Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 12:42   #1
qwertyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24

Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?


Tak sobie pomyślałam, że może ktoś to przeczyta
- za mało wieszaczków w przebieralniach (no bo niby gdzie mam powiesić moją torbę, kurtkę, spodnie, sweter itd?!)
- zbyt ciasno poupychane wieszaki z ubraniami (strach sięgnąć po cokolwiek bo zawsze coś jeszcze spadnie brrrrr)
-nadgorliwe panie ekspedietnki, które zupełnie nie rozumieją, że człowiek potrzebuje ciszy, spokoju i DUUUŻO czasu, żeby się na coś zdecydować...
qwertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:01   #2
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Popieram, popieram Najlepsza w przeszkadzaniu jest obsługa Cropp'a
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:05   #3
kmh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Najgorzej jest, gdy obsluga traktuje cie jak potencjalnego zlodzieja i nie odstawia na krok lustrujac ponurym spojrzeniem. Odechciewa sie zakupow.
kmh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:09   #4
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

najbardziej mnie wkurza jak sobie przeglądam jakieś ciuszki a tu zza wieszaka wystakuje ekspedientka: Co podać? A jak mówie że narazie nic to ma mine jak bym jej psa naleśnikiem zabiła Najgorzej jest właśnie w Cropp'ie.

Poupychane wieszaki z ciuchami, zawsze coś mi spada
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:15   #5
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez freedka
najbardziej mnie wkurza jak sobie przeglądam jakieś ciuszki a tu zza wieszaka wystakuje ekspedientka: Co podać?

Poupychane wieszaki z ciuchami, zawsze coś mi spada
Dokladnie to samo mnie wkurza, Jak chce wyjac jedna bluzke z wieszaka i spada 10 innych...
Nachalni sprzedawcy...
I sprzedawcy, ktorzy oceniaja kupujacych jak sie wejdzie do lepszego sklepu... Np, Patrza jak sie jest ubranym i tym swoim wzrokiem daja ci do zrozumienia, ze nie masz kasy zeby tu kupowac...
Tak jak ONE by mialy!!!!!!!!!
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:16   #6
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Tak hmm:
- ceny
- ekspedientki, które gdy tylko cos odwiesze źle od razu idą poprawiąc na moich oczach jakbym nie wiadomo jaką "krzywde" wyrządziła źle odwieszonym spodniom, którym przez tone ciuchów na jednym wieszaku nogawka źle się ułożyła
- panie, które zaraz po moich trzech krokach podchodzą z udawanym uśmiechem "podac coś", podczas gdy jeszcze dobrze nie wiem co w tym sklepie jest
- i to jest najlepsze: ostatnio gdy przymierzałam ciuszki i byłam w samej bieliźnie wpycha mi sie do przymierzalni ekspedientka...

__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:16   #7
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

-nie lubie jak ciuchy są za nisko powieszone i trzeba się garbić lub kucać, żeby obejrzeć
-nie lubie pytań "i jak?" po wyjściu z przymierzalni i tłumaczenia"nie, bo za duże , za małe" wolę zostawić to dla siebie samej, oddać ciuch i po prostu się oddalić, nie tłumaczac, czemu nie chę czegoś kupić

-nie wiem, czy w sklepach się to zdarza, ale ostatnio na targu do przymierzalni wtargnęła mi sprzedawczyni, najpierw zajrzał mój chłopak, a tu nagle jej łeb "i jeszcze ja zobaczę" "a po co? " "bo chcę" wrr
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 13:17   #8
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

oj tak zgadzam się nie ma to jak wieszaki pełne ubrań ze palca nie idzie wcisnać i jak mamy cos znalesc ;/
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:19   #9
elvira
Raczkowanie
 
Avatar elvira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

dokładnie !! najgorsze są nadgorliwe ekspedientki ale sama pracowałam w butkiach w centrach handlowych i to właściciele karzą robić z siebie idiotów i atakować klienta od samego progu.NIe lubiłam tego robić bo sama nie lubie gdy się mnie w sklepie tak ,,prześladuje" ale nie było wyjścia.
khm-dokładnie to też jest okropne,patrzą ci na ręce,stoją za plecami
często obsługa mnie zniechęca i wychodze ze sklepu nie oglądając nawet wszystkich rzeczy,nie lubie nachalności często gdy jednej ekspedientce dziękuje za pomoc za minute podchodzi druga....,eh
elvira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:20   #10
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Tak, poupychane ciuchy, przez co wieszaki sie plątają i trzeba się nieźle naszarpać, żeby coś wytargać (przoduje tu Orsay)
Ciasne przymierzalnie (nie wszędzie co prawda)

A i jeszcze jedna rzecz dotycząca Orsay mnie wkurza: Chcą, żeby wieszać ciuchy wzięte do przymierzalni tak, żeby były widoczne z zewnątrz!! Idiotyzm jakich mało
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:21   #11
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez slonce00


- i to jest najlepsze: ostatnio gdy przymierzałam ciuszki i byłam w samej bieliźnie wpycha mi sie do przymierzalni ekspedientka...

o, a jednak, a myślałam, że tylko na targowiskach sa takie wscibskie babska bez taktu
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 13:23   #12
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

A mi kiedys Pani Sprzedawczyni nie pozwolila przymiezyc bluzki tlumaczac ze to jest ONE SIZE i wszystkie sa takie same i bedzie na mnie NA PEWNO DOBRA!!!
O rany..............
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:25   #13
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

zgodze sie z Wami w 100% najbardziej dererwują mnie może nie ekspedientki tyle co panowie ochroniarze mam na myśli orsay'a ledwo wchodzę a ten już za mną kroczy :/ a co do wieszaków - trzeba się nieźle namęczyć żeby wogole pośród tych poupychanych rzeczy coś dostrzec nie wspominając właśnie o wyciągnieciu jakiegoś ciucha i uniknięciu upadku kolejnych ciuszków
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:48   #14
rose121
Raczkowanie
 
Avatar rose121
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 59
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

- jak ledwo wejde do sklepu a tu juz podlatuje ekspedientka z tekstem co podac... skoro nawet nie wiem co jest bo nie zdazylam nawet zobaczyc!!!
- jak laza te ekspedientki za mna o krok dalej i poprawiaja zaraz wieszaki ktore przesunelam zeby obejrzec ciuszki... wtedy od razu wychodze bo czuje sie jak bym im tam jakis burdel robila eh
- czyli ogolnie denerwujaca obsluga noi szokujace ceny niekiedy
rose121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:53   #15
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

w sklepach denerwuje mnie wszystko i dlatego zawsze laduję w ciucholandzie a tam..szaleństwo!
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:03   #16
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Oprócz nadgorliwych ekspedientek, nachalnych ochroniarzy, poupychanych na wieszakach ciuchach, ciasnych przymierzalni bez wieszaków to denerwują mnie w sklepach lustra wyszczuplające - naprawde czuję się przez nie zdezorientowana bo nie wiem jak tak naprawde lezy na mnie jakis ciuch, a dodatkowo ja już jestem szczupła i w takim lustrze wyglądam jak patyk z baaardzooo podłużna głową...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:03   #17
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

chyba wymieniłyście wszystko co denerwuje mnie w sklepach, trzeba coś z tym w końcu zrobić

ach i denerwuje mnie zbyt głośnia dudniąca muzyka w niektórych sklepach np. New Yorker, czym prędzej chce mi się uciekac z takiego sklepu.
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:04   #18
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Nie bede sie powtarzac, bo wiekszosc wymienionych rzeczy tez mnie denerwuje, ale oprocz tego:
- poprzebierane rozmiary, np. S jest na mnie za male, L za duze, a M juz oczywiscie nie ma (wiem, ze to nie zalezy od sprzedawczyn, ale po prostu nagminnie mam takiego pecha )
- denerwuje mnie gdy musze prosic sprzedawce o jakis rozmiar, a on nie sluchajac mnie zazwyczaj daje mi mniejszy niz chcę (chyba tak tylko niepozornie niewielko wygladam )

Hmm, to chyba na tyle, albo jeszcze cos: "poukrywane" metki z ceną i rozmiarami na ciuchach
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:18   #19
Sstrawberry
Raczkowanie
 
Avatar Sstrawberry
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Bochnia
Wiadomości: 139
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

tak zgadzam sie z wszystkimi wypowiedziami !!!

wkurza mnie to ze jesli potrzebuje pomocy to nikogo nie ma, a jak nie potrzebuje to łazi za mna i pyta sie w czym pomoc :/

wkurzaja mnie tez panienki ktore rozrzucają ubrania ktore jej sie nie podobają ... oki ogladnac i odłozyc spoko ale rzucac ??? masakra!!! troche kultury !!!
Sstrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 15:11   #20
CHILL
Raczkowanie
 
Avatar CHILL
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 274
dziwna metoda ze albo trzeba odwiesic albo isc do wieszaka tam polozyc i one dopiero odniosa.. za granica np. w Nemczech , Danii ciuchy zostawiamy moje dorgie panie w przymierzalniach.eeeeeeee eehhhh Polska ;/

aaaaaaaaaaaaaaaa i wkurza mnie fakt ze dziubia tymi magnesami ciuchy a potem dziurki sa .... jak by nie mogli na metce tego zawiesic;/
__________________
Wymianka czerwiec i wymienię szybko lipiec drugi link
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621948

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=629386

21.01.2012 Mikołaj
Codziennie orbitrek przynajmniej 25 min

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-08-29 o 04:45 Powód: post pod postem
CHILL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:36   #21
Asiqlec
Raczkowanie
 
Avatar Asiqlec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: NeW sAcz CitY :D
Wiadomości: 402
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Dokładnie mam tak samo. Biorąc jedną bluzkę spada mi 10 innych :/ Popieram sprzedawców w Croppie. Ładują się jak nigdy. Mi to osobiście przeszkadza gdy przez cały sklep lata za mna babka i pyta 'I jak tam pasuje?' , a jeszcze lepiej jak wchodza do przymierzalni i wyrazaja swoje opinie. Co do przymierzalni to u nas w Croppie sie nie zamykają i zawsze najlepiej chodzic na zakupy z drugą osobą, która ci przytrzyma drzwi Oczywiście ceny to też rzecz, która mogłaby się zmienic... no i czasami też spotkałam się, z tym, że jak źle poskładam bluzke, ale powiesze spodnie to leci babka za mną i na moich oczach poprawia wyraźnie dając mi do zrozumienia, że źle wieszam... Niech te babki co sprzedają tam pomyślą, że jakbym chciała, zeby mi doradziła, albo pomogła coś znaleść to sama bym do niej podeszła )
Asiqlec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:06   #22
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Chcialam jeszcze dodac, wiem ze w tym forum chodz io ciuchy ale u mnie jest siec sklepow La strada z butami, tam butow nie da sie obejrzec... Obsluga jest tak nachalna, ze ja omijam ten sklep dalekim lukiem....
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:20   #23
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Wkurza mnie House i babsztyle w nim obsługujące. Zawsze muszą powiedzieć przygłupie dzień dobry, a jak sie wychodzi i nic nie kupi to ironiczne do widzenia. Nachalne są i ciągle pytają czy pomóc, jak się mówi, że nie to one, że może jednak tak, bo pewnie rozmiaru i tak nie będzie. yyy.

W ogóle nie lubię jak jakiś sprzedawca chce pomagać albo gdy mi patrzy na ręce. Pod tym względem podoba mi się H&M. Ale tam przywieszają te wielkie zabezpieczenia na środku miseczek w kostiumach kąpielowych, yh.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:21   #24
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Podpisuje sie pod wiekszoscią z tą różnicą ze o dziwo ostatnio cierpie na ignorancje ekspedentek. Oblazłam wszytskie sklepy i centra handlowe w poszukiwaniu sukienki i przydałaby mi sie pomoc bo konkternie wiedzialam czego szukam, a tu nic jak zawsze wszytskie sa nachalne teraz cisza... popijały kawke, gawędziły z kims ytam czy olewały o zdgrozo przeciez to ich praca

I mała anegdotka dotycząca Rossmana. Poszłam kiedys na zakupy, zabralam grzecznie koszyczek i wzielam sie do obwąchiwania dezodorantów, a ze półka na ktorej stały była jakby we wnęce bylam poza wzrokiem ochroniarza ktory i tak zabardzo mi sie przyglądał (niecierpie tego wzroku ). No i stoje sobie i wącham a tu nagle.... czuje czyjs oddech na karku (dosłownie!). Obracam sie a za mną ochroniaz, stoi i patrzy mi przez ramie co robie mialam ochote zapytac "w czym moge panu pomoc?" ale odłozylam koszyk i wyszłam ze sklepu, zbulwersowana ofcourse jak tak mozna???
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:22   #25
misiolinka20
Raczkowanie
 
Avatar misiolinka20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Boat City :o)
Wiadomości: 429
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez agamazzi
A mi kiedys Pani Sprzedawczyni nie pozwolila przymiezyc bluzki tlumaczac ze to jest ONE SIZE i wszystkie sa takie same i bedzie na mnie NA PEWNO DOBRA!!!
O rany..............
Miałam podobną sytuację Przymierzyłam bluzkę rozmiar S i była mała. Poprosiłam więc M. Już widziałam, że babkę coś bierze Była dobra więc ją wzięłam. Natomiast zastanawiałam się jeszcze nad innym kolorem tej samej bluzki. Ale jak chciałam przymierzyć i zobaczyć czy mi w nim do twarzy babka nie pozwoliła mi i powiedziała, żebym sobie tylko do buzi przystawiła bo to przecież ten sam rozmiar Chociaż kolor był całkiem ładny, to i tak wzięłam tylko tą, którą przymierzyłam. Niektórzy sprzedawcy są dziwni Robią wszystko, żeby nic od nich nie kupić.
__________________


All I ever wanted

All I ever needed
Is here in my arms

Words are very unnecessary
They can only do harm
misiolinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:23   #26
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

W sklepach denerują mnie:
- wygórowane ceny
- nachalne ekspedientki
- ciasne przymierzalnie i za mało w nich wieszaczków (a zimą tą już wogóle masakra....)
- poprzebierane rozmiary (najczęsciej gdy kupuję buty - szlag mnie trafia!)
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:33   #27
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Właściwie wszystko zostało wymienione:
Mnie najbardziej denerwują małe zasłonki w przymierzalniach,niedawno kupowałam w blue shadow i dobrze że była druga osoba która jedą strone trzymała a ja drugą.Oczywiście same przymierzalnie małe ani nie ma jak usiąść ani rzeczy powiesić.Natrętne sprzedawczynie,głośnia muzyka,i gorąc(szcególnie zimą człowiek ma gruby swetr wiadomo na dworze zimno a w sklepie 30 stopni) I rzeczy w jedym kolorze np:carry jak jest ładna bluzka to tylko niebieska,zielona itp.Reszty nie pisze bo nie chce się powtarzać (wysokie ceny,natrętne sprzedawczynie itd)
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:34   #28
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Thumbs down Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez qwertyna
- za mało wieszaczków w przebieralniach (no bo niby gdzie mam powiesić moją torbę, kurtkę, spodnie, sweter itd?!)

Ooo, tak. To mnie okropnie denerwuje. Zazwyczaj są 2, 3 malutkie wieszaczki, na których mam powiesić torebkę, spodnie, bluzkę, sweterek itd . Z braku miejsca muszę kłaśc niektóre rzeczy na ziemi, a podłoga, wiadomo, nie zawsze jest czysta .
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:54   #29
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Wink Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez virtual_reality
I mała anegdotka dotycząca Rossmana. Poszłam kiedys na zakupy, zabralam grzecznie koszyczek i wzielam sie do obwąchiwania dezodorantów, a ze półka na ktorej stały była jakby we wnęce bylam poza wzrokiem ochroniarza ktory i tak zabardzo mi sie przyglądał (niecierpie tego wzroku ). No i stoje sobie i wącham a tu nagle.... czuje czyjs oddech na karku (dosłownie!). Obracam sie a za mną ochroniaz, stoi i patrzy mi przez ramie co robie mialam ochote zapytac "w czym moge panu pomoc?" ale odłozylam koszyk i wyszłam ze sklepu, zbulwersowana ofcourse jak tak mozna???
Rossman jak dla mnie to szczyt wszystkiego:P jak jestem z kims to staram sie, udajac ze wcale nei widze ochroniarza stojacego prawie na mnie ponarzekac jacy to oni sa natretni- czasem nawet dziala i jak uslysza to odsuwaja sie nieco Innego sposobu narazie nie wynalazlam
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:59   #30
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Talking Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez nebraska
A i jeszcze jedna rzecz dotycząca Orsay mnie wkurza: Chcą, żeby wieszać ciuchy wzięte do przymierzalni tak, żeby były widoczne z zewnątrz!! Idiotyzm jakich mało
Z tym się jeszcze nie spotkałam w żadnym sklepie . Zazwyczaj na szybko zawieszam jakąś rzecz na wieszaki a czasami poprostu wręczam pani, która jest w pobliżu.

Coraz rzadziej spotykam się z nadgorliwością sprzedawców i nawet przymierzalnie są większe, i z wieszakami . Ale zbyt głośna muzyka jest naprawdę denerwująca i rozprasza (nie wiem czy to od obsługi zależy - naprzykład w NY nie spotkałam jeszcze głośnej muzyki, za to w każdym Reporterze i House'ie zawsze się z nią spotykam). Niektóre sklepy kuleją jeszcze z malutkimi lustrami , ciasnotą w przymierzalni i poupychanymi rzeczami, które ciężko się przegląda . Bryluje zdecydowanie Orsay .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.