Therm Line - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 20:26   #751
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

MissEmi- skoro regularnie ćwiczysz i TL na Ciebie nie działa, to może spróbuj Thermo Speed? zasada działania jest taka sama ale środek jest silniejszy... na każdego działa co innego, więc może to na ciebie podziała? aha, jeszcze jedna rzecz- termogeniki działaja tylko na osoby z BMI poniżej 28... nie wiem dlaczego, ale to zbadano
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:28   #752
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez i_renka Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, ze tak obcesowo... ale czy Ty sie chcesz Dziewczyno wykończyc?
Może to tak strasznie wygląda ale jem trzy posiłki dziennie tylko wybieram rzeczy mniej kaloryczne. Słyszałam o diecie 1000 kalorii ale ja czuję że nie schudłabym nic jedząc tyle. Pół roku temu byłam w sanatorium na kręgosłup- dwie godziny ćwiczeń codziennie plus ograniczanie się w jedzeniu bo było nie dobre. Po sześciu tygodniach nie zauważyłam zmian. Dlatego pomyślałam, żeby zmniejszyć ilość kalorii. Schudłam trochę po operacji leżąc dwa tygodnie w łóżku (taki paradoks), spodobało mi się i dlatego chciałabym stracić jeszcze trochę na wadze. Pomyślałam, żeby zmniejszyć ilość kalorii. A wy ile jecie? Jeździcie na rowerze?
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:47   #753
MissEmi
Przyczajenie
 
Avatar MissEmi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Therm line

elianka dzieki za odpowiedz...No wlasnie troche mnie to zastanowilo ze nie bylo jako takich efektow poza tymi centymatrami o ktorych pisalam.Przy stosowaniu zalecanej dawki therma line II wystarczylo mi 10-15 min na biezni ale spacer z ustawionym obciazeniem i predkoscia i lalo sie ze mnie.
No i w sumie masz racje ze na kazdego dziala co innego, bo z tego co czytalam troche to chyba nie tylko ja tak mialam ze nawet po miesiacu ani rusz :/ co niestey nie podbudowuje a wrecz odwrotnie, bo gdyby cokolwiek sie ruszylo to byloby juz cos i wieszka motywacja.
A co myslisz o cla?Czy mozna to stosowac razem z tym thermo speed?czy moze zaczac od jednego np tego thermo speed i do konca czerwca to pociagnac bo niestey w wakacje wyjezdzam do pracy i nicic z silowni/moze wtedy przejsc na cla?Czy moglabys mi cos doradzic?Pozdrawiam.
MissEmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:32   #754
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

miss emi- cla podobno nie działa wcale gdzieś tu był takie artykuł o suplementach, poszukam podeslę Ci na pw.

klatka- ja jem mniej wiecej 1500-1700 kcal dziennie, ćwiczę 4-5 razy w tygodniu po godzinie i chudne kilogram na tydzień. Uprzedzaam lojalnie ze jak bedziesz się głodzić- a inaczej nie da się nazwać twojej "diety" to w najlepszym razie będziesz miała jojo....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:44   #755
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Therm line

Klatka - Potwierdzam co piszą dziewczyny. Takie jedzenie nie wyjdzie Ci na dobre, ani na zdrowie... Opamiętaj się i zmień to szybko, póki nie widzisz negatywnych skutków. Jo-jo to tylko początek... Jak jeść? Poczytaj o zdrowym odżywianiu... jeśli chcesz zdrową dietę to np. 10PŻ. Pozdrawiam.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:49   #756
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Może to tak strasznie wygląda ale jem trzy posiłki dziennie tylko wybieram rzeczy mniej kaloryczne. Słyszałam o diecie 1000 kalorii ale ja czuję że nie schudłabym nic jedząc tyle. Pół roku temu byłam w sanatorium na kręgosłup- dwie godziny ćwiczeń codziennie plus ograniczanie się w jedzeniu bo było nie dobre. Po sześciu tygodniach nie zauważyłam zmian. Dlatego pomyślałam, żeby zmniejszyć ilość kalorii. Schudłam trochę po operacji leżąc dwa tygodnie w łóżku (taki paradoks), spodobało mi się i dlatego chciałabym stracić jeszcze trochę na wadze. Pomyślałam, żeby zmniejszyć ilość kalorii. A wy ile jecie? Jeździcie na rowerze?
Klatka glodzenie sie zwalnia Ci metabolizm, to najgorsza droga do szczuplej sylwetki bo pierwsze niszczy zdrowie a drugie efekt jojo, brzydka skora. Naprawde mozna schudnac jedzac 1400-1500 kalorii a te 250 kalorii to brzmi jak makabryczny zart
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 00:33   #757
friggia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Therm line

witam,
czy wiecie moze, czy mozna stosowac therm line z zelixą?
friggia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 11:01   #758
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Therm line

W sumie racja, co mi po chudnięciu skoro moja cera nie będzie wyglądała zdrowo. Będę jadła więcej ale warzyw, owoców, jakiś produktów zbożowych, pójdę do sklepu ze zdrową żywnością.
Wczoraj na allegro zamówiłam jakiś śmieszny pas wyszczuplający, niby wzmaga pocenie. Zobaczymy czy działa. Taka jestem zmotywowana do chudnięcia jak jeszcze nigdy, mam nadzieję że się uda. Tak jak wczoraj wybieram się dzisiaj na rower. Pokręcę hula holpem, choć nie umiem bo mama wstawione w kręgosłup dwa pręty które go podtrzymują także jestem w tułowiu trochę sztywna. Ale długich weekendów nie lubię mama zawsze zrobi jakiś pyszny i kaloryczny obiadek, potem są wyrzuty sumienia a tak w dzień powszedni nie ma czasu na pichcenie więc nie ma wyrzutów sumienia. Też tak to odczuwacie?
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:04   #759
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

też kupiłm sobie takie pas, ale dlatego, że mnie hula hop strasznie poobijało nie umiem w nim krecic, ale za to fajnie brzuszek się poci i taka miekka skórka się rob..

klatka- mądra dziewczynka przeczytaj sobie 10Pż i zaastosuj
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 20:21   #760
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Therm line

Dzisiaj zjadłam więcej, lekko ale więcej.
Wypróbowałam hula hop rzeczywiście bezpośrednio po czułam się poobijana. Samo kręcenie też nie przychodzi łatwo ze względu na tą moją większą niż przeciętna sztywność. A wiecie może czy therm line można łączyć z chromem, czy raczej jeden suplement to już w zupełności wystarczająco?
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 20:29   #761
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Therm line

Klatka - dobrze zbilansowana dieta i trening - zaden suplemet nie jest potrzebny... zreszta i tak wiekszosz to pic na wode.. ale jak tam chcesz...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 20:47   #762
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

TL II mozna laczyc z chromem ale lepsze efekty to polaczenie go z cla albo l-karnityna (pierwszy-jak malo sie ruszasz a druga opcja jak masz jakis wysilek fizyczny).co do pasa-neopranowy tak?? to badziew jakich malo-naprawde:P mialam go i sie rozlecial w trymigi wyrzucona kasa w bloto!!polecam kupowac na allegro TL i cla tez jest w dobrych cenach: np.cla http://www.allegro.pl/item200619715_...riorytet_.html
jak sie kupuje u jednego sprzedawcy to taniej wychodzi za przesylke (przepraszam,ze ciagle podaje linki do jednego sprzedawcy ale po prostu u niego kupuje i moge poreczyc ze jest uczciwy i ma oryginalny towar z olimpu i przede wszystkim ma bardzo konkurencyjne ceny dla studentki to wazne i nie tylko dla studentki:P).pozdrawiam
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:01   #763
Karolajna=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 25
Dot.: Therm line

ja pas polecam. mialam dwa. jeden sie rozwalil. skora rzeczywiscie fajna, a po wysilku wracam dzieki niemu mokra. tani jest to mozna zainwestowac i kupic.
Karolajna=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:31   #764
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Karolajna=) Pokaż wiadomość
ja pas polecam. mialam dwa. jeden sie rozwalil. skora rzeczywiscie fajna, a po wysilku wracam dzieki niemu mokra. tani jest to mozna zainwestowac i kupic.
moze mialam go za krotko zeby dostrzec w nim zalety...pamietam ze bylam wqrzona strasznie jak poprostu pekl przy zakladaniu nie to zebym byla jakas ogromna-rozm.36-38 a dalam wtedy za niego chyba 18 zl
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:34   #765
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

san-g ja kupiłam pas Thorn z polecenia kolegi, który ćwiczy regularnie i miał tych pasów kilka- thorn ma do tej pory , nie rozwalił się ale uprzedzał mnie, że te tanie pekają.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 22:08   #766
dasVorbild
Raczkowanie
 
Avatar dasVorbild
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 166
Dot.: Therm line

mozesz podac link do aukcji na której go kupiłas??
__________________
ideał (p.łc. idealis ‘idealny’ z łc. idea, z gr. idéa ‘natura rzeczy, idea’) 1. doskonałość, ktoś lub coś składające się z samych doskonałych cech i właściwości. 2. najwyższy cel marzeń i działań człowieka.

dasVorbild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 22:12   #767
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Therm line

Ja kupiłam o tutaj http://www.allegro.pl/item201658169_...5cm_szer_.html. Jutro po niego pójdę bo akurat sklep mieści się parę przystanków ode mnie.
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 07:17   #768
i_renka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Therm line

Potrzebuje porady / pomocy
Od 1.05 rozpoczelam swoja walke z nadwaga - silna motywacja (7.07. mam slub i wesele - tzn nie swoje ale bede w charakterze goscia i chce sie zmiescic w boska sukienke, wiec same rozumiecie...)
Cwicze z plyt dvd z shape, mieszam sobie cwiczenia, oprocz tego pol godziny na rowerze staram sie codziennie - czyli wychodzi mi 60 - 90 minut dziennie.
Jem racjonalnie - juz dluuugo nie jem pieczywa, ziemniaki i ryz (brazowy) bardzo rzadko, slodycze - od kilku tygodniu tylko lody raz na jakis czas. Duzo warzyw, nabialu, owoce, duzo wody, zielona herbata - no naprawde sie pilnuje (3-4 posilki dziennie)
Od tygodnia rowniez Therm Line II (2 x 2 tabletki dziennie)

Piec tygodni temu wazylam 76 kg (przy wzroscie 168 cm)
Udalo mi sie zrzucic zaledwie 3 kg.
i po 2 cm w biodrach, talii i udzie.

I od tygodnia wszystko stoi.
Mam co zrzucac, naprawde, nie wymyslam sobie problemu:/
Co moge jeszcze zrobic??? Jakies pomysly?

Edytowane przez i_renka
Czas edycji: 2007-06-11 o 09:03
i_renka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 07:26   #769
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

co do pasa neopranowego to chyba warto tez patrzec na to,ze teraz sa juz takie obszyte pasy i nie beda sie strzepic tym samym nie beda sie tak latwo rozlatywac...na co dzien nie polecam, bo ogranicza ruchy i widac,ze sie cos ma pod ubraniem-szczegolnie dotyczy to pory letniej..
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 07:35   #770
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
a

Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2007-11-03 o 21:43 Powód: Post pod postem - połączone, proszę używać edycji.
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 07:41   #771
dasVorbild
Raczkowanie
 
Avatar dasVorbild
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 166
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
san-g ja kupiłam pas Thorn z polecenia kolegi, który ćwiczy regularnie i miał tych pasów kilka- thorn ma do tej pory , nie rozwalił się ale uprzedzał mnie, że te tanie pekają.
na jakiej aukcji kupiłaś pas?

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam o tutaj http://www.allegro.pl/item201658169_...5cm_szer_.html. Jutro po niego pójdę bo akurat sklep mieści się parę przystanków ode mnie.
dziękuje
__________________
ideał (p.łc. idealis ‘idealny’ z łc. idea, z gr. idéa ‘natura rzeczy, idea’) 1. doskonałość, ktoś lub coś składające się z samych doskonałych cech i właściwości. 2. najwyższy cel marzeń i działań człowieka.


Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-06-26 o 22:44 Powód: Post pod postem - połączone - Istnieje opcja wielo-cytatu, proszę z niej korzystać ;)
dasVorbild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:02   #772
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

ja kupiłam tutaj:
http://allegro.pl/item200407035_pas_...rginalny_.html
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:15   #773
mafba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Therm line

Cześć dziewczyny. Co to za cudo te tabletki? Nie słyszałam też o nich.Naprawdę są takie dobre że warto je kupić?
mafba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:18   #774
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

myslę, że jak przeczytasz cały ten watek (a długi nie jest) to będziesz miała wyrobione zdanie....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:55   #775
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Therm line

Ja już dzisiaj zauważyłam poprawę. Krótkie spodenki które jeszcze dziesięć dni temu obciskały mi co nieco po bokach teraz leżą dużo lepiej. Uczczę to dzisiaj dłuugą wycieczką rowerową z chłopakiem
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:23   #776
mafba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Therm line

Naczytałam się tyle o tych tabletkach że chyba zaraz polecę do apteki i też sobie kupię. Napiszę póżniej jakie są efekty i czy wogóle są. Trzymajcie się.
mafba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:59   #777
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez mafba Pokaż wiadomość
Naczytałam się tyle o tych tabletkach że chyba zaraz polecę do apteki i też sobie kupię. Napiszę póżniej jakie są efekty i czy wogóle są. Trzymajcie się.
apteki nie polecam-jest strasznie drogo-za taka cene kupisz 2 opakowania na allegro...:polecam sprzedawce "Stiopers" tak jak juz kilka razy pisalam ma dobre ceny,nie zawyza kosztow przesylki i ma wiecej odzywek takze mozna kupic np zestaw z l-karnityna lub cla (co wzmacnia dzialanie TL) i zaplacic za przesylke tylko raz...a poza tym wiem,ze nie sprzedaje podrobek co sie czesto zdaza-zreszta warto poczytac komentarze pozdrawiam wszystkie walczace z tusza!!
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:32   #778
madzik24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Therm line

No dziewczynki dzis nie wytrzymałam i się zwarzyłam! miałam to zrobić po 2 tygodniach, ale to było odemnie silniejsze! i okazało się, że schudłam 1 kg Jej jak bardzo bym chciała,żeby czerwiec już się skończył...bo jeśli tak dalej pójdzie to doczekam się swojej wymarzonej wagi!!!

buziaczki! 3majcie się!
madzik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:06   #779
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Therm line

madzik- grartulacje

przyszedł mój pas. Jestem b. zaadowolona. Jest bardzo gruby, szeroki, mięsisty taki. wygląda bardzo porządnie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:08   #780
madzik24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Therm line

Dziękuję!!!

Elianko dawaj znać jak działa ten pas1 jestem bardzo ciekawa

Buziaki
madzik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 09:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.