jeszcze raz probki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-09, 21:02   #1
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284

jeszcze raz probki


Mam pytanko....a więc czy jezeli juz raz wysylalm do jakies firmy prosbe o probki kosmetykow to jezeli napisze znowu...to oni znowu mi przysla....??Jak to jest napiszcie kobitki kochane ???
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 21:19   #2
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: jeszcze raz probki

A po co ci "znowu"??
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 11:41   #3
AniaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 39
GG do AniaM
Re: jeszcze raz probki

Ja mysle ze to juz bylaby lekka przesada gdybym miala pisac po kilka razy do tej samej firmy po probki. Probka jest po to zeby ja wyprobowac i ewentualnie jak nam pasuje to kupic dany produkt, a jak nie to nie. Tak na marginesie to ja dzieki tym probkom odkrylam wiele bardzo fajnych kosmetykow, o ktorych bym pewno nigdy nie miala nawet pojecia i ktore albo juz kupilam, albo mam w planie kupic))
AniaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 11:54   #4
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: jeszcze raz probki

nie chce byc nie mila ale nie pytalam co o tym myslicie,tylko czy gdybym tak zrobila to probki otrzymalabym poraz drugi...no i myslalam,ze sie dowiem,a zostalam tylko skrytykowana...coz...przy kro mi
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 12:01   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jeszcze raz probki

rozanka napisał(a):
> nie chce byc nie mila ale nie pytalam co o tym myslicie,tylko czy gdybym tak zrobila to probki otrzymalabym poraz drugi...no i myslalam,ze sie dowiem,a zostalam tylko skrytykowana...coz...przy kro mi

Fakt, nie jest to przyjemne.
Przykro mi, ze spotkalo to Ciebie wlasnie u nas.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 12:13   #6
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: jeszcze raz probki

rozanka nie przejmuj się . Rzeczywiście jestem zaskoczona tymi odpowiedziami jak ktoś nie chce niech nie odpowiada a nie pisze byle jak - chociaż przeglądnij czasami moje scysje . Tak - ja o tolerancji wypowiedzi na wizażu pisałam już chyba kilka razy . Złośliwcze radzę zrobić analizę bo to nie pierwszy raz ale coż - jesteśmy tylko ludźmi jak to się mówi , może ktos miał zły dzień .

Myslę że chodziło Ci o ,,znowu'' - próbki ale innych kremów? Jeżeli tak to ja myśle że jeżeli przysłano Ci je raz to powinni przysłać i drugi . Chociaż pewnie sama wiesz jakie to jest niepewne - ale spróbować warto .
Czemu nie ? A nawet jak poprosisz o te same próbki to co ? Ja dostaję czasami próbkę tego samego kometyku nty raz i nie widzę w tym nic dziwnego . Normalka . Pozdrowienia
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 12:15   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jeszcze raz probki

jeśli ewidencjonują adresy [co jest wysoce prawdopodobne] to nie przyślą.. no chyba, że masz jakiś szczególny powód i ich przekonasz. [np. próbki innych kosmetyków niż dostałaś wczesniej..]

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-10, 12:15   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jeszcze raz probki

a propos powtórnej prośby o przysłanie próbek.
moja koleżanka wysyłała prośby do kilku firm i w końcu jej się pokićkało do kogo już napisała, a do kogo jeszcze nie i przez przypadek drugi razy napisała do erisa.i przysłali jej pobki drugi razy. a ten drugi raz napisała dosłownie dwa dni po tym, jak napisala pierwszy raz. stąd wniosek, że oni tego nie kontrolują do kogo już wysłali,a do kogo nie.nie przechowują naszych adresów na jakiejś liście, tylko wywalają po tym jak wyślą próbki.przynajmniej w erisie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 12:52   #9
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: jeszcze raz probki

Dziekuje,juz mi sie troszke humorek polepszyl
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 12:52   #10
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: jeszcze raz probki

Dziekuje,juz mi sie troszke humorek polepszyl
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:16   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: jeszcze raz probki

ja dostalam tyle probek ze bede chyba testowala do konca zycia-poza tym mialam wczensiej troche probek.
Niektore kremy mi bardzo do gustu przypadly.
I tez zdarzylo mi sie przypadkowo napisac do tej samej firmy-i w kilka dni pozniej przyszla druga przesylka,ale z troszke innym zestawem probek i bylam bardzo zadowolona.
a z ciekawosci spytam-do kogo napisalas?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-10, 13:35   #12
AniaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 39
GG do AniaM
Re: jeszcze raz probki

Najlepiej chyba bedzie jak napiszesz poprostu do tych firm po raz drugi i sie przekonasz, przysla albo nie. W koncu co to szkodzi napisac. Oni i tak podchodza do tego roznie, w zaleznosci ile i jakie akurat probki kosmetykow posiadaja na stanie. Wiec o konkretne np.kremy chyba nie ma co prosic bo i tak zawsze przysylaja to co chca. Od Ziaji dostalam 2x probki mimo ze pisalam tylko raz. To ze jednemu nie przyslali mimo ze prosil kilka razy to nie znaczy, ze nie przysla Tobie i na odwrot. Ja raczej staram sie wyszukiwac jakies nowe firmy od ktorych kosmetykow jeszcze nie testowalam, w koncu tyle ich jest...

P.S.Przepraszam jezeli Cie urazilam, nie mialam takiego zamiaru.
AniaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 20:50   #13
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: jeszcze raz probki

Przepraszam cię rozanko, jeśli poczułaś się urażona moim pytaniem: nie pisałam tego w napastliwym nastroju. Zwyczajnie zrozumiałam (przez to "znowu"), że chcesz zamówić ponownie <U>te same</u> próbki i zapytałam dlaczego (czy nie wystarczająco ci przysłali, albo w ogóle zignorowali twoją prośbę, itp). Myśl o "naciąganiu" firm nie przyszła mi wtedy do głowy, dopiero po otrzymaniu hurtem postów tego wątku zorientowałam się, że tak to mogło zabrzmieć.
Przykro mi, że wyszło tak nieprzyjemnie, nie chciałam, nie obrażaj się.
Myślę, że firma oczywiście wyśle ci to o co poprosisz, nie widzę przeciwskazań.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 22:15   #14
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: jeszcze raz probki

Szczerze...to nie pamietam do kogo wysylalam,ale pamietam kto mi przyslal ,a wiecax Cosmetics,Ziaja,Kolastyna ,Eris i Dermika.No i wlasnie chodzilo mi o probke pewnego kremu Dermiki(a dostalam dwie),mam zamiar go sobie kupic bo baaaaardzo mi sie spodobal,ale chcialam sie jeszcze upewnic no i troche pozywac z probeczek...to sobie pomyslalam,ze napisze do Was i otrzymam wyczerpujace odpowiedzi...No i tak to wlasnie bylo...
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-11, 17:22   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: jeszcze raz probki

Zainteresował mnie ten temat, bo do tej pory nie wiedziłam, że można wysyłać do firm prośby o próbki. Ale skoro można, to też chcę ja otrzymywać, tylko powiedzcie mi co dokładnie napisać. Mam prosić o konkretne próbki czy oni sami wybierają? I czy mam zamieszczać jakieś dodatkowe informację typu wiek, rodzaj cery itp.??? I skąd bierzecie adresy? Z netu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrowionka!!!
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-11, 18:26   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: jeszcze raz probki

Hmm to zalezy od firmy-do niektorych jak napiszesz z prosba o konkretne probki to je przysylaja,a czasem jakie sie trafia.
Niemkotre firmy przysylaja z roznych serii probki-czesto tez do skory dojrzalej,nawet jesli o nie nie prosilas.
Niektore przyslaja maila z odpowiedzia i prosza o padanie cery itp,inne nuie,czasem przysla odpowiedz ze ci wyslai juz list a czasem wogole sie nie odzywaja
to zalezy jak sie trafi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-11, 20:37   #17
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Do Magji

Magja, słonko, wpisz sobie w wyszukiwarkę temat: próbki kosmetyków kolorowych , a znajdzie Ci dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuugi temat o próbkach, czytanie na dobrą godzinę Buziaczki
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.