kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-15, 19:04   #31
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Z tą klapą to się zgadazam


Lukrecja_Borgia napisał(a):
> Tusz do rzęs Maybelline Sky High Curves. Klapa na całej linii.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:05   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Edii napisał(a):

> a wspomnianą maseczkę bardzo lubię w jej tradycyjnej roli, dodatkowo służy mi doskonale jako maseczką na dłonie
niezły patent o tym nie pomyślałam.Muszę spróbować.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:19   #33
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

pixie_76 napisał(a):
> Oto moje innowacje
>
Pixie, chyba sobie wydrukuje Twoja wypowiedz, o wiekszosci nawet bym nie pomyslala

szczegolnie zainteresowaly mnie: plyn do soczewek, pasta do zebow i krem rozany glicerynowy - najbardziej mnie zastanawia, jak to, ten krem? Tzn jak na niego wpadlas? rzeczywiscie az tak skuteczny? ogolnie rewelacyjna lista

moj misio mowi, ze swietnie sie sprawdza krem do golenia jako zel do mycia twarzy, i ze kilka jego :kolezanek" tak sie demakijazowalo (?).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:22   #34
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

joannea napisał(a):

> pasta do zebow

Potwierdzam, że ten "patent" działa Co prawda ja wolę pastę cynkową, bo ta do zębów czasem bardzo zaczerwienia pryszcz a cynkowa "uspokaja", ale pamiętam ten sposób z dzieciństwa - moja mama w ten sposób przysuszała syfki.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:25   #35
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Ines1985 napisał(a):
> Jeszcze cos mi sie przypomnialo
> Dobrze sie goli nogi nasmarowane jakąs odzywką do wlosow

Ja generalnie nie przepadam za specyfikami do golenia, są dla mnie za wodniste i podrażniają [nawet te super-extra-łagodne] zawsze stosuję albo gęsty żel pod prysznic albo jakiś krem
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:36   #36
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

No to ja jeszcze dodam, ze domowa mikrodermabrazja L`Oreala,przlecialam po stopach, zamiast pumeksu A co, wszystkiego trzeba sprobowac a efekt super
Poza tym krem nawizajacy Nivea Visage, Aqua Beauty ma tak duszacy zapach, ze postanowilam go zuzyc jako krem do stop.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 20:05   #37
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 243
GG do wannabe
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

pixie_76 napisał(a):
> błyszczyk w opakowaniu podłużnym (taki z aplikatorem), podobnie jak tusz do rzęs nadają się do otwarcia wina T.j. wepchnięcia korka do środka (w razie braku innych narzędzi, a przy dużym pragnieniu). Szminka się nie nadaje, jest za krótka i wpada do środka.
>
>

Hehe... a myślałam, że to mój patent Mnie zdarza się otwierać wino patykim/tuszem/łyżką itp. na tyle często, że ostatnio miałam spore kłopoty gdy musiałam je otworzyć korkociągiem
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-15, 20:14   #38
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

sarenka napisał(a):
>
> Ja generalnie nie przepadam za specyfikami do golenia, są dla mnie za wodniste i podrażniają [nawet te super-extra-łagodne] zawsze stosuję albo gęsty żel pod prysznic albo jakiś krem

To tak jak ja . Najczesciej stosuję zel pod prysznic...
Odżywkę też mi sie czasami zdarza- jak mam jakąś do wykonczenia z kompletu (szampon sie wczesniej skonczyl). Mam jakiegos fiola na punkcie uzywania odzywki i szamponu z tej samej serii
Chociaz ostatnio z tym walczę .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 20:19   #39
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

wannabe napisał(a):
> pixie_76 napisał(a):
> > błyszczyk w opakowaniu podłużnym (taki z aplikatorem), podobnie jak tusz do rzęs nadają się do otwarcia wina T.j. wepchnięcia korka do środka (w razie braku innych narzędzi, a przy dużym pragnieniu). Szminka się nie nadaje, jest za krótka i wpada do środka.
> >
> >
>
> Hehe... a myślałam, że to mój patent Mnie zdarza się otwierać wino patykim/tuszem/łyżką itp. na tyle często, że ostatnio miałam spore kłopoty gdy musiałam je otworzyć korkociągiem


Dochodze zatem do wniosku ze kobiety to nawet dobrze mają .
Wystarczy ze maja przy sobie kosmetyczke i juz są przygotowane na rozne wpadki i wypadki (spłuczke w toalecie naprawia, kartke przykleją, wino otworzą... )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 20:25   #40
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Edii napisał(a):
>
, dodatkowo służy mi doskonale jako maseczką na dłonie
>

Wlasnie zabieram sie do wyprobowania .
Co prawda maseczka nalezy do mamy ale ona jakos z niej nie korzysta wiec ja chetnie wyprobuje ten patent .

W tradycyjnej roli tej maseczki nie wykorzystam bo nie jest do mojej cery...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 21:04   #41
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Nie jestem chyba specjalnie odkrywcza- pomadka ochronna do ust jest przeze mnie namiętnie używana do smarowania spierzchnętego i czerwonego nosa podczas przeziębienia.No a poza tym- błyszczyk jako otwieracz do wina, o czym już pisała Pixie. Pomysłowy Dobromir to ja nie jestem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-15, 21:47   #42
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

acha, jeśli tusz zbyt szybko wyschnie, a jest w nim jeszcze co ratować, reanimuję go kroplą tonkiu
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 21:53   #43
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Ines nie wiem, jakiego masz psa, ale może przyda Ci sie ten patent
mój piesek nie ma sierści tylko włosy, które wymagają intensywnej pielegnacji - od miesiąca dostarczają mi (i dostarczyć nie mogą) zamówioną dla niego odżywkę - a przy kąpieli trzeba te włosy czymś potraktować - idealnie sprawdza sie odżywka Dora z bambusem
całe szczęście że moje piesiątko maleńkie i niewiele tej odżwyki trzeba
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 22:10   #44
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Edii napisał(a):
> Ines nie wiem, jakiego masz psa, ale może przyda Ci sie ten patent
> mój piesek nie ma sierści tylko włosy, które wymagają intensywnej pielegnacji - od miesiąca dostarczają mi (i dostarczyć nie mogą) zamówioną dla niego odżywkę - a przy kąpieli trzeba te włosy czymś potraktować - idealnie sprawdza sie odżywka Dora z bambusem
> całe szczęście że moje piesiątko maleńkie i niewiele tej odżwyki trzeba


Moja psina na szczescie ma normalna, w miare krotka siersc
Ale dzieki
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 08:28   #45
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

koko napisał(a):

> Pomysłowy Dobromir to ja nie jestem.



Mam ten sam problem

Jedynym kosmetykiem, którego standardowo używam w trochę innej roli, jest żel pod oczy i na powieki ze świetlikiem i chabrem bławatkiem Flos Leku - dla mnie stanowi doskonałą poranną maseczkę pod oczy. Nakładam go też, kiedy na resztę twarzy stosuję jakąś maseczkę nawilżającą.

Ale co to za innowacja, jeśli takie działanie żelu odkryłam tylko i wyłącznie dzięki przeczytaniu recenzji Sarenki?
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 08:37   #46
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Żelu do włosów Joanny używam do utrwalania brwi.
Pomadki Nivei Gold & Shine i Pearl & Shine stosuję nie tylko jako pamadki, lecz także jako rozświetlacz do policzków i cień do powiek.
Często szminki używam też jako różu - dzieki nim usta i róż na policzkach mają ten sam odcień.
Białą kredkę do oczu czasem stosuję jako korektor.
Zdarza mi się nałożyć podkład na usta jako taką "cielistą" pomadkę.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 09:06   #47
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Joannea, już objaśniam

Z kremem do rąk na włosy to było tak, że przeczytałam o czymś podobnym (balsam do ciała) w tej roli, czyli jako remedium na skrajne wysuszenie, w brytyjskim Cosmopolitanie, a że akurat moje włosy po domowym rozjaśnianiu przypominały zwykłą watę, rozejrzałam się po półkach, czym by je tu... I pomyślałam właśnie o tym kremie - jeśli go znasz, to wiesz, że ma delikatną "galaretkowatą" konsystencję, nie jest ciężki ani specjalnie tłusty, ot głównie woda, gliceryna i paraffinum liquidum. Ale trzeba ostrożnie, na same końcóweczki włosów, jakieś 2cm i nie tuż przy szyi, żeby nie przetłuścić.
Teraz już tego nie praktykuję, bo mam krótsze włosy i regularnie przycinane koncówki nie tak chętnie się - dzięki Bozi - niszczą, ale w razie np. braku odżywki, albo kiedy jej nie nałożę z braku czasu, nadal wcieram odrobinę we włosy i jest git.
Myślę, że każdy chyba krem sprawdzi się w tej roli, byle nakładać go lekką ręką. Bo w sumie chodzi o to, żeby zamknąć te łuski włosa, nie? I przeciwdziałać utracie wilgoci. A kremy do skóry mają to samo zdanie.

O paście do zębów na pryszcza też przeczytałam w jakiejś poradnikowej gazecie. Stosuję zawsze na wyjazdach - teraz pryszcze już rzadziej mnie zaskakują, a całego pudła Sudocremu nie chce mi się pakować.
Ale Sarenka ma rację, niektóre pasty potrafią podrażnić.. W roli pogromcy pryszczy sprawdza się też każda glinkowa maseczka nałożona punktowo (w dłuższą podróż to już zabieram taką maseczkę ).

A płyn do soczewek odkryłam dla demakijażu przypadkiem: dziabnęłam sobie tuszem po nosie, a malowałam się w wielkim pośpiechu, więc chwyciłam wacik i to, co stało najbliżej - normalnie byłby tonik, ale trafił się płyn do soczewek. Potarłam, po tuszu ani śladu, żadnego rozmazywania. Zachęcona zmyłam tego dnia oczy płynem Wszystko złazi idealnie i błyskawicznie Tylko trzeba szybko posmarować skórę wokół oczu jakimś kremem, bo płyn też potrafi lekko wyszczypać. Ale w razie braku czegokolwiek innego, będzie w sam raz

A o żelu antycellulitowym do zwalczania tego ohydnego rogowacenia przymieszkowego powiedziała mi dermatolog - on zawierał kwasy AHA i dlatego właśnie był do tego dobry, więc myślę, że każdy specyfik z kwasami można w takie ramionka wcierać, a na to maść z wit. A.

Maseczka YR była strasznie tłusta, dobra tylko po Easy Peelach, ale potem nie do zniesienia, więc stała i stała, dopóki Mama nie zwróciłą mi uwagi, jak ona fajnie wygładza łapki!
-----------------------------------

Od dziewczyn się tu już dużo pożytecznych rzeczy nauczyłam, np. nie miałam pojęcia że plamy od długopisu można zczyścić lakierem do włosów!! No i odżywka w roli zmiękczacza i poślizgu przy goleniu nóg, to rewelacyjny pomysł, nie znałam tego! Rzadko golę nogi, raczej depiluję, ale przecież też mi się zdarza, a piana od żelu myjącego jakoś szybko zanika i czuję jak dosłownie zdzieram sobie tą żyletą skórę.
Na pewno wypróbuję!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 18:57   #48
Justyna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 50
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Ja kupiłam sobie dawno temu brązową szminę z inglota. Niestety szybko uznałam że na ustach prezentuje się paskudnie... tak sobie leżała i leżała aż w końcu w wyniku eksperymentu wylądowała na mojej powiece i wygląda prześlicznie. No a tak poza tym to koleżanka dała mi żółte cienie z inglota, niestety nie podobają mi się, ale wczoraj wieczorem nałożyłam je na kreskę na powiece zrobioną czarną kredką i pochwili zrobiła się zielona prześlicznie się mieni
Justyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 19:32   #49
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Ines1985 napisał(a):
> Ja kremu nivea uzywam do lapek mojego psa podczas mrozów

To rób to ostrożnie, bo mojej koleżanki jamnik w ten sposób nabawił się lodu przymarzniętego do łapek, w końcu jest to krem nawilżający, na łapy psa idealna jest wazelina kosmetyczna
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-28, 19:33   #50
lalique
Raczkowanie
 
Avatar lalique
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 95
GG do lalique
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Różową rękawicą do masażu myję twarz - w zastępstwie peelingu. A do nieco juz zaschnietego duszu do rzęs wpsikuję trochę perfum - rozrzedza mascarę i nadaję piękny zapach. A swoją ukochaną organzę indecence dodałam do pudru sypiego, który niemozliwie pachniał olekiem różanym, a teraz mmmmmm.
lalique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 19:34   #51
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

> joannea napisał(a):
>
> > pasta do zebow
>
jakaś zwykła z fluorem ( ja używam Fluorodent) jest genialna do czyszczenia dużych gładkich powierzchni srebrnych. Nie nadaje się jednak do srebra ze zdobieniami, bo załazi za zdobienia i nijak się tego pozbyć.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 19:41   #52
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Ja dostałam kiedyś na urodziny różowe kulki z Avonu w zamierzeniu miały służyć jako puder. Niestety okazały się zbyt ciemne i służyły od początku do końca czyli prawie dwa lata jako baaardzo wydajny róż.

Bezbarwne pomadki ochronne są super w czasie kataru na zdrapaną i obolałą skórę pod nosem.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 22:11   #53
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

ale jak ta odzywke do wlosow nalozyc ?
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 22:43   #54
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Kurczę, ja w zeszłym tygodniu spróbowałam ogoloić nogi na odżywkę, nasmarowałam tym nogi jak pianka,ogoliłam i...tak mnie zaczęły szczypać- brr, myslałam że sie wścieknę!nie polecam odżywki Shauma
__________________
nic
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 13:25   #55
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Podciagam Ja niestety od siebie nic nie dodam, bo nie mam co Pzdr.
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 14:06   #56
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Dodam jeszcze coś takiego:
Krem na hemoroidy.
Pomaga zmniejszyć obrzęki pod oczami lub na linii żuchwy. Po wchłonięciu kremu można nałożyć makijaż.

Krem z witaminą K. Jest dostępny bez recepty i pomaga zapobiegać rozstępom.

Mleko magnezowe. Jeżeli masz tłustą cerę posmaruj twarz mlekiem magnezowym i poczekaj aż wyschnie i zmyj przed nałożeniem makijażu.

Dziecięce chusteczki pielęgnacyjne. Zapomnij o drogich czyszczących twarz ściereczkach i wacikach, dziecięce chusteczki wystarczą, aby usunąć bród i makijaż.

Wazelina. Szczególnie dobra pod oczy, jej warstwa świetnie zatrzymuje wilgoć. Nie drażni skóry, bo nie zawiera perfum.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 14:36   #57
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Widze, że wszystkie z was to pomysłowe "bestie" . Pewnego razu musiałam wykonac dla brata skrzydła anioła na przedstawienie szkolne, jak na złość klej się skończył, godzina była późna...a moja uwagę przykół aplikator z woskiem do depilacji. W mig go rozgrzałam, zdjełam aplikator, posmarowałam pędzelkiem tekture, nałożyłam watę, a skrzydełka wyszły cudnie...Do tej pory uważam, że woski nie tylko świetnie pozbywają nas włosków, ale są rewelacyjne jako klej na ciepło. Pozdrawiam
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 17:03   #58
Tajusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajusia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 302
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

Niektóre zastosowania naprawdę rewelacyjne ubawiły mnie

Ja zazwyczaj stosuję oliwkę Johnson's Baby do zmywania makijażu oczek, robię to już od kilku lat i bardzo sobie chwalę, każdy tusz i w ogóle wszystko co uda mi się nałożyć na powieki i rzęsy zmyje a dodatkowo natłuszcza i chroni rzęsy. POLECAM!
__________________
KLIKNIJ -> www.pajacyk.pl
Tajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 18:16   #59
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

A ja moze z innej beczki Jeśli chodzi o "zwykłe" rzeczy stosowane w kosmetyce to polecam peeling z kawy. Parzymy kawkę, wypijamy i do pozostawionych fusów dodajemy troche np. żelu do mycia ciała- a później masujemy. Efekt rewelacyjny- tylko prysznic brudny

Kto nie lubi kawy może dać mi
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 18:24   #60
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: kosmetyki w NOWEJ ROLI = kosmetyczne eksperymenty i odkrycia

-cienie do powiek w kolorze złoty wykorzystuję jako rozświetlacz na kości policzkowe ( np. maybelline w kolorze "champagne"). Taki cień jest lżejszy, daje bardziej naturalny efekt niż kremowe rozświetlacze.
-poza tym to odzywka do włosó biosilk świetnie regenruje zniszczoną skórę na rękach.
-krem do rąk Garnier w czerwonej tubce to jednocześnieświetny krem do stóp, zwłaszcza do suchych i twardych pięt.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.