Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 05:52   #3541
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Naprawdę nie ma nic wześniejszego.
Ech, chyba pozostanie mi stary Laurent Hair w Browarze/Kupcu.
Koncepcja fryzury się zmieniła, której raczej nie da się schrzanić, więc może nie będę musiała latać Bóg wie gdzie.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 08:58   #3542
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jaworka Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, ponawiam pytanie, czy któraś z Was wie coś na temat nowego salonu Krzywa Grzywka przy ul. Długiej? Trochę się boje iść tak w ciemno... !
nie wiem nic, oprócz tego, że właśnie go otworzyli
ale też czekam na opinie

Baaardzo dlugie terminy w Czesance to jeden z powodów dlaczego przestałam już chodzić do Adama
a drugi to....mam wrażenie, że woda sodowa trochę do głowy mu uderzyła
ale jest niezaprzeczalnie dobry w tym fachu.....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 15:35   #3543
Galina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy któraś z Was korzystała z usług fryzjera Łukasza Buhl.Pytałam już o niego, ale nie uzyskałam odpowiedzi.Może teraz się uda.Pozdrawiam
Galina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:00   #3544
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Adam z Czesanki naprawdę nie ma innych terminów? Dziwne. Ja się kilka dni temu zapisałam na początek grudnia, bez żadnego problemu...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:45   #3545
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

odnośnie Krzywej Grzywy - w wątku ''fryzjerzy ,których nie polecamy'' dziewczyna (nie pamietam nicku) napisala ,że bez rewelacji, spodziewala się czegoś lepszego.

Też mnie salon zaintrygowal,ale po jednej takiej opinii wole spasować, tym bardziej ,że mam swoją wizję, i jak na razie nikt do konca nie rozumie? nie potrafi? mnie wg. tej wizji obciąć. :/
Zawsze jest okej ,no powiedzmy w miarę okej, ale jest 'ale'.

Jeśli znajdą się tu osoby ,ktore są zadowolone ze swoich krótkich włosów ,to prosze o odzew
albo może którym fryzjer obcina włosy prawie ,że tak samo jak na pokazanym mu zdjęciu - bo wiadomo ,że niekiedy wymarzonej fryzury nie da sie zrobic tak samo,acz mozna bardzo podobnie.
A teraz na gwałt szukam fryzjera, bo juz na glowie mam fryzurę bez wyrazu i niestety, totalnie nie wiem do kogo sie wybrac :[
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:59   #3546
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Baaardzo dlugie terminy w Czesance to jeden z powodów dlaczego przestałam już chodzić do Adama
a drugi to....mam wrażenie, że woda sodowa trochę do głowy mu uderzyła
ale jest niezaprzeczalnie dobry w tym fachu.....
Też mam niestety podobne wrażenie. A szkoda... Jedyny plus, że cen nie podniósł...
A co terminów to są niestety długie. Łatwiej jest jak ktoś może się dopasować (w tygodniu w ciągu dnia), ale jak ktoś ma iść po pracy np. na ścięcie + pasemka i musi spędzić u Adama ze 4h (ja tyle zazwyczaj spędzam u niego czasu na 1 posiedzeniu) to z terminem może być bardzo ciężko. Zresztą o ile wiem to obecnie Adam ma wakacje.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 22:19   #3547
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość

Jeśli znajdą się tu osoby ,ktore są zadowolone ze swoich krótkich włosów ,to prosze o odzew
albo może którym fryzjer obcina włosy prawie ,że tak samo jak na pokazanym mu zdjęciu - bo wiadomo ,że niekiedy wymarzonej fryzury nie da sie zrobic tak samo,acz mozna bardzo podobnie.
A teraz na gwałt szukam fryzjera, bo juz na glowie mam fryzurę bez wyrazu i niestety, totalnie nie wiem do kogo sie wybrac :[
moja znajoma ma krótkie włosy (cięcie asymetryczne) i znalazła nową fryzjerkę, z której jest zadowolona
przeszukałam archiwum na gg, ale nie moge poszukać informacji
pamiętam, że salon ma gdzieś przy parku wilsona, chociaż pewnie niewiele Ci to pomoże
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 09:41   #3548
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Adam z Czesanki naprawdę nie ma innych terminów? Dziwne. Ja się kilka dni temu zapisałam na początek grudnia, bez żadnego problemu...
no nie wiem, ja już dwa czy trzy razy próbowalam się do niego umówić i zawsze termin wynosił ok 6 tygodni ale mi też nie każda godzina pasuje

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Jeśli znajdą się tu osoby ,ktore są zadowolone ze swoich krótkich włosów ,to prosze o odzew
Moja przyjaciółka chwali sobie bardzo Waldka Wagnera z Dąbrowskiego (zapomniałam jak się nazywa jego salon) Sciął ją z półdługich na krótkie i od ponad dwóch lat sprawuje pieczę nad jej włosami
ja go też bardzo lubię, ale trzeba na niego uważać, bo czasami nie słucha klientek i realizuje swoje wizję
mnie kiedyś tak pocieniował, że przestałam do niego chodzić tak mnie wkurzył, bo prosiłam żeby nie przesadzał ze strzępieniem

zastanawiam się czy mu nie wybaczyć i nie wybrać się do niego ponownie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:02   #3549
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
moja znajoma ma krótkie włosy (cięcie asymetryczne) i znalazła nową fryzjerkę, z której jest zadowolona
przeszukałam archiwum na gg, ale nie moge poszukać informacji
pamiętam, że salon ma gdzieś przy parku wilsona, chociaż pewnie niewiele Ci to pomoże
koło parku wilsona jest salon paulina borowska albo borkowska na głogowskiej albo metamorfozy na matejki.
może o któryś z tych chodziło?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:42   #3550
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

na pewno nie chodzi o studio metamorfoz, raczej o tą p. Paulinę
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 14:26   #3551
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dzięki Wam za odzew

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
moja znajoma ma krótkie włosy (cięcie asymetryczne) i znalazła nową fryzjerkę, z której jest zadowolona
przeszukałam archiwum na gg, ale nie moge poszukać informacji
pamiętam, że salon ma gdzieś przy parku wilsona, chociaż pewnie niewiele Ci to pomoże
no wlasnie, ja też mam asymetrię, tzn już malo co z niej jest widoczne, a chcialabym mieć w koncu wymarzoną (no powiedzmy w 95% ) fryzurę.
info rzeczywiscie mi za wiele nie pomogło, bo Poznań znam w wąskim zakresie ,mimo ,że juz tu 2 lata prawie mieszkam.
A mogłabys moze Papryczko, napisać do tej znajomej i poprosic o namiary salonu?


Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość


Moja przyjaciółka chwali sobie bardzo Waldka Wagnera z Dąbrowskiego (zapomniałam jak się nazywa jego salon) Sciął ją z półdługich na krótkie i od ponad dwóch lat sprawuje pieczę nad jej włosami
ja go też bardzo lubię, ale trzeba na niego uważać, bo czasami nie słucha klientek i realizuje swoje wizję
mnie kiedyś tak pocieniował, że przestałam do niego chodzić tak mnie wkurzył, bo prosiłam żeby nie przesadzał ze strzępieniem

zastanawiam się czy mu nie wybaczyć i nie wybrać się do niego ponownie
hmm, wizje fryzjerow mnie przerażaja
a strzępienie i cieniowanie juz tym bardziej.
ostatnio bylam zadowolona z cięcia (w ub mcu dokladnie 14 pazdziernika) w pewnym salonie , ogolnie spoko, nie było nierownosci, i wlosy nawet się ukladaly przez 3 tygodnie po cięciu,ale ... cieniowanie. Nie zwrócilam uwagi no i wyszlam z duzo za duzo wycieniowanymi wlosami, co mi sie nie spodobalo ,bo fryzura, ma byc na twiggy, a ona wlosow z przodu nie miala pocieniowanych. Aha, i kazdy fryzjer u ktorego bylam do tej pory, nie rozumie ,gdy tlumacze ,że chcę miec z tylu taki ogonek - na szyi. nie wiem czy to tak trudno zrobic, czy po prostu nie umieją ...
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 14:48   #3552
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
hmm, wizje fryzjerow mnie przerażaja
a strzępienie i cieniowanie juz tym bardziej.
ja mam grube, dośc ciężkie włosy, ale straszliwie wypadające i cieniowanie i strzępienie bardzo im szkodzi wizualnie, bo już wolę jak ciężko opadają, ale wygląda jakby było ich mnóstwo niż...jak smętnie zwisają mi takie mysie ogony
a fryzjerzy swoje
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:00   #3553
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bejjka ,to ja mam duzo wlosow, ale baardzo cienkie ,i co gorsza na zakolach juz lysieje :[ . Też wolę ,jak mam niewycieniowane, gdyż sprawiaja wrazenie grubszych i wydaje sie ze jest ich duzo wiecej,a jak są postrzępione to jak mysie ogony zwisaja, tak jak i Tobie ( choc nie widzialam, wiec nie mnie oceniac, ale wierze na slowo).
Ale coz, fryzjerom nie przetłumaczysz.
poza tym ich wizje są czasami fajne,ale gdy wystylizują , wybawią sie wlosami. A ja w domu mogę poswiecic na stylizację nie wiecej niz 10 minut, no plus mycie, tj 15 minut. A wiadomo jak rano czas zap ie rdziela.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:38   #3554
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dokładnie
Postanowiłam zapuszczać, choć nie wiem czy przy moich wypadających włosach to dobry pomysł
chcę iść do fryzjera, który nadawałby tylko kształt fryzurze...a, że wiecznie mam włosy półdlugie to oni uskuteczniają na mnie nowe wyuczone na jakiś szkoleniach fryzury i zawsze cieniują wychodząc z założenia, że takie grube włosy są idealne do ciniowania
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 23:37   #3555
Muracami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja mam grube, dośc ciężkie włosy, ale straszliwie wypadające i cieniowanie i strzępienie bardzo im szkodzi wizualnie, bo już wolę jak ciężko opadają, ale wygląda jakby było ich mnóstwo niż...jak smętnie zwisają mi takie mysie ogony
a fryzjerzy swoje
siema , jestem fryzjerem ! Moja rada poproś o tępe cięcie i piórkowanie zamiast degarzowania włosów , jak dobry fryzjer to zrozumie , nabiorą gęstości i zdrowego wyglądu a przy okazji warstwy które się stworzą będą wyglądały zdrowo , najgorsze jak długie włosy są zdegarzowane tak że wyglądają jak by końcówki były spalone pozdro , zaglądam tu czasem więc w razie pytań !!!! rochę mi żal jak czytam wypowiedzi nie koniecznie może jestem gwiazdą ale znam ból bo czasami zdarza mi się po kimś poprawiać a to jest coś okropnego pilnujcie się dziewczyny i teraz moda na fale loki , zdrowe cięcia bardzo lekko cieniowane włosy proste klasyczne cięcia , mega modne pazie i pieczarki oraz irokezy pazie !!!!

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Bejjka ,to ja mam duzo wlosow, ale baardzo cienkie ,i co gorsza na zakolach juz lysieje :[ . Też wolę ,jak mam niewycieniowane, gdyż sprawiaja wrazenie grubszych i wydaje sie ze jest ich duzo wiecej,a jak są postrzępione to jak mysie ogony zwisaja, tak jak i Tobie ( choc nie widzialam, wiec nie mnie oceniac, ale wierze na slowo).
Ale coz, fryzjerom nie przetłumaczysz.
poza tym ich wizje są czasami fajne,ale gdy wystylizują , wybawią sie wlosami. A ja w domu mogę poswiecic na stylizację nie wiecej niz 10 minut, no plus mycie, tj 15 minut. A wiadomo jak rano czas zap ie rdziela.
rada : ja kończe fryzure na suchych włosach może poproś o coś takiego jak będziesz w salonie , włosy mają swoje życie tzn wicherki i czasami to jest problem jak cięta fryzura jest na mokro a po wysuszeniu fryzjer stylizuje ją na gumy lakiery szczotki , przegwizdane bo szczotką się tak nie machniesz i nie naciągniesz włosa jak w salonie i to cała tajemnica DOCINKI NA SUCHO to jest ratunek na poranne nerwy , pozdro
Muracami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:18   #3556
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy jest w Poznaniu jeszcze w miarę dobry fryzjer, który skróci mi włosy jeszcze przed świętami? Wszyscy mają wolne terminy dopiero w styczniu
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:00   #3557
domino2901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam możecie mi podać numer do adama z czesanki, albo polecacie jeszcze innego dobrego fryzjera, chcę kolorek zmienić z góry dziękuje
domino2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:57   #3558
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Muracami Pokaż wiadomość
Moja rada poproś o tępe cięcie i piórkowanie zamiast degarzowania włosów o
nie wiem czy zapamiętam
a na czym polega degarzowanie włosów

Cytat:
Napisane przez domino2901 Pokaż wiadomość
witam możecie mi podać numer do adama z czesanki
505622638
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:36   #3559
biatch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
przedluzanie

a czy ktos pomoglby mi i polecil jakis kurs przedluzania wlosow metoda ultradzwiekow w Poznaniu? bardzo prosze o pomoc
biatch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 12:41   #3560
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
nie wiem czy zapamiętam
a na czym polega degarzowanie włosów



505622638
to chyba cięcie nożyczkami degażówkami
miałam nimi podcinane włosy i wygladało, jakbym miała końcówki rozdwojone

ja jestem ciekawa co to za piórkowanie, bo nie chciałabym, aby fryzjer rozumiał to inaczej niż ja
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:43   #3561
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa co to za piórkowanie, bo nie chciałabym, aby fryzjer rozumiał to inaczej niż ja
po piórkowaniu będziesz miała włosy lekkie jak...piórko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:44   #3562
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a może tylko jeden włos a'la pióro?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:35   #3563
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja mialam kiedys degażowane włosy (yy jak to brzmi ? )
tak jak Papryczka napisala, cięcie nożyczkami degażówkami. Nosilam rozwichrzoną krótką fryzurę, i nawet się to sprawdzało, do tego jeszcze sporo żelu ,gumy, lakieru i fryzura jak po podpięciu do prądu.
Ale to się trzymalo jakies dwa tygodnie ,potem wlosy nabieraly swojego zycia, rosly no i juz nie bylo tak fajnie,wiec co trzy tygodnie chodzilam do podcinania.

Piórkowanie? tępe cięcie?( moje włosy wyglądaja obecnie jak po tępym cięciu. są pocienowane ,ale nie mają cienkich koncowek, tylko takie hmm no wlasnie,tępe )a co to ?kolego mogłbyś nas oświecić? ( tzn powiedziec cos wiecej o tej technice ) no i kwestia czy jak powiem fryzjerowi, to będzie wiedział jak to zrobic? skoro często w ogóle nie rozumieją o co mi chodzi, jakbym mówila w chinskim języku.

btw. chyba przejdę się tam gdzie mówilas Papryczko, o ile znajde ten salon

Bejjka, właśnie, ja mam tak samo, chcialabym by fryzjer nadal fryzurze kształt odpowiedni, a potem tylko ją formowal tak samo, a nie wyczynial na moich juz tak nędznych wlosach niepoprawne wizje.


Do zuzannaaa - w sieci wpisalam 'paulina borowska' i wyskoczylo mi info o salonie , ale nie na głogowskiej a grochowskiej.
hmm.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2009-11-25 o 18:42 Powód: dopisek
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:49   #3564
Aggniecha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam! jestem tu nowa..
doradzccie mi jakiegos dobrego i niedrogiego fryzjera w Poznaniu. wiem, ze duzo pisałyscie juz o tym.. ale czytajac cały watek nie moge na nikogo sie zdecydowac:/ chodzi mi o pasemka(2 kolory) i jakies podcięcie. aaa i zeby ten fryzjer był sprawdzony
Aggniecha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:53   #3565
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Do zuzannaaa - w sieci wpisalam 'paulina borowska' i wyskoczyło mi info o salonie , ale nie na głogowskiej a grochowskiej.
hmm.

to może zmienili lokalizację. kiedyś taki salon był na pewno na głogowskiej obok wejścia do parku Wilsona, dlatego o nim napisałam. nigdy tam nie byłam. miał takie czerwono-szare logo. często jak jeździłam tamtędy do szkoły zastanawiałam się czy nie warto byłoby tam zajrzeć, ale z powodu braku jakichkolwiek informacji i opinii w necie nie odważyłam się.


znalazłyście może w ostatnim czasie kogoś godnego polecenia?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:22   #3566
Muracami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Oświecam : Piórkowanie czyli nadawanie fryzurze formy cięciem pod kątem , włosy są cieniowane ale uzyskują zdrowe warstwy a przy tym nie tracą na gęstości , technika dość pracochłonna ale dobra no i nie ma efektu rozdwojonych końcówek ani mysiego ogonka
Muracami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:56   #3567
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Muracami Pokaż wiadomość
Oświecam : Piórkowanie czyli nadawanie fryzurze formy cięciem pod kątem , włosy są cieniowane ale uzyskują zdrowe warstwy a przy tym nie tracą na gęstości , technika dość pracochłonna ale dobra no i nie ma efektu rozdwojonych końcówek ani mysiego ogonka
rzeczywiście o taki typ cięcia mi chodzi
tylko komu tu zaufać
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:14   #3568
lenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej dziewczyny
czy któraś z Was była u pani Weroniki z Destiny??
lenka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 12:52   #3569
e0f3d546fc8e38a0a41f4bfac2647800bba81a40_6556af13d63ff
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej dziewczyny
Mam pytanie czy któras z Was słyszała cos o może o Jacku z Tupetu na Owsianej? Bo do Tomka są długie terminy, a mi zależy na czasie
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
e0f3d546fc8e38a0a41f4bfac2647800bba81a40_6556af13d63ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:22   #3570
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja powoli zaczynam sie bać.Umówiłam sie do La Granda do pani Karoliny i po przeczytaniu kilku postów troszke sie przestraszyłam.wiadomo, ze każdy ma inne wymagania i oczekuje innego efektu, ale płacąc 0k 300 zł (mam długie włosy) chciałabm mieć ładnie zrobione a nie *******nik na głowie.
Ktoś ma jeszcze jakies doswiadczenia fryzjerskie od tej Pani??
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.