Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 08:13   #4861
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

ja jestem po pierwszym użuciu Nisimu. Już wiem napewno że po myciu musze coś dawaźć na koncówki, bo wczoraj nie dałam i niestety nie wyglądają teraz zbyt dobrze.
O przyroście wypowiem się za miesiąc czyli 1 stycznia
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 08:25   #4862
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
To masz dłuższe ode mnie - moje najdłuższe mają 32 cm .
Wyglądają na znaczne dłuższe od moich Jak mierzysz?
Pomyślałam, że może to jeszcze kwestia mojej podłużnej twarzy. Może moje włosy do linii brody byłyby dłuższe od Twoich włosów do linii brody? Haha, jaką masz długość głowy?
[toż to czysta antropologia!]

edit: zmierzyłam swoją - 21cm

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
ja bym chcialaa za piers, najdalej do talii, pochwal sie co Ci tak wspomoglo przyspieszyc
W tej chwili sięgają coraz bliżej wysokości pach, więc jeszcze dłuuuga droga przede mną. Wcześniej jadłam przez 6 msc Merz Special i piłam regularnie drożdże przez ok 2 miesiące. Zrobiłam sobie przerwę w piciu, ale niedługo do nich wracam. Z wcierek przez wakacje stosowałam tylko Seboradin.

Obecnie zjadam kompleks witaminowy Maxivit i biotynę w pastylkach do ssania ananasowych. Stosuję drugi Seboradin - wersję nawilżającą. Dodałam do niego wczoraj kilka kropel olejku rozmarynowego.

Myślę jednak, że kluczowa jest suplementacja - znam kręconowłosą, która wcina biotynę i kompleks witaminy B - włosy rosną jej ok 2,5-3cm miesięcznie. Inna rzecz, że moje włosy jeszcze nigdy nie były tak zdrowe. Nie dostają suszarą, nie prostuję, nie farbuję, nie szarpię, nie rozczesuję, nawilżam zewnętrznie i wewnętrznie - zaczęłam namiętnie popijać różne soki, co mi się wcześniej nie zdarzało.

To nie znaczy, że codziennie mam dobry włosowy dzień, bo akurat ostatnie mroźne dni były moimi najgorszymi i ogólnie widzę, że zimą moje włosy wyglądają znacznie gorzej niż kiedy jest ciepło. Jednak na pewno są zdrowe i niczego im nie brakuje. Moje marzenie teraz - znaleźć jakieś bezpieczne spinki, bo choć to zakrawa na obsesję, czytałam, że metalowe to nienajlepsza rzecz

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-12-01 o 08:49 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 08:34   #4863
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość



W tej chwili sięgają coraz bliżej wysokości pach,

Ojej, masz już takie długie włoski.. Zazdroszczę Ci Powodzenia w dalszym zapuszczaniu A mi po miesiącu włoski urosły 1,5 cm, a gdzieniegdzie niecałe dwa (bo mi nierówno włosy rosną-z tyłu np. rosną szybciej). Widzę, że chyba nie przekroczę tych 2 cm na miesiąc. Trudno, niech już będzie tak jak jest, byleby tylko gorzej nie było
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 08:50   #4864
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ojej, masz już takie długie włoski.. Zazdroszczę Ci Powodzenia w dalszym zapuszczaniu A mi po miesiącu włoski urosły 1,5 cm, a gdzieniegdzie niecałe dwa (bo mi nierówno włosy rosną-z tyłu np. rosną szybciej). Widzę, że chyba nie przekroczę tych 2 cm na miesiąc. Trudno, niech już będzie tak jak jest, byleby tylko gorzej nie było
To dobry wynik - nie masz czym się martwić. Jeśli nie jesteś zadowolona pomyśl o suplementacji Może potrzebujesz kopa od wewnątrz?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 08:55   #4865
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To dobry wynik - nie masz czym się martwić. Jeśli nie jesteś zadowolona pomyśl o suplementacji Może potrzebujesz kopa od wewnątrz?
Masz rację, że wynik dobry. Tak to jest, że zawsze chce się mieć więcej niż się ma Co do suplementacji-własnie jestem na etapie ssania Biotyny. Przed Biotyną był Vitapil, a jeszcze wcześniej Skrzypowita . Od dłuższego czasu coś łykam aby pomóc włoskom rosnąć (oczywiście z przerwami).
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 09:00   #4866
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wyglądają na znaczne dłuższe od moich Jak mierzysz?
Pomyślałam, że może to jeszcze kwestia mojej podłużnej twarzy. Może moje włosy do linii brody byłyby dłuższe od Twoich włosów do linii brody? Haha, jaką masz długość głowy?
[toż to czysta antropologia!]

edit: zmierzyłam swoją - 21cm



W tej chwili sięgają coraz bliżej wysokości pach, więc jeszcze dłuuuga droga przede mną. Wcześniej jadłam przez 6 msc Merz Special i piłam regularnie drożdże przez ok 2 miesiące. Zrobiłam sobie przerwę w piciu, ale niedługo do nich wracam. Z wcierek przez wakacje stosowałam tylko Seboradin.

Obecnie zjadam kompleks witaminowy Maxivit i biotynę w pastylkach do ssania ananasowych. Stosuję drugi Seboradin - wersję nawilżającą. Dodałam do niego wczoraj kilka kropel olejku rozmarynowego.

Myślę jednak, że kluczowa jest suplementacja - znam kręconowłosą, która wcina biotynę i kompleks witaminy B - włosy rosną jej ok 2,5-3cm miesięcznie. Inna rzecz, że moje włosy jeszcze nigdy nie były tak zdrowe. Nie dostają suszarą, nie prostuję, nie farbuję, nie szarpię, nie rozczesuję, nawilżam zewnętrznie i wewnętrznie - zaczęłam namiętnie popijać różne soki, co mi się wcześniej nie zdarzało.

To nie znaczy, że codziennie mam dobry włosowy dzień, bo akurat ostatnie mroźne dni były moimi najgorszymi i ogólnie widzę, że zimą moje włosy wyglądają znacznie gorzej niż kiedy jest ciepło. Jednak na pewno są zdrowe i niczego im nie brakuje. Moje marzenie teraz - znaleźć jakieś bezpieczne spinki, bo choć to zakrawa na obsesję, czytałam, że metalowe to nienajlepsza rzecz
moje jak przerzuce je do przodu to tez sa do lini pach wiec mamy podobna droge, tylko Tobie rosna szybciej bieresz biotyne jednoczesnie z maxivitem?

a jak stosowals zel palomy? w koncu sie nie dowiedzialam od Ciebie
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 09:12   #4867
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Masz rację, że wynik dobry. Tak to jest, że zawsze chce się mieć więcej niż się ma Co do suplementacji-własnie jestem na etapie ssania Biotyny. Przed Biotyną był Vitapil, a jeszcze wcześniej Skrzypowita . Od dłuższego czasu coś łykam aby pomóc włoskom rosnąć (oczywiście z przerwami).
Pamiętaj tylko, żeby brać jeden suplement przez min. 3 miesiące. Na Merzu Special jest podana informacja, że należy zażywać 6 miesięcy. Organizm musi mieć czas, żeby suplementy zaczęły działać. Biotyną zamierzam kurować się przez kolejne pół roku.

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
moje jak przerzuce je do przodu to tez sa do lini pach wiec mamy podobna droge, tylko Tobie rosna szybciej bieresz biotyne jednoczesnie z maxivitem?

a jak stosowals zel palomy? w koncu sie nie dowiedzialam od Ciebie
Tak, biorę równocześnie. Dopytywałam w aptece czy można to połączyć, babka mi powiedziała, że tak.
Co do żelu - pisałam o tym wielokrotnie na forum. Wcierałam go w skalp po myciu starając się nie wetrzeć za dużo. Podnosił włosy u nasady, a to dla mnie efekt pożądany Chodziłam z nim na głowie cały dzień, aż do wieczornego mycia. Mam już kolejne opakowanie w szufladzie, jak skończę seboradin biorę się znów za Palomę.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 10:21   #4868
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Pamiętaj tylko, żeby brać jeden suplement przez min. 3 miesiące. Na Merzu Special jest podana informacja, że należy zażywać 6 miesięcy. Organizm musi mieć czas, żeby suplementy zaczęły działać. Biotyną zamierzam kurować się przez kolejne pół roku.



.
Ach. No to dziękuję za informację. Do tej pory brałam suplementy jak popadnie , tzn nie patrzyłam ile czasu co biorę. Teraz zwrócę na to uwagę
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:34   #4869
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość


Obecnie zjadam kompleks witaminowy Maxivit i biotynę w pastylkach do ssania ananasowych. Stosuję drugi Seboradin - wersję nawilżającą. Dodałam do niego wczoraj kilka kropel olejku rozmarynowego.
olejek rozmarynowy działa na porost?! ojeja, chyba będę musiała go wykorzystać w takim razie ;d
a ten kompleks witaminowy i biotyna.. to one drogie są? bo ja napalam się ogólnie na Vitapil, ale teraz jestem bez kasy^

co do za żel PALOMA? w necie znalazłam tylko jakiś preparat zmiękczający skórki ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę

Edytowane przez dontknow
Czas edycji: 2008-12-01 o 15:37
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:55   #4870
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
olejek rozmarynowy działa na porost?! ojeja, chyba będę musiała go wykorzystać w takim razie ;d
a ten kompleks witaminowy i biotyna.. to one drogie są? bo ja napalam się ogólnie na Vitapil, ale teraz jestem bez kasy^

co do za żel PALOMA? w necie znalazłam tylko jakiś preparat zmiękczający skórki ;>
Truskawkowawiosna tłumaczyła, że ułatwia przenikanie składników wcierki. Olejek rozmarynowy solo nie przyspiesza porostu jeśli się nie mylę.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:06   #4871
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Mam w domu olej z wiesiołka w kapsułkach i zastanawiam się czy łykać czy nie? Pomoże coś to na włosy?
Kiedyś brałam jeszcze tran, nie wiem czy do niego wracać. Byście łykały?
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 16:19   #4872
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Pamiętaj tylko, żeby brać jeden suplement przez min. 3 miesiące. Na Merzu Special jest podana informacja, że należy zażywać 6 miesięcy. Organizm musi mieć czas, żeby suplementy zaczęły działać. Biotyną zamierzam kurować się przez kolejne pół roku.





Tak, biorę równocześnie. Dopytywałam w aptece czy można to połączyć, babka mi powiedziała, że tak.
Co do żelu - pisałam o tym wielokrotnie na forum. Wcierałam go w skalp po myciu starając się nie wetrzeć za dużo. Podnosił włosy u nasady, a to dla mnie efekt pożądany Chodziłam z nim na głowie cały dzień, aż do wieczornego mycia. Mam już kolejne opakowanie w szufladzie, jak skończę seboradin biorę się znów za Palomę.

wiem ze wspominalas, ale zastanwialam sie, jak czesto to stosujesz, skoro z tego co pamietam starsz sie myc glowe raz na 2-3 dni?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:34   #4873
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
po nieudanej wizycie u fryzjera zawzięłąm się no i nie kosztownymi i prostymi metodami osiągnęłąm taki efekt, to prawda, teraz nie mam takiej "jazdy" na to przyspieszanie porostu ale marzec/kwiecień wtedy tak, a tu wszystko co robiłam(jest też opisane na moim profilu, bo dużo osób się o to pytało) :
hmm..no więc tak zacznijmy od tego, że nie suszyłam, nie prostowałam włosów itd. codziennie 2 razy dziennie brałam po 2 kapsułki tranu no i piłam 1 szkl. pokrzywy i 1 szkl. skrzypu dziennie czyli 2 szkl. razem tego no i robiłam tak: przez 2 tygodnie codziennie myłam szamponem Seboradin potem tydzień przerwy to myłam zwykłym szamponem codziennie i potem znowu 2 tygodnie Seboradin i tak aż mi się skończył ;p no i przy każdym myciu stosowałam masaż głowy, oprócz tego odżywki jakieś no i co tydzień jakaś maseczka na włosy czy coś no i tak było przez 2 miesiące.
Hmm 8 cm w 2 miechy! Jstem pod wrażeniem. O takim czymś mogę tylko pomarzyć
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:07   #4874
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
olejek rozmarynowy działa na porost?! ojeja, chyba będę musiała go wykorzystać w takim razie ;d
a ten kompleks witaminowy i biotyna.. to one drogie są? bo ja napalam się ogólnie na Vitapil, ale teraz jestem bez kasy^

co do za żel PALOMA? w necie znalazłam tylko jakiś preparat zmiękczający skórki ;>
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...loesowy+Palomy
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:15   #4875
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

dzięki ci! ;*
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:31   #4876
shoobiedoobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

http://www.nisim.pl/product_info.php...products_id=34
co o tym sądzicie?
shoobiedoobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:33   #4877
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mam już kolejne opakowanie w szufladzie, jak skończę seboradin biorę się znów za Palomę.
Jeśli smaruje skórę głowy palomą przed myciem włosów, a seboradin wcieram już po myciu, to nie robię włosom krzywdy, prawda? Bo się wystraszyłam jak napisałaś, że po skończeniu seboradinu weźmiesz się za palomę. Chyba nie ma przeciwwskazań do stosowania obu preparatów w tym samym czasie?

Edytowane przez Klementynka
Czas edycji: 2008-12-01 o 19:34
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:50   #4878
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
Jeśli smaruje skórę głowy palomą przed myciem włosów, a seboradin wcieram już po myciu, to nie robię włosom krzywdy, prawda? Bo się wystraszyłam jak napisałaś, że po skończeniu seboradinu weźmiesz się za palomę. Chyba nie ma przeciwwskazań do stosowania obu preparatów w tym samym czasie?
Nie, można używać równolegle Seboradiny i żelu Poalmy.
No chyba, że jakimś cudem zacznie Ci to szkodzić, wtedy należy przerwać. Ale nie widzę żadnego pwodu, dla którego miałoby się tak stać. Spokojnie stosuj te kosmetyki tak jak stosujesz teraz
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:34   #4879
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

dziewczyny, a nie wiecie może czy woda brzozowa/pokrzywowa wpływa jakość na szybkość porostu? ja w takową niedawno się zaopatrzyłam i.. szczerze to widzę różnicę, ale nie wiem dokładnie czy dzięki wodzie czy innym moim rytuałom xd
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 22:36   #4880
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

http://www.allegro.pl/item493492075_...st_wlosow.html

jak myslicie..czy taki olej przyspieszy wzrost wlosa czy to taki chwyt reklamowy?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 08:46   #4881
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wyglądają na znaczne dłuższe od moich Jak mierzysz?
Pomyślałam, że może to jeszcze kwestia mojej podłużnej twarzy. Może moje włosy do linii brody byłyby dłuższe od Twoich włosów do linii brody? Haha, jaką masz długość głowy?
[toż to czysta antropologia!]

edit: zmierzyłam swoją - 21cm
Ja zawsze mierzyłam najdłuższe włosy - z tyłu na karku - i tak mam 32 cm.
Przed chwilą zmierzyłam głowę, która ma 23 cm długości .
Wniosek z tego taki, że włosy mierzone zgodnie z twoim sposobem mają 56 cm , czyli jednak ciutkę dłuższe od twoich , jednak biorąc pod uwagę fakt, że muszę częściej końcówki podcinać i, że rosną mi 1,3 cm na miesiąc, niebawem mnie dogonisz, a zanim będę chciała osiągnąć wymarzoną długość włosa, to mnie przegonisz .
Powodzenia

tulipanna - od wczoraj biorę Merz Special, poza tym piję pokrzywę (5 grudnia będzie 3 miechy picia bez sobót i niedziel, bo piję ją tylko w pracy), drożdże piłam tylko kilka razy-jakoś brak mi w tym systematyczności (a przeciez mi smakują.
Wzięłam ze 3 tabletki z witaminami z grupy b.
Poza wcierkami, masażami ipt. oczywiście
I tu moje pytanie:
jak biorę Merz Special to biotynę i wit. z grupy b podarować sobie.
Czy mam pokrzywe odstawić po 3 miesiącach picia przy przerwach 2-dniowych co 5 dni
czy popijać dalej-a może na skrzyp sie przerzucić?
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 09:20   #4882
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ksoamrko, jesli Merz Special zawiera biotynę i inne witaminy z grupy B, to myślę, że nie musisz sie dodatkowo suplementować. Wprawdzie nadmiar witamin B jest wydalany z moczem, ale w przpadku dwóch suplementów witaminowych nie ma sensu dodatkowo obciążać wątroby.

Co do pokrzywy, standardowo pijemy codziennie przez 3 miesiące, potem przerwa. Ale jesli pijesz 5 dni, potem 2 dni przerwy, to możesz spokojnie pić dalej, tak myslę
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 10:18   #4883
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Dziękuję za pomoc, to jednak ta biotynę podaruję sobie -przyznam, że nie czytałam składu merz-a, wówczas może nie padło by te pytanie.
A pokrzywę dalej będę siorbała, tyle, że może na zmianę ze skrzypem.
Dziś rzepa idzie na skalp - po południu
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 12:39   #4884
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Ja zawsze mierzyłam najdłuższe włosy - z tyłu na karku - i tak mam 32 cm.
Przed chwilą zmierzyłam głowę, która ma 23 cm długości .
Wniosek z tego taki, że włosy mierzone zgodnie z twoim sposobem mają 56 cm , czyli jednak ciutkę dłuższe od twoich , jednak biorąc pod uwagę fakt, że muszę częściej końcówki podcinać i, że rosną mi 1,3 cm na miesiąc, niebawem mnie dogonisz, a zanim będę chciała osiągnąć wymarzoną długość włosa, to mnie przegonisz .
Powodzenia

tulipanna - od wczoraj biorę Merz Special, poza tym piję pokrzywę (5 grudnia będzie 3 miechy picia bez sobót i niedziel, bo piję ją tylko w pracy), drożdże piłam tylko kilka razy-jakoś brak mi w tym systematyczności (a przeciez mi smakują.
Wzięłam ze 3 tabletki z witaminami z grupy b.
Poza wcierkami, masażami ipt. oczywiście
I tu moje pytanie:
jak biorę Merz Special to biotynę i wit. z grupy b podarować sobie.
Czy mam pokrzywe odstawić po 3 miesiącach picia przy przerwach 2-dniowych co 5 dni
czy popijać dalej-a może na skrzyp sie przerzucić?
Ja mierze przez środek głowy - zaczynam od linii wlosow nad czolem i do najdluzszych koncow. W pomiarze pomaga mi siostra, bo zalezy mi na dokladnosci.

Podejrzewalam, ze mierzysz inaczej

Co do Merza - ja wcinalam rownolegle z drozdzami. Wcale nie ma tam tej biotyny tak duzo, poza tym moj organizm inaczej reaguje na tabletki, a inaczej na naturalne zrodla. W tej chwili wcinam suplement, w ktorym znajduje sie pewna zawartosc biotyny, a poza tym takze tabletki z samej biotyny
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 13:11   #4885
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

z tego co wyczytałam, to ważna jest biotyna i pokrzywa, tak?
a jeśli bym piła pokrzywę codziennie przez trzy miesiące, brałabym samą biotynę, a pod koniec grudnia zaczęła brać Vitapil, to czy bym nie przesadziła?
zaraz jeszcze skoczę do wątku o PP
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 14:26   #4886
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

A co dają te drożdże do picia? Smaczne to jest? I jak się przygotowuje?
tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 14:37   #4887
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
A co dają te drożdże do picia? Smaczne to jest? I jak się przygotowuje?
tu powinnaś znaleźć wszystko o drożdżach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277343
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 15:57   #4888
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ja wczoraj zamówiłam na allegro Goldwell Regulation Hair Tonic, mam nadzieję, że przyspieszy porost włosów ;] Już nie mogę się doczekać
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:01   #4889
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za info Megaszok - 8 cm. w dwa miesiące! A teraz ile cm. na miesiąc rośnie? I jak długie masz teraz włosy a jakie miałaś przed tym szybkim porostem? Co Ci najbardziej z tych wszystkich specyfików pomogło? Co to ten Seboradin, ile kosztuje i gdzie mogę dostać? Jaka w smaku jest pokrzywa i skrzyp? Nadal powtarzasz te czynności z piciem, tranem itd.? POlepszyła się kondycja włosa?
Jejku, ale Cię zasypałam pytaniami
przed porostem miałam włosy tak przed ramiona, a teraz są do połowy łopatki, najbardziej mi pomógł chyba Seboradin i skrzyp + pokrzywa
(zrezygnowałam, bo są moczopędne i popuszczałam )
Seboradin - ja stosowałam szampon do włosów tłustych i kosztował chyba 16 zł pokrzywa i skrzyp nie za bardzo mi smakowały, ale za którymś razem już smak do zniesienia, przyzwyczajenie chyba ;p
nie już nie pije, a tran to zapominam brać, ja go biorę do małe go, chyba do 8 roku życia, ale teraz zapominam
a włosy mi teraz rosną 2-3 cm miesięcznie, ale ogólnie to same szybko rosły zawsze
kondycja włosa chyba się polepszyła, są gęstsze i w ogóle
a co do wysuszania seboradinu, to zależy jaki masz, ja np. odczułam po tym do tłustych włosów takie jakby "przesuszenie", bo seboradin jakby wypłukał ten tłuszcz z włosów, nie był już takie cienkie, ulizane, i jakby "nawilżone" tym tłuszczem, mniej się przetłuszczał, było ich więcej, i trochę miałam po umyciu szope, ale taką pozytywna jakby i takie sterczące nowe włoski;/ ale jak odżywke nałożyłam to było ok ale takiego złego przesuszenia nie było, że np. takie siano i brak połysku etc.
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.

Edytowane przez laza
Czas edycji: 2008-12-02 o 18:04
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:11   #4890
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
tu powinnaś znaleźć wszystko o drożdżach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277343
Dziękuję l
tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.