Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 19:13   #3241
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez slonko:) Pokaż wiadomość
spytam wprost: co sie dzieje z gownem z samolotu?:P kto wie :d
ja słyszalam,że tak ,jak w pociągu.

to siła predkości powoduje rozbryganie tego w atmosferze.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:16   #3242
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja słyszalam,że tak ,jak w pociągu.

to siła predkości powoduje rozbryganie tego w atmosferze.
Hmm...uroczo
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:24   #3243
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja słyszalam,że tak ,jak w pociągu.

to siła predkości powoduje rozbryganie tego w atmosferze.
no to ekstra A potem co chwile mam jakąś sadze na nosie
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:27   #3244
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
No tak...najlepiej butów nie zapinać w ogóle i nie chodzić w nich czasem, bo przecież najlepsze się mogą zepsuć po 2 miesiącach chodzenia zimą...oczywiście Lepiej niech sobie stoją na półeczce i niech każdy sobie podziwia
ehh przeciez nikt tak nie mówi, nie wszyscy ludzie są uczciwi, naprawdę wiele osób przychodzi z takimi rzeczami że głowa mała jakby tak każdy który coś zepsuł z własnej winy(np oberwał ten nieszczęsny dzyndzelek)i chcial reklamacji to wiesz Odklejona, popękana podeszwa - jasne, mysle że przy takich wadach nie powinno być problemu.
Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ale to co oni zrobią, to zależy od sklepu i od tego jak się umówiła w czasie spisywania reklamacji. Nie znam akurat tego sklepu, ale w CCC jak oddawałam buty, to powiedzieli, że nie naprawiają, więc mam do wyboru albo zwrot kasy albo wymianę na inne buty w ciągu jakiegoś niebotycznie długiego czasu...także mogę sobie wymienić teraz na wiosenne, później na letnie, albo poczekać sobie na zimowe...albo poczekać jeszcze dłużej jak mi się żadne nie spodobają i dopiero wtedy wymienić
Nie za bardzo kumam... pierwszeństwo ma naprawa, jak jest niemozliwa to sobie wybierasz kase lub wymiane. Nie wiem po co czekać na jakieś wiosenne czy letnie buty
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja słyszalam,że tak ,jak w pociągu.

to siła predkości powoduje rozbryganie tego w atmosferze.
dziwne troche, przecież w klopie nie moze być dziury wprost na świat to te zbiorniki opróżniają w czasie lotu? o kurde
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:28   #3245
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

czy któraś z was oriętuje się jakie jest ryzyko zachorowania na raka płuc poprzez bierne palenie (czyli że praktyczie ciągle się przebywa przy osobach palących i oczywiście wciąga się dym papierosów)?
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:33   #3246
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez Anek0712 Pokaż wiadomość
czy któraś z was oriętuje się jakie jest ryzyko zachorowania na raka płuc poprzez bierne palenie (czyli że praktyczie ciągle się przebywa przy osobach palących i oczywiście wciąga się dym papierosów)?
Palenie nie POWODUJE raka płuc, tylko zwiększa jego ryzyko. Bierne palenie też.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:37   #3247
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Palenie nie POWODUJE raka płuc, tylko zwiększa jego ryzyko. Bierne palenie też.
aha... dziękuję
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 19:38   #3248
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Dziewczyny, pomóżcie, sprawa wygląda następująco....
Jutro mam egzamin na prawo jazdy w Łomży, problem polega na tym, że ja uczyłam się na yarisce a tam zdaje się na grande punto, czy ktoś wie gdzie w grande punto ustawia się lusterka? chodzi mi o te przyciski do ustawiania, bo nie mialam styczności z tym samochodem, na ostatnim egzaninie wogóle nie ustawiłam lusterek bo nie wiedziałam jak a głupio mi było szukać, jak pytałam się jakiejś kobitki gdzie sie ustawia lusterka w tym samochodziku to powiedziała, że są ustawione już... No jak mogą być lusterka już ustawione...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:44   #3249
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie, sprawa wygląda następująco....
Jutro mam egzamin na prawo jazdy w Łomży, problem polega na tym, że ja uczyłam się na yarisce a tam zdaje się na grande punto, czy ktoś wie gdzie w grande punto ustawia się lusterka? chodzi mi o te przyciski do ustawiania, bo nie mialam styczności z tym samochodem, na ostatnim egzaninie wogóle nie ustawiłam lusterek bo nie wiedziałam jak a głupio mi było szukać, jak pytałam się jakiejś kobitki gdzie sie ustawia lusterka w tym samochodziku to powiedziała, że są ustawione już... No jak mogą być lusterka już ustawione...

Egzaminator powinien Ci pokazać jak się ustawia lusterka elektryczne jeżeli nie miałaś z nimi wcześniej doświadczenia
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:47   #3250
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

mam taki problem... bo w lipcy badałam się na tarczycę i lekarka powiedziała mi że nie wie jak mnie traktować ( czy jeszcze jako dziecko, czy jako dorosłych) pod względem norm wielkości tarczycy. ale od jakiegoś czasu coraz cześciej mam chwile bezdechu... i nie jestem pewna czy to nie jest wina właśnie tarczycy, bo w lipcu jakby patrzeć jako na dzieci to miałam za dużą a jak na dorosłych to jeszcze było ok... ale jak lekaz może nie wiedziec w jaki sposób patrzeć na pacjęta. i Moje pytanie jest takie: czy jest możliwe żeby tarczyca powiększyła się już do tego stopnia, żeby już mnie przyduszała?
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:49   #3251
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Czy jeśli mój pies zagryzie kota sąsiada, który przeszedł przez ogrodzenie na moją posesję, to czy sąsiad ma prawo mieć pretensje? Rozumiem, gdyby pies dorwał kota na ulicy, lub gdyby wbiegł na posesję sąsiada.. Ale na mojej posesji?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 19:53   #3252
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Czy jeśli mój pies zagryzie kota sąsiada, który przeszedł przez ogrodzenie na moją posesję, to czy sąsiad ma prawo mieć pretensje? Rozumiem, gdyby pies dorwał kota na ulicy, lub gdyby wbiegł na posesję sąsiada.. Ale na mojej posesji?
wydaje mi się że nie może mieć do ciebie jakichś pretensji... powinien pilnowac kota... tym bardziej że wie że jego sąsiadka ma psa
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:04   #3253
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez Anek0712 Pokaż wiadomość
czy któraś z was oriętuje się jakie jest ryzyko zachorowania na raka płuc poprzez bierne palenie (czyli że praktyczie ciągle się przebywa przy osobach palących i oczywiście wciąga się dym papierosów)?
palenie bierne jest jeszcze bardziej szkodliwe niz palenie czyne

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie, sprawa wygląda następująco....
Jutro mam egzamin na prawo jazdy w Łomży, problem polega na tym, że ja uczyłam się na yarisce a tam zdaje się na grande punto, czy ktoś wie gdzie w grande punto ustawia się lusterka? chodzi mi o te przyciski do ustawiania, bo nie mialam styczności z tym samochodem, na ostatnim egzaninie wogóle nie ustawiłam lusterek bo nie wiedziałam jak a głupio mi było szukać, jak pytałam się jakiejś kobitki gdzie sie ustawia lusterka w tym samochodziku to powiedziała, że są ustawione już... No jak mogą być lusterka już ustawione...
ja mialam podobny problem i egzaminator mi pokazal bez zadnego problemu
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:06   #3254
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
palenie bierne jest jeszcze bardziej szkodliwe niz palenie czyne
czyli żejest możliwość zachorowania właśnie przez to?
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:07   #3255
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam wrażenie,jakby ktoś mi wycinał żyletka wzór na skórze.
okropność.
no ja już po wszystkim jak odkleiłam opatrunek to miałam takie uczucie.. jakby wycięty wzór xD
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:07   #3256
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ile czekałyście na dokument prawka od zdanego egzaminu?

Bo w tym tyg minie 2 tyg jak TŻ zdał, a mówili mu że do 2 tygodni będzie do odebrania i nie wiemy czy się nastawiać na jakieś jazdy czy raczej nie
Ja dzwoniłam do tego urzędu i mi powiedzieli czy jest do odbioru a czekałam z 10 dni.
Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Czy jeśli mój pies zagryzie kota sąsiada, który przeszedł przez ogrodzenie na moją posesję, to czy sąsiad ma prawo mieć pretensje? Rozumiem, gdyby pies dorwał kota na ulicy, lub gdyby wbiegł na posesję sąsiada.. Ale na mojej posesji?
nie ma prawa. tak samo moje psy czasem zjedzą kure sąsiada bo chyba nie podcinają im regularnie skrzydeł więc sobie przelatują :P ich wina
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:10   #3257
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Nie za bardzo kumam... pierwszeństwo ma naprawa, jak jest niemozliwa to sobie wybierasz kase lub wymiane. Nie wiem po co czekać na jakieś wiosenne czy letnie buty
Przy reklamacji wybierasz sobie co chcesz - naprawę, zwrot kasy czy wymianę na inne buty. Może nie we wszystkich sklepach tak jest, nie mam pojęcia - tylko w tym jednym zgłaszałam reklamację.
W tym akurat sklepie powiedziano mi, że nie naprawiają (bo chciałam wybrać naprawę), więc do wyboru pozostały mi 2 opcje.

Nie wiem o co Ci chodzi z tym czekaniem na wiosenne czy letnie buty? Przecież to oczywiste, że teraz nie ma w sklepach kozaków zimowych, więc na co mogłabym wymienić TERAZ? Dlatego dają długi termin na wymianę na nowe obuwie...w razie czego można sobie poczekać na sezon zimowy i wziąć kolejne kozaki.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość


nie ma prawa. tak samo moje psy czasem zjedzą kure sąsiada bo chyba nie podcinają im regularnie skrzydeł więc sobie przelatują :P ich wina

No...moi znajomi zjadali kury sąsiada, bo przełaziły niepilnowane i wydziobywały im świeżo posiane nasiona kwiatków Jak tylko jakaś kura wlazła na teren...na obiad był z tej kury rosół Aż w końcu sąsiad się nauczył trzymać je w zamknięciu
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:12   #3258
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez slonko:) Pokaż wiadomość
spytam wprost: co sie dzieje z gownem z samolotu?:P kto wie :d
Hehe, problem kibelków w samolocie pojawił już się w poprzednich częściach wątku I nie martw się, to raczej nie jest tak, jak w pociągach W samolotach są zbiorniki, gdzie się dostaje wszystko, co się robi w WC Używa się chemikaliów niwelujących zapachy, a co jakiś czas owe zbiorniki się opróżnia Oczywiście na ziemi
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:25   #3259
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

wiem że z tym to na zdrowie powinnam iść ale nie chcę zakładać nowego wątku.. znacie jakieś silne leki uspakajające? tylko żeby to nie były psychotropy.. takie które ewentualnie mógłby wypisać lekarz rodzinny a nie psychiatra..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 21:37   #3260
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Palenie nie POWODUJE raka płuc, tylko zwiększa jego ryzyko. Bierne palenie też.
ale na opakowaniach inaczej sygnalizują http://sklep.korfed.pl/img/p/145-215-home.jpg

że jednak powoduje ...
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:45   #3261
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Egzaminator powinien Ci pokazać jak się ustawia lusterka elektryczne jeżeli nie miałaś z nimi wcześniej doświadczenia
Dzięki za odpowiedź szczerze to wiem o tym, ale boje sie zapytać bo jak trafi się jakis niesympatyczny to może się przyczepic i mnie zestresować jeszcze bardziej;(
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:52   #3262
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;18095983]wiem że z tym to na zdrowie powinnam iść ale nie chcę zakładać nowego wątku.. znacie jakieś silne leki uspakajające? tylko żeby to nie były psychotropy.. takie które ewentualnie mógłby wypisać lekarz rodzinny a nie psychiatra..[/QUOTE]

A próbowałaś takich zwykłych, ziołowych z apteki? Albo herbatkę z melisą/walerianą? Nie znam żadnych takich leków, a nawet jakbym znała, to bym Ci nie poleciła żadnego, bo lekarz sam powinien ocenić, co możesz brać, a co nie Ale na pewno lekarz rodzinny raz coś wypisze, bo ponownie już nie będzie taki chętny...
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:05   #3263
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;18095983]wiem że z tym to na zdrowie powinnam iść ale nie chcę zakładać nowego wątku.. znacie jakieś silne leki uspakajające? tylko żeby to nie były psychotropy.. takie które ewentualnie mógłby wypisać lekarz rodzinny a nie psychiatra..[/QUOTE]

SILNE leki uspokajające zapisuje LEKARZ.
bez lekarza polecam melisę. może od biedy jakiś persen? tylko licz się ze skutkami ubocznymi. z tym nie ma żartów...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:20   #3264
Truskaweczkaxx
Rozeznanie
 
Avatar Truskaweczkaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: G-Town
Wiadomości: 573
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez Kirsti Pokaż wiadomość
Hehe, problem kibelków w samolocie pojawił już się w poprzednich częściach wątku I nie martw się, to raczej nie jest tak, jak w pociągach W samolotach są zbiorniki, gdzie się dostaje wszystko, co się robi w WC Używa się chemikaliów niwelujących zapachy, a co jakiś czas owe zbiorniki się opróżnia Oczywiście na ziemi
jeśli tak to ok ale jak się spuszcza wodę w samolocie to tak cholernie głośno to jest i mi się zawsze wydawało ze to sobie leci gdzieś tam bo tak głośno ....
__________________
life is a risk... but i like it

-dam o paznokcie
-zapuszczam wlosy ( jeszcze jakies 15 cm, dam rade !)
-dbam o cere

04.05.2011 Zdałam Theory Test i 22.12.2011 bede juz mogla jezdzic
Patrycja
Truskaweczkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:39   #3265
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź szczerze to wiem o tym, ale boje sie zapytać bo jak trafi się jakis niesympatyczny to może się przyczepic i mnie zestresować jeszcze bardziej;(
Egzaminatorzy zazwyczaj sami pytają, czy umiesz takie lusterka obsługiwać. Mój zapytał i mimo, że umiałam, to ze stresu powiedziałam, że nie Wytłumaczył mi, ustawiłam i jazda
A jeżeli nie zapyta, to sama poproś. On się o nic przyczepić nie może.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:43   #3266
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
ale na opakowaniach inaczej sygnalizują http://sklep.korfed.pl/img/p/145-215-home.jpg

że jednak powoduje ...

Ogólnie KAŻDY może zachorować na raku płuc (tak jak na raka czegokolwiek innego), ale papierosy ZWIĘKSZAJĄ to ryzyko.

Nie jest tak że palisz = będziesz miał raka.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:55   #3267
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Czy istnieje taki serwis internetowy/program tv gdzie można wyszukać kiedy będzie leciał jakis film z konkretnym aktorem/aktorką?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 23:02   #3268
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Dziewczyny pomóżcie, była kiedyś taka dziwna bajka na canal+ jakos pozno ok 23 o jakimś wilku i zającu który sie bał przejeżdżającego pociągu.. jakaś byla dziwna i ponura i francuska chyba

Co to za bajka?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 23:13   #3269
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja słyszalam,że tak ,jak w pociągu.

to siła predkości powoduje rozbryganie tego w atmosferze.
Tez jestem ciekawa.

Ale skoro w pociagu (euro inter city) mogli zrobic jakis zbiornik, zeby nie lecialo na tory to chyba w samolocie tez
Zastanawia mnie tez kiedy i jak oprozniaja te rozne fekalia z tego zbiornika. Jakis odpowiedni samochod przyjezdza czy co.

co do samolotu znalazlam taka odpowiedz:
''W samolotach rejsowych znajduja sie zbiorniki na wode oraz wode zuzyta np fekalia. Zrzuty ze wzgledu na ryzyko dekompresji nie sa mozliwe, zreszta po co? Do samolotu wchodzi tyle kilogramow ile wraca na ziemie (poza paliwem) wiec fekalia nie obciazaja dodatkowow samolotu.'' - zrodlo: pytamy.pl

Edytowane przez lotta6
Czas edycji: 2010-03-23 o 23:15
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 02:58   #3270
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część III

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Dokładnie, węzełek, więc z drugiej strony jest najwyżej taka.. wypukłość, takie zakończenie, no

a jeśli dziecko w brzuchu matki dostaje pokarm, składniki odżywcze przez pępowinę, to chyba nie może ona się kończyć zaraz za pępkiem w środku... Rozumiem, że w trakcie dorastania może zanika, ale w czasie ciąży z czym jest tam w środku połączona u dziecka?
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.