KOMÓRKA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-04, 14:48   #1
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90

KOMÓRKA


Mam taki w pewnym sensie problem. Od jakiegoś czasu mam komórke, ale nie odpowiadają mi jej możliwości. Moja mama ma taką samą, i może dla niej pasuje, ale jak na moje "młodzieżowe" potrzeby to ma trochę za mało funkcji. Dodam jeszcze tylko, że to Ericsson T20s, wogle jakiś dziwny z klapką itd. Szczególnie SMS'y są za krótkie, często nie mogę wszystkiego ważnego napisać i trzeba jeszcze jednego SMS wysyłać. No więc szukam telefonu który by posiadał: (oznaczone gwiazdką są konieczne, inne nie):
- długie SMS-y*
- możliwość ściągania log i dzwonków*
- SMS-y graficzne
- wymienne obudowy
- wybieranie głosowe
No i po prostu żeby był ładny i najlepiej tani. Ogółem jakiś bajerancki i szpanerski tylko nic w stylu Nokia N-Gage, bo chodzi mi o taki telefon żeby można było do szkoły nosić bez większego strachu że ktoś mi go ukradnie . Czy mogłybyście mi jakiś polecić?? Piszcie, drogie Wizażanki, jakie Wy macie telefony, może ile płacicie abonamentu czy coś? Albo w jakiej sieci?

Pozdrawiam i z góry dzięki!
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 15:12   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: KOMÓRKA

Arillian napisał(a):
> Mam taki w pewnym sensie problem. Od jakiegoś czasu mam komórke, ale nie odpowiadają mi jej możliwości. Moja mama ma taką samą, i może dla niej pasuje, ale jak na moje "młodzieżowe" potrzeby to ma trochę za mało funkcji. Dodam jeszcze tylko, że to Ericsson T20s, wogle jakiś dziwny z klapką itd. Szczególnie SMS'y są za krótkie, często nie mogę wszystkiego ważnego napisać i trzeba jeszcze jednego SMS wysyłać. No więc szukam telefonu który by posiadał: (oznaczone gwiazdką są konieczne, inne nie):
> - długie SMS-y*
> - możliwość ściągania log i dzwonków*
> - SMS-y graficzne
> - wymienne obudowy
> - wybieranie głosowe
> No i po prostu żeby był ładny i najlepiej tani. Ogółem jakiś bajerancki i szpanerski tylko nic w stylu Nokia N-Gage, bo chodzi mi o taki telefon żeby można było do szkoły nosić bez większego strachu że ktoś mi go ukradnie . Czy mogłybyście mi jakiś polecić?? Piszcie, drogie Wizażanki, jakie Wy macie telefony, może ile płacicie abonamentu czy coś? Albo w jakiej sieci?
>
> Pozdrawiam i z góry dzięki!

Ja niedawno kupiłam Nokię 6100. Ma wszystkie wymienione przez Ciebie funkcje oprócz wybierania głosowego (bo do każdej osoby można przypisać do 5 numerów telefonicznych, więc wybieranie głosowe byłoby bez sensu). Te aparaty są w promocjach chyba we wszystkich sieciach (ja mam w Plusie), ale z tych droższych (tzn. ok. 120 - 300 zł w zależności od wybranego abonamentu). Jego pozostałe zalety to bardzo pojemna bateria (przy normalnym używaniu do rozmów i SMSów wytrzymuje tydzień bez ładowania), wiadomości multimedialne, tzw. SMSy łączone (czyli te, o które Ci chodzi - do 350 znaków), GPRS, dzwonki polifoniczne i różne inne funkcje, których jeszcze nie rozgryzłam, bo mam go od 2 tygodni. Jest przy tym malutki i leciutki, obudowa wymienna, różne kolory.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.