Jaka tapetka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-12, 17:40   #1
Livi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 7

Jaka tapetka??


Czesc!Potrzebuję Waszej opinii co do makijażu, jestem brunetką, mam błękitne oczy,trochę po solarium i ...nie wiem jak się umalować do czerwonej sukni-na wesele. Pozdrawiam cieplutko w te zimne lato
Livi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 09:20   #2
Olka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
GG do Olka13
Re: Jaka tapetka??

Moim zdaniem kobietą po solarium pasuje kolor różowymożna go zmieszać z fioletowym dodając odrobinkę szarego. Ale nie tylko oczy muszą być do pasowane ale i fryz. Do sukni wieczorowych pasują starannie upięte koki z dodatkami. Wiem coś o tym bo ja taki sam miałam problem. I do czerwonej sukni kosmetyczka pomalowała mnie w te właśnie kolory. Życze udanej zabawy i dodam że to co naturalne najładniejsze. Nawet jeśl.i pani chce się pomalować to radzę delikatnie bo ta jak mówiłam wcześniej to co naturalne najładniejsze.
Olka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 09:58   #3
Livi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 7
Re: Jaka tapetka??

Skorzystam na 100%,pierwszy raz bede na czerwono na takiej imprezie i mysle nawet o czerwonych paznokciach hmm ewentualnie francuski, pozdrawionka dla wizazanek, Olka13 dzięki za rade....a wesele na poczatku sierpnia-mojego brata ciotecznego 30 mu stuknela , Ja mam 25wiosenek i na razie nie mysle???skłamalabym gdybym tak napisala hihi pozdrawiam
Livi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.