Bez w³osów na g³owie. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-29, 12:53   #1
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Unhappy

Bez w³osów na g³owie.


tak wiêc za³o¿y³am ten w±tek, poniewa¿ od d³u¿szego czasu my¶lê o ogoleniu g³owy. My¶lê o tym, bo mam ma³o w³osów i s± bardzo cienkie . A tak ogólnie to mam 14 lat (jeszcze) no i je¿eli zgoli³abym t± g³owê to chcia³abym do liceum i¶æ w ³adnych w³oskach. Tylko tak, w zwi±zku z tym mam kilka pytañ do kogo¶ kto wie jak to jest:
1. Czy kiedy ogolimy g³owê w³osy bêd± odrasta³y gê¶ciejsze, ciemniejsze i grubsze? (to jest najwa¿niejsze pytanie)
2. Czy d³ugo odrastaj±?
3. Czy wogóle stan moich w³osów siê poprawi, czy nawet nie braæ takiej opcji pod uwagê...

Bardzo proszê o odpowiedzi. I z góry dziêkujê.
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 13:41   #2
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Raczej nie odrosn± Ci grubsze i gê¶ciejsze w³osy. To jakie mamy w³osy to w g³ównej czê¶ci sprawa naszych genów. Je¶li masz zniszczone w³osy to mo¿e pomy¶l o krótszej fryzurce.
andzia_19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 13:57   #3
cherryPrincess69
Raczkowanie
 
Avatar cherryPrincess69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraina czarów :)
Wiadomo¶ci: 326
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie odrosn± Ci grubsze i gê¶ciejsze w³osy. To jakie mamy w³osy to w g³ównej czê¶ci sprawa naszych genów. Je¶li masz zniszczone w³osy to mo¿e pomy¶l o krótszej fryzurce.
taa, struktura wlosa sie raczej nie zmieni...
co do szybkosci odrastania to przecietnie 1 cm na miesiac
__________________
cherryPrincess69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 14:05   #4
sharlottek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomo¶ci: 3 760
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

2,5 cm, a u mnie np. ok. 3 czasem wiecej cm. jesli uzywam oleju rycynowego i nafty
sharlottek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 14:56   #5
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

czyli nie mam co liczyæ na piêkne gêste i grube w³osy..?
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 15:14   #6
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 707
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

³ykaj skrzp polny efekty po miesiacu naprawde dziaka
NadIia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 15:34   #7
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2 492
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

To zale¿y: je¿eli s³abe i rzadkie w³osy masz z natury, to obciêcie ich nic Ci nie da ale je¿eli w³osy masz s³abe np. od prostownicy, farbowania, czy innych, to skrócenie ich, to dobry pomys³. Nie wiem tylko, czy zgolenie ich na "zapa³kê" nie jest zbyt radykalnym posuniêciem...
__________________
Cz³owiek na tyle istnieje,
na ile pamiêtaj± o nim inni.


¯eby kogo¶ rozpaliæ, trzeba samemu p³on±æ.


nina219 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 15:35   #8
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

A je¿eli ¶ciê³abym w³osy, bra³a skrzyp (a czy on mi nie zaszkodzi?)i jeszcze do tego szampon DERMENA? Czy wtedy mogê liczyæ na to ¿e w³osy bêd± grubsze i gêstsze?
Z góry dziêki za wasze odpowiedzi kochane
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 17:38   #9
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomo¶ci: 1 232
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

a Twoje w³osy sa w takim stanie bo poproaty takie masz? czy to za spraw± prostownic lokówek itp??;>
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 21:22   #10
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Ja na Twoim miejscu nie goli³abym g³owy. Szkoda w³osów, mo¿esz bardzo ¼le czuæ siê w takiej fryzurze, a potem zapuszczanie trwa d³ugo. Tak naprawdê bez stymulacji cebulek i suplementów zbyt wiele nie zdzia³asz, to ¿e w³osy po ¶ciêciu odrastaj± gê¶ciejsze to mit. Odrastaj± zdrowe (je¶li by³y niszczone) jednak i tak bez dbania o nie nie osi±gnie siê efektu piêknych, gêstych w³osów. Zatem szkoda goliæ g³owê, lepiej poczytaj ten w±tek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188208

Powypisuj sobie ró¿ne metody proponowane przez dziewczyny i do dzie³a. Ja bardzo polecam ró¿nego rodzaju wcierki w skórê g³owy, ma³e w³oski, które zaczynaj± pod ich wp³ywem wyrastaæ s± wyczuwalne pod palcami.

Powodzenia!
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 21:47   #11
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

To jest jednak szansa ¿e z cienkich i rzadkich w³osów (z natury) wyrosn± grubsze i gêstsze, kiedy siê bêdzie o nie odpowiednio dbaæ? A czy ten skrzyp w tabletkach nie bêdzie dla mnie szkodliwy, mam dopiero 14 lat...
Dziêki ¿e nie zostawi³y¶cie mnie sam± z t± my¶l±, bo o ogoleniu g³owy my¶la³am ju¿ ca³kiem serio od d³u¿szego czasu, ale je¿eli s± na to inne sposoby to spróbujê
Dziêki
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 22:47   #12
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica013 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest jednak szansa ¿e z cienkich i rzadkich w³osów (z natury) wyrosn± grubsze i gêstsze, kiedy siê bêdzie o nie odpowiednio dbaæ? A czy ten skrzyp w tabletkach nie bêdzie dla mnie szkodliwy, mam dopiero 14 lat...
Dziêki ¿e nie zostawi³y¶cie mnie sam± z t± my¶l±, bo o ogoleniu g³owy my¶la³am ju¿ ca³kiem serio od d³u¿szego czasu, ale je¿eli s± na to inne sposoby to spróbujê
Dziêki
Tzn. tak - nie liczy³abym na to, ¿e w³osy przejd± absolutn± metamorfozê i bêd± zupe³nie innymi w³osami. Jednak faktem jest, ¿e mo¿esz je zagê¶ciæ i wzmocniæ. Najlepiej by³oby, gdyby¶ mog³a wstawiæ jakie¶ ich zdjêcie - bez twarzy. £atwiej by³oby nam doradziæ Kolejnym argumentem przeciw ¶cinaniu cienkich, delikatnych w³osów jest to, ¿e d³ugie i zadbane s± ozdob± kobiety i wygl±daj± imponuj±co.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 23:04   #13
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. G³........
Wiadomo¶ci: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Ja tez mam cienkie i rzadkie w³osy, nawet bardzo. Jesli zawsze byly rzadkie - taka twoja natura. Jesli ostatnio siê przerzedzily - warto udaæ siê do dermatologa, porobic badania.

jesli chodzi o ich wygl±d, to rzeczywiscie zadbane w³soy wygladaja pieknie. Jesli chcesz dodac im objêtosci to fajny efekt daj± termoloki - ale to pozostawilabym na specjalne okazje, a tak na codzien najlepiej spinaj w kucyka. Nie farbuj, nie prostuj, nie rozjasniaj, nie susz - moje wlosy to przezyly i bez modelowania wygladaja okropnie, bo wlosy cienke s± szczegolnie wrazliwe na wszelkie tego typu interwencje. ratuje mnie kucyk i opaska. Oczywiscie staram sie je odzywic: myjê co drugi dzien i przed kazdym myciem stosujê olej kokosowy (na razie zbyt krotko,aby oceniæ efekty), Waxa L'Biotica i odzywkê Kaaral (niestety trudnodostêpna). pijê pokrzywê i skrzyp polny, ³ykam suplementy. Chce je zapuscic do lopatek.
A wiesz co jest najgorsze? Moj ch³opak jest fryzjerem, a ja nie mogê, ze wzgledu na kondycjê moich w³osów, pozwolic sobie na szaleñstwa. No coz, life is brutal, nie mozna miec wszytskiego.
hawrodytka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 18:48   #14
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Mo¿e trochê z³amiê front obrony Twoich w³osów... Moja kuzynka jak by³a ma³a to mia³a bardzo cienkie, rzadkie w³oski, ciocia ¶ciê³a jej je prawie na ch³opaka i bardzo poprawi³y jej siê, dzisiaj jest ju¿ w gimnazjum i ma piêkne, grube, gêste loki.
Ale to na dwoje babka wró¿y³a... Wax pomaga w regeneracji cebulek w³osowych, gdyby¶ ogoli³a w³osy i stosowa³a go intensywnie to powinny byæ gêste, ale to samo mo¿esz osi±gn±æ mak³adaj±c go na swoje obecne w³osy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce ró¿nych w±tków o pielêgnacji i wzmacnianiu w³osów, poza tym mo¿e byæ tak, ¿e one ju¿ po prostu takie s± i inne nie bêd± - w³osy trzeba kochaæ takie, jakie s± z natury, odpowiednio pielêgnowaæ, ozdabiaæ, dbaæ
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 19:33   #15
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Cytat:
Napisane przez iustitia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e trochê z³amiê front obrony Twoich w³osów... Moja kuzynka jak by³a ma³a to mia³a bardzo cienkie, rzadkie w³oski, ciocia ¶ciê³a jej je prawie na ch³opaka i bardzo poprawi³y jej siê, dzisiaj jest ju¿ w gimnazjum i ma piêkne, grube, gêste loki.
Ale to na dwoje babka wró¿y³a... Wax pomaga w regeneracji cebulek w³osowych, gdyby¶ ogoli³a w³osy i stosowa³a go intensywnie to powinny byæ gêste, ale to samo mo¿esz osi±gn±æ mak³adaj±c go na swoje obecne w³osy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce ró¿nych w±tków o pielêgnacji i wzmacnianiu w³osów, poza tym mo¿e byæ tak, ¿e one ju¿ po prostu takie s± i inne nie bêd± - w³osy trzeba kochaæ takie, jakie s± z natury, odpowiednio pielêgnowaæ, ozdabiaæ, dbaæ
To, ¿e tak siê sta³o nie jest kwesti± ¶ciêcia w³osów, a zmiany struktury z wiekiem. Wielu dziewczynom zaczynaj± siê krêciæ albo prostuj± siê w wieku dojrzewania. Struktura zmienia siê nawet przy braniu hormonów czy ci±¿y. Ciêcie nie ma NIC do rzeczy. Dlatego - droga autorko w±tku - nie denerwuj siê, bo wiek Twój jeszcze m³ody i wiele mo¿e ulec zmianie. Wa¿ne, ¿eby¶ odpowiednio pielêgnowa³a swoje w³osy. Na pewno odwdziêcz± Ci siê za odpowiedni± suplementacjê i wcierki.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-01, 15:52   #16
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Cytat:
Napisane przez iustitia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e trochê z³amiê front obrony Twoich w³osów... Moja kuzynka jak by³a ma³a to mia³a bardzo cienkie, rzadkie w³oski, ciocia ¶ciê³a jej je prawie na ch³opaka i bardzo poprawi³y jej siê, dzisiaj jest ju¿ w gimnazjum i ma piêkne, grube, gêste loki.
Ale to na dwoje babka wró¿y³a... Wax pomaga w regeneracji cebulek w³osowych, gdyby¶ ogoli³a w³osy i stosowa³a go intensywnie to powinny byæ gêste, ale to samo mo¿esz osi±gn±æ mak³adaj±c go na swoje obecne w³osy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce ró¿nych w±tków o pielêgnacji i wzmacnianiu w³osów, poza tym mo¿e byæ tak, ¿e one ju¿ po prostu takie s± i inne nie bêd± - w³osy trzeba kochaæ takie, jakie s± z natury, odpowiednio pielêgnowaæ, ozdabiaæ, dbaæ
no w³a¶nie jest tak: ja ju¿ od pocz±tku swojego istnienia mam w³osy cienkie, delikatne i rzadkie , a chcia³abym bardzo mieæ w³oski gêste i grube... (na to ¿e od razu po miesi±cu w³osy siê zregeneruj± nie liczê, ale po jakim¶ roku regularnego stosowania...)
wax-a u¿ywa³am jaki¶ czas temu, ale chyba siê na niego uczuli³am bo na g³owie robi³y mi sie strupki i takie bia³ee krostki i w³osy strasznie lecia³y z glowy wiêc go zostawi³am. A co powiedzia³yby¶cie na to:
-co jaki¶ czas (np. co tydzieñ) nak³adaæ na skórê g³owy pêdzlem go farbowania w³osów maskê dro¿d¿ow±
- za¿ywaæ odpowiednie suplementy diety
- codziennie rano herbatka pokrzywowa
- aaa no i oczywi¶cie krótsza fryzurka jak na pocz±tek
nie wiem ju¿ czy mam jeszcze wierzyæ w to ¿e moje w³osy kiedy¶ stan± siê gêstsze... czekam na wasze odpowiedzi
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 20:25   #17
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

hejo... prosze, powiedzcie co sadzicie o tym co wymyslilam ^^
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 13:17   #18
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

przede wszystkim jezeli postanowisz cos zadzialac to muszisz sie liczyc z tym ze powinnas wykonywac to pernamentnie, jak zaczniesz przyjmowac skrzyp to nie mozesz skonczyc po jednym opakowaniu bo to jest tak ze dziala kiedy jest w organizmie ktory to z koleji go nie magazynuje wiec trzeba przyjmowac non stop. polecam Belisse, ktora jest niedroga a dobra, i wystarczy przyjmowac j± raz dziennie, z drozszych to np Revalid. szmpon dermena jest przeciw wypadaniu wlosow a Ty raczej nie z tym masz problemy tylko Twoje wlosy z natury sa slabe, ale moze jak bedziesz go stosowala to zaczna pojawaic sie nowe wloski... no tylko znow - trzeba to robic stale. nakladaj sobie tez na noc np kilka razy w tygodniu olejek rycynowy.
Ale wg mnie najwazniejsza jest tu po prostu .... FRYZURA dla Ciebie, odpowiednio dobrana i nawet cienkie wlosy beda wygladaly ³adnie. ja osobiecie np nie chcialabym miec jakis super gestych i grubych wlosow bo mi sie takie nei podobaja. moze wrzucialabys swoe zdjecie i moglybysmy Ci cos podpowiedziec ... ?
__________________
he
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 13:15   #19
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 325
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Cytat:
Napisane przez sharlottek Poka¿ wiadomo¶æ
2,5 cm, a u mnie np. ok. 3 czasem wiecej cm. jesli uzywam oleju rycynowego i nafty
A przepraszam dziewczyny ze siê wtr±cê, ale o co chodzi z tym olejkiem rycynowym i naft±?? Jak siê go u¿ywa, gdzie te sk³adniki kupiæ, czy siê je miesza jako¶??
My¶le, ¿e kole¿ance z w±tku te¿ siê taka rada przyda...
elfik89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 17:47   #20
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dziewczyny, z góry przepraszam za to pytanie, ale czy ten olejek rycynowy: http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN
nadaje siê do w³osów?
I jeszcze jedno czy mo¿na zrobiæ sobie tak± maseczkê na w³osy:
trochê dro¿d¿y i kilka kropel olejku rycynowego alby zrobi³a siê z tego taka papka?

a w³a¶nie, czy która¶ z Was stosowa³a Capivit piêkne w³osy?
Jak na was podzia³a³? Czekam na Wasze odpowiedzi

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-07 o 21:01 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 20:00   #21
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

no i chcialyscie zdjecie moich wloskow, prosze bardzo... tylko ze z wakacji, teraz mam do ramion.

Edytowane przez kochanazlosnica013
Czas edycji: 2008-12-13 o 22:40
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 20:36   #22
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

No co Ty. nie ¶cinaj...te¿ mam cienkie w³osy, ale zapuszczam, wcale nie wygl±daj± ¼le wystarczy dobra pielêgnacja ) lepiej mieæ cienkie ale zadbane ni¿ grube ale przesuszone i zniszczone ;p
CzerwonyKolczyk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 21:06   #23
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 325
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

kochanazlosnica013 nie ¶cinaj w³osów...
£ykaj skrzyp, stosuj maseczki z olejkami, próbuj wszystkiego i jak najczê¶ciej i wiêcej cierpliwo¶ci W innych w±tkach masz opisane jak inne dziewczyny walcz± z w³osami o ich 'przetrwanie', wiêc lepiej wypróbuj wszystkiego a nie odpuszczaj
Je¶li brak obiêto¶ci tak ci dokucza to mo¿esz na mokre w³osy u nasady w³osów na³ozyæ piankê dodaj±ca obiêto¶ci, a potem susz w³osy pod w³os.... Napewno bêdzie wygl±da³o ¿e masz ich wiêcej
Powodzenia
elfik89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 21:09   #24
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Nie masz wcale zlych wlosow ! Naprawde !)
__________________
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-08, 00:17   #25
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomo¶ci: 119
GG do neith
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Je¿eli jeste¶ zdrow±, sensownie od¿ywiaj±c± siê osob±, która nie nadwyrê¿a stanu czupryny zabiegami chemicznymi czy u¿ywaniem lokówki/prostownicy - ogolenie "na zero" nie pomo¿e. I mocno w±tpiê w to, ¿e pomog± od¿ywki, wcierki i suplementy, je¶li genetycznie masz zaprogramowane cienkie w³osy. Tego typu zabiegi pomagaj± osobom, które maj± periodyczne k³opoty z w³osami na skutek zawirowañ hormonalnych, stresu, niedoborów witaminowo-minera³owych, nadmiernego farbowania, prostowania czy k³opotów zdrowotnych na ró¿nym tle. Osobom, które od urodzenia maj± cienkie w³osy cieniutkie, nie pomo¿e raczej nic, bo taka ich natura. Jako posiadaczka cienkich w³osów mogê ci poradziæ przede wszystkim PORZ¡DNE CIÊCIE u dobrego fryzjera. D³ugo¶æ, któr± masz na zdjêciu wygl±da dobrze, gdy ma siê gêste w³osy. Cienkie wygl±daj± najlepiej w wersji pó³d³ugiej i wycieniowane, by nadaæ im optycznie objêto¶ci i by nie wisia³y smêtnie wokó³ twarzy pod w³asnym ciê¿arem. Id¼ do dobrego fryzjera. Kup porz±dne kosmetyki do pielêgnacji i nadawania objêto¶ci, naucz siê operowania grub± okr±g³± szczotk± - je¶li tylko bêdziesz dobrze obciêta, z pomoc± suszarki, szczotki i pianki bêdziesz w stanie wyczarowaæ na g³owie burzê w³osów
neith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-08, 10:06   #26
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica013 Poka¿ wiadomo¶æ
no i chcialyscie zdjecie moich wloskow, prosze bardzo... tylko ze z wakacji, teraz mam do ramion.
Z tego co tu widac wcale nie masz bardzo cienkich w³oskowwydaje mi sie ¿e odpowiednie ciecie nada Twoim w³oska objetosci.Mysle ¿e delikatne z³ociste refleksy fajnie by u Ciebie wygl±da³y, da³y by optyczny efekt zageszczenia, tylko nie takie pasma jak "pasy startowe" ale delikatne od spodu i porozrzucane na ca³ej g³owie
kasikaaaa81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-09, 17:46   #27
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

nareszcie dostalam odpowiedzi, wieeeeelkie dzieki kochane
a powiedzcie mi jeszcze czy mozna ten olejek rycynowy mieszac z drozdzami aby sie zrobila papka, czy raczej niebardzo..?
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-15, 11:44   #28
sara58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

ale tu sobie super radzicie. kiedy przeczyta³am pierwszy post, trochê siê przerazi³am, ¿e chcia³a¶ ogoliæ g³owê. teraz jest tyle mo¿liwo¶ci na poprawê stanu w³osów, a poza tym sama dajesz du¿o przyk³adów na to jak sobie z nimi poradziæJ niestety nie pomogê ci w kwestii olejku rycynowego, bo nie mam o tym zielonego pojêcia.
sara58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-15, 14:58   #29
beza89
Raczkowanie
 
Avatar beza89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 48
GG do beza89
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

Krotka fryzurka jak najbardziej , raz ze przy odpowiednim cieniowaniu i nadaniu objetosci wyglada jakby bylo ich wiecej a dwa mniej obciaza to wlosy,wlosy dlugie sa ciezsze wiec nie narazaj na dodatkowy ciezar swoich cebulek na zero na pewno nie scinaj,moja przyjaciolka to juz przetestowala i nadal wloski jakie miala takie ma.Efekt ze niby odrastaja grubsze jest bardzo zgubny gdyz widzimy tak tylko na poczatku bo wlos u nasady jest odrobine grubszy.dbaj tak jak sobie zaplanowalas tzn. skrzyp itd i niestety zrezygnuj z suszarki,prostownicy. pamietaj tez o dobrej diecie,jedz sporo oliwy z oliwek jest stosunkowo najzdrowszym tluszczem a w tluszczach rozpusza sie duzo witamin. zycze dobrych rezultatow;*
__________________
Per Aspera ad Astra
beza89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-16, 15:49   #30
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez w³osów na g³owie.

o, dzieki wam Dziewczyny za odpowiedzi, tylko chcialam sie dowiedziec
CZY MOZNA ZROBIC MASKE NA G³OWE Z DROZDZY I OLEJKU RYCYNOWEGO:conf used:
kochanazlosnica013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.