Scent Bar III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 00:34   #31
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
To jakby tak miało być o takich prawdziwych fetyszach... (bo ja dotąd o tym, co może mój portfel przyprawi c o szybkie odchudzanie) to stanowczo męskie pośladki
I żadnego zarostu. Włosy wolę krótkie, ale one akurat żadnym fetyszem dla mnie nie są, za to drapiący zarostem facet stanowczo mnie zniechęca.
No, mam jeszcze jeden fetysz, ale ten pozostawię w ciemnych odmętach moich tajemnic
Aaaaa... Ufff...

Mnie nie przyszło do głowy, żeby brać książki pod uwagę. Może dlatego, że nie jestem już w takiej sytuacji, kiedy przepuszczałam kasę w księgarni a potem przez tydzień nie jadłam.

Ale o ile czterdziesta para butów, czy czterdziesta flaszka perfum budzi mój niepokój, to kolejny tom do niedawna niepokoił mnie tylko w kontekście braku miejsca do przechowywania, a teraz wcale.

Szczególnie, że u mnie remontu nie przetrwało kilka setek książek. Do teraz żałuję ich wywalenia.

Nie bić proszę...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 00:41   #32
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale o ile czterdziesta para butów, czy czterdziesta flaszka perfum budzi mój niepokój, to kolejny tom do niedawna niepokoił mnie tylko w kontekście braku miejsca do przechowywania, a teraz wcale.

Szczególnie, że u mnie remontu nie przetrwało kilka setek książek. Do teraz żałuję ich wywalenia.

Nie bić proszę...
Wcale się nie dziwię, że żałujesz. Mnie nawet podręczniki ze studiów żal wyrzucić (na szczęście większość powędrowała już w dobre ręce).

Jeśli już naprawdę nie mam miejsca, to najłatwiej mi oddać książkę komuś, o kim wiem, że przeczyta (a przynajmniej spróbuje).

A jak w trakcie studiów otworzyli Empik na Rynku (ten duży ), to myślałam, że zwariuję - najpierw z powodu wyboru (uwielbiam najpierw dokładnie pooglądać książkę, którą chcę kupić), a potem z powodu braku kasy na 90% tego, co chciałabym kupić

I też jakoś nawet 10 książka w tygodniu przyniesiona do domu nie wzbudzała we mnie najmniejszych wyrzutów sumienia (na szczęście mogłam przynosić nawet w czasach mieszkania z rodzicami - na książki mogłam przepuścić wszystko co miałam i nie usłyszałam złego słowa ).

Masę też znosiłam z bibliotek. I zazdrościłam mojej Przyjaciółce w USA ( i Ojcu), którzy nie mieli limitu 3-4 książek (ja z reguły w koszyku miałam z 8-10 i musiałam decydować czego nie wezmę), ale mogli pożyczyć... 30 naraz na cały miesiąc!

I jakbyś kiedyś znów się pozbywała biblioteki, to rzuć tu hasło, jestem pewna, że niejedna z nas chętnie je przygarnie - choćby na przechowanie A jak znów będziesz żałować, to zabierzesz z powrotem
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 02:14   #33
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar III

Roger przegrał mecz

a jesli chodzi o nieumiarkowanie w zakupach : to perfumy, buty i ksiazki
dobranoc
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 05:26   #34
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Kompletnie nie rozumiem "fetyszu" męskiego zarostu. Jak facet ma 3dniowy to mnie coś trafia, bo nie dość że drapie, to na nst dzień mam łuszczącą się, suchą skórę wokół ust (którą muszę "naprawiać" kilka kolejnych dni, jeśli znowu się nie "zepsuje") i zaczerwienienie.
No i "fetysz" z chudymi klatami, chudymi facetami - mam totalnie odwrotnie Kompletnie mi się tacy nie podobają - u mnie ideał mężczyzny jest bardziej zbliżony do Sabbaciego Muskularny, ale nie w nadmiarze, krępy - mocno zbudowany. A nawet jak szczuplejszy niż wymagam, to musi mieć duże bary i widoczne mięśnie na plecach Chudzi kompletnie mnie nie kręcą, nie podoba mi się ani chudość mężczyzn, ani kobiet - to samo tyczy się grubości, nie lubię przesady w żadną stronę.
Jak leżę w łóżeczku i przede mną śpią takie wieeelkie plecy to... uhhh
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 05:39   #35
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Strachulcu, Lavenderfay, SpanishMyszko- dzięki za uściski. Zasnęłam wczoraj bez większych problemów, ale obudziłam się przed 4, przypomniałam sobie o wszystkim i z tego żalu nie mogłam dalej spać.

Nie chce mi się dzisiaj nic, a już najmniej iść do pracy i zajmować się codziennymi sprawami... Od razu po pracy jadę na weekend i też mi się nie chce- wolałabym zostać w domu i dwa dni nic nie robić, tylko czytać.
Marudna się trochę zrobiłam
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 06:00   #36
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
EDIT: w kwestii ciekawych ludzi polecam http://models.com/model_culture/model_of_week/
[/COLOR]
Ołł... Właśnie przejrzałam tą stronę. Kult brzydoty.
Oczywiście zależy od gustu, ale jak na mój to takiego faceta kijem bym nie dotknęła (jeżeli oczywiście mówimy o kategorii "mój facet" - dla mnie musiałby być z 4 razy większy i mieć normalną twarz).
Zresztą chodziła plota, że te osoby (które wybierają) to geje i dlatego modelki wyglądają jak młodzi chłopcy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 06:37   #37
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar III

Jeśli chodzi o nieumiarkowanie w zakupach - trudno będzie wybrać 3 Buty (w sumie nie kupuję już tyle co kiedyś bo i tak chodzę najczęściej w pumach i trampkach) , koszulki/bluzeczki (szczególnie z Zary ze śmiesznymi napisami), perfumy, błyszczyki... do niedawna też torebki, ale teraz przystopowałam bo planuję pewnien szalony zakup
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 06:44   #38
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Powiadasz?
A czemu to Cię tak dziwi?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
no coś w rodzaju tego załączonego

mała prywata: Sabbath ja mam na imię Natalia

EDIT: w kwestii ciekawych ludzi polecam http://models.com/model_culture/model_of_week/
Link taki sobie, ale załączona fotka... mniam.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem "fetyszu" męskiego zarostu. Jak facet ma 3dniowy to mnie coś trafia, bo nie dość że drapie, to na nst dzień mam łuszczącą się, suchą skórę wokół ust (którą muszę "naprawiać" kilka kolejnych dni, jeśli znowu się nie "zepsuje") i zaczerwienienie.
Na 3-ci dzień to już raczej nie drapie. Drapie świeżo ścięty. Coś o tym, wiem bo mój pan zarost posiada i różne jego etapy już znam.
Wszystkie, poza świeżym cięciem na 0,1 uwielbiam.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 08:04   #39
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Chyba pisząc słowo "fetysz" przy torebkach i kolczykach powinnam dać go w cudzysłów, bo wychodzi na to, że słowa fetysz powinnam użyć tylko i wyłącznie w kwestii pana z mojego avatara
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 08:24   #40
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aaaa... Fetysze?
A my o fetyszach, czy o tym, co kupujemy w nadmiarze?

Bo ja pisałam, że rozsądek mi szwankuje przy bieliźnie, butach i perfumach...

Kurczę.
Książki też się łapią?
Sabbath - osmielę się wyrazić niejakie pokrewieństwo duchowe z Twoją Szanowną Osobą w powyższej (pogrubionej) kwestii. I mam nadzieję, ze ksiazki też się łapią....

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Masę też znosiłam z bibliotek. I zazdrościłam mojej Przyjaciółce w USA ( i Ojcu), którzy nie mieli limitu 3-4 książek (ja z reguły w koszyku miałam z 8-10 i musiałam decydować czego nie wezmę), ale mogli pożyczyć... 30 naraz na cały miesiąc!

Też tak kcem - ja biorę 6 do 8 raz na tydzień w sobotę i koło środy (jak dobrze pójdzie) oglądam się za czymkolwiek do czytania... Biblioteczkę domową posiadam wcale pokaźną - no, może nie parę tysięcy ale powyzej tysiąca na pewno, ale nie zawsze chce mi siewracać do tego, co znam.

Tak się zastanawiam, co mnie kręci w tematyce ściśle damsko-męskiej... ale chyba się nie przyznam

A swoją drogą, tempo mamy niesamowite
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 08:42   #41
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Trzy fetysze? Hmm... perfumy, książki, co jeszcze? Może kosmetyki do pielęgnacji wlosów (głownie szampony, bo o odzywkach regularnie zapominam, a szampony kupuje coraz to nowe, zuzywam do polowy, a dalej to juz je "męczę")
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale się temat rozwinął, fetysze Moje to bielizna, błyszczyki do ust, no i perfumy od jakiegoś czasu. Błyszczyków mam tonę, tylko w ostatnim tygodniu sprawiłam sobie 4 sztuki.
Witam również w nowym wątku i... dobrej nocy, padam już.
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
3 fetysze? ptasie mleczko, męski zarost oraz perfumy, oczywiście
W moim wypadku - perfumy, torebki i buty.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do facetów - kręcą mnie takie chude wypłoszki z chudą klatą, nie wiem skąd ja mam takie upodobania. Mój ideał -180 cm, 65 kg . Im bardziej szczupły tym lepiej I jeszcze kręci mnie kategoria "uroczych brzydali" (patrz - avatar). Takie "brzydale" mają w sobie czasem więcej uroku i czaru niż piękni klasyczni "modele"
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ech... w kwestii facetów, to patrz avatar - jak u Madziczki Ogólnie wolę karnację jasną i ciemną - czyli raczej Skandynaw niż południowiec. Mięśniaków nie lubię, wolę średni wzrost i raczej proporcjonalne niz muskularne ciało.
Jeżeli chodzi o facetów, to generalnie "ideałem" od ładnych kilku lat jest włoch Alessandro Nesta (), poza tym podoba mi się jeszcze Shevchenko (ma świetne ciało... ).

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem "fetyszu" męskiego zarostu. Jak facet ma 3dniowy to mnie coś trafia, bo nie dość że drapie, to na nst dzień mam łuszczącą się, suchą skórę wokół ust (którą muszę "naprawiać" kilka kolejnych dni, jeśli znowu się nie "zepsuje") i zaczerwienienie.
A ja lubię taki lekki zarost.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No i "fetysz" z chudymi klatami, chudymi facetami - mam totalnie odwrotnie Kompletnie mi się tacy nie podobają - u mnie ideał mężczyzny jest bardziej zbliżony do Sabbaciego Muskularny, ale nie w nadmiarze, krępy - mocno zbudowany. A nawet jak szczuplejszy niż wymagam, to musi mieć duże bary i widoczne mięśnie na plecach Chudzi kompletnie mnie nie kręcą, nie podoba mi się ani chudość mężczyzn, ani kobiet - to samo tyczy się grubości, nie lubię przesady w żadną stronę.
Jak leżę w łóżeczku i przede mną śpią takie wieeelkie plecy to... uhhh
Mam tak samo jak Ty

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Strachulcu, Lavenderfay, SpanishMyszko- dzięki za uściski. Zasnęłam wczoraj bez większych problemów, ale obudziłam się przed 4, przypomniałam sobie o wszystkim i z tego żalu nie mogłam dalej spać.

Nie chce mi się dzisiaj nic, a już najmniej iść do pracy i zajmować się codziennymi sprawami... Od razu po pracy jadę na weekend i też mi się nie chce- wolałabym zostać w domu i dwa dni nic nie robić, tylko czytać.
Marudna się trochę zrobiłam
Na pewno prędzej czy później Twój nastrój się poprawi, problemy się rozwiążą i już nie będziesz się niczym zadręczała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alessandro Nesta....jpg (27,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shevchenko....jpg (19,4 KB, 4 załadowań)
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 09:00   #42
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Jak coś się podoba, to wiele rzeczy można. J na razie tylko z drutami przegrywam I żałuję, ale bez haczyka na końcu ciągle mi wszystko spada i nie chce się zaczepiać. Nawet frywolitki są łatwiejsze od tego
Ja druty, szydełko i haftowanie mam w miarę opanowane, chociaż nie praktykuję obecnie
Z kolczykami mam jeden, ale za to poważny problem, nie umiem zrobić zgrabnych, okrągłych loopków Chyba kupię z 5 metrów drutu i będę się trenować wyginanie
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do facetów - kręcą mnie takie chude wypłoszki z chudą klatą, nie wiem skąd ja mam takie upodobania. Mój ideał -180 cm, 65 kg . Im bardziej szczupły tym lepiej
3/4 skoczków narciarskich by się łapało do tej kategorii Mój ulubiony Skispringer niestety by się nie załapał, bo za ładny jest

Nie znoszę być chora Chyba dobiorę się do regału z fantastyką. TŻ ma tam sporo książek, których jeszcze nie znam.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:06   #43
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię, że żałujesz. Mnie nawet podręczniki ze studiów żal wyrzucić (na szczęście większość powędrowała już w dobre ręce).

Jeśli już naprawdę nie mam miejsca, to najłatwiej mi oddać książkę komuś, o kim wiem, że przeczyta (a przynajmniej spróbuje).

A jak w trakcie studiów otworzyli Empik na Rynku (ten duży ), to myślałam, że zwariuję - najpierw z powodu wyboru (uwielbiam najpierw dokładnie pooglądać książkę, którą chcę kupić), a potem z powodu braku kasy na 90% tego, co chciałabym kupić

I też jakoś nawet 10 książka w tygodniu przyniesiona do domu nie wzbudzała we mnie najmniejszych wyrzutów sumienia (na szczęście mogłam przynosić nawet w czasach mieszkania z rodzicami - na książki mogłam przepuścić wszystko co miałam i nie usłyszałam złego słowa ).

Masę też znosiłam z bibliotek. I zazdrościłam mojej Przyjaciółce w USA ( i Ojcu), którzy nie mieli limitu 3-4 książek (ja z reguły w koszyku miałam z 8-10 i musiałam decydować czego nie wezmę), ale mogli pożyczyć... 30 naraz na cały miesiąc!

I jakbyś kiedyś znów się pozbywała biblioteki, to rzuć tu hasło, jestem pewna, że niejedna z nas chętnie je przygarnie - choćby na przechowanie A jak znów będziesz żałować, to zabierzesz z powrotem

Moja siostra jest w stanie odjąć sobie od ust ,a kupić książki .
Byłam kilka razy świadkiem - kupowała książki , a później nie miała za o żyć.
Akurat takie uzależnienie i nieumiarkowanie popieram.

Ja we wszystkim jestem umiarkowana jeśli chodzi o kupowanie, jestem świadomą konsumentką o!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:09   #44
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mnie jeszcze "kręci" ten pan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg count.jpg (27,4 KB, 9 załadowań)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:16   #45
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do facetów - kręcą mnie takie chude wypłoszki z chudą klatą, nie wiem skąd ja mam takie upodobania. Mój ideał -180 cm, 65 kg .
Poważnie mówisz?
Mój mąż (188cm) miał kiedyś 70kg - toż to obraz nędzy i rozpaczy jest.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:19   #46
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

serio, żeby nie było - też lubię ładne harmonijnie zbudowane ciało, ale w jakiś niewyjaśniony dla mnie sposób jak widzę taką chudziutką tyczkę, to mnie coś w niej szalenie pociąga
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:21   #47
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Poważnie mówisz?
Mój mąż (188cm) miał kiedyś 70kg - toż to obraz nędzy i rozpaczy jest.
Przyznaję rację
To już nie facet tylko chudziutki szczypiorek, po prostu szparag... () Ja jednak zdecydowanie wolę jak mężczyzna ma to i owo, nie kręcą mnie wystające spod klaty żebra.
No ale każdy ma inny gust
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:34   #48
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Tam zaraz żebra Szczupły facet też może mieć zarys mięśni czy wysportowaną sylwetkę. Chodzi o to, że jak mam wybrać "szparaga" a faceta o budowie typu "misiek", to mnie kręcą te "szparagi".


Oczywiście nie mam tu na myśli mężczyzny jako człowieka, jak się zakocham w jakimś "miśku" na zabój to nie będzie mocnych Ale my tu rozmawiamy przecież na wesoło o męskiej fizjonomi
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 09:38   #49
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Mój TŻ też jest chudy, ale jak dobrze wygląda!
A ja jak tak dalej pójdzie to będę się obok niego toczyć
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 10:06   #50
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
serio, żeby nie było - też lubię ładne harmonijnie zbudowane ciało, ale w jakiś niewyjaśniony dla mnie sposób jak widzę taką chudziutką tyczkę, to mnie coś w niej szalenie pociąga
Może to jakiś instynkt opiekuńczy się w Tobie Madziu uruchamia?

Ja tam jednak lubię zginąć w męskich ramionach, zdecydowanie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 10:25   #51
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Może to jakiś instynkt opiekuńczy się w Tobie Madziu uruchamia?
A ja się zawsze odgrażam, że nie będę żadnego faceta niańczyć, opiekować się nim i pełnić rolę drugiej mamy Ale ja może nie wszystko o sobie jeszcze wiem, Kropko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 10:44   #52
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja tam jednak lubię zginąć w męskich ramionach, zdecydowanie.
Ja również
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 10:58   #53
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Scent Bar III

A ja lubię u faceta siwe (szpakowate) włosy
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:01   #54
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
A ja lubię u faceta siwe (szpakowate) włosy
Włosy jak włosy, nawet przed 30 facet może mieć już posiwiałe, ale kościom mówię zdecydowane "nie"
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:33   #55
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

wszyscy moi faceci byli chudzi,jakos lubie ten typ swoja droga ciekawe czemu, chociaz nie powiem ze nie lubie popatrzec na jakies lekko umiesnione ciacho ale gora miesni jest dla mnie oblesna
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:33   #56
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
A ja lubię u faceta siwe (szpakowate) włosy

Szpanowate włosy są mniodzio i do tego jeszcze zgrabny tyłeczek
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:38   #57
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar III

Fetysze?
a trzeba sie do 3 ograniczyc?
No dobra:
zadbane dłonie, tyłeczek (kompletnie odpada taki plaskawy) i głos (uwielbiam głos Connery-ego i Zębatego).

A niepohamowane zakupy i brak ograniczeń równoważny z utratą (prawie całkowita) rozumku to:
Perfumy, kosmetyki kolorowe i bielizna.

A najlepiej jak ten moj "fetysz vel facet" siedzi na motocyklu. Ew. dopuszczam opcje zauważenia fetysza/usłyszenia jak JA siedzę na motocyklu.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Szczególnie, że u mnie remontu nie przetrwało kilka setek książek. Do teraz żałuję ich wywalenia. Nie bić proszę...
Tez po każdym przetrzebianiu połek z ksiazkami poźniej zaczynam załowac ze czegos sie pozbyłam.
Jednak ilość miejsca mam ograniczona a półek na suficie jak narazie nie przewiduję.

Książki które wg Mnie sa jakieś takie "lepsze" oddaję do biblioteki.
"Gorszego" sortu zostawiam w miejscach publicznych z wklejką w środku: "Jestem książką Wędrowniczką. Chcesz Mnie to weź i przeczytaj. Potem daj mi podróżować dalej do kogoś innego".
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:39   #58
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A ja się zawsze odgrażam, że nie będę żadnego faceta niańczyć, opiekować się nim i pełnić rolę drugiej mamy Ale ja może nie wszystko o sobie jeszcze wiem, Kropko


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja również


Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
A ja lubię u faceta siwe (szpakowate) włosy
To mnie rajcuje średnio, ale i tak prędzej czy później każdy będzie miał, więc...

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Włosy jak włosy, nawet przed 30 facet może mieć już posiwiałe, ale kościom mówię zdecydowane "nie"

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
wszyscy moi faceci byli chudzi,jakos lubie ten typ swoja droga ciekawe czemu, chociaz nie powiem ze nie lubie popatrzec na jakies lekko umiesnione ciacho ale gora miesni jest dla mnie oblesna
Górę mięśni to pewnie mało która ma w domu.

Ale powiem Wam w sekrecie, że jak widzę faceta o budowie typu Pudzian to mnie pusty śmiech ogarnia. Jakie to jest śmieszne zjawisko... dupne bary, brak szyi zwykle, jajogłowe toto, dupka jak ziarnko kawy i taki nuzie jak koralinki na nitce, pęk, pęk...

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Szpanowate włosy są mniodzio i do tego jeszcze zgrabny tyłeczek
koniecznie w jeansach
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:40   #59
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
A ja lubię u faceta siwe (szpakowate) włosy
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Szpanowate włosy są mniodzio i do tego jeszcze zgrabny tyłeczek
Oj tak...
Na przykład Jose Mourinho, niby młodość ma już za sobą, ale jest niczego sobie... ("Stary, ale jary" ) ()
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jose_Mourinho.jpg (22,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mourinho_Jose.jpg (29,5 KB, 11 załadowań)
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 11:41   #60
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

koniecznie w jeansach

takich lekko opiętych


Myszko
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.