Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 16:39   #901
gosix-x
Przyczajenie
 
Avatar gosix-x
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Trwałe fale - Kraków

Dziewczyny,
czi istnieje możliwość zrobienia u fryzjera trwałej,ale nie loków,tylko fal? jeżeli tak,to gdzie w Krakowie można to zrobić, ile mniej więcej kosztuje i jak długo się takie fale trzymają?

Z góry dziękuję za odp
i pozdrawiam serdecznie
__________________
There's no point in living if you can't feel the life.
gosix-x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 08:17   #902
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Trwałe fale - Kraków

tez sie chetnie dowiem, mialam juz 2 razy trwała ale dawno temu i w sumie zamiast lokow mialam takie fale szczegolnie miesiac po kiedy sie juz trochu rozprostowały i bylam zadowolona, mialam na dluzszych wlosach stad pewnie nie mailam zadnych baranków
__________________
Nasz Ślub 18.07.2009



http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009071800900930.png


asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:17   #903
TooFarGone
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 103
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam x]

Ja chciałem spytać o jakieś w miarę przystępne cenowo miejsce (do 40-50 zł max) fryzurke (jak wyprostuję) mam mniej więcej taką :
http://gfx.filmweb.pl/blog/212379/57409.1.jpg

Tyle że dłuższe i bardziej się skręcają, zwłaszcza na uszach.
Nowo huckie fryzjerki tylko napsuły mi nerwów ścinając mi włosy jak kobiecie O__o
I to 3 RAZY już mi się zdarzyło (dopiero ostatnim razem efekt w miare, po kilku poprawkach jak włosy podrosły)...jednak mam już dość tego co dzieje mi się z włosami, dlatego proszę o pomoc.

Przydałby się jakiś fryzjer stylista zaznajomiony w strzyżeniu panów z dłuższymi włosami x] A nie tylko przejechać maszynką,
rypnąć żelem i voila że niby ładnie.
Żeby tak wreszcie te włosy się jakoś w miarę układały od razu po myciu i suszeniu, to byłaby ulga.. a jaki komfort... tyle czasu więcej rano
TooFarGone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:32   #904
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lost84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Czy orientujecie się w cenach salonu Expander na Długiej?
Na forum bardzo wychwalana jest p.Maria wiec chyba z jej usług skorzystam.Chciałab ym bym wiedzieć ile bierze tak ok. za strzyżenie długich włosów??
Chodzi Ci chyba o Marii (chyba ma niepolskie pochodzenie) , przynajmniej ja taką znam Taka blondynka i bardzo gorąco ją polecam.
To pierwsza fryzjerka której dałam sobie obciąć grzywkę a wcześniej wielu fryzjerów mnie do tego namawiało.
Zawsze jestem super zadowolona z jej usług.
Co do cen to nie znam, za podcięcie grzywki płacę 20 zł
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 17:37   #905
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez TooFarGone Pokaż wiadomość
Witam x]

Ja chciałem spytać o jakieś w miarę przystępne cenowo miejsce (do 40-50 zł max) fryzurke (jak wyprostuję) mam mniej więcej taką :
http://gfx.filmweb.pl/blog/212379/57409.1.jpg

Tyle że dłuższe i bardziej się skręcają, zwłaszcza na uszach.
Nowo huckie fryzjerki tylko napsuły mi nerwów ścinając mi włosy jak kobiecie O__o
I to 3 RAZY już mi się zdarzyło (dopiero ostatnim razem efekt w miare, po kilku poprawkach jak włosy podrosły)...jednak mam już dość tego co dzieje mi się z włosami, dlatego proszę o pomoc.

Przydałby się jakiś fryzjer stylista zaznajomiony w strzyżeniu panów z dłuższymi włosami x] A nie tylko przejechać maszynką,
rypnąć żelem i voila że niby ładnie.
Żeby tak wreszcie te włosy się jakoś w miarę układały od razu po myciu i suszeniu, to byłaby ulga.. a jaki komfort... tyle czasu więcej rano
polecam Klaudiusza ze Stylowni, wielu panów się u niego ścina też z dłuższymi włosami, cena trochę wyższa niż 50 zł ale myślę ze warto
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 00:46   #906
TooFarGone
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 103
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziękuję Ci bardzo za radę.

Niestety już za późno
Poszedłem gdzie indziej niż miałem iść, tam zrobili mi na głowie jakiś jeszcze bardziej skręcający się horror pod pretekstem
"musi pan tak wytrzymać jakiś czas, jak dorosną do równej długości to będzie ładnie"
... tak poskracała dziwacznie że prostowanie już nawet nie pomagało.

Potem poszedłem 'poprawiać' jeszcze gdzie indziej i skończyło się to krótkimi włosami z którymi bardzo źle się czuję
Nie wiem co mi odbiło, miałem już tak dość tych schrzanionych przez poprzednią fryzjerkę kłaków, że perspektywa krótkich włosów wydawała się wybawieniem...a tu taki żaaaaaaal.
TooFarGone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 07:10   #907
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez TooFarGone Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za radę.

Niestety już za późno
Poszedłem gdzie indziej niż miałem iść, tam zrobili mi na głowie jakiś jeszcze bardziej skręcający się horror pod pretekstem
"musi pan tak wytrzymać jakiś czas, jak dorosną do równej długości to będzie ładnie"
... tak poskracała dziwacznie że prostowanie już nawet nie pomagało.

Potem poszedłem 'poprawiać' jeszcze gdzie indziej i skończyło się to krótkimi włosami z którymi bardzo źle się czuję
Nie wiem co mi odbiło, miałem już tak dość tych schrzanionych przez poprzednią fryzjerkę kłaków, że perspektywa krótkich włosów wydawała się wybawieniem...a tu taki żaaaaaaal.
kwestia gustu oczywiscie ale jesli mialabym wybierac to wolalabym faceta w zwyklych krotkich wlosach niz w czyms takim co ty sobie wybrales. no ale o gustach sie podobno nie dyskutuje. pozdrawiam
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 09:58   #908
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
kwestia gustu oczywiscie ale jesli mialabym wybierac to wolalabym faceta w zwyklych krotkich wlosach niz w czyms takim co ty sobie wybrales. no ale o gustach sie podobno nie dyskutuje. pozdrawiam
no nie całkiem się zgadzam...fryzura u faceta wcale nie musi być krótka, czego przykładem jest własnie p. Klaudiusz ze Stylowni super fryzurki ścina facetom bardzo mi sie podobają fryzurki oczywiście jak ktoś liczy na cos modnego na głowie - to do niego
PS. do TooFarGone: zachęcam do zaglądnięcia do Stylowni i pogadanie o tych twoich włosach, to nic nie kosztuje, a zobaczysz, ze od razu zrobi ci się lepiej jak ktoś ci fachowo doradzi co z tymi twoimi włosami. Pan Klaudiusz jest instruktorem fryzjerskim firmy Kadus - i ręczę ci że trafisz na fachowca a nie osiedlowego fryzjera.
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:39   #909
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dziewczynki woem ze to pytaniebylo juz na pewno ale przyznam Wam szczeze ze nie chce mis ie calego watku czytac.chcialam wiedziec gdzie przyjmuje ten pan klaudiusz?? jakie sa ceny strzyzenia i farbowania?
z gory bardzo dziekuje!
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 08:17   #910
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez laaraa Pokaż wiadomość
dziewczynki woem ze to pytaniebylo juz na pewno ale przyznam Wam szczeze ze nie chce mis ie calego watku czytac.chcialam wiedziec gdzie przyjmuje ten pan klaudiusz?? jakie sa ceny strzyzenia i farbowania?
z gory bardzo dziekuje!
Pan Kaludiusz przyjmuje w Stylowni, ul. Miłkowskiego 11a (na Ruczaju, jadąc Kobierzyńską drugie światła na lewo za Tesco - apartamentowiec Konstelacja - na parterze jest Stylownia) ew. tel. 12 267 20 76, miłych wrażeń
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:59   #911
bialeczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez edi75 Pokaż wiadomość
no nie całkiem się zgadzam...fryzura u faceta wcale nie musi być krótka, czego przykładem jest własnie p. Klaudiusz ze Stylowni super fryzurki ścina facetom bardzo mi sie podobają fryzurki oczywiście jak ktoś liczy na cos modnego na głowie - to do niego
PS. do TooFarGone: zachęcam do zaglądnięcia do Stylowni i pogadanie o tych twoich włosach, to nic nie kosztuje, a zobaczysz, ze od razu zrobi ci się lepiej jak ktoś ci fachowo doradzi co z tymi twoimi włosami. Pan Klaudiusz jest instruktorem fryzjerskim firmy Kadus - i ręczę ci że trafisz na fachowca a nie osiedlowego fryzjera.

Heloł
Powiedz mi prosze z jakim wyprzedzeniem należy się do Pana Klaudiusza umawiać i ile kosztuje strzyżenie dla panów.

Pozdrawiam!
bialeczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 20:22   #912
basia2837
Raczkowanie
 
Avatar basia2837
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 91
GG do basia2837
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

najlepiej zadzwoń do Klaudiusza,zapytaj o termin i dowiesz.. Są wakacje,to moze ma mniej pracy.. A ścięcie ok 100zl jak pisała wcześniej koleżanka
__________________
Tralalalala..
basia2837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:38   #913
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam was wszystkich,
Czy ktoś z was był może kiedyś u fryzjera na CZARNOWIEJSKIEJ?? Salon Pana Mariusza Kusia (czy Kusi). Podobno swietnie strzyze, od razu dobiera super fryzurki bez zbednego gadania i co najlepsze: fryzurki sa trafione i podobaja sie ale ponoc trzeba zapisywac sie do niego z duuuzym wyprzedzeniembo kolejki sa do niego...
Znajoma mojej siostry zawsze tam chodzi i jest zadowolona...
A ja chciałąbym sobie przefarbowac jakos wlosy, tylko sama nie wiem jak, ale nie jakos drastycznie...moze balejaz zrobic?...

DLATEGO CHCIALAM ZAPYTAC CZY KTÓRAŚ Z WAS FARBOWAŁA TAM WŁOSY? ALBO MOŻE ZNAJOMA KTÓREJS Z WAS?? JAKIE SA CENY?
Bede wdzieczna za odpowiedzi!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 21:44   #914
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich,
Czy ktoś z was był może kiedyś u fryzjera na CZARNOWIEJSKIEJ?? Salon Pana Mariusza Kusia (czy Kusi). Podobno swietnie strzyze, od razu dobiera super fryzurki bez zbednego gadania i co najlepsze: fryzurki sa trafione i podobaja sie ale ponoc trzeba zapisywac sie do niego z duuuzym wyprzedzeniembo kolejki sa do niego...
Znajoma mojej siostry zawsze tam chodzi i jest zadowolona...
A ja chciałąbym sobie przefarbowac jakos wlosy, tylko sama nie wiem jak, ale nie jakos drastycznie...moze balejaz zrobic?...

DLATEGO CHCIALAM ZAPYTAC CZY KTÓRAŚ Z WAS FARBOWAŁA TAM WŁOSY? ALBO MOŻE ZNAJOMA KTÓREJS Z WAS?? JAKIE SA CENY?
Bede wdzieczna za odpowiedzi!
Moja znajoma się tam strzygła ale z jakieś 5 lat temu i byla BAAAARDZO zadowolona, nie była już później bo uwielbia eksperymentować i zawsze chodzi do innego fryzjera, ale mówi że to był jeden z najlepszych u których była, a była u wielu.
Ceny niestety nie pamięta, ale nie była jakoś specjalnie wygórowana.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:56   #915
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Moja znajoma się tam strzygła ale z jakieś 5 lat temu i byla BAAAARDZO zadowolona, nie była już później bo uwielbia eksperymentować i zawsze chodzi do innego fryzjera, ale mówi że to był jeden z najlepszych u których była, a była u wielu.
Ceny niestety nie pamięta, ale nie była jakoś specjalnie wygórowana.
Aha...ale nie wiesz czy strzygl ja wlasciciel - p.Mariusz-?? bo ponoc on jest taki dobry... Tylko tak mysle, skoro dobrze strzyze, to czy rownie dobrze farbuje? ehh...chyba sie tego nie dowiem jak sama nie pojde, a troche sie boje, bo pierwszy raz bede farbowac wlosy (jakos zawsze wolalam naturalne), ale i tak nie chce jakichs szokujacych zmian, wiec moze nawet jak nie wyjdzie, to bardzo nie bede plakac...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:56   #916
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja polecam zakład na Wrzesińskiej. Byłam tam jeden raz, ale moje znajome tam chodzą i również są zadowolone. Fryzjerów boje się bardziej od dentystów, ale po wizycie tam rewelacyjnie czuję się w nowej fryzurze.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:22   #917
lolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie.
Polecam wszystkim studio Paula-X-hair przy Miechowskiej. Chodzę tam już od dłuższego czasu. Ostatni raz byłem wczoraj i jak zwykle jestem happy!
Paula jest niesamowicie kreatywna, ma fantastyczną wyobraźnię i...intuicję. Po prostu rzut oka i już wie, jaki projekt zrealizuje na czyjejś głowie. No chyba, że klient/klientka przychodzi ze swoim gotowym pomysłem.
Wiele razy, czekając na swoją kolej podziwiałem efekty jej kreacji. I raczej nie dopatrzyłem się rozczarowania na obliczach klienteli.
Bardzo polecam!
lolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 09:37   #918
kasia_777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

[quote=tysia1306;4787951]nie polecam salonu freestyle studio na stradomskiej, dramatyczna obsługa, w ogóle sie nie liczą ze zdaniem klienta a co ciekawe podają inne ceny po obcieciu aniżeli przez tel i na stronie www

Niestety ja mam to samo zdanie, inne ceny niż na stronie, obsługa niczym się nie rozni od osiedlowych o średnim standardzie salonikach. Tyle kasy za nic zapłacić to chyba nie jest ok. :-(
Poszłam tam zachęcona Waszymi opiniami i się zawiodłam. Teraz sprobuje innego salonu, również polecanego na tym forum

Pozdrawiam
Kasia
kasia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:24   #919
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jeżeli któraś Wizażanka zdecyduje się na strzyżenie w salonie Roman na ul. Gołębiej radzę nie zapisywać się broń Boże do pani Ani (szczupła blondynka, włosy półdługie). Przez całe lata, jak już wspominałam w tym wątku strzygłam się w tej części Romana, która znajduje się na ul. Brackiej, u pani Anety (ob. na urlopie macierzyńskim, ale świetnie strzyże i polecam) i nigdy nie wyszłam niezadowolona.

A teraz? Pani Ania została mi polecona jako specjalistka od długich włosów - miała podciąć mi końce, wycieniować i zrobić jakąś zgrabną grzywkę. Odwaliła całe strzyżenie w 15 minut, nie przykładając się jakoś specjalnie, dwa tygodnie po wizycie moje włosy nie chcą się dobrze ułożyć. Jestem rozczarowana, bo za takie pieniądze, jakie sobie w tym salonie liczą, chciałabym mieć pewność, że do następnego strzyżenia będę wyglądać dobrze. A tak? Jedyne z czego jestem naprawdę zadowolona, to grzywka.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 19:27   #920
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lolon Pokaż wiadomość
Witajcie.
Polecam wszystkim studio Paula-X-hair przy Miechowskiej. Chodzę tam już od dłuższego czasu. Ostatni raz byłem wczoraj i jak zwykle jestem happy!
Paula jest niesamowicie kreatywna, ma fantastyczną wyobraźnię i...intuicję. Po prostu rzut oka i już wie, jaki projekt zrealizuje na czyjejś głowie. No chyba, że klient/klientka przychodzi ze swoim gotowym pomysłem.
Wiele razy, czekając na swoją kolej podziwiałem efekty jej kreacji. I raczej nie dopatrzyłem się rozczarowania na obliczach klienteli.
Bardzo polecam!
A w które dni jest na Miechowskiej? Bo ja akurat trafiłam na jakąś ewelinę- niby dobrze ścięła, długo to trwało i precyzyjnie ale co chwilę miałam serce w gardle że dostanę nożyczkami po oku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 09:01   #921
lolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A w które dni jest na Miechowskiej? Bo ja akurat trafiłam na jakąś ewelinę- niby dobrze ścięła, długo to trwało i precyzyjnie ale co chwilę miałam serce w gardle że dostanę nożyczkami po oku


Najlepiej umowić się z Paulą dzwoniąc bezpośrednio na komórkę: 501 190 663. Pozdrawiam.
lolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 09:13   #922
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja sie w najbliższym czasie wybieram do studio Effect na Kapelance Gdzieś w tym wątku ktoś wspominał, że był zadowolony co mu z włosami zrobili
Ale jakby sie jeszcze jakaś osoba znalazła co była i by swoją opinię wyraziła to byłabym niezmiernie wdzięczna
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 09:13   #923
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja sie w najbliższym czasie wybieram do studio Effect na Kapelance Gdzieś w tym wątku ktoś wspominał, że był zadowolony co mu z włosami zrobili
Ale jakby sie jeszcze jakaś osoba znalazła co była i by swoją opinię wyraziła to byłabym niezmiernie wdzięczna
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:06   #924
Solvieg
Przyczajenie
 
Avatar Solvieg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
GG do Solvieg
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

witam jestem tu nowa
szukałam dobrego fryzjera w Kraku właśnie na tym wątku i poszłam do polecanej tutaj Pani Iwonki na Czystą no i jestem bardzo zadowolona
Pani Iwonka bardzo sympatyczna i wesoła, najpierw mnie wysłuchała co chciałabym uzyskać, potem doradziła i jestem obstrzyżona dokładnie tak jak chciałam za strzyżenie z modelowaniem półdługich włosów zapłaciłam 40 zł więc niedrogo, wcześniej płaciłam u innego fryzjera 80, nie powiem byłam zadowolona ale teraz będę się trzymać Pani Iwony.
polecam
Solvieg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:29   #925
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Z wielką przyjemnością zagłądam na to forum.Wiem że to co robię jest doceniane przez innych,a to największa przyjemność.Dziękuję za wspaniałe wypowiedzi wszystkim naszym klientkom,w imieniu swoim oraz całej mojej załogi z Czystej,Miechowskiej
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 11:31   #926
that_is_all_me
Rozeznanie
 
Avatar that_is_all_me
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 737
GG do that_is_all_me
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sławka2 Pokaż wiadomość
A ja sie w najbliższym czasie wybieram do studio Effect na Kapelance Gdzieś w tym wątku ktoś wspominał, że był zadowolony co mu z włosami zrobili
Ale jakby sie jeszcze jakaś osoba znalazła co była i by swoją opinię wyraziła to byłabym niezmiernie wdzięczna
Znajdzie sie jakaś osoba
dzisiaj się tam wybieram...
teoretycznie byłam umówiona na 12, ale cośtam się u nich poprzesuwało... no i przenieśli mnie na 14
hmm... najpierw jakaś Pani zaproponowała mi herbatę/kawę- myślała, że może wcześniej niż o 14 mnie przyjmą, ale jako że pomieszkuję na Rozdrożu (b.blisko)- stwierdziłam, że wrócę za czas jakiś

hmm
no i zastanawia mnie jeszcze cena
teoretycznie na ich stronce jest napisane "strzyżenie z modelowaniem" dla włosów długich- 55,-
nu ale popatrzyłam na ich cennik w zakładzie, a tam- samo strzyżenie 55,-
a modelowanie 45,-
hmmm

i co jeszcze- fryzurkę mam wybraną
tzn. głównie chodzi mi o grzywkę+ podcięcie końcówek, ew. wycieniowanie włosów
zobaczymy jak się do mej wizji ustosunkuje P. Edyta (?)
kurcze nie pamiętam jak się nazywa...tzn. nie jestem pewna czy dobrze pamiętam

=modelowania w zasadzie nie chcę.
mam nadzieję, że zamknę się w tych 55zł
uhh
that_is_all_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:43   #927
Cibeles
Przyczajenie
 
Avatar Cibeles
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
GG do Cibeles
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cześć

Mała uwaga na temat Expandera na Długiej - Mari fajnie strzyże, ale tylko "nowoczesne fryzurki". Robi mocne, symetryczne cięcia, mocno cieniuje.

Czesałam się u niej do ślubu i do zdjęć ślubnych. Za pierwszym razem miałam koka, z którego byłam bardo zadowolona (ale od razu zaznaczę, że chciałam coś prostego, bez loczków i udziwnień)
Natomiast do zdjęć chciałam mieć rozpuszczone włosy z lekko podkręconymi końcami i tu się zawiodłam. W Expanderze w ogóle nie mają lokówek ani suszarek na których możnaby podkręcić włosy. Moje zostały zakręcone na prostownicy (co samo w sobie było mistrzostwem) ale niestety efekt nie był taki, o jaki mi chodziło.

Więc jeśli chcecie ściąć włosi na delikatną, kobiecą, bardziej elegancką fryzurkę to raczej odradzam.
Natomiast jeśli chcecie mieć wyraźną, nowoczesną fryzurę to Mari będzie świetna.
__________________
______________________

Od 28/07/2007 Mężatka
Cibeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 20:13   #928
piegowata
Raczkowanie
 
Avatar piegowata
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Znajoma mojej mamy poleciła mi Ilussion (czy jak to się pisze) na ul. Dietla. Zapytałam ją o adres jej fryzjera, gdy zobaczyłam jej fryzurkę...wygląda świetnie...i podała mi adres właśnie tego zakładu. Trzeba się umówić wcześniej bo kolejka może się ciągnąć nawet dwa tygodnie i prosić o Pana Dawida-jest najlepszy. Potrafią doradzić w wyborze fryzury, jeśli ktoś nie jest do końca zdecydowany co do fryzury, to tamtejsi fryzjerzy są w stanie wybrać za Was. Także jeśli ktoś chce zrobić poważna zmianę na głowie a sam boi się podjąć decyzję to w Ilusionie pomogą i to ze świetnym efektem...
piegowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 20:16   #929
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Uf przeczytalam wszystko co pisalyscie na temat salonu na Galla. Mam pytanie w zwiazku z nim bo mam zamiar niedlugo sie tam przejsc. Chce podciac moje niesforne krecace sie wlosy, ktore wiecznie prostuje, 'naprawic' jakos moja okropna grzywke i do tego albo zrobic balejaz blond-braz, albo przefarbowac swoje blond wlosy na braz (zobaczymy co Panie doradza), ale...Ktora z Pan mi polecicie najbardziej? Bardzo wychwalacie P.Agnieszke, ale Pania Ewe tez...Prosze o odpowiedz, zapisalabym sie do ktorejs z nich telefonicznie w poniedzialek gdzies na za 2 tyg Prosze, prosze, proooosze o odpowiedz Bede bardzo wdzieczna


A swoja droga chodzi o ulice Kronikarza Galla ?

Prosze o odpowiedz jestem zdesperowana bo mam zoltko na glowie z odrooostami

Edytowane przez shacka
Czas edycji: 2007-08-05 o 07:32 Powód: dopisek
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:09   #930
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja moge polecic do farbowania p. Edytę z Haircoif w galerii kazimierz, do sciecia z kolei dobrego fryzjera w Krk nie znalazlam.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.