Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 16:48   #691
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Juz poczytalam watek o tej frakcji, na pewno wyprobuje weszlam na strone naturaliskosmetyki.. 5zł, hmm trzeba sprawdzic dziex
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:06   #692
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Anecka, moim zdaniem warto wyprobowac, mozesz dostac ja na Naturalisie i na Mazidlach. oba sklepy oferuja ten sam produkt. i jesli ja zakupisz to nie przeraz sie wygladu i konsystencji- jest dosc tlusta ale blyskawicznie sie wchlania praktycznie do matu. i mineraly dobrze na niej leza
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:09   #693
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Prawda
Nie zdziw sie tez ,ze znajdziesz cos a'la ziarenka-pod wplywem ciepla i wcierania sie rozpuszcza
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:17   #694
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Jeny no jak sie mineraly na tym trzymaja to bylabym zadowolona. Np. z Erasera kremowego z PureLuxe ni bylam zadowolona. Zapchal mnie, ale fakt faktem po nalozeniu mineraly sunely jak po tafli lodu..

Dobra.. chyba zaraz zamowie.. w sumie wzielabym cos jeszcze, bo sama frakcja 5zł a wysylka 10 :/ Poczytam co tam maja w Naturalisie i ew. cos dokupie taniego.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:48   #695
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeny no jak sie mineraly na tym trzymaja to bylabym zadowolona. Np. z Erasera kremowego z PureLuxe ni bylam zadowolona. Zapchal mnie, ale fakt faktem po nalozeniu mineraly sunely jak po tafli lodu..

Dobra.. chyba zaraz zamowie.. w sumie wzielabym cos jeszcze, bo sama frakcja 5zł a wysylka 10 :/ Poczytam co tam maja w Naturalisie i ew. cos dokupie taniego.
z naturalisa brałam kocankę i roślinny kwas hialuronowy.
Na pewno warty uwagi jest kwas PHA, glukonolakton do nawilżająco-złuszczającego delikatnego toniku. Wzięłam też GA oraz NMF.
Z GA i glukonolaktonu zrobiłam tonik- bardzo super zadowolona , NMF dodaję gdzie się da.


wlaśnie mnie zainteresowała wierzbnica dorzuciłabym do kremu rozwielitkowemu
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:02   #696
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Moim zdaniem frakcja z Mazideł jest inna, lepsza, lepiej wchłania się i pozostawia większy mat
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 00:36   #697
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeny no jak sie mineraly na tym trzymaja to bylabym zadowolona. Np. z Erasera kremowego z PureLuxe ni bylam zadowolona. Zapchal mnie, ale fakt faktem po nalozeniu mineraly sunely jak po tafli lodu..

Dobra.. chyba zaraz zamowie.. w sumie wzielabym cos jeszcze, bo sama frakcja 5zł a wysylka 10 :/ Poczytam co tam maja w Naturalisie i ew. cos dokupie taniego.
Anecka w Naturalisie jest świetny kwas hialuronowy 1,5% - jakby połączenie wielko- i mało cząsteczkowego. Jak dla mnie - dużo lepszy niż ten z BU. Gdybyś brała glukonolakton - Pani Agnieszka z Naturalisa poleciła mi wziąć do niego mleczan sodu - przydaje się do zbalansowania PH, jeśli się robi samodzielnie tonik z hydrolatu.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 07:56   #698
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Anecka w Naturalisie jest świetny kwas hialuronowy 1,5% - jakby połączenie wielko- i mało cząsteczkowego. Jak dla mnie - dużo lepszy niż ten z BU. Gdybyś brała glukonolakton - Pani Agnieszka z Naturalisa poleciła mi wziąć do niego mleczan sodu - przydaje się do zbalansowania PH, jeśli się robi samodzielnie tonik z hydrolatu.
potwierdzam też bardzo odpowiada mi żel HA 1,5%
i jeszcze tri-peptydy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:49   #699
olifka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Testuję właśnie frakcję sojową. (wersja z Naturalis)

I w życiu nie miałam takiego matu!
po żadnym kremie.
(cera mieszana! mój nos zawsze błyszczy! a tutaj mat! mat! )
musze tylko pokombinować z ilością, bo chyba za duzo na ten nosek nałożyłam i mi sie podkład ścierał)
ale ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona frakcją.
olifka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 23:36   #700
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Chyba nie będę orginalna w tej chwili

ale najlepiej sprawdza mi się pod minerały frakcja sojowa z Mazideł, dobra jest także w przypadku stosowania filtru, najlepiej nakładać jednocześnie frakcje z filtrem jedno po drugim tak by frakcja nie zdąrzyła wyschnąć, wtedy filtr szybko się wchłania, do matu i nie przeszkadza w czasie robienia makijażu

od niedawna mieszam frakcje sojową z ceramidami, nie wiem czy można, ale także się sprawdza frakcja ma całkiem inną kosntystencje i robi się biała, ale nadal dobrze wygląda pod minerałami

latem stosowalam żel HA 1% plus jakiś olej - nie narzekałam, zdecydowanie najgorzej sprawdzają się u mnie minerały nakładane na suchą skórę...


oczywiscie będę szukać dalej, wyprobuje olej EMU (nie wiem jeszcze gdzie dostac) i ten krem babydream nagietkowy, tylko czy on jest wystarczająco treściwy na zimę?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 06:39   #701
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Kupiłam dwa dni temu na Mazidłach frakcję, fajnie, że tutaj takie zachwyty na jej temat, mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 20:32   #702
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

hmmm...
farkcję może wypróbuję, aczkolwiek już nie wiem jaką mam cerę i czy się nada.
W zasadzie nie używam primera pod minerały, chyba że puder bambusowy, ale też nie był najlepszy.

Natomiast szukam bazy pod cienie najlepiej jakiejś ogólnodostepnej, a nie z sieci. Bo na te wszystkie mineralne przesyłki czekać można miesiącami

Mam joko, ale jest strasznie twarda i bardzo ciężko się nabiera. Przeszkadzają mi drobinki, a w zasadzie brokat.
Chciałam jakąś matową i nie brałam Art Deco, bo tam był drobiny, więc ta wyglądała w tym wypadku trochę lepiej.

Dzisiaj nałożyłam joko, cienie z aromaleigh no i du... blada. Niby trzymają się dłużej niż bez bazy, ale też nie jakoś specjalnie i i tak zbiera się w załamaniach.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 07:34   #703
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Chaigata, w ArtDeco są drobinki, ale jest ich naprawdę niewiele i nie przebijają spod cienia, więc bez problemu można zrobić zupełnie matowy makijaż oka Ja ze swojej strony mogę ją polecić, to naprawdę dobry kosmetyk Podobno jeszcze Duraline z Inglota jest całkiem niezły, no i jeszcze baza Lumene (ale tych dwóch ostatnich nie miałam w ręce)
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 09:39   #704
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Podobno jeszcze Duraline z Inglota jest całkiem niezły, no i jeszcze baza Lumene (ale tych dwóch ostatnich nie miałam w ręce)
Hexxana bardzo zachwala duraline, a jej rekomendacjom naprawdę można ufać.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:21   #705
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dzisiaj przyszła moja frakcja sojowa. Muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś płynnego, a to ma postać.. masełka? miodu? Przy okazji mam pytanie - ile nałożyć tego na buzię, pod minerały? jedną cienką wartwę?

Idę niebawem do pracy i zastanawiam się czy eksperymentować, czy zostawić testy na inny dzień.

_
A i jeszcze jedno. Na stronie Mazideł http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27 ktoś dodał komentarz, że witamina E jest świetna jako dodatek do frakcji.
Mam witaminę E. Jak ją dodać i w jakiej ilości?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-02-22 o 10:27
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:07   #706
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

pod minerały stusujecie frakcje i na to primer?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:15   #707
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja używam frakcji pod minerały. Nakładam jak krem, 1 cienką warstwę, skóra jest matowa, choć jest na niej jakby film. Na to primer, korektory, podkład.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:24   #708
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
pod minerały stusujecie frakcje i na to primer?
Z tego co wiem to część osób tak stosuje, ja też właśnie czekam na swoją frakcję
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:25   #709
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Też nałożyłam cienką warstwę, na prawdę fajnie przechodzi w mat. Moja buzia w podkładach intensive świeci się dość mocno, może frakcja będzie ratunkiem.
Ogólnie - niewielka ilość frakcji wystarczy na całą twarz. Nałożyłam minerały, i leżą elegancko, zobaczymy jak to się wszystko utrzyma.

Jeśli się sprawdzi kupię większe opakowanie.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:40   #710
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

kurde ale kusicie szkoda mi troche zamowic jedna rzecz przesyłka mnie wiecej wyniesie ;/
a jeszcze chce kupic primer BU
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:55   #711
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Ja używam frakcji pod minerały. Nakładam jak krem, 1 cienką warstwę, skóra jest matowa, choć jest na niej jakby film. Na to primer, korektory, podkład.
Czy gdzieśtam mieścisz jeszcze krem?? Czy z niego rezygnujesz??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:05   #712
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Czy gdzieśtam mieścisz jeszcze krem?? Czy z niego rezygnujesz??
Rezygnuję, daję samą frakcję. Pod oczy daję z kolei sam krem.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:28   #713
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Pokłony w stronę frakcji sojowej!

Zawsze w minerałach, w formule intensive po około 2-3 godzinach się świeciłam. Bambus, dryflo, kaolin - pomagały jedynie na jakąś tam chwilę. Kremu stosować pod minerały nie mogę, bo mam wrażenie - wszystko mnie zapycha.
Na frakcji bardzo dobrze prezentują się minerały, skóra wydaje się być gładka, przyjemna w dotyku, i co najważniejsze - buzia jest matowa!
Co prawda raz w ciągu pracy przyprószyłam buzię dryflo, ale to raczej z przyzwyczajenia, bo nie było mega-potrzeby.

Oby tylko mnie nie zapchała, a będzie moim NUMEREM JEDEN!

CUDO! POLECAM!
Bardzo cieszę się że się na nią zdecydowałam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-02-22 o 21:48
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 00:07   #714
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Pokłony w stronę frakcji sojowej!

Zawsze w minerałach, w formule intensive po około 2-3 godzinach się świeciłam. Bambus, dryflo, kaolin - pomagały jedynie na jakąś tam chwilę. Kremu stosować pod minerały nie mogę, bo mam wrażenie - wszystko mnie zapycha.
Na frakcji bardzo dobrze prezentują się minerały, skóra wydaje się być gładka, przyjemna w dotyku, i co najważniejsze - buzia jest matowa!
Co prawda raz w ciągu pracy przyprószyłam buzię dryflo, ale to raczej z przyzwyczajenia, bo nie było mega-potrzeby.

Oby tylko mnie nie zapchała, a będzie moim NUMEREM JEDEN!

CUDO! POLECAM!
Bardzo cieszę się że się na nią zdecydowałam.
Ale mi kobieto zrobiłaś nadzieję Do mnie frakcja została wysłana wczoraj (bo już po północy i liczę na dobre efekty Ja mam problem "tylko" z nosem, ale tak mnie to denerwuje - próbowałam pudrów bambusowego, ryżowego, kaolina... pomagają ale nie na długo Zastanawiam się czy tę frakcję też dać z kremem, czy tak jak radzicie bez, ale z kolei ja mam policzki suche jak wiór (cera mieszana), boję się nie dać humektanu.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:18   #715
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ale mi kobieto zrobiłaś nadzieję Do mnie frakcja została wysłana wczoraj (bo już po północy i liczę na dobre efekty Ja mam problem "tylko" z nosem, ale tak mnie to denerwuje - próbowałam pudrów bambusowego, ryżowego, kaolina... pomagają ale nie na długo Zastanawiam się czy tę frakcję też dać z kremem, czy tak jak radzicie bez, ale z kolei ja mam policzki suche jak wiór (cera mieszana), boję się nie dać humektanu.

Spróbuj bez i z - zobaczysz jak u Ciebie lepiej się sprawuje. Sama frakcja ma za zadanie nawilżać więc nie wiem czy jest sens dodatkowo dodawać krem, tak na dobrą sprawę jest to kolejna warstwa na twarzy, a co za dużo to nie zdrowo.

Ja niedawno dałam drugą szansę Humektanowi. Przy stosowaniu kwasów jakoś mi nie podszedł, wyskoczyła mi niespodzianka, jedna, druga. A teraz kiedy kupiłam po +- pół roku drugie opakowanie - nic się nie dzieje.
Nie wiem czego może być to powodem, ale nie zapycha.
Lubię frakcję i Humektam.
Choć zdecydowanie - frakcja = mat.

Wczoraj jeszcze zaobserwowałam (ale nie wiem czy to za sprawą frakcji, czy może miałam jakiś lepszy dzień) minerały po ośmiu godzinach pracy zimą w dusznym biurze, zawsze schodzą mi w niektórych miejscach na brodzie i w okolicach nosa dość zauważalnie. A wczoraj tylko tak delikatnie, że nie trzeba było nawet poprawiać.

PS. To małe opakowanie 10ml jest niedrogie, a wydaje mi się, że tak szybko wcale się nie skończy.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:01   #716
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

I ja kolejna najarałam się na frakcję-używam minerałów intensive i po paru godzinach mam tak świecącą skórę,że o ja.Ale nie poddaję sie,bo kocham minerały i wiem,że muszę tez zmienić krem pod minerały,bo takie z marketu sie nie nadają na długo. Fakt nie zapycha mnie,buzia jest gładka,ale pod mineraly chcę cos nawilżającego,ochronnego przed zimnem na dworze,ale i nie powodującego,że znow bedę się świecić. Kuoię jeszce puder bambusowy z jedwabiem i owsem jako primer,ale krem tez musi być porządny myslicie,że też będę zadowolona z frakcji sojowej?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2010-02-24 o 09:04
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:09   #717
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
I ja kolejna najarałam się na frakcję-używam minerałów intensive i po paru godzinach mam tak świecącą skórę,że o ja.Ale nie poddaję sie,bo kocham minerały i wiem,że muszę tez zmienić krem pod minerały,bo takie z marketu sie nie nadają na długo. Fakt nie zapycha mnie,buzia jest gładka,ale pod mineraly chcę cos nawilżającego,ochronnego przed zimnem na dworze,ale i nie powodującego,że znow bedę się świecić. Kuoię jeszce puder bambusowy z jedwabiem i owsem jako primer,ale krem tez musi być porządny myslicie,że też będę zadowolona z frakcji sojowej?
A próbowałaś kremu nawilżającego Humektan? Wiele dziewczyn go sobie chwali, pod minerały również.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:08   #718
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

No muszę, muszę się podzielić.
Hydrolat oczarowy plus HA na to frakcja i na razie się nie świecę, no nic a nic
Normalnie po godzinie - dwóch miałam lampę, a teraz mat, mat, mat po 4 godzinach MAT
Jak tak wytrzymam do końca dnia to chyba będzie love do końca moich dni
A ten Humektan to gdzie się kupuje???
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:11   #719
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
No muszę, muszę się podzielić.
Hydrolat oczarowy plus HA na to frakcja i na razie się nie świecę, no nic a nic
Normalnie po godzinie - dwóch miałam lampę, a teraz mat, mat, mat po 4 godzinach MAT
Jak tak wytrzymam do końca dnia to chyba będzie love do końca moich dni
A ten Humektan to gdzie się kupuje???
W aptece. Ostatnio za 30 ml płaciłam tylko 11 zł. Ale ceny są różne, myślę, że 15 zł nie powinien przekroczyć.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:45   #720
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Czyli frakcja wychodzi stanowczo taniej
A sadzicie o tym?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ory-suchej.htm
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:57
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.