Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 16:00   #1
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158

Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?


Pare dni temu farbnęłam włoski Castingiem Mroźny Beż i wyszły bardzo ciemne w dodatku z odrostami . W takich ciemnych średnio ładnie mi więc dziś kupiłam Ciemny Blond z serii Belle Color Garniera z racji dobrych opinii. Mam więc pytanko, czy rozjasni mi to ODROBINKE włosy? Tak bynajmniej zapewnia producent i na próbniku równiez jest to 'obiecane'. No więc jak to jest dziewczynki?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:26   #2
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Raczej przyciemni albo nic nie zrobi... Napisz jakie miałaś włosy przed farbowaniem i kiedy to było.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:30   #3
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

przed farbowaniem miałam taki jasny/sredni brązik i nie wiem co mnie podkusiło, chciałam tylko zmienić {oziębić} odcień ale niestety zmieniłam go na czekoladę :P. A farbowałam 2 dni temu.
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:59   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

To nie panikuj . Jak masz pod ręką szampon przeciwłupiezowy to umyj sie nim kilka razy pod rząd. Mam ten sam kolorek postawiony na głowie i jaśnieje (niestety )
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:23   #5
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Gwarantuję Ci, że nie rozjaśni Ci włosów ani na jotę, co najwyżej przyciemni. W najlepszym przypadku "zagruntujesz" farbą odcień, który uzyskałaś tonerem.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:24   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
To nie panikuj . Jak masz pod ręką szampon przeciwłupiezowy to umyj sie nim kilka razy pod rząd. Mam ten sam kolorek postawiony na głowie i jaśnieje (niestety )
Dokładnie. I nei polecam farbowania drugi raz, to może jedynie zmienić neico odcień, ale na pweno nie rozjasni, jasniejsza fraba nie ma zdolności zakrywania czy rozjasniania ciemniejszej, jedynie wzmocnisz barwnik tej pierwszej. A pamięta, ż ejesli producent obiecuje jakies rozjasnienie to po pierwsze jest ono minimalne ( farba o której piszesz nie zawiera rozjasniacza), po drugie odnosi się to do włosów naturalnych.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:25   #7
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

dzięki Dziewczyny uratowałyście mnie przed błędem jaki byłam gotowa popełnić . A więc biorę się za "spieranie" kolorku :P
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 17:27   #8
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Przeciez pisalam ci na tamtym forum ze mrozny bez wychodzi bardzo ciemny,trzeba byla posłuchac
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:29   #9
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

odczytałam wiadomość już po nałożeniu farby, niestety :P
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:37   #10
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

To radze ci teraz niczym nie farbowac tylko uzywac szamponu rumiankowego(mi pomógł jak mialam za ciemne wlosy) lub przeciwlupieżowego i codziennie myć głowe Nim sie obejrzysz bedziesz miala wyblakly kolor i wtedy farbnij sobie ciemny blond
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 08:23   #11
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

wczoraj myłam, myłam i dziś są już bardzo ładne . Lśniący, złocisty brąz taki w kolorku mlecznej czekolady Poprostu śliczny Kurcze, gdyby Casting nie dawał początkowo tak ciemnego efektu to chyba znalazłabym swj wymarzony kolor :P. No ale nic, trzeba szukać dalej
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 10:10   #12
rikitiki123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

pozwole sobie podpiac sie pod ten temat

otorz czytalam wiele postow dotyczacych tych nowych farb do ciemnych wlosow z efektem rozjasniania i koloryzacji w jednym.

moje naturalne wlosy to brazowe,jednak nie pamietam juz jaki jest ich odcien bo farbuje ciagle i wciaz od kilku lat. 1,5 miesiaca temu zafarboalam na ciemny braz chyba z garniera, kolor wyszedl czarny,ale po kilku myciach zaczal sie wyplukiwac. Teraz po 1,5 miesiaca sa brazowe, ale nie wiem czy ten kolor jest dalej efektem farby czy farba sie juz zupelnie wyplukala (o ile jest to wogole mozliwe, zeby farbujac caly czas te wszystkie farby sie zupelnie wyplukaly) stad moje pytanie... myslicie ze jest szansa ze po pofarbowaniu np brilance lumance moj obecny wyplukany braz stal sie jasniejszym kolorem? a moze wystarczy jakas normalna jasniejsza brazowa farba zeby miec wlosy o 1-2 tony jasniejsze? zastanawiam sie rowniez czy pofarbowanie na kolor rudy spowoduje ze po farbowaniu wyjdzie mi efekt jasniejszego brazu z rudym polyskiem?
__________________
moje targowisko:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189541
rikitiki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:20   #13
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
wczoraj myłam, myłam i dziś są już bardzo ładne . Lśniący, złocisty brąz taki w kolorku mlecznej czekolady Poprostu śliczny Kurcze, gdyby Casting nie dawał początkowo tak ciemnego efektu to chyba znalazłabym swj wymarzony kolor :P. No ale nic, trzeba szukać dalej
Eh gdyby kolor był cały czas taki, jak do dwóch myć po farbowaniu znalazłabym swój wymarzony, ale po trzech myciach mam już mój naturalny średni blond z rudawym połyskiem :

Cytat:
Napisane przez rikitiki123 Pokaż wiadomość
pozwole sobie podpiac sie pod ten temat

otorz czytalam wiele postow dotyczacych tych nowych farb do ciemnych wlosow z efektem rozjasniania i koloryzacji w jednym.

moje naturalne wlosy to brazowe,jednak nie pamietam juz jaki jest ich odcien bo farbuje ciagle i wciaz od kilku lat. 1,5 miesiaca temu zafarboalam na ciemny braz chyba z garniera, kolor wyszedl czarny,ale po kilku myciach zaczal sie wyplukiwac. Teraz po 1,5 miesiaca sa brazowe, ale nie wiem czy ten kolor jest dalej efektem farby czy farba sie juz zupelnie wyplukala (o ile jest to wogole mozliwe, zeby farbujac caly czas te wszystkie farby sie zupelnie wyplukaly) stad moje pytanie... myslicie ze jest szansa ze po pofarbowaniu np brilance lumance moj obecny wyplukany braz stal sie jasniejszym kolorem? a moze wystarczy jakas normalna jasniejsza brazowa farba zeby miec wlosy o 1-2 tony jasniejsze? zastanawiam sie rowniez czy pofarbowanie na kolor rudy spowoduje ze po farbowaniu wyjdzie mi efekt jasniejszego brazu z rudym polyskiem?
Nie wiem jak Brillance ale na podobnych farbach l'oreala pisało, ze nadają się do włosów naturalnych (z tego, co pamiętam). Sama nie używałam ale farbowałam kiedyś mamę i ładnie wyszło na odrostach a końce wyszły jeszcze ciemniejsze.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:19   #14
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Cytat:
Napisane przez rikitiki123 Pokaż wiadomość
pozwole sobie podpiac sie pod ten temat

otorz czytalam wiele postow dotyczacych tych nowych farb do ciemnych wlosow z efektem rozjasniania i koloryzacji w jednym.

moje naturalne wlosy to brazowe,jednak nie pamietam juz jaki jest ich odcien bo farbuje ciagle i wciaz od kilku lat. 1,5 miesiaca temu zafarboalam na ciemny braz chyba z garniera, kolor wyszedl czarny,ale po kilku myciach zaczal sie wyplukiwac. Teraz po 1,5 miesiaca sa brazowe, ale nie wiem czy ten kolor jest dalej efektem farby czy farba sie juz zupelnie wyplukala (o ile jest to wogole mozliwe, zeby farbujac caly czas te wszystkie farby sie zupelnie wyplukaly) stad moje pytanie... myslicie ze jest szansa ze po pofarbowaniu np brilance lumance moj obecny wyplukany braz stal sie jasniejszym kolorem? a moze wystarczy jakas normalna jasniejsza brazowa farba zeby miec wlosy o 1-2 tony jasniejsze? zastanawiam sie rowniez czy pofarbowanie na kolor rudy spowoduje ze po farbowaniu wyjdzie mi efekt jasniejszego brazu z rudym polyskiem?
na pewno po tylku latach farbowania nie ma szans aby barwnik wypłukał się całkowicie, więc obecny efekt to farba. Watpię, że będziesz miała jasniejszy kolor po poly colour briliance, bo teo typu farby ( ciemne z efektem rozjasniającym ) działaja jedynie na naturalne włosy ( nie zdziw się więc , że wyjdzie na odrostach , o ile je masz, tak jak oczekiwałas a na reszcie zupełnie inaczej. inna sprawa jest taka, że trudno przewidziec po tego typu farbach stosowanych na farbowanych włosach jaki właściwie odcień wyjdzie).
Co do brązowej jasniejszej farby : juz wiele razy było pisane, że jasniejsza farba nie zmieni odcienia ciemniejszej ( nie rozjasni ci włosów , a jedynie wzmocni barwnik tej ciemniejszej) Podobnie kolor rudy.Jasniejszy rudy niz Twój obecy braz wzmocni dotychczasowy kolor + nada rudy połysk.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:20   #15
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Jednak na w wątku brązowowłosych przeczytałam wypowiedź wizażanki, której Garnier 100% color ciemny blond troche rozjaśniły ciemnobrązowe (farbowane!) włosy . Ja oczywiście nie mówie o totalnym rozjaśnieniu z ciemnego brązu na jasny, ale o 1-2 tony.
Tak czy inaczej z moimi włosami teraz jest naprawdę dobrze: kolorek piękny, włosy błyszczące. Wcześniej były katowane prostownicą (tzn. około miesiąc temu całkowicie zaprzestałam używania jej), rozjaśniane do platyny itd więc nie trudno zorientować się w jakim były stanie. Mam wrażnie, że Casting "uleczył" moje włoski . Jestem zachwycona. A teraz pytanko. Czy znacie farbę, która wychodzi jak jasny brąz w ciepłym odcieniu? Czy Garnier Belle Color Ciemny Blond to dobry wybór? Oczywiście gdy już Casting mi się wypłucze?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:52   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Belle Color Ciemny Blond rozjaśni troszkę Mroźny Beż L'Oreala?

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
Pare dni temu farbnęłam włoski Castingiem Mroźny Beż i wyszły bardzo ciemne w dodatku z odrostami . W takich ciemnych średnio ładnie mi więc dziś kupiłam Ciemny Blond z serii Belle Color Garniera z racji dobrych opinii. Mam więc pytanko, czy rozjasni mi to ODROBINKE włosy? Tak bynajmniej zapewnia producent i na próbniku równiez jest to 'obiecane'. No więc jak to jest dziewczynki?
Casting to szampon koloryzujacy. Jezeli uzywalas go kilka dni temu, to pozwol mu sie zmyc I odczekaj przynajmniej dwa tygodnie.

Nie bardzo rozumiem czemu sie pojawily odrosty? Po kilku dniach? A nie bylo ich wczesniej?

Nie uzywaj kolorow "ciemny blond" do rozjasniania, bo nimi nie rozjasnisz. Garnier i L'oreal uwaza za ciemny blond to, co w Polsce jest uwazane za braz (roznice kulturowe miedzy Francja a Polska)

Ja bym proponowala l'oreal feria (jasny blond), moze byc ten bell color, ale z niego polecam jasny blond bezowy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.