Internetowe randki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-24, 00:12   #31
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Internetowe randki

Ja o swoich poznaniach przez internet nie będe pisać, bo akurat nie mam nastroju jednakże wszędzie tak jak i w życiu poznaje się i panów fajnych, miłych i takich, którzy szukają np.kochanki
Natoimast moja przyjaciółka miała pewne zdarzenie związane z tym o czym w temacie. Poznała pana bardzo miło im się rozmawiało znajomość poszła dalej, wymienili sie mailami i nr.gg, gadali godzinami, ona oczywiście wypieki na twarzy, bo gadała z nim nawet w pracy śmiem twierdzić, że się zauroczyła vel zakochała On Jej robił juz poważne i głębokie wyznania pisał do niej czule i słodko, więc postanowili się wymienić fotkami. I cóż pan z miłego i słodkiego stał się zdystansowany i zachowawczy a tak dobrze szło i zdechło Oj mężczyzni, mężczyzni
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-24, 06:23   #32
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Internetowe randki

Smoczyca napisał(a):
> myslę ze kiedys musimy zorganizować jakiś wielki zlot wszystkich wizażanek żebyśmy wszystkei mogły się zobaczyć

Oo tak! Jestem za!


P.S. Chyba sie z nim spotkam ale dopiero po swietach Jeszcze sie troszke boje Moze do tego czasu przezwycieze lek Ojej zebym mu sie tylko spodobala
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-24, 09:43   #33
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Internetowe randki

jejjjjjj wielki zlot wizażanek ..popieram
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 20:01   #34
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Re: Internetowe randki

Z tymi znajomościami różnie bywa. W wakacje chciałam się koniecznie z kimś z netu spotkać, więc znalazłam byle jakiego chłopaka na gg i się z nim umówiłam (teramin spotkania był za 3 dni). W tym czasie trochę gadaliśmy, i ja wyobrażałam sobie Bóg wie co. Na spotkanie przyszłam z koleżanką, a on z kolegą. Okazało się, że jest o wiele niższy niż mówił i... oględnie mówiąc, niezbyt urodziwy. Tamto spotkanie nie wypaliło, ale po jakimś miesiącu odnalazł mnie na gg i znów zaczęliśmy gadac, a teraz jest moim dobrym netowym kumplem .
Mam też jednego przyjaciela z drugiego końca Polski. Przyjaźnię się z nim od 2-ch lat, ale dotąd wysyłaliśmy sobie tylko zdjęcia, a niedawno zaczął mówić, że może przyjedzie do mojego miasta (bo ma tam kumpla), ale jak na razie nie wiadomo, bo mówi ze nie ma kasy, a na przenocowanie u kolegi chyba nie ma szans, bo dawno z nim nie gadał (jego też zna tylko z gg). Ale jak on w końcu do mojej małej mieściny zawita, to nie wiem czy się z nim spotkam. W końcu on jest dużo starszy (bodajże 8 lat ), a poza tym później moglibyśmy przestać tyle gadać, bo np. na spotkaniu byśmy nieiwle wogle rozmawiali.

Mówiąc krótko z tymi spotkaniami różnie bywa, po prostu zależy na kogo się trafi, brzydkich a fajnych ludzi radzę zostawić sobie na kumpli lub tylko kolegów (oby tylko nas nikt tak nie zostawiał )

Pozdrawiam
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 20:03   #35
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Re: Internetowe randki

Z tymi znajomościami różnie bywa. W wakacje chciałam się koniecznie z kimś z netu spotkać, więc znalazłam byle jakiego chłopaka na gg i się z nim umówiłam (teramin spotkania był za 3 dni). W tym czasie trochę gadaliśmy, i ja wyobrażałam sobie Bóg wie co. Na spotkanie przyszłam z koleżanką, a on z kolegą. Okazało się, że jest o wiele niższy niż mówił i... oględnie mówiąc, niezbyt urodziwy. Tamto spotkanie nie wypaliło, ale po jakimś miesiącu odnalazł mnie na gg i znów zaczęliśmy gadac, a teraz jest moim dobrym netowym kumplem .
Mam też jednego przyjaciela z drugiego końca Polski. Przyjaźnię się z nim od 2-ch lat, ale dotąd wysyłaliśmy sobie tylko zdjęcia, a niedawno zaczął mówić, że może przyjedzie do mojego miasta (bo ma tam kumpla), ale jak na razie nie wiadomo, bo mówi ze nie ma kasy, a na przenocowanie u kolegi chyba nie ma szans, bo dawno z nim nie gadał (jego też zna tylko z gg). Ale jak on w końcu do mojej małej mieściny zawita, to nie wiem czy się z nim spotkam. W końcu on jest dużo starszy (bodajże 8 lat ), a poza tym później moglibyśmy przestać tyle gadać, bo np. na spotkaniu byśmy nieiwle wogle rozmawiali.

Mówiąc krótko z tymi spotkaniami różnie bywa, po prostu zależy na kogo się trafi, brzydkich a fajnych ludzi radzę zostawić sobie na kumpli lub tylko kolegów (oby tylko nas nikt tak nie zostawiał )

Pozdrawiam
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 21:57   #36
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: Internetowe randki

Nie mogę się powstrzymać i tylko króciutko pozwolę sobie się wtrącić ocierając się zaledwie o temat główny, bardziej skupiając się na wątku pobocznym
Powiem jak to zwykle u mnie sprawa wygląda, bo wydaje mi się, że całkiem inaczej niż w znakomitej większości przypadków: dla mnie życie jest przewrotne i zupełnie nieprzewidywalne, a to z tej prostej przyczyny, iż prawie zawsze związuje się z facetami, na których na samym początku znajomości nie zwróciłam w ogóle uwagi albo nawet więcej: zupełnie mi się nie podobali
Potem nagle dzieje się coś( czytaj: chemia albo kto to tam wie co ), zaczynam się z kimś fantastycznie rozumieć, mamy wiele wspólnych tematów do rozmowy, podobne zainteresowania i poglądy i ... nawet się nie obejrzę, jak jestem "ugotowana" W tym samym nieomal momencie facet zaczyna mi się podobać Prawie niewiarygodne, ale prawdziwe Dlatego też zawsze z pełną świadomością faktów znanych mi z autopsji z dużą dozą ostrożności podchodzę do czysto, że to tak pozwolę sobie ująć, estetycznych doznań , bo tak naprawdę odgrywają one znikomą rolę w wyborze partnera, moim skromnym zdaniem, oczywiście

W ogóle wszystko co z Miłością związane jest niezwykłe, nieprzewidywalne i jakby magiczne...

Wielka dla Wszystkich
Beza
Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 22:51   #37
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 166
Re: Internetowe randki

Ekhm... W internecie można poznawać człowieka, bo się z nim tylko rozmawia i wygląd fizyczny gra drugie skrzypce ? No cóż, jest to pogląd o tyle szczytny i idealistyczny, co śliski i mało prawdziwy.
Dziewczyny, nie bądźcie naiwne - za pomocą literek w mailach, czatach czy gg można się pięknie wykreować na zupełnie inną osobę i równie pięknie mydlić oczy. Nie mówię tu nawet o skrajnościach typu "stary brzuchaty pan koło pięćdziesiątki podszywa się pod piękną, młodą i biuściastą blondynkę". Mówię o tym, że bardzo często ludzie traktujący internet jako główne źródło znajomości są skrzywieni, pod tym względem, że udawanie kogoś kim nie są wchodzi im w krew. Trzeba uważać na tzw. inteligentnych wariatów, którzy potrafią być niebezpieczni... To z mojego doświadczenia, aczkolwiek może mam taką osobowość, która przyciąga świrów, którzy na odmowę reagują... w bardzo nieprzyjemny sposób.

Oczywiście nie chcę tu demonizować do końca internetu, poznałam też kilka sensownych osób, ale żadna z tych znajomości jakoś nie przetrwała próby czasu.
Od dłuższego czasu znajomości internetowe damsko-męskie w ogóle nie leżą w orbicie moich zainteresowań i życzę sobie, żeby tak pozostało.

Jedynie na Wizażu jakoś czuję się w miarę bezpiecznie i komfortowo... ale to inny typ aktywności internetowej.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-27, 09:43   #38
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Internetowe randki

Ja z Olą poznaliśmy się w kawiarence internetowej - tzw. Czacie... takim starej daty, jeszcze w Javie i PHP robionym... potem były zloty, spotkania....
Daleki jestem od krytyki tej metody poznawania swojej miłości, owszem... jest warunek : rozmówca musi być szczery, więc do pierwszego spotkania nie wolno inwestować uczuć i emocji ... w necie jak w życiu - sporo blagierów..
Ale na poparcie powiem że znam kilka..naście a może już -dziesiąt udanych par internetowych, których nie ograniczała odległość ... jednak wiem po sobie i Oli (Wrocław-Ciechanów), że to wymaga odważnych decyzji - ale opłacało się

Nie wieszajcie psów na randkach w Necie - bo ja jestem szczęśliwy że mam Oleńkę... z internetu..

Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 11:33   #39
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: Internetowe randki

no prosze jak też to zycie potrafi płatać figle... Wiesz, że ja tez poznałam kiedys w necie kogos bbb ciekawego - cudnie nam sie gawędziło i... spotkaliśmy sie. Ten ciag dalszy był dla nas sporym zaskoczeniem - opowiem jak sie w końcu spotkamy! A'propos - kiedy to by mogło byc ??? całusy juz poświateczne , pa
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 12:35   #40
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Internetowe randki

A moim zdaniem jest tak, że można poznać kogoś fajnego przez net, ale nie mozna się zakochać. Bo żeby kogoś pokochać, trzeba się z nim znać osobiście... To moje zdanie.

Niestety, ja poznałam chłopaka, który wydawał mi się ideałem, a na co dzień to taka medna jest... Niestety, jestem z nim w klasie.

I nie podoba mi się nie dlatego, że nie jest najurodziwszy, tylko dlatego, że jest beznadziejny z charakteru. Ja mam chyba jakiś spaczony gust, bo podobają mi się ci, których moje koleżanku uważają za średnich delikatnie mówiąc. No, tacy przeciętni... Nie wiem, jakoś nigdy nie latałam za tymi, co to za nimi pół szkoły lata.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 12:58   #41
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Internetowe randki

Mandarynko kochana - to pewnei do mnie było
wysyłam Ci mailika napisze Ci w nim co i jak, powiedz kiedy masz czas, czy np jutro albo w poniedzialek
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-27, 16:08   #42
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Internetowe randki

Czyli jak i widac na Twoim przykladzie, roznie sie te polowki dobieraja, a dla kazdej z nas wazne jest co innego Dlatego internetu nie mozna skreslac i naprawde jest to niezle zrodlo na poznanie wielu ludzi. Osobiscie poznalam juz ponad 100 osob w ten sposob (90% poprzez pewna liste dyskusyjna), dzieki tym ludziom spotkalam sie z ukochanym zespolem, i zawdzieczam im wiele cudownych chwil. A od 2 lat interetowi zawdzieczam cudownego faceta I nie wydaje mi sie, zebym byla szczesciara, tylko chyba nie dystansuje sie az tak bardzo do wszystkich, wierzac ze klamia albo ubarwiaja rzeczywistosc, lecz po prostu sama bedac szczera, wymagam tej szczerosci od innych. I tyle
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 17:42   #43
blondie_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 25
Re: Internetowe randki

hejka! sama kiedys duzo przesiadywalam na czacie...i spotkalam sie tez pare razy z kims z neta...na ogół bylo to troche nietrafione...wiem,że niektóe dziewczyny boja sie ze nie znajda tematów do rozmowy - ja nie mialam z tym problemu,po prostu gadalismy o wszystkim i niczym nie bylo jakiejs bariery,traktowalam to z duzym dystansem,nie przejmując sie co o mnie pomysli dana osoba i chyba dobrze na tym wyhcodzilam..ale..no wlasnie..wyglad...nie powiem zeby byli brzydcy,bo tak sie nie zdarzylo,ale..hm..trudno okreslic po prostu brak tego "czegos"....
blondie_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 19:00   #44
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Internetowe randki

Ja na czacie poznalam mojego najlepszego przyjaciela! Nie zawiódł mnie dotychczas i zawsze jest przy mnie chociaż dzieli nas odleglość..oczywiscie spotykamy się ,na szczęście on ma taki charakter pracy ze duzo podróżuje po swiecie i po Polsce. Tak balam sie pierwszego spotkania ale...tak milo,fajnie nam sie rozmawialo i zaryzykowalam.. oczywiscie wybralam najbardziej zaludnione miejsce w moim miescie (gdzie on byl przejazdem) i...bylo fantastycznie..gadaliśmy bez przerwy jak bysmy znali się od lat i nie tylko z czatu... teraz codziennie wysylamy sobie sms-a na dzień dobry , pamietamy o imieninach,urodzinach,swi etach,czatujemy,emailujem y,gadamy na gadu-gadu ,przez tel..był przy mnie gdy mialam operacje i po,... no i oczywiscie spotykamy sie kiedy to tylko jest mozliwe. Podkresklam ze jest to kumpel ale w milość taka jak pisze Tygrys też wierzę! :Pozdróffffka!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 08:08   #45
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Internetowe randki

lejka napisał(a):
> Ja mam chyba jakiś spaczony gust, bo podobają mi się ci, których moje koleżanku uważają za średnich delikatnie mówiąc. No, tacy przeciętni... Nie wiem, jakoś nigdy nie latałam za tymi, co to za nimi pół szkoły lata.

ja też tak miałam Lejuś .
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 08:19   #46
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Internetowe randki

>sarenka napisał(a):
> lejka napisał(a):

Za mną zawsze latały te niewidzialne ;P
... słowem nikt nigdy za mną nie latał

ale taki los Karakanów

Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 12:13   #47
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Internetowe randki

Ja swojego Kota poznałam na ircu, rozmawialiśmy prawie rok na sieci, potem się spotkaliśmy, jesteśmy ze sobą 3 lata a w sierpniu bierzemy ślub .
Intuicja Kobitki intuicja , bo nie przeczę,że w necie można spotkać młotów i nie tylko, którzy kłamią, mydlą oczy itd., ale można również spotkać swoją drugą połowkę a doległość wtedy nie gra roli, w naszym przypadku Warszawa- Ostrów Wlkp. a w mojej siostry Wrocław- Toruń(również poznali się przez neta a obecnie są małżeństwem )

Życzę wytrwałości w poszukiwaniu swojej połóweczki
"Szukajcie a znajdziecie- powiedział Bóg i schował"

Nefretete
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.