Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 21:21   #1771
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

może to takie sobie ale nie zapomnę tekstu jaki uslyszalam od exa przy rozstaniu:
- a wiesz, zaluje, ze nie gralem na dwa fronty... BO MOGŁEM.
szczegolnie ze pare minut wczesniej wrecz blagal zebym z nim nie zrywala
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:23   #1772
G a b i
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
GG do G a b i
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

hahahahah to trzeba mu bylo powiedziec ze ty skorzystalas z takiej mozliwosci to by mial mine dopiero plaskiego mu!!!
G a b i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:38   #1773
myk myk
Raczkowanie
 
Avatar myk myk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 335
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Maritia Pokaż wiadomość
może to takie sobie ale nie zapomnę tekstu jaki uslyszalam od exa przy rozstaniu:
- a wiesz, zaluje, ze nie gralem na dwa fronty... BO MOGŁEM.
szczegolnie ze pare minut wczesniej wrecz blagal zebym z nim nie zrywala
No to moj przy zrywaniu (ja zrywalam, wiec zostala urazona jego duma heh - jesli jakakolwiek w ogole posiadal) On ogolnie skruszony, ale nagle chyba wyszla z niego cala zlosc i palnal: Mam nadzieje, ze jakis nastepny koles nie bedzie Cie podrywal ze wzgledu na Twoje cycki (mam dosc duze)
A ja: czyli Ty tylko ze wzgledu na to ze mna byles??
On: nie nie, zle to zrozumialas. Chodzilo mi, zebys nie trafila na kolesia, ktoremu chodzi o jedno tylko.
Musial znalezc jakies wytlumaczenie, ale wiem ze co innego mial na mysli, bo innym tonem mowil to o 'cyckach'. Z taka ironia...
Na szczescie to dawno i nieprawda ufff
__________________
All my friends say that of course its gonna get better
Gonna get better
Better better better better
Better better better
myk myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:57   #1774
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez myk myk Pokaż wiadomość
No to moj przy zrywaniu (ja zrywalam, wiec zostala urazona jego duma heh - jesli jakakolwiek w ogole posiadal) On ogolnie skruszony, ale nagle chyba wyszla z niego cala zlosc i palnal: Mam nadzieje, ze jakis nastepny koles nie bedzie Cie podrywal ze wzgledu na Twoje cycki (mam dosc duze)
A ja: czyli Ty tylko ze wzgledu na to ze mna byles??
On: nie nie, zle to zrozumialas. Chodzilo mi, zebys nie trafila na kolesia, ktoremu chodzi o jedno tylko.
Musial znalezc jakies wytlumaczenie, ale wiem ze co innego mial na mysli, bo innym tonem mowil to o 'cyckach'. Z taka ironia...
Na szczescie to dawno i nieprawda ufff
Zachował się chamsko. Mogłaś mu natrzaskać

Ja nie wiem czemu gdy dziewczyna zrywa z facetem to oni zaczynają wygadywać takie głupoty tylko po to żeby tą dziewczynę pogrążyć i obrazić. Nie rozumiem tego.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 10:42   #1775
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Zachował się chamsko. Mogłaś mu natrzaskać

Ja nie wiem czemu gdy dziewczyna zrywa z facetem to oni zaczynają wygadywać takie głupoty tylko po to żeby tą dziewczynę pogrążyć i obrazić. Nie rozumiem tego.
Muszą jakoś obronić swój honor i zachować twarz, żeby nie wyszło na to że są takimi "ciotami". Jak powiedzą tak chamski tekst to czują się lepiej, tak jakby kwita ;s
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 10:52   #1776
myk myk
Raczkowanie
 
Avatar myk myk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 335
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

No pewnie na chwile mu ulzylo. W ogole z nim duzo takich niekulturalnych historii sie wiaze. Na poczatku dzentelman a pozniej totalny egoista. Az mi sie niedobrze robi jak o nim pomysle. Dobrze ze na forum mozna sie hmm wykrzyczec?
__________________
All my friends say that of course its gonna get better
Gonna get better
Better better better better
Better better better
myk myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 11:01   #1777
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez myk myk Pokaż wiadomość
No pewnie na chwile mu ulzylo. W ogole z nim duzo takich niekulturalnych historii sie wiaze. Na poczatku dzentelman a pozniej totalny egoista. Az mi sie niedobrze robi jak o nim pomysle. Dobrze ze na forum mozna sie hmm wykrzyczec?
Można wygarnąć co nieco
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 11:16   #1778
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Od tego jest forum, a szczególnie ten wątek
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:07   #1779
myk myk
Raczkowanie
 
Avatar myk myk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 335
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dziewczynyyy !!!!!
Koniecznie obejrzyjcie film na Tv4 "Gra dla dwojga" Ogladam i super jest. Mowi o zagrywkach kobiet wzgledem facetow i odwrotnie. Swietne rady! Trwa juz 45 min ale warto bo co chwile jakies rady leca
__________________
All my friends say that of course its gonna get better
Gonna get better
Better better better better
Better better better
myk myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:57   #1780
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez myk myk Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy !!!!!
Koniecznie obejrzyjcie film na Tv4 "Gra dla dwojga" Ogladam i super jest. Mowi o zagrywkach kobiet wzgledem facetow i odwrotnie. Swietne rady! Trwa juz 45 min ale warto bo co chwile jakies rady leca
Uuuu... nie widziałam
Ale może jeszcze poleci niedługo.
A cóż za rady podłapałaś?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:58   #1781
myk myk
Raczkowanie
 
Avatar myk myk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 335
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

(Skopiowalam moja wypowiedz z innego watku bo za duzo pisania)

Ogolnie chodzilo, ze kobieta przylapala swojego faceta w klubie z inna laska. Byc moze gdyby nie to, to by sie nawet przespal z tamta laska. Ale kiedy zobaczyl swoja dziewczyne to mu sie glupio zrobilo i zalowal ze sie z inna spotkal. Nastepny etap filmu polegal na tym, ze i on i ona kombinuja jak wkurzyc siebie nawzajem, chociaz bardzo siebie kochali. Polegalo to na zagrywkach taktycznych, ze niby im nie zalezy No to np:

1. Przyjsc do faceta niby oddac jego rzeczy bo to koniec, pieknie sie ubrac. Kiedy nas zaprosi do srodka to odmowic. Kiedy on bedzie nalegal/prosil(w filmie tak bylo) to wejsc pocalowac go namietnie i sie ulotnic.

Brzmi tandetnie ale ogolnie to wszystko w filmie bylo powiazane i fajnie wszystko sie zlepialo.

2. Oczywiscie nie odbierac od razu tel od niego. Ona np miala sekretarke i byla w domu ale nie odbierala a on kilkanascie razy dzwonil

3. Byli na jakims bankiecie (oddzielnie) i kazdy z kims innym flirtowal zeby wzbudzic zazdrosc.

Ogolnie takie sceny z filmow niekoniecznie z zycia ale duzo sie zgadzalo

Duzo tego bylo ale dlugo by pisac. W ogole jak tak opowiadam to troche glupie sie wydaje ale w filmie naprawde przemyslane to bylo. Naprawde polecam. Pozytywny filmik ogolnie
__________________
All my friends say that of course its gonna get better
Gonna get better
Better better better better
Better better better
myk myk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 09:25   #1782
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez myk myk Pokaż wiadomość
(Skopiowalam moja wypowiedz z innego watku bo za duzo pisania)

Ogolnie chodzilo, ze kobieta przylapala swojego faceta w klubie z inna laska. Byc moze gdyby nie to, to by sie nawet przespal z tamta laska. Ale kiedy zobaczyl swoja dziewczyne to mu sie glupio zrobilo i zalowal ze sie z inna spotkal. Nastepny etap filmu polegal na tym, ze i on i ona kombinuja jak wkurzyc siebie nawzajem, chociaz bardzo siebie kochali. Polegalo to na zagrywkach taktycznych, ze niby im nie zalezy No to np:

1. Przyjsc do faceta niby oddac jego rzeczy bo to koniec, pieknie sie ubrac. Kiedy nas zaprosi do srodka to odmowic. Kiedy on bedzie nalegal/prosil(w filmie tak bylo) to wejsc pocalowac go namietnie i sie ulotnic.

Brzmi tandetnie ale ogolnie to wszystko w filmie bylo powiazane i fajnie wszystko sie zlepialo.

2. Oczywiscie nie odbierac od razu tel od niego. Ona np miala sekretarke i byla w domu ale nie odbierala a on kilkanascie razy dzwonil

3. Byli na jakims bankiecie (oddzielnie) i kazdy z kims innym flirtowal zeby wzbudzic zazdrosc.

Ogolnie takie sceny z filmow niekoniecznie z zycia ale duzo sie zgadzalo

Duzo tego bylo ale dlugo by pisac. W ogole jak tak opowiadam to troche glupie sie wydaje ale w filmie naprawde przemyslane to bylo. Naprawde polecam. Pozytywny filmik ogolnie
To trzeba będzie obejrzeć, bo może okazać się pomocny, a i ciekawy
Dzięki z info.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:23   #1783
Giselle90
Raczkowanie
 
Avatar Giselle90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 31
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

.
__________________
Pozbawiona wiary, pozbawiona nadziei,
Pozbawiona radości, pozbawiona sumienia.
Za parę groszy będzie wierną kochanką.
Uwierzy w każde Twoje najpodlejsze kłamstwo
Byle mieć złudzenie ciepła i miłości


"W ŻYCIU MOŻNA LICZYĆ TYLKO NA SIEBIE. A I TEGO NIE RADZE"


Edytowane przez Giselle90
Czas edycji: 2008-08-20 o 22:15
Giselle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:55   #1784
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Giselle90 Pokaż wiadomość
Za to mi facet powiedział:
"Jesteś gruba, twoja siostra jest ładniejsza od ciebie i przynajmniej jest chuda"


i jest z Twoją siostrą?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:15   #1785
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość


i jest z Twoją siostrą?
Ta siostra musiałaby mało szanować ją (siostrę) i siebie, aby być z takim gościem (który patrzy tylko na kg i śmie na głos porównywać dwie kobiety).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:29   #1786
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Giselle90 Pokaż wiadomość
Za to mi facet powiedział:
"Jesteś gruba, twoja siostra jest ładniejsza od ciebie i przynajmniej jest chuda"


Dzizas

wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 23:03   #1787
Giselle90
Raczkowanie
 
Avatar Giselle90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 31
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Nie jest z nim na szczęście...
__________________
Pozbawiona wiary, pozbawiona nadziei,
Pozbawiona radości, pozbawiona sumienia.
Za parę groszy będzie wierną kochanką.
Uwierzy w każde Twoje najpodlejsze kłamstwo
Byle mieć złudzenie ciepła i miłości


"W ŻYCIU MOŻNA LICZYĆ TYLKO NA SIEBIE. A I TEGO NIE RADZE"

Giselle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:22   #1788
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Giselle90 Pokaż wiadomość
Za to mi facet powiedział:
"Jesteś gruba, twoja siostra jest ładniejsza od ciebie i przynajmniej jest chuda"
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:26   #1789
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ta siostra musiałaby mało szanować ją (siostrę) i siebie, aby być z takim gościem (który patrzy tylko na kg i śmie na głos porównywać dwie kobiety).
I takie rzeczy się zdarzają...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 15:24   #1790
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

mój wczoraj na meczu upił się tak, że nie widzial nawet jaki byl wynik, a potem zwyzywal mnie, kazal mi spierdalac, potem napisal mi chamskiego smsa, na mieszkaniu smial sie ze mnie, i dalej mi wrzucal, potem wmawial mi ze to moja wina, a dzisiaj nic nie pamieta, i poszedl mi na poczte wyslac list.

nie wiem czy z nim rozmawiac czy nie, nie mam za bardzo cohoty...
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 15:38   #1791
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Zwyzywał Cie za nic ?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 15:45   #1792
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
mój wczoraj na meczu upił się tak, że nie widzial nawet jaki byl wynik, a potem zwyzywal mnie, kazal mi spierdalac, potem napisal mi chamskiego smsa, na mieszkaniu smial sie ze mnie, i dalej mi wrzucal, potem wmawial mi ze to moja wina, a dzisiaj nic nie pamieta, i poszedl mi na poczte wyslac list.

nie wiem czy z nim rozmawiac czy nie, nie mam za bardzo cohoty...

co za cham... a przeprosil chociaz?? .... faceci :/
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:04   #1793
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
mój wczoraj na meczu upił się tak, że nie widzial nawet jaki byl wynik, a potem zwyzywal mnie, kazal mi spierdalac, potem napisal mi chamskiego smsa, na mieszkaniu smial sie ze mnie, i dalej mi wrzucal, potem wmawial mi ze to moja wina, a dzisiaj nic nie pamieta, i poszedl mi na poczte wyslac list.

nie wiem czy z nim rozmawiac czy nie, nie mam za bardzo cohoty...
Wcale się nie dziwię, że nie masz ochoty. Zachowanie poniżej wszelkiej krytyki, tak jakby Twoją winą było, że Polska zremisowała zamiast wygrać... (bo domyślam się, że o to chodzi?)

Dupek.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:10   #1794
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię, że nie masz ochoty. Zachowanie poniżej wszelkiej krytyki, tak jakby Twoją winą było, że Polska zremisowała zamiast wygrać... (bo domyślam się, że o to chodzi?)

Dupek.
Nie, podobno nawet nie wiedział jaki jest wynik.

Ja bym zareagowała dużo gorzej. Na pewno na nie odzywaniu się by się nie skończyło Picie niczego nei usprawiedliwia. Wręcz niektórzy mówią, że wychodzi z człowiek a cała prawda.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:20   #1795
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Nie, podobno nawet nie wiedział jaki jest wynik.
No tak, nie doczytałam
To tym bardziej było to żałosne, chociaż nawet znajomość wyniku by tego nie usprawiedliwiała. Zachował się jak cham i prostak,
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:49   #1796
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Nie, podobno nawet nie wiedział jaki jest wynik.

Ja bym zareagowała dużo gorzej. Na pewno na nie odzywaniu się by się nie skończyło Picie niczego nei usprawiedliwia. Wręcz niektórzy mówią, że wychodzi z człowiek a cała prawda.
zgadza sie nic go nie usprawiedliwia!
nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu, ale ostro by na pewno bylo..
nie wyobrazam sobie w ogole takiej sytuacji
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:45   #1797
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
mój wczoraj na meczu upił się tak, że nie widzial nawet jaki byl wynik, a potem zwyzywal mnie, kazal mi spierdalac, potem napisal mi chamskiego smsa, na mieszkaniu smial sie ze mnie, i dalej mi wrzucal, potem wmawial mi ze to moja wina, a dzisiaj nic nie pamieta, i poszedl mi na poczte wyslac list.

nie wiem czy z nim rozmawiac czy nie, nie mam za bardzo cohoty...

Co za cham i prostak!! Jak długo z nim jesteś? Jeśli krótko to ja bym sobie dała spokój z takim gościem... Upije się kiedyś znów i kto wie czy Cię nie pobije.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 16:48   #1798
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

no właśnie ja wiem, że picie tego nie usprawiedliwia, ale kto wie, jakbym ja się zachowała jakbym się upiła? ja się nie upijam, więc nie wiem.

przeprosił, i strasznie głupio mu było, ale to się powtarza po raz kolejny raz - on sam nie wie, dlaczego mu się taki agresor na mnie włączył. kiedy mu powiedziałam, dlaczego tak zareagował - że w zasadzie bez przyczyny, to strasznie się zdziwił.

zabronić mu pić nic nie da, bo i tak będzie pił. zresztą w naszym cudownym kraju alkoholików (w końcu alkoholizm to duma wszystkich Polaków ) to raczej nierealne, najwyżej by pił w tajemnicy i i tak powiedział, że niczego mi nie zagwarantuje. już kiedyś raz tak było - tzn nie zwyzywał mnie, ale narobił wtedy strasznych głupot i teraz mi powiedział, że on nad tym pracuje, żeby to sie nie powtarzało, ale nie gwarantuje mi niczego.

przynajmniej jest szczery w tym, co mówi, że będzie dalej tak robił...

w sumie to naprawdę się boję, że mnie kiedyś pobije, ale teraz to ja z nerwów nie wytrzymałam i rzuciłam w niego telefonem komórkowym, jak wyzywał mnie na mieszkaniu. Jestem z nim od około roku.
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 18:01   #1799
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
no właśnie ja wiem, że picie tego nie usprawiedliwia, ale kto wie, jakbym ja się zachowała jakbym się upiła? ja się nie upijam, więc nie wiem.

przeprosił, i strasznie głupio mu było, ale to się powtarza po raz kolejny raz - on sam nie wie, dlaczego mu się taki agresor na mnie włączył. kiedy mu powiedziałam, dlaczego tak zareagował - że w zasadzie bez przyczyny, to strasznie się zdziwił.

zabronić mu pić nic nie da, bo i tak będzie pił. zresztą w naszym cudownym kraju alkoholików (w końcu alkoholizm to duma wszystkich Polaków ) to raczej nierealne, najwyżej by pił w tajemnicy i i tak powiedział, że niczego mi nie zagwarantuje. już kiedyś raz tak było - tzn nie zwyzywał mnie, ale narobił wtedy strasznych głupot i teraz mi powiedział, że on nad tym pracuje, żeby to sie nie powtarzało, ale nie gwarantuje mi niczego.

przynajmniej jest szczery w tym, co mówi, że będzie dalej tak robił...

w sumie to naprawdę się boję, że mnie kiedyś pobije, ale teraz to ja z nerwów nie wytrzymałam i rzuciłam w niego telefonem komórkowym, jak wyzywał mnie na mieszkaniu. Jestem z nim od około roku.
dziewczyno, czy ty zwariowalas?
chocbys nie wiem jak go wkurzyla, jesli facet cie szanuje, nigdy cie nie zwyzywa, bez wgledu na to czy bedzie trzezwy czy pijany! a u ciebie zrobil to bez powodu, tylko dlatego ze sie upil
a ty jeszcze tlumaczysz, ze zabronic mu sie nie da bo i tak bedzie pil na dodatek jeszcze jakies uogolnienia, ze alkoholizm to duma Polakow! gdzie? pod budka z piwem? czy w gimnazjum, gdzie uczniaki sie przechwalaja, ktory bardziej sie upil? bo dorosli, dojrzali ludzie raczej wstydza sie tego, ze jest stereotyp Polaka-pijaka.
zreszta, skoro wie, ze wlacza mu sie agresor po piciu, to chyba powinien cos z tym zrobic, jesli mu na tobie zalezy. albo nie pic, albo kontrolowac ile sie pije, a nie chlac na umor ze pozniej sie nie pamieta co sie dzialo..

i ty jeszcze mowisz, ze przynajmniej jest szczery? nie no, rzeczywiscie, wycalowac mu stopy za to trzeba, dobry chlopak, przynajmniej nie klamie..

wybacz, ale ja bym od takiego typa uciekala gdzie pieprz rosnie, tym bardziej ze to nie jest pojedyncza sytuacja, a osobnik nie zamierza poprawy czy zmiany swojego zachowania.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 18:12   #1800
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Giselle90 Pokaż wiadomość
Za to mi facet powiedział:
"Jesteś gruba, twoja siostra jest ładniejsza od ciebie i przynajmniej jest chuda"
To mój ex już na szczęście, wieloletni ukochany po pierwszej wizycie w moim domu rodzinnym:
"Kurcze, kocham Cię, ale biustem to mogłabyś się wdać w swoją siostrę"
dodam,że gdyby mnie teraz zobaczył, to by się zdziwił, bo po latach wdałam się w siostrę, a on od lat mnie nie widział
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.