Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 07:55   #4741
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie topa- stoi sobie razem z resztą buteleczek w pudełku, nie telepię nim ani nic, a ciągle butelka lepka, uwalona zawartością- to normalne jest? Obcieram ją cleanerem, wyciągam następnym razem i znów to samo...
Moze zbyt agresywnie ja zamykasz. I wtedy zawartpsc wyplywa na zewnatrz, mialam tak z zelami, i moj top semi takze tak zrobil. Sprobuj go delikatne zamykac.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:04   #4742
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Moze zbyt agresywnie ja zamykasz. I wtedy zawartpsc wyplywa na zewnatrz, mialam tak z zelami, i moj top semi takze tak zrobil. Sprobuj go delikatne zamykac.
w sensie, że za mocno dokręcam? czyli jeszcze dokładałam do pieca starając się dokładnie zakręcić . Posłucham twojej rady i nie będę tak "agresywna" dla buteleczki .
Dziękuję
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:13   #4743
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie topa- stoi sobie razem z resztą buteleczek w pudełku, nie telepię nim ani nic, a ciągle butelka lepka, uwalona zawartością- to normalne jest? Obcieram ją cleanerem, wyciągam następnym razem i znów to samo...
Mam identyczny problem. W dodatku ta moja buteleczka się nie dokręca. Co i tak nie tłumaczy tego, że lakier... wychodzi z butelki.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:26   #4744
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
w sensie, że za mocno dokręcam? czyli jeszcze dokładałam do pieca starając się dokładnie zakręcić . Posłucham twojej rady i nie będę tak "agresywna" dla buteleczki .
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem. W dodatku ta moja buteleczka się nie dokręca. Co i tak nie tłumaczy tego, że lakier... wychodzi z butelki.
Moja tez sie nie dokreca i jest krzywa, ale delikatnie ja zakrecam i wtedy wszystko jest ok. Tez juz bym chciala miec hybrydy ale czekam na moje ozdobki, zamowilam proszki akrylowe i bede zdobić
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:21   #4745
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja do tej pory robiłam tylko na Simply Nails i CZ ze względu na niewielką zawartość mojego portfela.
A ostatnio zachciało mi się wypróbować semilaca i się z deczka zniechęciłam. Kupiłam strong white i steel grey oraz hard milk i top mat.
Z białym kolorem mam problem. Jest gęsty i strasznie się babra na paznokciu, ciężko mi go równo nałożyć przy skórkach. Do tego przy malowaniu wychodzą ciągle grudki jakby lakier miał w sobie okruszki. Potem siedzę i w każdej warstwie gmeram patyczkiem, żeby się ich jakoś pozbyć, bo niestety zamalowanie kolejnymi warstwami powoduje tylko ich uwydatnienie.
Steel Grey tez tyłka nie urywa. Kolor piękny, uwielbiam... wręcz ubóstwiam migoczące szarości. Liczyłam, że przy lepszych lakierach ograniczę się do dwóch warstw. I się przeliczyłam. Przy dwóch wciąż widać prześwity. Szczególnie przy moich długich paznokciach. Ostatecznie więc poświęcam na manicure tyle samo czasu co przy moich tańszych lakierach.
Na matowym topie również się zawiodłam. Trzeba dawać dwie, czasami nawet trzy cienkie warstwy. Po kilka razy dziennie trzeba przemywać paznokcie, bo robią się na nich świecące "placki". Do tego drugiego dnia noszenia tego topu zawadziłam i pojechałam mocno paznokciem o szafkę i powstała długa świecąca szrama. Tak jakby top po prostu się zdrapał. To była moja pierwsza i ostatnia przygoda z tym produktem.
A teraz hard milk. Po zobaczeniu filmików na youtube liczyłam, że będzie bardziej mleczny. W rzeczywistości jest mocno transparentny i lejący. Ale i tak uważam, że rewelacja. Dzięki niemu bez problemu nadbudowałam sobie złamany paznokieć i utwardziłam pozostałe. Ten akurat produkt zagości u mnie na dłużej.

W przyszłości planuję jednak wypróbować jeszcze przynajmniej 3-4 kolory. I dopiero wydać ostateczny osąd.
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:32   #4746
pinkgirl8602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 158
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witam mam pytanie czy jest w semilacu ładna srebrna hybryda nie chodzi o brokat lecz o ładny metaliczny odcień , bardzo proszę o fotę dzięki
pinkgirl8602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 11:17   #4747
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez pinkgirl8602 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie czy jest w semilacu ładna srebrna hybryda nie chodzi o brokat lecz o ładny metaliczny odcień , bardzo proszę o fotę dzięki
093
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150920_123645.jpg (81,0 KB, 121 załadowań)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 08:55   #4748
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Z Semilaca wypróbowałam już sporo kolorów, w tym biały i czarny. Miałam na początku z tymi kolorami te same problemy co Ty i poczytałam trochę w necie i okazało się, że są to kolory,które wymagają wyjątkowej uwagi. Te kolory są bardziej napigmentowane. Przede wszystkim trzeba malować maksymalnie cienkie warstwy, w przypadku tych kolorów trzeba jednak nałożyć 3 cienkie warstwy. Dodatkowo trzeba wydłużyć czas utwardzania w lampie. Oczywiście zależy jaką masz moc lampy, ale po prostu wydłuż czas w stosunku do tego,ile standardowo naświetlasz paznokcie.

Poza tym wydaje mi się, że byłoby też wskazane w Twoim przypadku dłuższe utwardzanie po Twoim opisie, w jaki sposób Ci się top "zdrapał". To tyle z moich obserwacji i tego,co znalazłam w necie.

Co do harda - jesteś pewna, że masz Hard Milk? Bo jest jeszcze wersja transparentna. Trzeba uważać co się zamawia, szczególnie nie bezpośrednio od producentaa,tylko np. z allegro.
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:16   #4749
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Na opakowaniach semilac pisze ze utwardzanie 40s. wiec trzymam je zawsze 2x 30s dla pewnosci. Top na pewno bedę próbowala na na allegro odsprzedac komus kto chętmnie go przytuli.

Hard na pewno nie jest przezroczysty. ma lekko mleczna barwe. Jednak mimo nalozenia wielu warstw nie udaje mi sie osiagnac efektu jakie widze u wielu blogerek i youtuberek. naogladalam się filmików gdzie po przedłużeniu hard milkiem paznokcie miały takie krycie że nie trzeba już było lakieru nakładać. no i miałam wygórowane oczekiwania chyba.

Zbiałym lakierem sobie kompletnie nie umiem poradzić ale na pewno się nie zmarnuje. po zabawach na wzorniku widze że pokochał się on z moimi proszkami akrylowymi.

Za to wczoraj kupiłam w galerii kolor espresso i się w nim zakochałam <3
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2015-11-16 o 09:19
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:18   #4750
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
na opakowaniach semilac pisze ze utwardzanie 40s. wiec trzymam je zawsze 2x 30s dla pewnosci.
a Hard na pewno nie jest przezroczysty. ma lekko mleczna barwe. Jednak mimo nalozenia wielu warstw nie udaje mi sie osiagnac efektu jakie widze u wielu blogerek i youtuberek. naogladalam się filmików gdzie po przedłużeniu hard milkiem paznokcie miały takie krycie że nie trzeba już było lakieru nakładać.
z białym lakierem sobie kompletnie nie umiem poradzić ale na pewno się nie zmarnuje. po zabawach na wzorniku widze że pokochał się on z moimi proszkami akrylowymi.
W lampach LED, bo w UV 2 minuty.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:20   #4751
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
W lampach LED, bo w UV 2 minuty.
Potrafię odróżnić lampy używam mostka ledowego
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 09:24   #4752
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Potrafię odróżnić lampy używam mostka ledowego
Nie posądzam Cię o to. Tak dla ścisłości napisałam. A masz dobrą moc lampy? Albo nie szwankuje Ci czy coś?
Może masz jakieś wadliwe egzemplarze lakierów? Bo że biały jest bardziej problematyczny, to jedno, ale paprochów i tak nie powinno w nim być.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:28   #4753
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

mostek ma słabą moc i może nie dawac rady przy mocno napigmentowanych, w tym bieli.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:38   #4754
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Takie do sciagania
też mam takie tylko fioletowe - są rewelacyjne
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:57   #4755
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mostek ma słabą moc i może nie dawac rady przy mocno napigmentowanych, w tym bieli.
Większość dziewczyn używa jednak 9W ledówki i wszystko jest w porządku z ich paznokciami. Ja również do tej pory nie miałam problemu z utwardzaniem. Wręcz przeciwnie... moja standardowa lampa uv 36W stoi nieużywana w szafie, bo na LEDówce pracuje mi się lepiej i szybciej.

Zresztą nie o takim problemie mówiłam w swoim pierwszym poście. Kolor biały zawsze podchodzi przynajmniej kilkoma malutkimi bąblami. Im więcej machania pędzlem tym więcej bąbli. Próbowałam już różne grubości warstw nakładać, nakładać szybko, nakładać powolutku. Ale zawsze jakieś cholerstwo wyskoczy. Lakier nie jest przeterminowany - ma już to nowe opakowanie i datę ważności do drugiej połowy 2017r. Faktycznie może jakiś wadliwy egzemplarz mi się trafił i trzeba go zareklamować... bo to nie idzie pazurków robić jak muszę potem wykałaczką wygrzebywać. Idzie oszaleć...
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 07:52   #4756
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn używa jednak 9W ledówki i wszystko jest w porządku z ich paznokciami. Ja również do tej pory nie miałam problemu z utwardzaniem. Wręcz przeciwnie... moja standardowa lampa uv 36W stoi nieużywana w szafie, bo na LEDówce pracuje mi się lepiej i szybciej.

Zresztą nie o takim problemie mówiłam w swoim pierwszym poście. Kolor biały zawsze podchodzi przynajmniej kilkoma malutkimi bąblami. Im więcej machania pędzlem tym więcej bąbli. Próbowałam już różne grubości warstw nakładać, nakładać szybko, nakładać powolutku. Ale zawsze jakieś cholerstwo wyskoczy. Lakier nie jest przeterminowany - ma już to nowe opakowanie i datę ważności do drugiej połowy 2017r. Faktycznie może jakiś wadliwy egzemplarz mi się trafił i trzeba go zareklamować... bo to nie idzie pazurków robić jak muszę potem wykałaczką wygrzebywać. Idzie oszaleć...
Jeśli rzeczywiście uważasz, że jest wadliwy, to zareklamuj.Semilac nie robi z tym problemów.
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 07:57   #4757
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Takie do sciagania
Mam takie czarne, kupiłam w Naturze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 12:57   #4758
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Jeśli rzeczywiście uważasz, że jest wadliwy, to zareklamuj.Semilac nie robi z tym problemów.
Nawet sprzedawczyni powiedziała, że nie jest w porządku ten lakier i bez problemu wymieniła mi na nową buteleczkę.
Teraz jest wszystko tak jak być powinno. Nic się nie bąbluje i nie babra na paznokciu.
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 21:05   #4759
LaaLunaa
Raczkowanie
 
Avatar LaaLunaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny mam problem-chodzi o kolor 106. Robiłam wczoraj paznokcie, lewa ręka utwardziła sie pięknie, byłam zachwycona nakładaniem, konsystencją i kryciem. W prawej ręce po włożeniu do lampy lewa strona paznokci przy wale była pofałdowana. Lakier nieutwardzony, a gumiasty. Właściwie nie musiałam go piłowac-wystarczyło podważyć. Czy miałyście problem z tym kolorem? Czy może jest to wina lampy/żarówek? Mam zwykłą 36. Dodam, że inne kolory utwardzają się bez problemu.
LaaLunaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 22:16   #4760
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez LaaLunaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem-chodzi o kolor 106. Robiłam wczoraj paznokcie, lewa ręka utwardziła sie pięknie, byłam zachwycona nakładaniem, konsystencją i kryciem. W prawej ręce po włożeniu do lampy lewa strona paznokci przy wale była pofałdowana. Lakier nieutwardzony, a gumiasty. Właściwie nie musiałam go piłowac-wystarczyło podważyć. Czy miałyście problem z tym kolorem? Czy może jest to wina lampy/żarówek? Mam zwykłą 36. Dodam, że inne kolory utwardzają się bez problemu.
skoro jedna ręka Ci się utwardzila to znaczy że drugą zbyt grubo pomalowałaś, ewwntualnie źle trzymalas...
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:28   #4761
LaaLunaa
Raczkowanie
 
Avatar LaaLunaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Właśnie trzy razy pod rząd próbowałam i to samo. W końcu naprawdę bardzo cieniutko pomalowałam i było ok. Spróbuje za jakiś czas raz jeszcze.
LaaLunaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:43   #4762
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Moze zarowki sa juz do wymiany?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:37   #4763
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn używa jednak 9W ledówki i wszystko jest w porządku z ich paznokciami. Ja również do tej pory nie miałam problemu z utwardzaniem. Wręcz przeciwnie... moja standardowa lampa uv 36W stoi nieużywana w szafie, bo na LEDówce pracuje mi się lepiej i szybciej.

Zresztą nie o takim problemie mówiłam w swoim pierwszym poście. Kolor biały zawsze podchodzi przynajmniej kilkoma malutkimi bąblami. Im więcej machania pędzlem tym więcej bąbli. Próbowałam już różne grubości warstw nakładać, nakładać szybko, nakładać powolutku. Ale zawsze jakieś cholerstwo wyskoczy. Lakier nie jest przeterminowany - ma już to nowe opakowanie i datę ważności do drugiej połowy 2017r. Faktycznie może jakiś wadliwy egzemplarz mi się trafił i trzeba go zareklamować... bo to nie idzie pazurków robić jak muszę potem wykałaczką wygrzebywać. Idzie oszaleć...
u mnie też kiedyś pojawiały się bąbelki jak malowałam, nie wiem czy to była wina tego jak maluję czy lakierów, w tej chwili już raczej nie robią mi się bąbelki, nie wiem dlaczego tak było, może lakiery był jeszcze świerzy.. w sposobie malowania raczej nic nie zmieniłam

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez LaaLunaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem-chodzi o kolor 106. Robiłam wczoraj paznokcie, lewa ręka utwardziła sie pięknie, byłam zachwycona nakładaniem, konsystencją i kryciem. W prawej ręce po włożeniu do lampy lewa strona paznokci przy wale była pofałdowana. Lakier nieutwardzony, a gumiasty. Właściwie nie musiałam go piłowac-wystarczyło podważyć. Czy miałyście problem z tym kolorem? Czy może jest to wina lampy/żarówek? Mam zwykłą 36. Dodam, że inne kolory utwardzają się bez problemu.
ja równierz obstawiam żarówki, miałam dokładnie tak samo też nieutwardzał mi jeden kolor nowo zakupiony więc podejrzewałam że to on jest wadliwy, ale w końcu zmieniłam żarówki i było ok

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

ile czasu używasz obecnych żarówek?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 11:40   #4764
baila04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja nie wiem, mi po 3 dniach łamią się, pękają itd. A mam naprawde dobrą kosmetyczkę i zdrowe paznokcie. Może spróbować żeli...?
baila04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 12:58   #4765
LaaLunaa
Raczkowanie
 
Avatar LaaLunaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Hmmm... Mam je jakoś od roku. Mają więc chyba prawo szwankować. 106 to mój pierwszy tak mocno napigmentowany Semi, kryje już po pierwszej warstwie-myślę że żarówki są na niego za słabe. Z jasniejszymi/mniej napigmentowanymi kolorami nie ma żadnego problemu. Wymienię żarówki, mam nadzieję, że to pomoże.
LaaLunaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 18:30   #4766
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez baila04 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, mi po 3 dniach łamią się, pękają itd. A mam naprawde dobrą kosmetyczkę i zdrowe paznokcie. Może spróbować żeli...?
Albo może inną firmę lakierów?





Cytat:
Napisane przez LaaLunaa Pokaż wiadomość
Hmmm... Mam je jakoś od roku. Mają więc chyba prawo szwankować. 106 to mój pierwszy tak mocno napigmentowany Semi, kryje już po pierwszej warstwie-myślę że żarówki są na niego za słabe. Z jasniejszymi/mniej napigmentowanymi kolorami nie ma żadnego problemu. Wymienię żarówki, mam nadzieję, że to pomoże.
A próbowałaś trzymać dłużej? Ewentualnie może też być tak, że skoro jedna ręka się dobrze utwardziła, to może np. dwie żarówki świecą lepiej, a dwie gorzej i może ta ręka była bardziej po stronie tych 'lepszych'? Może warto spróbować wkładać po dwa palce i trzymać dłużej?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 21:23   #4767
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Muszę się pochwalić pierwszym frenchem Kolor bazowy to 002.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151119_221702.jpg (97,2 KB, 91 załadowań)
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 22:46   #4768
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

u mnie pół roku nie wytrzymały... a podobno właśnie co pół roku należy zmieniać. żarówki zakupione razem z lampą były słabsze. U mnie też jedna strona słabiej utwardzała, a po jakimś czasie właśnie jedna boczna przestała świecić
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:40   #4769
paulinal19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
To fajnie, ze ja mam stacjonarnie po 25,50zl. Kolezanka pracuje obok sklepu w ktorym je sprzedaja i slyszala jak przedstawiciel mowil wlascicielce ze im do sklepu sprzedaja za 18zl. Jesli takie ceny to niezle zarabiaja w sieci 9 mam na mysli tam gdzie kosztuja po 29zl)

witam, szukam dojscia do lakierow semilac. Byłabym wdzieczna za wiecej informacji odnośnie cen hurtowych
paulinal19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:33   #4770
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny orientujecie sie jakie sa aktualne ceny Semilaca w Drogerii Sabinka? Wiem, ze to troche offtopowe , ale czy ktoras z Was moglaby polecic dobre lakiery do robienia stempli na hybrydach? Najlepiej takie ogolnodostepne
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.