Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 19:47   #3601
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gruniaa Pokaż wiadomość
Ja mialam mowione tak: sprzeglo w podlodze, dodac gazu do 2,5 obrotow, lekko puszczac sprzeglo, przytrzymac i zwalniac reczny.

Wiadomo.ze bez gazu ani rusz ale tez nalezy wyczuc by nie za malo go dac np.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, ale szczególnie Tobie dobra kobieto teraz bardziej czaję, tzn. jak jestem z instruktorem to zawsze to świetnie robię, wracam do domu i mam jakieś zaćmienie, mam nadzieję że tego zaćmienia nie dostanę na egzaminie XD
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:15   #3602
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

ja miałam na egzaminie parkowanie prostopadłe i miałam tylko po jednej stronie samochód. Więc nie wiem czy tak musi być czy poprostu tak trafiłam
parkowanie nie jest takie złe, można zrobić korekte w razie co
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:29   #3603
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Na egzaminie to nie wiem, ale na naukach mnie szkolą na trudnych przypadkach Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej mam stres




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
Lepiej teraz się uczyć niż później zarysować. Mnie uczyła na niemal pustym parkingu i długo miałam problem z parkowaniem, dopiero niedawno się nauczyłam. Do dzisiaj nie potrafię równolegle parkować tyłem, nigdy tego nie robiłam
W ogóle jazdy tyłem unikam jak ognia, do takiego parkowania nawet się nie zabieram:P
Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
ja miałam na egzaminie parkowanie prostopadłe i miałam tylko po jednej stronie samochód. Więc nie wiem czy tak musi być czy poprostu tak trafiłam
parkowanie nie jest takie złe, można zrobić korekte w razie co
Mówiła mi, że egzaminator nie może kazać parkować między dwoma autami, nie wiem ile w tym prawdy.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:55   #3604
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Witam
szkoda że tak późno zdecydowałam się wejść na to forum.

Moje przemyślenia w temacie prawa jazdy: gdy się o nie starałam, wydawało mi się że to Mount Everest nie do przejścia, śniło mi się po nocach i szczerze nienawidziłam wszystkich kierowców!

Teraz, gdy sama mam prawko wydaje się to łatwe i przyjemne prawie. No, drogie, za kurs i dodatki i egzaminy i opłaty zapłaciłam z 2700.

Egzamin teoretyczny zdałam za 1 razem (i moi wszyscy znajomi, więc trzeba się nauczyć, klepać testy i można)a praktykę za drugim. Za pierwszym ze stresu wyjechałam za linię na łuku, głupia głupota.
Na drugim, na mieście, co muszę podkreślić - egzaminator był BARDZO wyrozumiały, mógł mnie oblać ale łaskawie zaliczył. Nie zrobiłam błędów wielkich, jeździłam trochę nie elegancko i nieporadnie, zwłaszcza manewry.

Cytat:
Ja mialam mowione tak: sprzeglo w podlodze, dodac gazu do 2,5 obrotow, lekko puszczac sprzeglo, przytrzymac i zwalniac reczny.
Mi mówił instruktor z jazd dodatkowych : do 1,5 tys obrotów. Górka wyszła mi pięknie
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 21:40   #3605
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Witam
szkoda że tak późno zdecydowałam się wejść na to forum.

Moje przemyślenia w temacie prawa jazdy: gdy się o nie starałam, wydawało mi się że to Mount Everest nie do przejścia, śniło mi się po nocach i szczerze nienawidziłam wszystkich kierowców!

Teraz, gdy sama mam prawko wydaje się to łatwe i przyjemne prawie. No, drogie, za kurs i dodatki i egzaminy i opłaty zapłaciłam z 2700.

Egzamin teoretyczny zdałam za 1 razem (i moi wszyscy znajomi, więc trzeba się nauczyć, klepać testy i można)a praktykę za drugim. Za pierwszym ze stresu wyjechałam za linię na łuku, głupia głupota.
Na drugim, na mieście, co muszę podkreślić - egzaminator był BARDZO wyrozumiały, mógł mnie oblać ale łaskawie zaliczył. Nie zrobiłam błędów wielkich, jeździłam trochę nie elegancko i nieporadnie, zwłaszcza manewry.


Mi mówił instruktor z jazd dodatkowych : do 1,5 tys obrotów. Górka wyszła mi pięknie
Ja nawet na obroty nie patrzę przy górce. Nie wiem czy to dobrze, czy nie, ale chwilowo skoro działa "słuchanie" samochodu to tak jeżdżę.




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 18:58   #3606
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny, czy wy na ostatnich godzinach jeździłyście praktycznie bezbłędnie, albo z małymi błędami? Wydaje mi się, że jeżdżę w miarę dobrze, ale miałam dziś 27 i 28 godzinę i non stop słyszałam od instruktora że jadę za blisko lewego pasa (a pilnuję sobie lewej linii żeby na nią nie najechać i miejsca mam zawsze dość sporo), kiedy zjeżdżam to znowu jadę za bardzo z prawej i prawie wjeżdżam na pobocze, albo instruktor odbija mi kierownicą w drugą stronę "bo zaraz wjedziemy w zaparkowane samochody"
Nie robię dużych błędów; manewry umiem wszystkie, nie wymuszam pierwszeństwa, bezproblemowo zmieniam pasy, ruszam, hamuję; jedyne co mam na sumieniu to lekkie ścinanie zakrętów, no i strefy ograniczonej prędkości są moją bolączką (pierwszeństwa nie wymuszam, ale nie cierpię tam jeździć, bo samochody są poparkowane praktycznie na skrzyżowaniach).
Nie wiem już co mam myśleć Z jednej strony rozumiem, że instruktor chce mnie nauczyć jeździć jak najlepiej, ale z drugiej strony takie ciągłe zrzędzenie sprawia, że czuję się, jakbym w życiu miała tego nie zdać... Wydaje mi się, że wszyscy pod koniec jeżdżą bezbłędnie i zdają, tylko ja jeżdżę jak jakaś sierota
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 19:16   #3607
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy na ostatnich godzinach jeździłyście praktycznie bezbłędnie, albo z małymi błędami? Wydaje mi się, że jeżdżę w miarę dobrze, ale miałam dziś 27 i 28 godzinę i non stop słyszałam od instruktora że jadę za blisko lewego pasa (a pilnuję sobie lewej linii żeby na nią nie najechać i miejsca mam zawsze dość sporo), kiedy zjeżdżam to znowu jadę za bardzo z prawej i prawie wjeżdżam na pobocze, albo instruktor odbija mi kierownicą w drugą stronę "bo zaraz wjedziemy w zaparkowane samochody"
Nie robię dużych błędów; manewry umiem wszystkie, nie wymuszam pierwszeństwa, bezproblemowo zmieniam pasy, ruszam, hamuję; jedyne co mam na sumieniu to lekkie ścinanie zakrętów, no i strefy ograniczonej prędkości są moją bolączką (pierwszeństwa nie wymuszam, ale nie cierpię tam jeździć, bo samochody są poparkowane praktycznie na skrzyżowaniach).
Nie wiem już co mam myśleć Z jednej strony rozumiem, że instruktor chce mnie nauczyć jeździć jak najlepiej, ale z drugiej strony takie ciągłe zrzędzenie sprawia, że czuję się, jakbym w życiu miała tego nie zdać... Wydaje mi się, że wszyscy pod koniec jeżdżą bezbłędnie i zdają, tylko ja jeżdżę jak jakaś sierota
Ja dopiero 20 godzin, przed egzaminem który już niedługo będę miała jeszcze około 14. Chwilowo mam czasami bardziej zaćmienie umysłu jeśli chodzi o wyłączenie kierunkowskazu. Zapominam czasami, że mógł nie odbić i instruktor pyta "gdzie skręcamy?" A ja inteligentnie odpowiadam, że skoro nic nie mówi to znaczy, że jedziemy prosto i pada pytanie " to po co Ci kierunkowskaz? "
Za to podobno tor jazdy od początku miałam ładny.
Czasami skręcam ze zbyt dużą prędkością i instruktor się śmieje, że nie czuje się bezpiecznie




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2014-06-25 o 19:18
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 17:48   #3608
lin_inka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 346
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cześć wszystkim!
od razu wypale z głupim pytaniem, ale już głupieję

ile powinna trwać część teoretyczna? 30 godzin po 45 min czy po pełnej godzinie zegarowej
lin_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 17:51   #3609
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lin_inka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
od razu wypale z głupim pytaniem, ale już głupieję

ile powinna trwać część teoretyczna? 30 godzin po 45 min czy po pełnej godzinie zegarowej
30 godzin po 45 min.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 17:56   #3610
lin_inka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 346
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

czyli tak jak było w rzeczywistości! tylko mój tata sobie jakoś to inaczej wyliczył (nie wiem jak nawet?) a jak zaczeliśmy wymiane zdań, to wolałam dla świętego spokoju upewnić się, choć i tak wiedziałam, że mam rację
lin_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:10   #3611
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

A ja mam pytanie do dziewczyn które już podchodzily do egzaminu praktycznego.

Jakie błędy zarzucali Wam egzaminatorzy? Słyszałam, że mogą się czepiać nawet zaczepienia wystającej gałązki, nie ominięcia dziury itd.


« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 23:18   #3612
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn które już podchodzily do egzaminu praktycznego.

Jakie błędy zarzucali Wam egzaminatorzy? Słyszałam, że mogą się czepiać nawet zaczepienia wystającej gałązki, nie ominięcia dziury itd.


« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
Jak człowiek chce, to się do wszystkiego doczepi. Mój instruktor opowiadał mi, jak jedna z jego kursantek nie zdała egzaminu, mimo że wszystkie manewry wykonała bezbłędnie, bo egzaminatorka stwierdziła, że "nie czuję się bezpiecznie jak z panią jadę".
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:27   #3613
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Jak człowiek chce, to się do wszystkiego doczepi. Mój instruktor opowiadał mi, jak jedna z jego kursantek nie zdała egzaminu, mimo że wszystkie manewry wykonała bezbłędnie, bo egzaminatorka stwierdziła, że "nie czuję się bezpiecznie jak z panią jadę".
WTF?! Co to ma być? jak egzaminator chce to zawsze znajdzie powód Mój się wcale nie starał mnie oblać poza tym że się wydzirał a dałam mu powód do oblania i przesiadki i to chwilę po wyjechaniu z placu
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:28   #3614
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja wiem, że jak ktoś chce to może się przyczepić o wszystko. Niestety. Po prostu zastanawiam się jakie absurdalne przewinienia można popełnić, nie zdając sobie sprawy. Dla mnie głupotą jest czepianie się o zaczepioną gałązkę czy wjechanie w dziurę, których pełno na drogach.
W życiu bym nie pomyślała, że coś takiego może być błędem...



« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:20   #3615
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

egzamin praktyczny już w środę a cykam się już dziś
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:23   #3616
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
egzamin praktyczny już w środę a cykam się już dziś
Trzymam kciuki
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:32   #3617
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
egzamin praktyczny już w środę a cykam się już dziś
Trzymaj się, będzie dobrze

Ja niedługo zaczynam maraton jazd i też mnie czeka egzamin.




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:56   #3618
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja mam we wtorek egzamin, a jutro jazdy.
Muszę do jutra rana doprowadzić się do porządku, weekend w Mielnie niszczy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:06   #3619
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja w tym tygodniu mam wewnętrzne. Więc wszystkie mamy ciężki tydzień
Kompletnie nie wiem jak się zabrać do teorii Kodeks przeczytałam już chyba ze 3 razy, podczytuję książkę Próchniewicza i jakiś czas temu robiłam testy na zdamyto, ale przestałam bo zaczęły mi się powtarzać pytania. Z czego wy się uczyłyście?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 15:23   #3620
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu mam wewnętrzne. Więc wszystkie mamy ciężki tydzień
Kompletnie nie wiem jak się zabrać do teorii Kodeks przeczytałam już chyba ze 3 razy, podczytuję książkę Próchniewicza i jakiś czas temu robiłam testy na zdamyto, ale przestałam bo zaczęły mi się powtarzać pytania. Z czego wy się uczyłyście?
Z płyty, książki, z testów na info car...

Ja nie miałam wewnętrznych egzaminów więc tym razem od razu na głęboką wodę...
Nawet w dzień egzaminu mam jazdy




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:53   #3621
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja miałam 3 błędy w tym jednego mi nie zaznaczył dopiero za 2 razem za mała odległość od auta a 2 razem od krawężnika - w obu przypadkach mi złapał za kierownicę i w sumie uratował mi tym tyłek bo jakbym wjechała na chodnik już by mnie musiał oblać właściwie mam teorię czemu mnie przepuścił. Po którymś z kolei oblanym egzaminie wszedł do poczekalni i wygłosił wykład na temat że większość z nas nie umie hamować a jest ślisko chodziło mu o to że najpierw wciskali sprzęgło niepotrzebnie przy dużych prędkościach a mój instruktor był na to bardzo wyczulony więc nie miałam takiego problemu
2 błąd to dotknięcie krawężnika kiedy wyjeżdżałam z miejsca parkingowego a 3 to patrzyłam w lustro i jakoś mi umkło że trzeba do prawej krawędzi podjechać przed skrętem. Więcej zarzutów nie było. Za to słyszałam że jedną dziewczynę oblał bo myślała że się zmieści a 2 bo prawie by się nie zatrzymała przed znakiem z tym że nie dał jej szansy i zatrzymał auto za nią
Moja koleżanka zdała za 2 razem z podobno najgorszym egzaminatorem na jakiego można trafić z 2 błędami w jednej rubryczce i do tego jej raz zahamował
Więc raczej tego co mówią w poczekalni o egzaminatorach słuchajcie z przymrużeniem oka
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 08:31   #3622
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja mam jutro godzinę zero , 8:30 egzamin. Zaraz jadę na jazdy, jutro przed samym egzaminem o 7 też jeżdżę. Mam wrażenie, że mój organizm podświadomie zaczyna świrować, nie mogę nic jeść i piję tylko elektrolity
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 08:56   #3623
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Znam to skąś

Będzie dobrze
Trzymam kciuki za jutro

Callen- ja zrobilam błąd kończący egzamin (raczej) skręcając w prawo uderzyłam całym bokiem w krawężnik (za szybka zmiana pasa ruchu) - nie odhaczone jako bląd
Bylam kawalek od skrzyżowania gdy zapalilo się zielone.. Skręcam a za chwile daje ostro po heblach bo piesi- tu błąd bo tak nie wolno - moglam spowodować zagrożenie
Miałam pierwszeństwo (lamane ja i ci z lewej) ale kierowcy przede mną zaczęłi inne pojazdy puszczać. Stalam przed pasami a mi kazała podjechac bo miejsca dużo. Stałam i zapomniałam że mam pierwszeństwo i błąd
Przy parkowaniu (zima) odbiłam się od bryły lodu i mi zgasł- powiedziala ze jak nie dodam gazu tak będzie- zrobione dobrze- błędu nie było
Wracając hamowanie do zatrzymania. NIe widziała drzewa jak zauważyłam- owszem zahamowałam nie tam gdzie mi kazała, i na środku drogi prawie. Powiedziała "od kiedy to sie na środku drogi zatrzymujemy" poprawka ale bląd odhaczony
Stałam na bezkoliozyjnym czerwonym z minute bez lewego kierunku bo sie wyłączy- błędu nie było
Skręcając w ul wordowską już 2 razy mi zdechł (skręt w lewo) L jedna wyjechala z podporządkowanej... Błędu nie było odhaczonego
Wynik pozytywny
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2014-06-30 o 09:06
A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 09:55   #3624
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Znam to skąś

Będzie dobrze
Trzymam kciuki za jutro

Callen- ja zrobilam błąd kończący egzamin (raczej) skręcając w prawo uderzyłam całym bokiem w krawężnik (za szybka zmiana pasa ruchu) - nie odhaczone jako bląd
Bylam kawalek od skrzyżowania gdy zapalilo się zielone.. Skręcam a za chwile daje ostro po heblach bo piesi- tu błąd bo tak nie wolno - moglam spowodować zagrożenie
Miałam pierwszeństwo (lamane ja i ci z lewej) ale kierowcy przede mną zaczęłi inne pojazdy puszczać. Stalam przed pasami a mi kazała podjechac bo miejsca dużo. Stałam i zapomniałam że mam pierwszeństwo i błąd
Przy parkowaniu (zima) odbiłam się od bryły lodu i mi zgasł- powiedziala ze jak nie dodam gazu tak będzie- zrobione dobrze- błędu nie było
Wracając hamowanie do zatrzymania. NIe widziała drzewa jak zauważyłam- owszem zahamowałam nie tam gdzie mi kazała, i na środku drogi prawie. Powiedziała "od kiedy to sie na środku drogi zatrzymujemy" poprawka ale bląd odhaczony
Stałam na bezkoliozyjnym czerwonym z minute bez lewego kierunku bo sie wyłączy- błędu nie było
Skręcając w ul wordowską już 2 razy mi zdechł (skręt w lewo) L jedna wyjechala z podporządkowanej... Błędu nie było odhaczonego
Wynik pozytywny
Tyle bledow i pozytywny? Wow gratki swietny egzaminator, bo na chama trafiajac to by juz mial powody do oblania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 10:02   #3625
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Pani egzaminator
Prawko ponad rok w kieszeni, dużo km przejechanych i jest świetnie

Na arkuszu odhaczone tylko 3
Może nie widziała
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 10:12   #3626
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

A_neta1 ten twój błąd z krawężnikiem mi coś przypomina nie znamy się przypadkiem z pewnego bloga?
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:45   #3627
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Callen hmm nie wiem

Ostatnio mój mózg przeparowuje wiedzą bo do egzaminu w szkole sie szykuje (tempo przyspieszone)
Na pv sie zgadamy

Ale wybroniłam się dynamiką jazdy i prawidłowym przewidywaniem sytuacji.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:09   #3628
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Callen hmm nie wiem

Ostatnio mój mózg przeparowuje wiedzą bo do egzaminu w szkole sie szykuje (tempo przyspieszone)
Na pv sie zgadamy

Ale wybroniłam się dynamiką jazdy i prawidłowym przewidywaniem sytuacji.
Super. Najwazniejsze ze zdane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:11   #3629
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Miałam sytuacje patowe- a to wymuszali, pchali się na siłe. Noga przy hamulcu odpowiednio i się zdało.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 13:15   #3630
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Wychodzi na to, że albo u mnie tacy straszni egzaminatorzy, że nawet w sytuacji kulturalnego wpuszczenia przez innych kierowców zarzucają kursantom wymuszenia, albo sama już nie wiem..




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.