Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-26, 07:10   #121
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

schizzz jestes kochana
jakies jedze tu zaczely pisac ze lepiej miec krotkie wloski no zalamka ;( a Ty przychodzisz i mowisz jakie masz sliczne wloski i ze Ci sie udalo
nam tez sie uda! ;*
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:52   #122
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez schizzz Pokaż wiadomość
ja prze wiele lat nosilam krotkie wlosy. Przez wiele lat scinalam sie sama... maszynka do golenia, grzywke nozyczkami (uraz do fryzjerow)...pewnego razu stwierdzilam, ze zobacze co bedzie jak dam im tak troche podrosnac.. nie nastawialam sie od razu na zapuszczanie.. i jak mi tak rosly te wlosy to oswajalam sie z mysla, ze moze warto by bylo je zapuscic? > po 1,5 roku z zupelnie krotkich wlosow z grzyka, mam teraz wlosy za lopatki... sa pocieniowane, bo zawsze takie byly, co jakis czas je "docieniowuje" specjalnymi juz nozyczkami (odradzam maszynke, bo niszczy wlosy).. no i co jakies 2 tyg. podcinam grzywke. I wlosy mam fajne, nie sa wszystkie jednakowej dlugosci, bo przy moich cienkich wlosach nie wygladalyby za fajnie (mialam juz takie w mlodosci wczesnej :P ) Wlosy wycieniowane to dla mnie dobra opcja. Nie chodzilam ani razu do fryzjera na jakies wyrownywania czy inne takie, nie podcinalam nawet ani razu koncowek. Najlepiej nie marzyc od razu o wlosach do pasa, tylko cieszyc sie, ze z kazdym miesiacem sa dluzsze i daja nam coraz wiecej mozliwosci w ukladaniu ciekawych fryzurek. Okres przejsciowy tez moze byc zadowalajacy, ze tak to ujme przynajmniej w moim przypadku tak bylo


Sorry, ze taki chaotyczny ten post
Wielkie dzięki za wsparcie Dobrze jest mieć świadomość,że komuś się udało.No i może wreszcie nie bedę narzekać na okres przejściowy. Ja mam o tyle trudno,że mam włosy różnej długości- część jest zupełnie krótka,część prawie półdługa, a jedna z warstw jest już długa.Trudno jest ułożyć z tego coś sensownego bez użycia prostownicy Moim celem są włosy mało przerzedzone, jak najbardziej naturalne,falujące się, więc muszę na nie bardzo uważać,żeby były zdrowe i w dobrej kondycji - zero prostowania,mało suszarki i szczotki. Wczoraj porównywałam je do zdjęć z lipca i jestem zadowolona, bo górna warstwa odrosła już na tyle,że mogę nosić rozpuszczone włoski Najgorzej było,gdy jeszcze nie dało sie ich spiąć a były już dłuższe od oryginalnego cięcia i nie układały się tak jak trzeba.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:55   #123
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

scarlett ja wczoraj odkrylam z zachwytem ze moje wloski wygladaja juz prawie tak jak przed tym kiedy zrobilam im taka krzywde miesiac temu
wiec jest szansa ze przez najblizsze pol roku nie bede lizac ran, tylko isc wprzod z dlugoscia
a niebawem bedziemy miec takie wloski jak weronika w Twoim avatarku!
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:02   #124
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
scarlett ja wczoraj odkrylam z zachwytem ze moje wloski wygladaja juz prawie tak jak przed tym kiedy zrobilam im taka krzywde miesiac temu
wiec jest szansa ze przez najblizsze pol roku nie bede lizac ran, tylko isc wprzod z dlugoscia
a niebawem bedziemy miec takie wloski jak weronika w Twoim avatarku!
Moje marzenie- włoski jak Weronika albo jak Vanessa HudgensJuż czuję,że jest mi do tego bliżej niż dalej
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:30   #125
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

hehe przypomniało mi się, że mój fryzjer odmówił mi w czesie zapuszczania włośów obcięcia. hehe powiedział: przeciez zapuszczasz. przyjdz za pare miesięcy na końcóweczki. Hehe to mi dało niezłego kopa i naprade czekałam! Kurde czemu mam ostatnio tak przesuszone końcówki? Nie wiem jak je odratować Dziś robię maseczke z jajka i olejku jakiegoś tam. Mam nadzieje, że to ich jeszcze bardziej nie spuszy!!
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:31   #126
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez doomka Pokaż wiadomość
hehe przypomniało mi się, że mój fryzjer odmówił mi w czesie zapuszczania włośów obcięcia. hehe powiedział: przeciez zapuszczasz. przyjdz za pare miesięcy na końcóweczki. Hehe to mi dało niezłego kopa i naprade czekałam! Kurde czemu mam ostatnio tak przesuszone końcówki? Nie wiem jak je odratować Dziś robię maseczke z jajka i olejku jakiegoś tam. Mam nadzieje, że to ich jeszcze bardziej nie spuszy!!
Medal dla takiego fryzjera Ja też mam problem z końcówkami i regeneruję je odżywkami,ktore L'oreal dodaje do swoich farb albo odżywką 1 minutową 19 składników Gliss Kura. Żeby włosy nie były obciążone myję je szamponem dla włosów przetłuszczających się lub normalnych(moje najnowsze odkrycie-niebieski Clairol), bo po szamponach regenerujacych, odżywczych i dla suchych włosów mam jeden wielki syf na głowie i włoski wydają sie być w jeszcze gorszym stanie.Świetny jest też maseczka Dove do włosów farbowanych w saszetkach - odżywia włosy ale pozostawia je lekkie i puszyste.Reszta kosmetyków drogeryjnych raczej im nie dorównuje.Co do maseczki z jajka-moja babcia robiła mi kiedyś szampon z jajka albo coś w tym stylu. Było to bardzo pracochłonne,włosy dość obciążone ale do tej pory pamiętam ich niesamowity blask.Ciągle się do tego szamponu przymierzam ale brak mi czasu.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:51   #127
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Pokaż wiadomość
Zapuszczam włosy od 5 lat i nadal mam je do karku Kiedy poszłam do fryzjera poprosiłam aby obciął mnie na chłopczycę. Nie pomyślałam o tym, ze moje włosy ciężko jest ułożyć...fryzura była wygodna. W końcu postanowiłam zapuszczać i tutaj zaczął się problem. Odrastające kosmki wywijały się we wszystkie strony, wyglądałam jak czeski metal. Przód krótki, tył dłuższy. Wybrałam się znowu do fryzjera, ściął mnie jeszcze krócej jak ja ubolewałam no, ale nic...dałam sobie spokój niech rosną. Długo nie wytrzymałam wzięłam nożyczki i zaczęłam się sama podcinać, denerwowały mnie te włosy jak zaczęły brzydko odrastać. Po roku miałam już do połowy karku, oczywiście zafundowałam sobie cieniowanie. I tak w kółko macieja przez 5 lat. Od tamtego czasu nie mogę ich zapuścić chociaż bardzo chcę. Stosowałam wiele odżywek, Waxa, włosy rosły, ale palce mnie tak świerzbiały, że musiałam wziąć nożyczki w łapy i je popodcinać. Mama ma dosyć walających się włosów po podłodze w łazience. Uporałyście się z czymś takim? Długo zapuszczałyście włosy? Jak się zmobilizować aby w końcu je zapuścić?
Zawsze, gdy chcesz obciąć sobie włoski wez looknij na włosy modelek, długie, piekne.. od razu ci sie odechce
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 13:52   #128
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ja kilka lat temu obcięłam swoje długie włosy na kilka centymetrów za ramiona. Oczywiście po jakimś czasie stwierdziłam, że od nowa je zapuszczam. I udało się! Z kilkoma wizytami na mniejsze/większe podcięcie, wycieniowanie itp. zapuściłam włosy do linii pod biustem.

Ale niestety chęć zmiany, prostownica i cieniowanie sprawiły, że w marcu musiałam znów je obciąć na kilka cm za ramiona. I po jakimś czasie znów stwierdziłam, że je zapuszczam. Dziś, gdybym nie poszła 2 m-ce temu na głupie cieniowanie, miałabym niemalże równo podcięte włosy sięgające prawie do zapięcia od stanika... A miałam nie cieniować...

Podsumowując, damy radę!!!

Załączam zdjęcia, które mnie trzymają z dala od fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (31,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (18,8 KB, 33 załadowań)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:52   #129
schizzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
schizzz jestes kochana
jakies jedze tu zaczely pisac ze lepiej miec krotkie wloski no zalamka ;( a Ty przychodzisz i mowisz jakie masz sliczne wloski i ze Ci sie udalo
nam tez sie uda! ;*

Jasne, ze sie uda! Co ma sie nie udac?
Wcale nie jest lepiej miec krotkie wlosy :/ mialam je tyle lat i co rano to byla meczarnia z ukladaniem, a nie daj boze mnie gdzies deszcz zlapal.. albo na basenie robilam wszystko zeby ich nie zmoczyc :/ Po latach noszenia krotich fryzur, stan moich wlosow byl straszny, zniszczone tapirowaniem i tonami lakieru, ktory mial utrzymac te moje konstrukcje na glowie Ale jak postanowilam dac im rosnac, to zaczelam stosowac odzywki wax, albo gliss cur (takie morelowe opakowanie) wlosy mi sie dzieki tej ostatniej blyszcza i nie sa przesuszone.. a musze o to dbac, bo farbuje wlosy, katuje suszarka i czasem prostownica.. Troche mi wypadaja ale sie nie poddaje. Polecam przy zapuszczaniu brac jeszcze silice (tabletki) mi po nich rosly tak jakos szybciej
schizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 15:04   #130
schizzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za wsparcie Dobrze jest mieć świadomość,że komuś się udało.No i może wreszcie nie bedę narzekać na okres przejściowy. Ja mam o tyle trudno,że mam włosy różnej długości- część jest zupełnie krótka,część prawie półdługa, a jedna z warstw jest już długa.Trudno jest ułożyć z tego coś sensownego bez użycia prostownicy Moim celem są włosy mało przerzedzone, jak najbardziej naturalne,falujące się, więc muszę na nie bardzo uważać,żeby były zdrowe i w dobrej kondycji - zero prostowania,mało suszarki i szczotki. Wczoraj porównywałam je do zdjęć z lipca i jestem zadowolona, bo górna warstwa odrosła już na tyle,że mogę nosić rozpuszczone włoski Najgorzej było,gdy jeszcze nie dało sie ich spiąć a były już dłuższe od oryginalnego cięcia i nie układały się tak jak trzeba.
Ja tez mialam (i w sumie nadal mam) wlosy roznej dlugosci, zawsze mocno je cieniowalam i z gory byly najkrotsze.. Ale mimo wszystko duzo latwiej bylo mi je rano ukladac jak juz podrosly niz jak byly krociutkie. Znacznie mniej czasu mi to zajmowalo. Jak byl taki czas, ze mnie wkurzaly i myslalam, ze nic sensownego z nich nie zrobie, to krecilam, albo troche podtapirowalam, albo jakos upinalam..zawsze sie cos wymyslilo Dlugie pocieniowane tez sa fajne Mysle, ze takie proste, rowne wlosy najlepsze sa dla kobiet, ktore moga sie pochwalic zdrowa i gesta czupryna. Ja takiej nie mam :/ Ale jestem zadowolona, bo wytrwalam Najgorsze sa pierwsze 4 miesiace, pozniej juz leci z gorki No i tak jak pisalam wczesniej polecam vax, gliss cura w morelowym opakowaniu i tabletki silica.
Teraz jak juz mi urosly prowadze walke z wypadaniem (farba, suszarka). Mam nadzieje, ze mi sie uda

Powodzenia zycze w dalszym zapuszczaniu!
schizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 15:05   #131
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ze mną to sytuacja jest całkowicie beznadziejna, mam włosy sięgające nieco za ramiona a marzą mi się takie za łopatki ale co z tego skoro wszyscy dokoła mówią, że ładnie mi w krótkich włosach i tak sugerując się innymi zawsze wybiram się do fryzjera i ścinam, i ścinam i ścinam. Ale koniec z tym, postanowiłam! Koniec z krótkimi włosami... chcę mieć długie i piękne. Mam nadzieję że wytrwam ??
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:23   #132
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez schizzz Pokaż wiadomość
Jasne, ze sie uda! Co ma sie nie udac?
Wcale nie jest lepiej miec krotkie wlosy :/ mialam je tyle lat i co rano to byla meczarnia z ukladaniem, a nie daj boze mnie gdzies deszcz zlapal.. albo na basenie robilam wszystko zeby ich nie zmoczyc :/ Po latach noszenia krotich fryzur, stan moich wlosow byl straszny, zniszczone tapirowaniem i tonami lakieru, ktory mial utrzymac te moje konstrukcje na glowie Ale jak postanowilam dac im rosnac, to zaczelam stosowac odzywki wax, albo gliss cur (takie morelowe opakowanie) wlosy mi sie dzieki tej ostatniej blyszcza i nie sa przesuszone.. a musze o to dbac, bo farbuje wlosy, katuje suszarka i czasem prostownica.. Troche mi wypadaja ale sie nie poddaje. Polecam przy zapuszczaniu brac jeszcze silice (tabletki) mi po nich rosly tak jakos szybciej
Rzeczywiście - z krótkimi włosami jest straszna męczarnia, ja np. nie musiałam czekać aż się zamoczą albo wyjść na deszcz,wystarczyła odrobina wilgoci i moje włoski były poza kontrolą i w takich momentach zastanawiałam się,czy nie lepiej byłoby być łysą albo pokazywać się wyłącznie w czapce...Jak dla mnie- im dłuższe mam włosy, tym bardziej są bezproblemowe.

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Ze mną to sytuacja jest całkowicie beznadziejna, mam włosy sięgające nieco za ramiona a marzą mi się takie za łopatki ale co z tego skoro wszyscy dokoła mówią, że ładnie mi w krótkich włosach i tak sugerując się innymi zawsze wybiram się do fryzjera i ścinam, i ścinam i ścinam. Ale koniec z tym, postanowiłam! Koniec z krótkimi włosami... chcę mieć długie i piękne. Mam nadzieję że wytrwam ??
Ja nie sugeruję się wypowiedziami innych,no może kilku osób.To takie elitarne gronoOstatnio np. pewna osoba powiedziała,że powinnam zrobić sobie grzywkę, ale nie poleciałam odrazu do fryzjera, bo wiem,że grzywka mi nie pasuje.Z kolei inna osoba namawiała mnie do ścięcia włosów, by potem nagle stwierdzić,że lepiej wyglądam w długich.Tyle porad ile słyszałam, to juz w głowie się nie mieści - 99% było do bani i mogło mi co najwyżej zaszkodzić.Nie twierdzę,że to były specjalnie takie złe porady,ale często za doradzanie biorą się osoby,które w takich sprawach nie powinny zabierać głosu, nie mają talentu w tej dziedzinie.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 17:42   #133
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

coco za ramiona=krotkie, heh dobra jestes :|
mi sie takie marza! i za pol roku bede takie miec ;]
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 17:52   #134
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

scarlettmonroe masz rację, nie można tak sugerować się opiniami innych ludzi, jednak ja mam jakiś taki durnowaty charakter... ale już z tym skończyłam, choćby się waliło i paliło, włosów nie zetnę, co najwyżej końcówki podetnę...
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:02   #135
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

zapuściłam się w temacie..wybaczcie....mus iałam pojechać na parę dni

u mnie z włosami też ciężka sprawa szukam narazie zdjęcia do motywacji, umyje włosy i podcinam 5 cm końcówek i dalej czekamy i czekamy
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:39   #136
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

A ja odwlekłam w czasie podcinanie koncówek, bo dzięki silnym odżywkom, jakie podsunęła mi mama są w o wiele lepszym stanie. Dzisiaj czeka mnie tylko farbowanie Już za niedługo będzie fryz w stylu Vanessy Hudgens
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:56   #137
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
A ja odwlekłam w czasie podcinanie koncówek, bo dzięki silnym odżywkom, jakie podsunęła mi mama są w o wiele lepszym stanie. Dzisiaj czeka mnie tylko farbowanie Już za niedługo będzie fryz w stylu Vanessy Hudgens
jakież to masz cudowne odżywki?
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 19:02   #138
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
jakież to masz cudowne odżywki?
Po farbowaniu z L'oreala(ale nie ta drogeryjna czerwona) lub z Welli z ekstraktem z migdałów(są w opakowaniu razem z farbą).Ze zwykłych podobna jest 1-minutowa 19 składników Gliss Kura,ale to już nie to samo.Używałam ich w dużej ilości, po każdym myciu.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 19:22   #139
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

ja nie odwlekam.....co mi odrosnie to przycinam bo musze ten ch***** czepek zapuścić
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 19:40   #140
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

jaki czepek? jakas nazwa fryzury?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:44   #141
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

hehe cieniowanie pewnie a ja teraz mam la dilemato, bo jak zapuszczę, to nie wiem, czy mam wybrać się do frycka na pocieniowanie (w końcu ono było powodem mojego zjawienia się w tym temacie ) czy dać mamie obciąć równo (bo mam baaaaardzo krzywo... ). W sumie zobaczę, ale mam taką zasadę - im krótsze włosy, tym mocniej powinny być wycieniowane. Długie (sporo za ramiona) lepiej wyglądają równo ścięte. Ja chcę takie trochę za ramiona... zobaczy się, czy będę chciała cieniować, ale chyba tak
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:46   #142
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Mam pomysł ... za pół roku pochwalmy się tu efektami życia bez podcinania i obcinania [postawmy na kompleksową pielęgnację !!! ] ... co Wy na to? [taki dodatkowy bodziec do zapuszczania ]

Edytowane przez Morganah
Czas edycji: 2007-08-26 o 20:46 Powód: pomyłka
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:48   #143
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

joł! good idea!
ale do tego czasu bedziemy sie tu wkur.wiac spamowaniem tego watku, zeby motywowac sie na biezaco ;*
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:53   #144
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Morganah Pokaż wiadomość
Mam pomysł ... za pół roku pochwalmy się tu efektami życia bez podcinania i obcinania [postawmy na kompleksową pielęgnację !!! ] ... co Wy na to? [taki dodatkowy bodziec do zapuszczania ]
to oszustwo!! ja podcięłam włosy w nów a nie podczas pełni i to nie będzie fair!! z reszta moje włosy stoją w miejscu i są nierównej długości i żebyście wiedziały, że pokarze się Wam za pół roku z włosami dłuższymi o całe 3 cm jak podejrzewam
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:56   #145
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

a niech ktoras sie sprobuje podciac, to wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:58   #146
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
a niech ktoras sie sprobuje podciac, to wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
dobrze, że nie ręce
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:58   #147
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Wrzucam dla motywacji kolejne fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg parish.jpeg (42,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa.jpg (33,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa3.jpg (45,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5333_1_lr.jpg (112,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long hair 27578_5854592.JPG (39,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1280_376899361_jessicaalba_H150700_L.jpg (39,5 KB, 30 załadowań)
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:00   #148
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
a niech ktoras sie sprobuje podciac, to !wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
Śmierć nożyczkom!
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:02   #149
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Wrzucam dla motywacji kolejne fotki
wszystko ładnie pięknie, ale moje włosy nie są z natury tak piękne jak włosy np. Rosatti i to mnie lekko zniechęca

ale i tak zapuszczam i NIE podcinam
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:16   #150
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
wszystko ładnie pięknie, ale moje włosy nie są z natury tak piękne jak włosy np. Rosatti i to mnie lekko zniechęca

ale i tak zapuszczam i NIE podcinam
Tak trzymać A odpowiednia pielęgnacja potrafi zdziałać cuda.Do tego dodać fajną stylizację i już będziesz olśniewać wszystkich wokół Widziałam zdjęcia Weroniki na codzień, nie na imprezie i ma normalne włosy,żadne cuda wianki.Tak samo z wieloma gwiazdami show biznesu. Wystarczy się zmobilizować i dbać o włoski I oczywiście wyrzucić wszystkie nożyczki z domu
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.