Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 17:22   #451
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
To jest normanla reakcja organizmu.Pigulek nie odstawilas,ale okres a raczej plamienie wystapilo w dniach spodziewanej miesiaczki.Opakowanie zjedz do konca,nie rob teraz zadnej przerwy,a plamieniem sie nie przejmuj.


dziekuje
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:12   #452
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Mam pytanie jak to jest z alkoholem .. Czy nie mozemy wypić ani jednego piwka ? Bo antykoncepcja nie działa ? . Pytam bo planuje swój pierwszy raz i mam nadzieje ze jakies doswiadczone kobitki mi odpowiedzą .
Pozdrawiam

Eeee....no bez przesady...ja biore Yasmin juz jakis czas, prawie co weekend wychodze gdzies na piwko a tablety dzialaja jak na razie bez zarzutów... wiec chyba nie ma sie jednak czym az tak bardzo przejmowac
Pozdrowienia
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:51   #453
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Eeee....no bez przesady...ja biore Yasmin juz jakis czas, prawie co weekend wychodze gdzies na piwko a tablety dzialaja jak na razie bez zarzutów... wiec chyba nie ma sie jednak czym az tak bardzo przejmowac
Pozdrowienia

Uff to sie ciesze . dzięki
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 09:03   #454
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Yasmin - zbiorczy

hej to znowu ja i tym samym problemem, choc juz sie mnie martwie,to chciabym zapytac czy ktorej z Was zdarzylo sie cos takiego??
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 13:56   #455
wiolina19
Raczkowanie
 
Avatar wiolina19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 131
Yasmin i chudnięcie...

Dziewczynki mam pytanko, które z was używają tabletek anty YASMIN? Bo Ja od jakiegoś czasu ich używam tzn wcześniej brałam Mercilon lecz wydawało mi się że po nim tyję i czułam się strasznie ociężała! Poprosiłam więc mojego ginekologa o inne tabletki zaproponował mi właśnie Yasmin jako jedne z najlepszych obecnie tabletek (nie wspominając że również najdroższych) które nie zatrzymują wody w organizmie co miało spowodować że schudnę! Jednak tak się nie stało! Nie powiem że ciągle tyje bo tak nie jest -waga utrzymuje się ta sama! Ale jednak liczyłam że kilogramy będą spadać! Przeliczyłam się

Aha i jeszcze jedno ile w waszych miejscowościach kosztuje Yasmin?
Bo Ja przeciętnie płace między 41 a 45 zł za jeden blister! I porównując to z Mercilonem za który płaciłam ok 20 zł.! widze straszną różnicę!
wiolina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 14:42   #456
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez **KaNiA** Pokaż wiadomość
hej to znowu ja i tym samym problemem, choc juz sie mnie martwie,to chciabym zapytac czy ktorej z Was zdarzylo sie cos takiego??
Znow ja odpowiem-kilka lat temu jechalam do znajomych za granice(12 godz.w autobusie),przed wyjazdem poszlam do gina i spytalam jak przesunac te cholerna miesiaczke zeby zamiast zwiedzac nie biegac w poszukiwaniu toalet.Tak wiec przerwy nie zrobilam,krwawienia nie bylo-natomiast plamienie owszem-i to raczej nie jednodniowe,ale takie przypominajce dlugoscia miesiaczke.Opakowanie zjadlam do konca i dobrze wszystko bylo.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 18:12   #457
wiolina19
Raczkowanie
 
Avatar wiolina19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 131
Dot.: Yasmin i chudnięcie...

Jeśli uważacie że ten wątek bardziej pasuje na ginekologie to proszę o przeniesienie!
wiolina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 18:44   #458
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Yasmin i chudnięcie...

myślę że moderator to zrobi.
Ja osobiście nie wierzę w chudnięcie po tabletkach, a doznaję chyba tego. Od kiedy używam Microgynonu, czyli rok, chudnę a jem bardzo dużo. Koleżanka na Microgynonie też chudła. Jednak znam wiele które przytyły i nawet 5kg. To kwestia orgznizmu, a tabletki antykoncepcyjne nie znaczy odchudzające
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 19:22   #459
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Yasmin i chudnięcie...

Ja biore te tabletki ale czy sie chudnie od samuch tabletek to niewiem bo i tak jestem na diecie.Te tabletki moga pomoc tym ,ze nie zatrzymuja wody w organizmie jak niektore.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 19:27   #460
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Yasmin i chudnięcie...

Cytat:
Napisane przez wiolina19 Pokaż wiadomość
Jeśli uważacie że ten wątek bardziej pasuje na ginekologie to proszę o przeniesienie!
Myślę, że wątek o tych tabletkach już jest
Jest to wątek zbiorczy o tych tabletkach (przyjęło się, że wątki zbiorczeo tebletkach anty są na forum Seks) - więc tam zadajemy wszystkie pytania.

Następnym razem proszę o korzystanie z wyszukiwarki (wystarczyło wpisać Yasmin)

Łączę
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 11:10   #461
Magda8410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Yasmin A Cysty (torbiele)

YASMIN A CYSTY (TORBIELE)

Witam !
Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z dziewczyn miala podobny przypadek. Mianowicie, poszlam do lekarza po pigułki anty, dostalam YASMIN. Powiedzial ze to jest nowa pigułka, nowej generacji i ze m.in sie po niej nie tyje. I tak... w pierwszych 3 tyg to mialam takie schizy ze lepiej bylo sie do mnie wogole nie odzywac. Plakalam nawet wtedy jak mi widelec na podloge spadl. No dobra , teraz sie z tego troche smieje ale stany deppresyjne byly okropne. Ale minely, co najwazniejsze. Ponadto nie odczuwalam zadnych dodatkowych negatywnych skutkow. Aha, biust mi sie strasznie powiekszyl Z jedenj strony to bylo bardzo fajne...z drugiej strony caly czas mnie bolal i byl po prostu napuchniety - jak przed okresem. Ten objaw nie zniknal.
Na przerwanie tabletek zdecydowalam sie sama bez konsultacji z lekarzem. Po prostu partner wyjezdzal a ja nie chcialam sie niepotrzebnie szprycowac hormonami. Bylo wszystko w porzadku. Okres pojawil sie normalnie. Bole tak jak zwykle nic szczegolnego. Po pol roku poszlam znowu po pigulki i okazało sie ze ma CYSTE! Bylam przerazona bo powiedzial ze jest duza. Nie moglam uwierzyc, dlaczego, jak to sie stalo, czy cos nie tak zrobilam.... Nie, powiedzial ze to sie zdarza i to nie jest od tabletek. Ale skoro cysta jest zaburzeniem hormonalnym, to gdybym nigdy nie ingerowala w swoja nat gospodarke horm. na pewno by sie nie pojawily - to moje zdanie. Mniejsza o to. Powiedzial ze i tak bym dostala tabletki anty bo to I sposob na wyleczenie torbieli. Zaznaczam ze nie mialam rzadnych objawow. Tak wiec jak zaczelam brac ponownie Yasmin, to potem krwawilam caly miesiac - cysta sie likwidowala. Po miesiacu, przy kolejnym badaniu okazalo sie ze zniknela Uhh Ale zapytalam sie co mam zrobic aby to sie nie powtorzylo, jakbym chciala przetwac branie - Skoro chce przerwac to chce miec dzieci. A jak zajde w ciaze to mi sie nie zobia. No i tak otrzymalam bardzo "wyczerpujaca" odpowiedz.
I teraz pytanie: CZY KTORAS Z DZIEWCZYN PO PRZERWANIU YASMIN DOSTALAM CYSTY? Znalazlam na forum 1 przypadek, dlatego i ja o tym napisalam. Przypominam, moja cysta zostala wykryta przy badaniu kontrolnym, przez USG. Nie mialam ojawow a i lekarz powiedzial ze przy normalnym badaniu nie zawsze mozna ja wykryc, potrzebne jest USG.

Pozdrawiam
Magda
Magda8410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 20:34   #462
wiolina19
Raczkowanie
 
Avatar wiolina19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 131
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Powtarzam pytanie:
"Aha i jeszcze jedno ile w waszych miejscowościach kosztuje Yasmin?
Bo Ja przeciętnie płace między 41 a 45 zł za jeden blister! I porównując to z Mercilonem za który płaciłam ok 20 zł.! widze straszną różnicę!"

A co do Ciebie Magdo niestety nic Ci nie pomogę bo nie mam żadnych wiadomości na ten temat!!!
wiolina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 21:29   #463
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiolina19 Pokaż wiadomość
Powtarzam pytanie:
"Aha i jeszcze jedno ile w waszych miejscowościach kosztuje Yasmin?
Bo Ja przeciętnie płace między 41 a 45 zł za jeden blister! I porównując to z Mercilonem za który płaciłam ok 20 zł.! widze straszną różnicę!"

A co do Ciebie Magdo niestety nic Ci nie pomogę bo nie mam żadnych wiadomości na ten temat!!!
ja place 37 z groszami, czy ktoras wroclawianka wie gdzie mozna kupic taniej?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 23:26   #464
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziewczyny

Ja mam takie pytanie, aktualnie jestem w trzecim tygodniu "opakowania" Yasmin, a od 3 dni biore antybiotyk Duomox. Jest on na bazie amoksycyliny, a na ulotce Yasmin napisali,ze ich dzialanie osłabiać mogą takie antybiotyki jak ampicylina, tetracyklina i ryfampicyna...Kurcze, chodzi o to,czy ten antybiotyk osłabia działanie tych konkretnych tabletek anty?Czy powinnam sie martwic,ze moge zajsc w ciaze?? Bylabym wdzieczna za odpowiedz, jesli ktoras z Was cos wie na ten temat...
Pozdrawiam
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 09:34   #465
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Ja mam takie pytanie, aktualnie jestem w trzecim tygodniu "opakowania" Yasmin, a od 3 dni biore antybiotyk Duomox. Jest on na bazie amoksycyliny, a na ulotce Yasmin napisali,ze ich dzialanie osłabiać mogą takie antybiotyki jak ampicylina, tetracyklina i ryfampicyna...Kurcze, chodzi o to,czy ten antybiotyk osłabia działanie tych konkretnych tabletek anty?Czy powinnam sie martwic,ze moge zajsc w ciaze?? Bylabym wdzieczna za odpowiedz, jesli ktoras z Was cos wie na ten temat...
Pozdrawiam
Mi lekarz kiedys powiedzial ,ze jesli musze brac jakies leki ktore oslabiaja dzialanie tabletek anty to mam sie dodatkowo w tym okresie zabezoieczac prezerwatywa.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 10:42   #466
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Mi lekarz kiedys powiedzial ,ze jesli musze brac jakies leki ktore oslabiaja dzialanie tabletek anty to mam sie dodatkowo w tym okresie zabezoieczac prezerwatywa.
Dzieki za odpowiedz traci tylko mi wlasnie chodzi o to, czy ten antybiotyk oslabia dzialanie Yasmin... a niestety prezerwatywa odpada w moim przypadku...
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:09   #467
annoush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Yasmin - zbiorczy

reklama

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2007-02-13 o 13:27
annoush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 09:07   #468
Magda8410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Hello,
widze ze cysty to chyba byl przypadek po odstawieniu Yasmin.
Jeszcze cos dodam...
Jesli codzi o spadek wagi ....to faktycznie wiele osob mowilo mi ze schudlam....moze dlatego ze znacznie zmienily sie proporcje mojego ciala...urosł mi biust i przez to moze talia i biodra wydawaly sie szczuplejsze. Z drugiej strony jakos w tym czasie zmienilam diete...tzn po prostu przestalam sie objadac chipsami i innymi junk foodami....I szczerze nie wiem, czy spadek tych 2 kg (170/55kg - obecnie, jestem raczej szczupła, wiec taki ubytek wagi to dla mnie sporo) byk spowodowany asmin czy innym trybem zycia - cera tez sie poprawila - ale jak sie nie wcina konserwantow i tluszczy to tez sie polepsza
Chyba wlosy mi sie mniej przetłuszczaly...no wlasnie, przeczytalam przed chwila pewien post.... odstawilam Yasmin i zaczely mi sie wlosy przetluszczaz....(pomimo ze biore teraz inne pigułki). Ale mam nadzieje ze to minie.
Przy okazji..czy ktoras z Was uzywala Microgynon30 (w Polsce jest to pod nazwa Microgynon21)?
Magda8410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 17:33   #469
Marzenia_sie_spelniaja
Przyczajenie
 
Avatar Marzenia_sie_spelniaja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: Yasmin - zbiorczy

A ja mam takie troche inne pytanie staramy sie o dziecko, ale mam PCOs i niestety zbyt wysoki poziom testosteronu wiec na jego zbicie dostalam Yasmin, która mam brac do lipca i jestem w trakcie konczenia pierwszego opakowania... skutków ubocznych jaki takich nie mam ale mam plamienia w trakcie cyklu wiem, że moga byc normalne ja jednak oprócz tego mam tez bóle w jajniku kojarzace mi sie z bólami owulacyjnymi i nie wiem co o tym mysleć ?? Jakbyście mogły cios poradzić
Marzenia_sie_spelniaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 12:30   #470
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja mam podobnie.. tzn. nie staram sie o dziecko i biore Yasmin od lipca ale mam podobne bole i krwawienie. Litte angel napisalaa mi ze tak sie moze zdarzyc ale ja je mam w roznych dniach cylku i raz mniejsze a raz wieksze i dlatego ide dzis do gina. mam nadzieje ze wszystko jest ze mna ok, ale czytalam na forum ze to moga byc objawy nadrzerki. moze powinnas przy nast. wizycie zapytac gina o co chodzi ? buziaczki
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 22:42   #471
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja właśnie skończyłam 2 opakowanie Yasmin i narazie chcę je przestać brać bo mój chłopak wyjeżdza na długo (niestety ). W ulotce jest napisane ze jest sie zabezpieczonym w trakcie 7 dniowej przerwy ale tylko gdy rozpocznie sie nastepne opakowanie. A gdy kochałam sie w dniu wzięcia ostatniej tabletki to może dojść do zapłodnienia jeżeli nie rozpocznę następnego opakowania? I jeszcze jedno pytanie: kiedy powninien wystąpić "normalny" okres po odstawienu tabletek (nie licząc krawawienia z odstawienia w 2. lub 3. dniu po ostatniej tabletce)? Pozdrawiam i dziekuję z góry za odpowiedzi
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 14:42   #472
Marzenia_sie_spelniaja
Przyczajenie
 
Avatar Marzenia_sie_spelniaja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez **KaNiA** Pokaż wiadomość
ja mam podobnie.. tzn. nie staram sie o dziecko i biore Yasmin od lipca ale mam podobne bole i krwawienie. Litte angel napisalaa mi ze tak sie moze zdarzyc ale ja je mam w roznych dniach cylku i raz mniejsze a raz wieksze i dlatego ide dzis do gina. mam nadzieje ze wszystko jest ze mna ok, ale czytalam na forum ze to moga byc objawy nadrzerki. moze powinnas przy nast. wizycie zapytac gina o co chodzi ? buziaczki


nadżerki nie mam a z plamieniami zobacze jak bedzioe przy drugim opakowaniu
Marzenia_sie_spelniaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 14:52   #473
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja właśnie przechodze z Diany na Yasmin, za dużo sie naczytałam i jakoś zabardzo mi nie odpowiada ciągłe przybywanie kg i koszmarne samopoczucie. I dlatego mam pytanko czy nie wiecie może gdzie można kupić Yasmin w łódzi w canie dość przyjaznej? Dla biednego studenta każdy grosik sie liczy
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 19:00   #474
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Łódź bije rekordy - Yasmin w galerii łódzkiej 52zł tego nawet sie nie spodziewałam
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 11:12   #475
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Łódź bije rekordy - Yasmin w galerii łódzkiej 52zł tego nawet sie nie spodziewałam
o kurczę masakryczna cena, nigdzie nie widziałam Yasmin drożej niż 48zł ale jak widac wszystko jest możliwe
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 16:21   #476
Marzenia_sie_spelniaja
Przyczajenie
 
Avatar Marzenia_sie_spelniaja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: Yasmin - zbiorczy

jqa w Krakowie kupuje ja za 40 zł
Marzenia_sie_spelniaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 18:28   #477
klinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Marzenia_sie_spelniają to drogo kupujesz!!ja w Krakowie place 36-37 zł!! kiedys w Hygieji placilam 33 ale to byla promocja wiec potem podrożalo... A może któraś zna miejsce gdzie jest jeszcze taniej??
klinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:44   #478
marlenakoniec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Yasmin - zbiorczy

hej dziewczyny!)
jak to jest z zabezpieczeniem... Yasmine wzielam w 4. dniu cyklu. Kiedy bede miala pelne zabezpieczenie? Nigdzie o tym nie pisza...

To moja 4. tabletka; co odczuwam: skurcze ud i nog w ogole (jakbym miala ciezkie zakwasy) - przez 1 dzien, mdlosci przez pol godziny, czeste siusianie, i suchosc w pochwie - nigdy tak nie mialam.

A w Warszawie zaplacilam za nie az 38,80 W Remedium na Berezyńskiej. Bede szukac jeszcze innych miejsc, gdzie jest taniej.

Z gory dziekuje za odp, pozdrawiam!)
marlenakoniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 15:56   #479
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Naprawde nie pisze to w ulotce?
Ulotka uniwersalna:
"Może Pani również rozpocząć stosowanie preparatu od 2. do 5. dnia cyklu, ale wówczas przez pierwsze 7 dni należy stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101925
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 16:36   #480
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Jutro kolejne opakowanie ( 3 ) Yasmin . Jak na razie jestem zadowolona .
cena w gdańsku żabiance - 36,98
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.