Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 20:02   #151
desvit@wp.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer,stylista poszukiwany!Opole

Gorąco polecam Aleksandra gdzies tam w Nysie pracował ale znanym
jest stylistą, po szkoleniach w Californii długo szukałam do niego
namiarów ale udało się teraz pracuje, w Chmielowicach nowy Virgin
salon ale faaajnie tam było włosy mi zrobił jak z journala pierwszy
raz w życiu byłam taka zadowolona teraz tego facia bede wszystkim
polecac rewelacja farby też super bo pracuje on na goldwellu a salon
bardzo stylowy naprawde polecam jezeli c hcecie poczuc sie naprawde
wyjątkowo to warto tam wpaść pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów
desvit@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:12   #152
desvit@wp.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 15
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Gorąco polecam Aleksandra gdzies tam w Nysie pracował ale znanym
jest stylistą, po szkoleniach w Californii długo szukałam do niego
namiarów ale udało się teraz pracuje, w Chmielowicach nowy Virgin
salon ale faaajnie tam było włosy mi zrobił jak z journala pierwszy
raz w życiu byłam taka zadowolona teraz tego facia bede wszystkim
polecac rewelacja farby też super bo pracuje on na goldwellu a salon
bardzo stylowy naprawde polecam jezeli c hcecie poczuc sie naprawde
wyjątkowo to warto tam wpaść pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów
desvit@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:19   #153
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dobry fryzjer,stylista poszukiwany!Opole

Cytat:
Napisane przez desvit@wp.pl Pokaż wiadomość
Gorąco polecam Aleksandra gdzies tam w Nysie pracował ale znanym
jest stylistą, po szkoleniach w Californii długo szukałam do niego
namiarów ale udało się teraz pracuje, w Chmielowicach nowy Virgin
salon ale faaajnie tam było włosy mi zrobił jak z journala pierwszy
raz w życiu byłam taka zadowolona teraz tego facia bede wszystkim
polecac rewelacja farby też super bo pracuje on na goldwellu a salon
bardzo stylowy naprawde polecam jezeli c hcecie poczuc sie naprawde
wyjątkowo to warto tam wpaść pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów

jak sie juz reklamuje kogos w wielu watkach,to moze chociaz mozna by bylo o tym kims napisac innymi slowami ?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:29   #154
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Reklama tego cud- salonu w Chmielowicach i pana z Californii jest tak agresywna i wszechobecna na wszystkich babskich forach, że mnie skutecznie zniechęciła i na pewno tam nie pójdę
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:41   #155
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

no tak tez to dziala...niestety..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 16:32   #156
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry fryzjer,stylista poszukiwany!Opole

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
jak sie juz reklamuje kogos w wielu watkach,to moze chociaz mozna by bylo o tym kims napisac innymi slowami ?

Chyba sama siebie,reklamuje.:rolleye s:
desvit@wp.pl-prosze nie spamowac forum,wystarczy jak raz napisalas.Jesli nie ustosunkujesz sie do regulaminu,bede zmuszona dac ci pkt;karne za reklame.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 20:11   #157
desvit@wp.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 15
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

No to chyba twoja strata! POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!
desvit@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 20:25   #158
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

OJ!
chyba odzaluje TA strate
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 08:57   #159
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Angry Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja też jakiś czas temu korzystałam z usług salonu TRENDY HAIR na ul.xxxxi też zajęła się mną p. Gosia, która nota bene w cenniku figuruje jako "mistrz stylista". Sam salon bez zastrzeżeń, miło, ciepło, czyściutko, podają coś do picia. Z samą fryzjerką już trochę gorzej...oschła, nie uśmiechnęła się nawet raz; proponowała mi różne dodatkowe usługi i produkty, ale robiła to z taką miną i w takim tonie, że brzmiało to jak ich antyreklama. Byłam podciąć włosy i ściąć grzywkę. No i to uzyskałam, ale niestety grzywkę musiałam wyrównywać sama w domu, bo była krzywa i to o dobry 1 cm (a skośnej nie chciałam). Jeśli dodamy do tego, że wyszarpała mnie drucianą szczotką za wszystkie czasy, najpierw paliła mi włosy wrzącym powietrzem suszarki, a potem uparzyła mnie prostownicą, to niestety ale marnie to wygląda, zwłaszcza jak na mistrza stylistę.
Dodam, że widziałam efekty pracy p. Gosi na głowie wizażanki Moni@, i potwierdzam, że to co zrobiła na jej głowie woła o pomstę do nieba. I niech mi żaden fryzjer nie tłumaczy, że nigdy nie ma pewności co do efektu końcowego, bo jeśli idzie się do mistrza stylisty i prosi o obcięcie grzywki, a ten byle jak wyciąga garść włosów i tnie nie patrząc, że zabrał nawet włosy całkiem z tył głowy i w efekcie ktoś ma zamiast subtelnej grzywki wełniany dywan, to ten mistrz stylista chyba pomylił się z wyborem zawodu.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-19 o 12:06 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:33   #160
Lunedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hejka! Zamierzam się wybrać do fryzjera w przyszłym tygodniu w Opolu. Czytając Wasze opinie zdecydowanie udam się do Studia Matamorfoza. Może uda mi się trafić na panią Iwonkę lub Jolę. Jak będzie po wszystkim, to napiszę Wam jak było Pozdrowionka
Lunedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:01   #161
Chix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Tak sobie czytam te Wasze opinie i nasówa się mi taka dygresja.
Wydaje sie mi że zawód fryzjera to taka profesja, która jest niepowtarzalna i niedoceniana. Udając się do stylisty mamy w głowie pewne wyobrażenie o tym jak chciałybyśmy wyglądać po opuszczeniu salonu i niejednokrotnie zdarza sie tak iż jesteśmy wielce rozczarowane. Ale pytanie dlaczego? Często przyczyna jest taka, że swoje kroki skierowałyśmy do nieodpowiedniej osoby, a ściśle mówiąc po prostu do stylisty, któremu brakuje doświadczenia i wyobraźni. Często jednak, gdy trafimy do dobrego stylisty, jest tak, że nie potrafimy zaakceptować jego wizji naszego wizerunku! Często jest on bardzo odmienny od naszego wyobrażenia ale to wcale nie znaczy że gorszy. Często takie nieoczekiwane zmainy są najlepsze! Jednak jeżeli należymy do osób nielubiących radykalnych zmian, to zasugerowanie tego styliście, zazwyczaj jest brane pod uwagę (mowa oczywiście o stylistach - profesjonalistach).
Na forum wspomnianych jest kilku bardzo dobrych stylistów w niezbyt dobrym świetle. Myslę że spowodowane jest to po części rozminięciem się z naszą własna wizją. Jednak trzeba wziąć parę istotnych rzeczy pod uwagę: po pierwsze, część z nas ma bardzo trudne włosy do ścięcia, a tym bardziej do wymodelowania, i ułożenie takich włosów w jakąś stosowną fryzurę powiedzie się tylko w salonie fryzjerskim, nigdy w domu! Po drugie część fryzur które chcemy mieć na naszej głowie - po prostu na niej nie wyjdzie! Więc może nie prośmy usilnie o taką fryzurkę, bowiem gdzy w końcu stylista ulegnie naszym usilnym namowom-efekt wychodzi żałosny! Po trzecie, co sie zaś tyczy koloryzacji, często struktura naszych włosów i ich stan powoduje, że kolor otrzymany na włosach wyjdzie inny niż tego z palety-jest to strasznie indywidualna sprawa. A co do koloru-ma prawo się on zmywać po kilku myciach, po zastosowaniu profesjonalnej farby, bowiem nowoczesna technologia takich farb nastawiona jest nie tylko na uzyskiwanie dobrych efektów kolorostycznych, ale również na pielęgnację farbowanych włosów i dlatego są to farby łagodne dla włosów.
Dlatego z pewnością polecam dobrych stylistów i dobre salony!
Mogę kilka z nich polecić: De Legge (Sabina, Jarek, Ania), Enklava (Bartek, Marconi, Sabina), Benefis (Mirek), Ania Wolak, Alex (z całą pewnością on używa szczotek do modelowania oraz obowiązkowo prostownicy!)
Trochę się rozpisałam. Pozdrawiam wszystkie odważne dziewczyny!
Chix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 13:33   #162
felinella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

hej, niezgadzam sie z twoja opinia Moni@, niestety!
Pani Malgosia, jest pierwsza zaraz po szefowej zdolna fryzjerka w salonie Trendy Hair! Jestem tam klientka od kilku lat i jeszcze nigdy nie wyszlam stamtad niezadowolona z mojej fryzury. A Pani Malogosia rewelacyjnie scina, zawsze ma jakis swietny pomysl na nowa fryzurke, super czesze na rozne okazje, swietnie dobiera mi kolorki i rozmawia sie z nia zawsze na luzie.
A kawe tez tam daja bardzo smaczna!
felinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:36   #163
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez felinella Pokaż wiadomość
hej, niezgadzam sie z twoja opinia Moni@, niestety!
Pani Malgosia, jest pierwsza zaraz po szefowej zdolna fryzjerka w salonie Trendy Hair! Jestem tam klientka od kilku lat i jeszcze nigdy nie wyszlam stamtad niezadowolona z mojej fryzury. A Pani Malogosia rewelacyjnie scina, zawsze ma jakis swietny pomysl na nowa fryzurke, super czesze na rozne okazje, swietnie dobiera mi kolorki i rozmawia sie z nia zawsze na luzie.
A kawe tez tam daja bardzo smaczna!

ooo jaka reklama
Jeden jedyny post i takie pochawly zaraz wyglada to podejrzanie ...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:39   #164
felinella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

niestety rowniez mam inne zdanie na temat Pani Gosi z salonu Trendy Hair!
Jest swietna fryzjerka, dobrze scina, modeluje i dobiera kolory! Wiadomo kazdy ma swoje lepsze i gorsze dni, i to w kazdym zawodzie na kazdym stanowisku. A jezeli ktos przychodzi do fryzjera z niewiadomo jakimi wlosami i chcialby rowniez niewiadomo co z nich zrobic, i nie da sie przekonac do tego co lepsze, to sa potem tego efekty!!!
felinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:45   #165
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Chcialam tylko dodac tak od siebie ,ze ja w ogole nie biore pod uwage opini osób ktore zalogowaly sie tylko po to aby wychwalac jakąś fryzierke czy zaklad, lub na odwrót krytykowac.
Najbardziej ufam opiniom wizazanek z dłuższym stazem.
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:56   #166
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez felinella Pokaż wiadomość
niestety rowniez mam inne zdanie na temat Pani Gosi z salonu Trendy Hair!
Jest swietna fryzjerka, dobrze scina, modeluje i dobiera kolory! Wiadomo kazdy ma swoje lepsze i gorsze dni, i to w kazdym zawodzie na kazdym stanowisku. A jezeli ktos przychodzi do fryzjera z niewiadomo jakimi wlosami i chcialby rowniez niewiadomo co z nich zrobic, i nie da sie przekonac do tego co lepsze, to sa potem tego efekty!!!
Szkoda ze wlosy mi odrosły bo chetnie zalaczylabym zdjecie z jakimi wlosami poszłam a jakie miałąm jak wyszłam...
Chcialam bob-a i grzywke a wyszłam z wycieniowanymi wlosami do ramion (wg niej to przedłuzony bob) i grzywka jak szczotka gruba, gesta i z konca głowy..

Ja dodałam swoja opinie jak kazda inna wizazanka...a Tobie felinella nie zabraniam sie scinac u tej fryzjerki..Gdybym poszła na sciecie koncowek do niej to pewnie napisałabym pozytywnego posta :P
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:57   #167
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez Nutka Pokaż wiadomość
Chcialam tylko dodac tak od siebie ,ze ja w ogole nie biore pod uwage opini osób ktore zalogowaly sie tylko po to aby wychwalac jakąś fryzierke czy zaklad, lub na odwrót krytykowac.
Najbardziej ufam opiniom wizazanek z dłuższym stazem.
Pozytywne stwierdzenie Nutko Pozdrawiam.
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:15   #168
przecinkowa
Przyczajenie
 
Avatar przecinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Cool Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

co do pań z małym stażem piśmienniczym na tym forum to kiedyś trzeba ten staż zdobyć
A co do fryzjerato polecam z Benefisu Agnieszkę ma dziewczyna wizję ale zaprzestałam tam chodzenia bo ona nie pracuje w te dni które mi pasują...tak więc szukam nowej fryzjerki
ostatnio byłam w Zahirze na Osmańczyka ...no i muszę powiedzieć....spodziewała m się rewelacji...no i się zawiodłam w salonie jest bardzo miła atmosfera i w ogóle, pani też mnie ładnie ścięła, ale na drugi dzień jak umyłam głowę i sama próbowałam ułożyć włosy to w zasadzie nie różniły sie od fryzury którą miałam przed pójściem do fryzjerki (za ścięcie a w zasadzie wyrównanie zapłaciłam 60 zł)...mówiłam,że chcę mieć fryzurę łatwą do ułożenia a tu wychodzi,że bez prostownicy ani rusz :/przy czym jak byłam u wspomnianej Agi z Benefisu to 4 miesiące miałam super fryzurę nawet jak mi odrosły juz trochę włosy...bez żadnego układania...tylko suszarka i rączki
Chciałam pójść ostatnio do Studio Metamorfoza....ale jednak te opinie Wasz są rozbieżne i sie waham zainteresował mnie salon Sissi, może się tam wybiorę

Chcę sobie zrobić kolor taki w stylu (albo pasemka, zależy od fryzury) ala Jennifer Aniston ale nie wiem czy ktoś mi aż tak fajnie dobierze kolor jeśli kogoś znacie kto super może mi pofarbować włosy to piszcie
przecinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:20   #169
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Pozostane przy swoim zdaniu. Pierwszy post i juz wychwalanie jakiejs fryzierki ,lub 2-3 na ten temat to już wystarczy aby sprawa byla oczywista

Swoja dorga zastanawiam sie skąd Wy Panie fryzierki dowiadujecie sie o takich wątkach????
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 12:25   #170
przecinkowa
Przyczajenie
 
Avatar przecinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Cool Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???


Ja Panią Fryzjerką nie jestem
A w takim temacie jak ten to chyba o to chodzi,żeby kogoś polecić lub odradzić,czyż nie???
przecinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:37   #171
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Question Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez felinella Pokaż wiadomość
niestety rowniez mam inne zdanie na temat Pani Gosi z salonu Trendy Hair!
Jest swietna fryzjerka, dobrze scina, modeluje i dobiera kolory! Wiadomo kazdy ma swoje lepsze i gorsze dni, i to w kazdym zawodzie na kazdym stanowisku. A jezeli ktos przychodzi do fryzjera z niewiadomo jakimi wlosami i chcialby rowniez niewiadomo co z nich zrobic, i nie da sie przekonac do tego co lepsze, to sa potem tego efekty!!!
Jak to "również masz inne zdanie na temat Pani Gosi"...przecież post nr 95 jest napisany także przez Ciebie felinello, więc co za sens pisać dwa razy to samo?

A nawiązując do twojej treści, to najczęściej nie daję się przekonać fryzjerowi do jego wizji tego co mam mieć na głowie, bo albo poprostu niczego mi nie proponują, a jedynie oczekują, że sama wyłuszczę czego chcę, albo proponują rzeczy, za które musiałabym słono zapłacić, a pozytywnego efektu jak zwykle nie są w stanie zapewnić. Natomiast, jak fryzjer ma zły dzień, to powinien wziąść dzień wolny, bo nie wszystkim włosy rosną jak na drożdżach, i czasem ciężko jest pokazywać się ludziom na ulicy czy w pracy jak ma się na głowie efekt złego dnia fryzjera.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 15:18   #172
kasiunia1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Racja!ja juz tyle razy zawiodlam sie na fryzjerach ze z pewnoscia moge stwierdzic ze tylko nie wielki odsetek zna sie na rzeczy a reszta zalezy po prostu od szczescia..a jesli ktos kto ma trudne do ulozenia czy farbowania wlosy to powinien sie spodziewac wlasnie duzej poprawy od niby tych drogich stylistow bo co ta za sztuka zrobic super fryzurke juz z "swietnych i pieknych" wlosow!
kasiunia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:40   #173
aiko166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - NYSA

Ja polecam Studio M xxxxxx. Byłam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, pełny profesjonalizm, a p. Monika strzyże tak, że aż dech zapiera... polecam

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-24 o 21:48 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami tego forum
aiko166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:11   #174
nani1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam wszytskich!!!

Znalazlam to forum przez przypadek ale z mila checia wypowiem sie.
Nie zgadzam sie co do opini o Gosi z Trendy Hair w Opolu.
Jak dla mnie jest ona nsuper fryzjerka. Ta dziewczyna ma tyle pomysłów jak nikt. Zawsze wychodze zadowolona od niej. Doradzi mi kolor i super fryzurke.

Atmosfera w tym salonie jest fantastyczna. Bardzo lubie chodzic do tego salonu.

Serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez nani1987
Czas edycji: 2008-08-12 o 22:39
nani1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:19   #175
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Bardzo podejrzana ta obrona Trandy Hair . I mysle,ze zostal osiągniety skutek odwrotny od zamierzonego. Mnie to cholernie zniechęciło do tego salonu
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 05:39   #176
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

ach ci jednopostowcy;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 07:46   #177
nani1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez eMPi Pokaż wiadomość
Bardzo podejrzana ta obrona Trandy Hair . I mysle,ze zostal osiągniety skutek odwrotny od zamierzonego. Mnie to cholernie zniechęciło do tego salonu

Nie wiem o co Ci chodzi człowieku. Bardzo lubie chodzic do P. Gosi do fryzjera moim zdaniem jest najlepsza. Ale nie weszła na to aby bronic Trendy Hair tylko po to aby podzielic sie moimi spostrzeganiamin. Przykro mi ze wy nie uwazacie P. Gosi za dobrej fryzjerki to jest wasza sprawa ja i tak mam swoje zdanie na ten temat.
Wszystkiie dziewczyny w tym salonie sa eleganckie zawsze usmiechiete, mila przyjmuja klienta.
Zapraszam do salonu warto chociaz sprobowac mowie wam.
nani1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:39   #178
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

cześć
jestem tu nowa i jak na razie nie będę nie będę nikogo polecać. Zresztą ja chodzę do fryzjerki w swojej wiosce(bo mieszkam koło Opola) ogólnie jestem z niej zadowolona,ale potrzebuje jakiejś odmiany. Kogoś kto mi doradzi w jakiej fryzurce było by mi do twarzy i w jakim kolorku. Widzę,że jest tutaj dużo różnych opinii. Jednak najbardziej zainteresował mnie salon De Legge oraz Metamorfoza(ale niestety ceny mają nie małe). Więc czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są ceny w De Legge? i czy tam mi doradzą jakąś fryzurke i kolory?
ale się rozpisałam..heh..

pozdrawiam;*

p.s. a co do salonu Trendy Hair to moja koleżanka poleca panią Karine. Z tego co mi powiedziała bardzo fajnie ścina.
Chciałam to tylko dodać bo przed chwilą z nią rozmawiałam i uznałam,że powinnam podzielić się z wami tą wiadomością bo z tego co widzę to nikt nie poleca tego salonu.

Edytowane przez orangemisia
Czas edycji: 2008-08-17 o 21:09
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:47   #179
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja ponownie polece salon Beata xxxxxx Za srednie pieniadze ladny efekt
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-17 o 22:28 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:50   #180
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

sabbatha a gdzie się on znajduje??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.