Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 14:00   #991
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

a ja mam dzisiaj siostre na kawce z mezem i dzieciakami
i wymyslilam ciastka francuskie z twarozkiem
ide pichcic
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:03   #992
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Tez miałam w pierwszej ciąży gestozę i 22kg na plusie, w moczu jeszcze dodatkowo cukier.
Badania moczu teraz robię co 3 tygodnie, na razie wyniki w normie bez żadnych białek, cukrów itp. W poprzedniej ciązy wszystko zaczęło się po 6 miesiącu, a teraz juz zbliżam się po mału do 6 miesiąca bo bodajże 22 tydz zaczyna się 6 miesiąc ???

no u mnie dokladnie tak samo, minal 22 tydzien i zacely sie problemy. urodzilas przez to wczesniej czy donosilas do konca?
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:13   #993
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

a co to jest ta gestoza?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:13   #994
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

wyszedl mi w chinskim kalendarzu chlopaczek, no ciekawe co jutro gin powie
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:22   #995
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a co to jest ta gestoza?
http://www.ciazowy.pl/artykul,niebez...za,1044,1.html

prosze
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:43   #996
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Zrobiłam sobie małą przerwę w sprzątaniu... uff
już mnie wszystko boli ale za to dziwną energię mam do tego dzisiejszego sprzątania. Ogarnęłam szafkę z butami, w komodzie porządek, teraz ciąg dalszy kuchni...
Jejku jaka ja bałaganiara jestem....
Dzisiaj to nawet na stołek wyszłam i na szafkach posprzątałam.
A ile rzeczy za dystrybutorem do wody było....:brzydal :
Dobra wracam bo ściany muszę jeszcze zmyć i będzie koniec na dzisiaj
Później zasiądę z jakimś ciachem i nie odejdę od kompa do wieczora
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:45   #997
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
no u mnie dokladnie tak samo, minal 22 tydzien i zacely sie problemy. urodzilas przez to wczesniej czy donosilas do konca?
Urodziłam po terminie, miałam wywoływany poród, a straszyli że urodzę wcześniej nuż mnie na miesiąc przed terminem chcieli położyć do szpitala, ale się nie dałam :P
Mam nadzieje, że to puchnięcie nóg to z powodu ciąży jest tylko a nie że cos się szykuje, w sumie ręce mi nie puchną, a kostek to już prawie wcale nie widac u mnie :/
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a co to jest ta gestoza?
Zatrucie ciązowe nic wesołego, ja miałam jeszcze cukrzycę ciążową do tego
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 14:52   #998
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
nieciekawie to brzmi... mam nadzieję, że żadnej z nas to cholerstwo teraz nie złapie..
z nakazu lekarza (no i teraz wiem, dlaczego) kontroluję ciśnienie codziennie i sikam czasem na paski, które mama mi ze szpitala przyniosła, żeby wykluczyć białkomocz...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:56   #999
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
wyszedl mi w chinskim kalendarzu chlopaczek, no ciekawe co jutro gin powie
Mi wychodzi dziewczynka zobaczymy patrzylam po rodzinie to sie raczej zgadza tak w 80 %
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:58   #1000
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Urodziłam po terminie, miałam wywoływany poród, a straszyli że urodzę wcześniej nuż mnie na miesiąc przed terminem chcieli położyć do szpitala, ale się nie dałam :P
Mam nadzieje, że to puchnięcie nóg to z powodu ciąży jest tylko a nie że cos się szykuje, w sumie ręce mi nie puchną, a kostek to już prawie wcale nie widac u mnie :/

Zatrucie ciązowe nic wesołego, ja miałam jeszcze cukrzycę ciążową do tego

ooo. ja wczesniej. przetrzymali mnie na maksa, ale juz w sobote bylo nieciekawie, a w niedziele poznym wieczorem(34t) cesarka bo jakies zmiany juz mialam i dluzej czekac nie mogli. mlody nie rosl tak jak powinien od momentu jak sie zaczely problemy i wazyl 1,9kg.

ja tez musze przyznac ze od jakiegos tygodnia mam takiego powera ze szok! sama sie musze hamowac zeby nie przesadzic, ale wysprzatalam juz cale mieszkanie i codziennie za cos sie biore-z ogromna checia, dzisiaj pranie i prasowanie w wiekszej ilosci. za pierwszym razem tez tak mialam ze energia w drugiej polowie mnie rozpierala
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:01   #1001
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

O wieka czołem koleżanko jak tam?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 15:21   #1002
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzien dobry!!!!


Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, już jestem Byliśmy jeszcze na kolacji po usg.

Dziękuję za wszystkie kciukasy, pomogło bo Iga jest zdrowa i pięknie rośnie Ma około 21cm i waży 330g

Wszystkie parametry w normie, serduszko działa jak należy, większość wymiarów była zgodna co do dnia z terminem ost. @
Zrobiliśmy 3D ale mała za bardzo nie chciała się do zdjęcia odwrócić. Mimo to dwie dosyć wyraźne fotki udało się zrobić więc Wam wklejam moją córunię, która w moich oczach jest oczywiście najpiękniejsza na świecie
Acha no i zdecydowanie dziewczynka, widać było bronchildę jak na dłoni, nawet TŻ rozpoznał
Może uda mi się wrzucić filmik ale muszę go najpierw obejrzeć
Sliczna Dziewuszka!!!!! Gratulacje Morio!!!!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:55   #1003
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
no to gratuluje coreczki

to zostalam ja teraz
w poniedzialek sie dowiemy
My jutro o 17 mamy zaplanowana wizyte. Nie moge sie doczekac.

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Aaaaaaale zazdrosze tych córeczek Tych różowych bodziaków, sukienek, bucików, rajstopek ....
Gdy tak myśle o tych córciach to wyczuwam w kościach małego siusiaka.....
Ja juz definitywnie calej rodzinie powiedzialam, ze rozowych ubranek dla dziewczynki nie uznaje, bo mnie strasznie wkurzaja takie male rozowe landryny. Tesciowa sie zasmucila, bo ma dwoch wnukow i chciala ubierac nasza ewentualna coreczke na rozowo, ale zaraz jej wyjasnilam, ze rozowe detale moga byc i ze jest tyle roznych kolorow, ze zawsze mozna poszalec. Jutro sie dowiemy

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
nic się nie martw - ja też nie czuje, pocieszam się nie tylko tym, że nie tylko ja nie czuje - ja mam już połowę 20tc.
Jak dobrze, ze jest wizaz - ja tez nic nie czuje, tylko mnie boli brzuch i ciagnie we wszystkie strony. Ale zadnych stukow i pukow nie odczuwam.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:31   #1004
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej Dziewczynki!
moira gratuluje slicznej dziewczynki, naprawde niesamowite jak na tym polowkowym wszystko dokladnie widac! Nie moge sie doczekac swojego tuz po swietach a ja wiedzialam, ze u Ciebie bedzie dziewuszka, bo na poczatku pisalas ze dosc szybko przybieralas na wadze

A ja w koncu kupilam sobie spodnie ciazowe, zrobilo sie strasznie zimno, juz nie moglam w leginsach chodzic, szczegolnie ze na Sylwestra jedziemy w okolice Asyzu i tam jest zimniej. Kochane moj brzuch sie powieksza w niesamowitym tempie, dzis az sie wystraszylam taaaki jest wielki, pozniej cykne fotke to ocenicie mojego brzuchala, ciekawe czy w 9tym miesiacu dam rade jeszcze wstac
Czy kupujecie sobie jakies majtki wysokie na brzuch czy to jest zbedne, czy moze zapobiegaja rozstepom?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:01   #1005
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki!
moira gratuluje slicznej dziewczynki, naprawde niesamowite jak na tym polowkowym wszystko dokladnie widac! Nie moge sie doczekac swojego tuz po swietach a ja wiedzialam, ze u Ciebie bedzie dziewuszka, bo na poczatku pisalas ze dosc szybko przybieralas na wadze

A ja w koncu kupilam sobie spodnie ciazowe, zrobilo sie strasznie zimno, juz nie moglam w leginsach chodzic, szczegolnie ze na Sylwestra jedziemy w okolice Asyzu i tam jest zimniej. Kochane moj brzuch sie powieksza w niesamowitym tempie, dzis az sie wystraszylam taaaki jest wielki, pozniej cykne fotke to ocenicie mojego brzuchala, ciekawe czy w 9tym miesiacu dam rade jeszcze wstac
Czy kupujecie sobie jakies majtki wysokie na brzuch czy to jest zbedne, czy moze zapobiegaja rozstepom?
witaj
pierwsze slysze zeby wysokie majtaski zapobiegaly rozstepom, ale byloby super jakby tak bylo na prawde
ja nie nosze wysokich typowo ciazowych, bo zasuwam w spodniach z pasem ciazowym, pod spodem rajstopy tez wysokie ciazowe i chyba za duzo by tego na tym brzuchu bylo. jak narazie mieszcze sie w takie spodenkowate ktore sa mega wygodne i rociagliwe
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:14   #1006
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny, mój bejbik naprawdę jest miłośnkiem soku pomarańczowego Ja sobie piję, a on mi daje znaki swojej bytności ( tak, jak wczoraj ).
Zaopatrzyłam się dzisiaj w dużą ilość pomarańczy, więc na najlbliższe dni chwile radości dla naszego bejbika zapewnione
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:35   #1007
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

zanim zaczne was nadrabiac ( od strony nr 2 ) to chciałabym co nie co wam wyjaśnić

W nocy w srode po raz pierwszy przejrzalam na oczy i zrozumialam co tak naprawde jest w naszym związku nie tak- brak zaufania. I Tż mi to wlasnie chcial wtedy powiedziec... mowil ze go ograniczam, ze zabraniam, ze nic mu nie wolno... moze gdybym nie byla w ciazy bronilabym sie, a tak tylko plakalam i mu przytakiwalam... w ogole to byla dziwna noc. Nigdy jej nie zapomne- dala mi, nam domyślenia. Na drugi dzien juz chcialam sie pakowac, dzwonic do kazdego ze slub odwolany itd, ale Tż powiedzial, ze mnie kocha taką jaką jestem ( a ja sie tak latwo nie zmienie)...

jestem zazdrosna, jestem nieufna... choc wiem ze powinnam przystopowac!!! i chce tego!! ta ciaza wymaga ode mnie, tak jak i od kazdej z was pewnych nowych obowiazkow, niektorych rzeczy trzeba sobie odmawiac i na pewno nieraz wam sie zdarzylo pomyslec- "czemu akurat ja musze je nosic a nie on? ".... ale to wlasnie w ciazy jest najpiekniejsze....nawet jak wszyscy sobie wyjda z pokoju oburzeni, nie jestesmy same...ono jest z nami i zawsze nas wyslucha. Warto sie dla niego/jej poswiecic. Tż moze więcej niz ja teraz, ale to nie jest powod by go odrzucać.

Kocham swojego meża bo on naprawde duzo musi znosic przeze mnie....


a slub??? hehe chyba nigdy go nie zapomne. Mial sie odbyc o 16.
Godzina 15.45 nie ma jeszcze jednej swiadkowej ( siostra Tż,mielismy z nia jechac) i nie ma mojego taty i moich dwoch siostr. Tż odebral tel, caly zdenerwowany powiedzial mi ze moj tata mial wypadek, leza w rowie. Cala sie trzeslam. No coz wsiedlismy w swoj samochod i jedziemy do urzedu "zebym to ja byl kierowca na wlasnym slubie"- mowil Tż. Milczalam, ze lzami w oczach. Wchodzimy do urzedu, a tam mila pani, mowi nam ze nie ma pradu i nie dziala ogrzewanie!!! no coz, "JAK BY TEGO BYLO MALO!"- krzyknał moj przyszly maz. Juz chciala nam zaproponowac inne miejsce gdy nagle zapalilo sie swiatlo a w drzwiach stanela druga swiadkowa ufff ale Tż i tak byl zly na siostre. Czekalismy na mojego ojca, "moze dojedzie"- mialam nadzieje... stalam jak wryta... nie moglismy dluzej czekac. Slub odbyl sie okolo 16.40, a moja rodzina dojechala taxi zalapujac sie na ostatnie zdjecia. Mialam na nich udawany usmiech.... bylo mi przykro. Jedna z siostr ktore nie byly na ceremonii zaczela plakac i mnie przepraszac...tlumaczac sie pogodą, tym ze samochod sie popsul...zajechalismy do restauracji ( Tż znowu prowadzil, pewnie myslal "bez laski"). Jak juz sobie wszyscy popili zrobilo sie milej. I w koncu dotarlo do mnie ze mam juz meża. Bedzie co wspominac, oj bedzie

teraz mi sie chce smiac z tej calej sytuacji, ale wtedy uwierzcie, nie bylo mi do smiechu, wrecz przeciwnie, mialam ochote plakac a raczej szlochac ze zlosci!!!

ide was nadrabiac- bedzie ciezko
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:46   #1008
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość

Ja juz definitywnie calej rodzinie powiedzialam, ze rozowych ubranek dla dziewczynki nie uznaje, bo mnie strasznie wkurzaja takie male rozowe landryny. Tesciowa sie zasmucila, bo ma dwoch wnukow i chciala ubierac nasza ewentualna coreczke na rozowo, ale zaraz jej wyjasnilam, ze rozowe detale moga byc i ze jest tyle roznych kolorow, ze zawsze mozna poszalec. Jutro sie dowiemy
Ta ja nie chce z dziecka robić Barbie! Broń Boże, po prostu użekają mnie takie np body jak Moria wkleiła. Całkowicie nie toleruje jakis opasek różowych i dziewczynek posiadających wszystkie ubrania w tym kolorze. Tak samo nie moge ździerzyć kolczyków w uszach u 4 msc dziecka albo spinek z truskawkami jak nawet jednego włosa nie ma . Moja siostra ostatnio przywiozła dla kolezanki tzn dla jej córeczki sukienki takie świąteczne zielone w krate albo czerwone i sweterki robione na drutach w śnieżynki... Eh piękne
Po prostu twierdze ze na dziewczynke mozna przebierać w garderobie ile wlezie i nigdy nie moge sie oprzeć jak jestem np w 5.10.15 zeby podejść do działu dla niemowlaków i chociaż dotknąc te śliczne sukieneczki i sweterki
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:57   #1009
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
My jutro o 17 mamy zaplanowana wizyte. Nie moge sie doczekac.

Ja juz definitywnie calej rodzinie powiedzialam, ze rozowych ubranek dla dziewczynki nie uznaje, bo mnie strasznie wkurzaja takie male rozowe landryny. Tesciowa sie zasmucila, bo ma dwoch wnukow i chciala ubierac nasza ewentualna coreczke na rozowo, ale zaraz jej wyjasnilam, ze rozowe detale moga byc i ze jest tyle roznych kolorow, ze zawsze mozna poszalec. Jutro sie dowiemy


Jak dobrze, ze jest wizaz - ja tez nic nie czuje, tylko mnie boli brzuch i ciagnie we wszystkie strony. Ale zadnych stukow i pukow nie odczuwam.
to kciuki 3mam!!


kochane jestem wyczerpana
dzieciaki mnie wykonczyly
ale siorka przywiozla mi stetoskop, bede sluchac maluszka dzisiaj

ide troche popracowac, bede pozniej
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 17:58   #1010
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kasia dobrze, ze juz jestes
Niezapomniany slub mialas I najwazniejsze, ze wszystko jest ok
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:11   #1011
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
dobrze że sprawdziłyście dostawcę - miałam ochotę kupić coś od niego, bo ceny kuszą, a skoro Wy kupiłyście, aj też zaryzykuje.
Siasiek - dobra jakość? daj znać.
Tak jak było napisane, bawełna, na pewno z domieszką ale jest ok. Nie wiem jak będzie po praniu...zobaczymy. Jest jedno ale...albo ja mam jakieś długie ręce albo ta tunika ma krótkie rękawy trochę
Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę. Badania chyba są ok, morfologia spadla ale cały czas w normie, zobaczymy co lekarz powie. Trzmajcie kciuki za moją wizytę. Dziśo 19.15 mam Ciekawe czy płeć jużpoznamy
a wizytka już za chwilkę
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
A ja w koncu kupilam sobie spodnie ciazowe, zrobilo sie strasznie zimno, juz nie moglam w leginsach chodzic, szczegolnie ze na Sylwestra jedziemy w okolice Asyzu i tam jest zimniej. Kochane moj brzuch sie powieksza w niesamowitym tempie, dzis az sie wystraszylam taaaki jest wielki, pozniej cykne fotke to ocenicie mojego brzuchala, ciekawe czy w 9tym miesiacu dam rade jeszcze wstac
Czy kupujecie sobie jakies majtki wysokie na brzuch czy to jest zbedne, czy moze zapobiegaja rozstepom?
Te wysokie wydają mi się jakieś okropne, ja też noszę takie pod brzuch i ala spodenki.
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój bejbik naprawdę jest miłośnkiem soku pomarańczowego Ja sobie piję, a on mi daje znaki swojej bytności ( tak, jak wczoraj ).
Zaopatrzyłam się dzisiaj w dużą ilość pomarańczy, więc na najlbliższe dni chwile radości dla naszego bejbika zapewnione
Fajnie, teraz już wiesz czym wywoływać ruchy
Mój nie ma ulubionego dania czy napoju, kopie kiedy mu się podoba.
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Faktycznie trochę przeżyłaś w tak krótkim czasie, teraz już się niczym nie denerwuj.
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ta ja nie chce z dziecka robić Barbie! Broń Boże, po prostu użekają mnie takie np body jak Moria wkleiła. Całkowicie nie toleruje jakis opasek różowych i dziewczynek posiadających wszystkie ubrania w tym kolorze. Tak samo nie moge ździerzyć kolczyków w uszach u 4 msc dziecka albo spinek z truskawkami jak nawet jednego włosa nie ma . Moja siostra ostatnio przywiozła dla kolezanki tzn dla jej córeczki sukienki takie świąteczne zielone w krate albo czerwone i sweterki robione na drutach w śnieżynki... Eh piękne
Po prostu twierdze ze na dziewczynke mozna przebierać w garderobie ile wlezie i nigdy nie moge sie oprzeć jak jestem np w 5.10.15 zeby podejść do działu dla niemowlaków i chociaż dotknąc te śliczne sukieneczki i sweterki
Ale z tymi kolczykami to czasem nie jest tak...że mama chce laleczkę z dziecka zrobić.
Mi mamka przebiła uszy jak miałam parę miesięcy, właśnie jakoś 4-5 bo wszyscy mówili, że ładny chłopczyk Nie dało się rozróżnić i chyba miała dość tłumaczenia. Ja to ewenement jestem, miałam rok jak śmigałam bez zębów i bez włosów
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:12   #1012
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

24Kasia86, faktycznie takie rzeczy po czasie wspomina się milej, niż w trakcie, ale i tak Ci gratuluję Kochana dobrze, że już z nami jesteś. Faktycznie, ślub miałaś wyjątkowy. Dobrze, że Twojemu tacie się nic nie stało.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:23   #1013
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej dziewczyny Wasze kciuki pomogły
U mnie wszystko dobrze uff, z dzidzią wszystko w porządku, serce bije, szyjka ok. Lekarz zapisał mi dodatkowo duphaston i dalej luteinę. W końcu odetchnęłam ale ile się strachu najadłam to moje. Kurczę, w tym miesiącu nieźle mnie lekarz pociągnął po kieszeni ale co zrobić, wszystkiego się nie przewidzi. Nie będzie prezentów

Kasia, ale miałaś nerwowy ślub Mam nadzieję że tacie się nic nie stało.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:38   #1014
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dobry wieczór

TheXanthippe, ja mam na 14:30 USG, ale potem jeszcze wizyta u gin. Pewnie dopiero wieczorem tu się pojawię Napisz mi PW, gdzie chodzisz do gin i czy już wiesz, gdzie zamierzasz rodzić

Co do Twojego pytania o ruchy, to u mnie za dużo na zewnątrz nie widać, jak lekko przyłożę rękę, to wtedy czuję, że coś się tam szamocze

Anulinka, przerąbane z tymi pensjami, ale jak już wyrównanie będzie, to kasiory full A sok pomarańczowy świeży...mmmm.... PYCHOTKA! Niestety nie mam sokowirówki, ale przymierzam się do kupna. Polecasz jakąś?

Kwiatecku, mnie jeszcze nie przeszło, ale Augmentin pomoga,więc do weekendu zamierzam być zdrowa

Kasiu, a słyszałaś, że jak pechowy ślub, to małżeństwo udane? Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Niedawno wróciłam z zakupów, sama byłam, ale na spokojnie połaziłam i kupiłam prawie wszystko, czego potrzebuję. Strasznie dużo głupotek, ale jestem zadowolona! W sobotę jeszcze kupię prezenty dla teścia i Taty. A na obiad miałam pre-święta ---> krokiety z kapustą i grzybami + barszcz czerwony
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:44   #1015
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

dziekuje wam, tacie i siostrom sie nic nie stalo, dojechali taxi. Samochod jest jeszcze w naprawie...
kurde nadrabiam was, ale cos ciezko mi to idzie bo dotarlam ledwo do 9 strony a wiec:

Aliczka88 brzuszek masz cudowny, tak jak ty cala, pewnie faceci sie ciagle za toba uganiaja?

Paulizia nie pijesz mleka? ja tez nie i mozesz brac wapn + wit.D? jestem ciekawa czy to konieczne???

Moria44 sliczna masz sukienke

Dziewczonka wyczytalam ze trafilas do szpitala na nerki? i ze to cie tak bolalo? nie wiem jeszcze co sie dalej u ciebie dzieje, ale mam nadzieje, ze wszystko ok????

Agus87 ale ci ten brzuszek rosnie no no

Eweska ale z ciebie kobitka, na tym trzecim zdjeciu czuc sex o tak!!! moglabys mnie kiedy umalowac

Catia88, Mary poziomkowa, Eweska, Listopadowa80, Dorkabl, moria44, MoniaK, Aniko23, Wiewka22, Kasia5, Aliczka88, Violisia, Paulizia, Kwiatecek, Moniqac, mizianka81 dziekuje WAM ZA CIEPLE SLOWA ... jezeli o kims zapomnialam to mozliwe ze jeszcze niedoczytalam


przez ten tydzien co laptopa nie mialam czytalam super ksiazke polecam. "Intruz" Stephenie Meyer. Jeszcze nie skonczylam, i pewnie szybko nie skoncze bo juz mam wizaz
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:49   #1016
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Anulinka, przerąbane z tymi pensjami, ale jak już wyrównanie będzie, to kasiory full A sok pomarańczowy świeży...mmmm.... PYCHOTKA! Niestety nie mam sokowirówki, ale przymierzam się do kupna. Polecasz jakąś?
Żeby tylko przyszły, oddamy co oddać trzeba, a resztę wydamy
2 lata temu zamówiłam u mikołaja wyciskarkę i dostałam taką:
http://allegro.pl/philips-wyciskarka...361534828.html Bardzo fajna i łatwa w obsłudze.
A dzisiaj w realu były pomarańcze pakowane po 3 kg za 4,99 zł, to wzięłam 2 siatki dla bejbika.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:49   #1017
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Kasiu, a słyszałaś, że jak pechowy ślub, to małżeństwo udane? Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
oby!!! dziekuje kochana!

powiem wam w sekrecie ze od czasu tej klotni, jakos inaczej patrze na Tż, to tak jakbym sie znowu zakochala tesknie gdy jest w pracy i czekam niecierpliwie na sms- jak za czasow gdy nie mieszkalismy jeszcze razem
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:10   #1018
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

moria44 poryczałam się przed kompem śliczna ta twoja córcia i do tego ten Twój entuzjazm i radość, aż łzy same pociekły do oczek

amarcia też chcę siusiaczka od bozi, amen

kruczaa za wizytę

atiz gratuluję córeczki, Pola czyli Apolonia ??? (mam koleżankę w pracy o takim imieniu)

Dziewczonka super, dodatkowe pieniądze na świeta zawsze mile widziane

Siasiek wszystkie tak namiętnie sprzątacie, aż mam wyrzuty sumienia ja olewam sprawę bo jedziemy do teściów i moich rodziców na świeta i wracamy pewnie w nowym roku dopiero, choć porządki by się przydały

eweska też miałam cukrzyce w ciąży i się zastanawiam czy teraz też mnie czeka ??? a byłaś na insulinie, czy samej diecie ???

agus87 ja też jeszcze zostałam, nie wiem co mam w brzusiu, w sobotę wizytka, dziś byłam na badaniach ... (tym razem nie zapomniałam nasikać )

principessina ja zadnnych majtek specjalnych nie kupuje, w moich mi wygodnie więc nie szaleje .... nawet nie wiedziałam ze sa jakies zapobiegające rozstępom

24kasia86 o zmowu się popłakałam, zabraknie mi chusteczek widać że się kochacie, a prawdziwa miłości właśnie polega na wspólnym zrozumieniu i kompromisach, strasznie się ciesze że jesteście teraz szczęśliwi

MoniaK ze wszystko dobrze , a prezent najpiękniejszy masz w brzuszku



dziś ubraliśmy choinkę
Zosia miała ubaw na całego
dziś kolejny milion razy powtorzyłam słowo "choinka" - jako odpowiedź na milion pytań Zosi "cio to?" do tego doszło dziś zapytanie o bombki
Zosia wieszała bombki, później je zdejmowała i wieszała od nowa...
lampki też ją niezmiernie interesują,
słodko to wygląda

byłam dziś na badaniach
o dziwo wyniki moge sobie odebrać w internecie --> miło mnie to zaskoczyło, ze nie musze drugi raz jechać
idę na kolację
śledzie w śmietanie
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:11   #1019
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
A dzisiaj w realu były pomarańcze pakowane po 3 kg za 4,99 zł, to wzięłam 2 siatki dla bejbika.
Ja też dzisiaj kupiłam siatę pomarańczy ale w Lidlu Pyszne są.

Kasia, jeśli Ty jesteś tak zazdrosna to chłop rzeczywiście ma rację Nadmierna kontrola nie jest dobra. Musisz po prostu wyluzować i nie stresować się pierdołami
Ja Wam powiem, że chyba dziwna jestem bo nie wiem co to zazdrość i mam nadzieję, że nigdy się nie dowiem
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:18   #1020
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
24kasia86 o zmowu się popłakałam, zabraknie mi chusteczek widać że się kochacie, a prawdziwa miłości właśnie polega na wspólnym zrozumieniu i kompromisach, strasznie się ciesze że jesteście teraz szczęśliwi
oj kochana no co ty!!
ja z Tż mam przeboje nie od dzisiaj, czesto mamy inne zdania, ale w ciazy jestem jak do rany przyłóż... sama sie rozklejam na kazdym kroku, strasznie wrazliwa sie zrobilam

o kurcze ale bym tych sledzi pojadla!!!

Moria44 gratuluje ci pieknej coreczki, o boziu
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.