Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 15:24   #2311
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez quietly
Dziewczyny, oświećcie mnie! Czy te ćwiczenia - http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...0&dz=11&page=1 - to ćwiczenia siłowe czy aeroby? Bo nie mam zielonego pojęcia Mam zamiar zacząć ćwiczyć, ale nie wiem, czy wybiorę dobry zestaw ćwiczeń, bo na razie muszę spalić tłuszcz, a chyba dopiero potem ćwiczenia siłowe.
To są siłowe, ale zacznij je ćwiczyć i dorzuć aeroby. Bankowo spalisz tłuszcz a nawet lepiej wraz z aerobami niż samymi aerobami... skakanka, rowerek, stepper, taniec, hula hop, tweester, pływanie, bieganie, aerobic i podobne zajęcia jak fat burning czy step itp. - to aeroby. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:29   #2312
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez voodoo_diva
Witaaaam

Jestem nowa I tak sobie pomyślałam, że się dołącze... bo mój brzuszek troszke przybrał tłuszczyku... jakiś czas temu ważyłam 54 kg ... teraz 63 :/ więc troche mi się przytyło, najwięcej widać to w biodrach tymbardziej ze naturalnie są one szerokie... moje uda też są... spore :P no ale najbardziej martwi mnie brzuchol nie jest może jakis mega duży ale jak siadam to robią mi się takie fałdy i tak ze spodni mi się wylewa
tak wiec postanowiłam troche się pokatować i do wakacji zrzucić brzuszek no i uda wyrzeźbić tak wiec zaczynam od dzisiaj w domku mam rowerek treningowy wiec myśle że sie przyda.. no i ćwiczenia na brzuch ... mam też zamiar zapisać sie na jakis areobik ale najpierw troche forme złapie !! mam nadzieje ze mi się uda

PoZdRaWiAm!!
Witamy Cię bardzo sereczenie . Plan masz świetny ale jakaś dietka do tego prawda?? Jest niezbędna. Możesz liczyć na nasze porady i wsparcie . A rowerek i ćwiczenia na brzuszek ale też na inne partie ciała się przyda i może skakanka, hula hop . Na zajecia z aerobiku... też polecam a najlepiej basenik . Pozdrawiam.
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:34   #2313
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez IIGGAA
Dziewczyny nie mam możliwości ćwiczyć rano i po południu, więc ćwiczę wieczorkiem o 20:00 bo mój synek wtedy śpi i nic mnie nie rozprasza, ale mój ostatni posiłek mam o 19:00 (lekka kolacja) i nie wiem czy powinnam coś zjeść po ćwiczeniach, czy mogę się wykąpać i iść spać. Pomóżcie bo nie chce sobie krzywdy zrobić.
Hmm... no po treningu powinien być jakiś posiłek białkowy, ale późno coś masz ten trening. Staraj się nieco wcześniej ćwiczyć tak aby po 20 nic nie jeść. A co do takiego posiłku to jakiś jogurcik albo jajko... zależy co tam chcesz coś co ma białko a małe i mało ma kalorii i węglowodanów. Oczywiście dużo wody niegazowanej . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:39   #2314
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez naughty18
heh, kocham ten watek same super osobki sa i ja sie z Wami zzylam

aerobik mam 5 minut od domku wiec tak by bylo najlepiej dla mnie, hehe, spytam tam

Bardzo miło . Ciesze się że wątek ma taką wspaniałą atmosferę i jest taki urzyteczny . Dziękuje wam kochane
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:47   #2315
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

CZEŚĆ DZIEWCZYNY JA TEŻ SIĘ DOŁAŃCZAM.MOŻE NIE JESTEM GRUBA BO PRZY WZROŚCIE 162CM. WAŻE OK.55 KG. ALE TEN BRZUCH POPROSTU KOSZMAR ZNACIE MOZE JAKĄŚ FAJNĄ DIETKĘ : jupi:
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:08   #2316
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez JOANNA16
CZEŚĆ DZIEWCZYNY JA TEŻ SIĘ DOŁAŃCZAM.MOŻE NIE JESTEM GRUBA BO PRZY WZROŚCIE 162CM. WAŻE OK.55 KG. ALE TEN BRZUCH POPROSTU KOSZMAR ZNACIE MOZE JAKĄŚ FAJNĄ DIETKĘ : jupi:
Dietka... hmm... 1000-1200 kcal. Ciemne pieczywo zamiast jasnego, ograniczona ilość tłuszczów, brak masła, makaronów, mało ziemniaków, chude mięso, wędliny, nabiał, odtłuszcone (0,5% mleko) dużo wody mineralnej niegazowanej, 4-5 małych posiłków dziennie i jak najmniej smażonych potraw. Odpowiednia ilość białka, nieco owoców i dużo warzyw. Ogólnie dużo błonika. Zielona i czerwona herbatka. 0 słodyczy, słodzonych rzeczy, napojów i niezdrowego jedzenia.
Do tego obowiązkowo ćwiczonka na brzuch i hula hop i może skakanka. Napewno pomoże . Ale bez ćwiczeń nic nie będzie z tego. 3x w tygodniu po conajmniej 20 min. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:09   #2317
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez JOANNA16
CZEŚĆ DZIEWCZYNY JA TEŻ SIĘ DOŁAŃCZAM.MOŻE NIE JESTEM GRUBA BO PRZY WZROŚCIE 162CM. WAŻE OK.55 KG. ALE TEN BRZUCH POPROSTU KOSZMAR ZNACIE MOZE JAKĄŚ FAJNĄ DIETKĘ : jupi:
uuu jest dużo fajnych dietek z takich fajniejszych to polecam SB(Dieta Plaż Południowych) i 1000kcal ale te dwie dietki mozesz stosowac jeślli nie ćwiczysz. Jezeli jednak zamierzasz wykonywac jakieś cwiczenia to mysle, ze wystarczy 1300-1400 kcal przy mniej intensywnych ćwiczeniach
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:11   #2318
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hej, mam jedno pytanko i nie chce zakladac specjalnie watku i zasmiecac forum, wiec czy to mozliwe zebym przytyla na brzuchu od laczenia ziarnisttch bulek z twarozkiem? [ taki najzwyklejszy chudy, zeby zwiekszyc ilosc bialka] bo ja nie wiem od czego moglabym przytyc caly czas cwicze slodycze omijam zalamalam sie
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:14   #2319
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez maarzenaa
hej, mam jedno pytanko i nie chce zakladac specjalnie watku i zasmiecac forum, wiec czy to mozliwe zebym przytyla na brzuchu od laczenia ziarnisttch bulek z twarozkiem? [ taki najzwyklejszy chudy, zeby zwiekszyc ilosc bialka] bo ja nie wiem od czego moglabym przytyc caly czas cwicze slodycze omijam zalamalam sie
od twarozka z bułka raczej nie ale skoro ćwiczysz to moze poprostu mięśni ci przybyło...bo one troche ważą
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:17   #2320
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez maarzenaa
hej, mam jedno pytanko i nie chce zakladac specjalnie watku i zasmiecac forum, wiec czy to mozliwe zebym przytyla na brzuchu od laczenia ziarnisttch bulek z twarozkiem? [ taki najzwyklejszy chudy, zeby zwiekszyc ilosc bialka] bo ja nie wiem od czego moglabym przytyc caly czas cwicze slodycze omijam zalamalam sie
Hmm... no twarożek napewno nie, ale bułeczki mogą być tego powodem. Lepiej ciemny chlebek pełnoziarnisty jeść od bułeczek. Postaraj się to zmienić a będzie super . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:27   #2321
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

no ale to sa cxiemne bulki, dlatego nie wiem o co chodzi ;/ i to raczej nie sa miesnie w tym problem ;/
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:28   #2322
voodoo_diva
Raczkowanie
 
Avatar voodoo_diva
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 36
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

no i właśnie ja mam z dietami problem.... :/ bo ja nic nie jem z takich normalnych rzeczy... ;( pisałam juz wyzej o tym :/ znacie moze jakąś diete w której niebyło by mięsa.... ? ?
__________________
Ja to ta z obrazka...
Ja to ta co krzyczy...
Ta co ciągle sobie drwi...

Ja znów kogoś gryze....
Ja kogoś obrażam..........
Niegrzeczna i grzeszna taaak....
voodoo_diva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:30   #2323
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

wróciłam, tęskniłyście??? Ja nie bede sie rozpisywać, bo nawet nie mam siły I szczerze sie przyznam że już jakieś 4 dni nie ćwiczyłam po prostu nie mam siły Najchetniej cały dzień bym przespała...nic mi sie nie chce... Może kupie sobie jakieś witaminy,albo coś??? Nie wiem...ale wczoraj to nawet mi sie nie chciało zajrzeć na wizaż a przecież listopada wchodze na tą stronke jakieś milion razy dziennie,wiec chyba naprawde ze mną źle Jutro mam wolne, wiec może nadrobie zaległości w pisaniu...Narazie chciałam tylko przywitać nowe dziewczyny na naszym forum, bo widze że sporo sie was pojawiło. Fajnie że do nas dołączyłyscie Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie tym mrozom
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:31   #2324
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez maarzenaa
no ale to sa cxiemne bulki, dlatego nie wiem o co chodzi ;/ i to raczej nie sa miesnie w tym problem ;/
Hmmm... może za dużo jadasz, albo za późno wieczorem... hmm... a poza bułeczkami co jesz??. Sama nie wiem ale poszukam czegoś. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:32   #2325
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
To są siłowe, ale zacznij je ćwiczyć i dorzuć aeroby. Bankowo spalisz tłuszcz a nawet lepiej wraz z aerobami niż samymi aerobami... skakanka, rowerek, stepper, taniec, hula hop, tweester, pływanie, bieganie, aerobic i podobne zajęcia jak fat burning czy step itp. - to aeroby. Pozdrawiam
oo widzisz pusiaczku dowiedziałam sie przynajmniej że cos zle wyczytałam, albo pokręciłam jak zawsze . Przynjamniej juz jestem oswiecona
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:33   #2326
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

ja jem jablko i bilans poki co 995 kcal, ał ał :p
kolacyjki nie bedzie
poki co staram sie zmiescic w 1000 kcal - jak zapisze sie na aerobik zwieksze kcal do 1200
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:36   #2327
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Hej hej
Ale tu ruch Super. Od 20 min czytalam co tam nowego popisałyście dzisiaj, a potem okazało sie, ze już są nowe rzeczy, i aaaaaaaaa...

Pusiak89 chyba sie zabiorę za testowanie twojego zestawu Już pamietam początek pozostaje mi zatem przystapić do twistowego polerowania podłogi
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:38   #2328
voodoo_diva
Raczkowanie
 
Avatar voodoo_diva
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 36
Talking Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

a słuchajcie ja się tak zastanwaiałam.. czy np. mogłabym jeść same owoce?? w sensie rano śniadanko jakiś lekki obiadek i owoce ... bo ja naprawde nie rusze mięsa... i warzyw też raczej niekoniecznie ?? sorki że tak nie wszytsko w jednej wiadomości ale ja tak mam że cięzko mi sie skupić i co chwilke coś tam mi do mojej pustej głowy przychodzi :P
__________________
Ja to ta z obrazka...
Ja to ta co krzyczy...
Ta co ciągle sobie drwi...

Ja znów kogoś gryze....
Ja kogoś obrażam..........
Niegrzeczna i grzeszna taaak....
voodoo_diva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:40   #2329
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez voodoo_diva
no i właśnie ja mam z dietami problem.... :/ bo ja nic nie jem z takich normalnych rzeczy... ;( pisałam juz wyzej o tym :/ znacie moze jakąś diete w której niebyło by mięsa.... ? ?
Hmm... mięsko zastąpić można sojowymi rzeczami ale też do tego nabiał. Białko jest cenne . Co do warzyw to trzeba je polubić. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:44   #2330
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez voodoo_diva
a słuchajcie ja się tak zastanwaiałam.. czy np. mogłabym jeść same owoce?? w sensie rano śniadanko jakiś lekki obiadek i owoce ... bo ja naprawde nie rusze mięsa... i warzyw też raczej niekoniecznie ?? sorki że tak nie wszytsko w jednej wiadomości ale ja tak mam że cięzko mi sie skupić i co chwilke coś tam mi do mojej pustej głowy przychodzi :P
same owoce to mozesz jesć przez jeden dzień(dieta oczyszczająca) bo dłużej to negatywnie wpływa na organizm...ale przecierz nie musisz jesć miesa żeby dostarczyć organizmowi białka: bardzo duzo białka jest w mleku, twarogu, jajach....ogrom białka jest w orzechach czego często nie doceniamy...takrze miesko możesz spokojnie zastąpic wieloma produktami(są jeszcze kotlety sojowe jakby co.. )
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:44   #2331
voodoo_diva
Raczkowanie
 
Avatar voodoo_diva
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 36
Red face Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hmmm no chyba nie będe miała wyjścia z tymi warzywami

wiecie co ? najgorzej mi rzucić moje kochane słodycze
__________________
Ja to ta z obrazka...
Ja to ta co krzyczy...
Ta co ciągle sobie drwi...

Ja znów kogoś gryze....
Ja kogoś obrażam..........
Niegrzeczna i grzeszna taaak....
voodoo_diva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:47   #2332
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Oj dziewuszki... Chciałam dziś być hop do przodu i ćwiczyłam dziś 0,5 h. Wiedziałam, że jestem na diecie i nie powinnam ćwiczyć na początku przez tydzień... Ale pomyślałam, że będzie okej... Tak się potem źle czułam. Muszę bardziej uważać.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:47   #2333
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Femininity
takrze
o Boze... napisałam "takrze" przez "rz"
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:52   #2334
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez mądrala
wróciłam, tęskniłyście??? Ja nie bede sie rozpisywać, bo nawet nie mam siły I szczerze sie przyznam że już jakieś 4 dni nie ćwiczyłam po prostu nie mam siły Najchetniej cały dzień bym przespała...nic mi sie nie chce... Może kupie sobie jakieś witaminy,albo coś??? Nie wiem...ale wczoraj to nawet mi sie nie chciało zajrzeć na wizaż a przecież listopada wchodze na tą stronke jakieś milion razy dziennie,wiec chyba naprawde ze mną źle Jutro mam wolne, wiec może nadrobie zaległości w pisaniu...Narazie chciałam tylko przywitać nowe dziewczyny na naszym forum, bo widze że sporo sie was pojawiło. Fajnie że do nas dołączyłyscie Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie tym mrozom
oj ja tez nie mam sily i z niecierpliwoscia czekam na wiosne, bo zima nie sprzyja mojemu dobremu nastrojowi

bedzie dobrze
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:52   #2335
voodoo_diva
Raczkowanie
 
Avatar voodoo_diva
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 36
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

spoko , nikt nie zuważył
__________________
Ja to ta z obrazka...
Ja to ta co krzyczy...
Ta co ciągle sobie drwi...

Ja znów kogoś gryze....
Ja kogoś obrażam..........
Niegrzeczna i grzeszna taaak....
voodoo_diva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:54   #2336
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

cos mi dzis wybitnie zimno jest patrze i...goraczke mam ehhhhhhh;(
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:55   #2337
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

no ja wiem,za duzo wegli jem ;/ no ale nie siedze 24/7 na tylku wrecz przeciwnie wiec nie wiem ;/ eh.. to mnie zalamuje,ze mam ochote dac sobie pass bo mam dosyc ;/
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 17:06   #2338
tavion
Przyczajenie
 
Avatar tavion
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do tavion
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez maarzenaa
no ja wiem,za duzo wegli jem ;/ no ale nie siedze 24/7 na tylku wrecz przeciwnie wiec nie wiem ;/ eh.. to mnie zalamuje,ze mam ochote dac sobie pass bo mam dosyc ;/
Hmmm... a o ile podwyższyła się waga? I czy ważysz się codziennie? A może masz po prostu te dni i woda zatrzymała Ci się w organizmie? Może być wiele powodów, dla których przytyłaś i nie sądzę by była to bułka z twarożkiem. To mogą być mięśnie jak już wcześniej ktoś wspominał, albo zatrzymanie wody. Może jesz bezpośrednio przed snem i waga następnego dnia jest wyższa? Jeżeli to krótkotrwałe, to nie masz przecież o co się martwić
tavion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 17:06   #2339
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez mądrala
wróciłam, tęskniłyście??? Ja nie bede sie rozpisywać, bo nawet nie mam siły I szczerze sie przyznam że już jakieś 4 dni nie ćwiczyłam po prostu nie mam siły Najchetniej cały dzień bym przespała...nic mi sie nie chce... Może kupie sobie jakieś witaminy,albo coś??? Nie wiem...ale wczoraj to nawet mi sie nie chciało zajrzeć na wizaż a przecież listopada wchodze na tą stronke jakieś milion razy dziennie,wiec chyba naprawde ze mną źle Jutro mam wolne, wiec może nadrobie zaległości w pisaniu...Narazie chciałam tylko przywitać nowe dziewczyny na naszym forum, bo widze że sporo sie was pojawiło. Fajnie że do nas dołączyłyscie Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie tym mrozom
No jasne że tęskniłyśmy . No witaminki możesz kupić. Ale ja proponuje poćwiczyć to odrazu będzie Ci lepiej . Zabieraj się do pracy kochana . Już do ćwiczonek i dasz radę . Przełam lenia do ćwiczeń i 3maj ładnie dietkę. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 17:13   #2340
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez agulla
oo widzisz pusiaczku dowiedziałam sie przynajmniej że cos zle wyczytałam, albo pokręciłam jak zawsze . Przynjamniej juz jestem oswiecona
Hehe . A co pokręciłaś lub źle wyczytałaś?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.