Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 13:57   #3751
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

* Raboussamai * bardzo fajny, elegancki efekt

Ja za koczkami nie przepadam o ile są "ulizane". Często natomiast robię sobie koczek przy użyciu zębatej spinki () i wyciągam z niego kilka kosmyków w ten sposób, że dwa krótsze pasma dyndają (mam cieniowane włosy) przed uszami, a dwa dłuższe opadają z tyłu na kark i szyję. Do tego wyskubuję po kilka cieńszych kosmyków i rozrzucam je tak, by tworzyły artystyczny nieład

A...i uwielbiam kitki i warkocze oraz "sprężynki" robione lokówką. Bardzo podobają mi się takie fryzury:

http://i38.photobucket.com/albums/e1...odBigCurls.jpg

http://hairstyleschat.com/wp-content...airstyles2.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_TGzDIgkAAW...0/36594_11.jpg

http://www.hji.co.uk/hjimages/images...lack-curls.jpg

itp. ale nigdy takowych nie robiłam, bo boję się, że lokówka bardzo niszczy włosy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:18   #3752
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kolor i fryzura...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:04   #3753
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
O Kiciun, jakże się ciesze, że widzę Twój post! Chciałabym na szybkości zaopatrzyć się w coś z EDM, niebawem wyjeżdżam, teraz dopinam sprawy organizacyjne i nie mam czasu na próbki, dlatego jestem zdecydowana na strzał w ciemno i tak jak Ty celuję w Fair Neutral, choć zastanawiam się też na Ivory (jestem żółtawa ale minimalnie, dlatego nie chcę uderzac w Olive) - czy mogłabyś mi zrobić foto tego podkładu na Twojej buzi? Albo w pudełeczku w świetle dziennym? Byłabym Ci baaaardzo wdzięczna
Proszę bardzo, wklejam nawet zdjęcia przed i po Jak widać moja szyja nadal jest jeszcze bielsza od podkładu, ale to już prawie niezauważalne.
Na twarzy trochę korektora intensive fair i podkład fair neutral formuła intensive. W sumie przydałoby mi się jeszcze jaśniejsze mazidło pod oczy, tylko nie prochy bo strasznie naciągają skórę pod oczami i robią zmarchy. Znacie coś takiego?
Melina jak jesteś żółtawa odradzam ivory bo on podobno wpada w róż, ja jestem zaróżowiona na twarzy bo to wszystko czego używam podrażnia mi skórę, a mam wrażliwą. W przyszłości planuję dosypać trochę Linen żeby wyrównać koloryt z szyją.

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2010-04-18 o 16:12
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:10   #3754
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kiciun jestem pod wrażeniem te kosmetyki bardzo ładnie zatuszowały drobne niedoskonałości cery - bez efektu maski i w idealnie dobranym do koloru skóry odcieniu.

Ja się chyba za minerały nie zabiorę, bo jakoś lenia nie mogę w sobie pokonać mam sklep pod nosem i pewnie dalej będę się zaopatrywać w te same kosmetyki. No i kwestia ceny...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:14   #3755
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kiciun, dziękuję Ci pięknie
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:31   #3756
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira dzięki cieszę się, że to dobrze wygląda.
Melina- proszę bardzo, mam nadzieję, że Ci pomogłam w wyborze Ja też się wahałam nad ivory, nawet zmieniłam zdanie dosłownie w ostatniej chwili, ale teraz bardzo się z tego cieszę, ivory by tylko podkreśliło zaróżowioną buzię. Tylko nadal szukam czegoś pod oczy, powiedzcie no bladolice czego używacie?

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2010-04-18 o 16:32
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:41   #3757
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja używam wysokich filtrów i nie mogę rozcierać podkładów, bo wtedy starłabym filtr. Wchodzi w grę jedynie wklepywanie/stemplowanie. No właśnie destabilizacja. W ogóle zajrzałam sobie na wątek z minerałami i rzeczywiście dla kogoś nowego w temacie, to forum jest przerażające.

A co jest w forum mineralnym przerażającego?
czytasz pierwsze posty tam jest wszystko, każda firma ma swój osobny wątek, osobno mają akcesoria, są zdjęcia przed i po. Ja nie widzę tam nic przerażającego. Wręcz bym powiedziała że to jedno z lepiej zorganizowanych forum na wizażu.
Co do stemplowania twarzy polecam jajo (na akcesoriach okołomineralnych można o nim poczytać).

A co do filtrów , ten podobno można stosować na makijaż. Słyszałyście o nim?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 16:43   #3758
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Często natomiast robię sobie koczek przy użyciu zębatej spinki () i wyciągam z niego kilka kosmyków w ten sposób, że dwa krótsze pasma dyndają (mam cieniowane włosy) przed uszami, a dwa dłuższe opadają z tyłu na kark i szyję. Do tego wyskubuję po kilka cieńszych kosmyków i rozrzucam je tak, by tworzyły artystyczny nieład

Bardzo podobają mi się takie fryzury:


http://1.bp.blogspot.com/_TGzDIgkAAW...0/36594_11.jpg

itp. ale nigdy takowych nie robiłam, bo boję się, że lokówka bardzo niszczy włosy
ja prostowałam dwa razy dziennie włosy i nic mi się z nimi nie działo. nawet odżywki nie nakładałam
to zależy od włosa, bo jedni mogą stylizować włosy bez konsekwencji ich zniszczenia, a inni po dwóch razach mają popalone włosy.
jak miałam długie włosy to na okrągło robiłam koki w stylu artystki, która ma natchnienie i czas pozwala jej na spięcie włosów jedną spinką i do tej pory został mi sentyment do takich fryzur
ale jakieś bardziej romantyczne koki też są cudne. w grudniowym glamour podajże był pomysł na fryzurę: "korona królowej" grube pasmo włosów upięte w warkocz wokół całej głowy, a reszta w kok. na modelce wyglądało bosko
Kira87, wszystkie fryzury fajne, ale tej http://1.bp.blogspot.com/_TGzDIgkAAW...0/36594_11.jpg nalezy się nobel lub oscar
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:44   #3759
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ponoć Lancome ma świetne korektory pod oczy (płynne bodajże), ale niestety nie miałam okazji przetestować osobiście

Ja również jestem na etapie poszukiwań korektora.
Mam niestety sińce pod oczami i choć nieco przyblakły (efekt stosowania rozświetlającego kremu YvesRocher i żelu FlosLek), to dalej są widoczne. Obecnie używam zwykłego korektora do twarzy, ale robią się po pewnym czasie "zmarszczki" (czyt. korektor osadza się w zgięciach skóry).

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
Kira87, wszystkie fryzury fajne, ale tej http://1.bp.blogspot.com/_TGzDIgkAAW...0/36594_11.jpg nalezy się nobel lub oscar


W sumie wszystkie są nieco do siebie podobne. Mnie się bardzo podobają właśnie takie "sprężynkowate" strąki + grzywka
Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia idealnie odzwierciedlającego moje myśli.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

By the way:

Zastanawiam się dlaczego ktoś pousuwał moje recenzje na KWC? Właśnie chciałam przeczytać nowe opinie na temat żelu La Roche Posay i widzę, że nie ma mojej wypowiedzi. Przeczytałam regulamin działu i pamiętam, że moja wypowiedź zawierała wszystkie potrzebne elementy i na pewno nie naruszała żadnego punktu regulaminu.

Irytujące a mogło się innym przydać...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:19   #3760
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, wklejam nawet zdjęcia przed i po Jak widać moja szyja nadal jest jeszcze bielsza od podkładu, ale to już prawie niezauważalne.
Na twarzy trochę korektora intensive fair i podkład fair neutral formuła intensive. W sumie przydałoby mi się jeszcze jaśniejsze mazidło pod oczy, tylko nie prochy bo strasznie naciągają skórę pod oczami i robią zmarchy. Znacie coś takiego?
Melina jak jesteś żółtawa odradzam ivory bo on podobno wpada w róż, ja jestem zaróżowiona na twarzy bo to wszystko czego używam podrażnia mi skórę, a mam wrażliwą. W przyszłości planuję dosypać trochę Linen żeby wyrównać koloryt z szyją.
Ja polecam kżółty kamuflaż Pixie, niedługo ma się znów pojawić w ofercie

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ponoć Lancome ma świetne korektory pod oczy (płynne bodajże), ale niestety nie miałam okazji przetestować osobiście

Ja również jestem na etapie poszukiwań korektora.
Mam niestety sińce pod oczami i choć nieco przyblakły (efekt stosowania rozświetlającego kremu YvesRocher i żelu FlosLek), to dalej są widoczne. Obecnie używam zwykłego korektora do twarzy, ale robią się po pewnym czasie "zmarszczki" (czyt. korektor osadza się w zgięciach skóry).

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------





W sumie wszystkie są nieco do siebie podobne. Mnie się bardzo podobają właśnie takie "sprężynkowate" strąki + grzywka
Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia idealnie odzwierciedlającego moje myśli.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

By the way:

Zastanawiam się dlaczego ktoś pousuwał moje recenzje na KWC? Właśnie chciałam przeczytać nowe opinie na temat żelu La Roche Posay i widzę, że nie ma mojej wypowiedzi. Przeczytałam regulamin działu i pamiętam, że moja wypowiedź zawierała wszystkie potrzebne elementy i na pewno nie naruszała żadnego punktu regulaminu.

Irytujące a mogło się innym przydać...
Moje recenzje tez pousuwali, zresztą, ja tam rzadko z KWC korzystam, szczególnie jeśli chodzi o kremy czy inne specyfiki do twarzy. Wole wejść na biochemię
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:21   #3761
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A co do filtrów , ten podobno można stosować na makijaż. Słyszałyście o nim?
Kiedyś widziałam w pewnym tutorialu Michele Phan jak właśnie wypowiadała się na temat tego kosmetyku...
O tutaj właśnie http://www.youtube.com/watch?v=jLAQ8fsibNw od 4:31
I ona nakłada go na makijaż... hmm

Tak czy siak w Polsce niedostępny... na eBayu.co.uk też nie ma...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-18 o 18:23
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 18:22   #3762
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Recenzje są usuwane z powodu zbyt którkiego okresu używania, lakoniczności, itp
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:29   #3763
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam w pewnym tutorialu Michele Phan jak właśnie wypowiadała się na temat tego kosmetyku...
O tutaj właśnie http://www.youtube.com/watch?v=jLAQ8fsibNw od 4:31
I ona nakłada go na makijaż... hmm

Tak czy siak w Polsce niedostępny... na eBayu.co.uk też nie ma...
Widziałaś u niej bo to jej linia kosmetyków a co do zakupów - można z jej strony ok. 80 zł za filtr + 25 zł za przesyłkę
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:19   #3764
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

moje recenzje na KWC są permanentnie usuwane

Wiecie co ? Jechałam pociągiem z koleżanka, naturalną delikatną blondynką. Patrzyłam na nią całą drogę i się zachwycałam po cichu jej jasną skórą. Kiedy wstałyśmy przy wysiadaniu obie stanęłyśmy przed lustrem obok siebie, tym pociągowym i okazało się, że moja twarz jest przy jej twarzy zupełnie biała...

Nigdy nie odbierałam siebie w ten sposób, wydawało mi się, że nie jestem do koca jasnoskóra...
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:38   #3765
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka cudze chwalisz - swojego nie znasz!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Widziałaś u niej bo to jej linia kosmetyków a co do zakupów - można z jej strony ok. 80 zł za filtr + 25 zł za przesyłkę
Chciałam to właśnie dodać W gruncie rzeczy zapowiada się cudownie, na jej filmiku widać, że troszkę bieli, ale jestem po dawce kilku recenzji na youtube i kilka osób mówiło, że po kilku dniach pojawiły się u nich jakieś wypryski, a to na brodzie, a to na czole... więc na sam pierw chciałabym się chyba zaznajomić ze składem, co nie? Chociaż na stronie pisze, że nie jest komedogenny...

Poza tym fajnie byłoby zrobić jakieś zbiorowe zamówienie
Ale nie jestem do końca przekonana...
Co Ty o tym myślisz, Lemirka?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-18 o 19:39
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:40   #3766
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

U mnie sezon filtrowania rozpoczety juz w pelni..athelios xl znalazl miejsce w torebce...
odnosnie fryzur i włosów kilka razy słyszałam, ze swietnie pasemka blond wygladaja z jasna karnacja a wiele osob sobie tylko wyobraza solarki w blond pasemkach
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:55   #3767
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
e

Poza tym fajnie byłoby zrobić jakieś zbiorowe zamówienie
Ale nie jestem do końca przekonana...
Co Ty o tym myślisz, Lemirka?
Ja jestem za poszłam dziś na rower i przysmażyłam nos
jedyny plus - piegi wróciły

a co do składu - już zadałam pytanie gdzie trzeba
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:02   #3768
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja jestem za poszłam dziś na rower i przysmażyłam nos
jedyny plus - piegi wróciły

a co do składu - już zadałam pytanie gdzie trzeba
Ja coraz bardziej go pragnę... Opinie na stronie są przekonujące... Tylko dlaczego 80zł za 30ml?

Robimy wstępną listę? Tylko pytanie jak to teraz z cłem jest... =/ I czy w ogóle warto kombinować z łączonym zamówieniem =/

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:19
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:23   #3769
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja coraz bardziej go pragnę... Opinie na stronie są przekonujące... Tylko dlaczego 80zł za 30ml?

Robimy wstępną listę? Tylko pytanie jak to teraz z cłem jest... =/ I czy w ogóle warto kombinować z łączonym zamówieniem =/
Cytuję Hex:

Nie znam tej firmy ani tego preparatu ale patrzac na sklad to darowalabym go sobie ze wzgledu na -rzeklabym nijaka ochrone......
Jezeli faktycznie chcesz postawic na ochrone to zdecydowanie lepiej wybrac sprawdzone apteczne preparaty,bez kombinacji
Jest jeden plus-powinien swietnie nawilzac i wchlaniac sie do matu ale na tym koniec zalet....

Z cłem to nie wiem jak - ale koszty przesyłki na pół i przy okazji okazja do spotkania
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 20:27   #3770
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Cytuję Hex:

Nie znam tej firmy ani tego preparatu ale patrzac na sklad to darowalabym go sobie ze wzgledu na -rzeklabym nijaka ochrone......
Jezeli faktycznie chcesz postawic na ochrone to zdecydowanie lepiej wybrac sprawdzone apteczne preparaty,bez kombinacji
Jest jeden plus-powinien swietnie nawilzac i wchlaniac sie do matu ale na tym koniec zalet....

Z cłem to nie wiem jak - ale koszty przesyłki na pół i przy okazji okazja do spotkania
Łeee... czyli nic z tego Czy może jednak? Ja już nic nie wiem...
A spotkanie i tak musi być, bez względu na zamówienie!

Ishikawa opowiedz mi trochę o doświadczeniach z tym Twoim filtrem
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:05   #3771
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

relacja z mojego eksperymentu:
zrobiłam dzisiaj próbkę balsamu z białym cieniem my secret, nie osiąga się efektu brokatowych drobinek, tylko glow, i nie wiem jakby to go opisać.... chciałabym napisać, że intensywny i jednocześnie subtelny... no bo dużo tego cienia dałam, jak się przyjrzeć bliżej, to go dość sporo na skórze było, ale efekt ogólny z pewnej odległości raczej za słaby - przynajmniej wg mnie, może drobinki za małe? a sam cień bardziej intensywnie wygląda jak się pędzlem na sucho oprószy nim wybraną część ciała

z ciekawostek: smarowałam się moją eksperymentalną mieszanką rano, a teraz wzięłam prysznic i i tak widzę te drobinki na sobie - więc trwałość pierwsza klasa
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:23   #3772
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Łeee... czyli nic z tego Czy może jednak? Ja już nic nie wiem...
A spotkanie i tak musi być, bez względu na zamówienie!

Ishikawa opowiedz mi trochę o doświadczeniach z tym Twoim filtrem
no właśnie nie wiem, w sumie kusi mnie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:45   #3773
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
relacja z mojego eksperymentu:
zrobiłam dzisiaj próbkę balsamu z białym cieniem my secret, nie osiąga się efektu brokatowych drobinek, tylko glow, i nie wiem jakby to go opisać.... chciałabym napisać, że intensywny i jednocześnie subtelny... no bo dużo tego cienia dałam, jak się przyjrzeć bliżej, to go dość sporo na skórze było, ale efekt ogólny z pewnej odległości raczej za słaby - przynajmniej wg mnie, może drobinki za małe? a sam cień bardziej intensywnie wygląda jak się pędzlem na sucho oprószy nim wybraną część ciała

z ciekawostek: smarowałam się moją eksperymentalną mieszanką rano, a teraz wzięłam prysznic i i tak widzę te drobinki na sobie - więc trwałość pierwsza klasa
Hmm, może jednak mocniejszy efekt byłby zbyt sztuczny i teatralny? Nie ma co narzekać Teraz ja spróbuję z drobnym glitterem

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem, w sumie kusi mnie
No mnie właśnie też... ale kupić coś co tak naprawdę nie daje aż tak wysokiej ochrony? Trochę drogo jak na taką zabawę Może mamy w Polsce coś takiego? Jakiś Avene... cokolwiek co nie jest tłuste?
Zawsze ubolewam nad tym, że w Polsce nie mamy TAKIEGO wyboru kosmetyków i w TAKICH cenach jak w stanach...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 22:20   #3774
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Hmm, może jednak mocniejszy efekt byłby zbyt sztuczny i teatralny? Nie ma co narzekać Teraz ja spróbuję z drobnym glitterem
może i tak, ale wiesz, właśnie chciałam taki teatralny efekt uzyskać
nie mówię, że chciałam tak co dzień do pracy latać,
ale jak uzyskałam efekt taki "codzienny" to się raczej nie będę wygłupiać, tylko kupię po prostu jakiś balsam rozświetlający...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 22:30   #3775
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
może i tak, ale wiesz, właśnie chciałam taki teatralny efekt uzyskać
nie mówię, że chciałam tak co dzień do pracy latać,
ale jak uzyskałam efekt taki "codzienny" to się raczej nie będę wygłupiać, tylko kupię po prostu jakiś balsam rozświetlający...
albo dodaj jeszcze trochę tego cienia, ale o takich "większych oczkach"
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 22:45   #3776
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
relacja z mojego eksperymentu:
zrobiłam dzisiaj próbkę balsamu z białym cieniem my secret, nie osiąga się efektu brokatowych drobinek, tylko glow, i nie wiem jakby to go opisać.... chciałabym napisać, że intensywny i jednocześnie subtelny... no bo dużo tego cienia dałam, jak się przyjrzeć bliżej, to go dość sporo na skórze było, ale efekt ogólny z pewnej odległości raczej za słaby - przynajmniej wg mnie, może drobinki za małe? a sam cień bardziej intensywnie wygląda jak się pędzlem na sucho oprószy nim wybraną część ciała

z ciekawostek: smarowałam się moją eksperymentalną mieszanką rano, a teraz wzięłam prysznic i i tak widzę te drobinki na sobie - więc trwałość pierwsza klasa

Świetna sprawa A w czym przechowujesz tą masę? Może też coś takiego sobie zrobię, bo mam do wykorzystania potłuczony biały cień.

Ja ostatnio sobie lekko podkreślam kości policzkowe...właśnie białym cieniem do powiek I zmieniłam nieco swoje podejście do makijażu. Do tej pory prawie w ogóle się nie malowałam, ale teraz nie wyjdę z domu bez podkreślenia brwi ciemnym cieniem i policzków różem. Jak mi starczy czasu (i będą chęci), to jeszcze czarnym eyelinerem podkreślam górną powiekę, tuszuję rzęsy i jasną kredką zaznaczam dolną powiekę i skórę pod brwią.

No i raczej bez cieni i szminek (ew. lekka pomadka). Nie lubię podkreśla ust, bo się robią brzydko wydęte

Ach...i zamierzam poszerzyć moją marną kolekcję lakierów do paznokci o fiolet, granat i miętę

Miałam się uczyć i nie wchodzić na forum...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-04-18 o 22:47
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 23:29   #3777
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
U mnie sezon filtrowania rozpoczety juz w pelni..athelios xl znalazl miejsce w torebce...
odnosnie fryzur i włosów kilka razy słyszałam, ze swietnie pasemka blond wygladaja z jasna karnacja a wiele osob sobie tylko wyobraza solarki w blond pasemkach
Ojooj ja sobie wyobrażam nie tylko solarki...
Ja mam blond balejaż/pasemka i wyglądam chyba nieźle


Ale ja Was zdradziłam...Posmarowałam się balsamem brązującym tydzien temu...BIJCIE

Na usprawiedliwienie mam to, że już się zmył prawie
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 23:37   #3778
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ojooj ja sobie wyobrażam nie tylko solarki...
Ja mam blond balejaż/pasemka i wyglądam chyba nieźle


Ale ja Was zdradziłam...Posmarowałam się balsamem brązującym tydzien temu...BIJCIE

Na usprawiedliwienie mam to, że już się zmył prawie
Nie będziemy bić, bo byś się zrobiła czerwona. Wystarczy już, że byłaś brązowa.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 00:04   #3779
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ale ja Was zdradziłam...Posmarowałam się balsamem brązującym tydzien temu...BIJCIE

Na usprawiedliwienie mam to, że już się zmył prawie
Przynieście no worek z grochem...
...i knebel!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:01   #3780
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Świetna sprawa A w czym przechowujesz tą masę? Może też coś takiego sobie zrobię, bo mam do wykorzystania potłuczony biały cień.
mam takie pudełeczko po peelingu enzymatycznym z BU i w nim sobie pomerdałam, taka ilość jak mniej więcej 3 łyżki balsamu na próbę...

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ojooj ja sobie wyobrażam nie tylko solarki...
Ja mam blond balejaż/pasemka i wyglądam chyba nieźle


Ale ja Was zdradziłam...Posmarowałam się balsamem brązującym tydzien temu...BIJCIE

Na usprawiedliwienie mam to, że już się zmył prawie
na pewno byłaś strzaskana na mahoń
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.