ale nie dla mnie
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:35   #8717
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
To te avonowskie? Fajne, ale nie dla mnie
Tak, avonowska A dlaczego nie dla Ciebie?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:45   #8718
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Odzież = Allegro

No, nie przepadam za złotymi dodatkami, tak jakos nie mogę się przekonać a taka torba zwraca uwagę, dlatego tym bardziej nie dla mnie Ale podoba mi się, nie wiem czemujakby nie była złota, to bym brała
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:48   #8719
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
No, nie przepadam za złotymi dodatkami, tak jakos nie mogę się przekonać a taka torba zwraca uwagę, dlatego tym bardziej nie dla mnie Ale podoba mi się, nie wiem czemujakby nie była złota, to bym brała
no ja właśnie tak samo Chyba jednak jej nie wezmę przez ten kolorek

Mogłaby być w kazdym kolorze praktycznie a wzięłabym No srebrnej tez nie kupiłabym Kurcze ale te 21 zł
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 15:01   #8720
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Odzież = Allegro

Podobno w katalogu były po 60? Ale tych toreb jest dużo na all
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 15:02   #8721
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Odzież = Allegro

Mi sie podoba i kolor i fason kolor zloty jest przygaszony "matowy" i nie swieci sie jak psu jajca sama sie nad nia zastanawiam
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 15:14   #8722
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Mi sie podoba i kolor i fason kolor zloty jest przygaszony "matowy" i nie swieci sie jak psu jajca sama sie nad nia zastanawiam
Daj znać jeśli kupisz, bo ja mam niecałe 30 zł no i choć stać mnie na nią to wacham się bo zbieram na rurki

Ale myślę że super by wyglądała do rurek i jakiejś białej albo czarnej bluzeczki na lato
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:18   #8723
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Odzież = Allegro

Świetna torba. Fajny krój, rewelacyjna cena, ale...ten kolor! Koszmar.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:55   #8724
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Odzież = Allegro

A mi sie podoba i kroj i kolor.Sama mam podobna.
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:38   #8725
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Odzież = Allegro


Wg mnie nie oplaca się kupować tych butów na Allegro. Ja nabylam takie same w daichmanie za 49.90
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:48   #8726
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Wg mnie nie oplaca się kupować tych butów na Allegro. Ja nabylam takie same w daichmanie za 49.90
To miałaś szczęście. Gdybym znalazła takie same w Deichmanie to nie kupowałabym na all
W D. widziałam tylko takie świecące, a nie lubię jak mi buty błyszczą

edit. moja znajoma kupiła w lumpie nowe czerwone ładne baleriny za 30zł
to się nazywa sprawiedliwość
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:56   #8727
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
3. Disco techno
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:39   #8728
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Odzież = Allegro

mi sie torebka z avonu nie podoba.

wrr, powariowlai z cenami grzybow z rinascimento na allegro
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:44   #8729
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Wg mnie nie oplaca się kupować tych butów na Allegro. Ja nabylam takie same w daichmanie za 49.90
Hmm owszem widziałam w D. takie, ale lakierki Jakby były takie niebłyszczące to już bym je miała
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:25   #8730
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
(a ja niby prostowałam sobie ubrania?!).


Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej torebce?

Dodam, że kosztuje niecałe 22 zł
Nie podoba mi się, kolorek może być, ale fason nie
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.