Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 21:41   #1531
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
mój TŻ wymieniał na inny rozmiar w innym sklepie, pewnie zwroty też akceptują


Mam jeszcze pytanko w sprawie odkładania ciuszków do następnego dnia w tych sklepach:
- C&A
- Reserved
- Troll i Top Secret

Będę wdzięczna za każdą najmniejszą informację Chciałabym jutro rano zrobić rundkę po sklepach i ewentualnie nabyć upatrzone rzeczy w sobotę, ze zniżkami z okazji NDG, ale wtedy będą w galeriach pewnie tłumy i wolałabym tylko wejść, zapłacić i wyjść

Jeśli komuś przyda się ta informacja - w Cubusie (w którym też będzie zniżka) odkładają rzeczy
C&A - odkładają na 1 dzień
Reserved - nie odkładają wcale
Troll i Top Secret nie wiem
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:52   #1532
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
C&A - odkładają na 1 dzień
Reserved - nie odkładają wcale
Troll i Top Secret nie wiem
Dzięki
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:11   #1533
plemnis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do plemnis
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Tak więc, czy mogę żądać zwrotu pieniędzy?
to ide walczyc

mi zawsze oddawali pieniądze (co prawda w CCC jeszcze nic nie reklamowalam, ale w innych sklepach owszem) gdy nie było dostepnego towaru, wiec uważam że możesz
__________________
Palec do budki, radość i smutki!
plemnis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:25   #1534
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam torbę w CCC. Zaczęła pękać przy rączce i złożyłam reklamację. Przyjęli ALE muszę zamienić na coś innego (tej torebki nie mają już w sklepie, ja moją kupowałam w marcu). Czy skoro nie mają tego modelu który poprzedmio kupiłam nie mogą. mi oddać kasy tylko każą wybrać coś innego? Czy mogę wybrać np kapcie za 15 zł ? (Babka mówiła że można coś tańszego a oni oddadzą kasę, ale nie jestem pewna czy można coś tak taniego, gdy torebka kosztowała 100). Pewnie reklamowałyście w CCC, jak było u Was? Ja w sumie już nie ufam tym torebkom i wolę kupić gdzie indziej niż tam (miałam ją 3 razy i popękała...). Tak więc, czy mogę żądać zwrotu pieniędzy?
Wybierz sobie coś za ta kwotę, a na następny dzień normalnie zwróć z paragonem. Ja robiłam tak 2 razy bo CCC zawsze kazało coś sobie wybrać ("ma Pani pół roku, na pewno coś się spodoba").
Kiedyś miałam coś wybrać za ok.62 zł. (kupowałam z 30% zniżką i stąd dziwna końcówka), wybrałam buty za 59zł. i Pani oddała mi te kilka złotych różnicy. Na drugi dzień i tak odniosłam i dostałam z powrotem te 59zł.
Jakby coś mi się podobało to ok-mogę wybrać w zamian, ale jak nic mi nie pasuje to na pewno nie będę na siłę kupowała,byleby oni byli zadowoleni. Trzeba kombinować
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 18:21   #1535
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Sluchajcie dziewczyny, mam taki problem. Kupilam wczoraj w Stradivariusie komplet trzech bransoletek za 35 zl. Gdy wrocilam do domu zauwazylam, ze jedna ma polamany z gory taki plastik!Nie wiem czy da sie cos z tym zrobic?Wymienia mi?
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.

Edytowane przez olaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:29
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 15:42   #1536
plemnis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do plemnis
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Wymienia mi?
myślę że powinni tylko idź dzisiaj najlepiej.
__________________
Palec do budki, radość i smutki!
plemnis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:16   #1537
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Jak jest z wymianą w I AM?

Kupiłam dzis kilka par przecenionych kolczyków (5 zł) i chciałabym jedne wymienić na inne również za 5 zł.

Czy w ogóle możliwa jest wymiana przecenionych rzeczy? I do ilu dni?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 09:11   #1538
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

szkoda,że też muszę tu pisać..
Ponad 2 tyg temu kupiłam buty (niedrogie relatywnie, bo 49zł, ale jednak). Nazajutrz je ubrałam i jakoś krzywo nosiło mi się jeden z butów przy pięcie - okazało się, że jest szycie fabrycznie wadliwe - obcas nie jest naszyty równolegle pod szyciem pięty (czy raczej podeszwa jest prosto, a góra, pieta buta jest krzywo naszyta.

Zadzwoniłam dziś, jak się ma sprawa reklamacji - okazało się, że jest odrzucona?! Mimo, iż oddałam buty dzień po zauważeniu wady (trzeci dzień od zakupu).

Czekam na pisemną odpowiedź, ale nie mam ochoty spasować - ten drugi but nie nadaje się do noszenia, bo wykrzywia nogę, pięta nie ma pełnego oparcia.

Buty kupione w Madisonie w Gdańsku, w sklepie Parada. Ma ktoś doświadczenie z odwołaniami no rekl. z tą firmą?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 09:13   #1539
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Czy w CCC mozna zwracać buty tylko w punkcie zakupu czy w całej Polsce?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:41   #1540
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
szkoda,że też muszę tu pisać..
Ponad 2 tyg temu kupiłam buty (niedrogie relatywnie, bo 49zł, ale jednak). Nazajutrz je ubrałam i jakoś krzywo nosiło mi się jeden z butów przy pięcie - okazało się, że jest szycie fabrycznie wadliwe - obcas nie jest naszyty równolegle pod szyciem pięty (czy raczej podeszwa jest prosto, a góra, pieta buta jest krzywo naszyta.

Zadzwoniłam dziś, jak się ma sprawa reklamacji - okazało się, że jest odrzucona?! Mimo, iż oddałam buty dzień po zauważeniu wady (trzeci dzień od zakupu).

Czekam na pisemną odpowiedź, ale nie mam ochoty spasować - ten drugi but nie nadaje się do noszenia, bo wykrzywia nogę, pięta nie ma pełnego oparcia.

Buty kupione w Madisonie w Gdańsku, w sklepie Parada. Ma ktoś doświadczenie z odwołaniami no rekl. z tą firmą?
Przysługuje Ci reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową, but nie nadaje się do chodzenia. Możesz żądać natychmiastowej(!) wymiany na dobre buty lub zwrotu pieniędzy. Jeśli sprzedawca nie jest w stanie od ręki dać Ci dobrych butów, to musi oddać pieniądze. Odpowiedni artykuł znajdziesz w kodeksie cywilnym, ale myślę, że to nie będzie konieczne (możesz zadzwonić do rzecznika praw konsumenta, to poda Ci konkretny namiar). Nie daj się im zbyć. I nie daj sobie wcisnąć gwarancji - tylko i wyłącznie reklamacja z tytułu niezgodności, to do Ciebie należy wybór.

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2010-05-27 o 13:42 Powód: nieścisłość
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:00   #1541
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wybierz sobie coś za ta kwotę, a na następny dzień normalnie zwróć z paragonem. Ja robiłam tak 2 razy bo CCC zawsze kazało coś sobie wybrać ("ma Pani pół roku, na pewno coś się spodoba").
Kiedyś miałam coś wybrać za ok.62 zł. (kupowałam z 30% zniżką i stąd dziwna końcówka), wybrałam buty za 59zł. i Pani oddała mi te kilka złotych różnicy. Na drugi dzień i tak odniosłam i dostałam z powrotem te 59zł.
Jakby coś mi się podobało to ok-mogę wybrać w zamian, ale jak nic mi nie pasuje to na pewno nie będę na siłę kupowała,byleby oni byli zadowoleni. Trzeba kombinować

Kiedys reklamowalam bluzke w cubusie za rowne 30zl, kazano mi cos wybrac i wybralam bluzke za 29,99, Pani zadzwonila do kierownika i zwrociala mi kase na karte (a niby nie mogla mi zwrocic pieniedzy ), a potem normlanie nabiala drugi raz ta nowa bluzke i placilam gotowka (moglam nie dac...) Za godzine zwrocialam ją w innym Cubusie

Bez sensu, klamia, ze nie moga zwrocic pieniedzy
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 18:27   #1542
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Sprawa z torebką załatwiona

Oddali mi pieniążki poszłam do CCC powiedziałam, że owszem mogę coś wziąć w zamian za torebkę, ale za pół godzinki przyjdę zwrócić, bo wyczytałam tak na "forum konsumenckim" że na skutek działać CCC klienci tak właśnie robią. Babka powiedziała że mogę tak zrobić. Więc wzięłam pierwsze lepsze butki i poszłam do kasy. Na co ona uznała, że nie ma sensu tego nabijać na kasę i oddała całą kwotę
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 21:24   #1543
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Przysługuje Ci reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową, but nie nadaje się do chodzenia. Możesz żądać natychmiastowej(!) wymiany na dobre buty lub zwrotu pieniędzy. Jeśli sprzedawca nie jest w stanie od ręki dać Ci dobrych butów, to musi oddać pieniądze. Odpowiedni artykuł znajdziesz w kodeksie cywilnym, ale myślę, że to nie będzie konieczne (możesz zadzwonić do rzecznika praw konsumenta, to poda Ci konkretny namiar). Nie daj się im zbyć. I nie daj sobie wcisnąć gwarancji - tylko i wyłącznie reklamacja z tytułu niezgodności, to do Ciebie należy wybór.
Dziękuję za rady
Cóż, już w dzień pierwszego ubrania butów zaszłam do tego sklepu, żeby pokazać wadę (miałam je na własnych nogach, więc nie mogłam zwrócić ). Zdziwiła mnie dość hmmm niezaangażowana mina sprzedawczyni, która na moje tłumaczenie i pokazywanie (porównawcze) wady powiedziała coś w stylu: czy nie zauważyłam tego, kiedy kupowałam buty...?
No, bez przesady, chyba nie muszę oglądać z lupą butów dookoła?

Wiem, że identycznego rozmiaru nie ma w tym sklepie, ani drugim, sieciowym, w Gdyni. Może są gdzieś w PL, ale tym razem raczej już postawię na zwrot pieniędzy - naprawdę nie mam ochoty się z nimi dłużej bawić.

No i fakt, własnoręczne napisanie reklamacji będzie lepsze, niż tych kilka nieskładnych zdań spisanych przez przyjmującą reklamację. Musiałam jej dopowiadać, o co mi w ogóle chodzi (i tak jasno z opisu reklamacji to nie wynikało ).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 21:42   #1544
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Kiedys reklamowalam bluzke w cubusie za rowne 30zl, kazano mi cos wybrac i wybralam bluzke za 29,99, Pani zadzwonila do kierownika i zwrociala mi kase na karte (a niby nie mogla mi zwrocic pieniedzy ), a potem normlanie nabiala drugi raz ta nowa bluzke i placilam gotowka (moglam nie dac...) Za godzine zwrocialam ją w innym Cubusie

Bez sensu, klamia, ze nie moga zwrocic pieniedzy
Przy rozpatrzeniu reklamacji pozytywnie najpierw w kolejności jest:
1. naprawa towaru
2. wymiana na identyczny(!)
3. zwrot gotówki
Nie musimy się zgadzać na wymianę na inny towar, ale to pewnie było mnóstwo razy pisane.

A jeśli chodzi o wymiany, owszem dokonywany jest zwrot i kupno. Niby dwie osobne transakcje, jednak jest to już wewnętrzna procedura sklepu a nie widzi mi się sprzedawcy. Sklep musi przyjąć zwrot i nabić tą rzecz na kasę a następnie sprzedać inna. Te rzeczy mają inne kody kreskowe i to musi przejść przez kasę, aby ilość rzeczy na sklepie się zgadzała.
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 00:13   #1545
Facepalm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Czytałam tutaj i nie tylko, że w ccc są straszne problemy z reklamacjami. Jeszcze nie poszłam zareklamować, ale torbie, którą kupiłam tam tydzień temu wyrwała się skóra przy rączce. I wcale tego nie wyszarpywałam, ani nic, po prostu biegłam za autobusem. Czy powinni mi przyjąć reklamacje? Co jeśli stwierdzą, że to moja wina? Macie jakieś rady związane z własnym doświadczeniem?
Facepalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:06   #1546
dominiskaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

w ubiegłym roku w lipcu, kupiłam w ccc srebrne sandałki, takie gladiatorki, całe wiązane. Po kilku założeniach (dokładnie dwóch) jeden but (podeszwa) wytarł się na różowo, z kolei drugi na biało, a paseczki z których byly zrobione buty wytarły się na błękitno. Tak więc ze srebrnych butów mam trzy kolorowe. Niestety nie miałam w tamtym roku jak zgłosić ich do reklamacji, a teraz raczej chodzi mi o wymiane. I tu moje pytanie, czy mogę je wymienic na jakies inne za ta sama cene? bo nie wydaje mi się zeby w sklepie mieli obuwie z ubieglego sezonu, bądź chociaż ządac zwrotu gotowki? Paragon mam, tylko niestety pudełka brak. Z góry dzieki za odpowiedz
dominiskaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:58   #1547
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Dziewczyny, kupiłam dziś w Inglocie pincetę (pensetę? pęsetę?) i jestem wściekła - Pani zachwalała, że ostra, dobra itd, a tymczasem meczę sie od kilkunastu minut i wyrwałam raptem jeden włosek. Nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego, nawet najgorszą pincetą potrafiłam coś zdziałać, a z tą klops. Czy mogę ją reklamować (zwrócić?), że nie spełnia nijak swojego zadania?
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:17   #1548
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dziś w Inglocie pincetę (pensetę? pęsetę?) i jestem wściekła - Pani zachwalała, że ostra, dobra itd, a tymczasem meczę sie od kilkunastu minut i wyrwałam raptem jeden włosek. Nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego, nawet najgorszą pincetą potrafiłam coś zdziałać, a z tą klops. Czy mogę ją reklamować (zwrócić?), że nie spełnia nijak swojego zadania?
a ile za nią dałaś? nigdy nie kupowałam innej niż najzwyklejsze, dlatego się dziwię. Miała być ostra? Chyba najważniejsze, żeby ściśle dopasowywały się do siebie boki, bo przecież o chwytność tu chodzi...
Nie wiem, czy możesz reklamować, bo zawsze możesz usłyszeć, że nie umiesz się nią poprawnie podługiwać itd. Jeśli jednak "ramionka" do siebie nie przylegają i potrafisz to pokazać sprzedającej - możesz próbować.


A ja dziś dostałam smsa, że reklamowane (już odwołanie) buty NOWE czekają na mnie w sklepie. Odwoływałam się w pt, dziś już były, więc niezłe tempo wywołało moje gorące i pełne wściekłości odwołanie . Jeden but (ten krzywo uszyty) jest wymieniony, drugi to wcześniej kupiony (raptem raz ubrany ). Nie dostałam pisemnej odpowiedzi, widać pani rozpatrującej reklamacje było wstyd, że nie chciała uznać rekl. buta z wadą fabryczną i że jawnie robiła z klienta idiotę .

Póki co buty siedzą cicho w kartonie. Jak mi przejdzie, to może je ubiorę .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 18:18   #1549
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
a ile za nią dałaś? nigdy nie kupowałam innej niż najzwyklejsze, dlatego się dziwię. Miała być ostra? Chyba najważniejsze, żeby ściśle dopasowywały się do siebie boki, bo przecież o chwytność tu chodzi...
Nie wiem, czy możesz reklamować, bo zawsze możesz usłyszeć, że nie umiesz się nią poprawnie podługiwać itd. Jeśli jednak "ramionka" do siebie nie przylegają i potrafisz to pokazać sprzedającej - możesz próbować.
Też zawsze kupowałam takie zwykłe, a tym razem chciałam mieć coś lepszego - no i mam, za całe 20 złotych . No właśnie boki nie są jakoś idealnie dopasowane, jeden jest jakby nawet o pół milimetra niżej . Nie wiem czy ekspedientka też to zauważy, no ale przejdę się tam po weekendzie, bo mnie coś trafi. I niech spróbuje tylko powiedzieć, że nie umiem się obsługiwać
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 18:30   #1550
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

czy któraś z Was orientuje się, do ilu dni jest zwrot w New Looku?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:40   #1551
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Też zawsze kupowałam takie zwykłe, a tym razem chciałam mieć coś lepszego - no i mam, za całe 20 złotych . No właśnie boki nie są jakoś idealnie dopasowane, jeden jest jakby nawet o pół milimetra niżej . Nie wiem czy ekspedientka też to zauważy, no ale przejdę się tam po weekendzie, bo mnie coś trafi. I niech spróbuje tylko powiedzieć, że nie umiem się obsługiwać
jeśli wiadać tą różnicę, tzn Ty możesz to pokazać - reklamuj powodzenia!
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:07   #1552
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
czy któraś z Was orientuje się, do ilu dni jest zwrot w New Looku?
na paragonie pisze, że 5 dni na zwrot.
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:23   #1553
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Oliffka Pokaż wiadomość
na paragonie pisze, że 5 dni na zwrot.
dzięki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 07:21   #1554
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Czy w CCC mozna zwracać buty tylko w punkcie zakupu czy w całej Polsce?
Tylko w punkcie zakupu

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość

A ja dziś dostałam smsa, że reklamowane (już odwołanie) buty NOWE czekają na mnie w sklepie. Odwoływałam się w pt, dziś już były, więc niezłe tempo wywołało moje gorące i pełne wściekłości odwołanie . Jeden but (ten krzywo uszyty) jest wymieniony, drugi to wcześniej kupiony (raptem raz ubrany ). Nie dostałam pisemnej odpowiedzi, widać pani rozpatrującej reklamacje było wstyd, że nie chciała uznać rekl. buta z wadą fabryczną i że jawnie robiła z klienta idiotę .

Póki co buty siedzą cicho w kartonie. Jak mi przejdzie, to może je ubiorę .
To super, że tak szybciutko
Nieźle ich nastraszyłaś że tak szybko wszystko załatwili
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 08:53   #1555
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Tylko w punkcie zakupu



To super, że tak szybciutko
Nieźle ich nastraszyłaś że tak szybko wszystko załatwili
i ja się cieszę.

Wszystkim walczącym życzę powodzenia!

P.S. po ponownym przejrzeniu okazało się, że wymieniono jednak całą parę butów.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 20:24   #1556
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Uprałam t-shirt z House w pralce w temperaturze 40stopni i sprałą sie calutka farba z napisów i grafiki która była na całym rysunku,nie zostało śladu po żadnej farbie...stala sie praktycznie jednolita...tylko obrysy czarne zostały grafik. Jestem strasznie zniesmaczona,pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego w życiu a moje bluzki nieraz byly prane w pralce w takiej temperaturze.Czy w takim razie taki towar moge zareklamować???? Zdarzalo sie komus cos takiego?? Oczywiscie bluzka nie ma metek jak sie mozna domyslac...
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:04   #1557
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Sprawdz na metce materiałowej w jakiej max. temp można prać bluzkę.
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 00:04   #1558
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość
Sprawdz na metce materiałowej w jakiej max. temp można prać bluzkę.
nie pytałam o to gdzie sprawdzić w jakiej max temperaturze mozna prać bluzke,wiec nie rozumiem tego zdania.Tak jakbym nie wiedziala gdzie to sprawdzic....

ps. metke tą już dawno wyciełam

ps2. na pewno nie byla to temperatura mniejsza niz 40stopni ,bo inne bluzki prałam w takiej temperaturze i jakoś sie nie spierała farba,a ta sprała się kompletnie.Jest to zwykły szajs i bubel jednorazowy mimo ,że bluzka ładna. Dlatego tez pytam sie czy mozna cos takiego zareklamowac (skoro reklamuje sie np. w Deichmanie noszone juz buty z powodu uszkodzenia wadliwego)

Edytowane przez strawberry9
Czas edycji: 2010-06-06 o 00:07
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:27   #1559
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

a jak z kostiumami kąpielowymi w H&M? można wymienić np? na paragonie nic nie ma :/
sugah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 23:15   #1560
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez sugah Pokaż wiadomość
a jak z kostiumami kąpielowymi w H&M? można wymienić np? na paragonie nic nie ma :/
ponoć od niedawna można, ale jakby Ci nie chcieli przyjąć, to się kłóć tam każdy mówi co innego, więc możliwe, że trafisz na kogoś przychylnego
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 16:52:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.