Buciki ślubne - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 10:24   #4861
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
buciki są bardzo ładne jeśli nie są takie śnieżnobiałe (czasem biel ma wręcz poświatę niebieską) to wg mnie będą pasować do sukni (tym bardziej że ja się domyślam suknię masz do samej ziemi, tak że butów nie będzie za bardzo widać); buciki są tanie, na niskim obcasie, nie wiem tylko czy wygodne, ale zmierzysz je przecież
a masz możliwość przymierzenia bucików do sukni (chodzi o kolor) ? albo czy masz może próbkę tkaniny z sukni żeby przymierzyć?
Właśnie problem w tym że nie mam zadnej próbki ,bo już troche zanika mi obraz koloru mojej sukni.Czekam na nią już od grudnia.
a suknia to typowa princesska na kole do ziemi.
Kolor wydaje mi się juz teraz nie wiem na 100 % że jest taki ja na tym manekinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (21,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg saloooon111.jpg (44,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez doti306
Czas edycji: 2015-03-05 o 10:28
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:59   #4862
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Daria_Amelia Pokaż wiadomość
No ale warto jednak mieć co na zmianę, różne awarię chodzą po ludziach prawda. Jedynie martwi mnie dopasowanie długości ... nie wiem co z tym począć.
A mogę mieć kolor ecru czy beż do białej sukienki ? Dodam, że nic innego w tym kolorze bym nie miała.
Mam praktycznie identyczna sytuacje jak Ty Buty z odkrytym palcem mam na 9,5 cm obcasie (slupku) wraz z platforma. Na wszelki wypadek kupie jednak tez cos bardziej plaskiego na zmiane.
Co do dlugosci, to u mnie w sukni jest tak, ze ja mam wszyte regulowane kolo. I nie ma najmniejszego problemu, zeby z takiego obcasa zejsc na plaskie obuwie. Regulacja pelna jesli chodzi o obwod kola. Jedne co, to przy wyzszym obcasie dol sukni jest jakgdyby wezszy/szczuplejszy. Natomiast przy zmianie na plaskie buty rozszerzam kolo i wtedy dol jest bardziej rozlozysty/bombkowaty.
Suknie podobnie jak Ty mam snieznobiala. Z poczatku uparlam sie na biale buty, jednak zadne mi sie nie podobaly. Ostatecznie mam buty w kolorze nude I rowniez nic innego nie bede miala w tym kolorze. Paznokcie french a bukiet jakis pastelowy
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:53   #4863
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Dziewczyny
Gdzie dostanę takie buciki wiem,że są to gumowe melisski i sprzedane już zostały.Może są gdzieś dostępne
Dla mnie idealne na ślub
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 540x405_zelowe-gumowe-meliski-na-koturni-30596677.jpg (31,0 KB, 58 załadowań)
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:17   #4864
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Gdzie dostanę takie buciki wiem,że są to gumowe melisski i sprzedane już zostały.Może są gdzieś dostępne
Dla mnie idealne na ślub
Tak od strony praktycznej? Myslisz, ze dasz rade cale wesele przetanczyc w gumowych, krytych butach? Chodzi mi glownie o odparzenia albo otarcia. Slub masz w lecie?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:25   #4865
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Tak od strony praktycznej? Myslisz, ze dasz rade cale wesele przetanczyc w gumowych, krytych butach? Chodzi mi glownie o odparzenia albo otarcia. Slub masz w lecie?
13 czerwiec
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:29   #4866
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
13 czerwiec
Biorac pod uwage nieprzewidywalnosc naszego lata, w polowie czerwca moze byc cieplo, jak i mega upalnie. Masz juz doswiadczenie w tego typu butach? Prawde mowiac ja nie zdecydowalabym sie ubrac na slub gumowe buty, bo przede wszystkim balabym sie obtarc i odparzen. A jak Ci sie to przytrafi w tych butach, to nawet zmiana obuwia nie pomoze.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:36   #4867
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Buciki ślubne

dziewczyny, ja ostatnio pod wpływem chwili zamówiłam buty z myślą o ślubie i przyszły dzisiaj mnie się podobają, choć moja siostra mówi, że trochę za bardzo się błyszczą, ale dla mnie to akurat plus nie chcę typowych butów ślubnych, poza tym i tak nie będzie ich widać - http://www.mooieschoenen.nl/wsize/de...24090001-2.jpg - nie są za wysokie i wydają się bardzo wygodne jeszcze planuję też kupić sandałki, już nawet wybrałam spośród naprawdę ogromnej liczby przejrzanych butów chcę te - http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...51010403485_-1 tylko mam problem, bo aktualnie nie ma mojego rozmiaru

co do melissek - oryginalne nie powinny powodować obtarć ani odparzeń, ale to naturalne, że stopa będzie się w nich mniej lub bardziej pocić, w skórzanych też się poci, z tym, że w naturalnej skórze stopa lepiej oddycha, a tu może być różnie

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-03-05 o 15:40
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 15:49   #4868
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja ostatnio pod wpływem chwili zamówiłam buty z myślą o ślubie i przyszły dzisiaj mnie się podobają, choć moja siostra mówi, że trochę za bardzo się błyszczą, ale dla mnie to akurat plus nie chcę typowych butów ślubnych, poza tym i tak nie będzie ich widać - http://www.mooieschoenen.nl/wsize/de...24090001-2.jpg - nie są za wysokie i wydają się bardzo wygodne jeszcze planuję też kupić sandałki, już nawet wybrałam spośród naprawdę ogromnej liczby przejrzanych butów chcę te - http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...51010403485_-1 tylko mam problem, bo aktualnie nie ma mojego rozmiaru

co do melissek - oryginalne nie powinny powodować obtarć ani odparzeń, ale to naturalne, że stopa będzie się w nich mniej lub bardziej pocić, w skórzanych też się poci, z tym, że w naturalnej skórze stopa lepiej oddycha, a tu może być różnie
Ja nie chce butów wyższych niz 6 cm ponieważ nie chodzę na co dzień w obcasach i wiem ze w wyzszych calej nocy nie wytrzymam.
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:57   #4869
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Buciki ślubne

doti - rozumiem Cię nie ma się co męczyć na siłę, jednak jest sporo modeli, które mają obcas poniżej 6 cm nawet te z deichmanna które pokazywałaś ale melisski też mi się podobają i sama chciałam nawet kupić na ślub, ale takie wysokie
może przejdź po sklepach, już powoli wchodzą kolekcje wiosenne, powinno być coraz więcej takich czółenek właśnie w jasnych kolorach
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 16:04   #4870
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Gdzie dostanę takie buciki wiem,że są to gumowe melisski i sprzedane już zostały.Może są gdzieś dostępne
Dla mnie idealne na ślub
oj nie nie.. oryginalne melisski mają swój urok (choć na ślub i tak bym ich nie założyła),ale te w ogóle mi się nie podobają

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2015-03-05 o 17:34
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 16:15   #4871
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
może przejdź po sklepach, już powoli wchodzą kolekcje wiosenne, powinno być coraz więcej takich czółenek właśnie w jasnych kolorach
Masz rację, sprzedawczynie mówią, że te czółenka/baleriny to dopiero 1/3 kolekcji i co jakiś czas pojawiają się nowe modele a w kolekcjach pojawiają się coraz to ładniejsze, lakierowane buciki
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 17:33   #4872
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Masz rację, sprzedawczynie mówią, że te czółenka/baleriny to dopiero 1/3 kolekcji i co jakiś czas pojawiają się nowe modele a w kolekcjach pojawiają się coraz to ładniejsze, lakierowane buciki
akurat jeśli chodzi o wygodę i dopasowanie się bucika do stopy, to lepsze są buciki ze skóry licowej niż lakierowanej
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:03   #4873
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Trzeba będzie coś szukać.Możliwe ze uda mi sie namówic sprzedawczyni w salonie by wymieniła mi buty na inne niższe.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

a co myślicie o koturnach do sukni slubnej?
Np takie http://allegro.pl/mfl6-idealne-zamsz...057303175.html

Edytowane przez doti306
Czas edycji: 2015-03-05 o 19:32
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:39   #4874
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Buciki ślubne

oj ja jestem na nie, jeszcze te, które pokazałaś, to tak jakby założyć adidasy do jedwabnej, letniej sukienki... poza tym buty za taką cenę mogą się okazać mniej wygodne, niż wyższe, a ze skóry
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:49   #4875
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
oj ja jestem na nie, jeszcze te, które pokazałaś, to tak jakby założyć adidasy do jedwabnej, letniej sukienki... poza tym buty za taką cenę mogą się okazać mniej wygodne, niż wyższe, a ze skóry
Albo te http://allegro.pl/wyprzedaz-hit-kotu...142566285.html
Takie delikatniejsze
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:22   #4876
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
Skoro nie chodzisz na co dzień na obcasach i wiesz, że nie dasz rady na 9 cm, to nie porywaj się na takie koturny. Koturny są stabilniejsze, to prawda - choć nie wszystkie, trzeba zmierzyć - ale wysokość pozostaje wysokością. Jeżeli w wysokich obcasach boli cię stopa, to w wysokich koturnach też będzie boleć. Wiem, mam, sprawdziłam.
Do tego koturny dociążają sylwetkę i mają mocno nieformalny charakter. Zgodziłabym się, że do części stylizacji mogą pasować, ale do wyszywanej kryształkami princessy chyba nie będą.
Skup się na butach, o których wiesz, że dasz na nich radę hulać cały wieczór, takich, które możesz zmierzyć, i sprawdzić, czy są wygodne. Nie wtopisz wtedy kolejnych pieniędzy w buty, których nie założysz.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 05:42   #4877
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Skoro nie chodzisz na co dzień na obcasach i wiesz, że nie dasz rady na 9 cm, to nie porywaj się na takie koturny. Koturny są stabilniejsze, to prawda - choć nie wszystkie, trzeba zmierzyć - ale wysokość pozostaje wysokością. Jeżeli w wysokich obcasach boli cię stopa, to w wysokich koturnach też będzie boleć. Wiem, mam, sprawdziłam.
Do tego koturny dociążają sylwetkę i mają mocno nieformalny charakter. Zgodziłabym się, że do części stylizacji mogą pasować, ale do wyszywanej kryształkami princessy chyba nie będą.
Skup się na butach, o których wiesz, że dasz na nich radę hulać cały wieczór, takich, które możesz zmierzyć, i sprawdzić, czy są wygodne. Nie wtopisz wtedy kolejnych pieniędzy w buty, których nie założysz.
zgadzam się; takie koturny nie będą dobrze wyglądały do zdobnej sukni ślubnej; pomijając już że są niezbyt ładne wg mnie; zgadzam się, ze jak nie dasz rady chodzić na wysokich obcasach to wybierz po prostu baleriny albo niziutki obcas;
co do zwrotu bucików do salonu/wymiany na inne, to chyba trochę nie fair skoro je mocno rozciągnęłaś.. to jest ten sam salon, w którym kupiłaś suknię ?
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:44   #4878
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
zgadzam się; takie koturny nie będą dobrze wyglądały do zdobnej sukni ślubnej; pomijając już że są niezbyt ładne wg mnie; zgadzam się, ze jak nie dasz rady chodzić na wysokich obcasach to wybierz po prostu baleriny albo niziutki obcas;
co do zwrotu bucików do salonu/wymiany na inne, to chyba trochę nie fair skoro je mocno rozciągnęłaś.. to jest ten sam salon, w którym kupiłaś suknię ?
Macie racje dziewczyny nie ma co wymyślać trzeba sie skupić na niskich butach i tyle.Jeśli chodzi o salon to ten sam gdzie suknie kupiłam.Czemu nie fer gabriell? właśnie fer bo pieniędzy mi nie zwrócą a ja powiedziałam ze od chodzenia mi się rozciągneły po długości.
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 08:29   #4879
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
Macie racje dziewczyny nie ma co wymyślać trzeba sie skupić na niskich butach i tyle.Jeśli chodzi o salon to ten sam gdzie suknie kupiłam.Czemu nie fer gabriell? właśnie fer bo pieniędzy mi nie zwrócą a ja powiedziałam ze od chodzenia mi się rozciągneły po długości.
jak salon się zgadza to ok ale one się nie rozciągnęły od chodzenia tylko Ty je rozciągnęłaś prawidłami itd.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 08:42   #4880
doti306
Raczkowanie
 
Avatar doti306
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
jak salon się zgadza to ok ale one się nie rozciągnęły od chodzenia tylko Ty je rozciągnęłaś prawidłami itd.
No tak,ale nie muszą wszystkiego wiedzieć...
doti306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 08:49   #4881
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
No tak,ale nie muszą wszystkiego wiedzieć...
ok, pewnie; ja po prostu uważam że to nie w porządku i tyle
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 10:03   #4882
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Mam praktycznie identyczna sytuacje jak Ty Buty z odkrytym palcem mam na 9,5 cm obcasie (slupku) wraz z platforma. Na wszelki wypadek kupie jednak tez cos bardziej plaskiego na zmiane.
Co do dlugosci, to u mnie w sukni jest tak, ze ja mam wszyte regulowane kolo. I nie ma najmniejszego problemu, zeby z takiego obcasa zejsc na plaskie obuwie. Regulacja pelna jesli chodzi o obwod kola. Jedne co, to przy wyzszym obcasie dol sukni jest jakgdyby wezszy/szczuplejszy. Natomiast przy zmianie na plaskie buty rozszerzam kolo i wtedy dol jest bardziej rozlozysty/bombkowaty.
Suknie podobnie jak Ty mam snieznobiala. Z poczatku uparlam sie na biale buty, jednak zadne mi sie nie podobaly. Ostatecznie mam buty w kolorze nude I rowniez nic innego nie bede miala w tym kolorze. Paznokcie french a bukiet jakis pastelowy
hmmm... Przy pobraniu miary Pani z salonu pytała się jedynie czy chce małe czy duże koło - powiedziałam ze duże, nawet nie wiem czy będzie wszyte czy będzie halka pod spodem tak jak na przymiarce. A Tobie od razu powiedziała o regulacji czy sama dopytalas? Chyba jutro muszę podjechać i dopytać się szczegółów co do koloru butów to jeżeli jakieś ładne znajdę białe to mogą być chociaż nude więcej sie wynosi ...a bukiecik chce niebieski albo niebiesko biały
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 12:56   #4883
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Daria_Amelia Pokaż wiadomość
hmmm... Przy pobraniu miary Pani z salonu pytała się jedynie czy chce małe czy duże koło - powiedziałam ze duże, nawet nie wiem czy będzie wszyte czy będzie halka pod spodem tak jak na przymiarce. A Tobie od razu powiedziała o regulacji czy sama dopytalas? Chyba jutro muszę podjechać i dopytać się szczegółów co do koloru butów to jeżeli jakieś ładne znajdę białe to mogą być chociaż nude więcej sie wynosi ...a bukiecik chce niebieski albo niebiesko biały
Od razu mowila o tym regulowanym kole Przedstawila to sama, jako plus. Bo u tego producenta wszystkie suknie maja regulowane kolo
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 13:37   #4884
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

To mam nadzieje, ze u mnie też będzie można !
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 15:49   #4885
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Daria_Amelia Pokaż wiadomość
To mam nadzieje, ze u mnie też będzie można !
A z jakiej firmy masz suknie? Jesli z Margarett, to na 90% bedzie regulowane kolo
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 15:54   #4886
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

W sumie nie wiem bo spodobała mi się suknia , która była wstawiona w komis ( nie było firmy bo patrzyłam czy w Internecie ja znajdę), i na jej wzór bede miała szyta z małymi zmianami wiec jutro muszę przedzwonic do Pani z salonu.
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 18:59   #4887
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

Dziewczyny, znalazłam u koleżanki podobną koncepcje, która ja chciałam obrać tzn. długość sukni dopasowana do balerinek/ obcas 2-3cm a w kościele wyższy obcas i sukienka nad ziemią. Z tym, że ta znajoma miała dużo większy obcas niż ja chce ( 5-6 cm) ona to zdecydowanie jakieś 10 ma no i wstawiam zdjęcia abyście same oceniły.

Naczytałam się na internecie że sukienka i tak nie powinna być równo z ziemią tylko ciut nad aby nie podeptać i poza tym jak sukienka się dopasuje do sylwetki to ciut obniża się, także może te moje 5 - 6 cm nie wyglądało by aż tak tragicznie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10492_418206541578757_514784551_n.jpg (2,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 561356_340090109398917_794624621_n.jpg (8,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 179526_406382166094528_1663951957_n.jpg (23,7 KB, 30 załadowań)
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 19:11   #4888
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Daria_Amelia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam u koleżanki podobną koncepcje, która ja chciałam obrać tzn. długość sukni dopasowana do balerinek/ obcas 2-3cm a w kościele wyższy obcas i sukienka nad ziemią. Z tym, że ta znajoma miała dużo większy obcas niż ja chce ( 5-6 cm) ona to zdecydowanie jakieś 10 ma no i wstawiam zdjęcia abyście same oceniły.

Naczytałam się na internecie że sukienka i tak nie powinna być równo z ziemią tylko ciut nad aby nie podeptać i poza tym jak sukienka się dopasuje do sylwetki to ciut obniża się, także może te moje 5 - 6 cm nie wyglądało by aż tak tragicznie ?
długość sukni ze zdjęcia mnie osobiście się nie podoba
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 19:15   #4889
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

mnie też nie, dlatego nie chce tak wysokich szpilek
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 10:09   #4890
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

dziewczyny dzwoniłam do salonu aby dowiedzieć się o te regulowane koło i w mojej sukni będzie halka i pani powiedziała że da dwie fiszbiny i najwyżej przełożę sobie sama tą z dołu wyżej aby suknia się uniosła.
Nie jestem pewna jak te fiszbiny będą ułożone czy jedna dużo wyżej np. koło kolan czy jedna pod drugą że możliwe będzie wsunięcie większej fiszbiny wyżej. I wtedy nie powinno być problemu ze zmianą obuwia
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.