Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 10:02   #2791
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Gratuluję zużyć

U mnie poszedł ostatnio kokosowy balsam do ust . Był na liście kolorówkowej (jak wszystkie moje naustne mazidła ), więc cieszy tym bardziej - tam rzadko kiedy coś ubywa

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dziś złożyłam zamówienie z Avonu, dla siebie jednak nic nie wzięlam, możecie być ze mnie dumne!
(...)
Ja jutro wyruszam zamówić suknię ślubną i jak się uda kupić coś na poprawiny Mam nadzieję, ze znajdę coś do 250-300zł, bo za 150 to ciężko o coś porządnego w Kielcach.
Piękne zawieszki
Brawa za powściągliwość przy zamówieniu i trzymam kciuki za udane zakupy ciuszkowe .

A dukanie rzeczywiście nie każdemu może podpasować, nawet z tego względu, że nie każdy lubi nabiał, choć przeważnie słyszy się głosy pozytywne. Ja przykładowo uwielbiam wieśniaki i nie wiem, czy będą potrafiły mi się znudzić . Powiem pod koniec diety .
Podziwiam wegetarianki, które mimo braku mięsa w menu z sukcesami tę dietę przeprowadzają

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
moim zdaniem te "mieszane" kosmetyki też powinny być +biedronkowe i lidlowe
Mieszane może być ciężko poklasyfikować, bo wystarczy ukręcić w zmodyfikowanej proporcji i wychodzi coś innego. Biedronkowe i Lidlowe natomiast mogłyby rzeczywiście pojawić się na liście . Masełko Cien bardzo mi pasuje, a nie ma jak go zachwalić w szerszym zakresie .
Nie mogę się już doczekać poniedziałkowego poranka.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:18   #2792
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Luskap piękne zawieszki.

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Wczoraj w gazecie znalazłam ulotkę Yves rocher, zaczynam świrować na punkcie zegarka, króry jest tam dokładany gratis do zakupu. Wiem, że pewnie nie jest szczególny ale podoba mi się. W zasadzie mogłabym zamówić sobie tonik bo mam końcówke już i w zapasach nich (chyba tylko 2 miniaturki po 15 ml). Ech wybijcie mi to z głowy
W jakiej gazecie?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:59   #2793
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mnie by pewnie powiedziała "jak jesteś taka mądra to sama schudnij".

Nawyki żywieniowe TŻ zmieniam z samolubstwa. Przecież nie będę kiedyś przygotowywać dwóch obiadów.
nie no ciężki temat

masz rację ja coś czuję że będę dwa gary zawsze gotować bo mój TŻ lubi tłuste mięcho
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
słyszałam o tym kiedyś a czy to jest bezpieczne na naczynka ?
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
witam was
robiłam dzis porządki i tez powywalałam pare rzeczy. moj kot jest szalony.nalałam do miski wody i wsadziłam taką ściąganą końcówkę z mopa.zostawilam i poszłam odkurzac,po czym patrze sie a kot wszedł do tej miski i chcial wyjąć tego mopa.normalnie siedział w tej wodzie i miał połowe nóg mokrą i mu to nie przeszkadzało.dobrze ze wczesniej nie dolałam płynu do tej wody.
Ten Twój kotek jest wyjątkowy
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ale się cieszę, że zrobiłam wyprzedaż. Mam już z tego 550 zł a koniec aukcji za 2 dni.
brawa!
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niee pogniewacie się jak będziemy z Gani gadać o białkowym żarciu? Jak będziecie miały nas dosyć to powiedzcie
Niee ja tam chętnie czegoś nowego się dowiem
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
no dokładnie teraz robiłam pedicure i wyławiał z miski waciki,ale tym razem nie moczył się cały.powiem wam jeszcze ze on ma jakąś chorą fascynację wodą.jak ide pod prysznic to on drze sie pod drzwiami aż go nie wpuszczę.jak juz wejdzie to siedzi na skraju wanny,albo chodzi po krawędzi i moge go lać wodą a on i tak nie ucieka.do tego ma ADHD i jak coś piszę długopisem to siada na kolanach i gryzie mi ten długopis.albo biega po całym domu z prędkością 100km/h (czasem po ścianach też) i do tego miałczy jakby był opętany.w niedziele gonił yorka mojej bratowej warcząc na niego.york z błagalnym wzrokiem i podkulonym ogonem prosił by wziaść go na ręce z dala od rysia.ubaw był po pachy
uroczy pożycz go na tydzień
Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
Szybko poszło. Akurat za tym autorem niezbyt przepadam. Ale napisz wrażenia o tych pozostałych, jak już przeczytasz.
Ja lubię jego książki, zawsze dają do myślenia - o własnym życiu
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:03   #2794
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Luskap: bardzo ładne te zawieszki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:08   #2795
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Dziś złożyłam zamówienie z Avonu, dla siebie jednak nic nie wzięlam, możecie być ze mnie dumne! W ogóle to miałam małe zamówionko, coś słabo mi teraz idzie. A mam żal do ciotki jednej, bo zawsze u mnie zamawiała, a ostatnio przez kilka miesięcy nie chce nic, albo weźmie jakiś 1 żel.

Ja jutro wyruszam zamówić suknię ślubną i jak się uda kupić coś na poprawiny Mam nadzieję, ze znajdę coś do 250-300zł, bo za 150 to ciężko o coś porządnego w Kielcach.

Pokażę Wam moje zawieszki
Gratuluję powściągliwości!
No ciotka troszkę nie fair się zachowała, nie potrafi się przyznać, najlepiej już jej nie dawaj katalogu bo po co masz się denerwować
Powodzenia w szukaniu sukienki!

Śliczne te Twoje zawieszki

a ja mam kolejny dzień lenia a wieczorem jakiś grill się szykuje w końcu zjem kiełbasę z grilla
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:25   #2796
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

kurde ale się wkurzyłam, pojechałam do biblioteki uniwersyteckiej, bo mam w środę deadline do oddania 3 rozdziału pracy, a tam zamknięte, na stronie żadnego ogłoszenia oczywiście wiem dlaczego zamknięta, ale do tego rodzaju instytucji nie rozumiem sensu zamykania tym bardziej że i tak pracują do 13, a ja teraz mam problem, grr....

za to zużyłam tusz do rzęs
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:32   #2797
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

ja myślę jak tu zejść z moich szamponów do włosów,powoli ale sukcesywnie się staram, z 400ml wystawionego w łazience szamponu mam ok.300, jeszcze pociągnie się to
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 12:35   #2798
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość


W jakiej gazecie?
W przyjaciółce chyba
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:44   #2799
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Bylam na zakupach... nie kupiłam nic ;p a przechodziłam obok Natury ;p i wiem, że tam sa zarąbiste cienie do oczu ;p za 3,99
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:51   #2800
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Koniku i rzeczywiście pachniał on jak mufinki?
Pachniał super, tak ciasteczkowo ale jak dla mnie słabo się pienił, ja lubie kapiel pełną piany. Ale co ważne piana była do samego końca kapieli, nie zniknęła zaraz po wejściu do wanny.

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Bylam na zakupach... nie kupiłam nic ;p a przechodziłam obok Natury ;p i wiem, że tam sa zarąbiste cienie do oczu ;p za 3,99
Nie kus, bo
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:31   #2801
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

wczorajsze zuzycia:
- emulsja do demakijazu Cleanic, nawet fajna byla
- krem pod oczka Ziaja Calma HLC, jaki inny kremik z Ziaji polecacie?ten nie byl zly, ale moze sa lepsze?
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 14:23   #2802
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Mam próbkę 3 kroków Clinique'a. Mam to traktować jako trzy próbki?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 15:13   #2803
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

cieszę się, że Wam się zawieszki podobają!
Zamówilam dziś suknię, ale niestety nic więcej nie kupiłam... byłay nawet 2 ładne sukienki, ale w każdej coś bylo nie tak jak przymierzyłam...
Co do ciotki, to rozumiem, ze każdy chce kupować taniej, ale ja też często dawalam jej upusty, albo nie musiala spelniać warunków a mogła coś kupić. Teraz np. przecenilam perfumy o 30% dla każdego klienta i też nic. Jak tak dalej pójdzie to zwijam ten interes, bo zarabiać 30 zł na m-c to szkoda sobie zawracać...
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Mam próbkę 3 kroków Clinique'a. Mam to traktować jako trzy próbki?
Ja bym tak traktowała.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:32   #2804
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:56   #2805
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
ja zawsze po przecieciu tubki zginam ta czesc na ktorej tubka stoi i zakladam na nia jak kapturek ta odcieta, nic nie zasycha (wlasnie uzywam tak kremu od tyg) nie wiem moze nei jasno to opisalam, jednak mam nadzieje ze cos z tego da sie zrozumiec ;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:04   #2806
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Czesc dziewczyny
U mnie dzisiaj pochmurno,kropi ale z psem da sie wyjsc popisalam sobie na gadulcu z mamusia..my to sie jednak rozumiemy
Tz pisze ciagle prace..w poniedzialek juz ja sklada i dodadza mu sliczna skorkowa okladke ktora razem wybralismy. A obrona 26..za tydzien!

Siedzimy sobie w domku,ciasto na pizze rosnie..wieczorem bedzie pizza domowej roboty grzebie w notatkach z uczelni a wieczorem zrobie sobie wieczor spa trzeba conieco zuzyc! pewnie pojdzie peeling duzy marakuja joanny a zel pod prysznic mam juz tylko 1

Cytat:
Dziś złożyłam zamówienie z Avonu, dla siebie jednak nic nie wzięlam, możecie być ze mnie dumne!
luskap ty madra kobieto
To moze porozmawiaj szczerze z ta ciotka i niech ci powie jak sprawy stoja.. albo daj jej kilka probek moze ja to ruszy

Ale sliczne te zawieszki!

Nusia nie przejmuj sie tym laptopem! moj tez jest do wymiany bo praktycznie sie nie zamyka,no i podlaczony jest juz ciagle do pradu. Poza tym musi przejsc formata ale tym zajmie sie Tz po obronie jak znajdzie chwilke. Powaznie mysle nad opuszczeniem Windowsa i przejscie na Apple

Cytat:
Mam kolejne 2 zuzycia: krem ziomowy Floslek i plyn do kapieli z Aqualiny o zapachu mufinek.
mnam pewnie cudnie pachnial!

Cytat:
U mnie poszedł ostatnio kokosowy balsam do ust . Był na liście kolorówkowej (jak wszystkie moje naustne mazidła ), więc cieszy tym bardziej - tam rzadko kiedy coś ubywa
wyjatkowe zuzycie wielkie

Cytat:
za to zużyłam tusz do rzęs
tez wielkie

Labirynth dobrze zrobilas ze nic nie kupilas
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:22   #2807
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Niedługo po przyjściu ze szkoły wzieło mnie ZNOWU na gruntowne porządki Niby robiłam jakieś 2 tygodnie temu, ale i tak znalazło się pełno papierów do wyrzucenia (m.in. jeszcze z podstawówki ), ksera itp , jakies stare kasety, kalendarze Cosmo od 2004 roku
Ciągle mam dylemat czy zostawić notatki i ksera ze studiów - są tego 3 segregatory i jedna teczka

Kupiłam sobie jasnoróżową kredkę My Secret, bo była na wyprzedazy - za 5,99
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:59   #2808
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość

Labirynth dobrze zrobilas ze nic nie kupilas
Nie było łatwo Ale jaka satysfakcja ;p

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ciągle mam dylemat czy zostawić notatki i ksera ze studiów - są tego 3 segregatory i jedna teczka

Mam tak samo A przede mną tez mega porządki za tydzień zaczynam

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
ja zawsze po przecieciu tubki zginam ta czesc na ktorej tubka stoi i zakladam na nia jak kapturek ta odcieta, nic nie zasycha (wlasnie uzywam tak kremu od tyg) nie wiem moze nei jasno to opisalam, jednak mam nadzieje ze cos z tego da sie zrozumiec ;]
Robię identycznie, bardzo praktyczne rozwiązanie
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:06   #2809
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
ja zawsze po przecieciu tubki zginam ta czesc na ktorej tubka stoi i zakladam na nia jak kapturek ta odcieta, nic nie zasycha (wlasnie uzywam tak kremu od tyg) nie wiem moze nei jasno to opisalam, jednak mam nadzieje ze cos z tego da sie zrozumiec ;]
U mnie właśnie w tej chwili stoi tak krem do mycia buzi . Poleci lada dzień

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Siedzimy sobie w domku,ciasto na pizze rosnie..wieczorem bedzie pizza domowej roboty grzebie w notatkach z uczelni a wieczorem zrobie sobie wieczor spa trzeba conieco zuzyc! pewnie pojdzie peeling duzy marakuja joanny a zel pod prysznic mam juz tylko 1

Jak się zaprę i dietkę przepisowo przeprowadzę, to w lipcu w nagrodę sobie też zrobię . W ramach dozwolonej uczty .
Dziś miałam wolne, więc upichciłam na obiad pieczarki z warzywami plus kurczaczek w jarzynce . Smakowało mi jak nigdy i zostało jeszcze na 2 razy
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 18:11   #2810
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

kurcze dziewczyny, ale kusicie, ja w tym roku zjadłam dwa razy gdzieś tak po 2,5 kawałka pizzy, a tak to nic fast foodowego, jakoś nie miałam ochoty, a teraz tak za mną kebab chodzi, albo pizza z mojej ulubionej pizzerii, o matko

zaraz mi pójdzie peeling kawowy Joanny, zostało na dwa użycia

Co do notatek ze studiów to ja wywaliłam wszystko oprócz tego co mi się może przydać do pracy mgr
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 20:32   #2811
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Ale tu cichutko dzisiaj...

wiecie co..ogladalam dzis troche uroczystosci zalobnych na zywo z Warszawy..jutro tez pewnie siade zamyslona laczac sie z tymi wszystkimi,ktorych serca sa teraz rozdarte I dalej ta niewiadoma co o tym calym wypadku myslec..
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:55   #2812
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
luskap cudne zawieszki Powodzenia jutro z sukienkami

A ja Wam się muszę wyżalić, bo zalałam sobie laptopa Najgorsze jest to, że już drugi raz w ostatnim czasie... Za 1. razem było wiele rzeczy do naprawy, tym razem poszła "tylko" płyta główna Nie opłaca się znów ładować w to kasy, mama kupi mi nowy za 2-3 miesiące, a póki co korzystam z jej (ona go i tak ma cały czas schowanego). Eh czuję się beznadziejna...
Tak tak, zawieszki bardzo ładne.
Współczuję sytuacji z tym laptopem.

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
No ja mam to samo... Ale dziewczyny podały dobry sposób, trzeba wypróbować.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ciągle mam dylemat czy zostawić notatki i ksera ze studiów - są tego 3 segregatory i jedna teczka

Kupiłam sobie jasnoróżową kredkę My Secret, bo była na wyprzedazy - za 5,99
Ja bym zostawiła. Sama zostawiłam wszystkie swoje notatki ze studiów, chociaż jestem nadal przed obroną więc w sumie na pewno mi się przydadzą. Ale jak się już wreszcie obronię, to i tak zostawię.

Dziś zużyłam szampon L'Biotica. I gratuluję wszystkim zużyć.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 22:23   #2813
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Jestem w szoku... W ostatnich dniach marca zaczynałam półlitrowy balsam Eveline i marudziłam, że będę go zużywać przez kilka miesięcy, tymczasem wszystko wskazuje na to, że zużyję go jeszcze w kwietniu A nie smaruję się codziennie, ani nie nakładam go kilogramami
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 23:31   #2814
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Porzeczko maseczki z pomidorem Ofi sa na all. wysylam Ci linki na PW
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 23:39   #2815
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Eh ... mam takiego lenia że nic mi się nie chce zużywać, nawet wczoraj nie posmarowałam sie kremem po zmyciu makijażu chyba to przesilenie wiosenne. Ale dziś mam zamiar troszke nadrobić. Maseczki, peelingi itd.
Wczoraj w gazecie znalazłam ulotkę Yves rocher, zaczynam świrować na punkcie zegarka, króry jest tam dokładany gratis do zakupu. Wiem, że pewnie nie jest szczególny ale podoba mi się. W zasadzie mogłabym zamówić sobie tonik bo mam końcówke już i w zapasach nich (chyba tylko 2 miniaturki po 15 ml). Ech wybijcie mi to z głowy
Sprzedałam tylko kosmetyki wygrane za 20,00 wiec choć tyle na +
Te zegarki to tania tandetna chińszczyzna,mam takie 2 , nie warto.Serio. Ani razu nie nosiłam żadnego z nich. Yves Rocher ma fajne niektóre kosmetyki ale te zegarki i wisiorki to ogólnie najczęściej badziew.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 00:25   #2816
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Zuzylam duzy peeling Joanny marakuja
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 06:09   #2817
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Mieszane może być ciężko poklasyfikować, bo wystarczy ukręcić w zmodyfikowanej proporcji i wychodzi coś innego. Biedronkowe i Lidlowe natomiast mogłyby rzeczywiście pojawić się na liście . Masełko Cien bardzo mi pasuje, a nie ma jak go zachwalić w szerszym zakresie
No dobra to mieszane może nie...ale biedronkowe , lidlowe i "by tesco" powinny być. Lubię żele biedronkowe, polubiłam lidlowy szampon i zmywacz i chusteczki do demakijażu z tesco i co? i nawet nie mogę im recenzji wystawić

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurde ale się wkurzyłam, pojechałam do biblioteki uniwersyteckiej, bo mam w środę deadline do oddania 3 rozdziału pracy, a tam zamknięte, na stronie żadnego ogłoszenia oczywiście wiem dlaczego zamknięta, ale do tego rodzaju instytucji nie rozumiem sensu zamykania tym bardziej że i tak pracują do 13, a ja teraz mam problem, grr....

za to zużyłam tusz do rzęs

brawo za tusz
Zadzwon na uczelnie do działu nauczania albo dziekanatu niech udzielą informacji co jest?

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
wczorajsze zuzycia:
- emulsja do demakijazu Cleanic, nawet fajna byla
- krem pod oczka Ziaja Calma HLC, jaki inny kremik z Ziaji polecacie?ten nie byl zly, ale moze sa lepsze?
Kremik zjaji to ja ci nie polecę inny bo już ich nie pamiętam jaki był ale polecę sorayę z kuracji dotleniającej...

A tak swoją drogą...ja akurat mam ten z calmy w domku +tonik i krem
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
ja przecinam tubkę poczym ten wierzch nakładam na przeciętą tubkę i wtedy wolniej wysycha! Ostatnio w taki sposób zużyłam żel z tonikiem 2w1 z avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niedługo po przyjściu ze szkoły wzieło mnie ZNOWU na gruntowne porządki Niby robiłam jakieś 2 tygodnie temu, ale i tak znalazło się pełno papierów do wyrzucenia (m.in. jeszcze z podstawówki ), ksera itp , jakies stare kasety, kalendarze Cosmo od 2004 roku
Ciągle mam dylemat czy zostawić notatki i ksera ze studiów - są tego 3 segregatory i jedna teczka

Kupiłam sobie jasnoróżową kredkę My Secret, bo była na wyprzedazy - za 5,99
notatki ze studiów zostaw i włóż na pawlacz bądź do piwnicy resztę wywal

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny, ale kusicie, ja w tym roku zjadłam dwa razy gdzieś tak po 2,5 kawałka pizzy,
to ja też cię pokuszę..Byłam wczoraj z mężem wieczorem na mega dużej i mega dobrej pizzy Było to nasze 1 wyjście od roku!!!! Z małą Zosią został brat męża z żoną (kilka schodków nad nasze mieszkanie..jaka wygoda) a my wyszliśmy..na początku mąż nie chciał wyjść z domu ale się przekonał. Pojedliśmy, porozmawialiśmy, wypiliśmy piwko..



......................... ......................... ...
Dziweczyny Córa mi ząbkuje...i ciągle marudzi i mega mało śpi w dzień, bo pół godzinki i znowu baluje..eh...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 08:04   #2818
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
Ja bym zostawiła. Sama zostawiłam wszystkie swoje notatki ze studiów, chociaż jestem nadal przed obroną więc w sumie na pewno mi się przydadzą. Ale jak się już wreszcie obronię, to i tak zostawię.
Ja jestem już trzeci rok po studiach

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jestem w szoku... W ostatnich dniach marca zaczynałam półlitrowy balsam Eveline i marudziłam, że będę go zużywać przez kilka miesięcy, tymczasem wszystko wskazuje na to, że zużyję go jeszcze w kwietniu A nie smaruję się codziennie, ani nie nakładam go kilogramami
Bo on jest mało wydajny.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
notatki ze studiów zostaw i włóż na pawlacz bądź do piwnicy resztę wywal
Nie mam pawlacza Mi nie chodzi o brak miejsca, tylko o sam fakt, że są.

Siedzą sobie na wyższej półce i tak mnie korci, żeby wywalić wszystko Nie mam zamiaru aby mi sie przydały bo nie chce pracować w zawodzie.... Poza tym po co mi instrukcje wykonania jakis tam ćwiczeń z chemii fizycznej czy technologii, i tak ich w domu robić nie będę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-18 o 08:05
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:27   #2819
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
ja zawsze po przecieciu tubki zginam ta czesc na ktorej tubka stoi i zakladam na nia jak kapturek ta odcieta, nic nie zasycha (wlasnie uzywam tak kremu od tyg) nie wiem moze nei jasno to opisalam, jednak mam nadzieje ze cos z tego da sie zrozumiec ;]
Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
No ja mam to samo... Ale dziewczyny podały dobry sposób, trzeba wypróbować.
Tak robie ale mimo to część zasycha.
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Porzeczko maseczki z pomidorem Ofi sa na all. wysylam Ci linki na PW
Wiem i dziękuje za pw. Nie chce ich kupować na all bo dochodzi wysyłka itd a ja zapas maseczek mam i pewnie gdybym miała kolejną tubkę to nie używałabym nic innego poza nią.
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Te zegarki to tania tandetna chińszczyzna,mam takie 2 , nie warto.Serio. Ani razu nie nosiłam żadnego z nich. Yves Rocher ma fajne niektóre kosmetyki ale te zegarki i wisiorki to ogólnie najczęściej badziew.
Ja doskonale o tym wiem, ale podobają mi się i już prewencyjnie ulotka już wywalona

Zużyłam wczoraj i dziś rano 3 różne próbki
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:40   #2820
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Do kosza leci pusta buteleczka po top coat 11 ml
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.