Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 11:25   #1681
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anulinka ja tez mam termin na 10 maja

a dzis w sklepie spotkalam znajoma w ciazy, ma termin 3 tygodnie przede mna, no i wiecie dopiero w piatek dowiedziala sie ze jest w ciazyjak dla mnie to jest szok, 6ty miesiac i nie skapnac sie, ze nie ma okresu...hmmm

hehe rode z "ciąży z zaskoczenia.." a pytalas ja jak mogla nie wiedziec?? hehe miala miesiaczki??
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:31   #1682
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
hehe rode z "ciąży z zaskoczenia.." a pytalas ja jak mogla nie wiedziec?? hehe miala miesiaczki??
Wiecie co, ja już we wszystko uwierze. Ostatnio też spotkałam znajomą, która jest w 4 miesiącu i dopiero co się dowiedziała. A jak spytałam właśnie o okres, to ona powiedziała, że nigdy sobie tego nie notowała i się nie zorientowała. No przecież paranoja, można nie notować, ale wtedy nie zna się daty okresu co do dnia, ale czy się go w ogóle miało w danym miesiącu to się chyba i tak wie No masakra poprostu.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:34   #1683
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Też pomyśłam o tym programie nieprawdopodobne rzeczy...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:37   #1684
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Ja niestety święta spędzę sama u rodziców, tż ma służbę w wigilię zresztą to kolejne święta które spędzam sama. W tym roku zaliczył już Wielkanoc to i wigilię mu wcisnęli
czyżby Twój małż też w Policji pracował?

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejalam wam linki ostatanio do ubranek jakie zamowilam, wczoraj przyszly, sa śliczne wiec sprzedawce polecam
super, na pewno sobie coś zamówię

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
a 6ty miesiac i nie skapnac sie, ze nie ma okresu...hmmm
ale jaja Ja bym się bała tak lekko podchodzić do tych spraw i nie notować sobie kiedy mam okres. W sumie z drugiej strony takie kobiety też rodzą zdrowe dzieci, nie przejmują się, nie latają co chwila na badania i żyją
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:44   #1685
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anulinka ja tez mam termin na 10 maja

a dzis w sklepie spotkalam znajoma w ciazy, ma termin 3 tygodnie przede mna, no i wiecie dopiero w piatek dowiedziala sie ze jest w ciazyjak dla mnie to jest szok, 6ty miesiac i nie skapnac sie, ze nie ma okresu...hmmm
Kurcze też jestem w szoku, myślałam, że takie sytuacje się już nie zdarzają
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:54   #1686
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

MoniaK też służby mundurowe ale wojsko, uwielbiane i kochane przez nas... ale co robić. Mąż chce próbować się przenieść do policji właśnie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:56   #1687
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Mnie dzisiaj chłopcy zmusili do zrobienia większej ilości ciasteczek.
Już siedzą w piecu.

A co do zaskoczenia, ciotka mojej dobrej koleżanki do 7 miesiąca nie wiedziała o ciąży. Okres miała normalnie przez pierwsze miesiące, później krwawienie było ale lżejsze do 7 miecha, samopoczucie super, brzucha nie było ani trochę widać, dopiero jak zaczął wychodzić to poszła do lekarza. Młoda urodziła się całkiem zdrowa, bez badań czy jakiegoś nadzoru lekarza. To dopiero akcja i to nie było tak dawno może z 6-7 lat temu

Dobra zbieram się i idziemy z młodym na pierwszy spacer od chyba dwóch tygodni, mam nadzieję, że jakiegoś szoku nie przeżyje z wrażenia
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 11:57   #1688
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja już we wszystko uwierze. Ostatnio też spotkałam znajomą, która jest w 4 miesiącu i dopiero co się dowiedziała. A jak spytałam właśnie o okres, to ona powiedziała, że nigdy sobie tego nie notowała i się nie zorientowała. No przecież paranoja, można nie notować, ale wtedy nie zna się daty okresu co do dnia, ale czy się go w ogóle miało w danym miesiącu to się chyba i tak wie No masakra poprostu.
laski ale sa takie kobiety co to olewaja, ja bym chyba padla jakbym @ miala dostac niewiedzac kiedy z zaskoczenia,a atak bezpieczniej sie czulam jak juz wkladke cienka choc mialam 2 dni przed.. pomijajac fakt posiadania dziecka, albo zdrowia, jakbym np w ciazy nie byla a @ tez nie miala.. brak slow..
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:59   #1689
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

anulinka2009 trzymamy kciuki za wizytę i widoki międzynóżkowe

MoniaK
nie przejmuj się bo ja na święta tez niewiele robię, nie sprzątam gruntownie bo wyjeżdżamy, nie robie wigilii bo wyjeżdżamy, tylko prezenty kupilismy

mary poziomkowa widzę że czujesz to samo co ja czułam po wizycie, jak się doweidziałam o córeczce, w końcu nie jest anonimowa, taka mała kruszynka tylko moja

principessina o matko !!! to masz koleżanke bardzo spostrzegawczą



ja już po pracy
zwolniłam sie bo mężu musi jechac furą dokonać osatnich ustaleń leasingowych i w czwartek chyba odbieramy samochód
śnieg u nas zaczął sypać !
mężu gotuje obiadek
Zosia zajada "ba" (czyt. banana)
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:01   #1690
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
anulinka2009 trzymamy kciuki za wizytę i widoki międzynóżkowe

MoniaK
nie przejmuj się bo ja na święta tez niewiele robię, nie sprzątam gruntownie bo wyjeżdżamy, nie robie wigilii bo wyjeżdżamy, tylko prezenty kupilismy

mary poziomkowa widzę że czujesz to samo co ja czułam po wizycie, jak się doweidziałam o córeczce, w końcu nie jest anonimowa, taka mała kruszynka tylko moja

principessina o matko !!! to masz koleżanke bardzo spostrzegawczą



ja już po pracy
zwolniłam sie bo mężu musi jechac furą dokonać osatnich ustaleń leasingowych i w czwartek chyba odbieramy samochód
śnieg u nas zaczął sypać !
mężu gotuje obiadek
Zosia zajada "ba" (czyt. banana)
zapomnialam napisac hehe ze zdjecie zosi bezcenne
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:05   #1691
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
anulinka2009 trzymamy kciuki za wizytę i widoki międzynóżkowe
Dzięki

Mój TŻ zrobił dzisiaj pizzę z tuńczykiem. Mniamuśna była
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 12:20   #1692
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Z tego co pamiętam był wcześniej temat niani bezprzewodowej połączonej z monitorem oddechu ... znalazłam coś takiego http://dino.sklep.pl/nowy/monitor-od...is-p-4430.html
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:37   #1693
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Też pomyśłam o tym programie nieprawdopodobne rzeczy...
no właśnie ja też oglądałam parę odcinków, ale jakoś mi się wierzyć nie chce... Ok, na początku jestem w stanie zrozumieć, że można nie wiedzieć, bo niektóre kobiety mają podobno okres, to znaczy takie krwawienia w momentach przypadających na czas okresu i nie wiedzą, że są w ciąży. Ok, ale w tym programie laski czasem nie wiedzą o ciąży aż do porodu, a potem rodzą po 3 kg dzieci. Coś takiego jest możliwe? Rozumiem, że jak ktoś jest "przy kości" to później czuje ruchy dziecka i brzucha tak nie widać, no ale żeby tak do tego stopnia?

Amarcia, o której idziesz na usg?Bo ja się nie mogę doczekać wieści od Ciebie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:40   #1694
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Pamiętam, że moja ciocia też się zorientowała ze jest w ciąży grubo w 6-tym miesiącu, ale ona już miała ponad 40-lat i brak okresu i objawy wzięła za menopauzę!! Brzucha nie było widać i dopiero wyraźne ruchy ją zaniepokoiły

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Taverney 19.45!!!

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Zaczynam mieć lekkie nerwy... I jeszcze tak późno...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:42   #1695
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
MoniaK też służby mundurowe ale wojsko, uwielbiane i kochane przez nas... ale co robić. Mąż chce próbować się przenieść do policji właśnie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
rozumiem
Ja za to sylwestra spędzę sama, drugi rok z rzędu

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
A co do zaskoczenia, ciotka mojej dobrej koleżanki do 7 miesiąca nie wiedziała o ciąży. Okres miała normalnie przez pierwsze miesiące, później krwawienie było ale lżejsze do 7 miecha, samopoczucie super, brzucha nie było ani trochę widać, dopiero jak zaczął wychodzić to poszła do lekarza. Młoda urodziła się całkiem zdrowa, bez badań czy jakiegoś nadzoru lekarza. To dopiero akcja i to nie było tak dawno może z 6-7 lat temu
żartujesz to są dopiero jaja i ona nic nie podejrzewała? W głowi mi się nie mieści.

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość

MoniaK
nie przejmuj się bo ja na święta tez niewiele robię, nie sprzątam gruntownie bo wyjeżdżamy, nie robie wigilii bo wyjeżdżamy, tylko prezenty kupilismy
cieszę się że nie jestem sama
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:52   #1696
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Moja mamcia już siedzi w kolejce u gina i jest 2. Do 16 powinnam być już po. Zaraz po powrocie Wam zamelduję co i jak Mam nadzieję, że uzupełnimy listę
A na razie zbieram się. Do spisania póżniej
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:56   #1697
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
No czesc mamusie i dzidziusie

ale sie nam dziewczynek posypało.. chyba Wam troszeczke zazdroszcze

My w niedziele bylismy na urodzinkach, a potem leniuchowalam z moim mezem przez tv i w lozeczku

a wczoraj robilam sobie świątecznie w domu, kupiłam stroik na stół , wyprasowalam serwetki iiii uwaga kupilismy choinke żywą śliczna gęstą, i przeszło 2-u metrową hehe boska jest , napoczatku byłam zła na męza ze taka duza ale jak dalismy bombki i 300lampek i tadam! choinka świeci to az zalapalam swiateczny nastroj


dziewczyny wklejalam wam linki ostatanio do ubranek jakie zamowilam, wczoraj przyszly, sa śliczne wiec sprzedawce polecam
a kurier z poczty sie smial jak mu mąż życzył wesołych świat, i pytał sie czy juz napewno sie neispotkamy w tym tygodniu, bo ja wszystkei prezenty z allegro pozamawialam i byl u nas kilka razy w tygodniu:P

A jak Wasze samopoczucia??

eweska głosik już dziś oddany ja twardo wierze ze mi sie tez uda cos wygrac, brakuje mi jedyne 250 glosow:P hehehe to sie nazywa optymizm
my sie czujemy dobrze
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Pamiętam, że moja ciocia też się zorientowała ze jest w ciąży grubo w 6-tym miesiącu, ale ona już miała ponad 40-lat i brak okresu i objawy wzięła za menopauzę!! Brzucha nie było widać i dopiero wyraźne ruchy ją zaniepokoiły

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Taverney 19.45!!!

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Zaczynam mieć lekkie nerwy... I jeszcze tak późno...
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Moja mamcia już siedzi w kolejce u gina i jest 2. Do 16 powinnam być już po. Zaraz po powrocie Wam zamelduję co i jak Mam nadzieję, że uzupełnimy listę
A na razie zbieram się. Do spisania póżniej
kochane 3mam kciuki za wizyty

ja zjadlam olbrzymia fladre i teraz dziecie daje znac
i to porzadnie
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:56   #1698
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość

Taverney 19.45!!!
Zaczynam mieć lekkie nerwy... I jeszcze tak późno...
Jezu, jak późno... no cóż... cierpliwość jest cnotą Kochana, nie denerwuj się, pomyśl sobie, że wszystko jest dobrze i że idziesz tam zobaczyć fikającego malucha u mnie to podziałało i nerwy zmalały, a na samym usg jak zobaczyłam te robaczki, to już był tylko uśmiech od ucha do ucha.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
rozumiem
Ja za to sylwestra spędzę sama, drugi rok z rzędu
Przyjeżdżaj do mnie bo też odpuściłam w tym roku ze względu na dotychczasowe problemy z ciążą. Ale jak jest wszystko ok, to pewnie pójdziemy na koncert na placu Konstytucji i koniecznie zobaczyć sztuczne ognie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:57   #1699
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Moja mamcia już siedzi w kolejce u gina i jest 2. Do 16 powinnam być już po. Zaraz po powrocie Wam zamelduję co i jak Mam nadzieję, że uzupełnimy listę
A na razie zbieram się. Do spisania póżniej
No to zaciskamy
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 13:00   #1700
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Moja mamcia już siedzi w kolejce u gina i jest 2. Do 16 powinnam być już po. Zaraz po powrocie Wam zamelduję co i jak Mam nadzieję, że uzupełnimy listę
A na razie zbieram się. Do spisania póżniej
Trzymam kciuki za wizytę. Fajnie, że ci mama zajęła kolejkę
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:05   #1701
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

agus, Taverney dzięki dziewczyny... Późno, bo od rana dziś profesor pracuje, jest ordynatorem, wiec przyjmuje popołudniami i wieczorami. Z Wami się tu uspokajam.
Ja tylko chcę, zeby było zdrowe i bezpieczne... bez problemów z łożyskiem - nic więcej
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:12   #1702
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
agus, Taverney dzięki dziewczyny... Późno, bo od rana dziś profesor pracuje, jest ordynatorem, wiec przyjmuje popołudniami i wieczorami. Z Wami się tu uspokajam.
Ja tylko chcę, zeby było zdrowe i bezpieczne... bez problemów z łożyskiem - nic więcej
Wszystko będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze . Trzymamy
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:22   #1703
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Przyjeżdżaj do mnie bo też odpuściłam w tym roku ze względu na dotychczasowe problemy z ciążą. Ale jak jest wszystko ok, to pewnie pójdziemy na koncert na placu Konstytucji i koniecznie zobaczyć sztuczne ognie.
uwielbiam sztuczne ognie mogę się gapić na nie jak dziecko

Czekam na mężula bo ma przyjechać i zrobić żurek, robi lepszy niż ja
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:33   #1704
kos20
Raczkowanie
 
Avatar kos20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny,
ciągle Was czytam i chciałam Wam powiedzieć, że dziś się dowiedziałam, że będę miała synka.... Nie mogę uwierzyć w swoją intuicję, bo cały czas tak czułam...
Buziaki i gratulacje dla wszystkich Córeczek i Syneczków, tych, co się już pokazały i tych co jeszcz trzymają tajemnicę
__________________
jeślibym zapomniała...
codziennie dziękuję Ci za dzisiaj i wszystko co mnie spotkało...
kos20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:38   #1705
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

kos20 gratulacje wprowadzasz troszkę równowagi, bo ilość dziewczynek była już zatrwazająca
a czy ty jesteś na naszej magicznej liście?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:40   #1706
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
no cóż ....
pozostanie mi allegro (choć z tego mężu nie będzie zadowolony )
już mam taką ochotę nakupować Gabrysi mnóstwo malutkich bodziaczków
(tyle ze przeciez mam po Zosi , musze poprzegłądać, bo nie pamietam ile tego i w jakim stanie, może coś trzeba dokupić )

ja jeszcze nic nie kupuje i na nic nie patrze... mam czas.


Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
To może być cokolwiek, jedna z nas pisała tu o "cieśni" przy pępku, która powoduje ból w ciąży
A kiedy masz wizytę?
oooooooo pierwsze słysze... niestety dopier 7 stycznia ;(

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość

A my jutro... zobaczymy co nasz wstydzioch zdecyduje sie ujawnić


Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość

Trzymajcie kobietki kciuki, żeby bejbik zechciał pokazać, co ma między nóżkami
Może zajrzę tu jeszcze w ciąglu dnia.

PS. Jak dobrze, że jesteście dziewczyny
!

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość

no to życzę Ci lepszych snów. Mi się śniło wczoraj, ze goniły mnie... niedobory żelaza
wiesz, jak szybko zleca te dwa tygodnie? Zanim się obejrzysz, już będziesz szczęśliwa po
nie chce wiedziec jak wyglądają
Marcelinka ładne imię - mnie się jeszcze podoba Michalinka

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
puscila mi sie 2 razy krew z nosa w nocy rano wstalam z mega zakrzepami z krwi w nosie ze nie moglam oddychac, ma ktoras ciagle tak ejszcze?
prawie codziennie rano jak smarkam leci my krew - właśnie skrzepy... ostatnio się uspokoiło, może Tobie tez minie, ale trzymało mnie to c yba ze 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
wróciłam na stałe dziewczyny komputer po 18 dniach w serwisie, wymianie dysku wrócił do domu


Jednak czas nie odpowiednie bo trzeba się wziąć za robienie porządków i gotowaniem tzn porządki...właśnie zerwałam firany i wsadziłam do pralki, zaraz przetrę okno, trochę ściany bo nam kot łapki na żółtych ścianach poodbijał ale to tylko przy drzwiach i pod oknem. Może jak mi się jeszcze będzie chciało to zrobię porządek w sypialni i trochę w kuchni bo tam już względny porządek panuje najchętniej nic bym nie robiła, tylko poodkurzała i umyła podłogi ale jak upiorę firany to będzie tak świeżo pachniało


Od zeszłego tygodnia dzidzia się rusza, pierwsze 2 dni tylko wieczorem ale już 3 dnia zaczęło i w dzień super uczucie od początku ciąży jeszcze nie wyrównałam wagi, bo najpierw schudłam 4 kg a do dzisiaj przytyłam 3kg, ale pan doktor mówi że ok. A kobiecie przede mną dał kartkę z dietą i zaleceniami dla ciężarnej bo za dużo przytyła. Więc ja wolę mniej niż za dużo
cześć szczęściara że czujesz, mnie coś tam puknie, stuknoe załaskocze ale nie wiem czy to maluch czy też nie.

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Witam kochane
U mnie dzisiaj znowu gorsze samopoczucie, raz lepiej raz gorzej - trudno, trzeba się przyzwyczaic .
---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Dzisiaj zaczynamy z kruszynką 21 dzień . Co by powiedział dzidziol w 21 tygodniu (słodkie):
"Chyba słyszałam tatę! Nie wiem co mówił, bo jego głos nie dochodzi tutaj tak wyraźnie jak to, co mówi mama. Ale przynajmniej już wiem, kiedy jest w pobliżu. Lubię, kiedy tata mówi wprost do brzucha mamy - to nasze pierwsze wspólne zabawy! Wydaje mi się, że mam cakiem fajnych rodziców, tylko mama mogłaby mieć trochę więcej miejsca w brzuchu, bo zaczynam coraz częściej obijać się o ściany, a potem nie ma kto pocałować w bolący paluszek!"
ja mam dziś też mega doła - praca niestety

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość

eweska głosik już dziś oddany ja twardo wierze ze mi sie tez uda cos wygrac, brakuje mi jedyne 250 glosow:P hehehe to sie nazywa optymizm
och ta odpowiedzialność- postaram sie nie zapominac!



mega dół - praca, nie daje mi szans na odpoczynek od nerwów i stresów nawet na L4, maskara - uwielbiałam swoją pracę, teraz ją nienawidze.
rycze od rana po tel z pracy.


ide robić cos na obiad.

miłego dnia.
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:57   #1707
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

moniquac, nie daj się pracy! Dziecko jest najważniejsze
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:01   #1708
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

A ja zrobiłam sobie kakao... zobaczymy czy maluch nadal tak je lubi
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:05   #1709
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość

ja mam dziś też mega doła - praca niestety
mega dół - praca, nie daje mi szans na odpoczynek od nerwów i stresów nawet na L4, maskara - uwielbiałam swoją pracę, teraz ją nienawidze.
rycze od rana po tel z pracy.

miłego dnia.
Kochana nie ma co się przejmowac praca, tym bardziej na L4, pomyśl, że pewnie na L4 pobędziesz do końca ciąży, potem jeszcze 5 miesięcy macierzyńskiego , olej wszystko - muszą jakoś dac radę
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:13   #1710
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anula_81 ile przybralas na wadze? no ja juz taki kosciotrupek nie jestem, przytylam 6 kg, wkleje fotke to zobaczysz i juz nie pozazdroscisz
eh wiecie co te pryszczaki chyba mi juz nie przejda, chyba juz taki moj urok, bo non stop nowe wyskakuja i kto tu mowi, ze ma sie brzydka cere przy dziewczynce
w srode ide podciac wloski, ale farbowac nie bede, postanowilam ze zrobie sobie kolor pod koniec ciazy, nie ma jeszcze tragedii
Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
ja juz przybralam 7 kilo! moze chudzielce przybieraja szybciej??)) nie wiem sama, ale lekarka powiedziala ze to w normie a jak zaczelam narzekac to do mnie zaczela z pretensja ze co ja bym chciala skoro mam 171 cm wzrostu, to spodziewalam sie z eprzytyje 5?
ja ma z kolei fatalna cere naprawde w ciazy wiec ewidentnie na dziewczynke
Dziewczyny, ja przez pierwsze 2 miesiace przytylam 10kg i bylam przerazona, ze w tym tempie do konca ciazy przytyje jeszcze 30... Ale teraz na badaniu okazalo sie, ze przytylam tylko 1 kg przez 2 miesiace, wiec sie troche uspokoilam. Polozna powiedziala, ze tak moze byc - pierwsze uderzenie i szok dla organizmu, tym bardziej, ze bylam dosc szczupla - 50 kg przy 167 cm. Teraz waze 61.
A co do cery to sie w ogole nie wypowiadam, chyba przestane uzywac jakichkolwiek kosmetykow, bo nic, zupelnie nic nie dziala. Na hormony nie ma rady.
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
heheh, a wiesz że nasza druga córa znów podobna do taty bardziej niż do mnie usteczka ma po tatusiu
w ogóle musze odnaleźć Zosi zdjęcie 3d i porównać czy są podobne
To na tym 3D to tak dokladnie widac, ze mozna rozpoznac, do kogo podobne??
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wkleje Wam jak Zocha śpi
Ja mysle, ze ona sie gramolila do lozka i tak sie zmeczyla od tego wysilku, ze padla w locie
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Wiecie co? Jakoś jestem wzruszona od wczoraj od wiadomości o córeczce Mam maleńką dziewczynkę w sobie, jestem Jej ciekawa. Już nie Kosmita, tylko ONA, mała Fasolka [która nota bene na zdjęciach z USG najpierw robi coś a'la facepalm i łapanie za głowę, a potem pokazuje tyłek, mała anarchistka] W każdym razie chyba zaczynam rozumieć,co to budyń w mózgu
A Ty wiesz, ze mam to samo? Chodze jakos taka uduchowiona, usmiechnieta, zupelnie mi minely te moje wczesniejsze depresyjne loty. A balam sie, ze znowu wyladuje u psychiatry...
Czy w zwiazku z tym, ze czuje sie mamuska pelna geba zasluzylam na zaproszenie do klubu? Czy moze musze jeszcze upiec ciasto na wejscie?

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
moja mama ma 46 lat ale od 13 lat jest babcią została babcią 4 miesiące przed 34 urodzinami siostra się pospieszyła bo miała 16 lat jak córę urodziła a mama jak siostra się urodziła miała 18 tato jest o rok młodszy od mamy
ale za to mój dziadek jak się urodził brat mojej mamy miał ponad 40 lat i ludzie chwalili wnusia mój tż też do najmłodszych tatusiów pierwszych dzieciaczków nie należy raczej, bo w lipcu skończy 35 lat, a ja mam plan mieć jeszcze jedno dziecko za jakieś 5-6 lat więc też mógłby być dziadkiem...już dla pierwszego a co dopiero dla drugiego
Ojciec mojego TZ jest w wieku mojego dziadka - ma 75 lat. TZ- 28. Czyli zasadniczo jak TZ wychodzi gdzies ze swoim ojcem, to mowia o nich "Wnuk i dziadek", nie za fajnie. W sumie moja babcia jest mlodsza od ojca TZ.
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość

zwolniłam sie bo mężu musi jechac furą dokonać osatnich ustaleń leasingowych i w czwartek chyba odbieramy samochód
A pochwal sie, co tam bierzecie w leasing. I w jakim banku, na jakis dobrych warunkach?

Tesciowa zadzwonila, co chcemy na swieta... Tak naprawde to przydalaby sie nam kasa, zeby mieszkanie umeblowac, ale ona uwaza, ze pieniadze to nie jest prezent i sama chce cos nam kupic. A ja wiem, ze nie ma gustu, ktory by mi odpowiadal i te pieniadze pojda w bloto, bo - mimo, ze ma naprawde szczere checi - jakos nie mozemy sie zgodzic w kwestiach mebli. Jak jej wytlumaczyc, ze lepiej jak sobie sama kupie?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.