Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 11:57   #2881
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość


Wolność Tomku... mając wspólne podwórko to tak raczej nie do końca






Przypomnij na co ten lek?
Zależy jakich się ma rodziców, u nas luzik, nam jedynie brakuje miejsca do grillowania ze znajomymi. Ale plany juz są, kasę teraz trzeba uzbierać i zrobimy sobie taras (mamy jedynie wąski balkon, chcemy go poszerzyć) i zrobić schodki do ogrodu. Naprawdę nie narzekam na wspólne podwórko.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:57   #2882
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ooo. A ja tylko obiad zrobiłam i mikrofale spaliłam :P
Ja juz karkowke natarlam przyprawami i do lodowki dalam ziemniaki mam do obrania i truskawki w smietanie na deser ogarnelam :P
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:58   #2883
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hania, 4 mc. Niestety można było się tego spodziewać... Ale i tak mi strasznie smutno i żal tego maleństwa..
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:01   #2884
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Zależy jakich się ma rodziców, u nas luzik, nam jedynie brakuje miejsca do grillowania ze znajomymi. Ale plany juz są, kasę teraz trzeba uzbierać i zrobimy sobie taras (mamy jedynie wąski balkon, chcemy go poszerzyć) i zrobić schodki do ogrodu. Naprawdę nie narzekam na wspólne podwórko.
Jacy by nie byli oddzielnie to lepiej, ale wszystko ma plusy i minusy.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:06   #2885
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Masz już swój zestaw? Testowalas?










ale emocje trzymam kciuki!







a jak te leggi z zary?







woow mąż o tym wie?




Mmr dziś miała? Oby było ok! Na rumień można okład z sody zrobić

Mam juz robiłam, na fb wrzuciłam efekt a rumień zanim do domu doszłam zniknął hehe ;p ogółem Zuza sie zdrzemnęła 30 min i juz znów w pełni sił. Agnieszka - ja bym wolała z wielu powodów mieszkać dalej od rodziców, ale w domu a nie w mieszkaniu, wiec nic nie doradzę.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
teraz tasectan zaczęłam podawać wiec póki co czekam czy podziała. Później może spróbuję odstawić.



Madzia ja miałam pastę z all nazywała się turecka pasta czy jakoś tak, w takim pudelku jakby beczulka takie brązowe. Kosztowała ok 10-12 zł także tanioszka. Jak kupisz to mogę Ci napisać konkretnie co i jak po kolei się robi
U nas wpierw wyszła górna lewa czwórka, potem dolna lewa, a teraz idzie dolna prawa.

U nas górna lewa juz tez jest i tez idzie lewa dolna także chyba podobnie. Chociaż lewa dolna 3 tez idzie. A taka pasta mniej jak woskiem boli?
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:07   #2886
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Ja budowalabym domek, mieszkanie nawet z ogrodem to jednak zawsze mieszkanie. Sąsiedzi za ścianą, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. A tak to wolność Tomku w swoim domku.

Dom chyba będziesz budować za swoje, prawda? A pomoc rodziców to dla mnie naturalna sprawa... U nas nikt nigdy nikomu nic nie wypomina, a mieszkamy w jednym domu (ale mamy oddzielne piętra). Myślę, że gdybym nie miała tak dużego domu to też byśmy się stawiali na działce rodziców.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

I szwagierka poronila..
Przykra sprawa
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:07   #2887
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Majka - może Ciebie te mikrofale nie lubią? Kana - wiesz, może to i lepiej, ze tak brutalnie zabrzmie, niż zeby miało płacić całe życie za alkoholizm matki
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 12:10   #2888
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Majka - może Ciebie te mikrofale nie lubią? Kana - wiesz, może to i lepiej, ze tak brutalnie zabrzmie, niż zeby miało płacić całe życie za alkoholizm matki
To jedna i ta sama mikrofala ale masz rację nie lubi mnie
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:11   #2889
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Majka - może Ciebie te mikrofale nie lubią? Kana - wiesz, może to i lepiej, ze tak brutalnie zabrzmie, niż zeby miało płacić całe życie za alkoholizm matki
Wiem, Tż też tak mówi. Ale to wszystko i tak jest straszne i okropnie smutne. Mam nadzieję, że tylko jego życie nie pójdzie na marne i ona w końcu się opamieta i zobaczy gdzie zaprowadziło ją uzależnienie.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:14   #2890
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Wiem, Tż też tak mówi. Ale to wszystko i tak jest straszne i okropnie smutne. Mam nadzieję, że tylko jego życie nie pójdzie na marne i ona w końcu się opamieta i zobaczy gdzie zaprowadziło ją uzależnienie.

Bo jest smutne ;/ myślisz, ze ma jeszcze na tyle hmm uczuć, ważniejszych od picia, zeby tak pomysleć? Ciekawe, czy nie zacznie pic bardziej na zasadzie - teraz pije bo mam powód - takie usprawiedliwienie przed sobą. Ludzie chorzy często tak robią ;/

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
To jedna i ta sama mikrofala ale masz rację nie lubi mnie

To płonęła i działa? Terminator jakiś ;p
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:19   #2891
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Bo jest smutne ;/ myślisz, ze ma jeszcze na tyle hmm uczuć, ważniejszych od picia, zeby tak pomysleć? Ciekawe, czy nie zacznie pic bardziej na zasadzie - teraz pije bo mam powód - takie usprawiedliwienie przed sobą. Ludzie chorzy często tak robią ;/

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------




To płonęła i działa? Terminator jakiś ;p
Mam taką nadzieję. Jestem nieporawna optymistka i wierzę, że złe rzeczy w życiu zawsze przydarzają się nam nie bez powodu.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Przynajmniej takie myślenie pozwalało mi się podnieść po każdej stracie...
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 12:21   #2892
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Bo jest smutne ;/ myślisz, ze ma jeszcze na tyle hmm uczuć, ważniejszych od picia, zeby tak pomysleć? Ciekawe, czy nie zacznie pic bardziej na zasadzie - teraz pije bo mam powód - takie usprawiedliwienie przed sobą. Ludzie chorzy często tak robią ;/

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------




To płonęła i działa? Terminator jakiś ;p
Działała
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:24   #2893
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Działała

Postanowiłaś ja dobić - słusznie ;p
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:52   #2894
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
A jak się czujesz?








Za każdym razem cjodziez do innego fryzjera? Ja mam jedną fryzjerke od kilkunastu lat
Juz pakować? A dom na jakim etapie?






Nie ma sprawy
Alpejskie mleczko na pewno zdrowe hehe a i lepsze od mm zapewne :P

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



:-*
Z kubka treningowego canpol.
Gatki r.86 ale jakies nieduze są. Takie dresowe z kieszonką z przodu kolor jasny szary. Cudne. Zaraz poszukam linka

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0371618001.html

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Ale kolor inny (jasno szary sprany) i duzo ładniejsze niz te bo widziałam na żywo jedne i drugie
nie, zazwyczaj jestem wierna, wcześniej długo chodziłam do fryzjera faceta, ostatnio chodziłam do tej babeczki co wczoraj byłam, ale poprzednim razem co boba ścinałam to poszłam do takiego top salonu w samym centrum no i mam teraz porównanie też jest różnica jak się włosy ścina na prosto i kiedyś nie miałam zastrzeżeń przy takiej fryzurze a inaczej jest przy bobie, tamta fryzjerka tak nacudowała przy końcach, że się super układały a ta wczoraj ścieła tak prosto jakby i nie ma tego efektu..

co do domu to jeszcze...ale mamy fajną opcję na wakacje z innym domem i unikniemy mieszkania z rodzicami czy teściami uf a w dodatku będzie to niedaleko naszego i już sie będę integrować z okolicą
Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
haha u Was zawsze jest wesoło

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------



Przyzwyczaisz się do nowej fryzurki
Zazdroszczę Wam tego pakowania

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



Smacznego Ada się zaczynają historie z Naszymi dziećmi

Kana- fajną mieliście pobudkę Filip też tak lubi podstawiać syrki


Dzień Dobry
U nas pobudka o 7 , ale w nocy Tż przyniósł Filipka w nocy zawsze jak go kładzie obok mnie to ten jak magnez przekłada się jak kulka na bok i mnie tak mocno przytula i śpimy dalej i tak jest za każdym razem Rano dorwał bułeczkę maślaną i bawił się w pokoju także miałam co odkurzać
Teraz drzemka a ja miałam się opalać a siedzę

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



Czemu mi się nie otwiera produkt jak klinkę w link tylko otwiera mi się strona h&m i język który wybrać?

My też mamy takie portki zkieszonką z przodu tylko ciemne szare i są super jeśli dobrze kojarzę że o te Ci chodzi
fryzurka w sumie dość podobna tylko gorsza jakość ścięcia
z tym linkiem to jak wchodzisz z kompa a Majka wklei Ci link z apki to tak się otwiera u mnie podobnie

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Agnieszka haha brawo! Zaszczepiłam Zuzke, pani ja dokładnie wybadala, o wszystko wypytała, o jajko itp. Ale ma duży rumień wokół szczepionki i teraz nie wiem, czy za krótko trzymałam wątłe czy cos
oby bylo wszystko ok !

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać. Legginsy sq super. Mam r.86 i sa dlugie ale takie mają być bo pod kolanami pomarszczone. Nogawki sa wąskie ale serdelki Julkowe weszły.

Spaliłam mikrofale. Buchnela mi ogniem w środku. Kiedyś już tak było. Chciałam zetrzeć taką blaszkę bo stamtąd był ogień a w niej dziura

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



To pewnie reakcja miejscowa na szczepienie. Zrób okład jak Cash radzi. Możesz dać coś przeciwbólowego jeżeli Zuze to boli
ojej masakra:/

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
No też się zaczęłam śmiac jak go zobaczyłam
No nie wiem czemu ale mi wchodziło raz po raz a później jak nie chciało to założyłam knto Tż haha

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------




Będzie dobrze, posmaruj altacetem i już

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Może Wy mi poradzicie
Ostatnio pisałam że pojawił się plan budowy domu na drugiej połowie działki moich rodziców , ale zaczęliśmy się zastanawiać nad drugim pomysłem - kupić Nowe mieszkanie (bez czynszowe) 5 km od miasta 80m2 z ogródkiem w niedawno wybudowanym budynku w którym będzie 8 takich dużych mieszkań + podziemne garaże.
Sama nie wiem który wariant byłby lepsze.. tu obok rodziców to ten plus ze zawsze babcia czy dziadek odebraliby dziecko z przedszkola np ..itd a znów jak kupimy swoje mieszkanie to nigdy nie usłyszymy że coś komuś zawdzięczamy.. wiadomo że nie musi nam tak nikt nigdy powiedzieć ale same wiecie jak w życiu bywa
Chętnie posłucham Waszych opinii co byście robiły na Naszym miejscu
ja bym wybrała mieszkanie z ogródkiem. U siebie jednak najlepiej

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
teraz tasectan zaczęłam podawać wiec póki co czekam czy podziała. Później może spróbuję odstawić.



Madzia ja miałam pastę z all nazywała się turecka pasta czy jakoś tak, w takim pudelku jakby beczulka takie brązowe. Kosztowała ok 10-12 zł także tanioszka. Jak kupisz to mogę Ci napisać konkretnie co i jak po kolei się robi
U nas wpierw wyszła górna lewa czwórka, potem dolna lewa, a teraz idzie dolna prawa.
a powiedz ile efekt się utrzymuje?
o to tak naprzemiennie u Was
Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Hania, 4 mc. Niestety można było się tego spodziewać... Ale i tak mi strasznie smutno i żal tego maleństwa..
smutne
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 13:08   #2895
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Kana ujj to za 2 dni chwila prawdy! Musi być pozytywnie! ✊🏻✊🏻 A z poronieniem smutne... ale myślę, że to i tak lepsza opcja dla tego maleństwa... Oby tej dziewczynie się w głowie lepiej poukładało ...
Agnieszka, ja bym wolała bez rodziców, jednych czy drugich, więc opcje z blokiem wybieram zawsze można kiedys dom wybudować, a jak tam się wybudujecie to już słaba opcja na wyprowadzkę raczej. Tż chce tam budować ?

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Majka Brawo Ty 😁 ha kiedys też ognisko w mikrofalówce urządziłam w pracy bulę czosnkowa piekłam i coś poszło nie tak 😜

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Się zasiedziałyśmy na placu zabaw teraz to lepsza opcja niż spacer, zero jęczenia, dużo dzieci, super zabawa Nawet Adka dzisiaj kwiata dostała od kawalera 😁 Teraz śpi mogłaby już wstawać U nas ok naprzeciwko ocieplajà, to mamy ciągle hałasy od rana do wieczora.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 14:45   #2896
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Pół etatu napewno jest fajnie zdążysz dom ogarnąć obiady itp i trochę klimat zmienisz- super! Bo jak na cały to wtedy z resztą już trzeba się uwijać. A jak Pawełek z tesciowką sobie radzi ?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------




I ja ? O 22 juz poszłam się ogarniać, ale wciągnęło mnie wyrywanie wrośniętych włosków na nogach pensetą 😝 i balsamem durna posmarowałam i teraz mnie nogi pieką 😁
Dokladnie tak. Pawel dobrze. Tesciowa nawet mnie slucha ale na swoje jakies poglady. Na szczescie drobnostki. Jak mowie stanowczo to slucha mimo ze nie po jej mysli.






Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
U nas wszystko ok było!








Na pewno będzie ok z praca mamy - kciuki są! Ciesze się ze w Twojej pracy wszystko dobrze







Haha

dziekuje




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Haha ) a Zuza dalej po podłogach wali 😜

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------




Haha nie pasuje to do niej Ale dziś się zachowała nie powiem
A I dzięki za pocieszenie na moje wczorajsze jęczenie o wczesnej pobudce 😘😁

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------




Ooo już? Kurde dzieje się) Powodzenia w pakowaniu!

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

A teraz najlepsze grrr mój wspaniały mąż zostawił alpejskie mleczko na ławie i Ada sobie zeżarła trochę w ramach śniadania 😳 trochę wtarła w siebie trochę w dywan 😭 także tego, ciekawa jestem ile kawałków pożarła..

he he he smacznego. Gorzej jakby leki jakies zjadla. A mleczko to coz




Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
No też się zaczęłam śmiac jak go zobaczyłam
No nie wiem czemu ale mi wchodziło raz po raz a później jak nie chciało to założyłam knto Tż haha

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------




Będzie dobrze, posmaruj altacetem i już

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Może Wy mi poradzicie
Ostatnio pisałam że pojawił się plan budowy domu na drugiej połowie działki moich rodziców , ale zaczęliśmy się zastanawiać nad drugim pomysłem - kupić Nowe mieszkanie (bez czynszowe) 5 km od miasta 80m2 z ogródkiem w niedawno wybudowanym budynku w którym będzie 8 takich dużych mieszkań + podziemne garaże.
Sama nie wiem który wariant byłby lepsze.. tu obok rodziców to ten plus ze zawsze babcia czy dziadek odebraliby dziecko z przedszkola np ..itd a znów jak kupimy swoje mieszkanie to nigdy nie usłyszymy że coś komuś zawdzięczamy.. wiadomo że nie musi nam tak nikt nigdy powiedzieć ale same wiecie jak w życiu bywa
Chętnie posłucham Waszych opinii co byście robiły na Naszym miejscu
Ja bym brala to z dala od rodziny mieszkam z tesciowa i teraz jest ok ale roznie bywalo. Marze o wlasnym z dala

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Ja budowalabym domek, mieszkanie nawet z ogrodem to jednak zawsze mieszkanie. Sąsiedzi za ścianą, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. A tak to wolność Tomku w swoim domku.

Dom chyba będziesz budować za swoje, prawda? A pomoc rodziców to dla mnie naturalna sprawa... U nas nikt nigdy nikomu nic nie wypomina, a mieszkamy w jednym domu (ale mamy oddzielne piętra). Myślę, że gdybym nie miała tak dużego domu to też byśmy się stawiali na działce rodziców.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

I szwagierka poronila..
Ja tez pierwsze co pomyslalam to ze lepiej dla tego dziecka. Bo zycie mialoby zmarnowane. Moze urodzi sie u kogos lepszego, np u was sie usadowilo w brzuszku wlasnie 😉
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:18   #2897
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Od 4 do 6 tygodni nawet








ja lyzka nabieram i na wrzatek rzucam do łap to i mi by sie kleilo







a no to super






Nie bylo.



Hej.
Ja od rana mam powera
Bylam z mloda na szopingu bo w lodowce wiatr wial.. potem u sasiada po truskawki i wlasnie koncze kompoty robic mloda wstala z drzemki wiec niedlugo skoczymy po chlopakow do szkoly.
O daj mi trochę tego powera, ja dziś od rana jakaś nie do życia nic mi się nie chce.





Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ooo. A ja tylko obiad zrobiłam i mikrofale spaliłam :P
Brawo Ty!

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Hania, 4 mc. Niestety można było się tego spodziewać... Ale i tak mi strasznie smutno i żal tego maleństwa..
Pewnie ze smutno, umarło nowe życie. .. ech





Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Mam juz robiłam, na fb wrzuciłam efekt a rumień zanim do domu doszłam zniknął hehe ;p ogółem Zuza sie zdrzemnęła 30 min i juz znów w pełni sił. Agnieszka - ja bym wolała z wielu powodów mieszkać dalej od rodziców, ale w domu a nie w mieszkaniu, wiec nic nie doradzę.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------




U nas górna lewa juz tez jest i tez idzie lewa dolna także chyba podobnie. Chociaż lewa dolna 3 tez idzie. A taka pasta mniej jak woskiem boli?
Przed chwila dojrzalam bo dał sobie w końcu zajrzeć, że górna prawa tez juz prawie na wierzchu także mamy kumulacje.
Pastę się rwie z włosem a nie pod włos jak przy wosku, także ból jest trochę mniejszy, ale pierwszy raz i tak boli

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Madzixx - efekt podobnie jak przy wosku, ale nieporównywalnie mniej podrażnień po takiej depilacji.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:23   #2898
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
O daj mi trochę tego powera, ja dziś od rana jakaś nie do życia nic mi się nie chce.






Brawo Ty!

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------



Pewnie ze smutno, umarło nowe życie. .. ech






Przed chwila dojrzalam bo dał sobie w końcu zajrzeć, że górna prawa tez juz prawie na wierzchu także mamy kumulacje.
Pastę się rwie z włosem a nie pod włos jak przy wosku, także ból jest trochę mniejszy, ale pierwszy raz i tak boli

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Madzixx - efekt podobnie jak przy wosku, ale nieporównywalnie mniej podrażnień po takiej depilacji.

To jak dostanę wypłatę to sie chyba skuszę może nogi do depilatora przygotuje taka pasta
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 17:09   #2899
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

My na dworku niedawno byla Pani z olx i uplynnilam troche ubranek wiec 130zl wpadlo :P
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 17:25   #2900
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
To jak dostanę wypłatę to sie chyba skuszę może nogi do depilatora przygotuje taka pasta
Nie wiem czy nogi są dobrym materiałem do ćwiczeń, pasta wg mnie najlepiej sprawdza się na małych obszarach typu pachy bikini. Jak jesteś początkująca i nie masz wprawy to tylko zjesz sobie przy tym nerwów ( o nogach pisze). Dla ułatwienia warto kupić paski do depilacji i robić tak jak wosk tylko nakłada się w przeciwna stronę.





Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
My na dworku niedawno byla Pani z olx i uplynnilam troche ubranek wiec 130zl wpadlo :P
O a jednak się udało, super!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 20:46   #2901
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Od 4 do 6 tygodni nawet








ja lyzka nabieram i na wrzatek rzucam do łap to i mi by sie kleilo







a no to super






Nie bylo.



Hej.
Ja od rana mam powera
Bylam z mloda na szopingu bo w lodowce wiatr wial.. potem u sasiada po truskawki i wlasnie koncze kompoty robic mloda wstala z drzemki wiec niedlugo skoczymy po chlopakow do szkoly.

Mówisz hmm to stąd twarde mi wyszły 😬 ja dodawałam mąki, żeby się nie kleiło i trochę tego dodałam hehe )

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Śpicie?
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 20:55   #2902
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Nie śpimy już druga pobudka u nas. Czasem myślę, ze ten sen nigdy się u nas nie ureguluje.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:01   #2903
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Mówisz hmm to stąd twarde mi wyszły 😬 ja dodawałam mąki, żeby się nie kleiło i trochę tego dodałam hehe )

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Śpicie?
cór z tatusiem śpią, każde u siebie a ja jak zwykle na posterunku
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:01   #2904
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

O kurde co tu za cisza?

Siempre - co dzień macie takie pobudki?
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:05   #2905
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Nie śpimy już druga pobudka u nas. Czasem myślę, ze ten sen nigdy się u nas nie ureguluje.

Ojj może zębulowe
U nas też niespokojny sen, jęknęła i się powiercila, ale od kilku dni staram się od razu nie lecieć i nie wpychać smoka, żeby potrafiła się sama też uspokoić.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
cór z tatusiem śpią, każde u siebie a ja jak zwykle na posterunku

Haha wymęczyłaś rodzinkę albo coś im podsypujesz ? 😜
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:13   #2906
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Podczytuje was ale ciężko jest mi się wbić

GOCZEK- podziwiam was z tymi trzema koronami ja byłam raz i wystarczy w sumie to nie przepadam za chodzeniem po górach wolę je podziwiać z doliny. Fajnie, że pobyt wam się udał u mnie brak czasu ostatnio wiec nawet nie miałam kiedy ci zawracać glowy o spotkanie

Ja szczepienie odwlekam w sumie nie wiem do kiedy, czekam chyba az przestanie marudzić w związku z Tobą zębami. Zresztą tz teraz ma prawdopodobnie angine wiec wole na zimne dmuchać. Nie poszedł oczywiście do lekarza tylko wziął antybiotyk który kiedyś miał przepisany a wtedy nie brał. Ehhh szkoda gadać gorzej niż z dzieckiem.

KANA - trzymam kciuki

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
O kurde co tu za cisza?

Siempre - co dzień macie takie pobudki?
Codziennie od wieki wieków a bo pies zaszczeka, a to piciu, a to mama po plecach musi poglaskac, a coś przeszkadza w obruceniu się na brzuszek a to na boczek i tak dalej można wymieniać.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Ojj może zębulowe
U nas też niespokojny sen, jęknęła i się powiercila, ale od kilku dni staram się od razu nie lecieć i nie wpychać smoka, żeby potrafiła się sama też uspokoić.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------




Haha wymęczyłaś rodzinkę albo coś im podsypujesz ? 😜
To są pobudki pobudkowe szybko jak w miarę szybko zareaguje to śpi dalej. Zęby chwilowo od dwóch dni nie dokuczaja ale nic nie wyszło :/
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:59   #2907
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Ja budowalabym domek, mieszkanie nawet z ogrodem to jednak zawsze mieszkanie. Sąsiedzi za ścianą, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. A tak to wolność Tomku w swoim domku.

Dom chyba będziesz budować za swoje, prawda? A pomoc rodziców to dla mnie naturalna sprawa... U nas nikt nigdy nikomu nic nie wypomina, a mieszkamy w jednym domu (ale mamy oddzielne piętra). Myślę, że gdybym nie miała tak dużego domu to też byśmy się stawiali na działce rodziców.

.
No tak za swoje oczywiście , ale z drugiej strony mieszkałam 18 lat w bloku i mi to odpowiadało , nie przeszkadzali mi sąsiedzi a było tam dużo więcej mieszkań niż w tym (jakbyśmy kupili ) . Tutaj jest fajna opcja bo to taki dom/mieszkanie.. jest gdzie grilla zrobić itd
A z rodziną to bywa różnie , dziś jest super ...

No to dorobiła szwagierka ...:/

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Kana ujj to za 2 dni chwila prawdy! Musi być pozytywnie! ✊🏻✊🏻 A z poronieniem smutne... ale myślę, że to i tak lepsza opcja dla tego maleństwa... Oby tej dziewczynie się w głowie lepiej poukładało ...
Agnieszka, ja bym wolała bez rodziców, jednych czy drugich, więc opcje z blokiem wybieram zawsze można kiedys dom wybudować, a jak tam się wybudujecie to już słaba opcja na wyprowadzkę raczej. Tż chce tam budować ?
--------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


Się zasiedziałyśmy na placu zabaw teraz to lepsza opcja niż spacer, zero jęczenia, dużo dzieci, super zabawa Nawet Adka dzisiaj kwiata dostała od kawalera 😁 Teraz śpi mogłaby już wstawać U nas ok naprzeciwko ocieplajà, to mamy ciągle hałasy od rana do wieczora.
Tż raczej wolalby to mieszkanie z ogródkiem, to jest nowa inwestycja jest tam pięknie i bliziutko do wszystkiego . Mieszkanie ma 80 m2 także duże i ogródek, taras i tylko 3 sąsiadow...hmmm
Z rodzicami bywa różnie, zazwyczaj jest ok ale każdy ma swoje wizje i przyzwyczajenia i uważam że nie ma to jak u siebie

Tez się muszę przejechać na plac zabaw gdzies z Filipkiem
ooo to już Adka adoratorów ma, pięknie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

A ja dziś byłam zmuszona położyć Filipa o 17;30 spac bo już był tak mega marudny i tarł oczy że szybka kąpiel i w sekundzie usnał... najorsze że po 40min się obudził z wielkim płaczem , przeźroczystym katarem i jak zobaczył ze Tż wrócił z pracy to wydarł sie na caly głos TATA!! i było po spaniu udało się dopiero o 21 go położyć znów..padam

Czy wasze dzieci też robią aferę jak je wyciągacie z wanny? Fifi tak lubi się kąpać że ostatnio co go wyciągam to z płaczem:rolleye s:
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 22:18   #2908
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Nie śpimy już druga pobudka u nas. Czasem myślę, ze ten sen nigdy się u nas nie ureguluje.
Ureguluje





Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
No tak za swoje oczywiście , ale z drugiej strony mieszkałam 18 lat w bloku i mi to odpowiadało , nie przeszkadzali mi sąsiedzi a było tam dużo więcej mieszkań niż w tym (jakbyśmy kupili ) . Tutaj jest fajna opcja bo to taki dom/mieszkanie.. jest gdzie grilla zrobić itd
A z rodziną to bywa różnie , dziś jest super ...

No to dorobiła szwagierka ...:/

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Tż raczej wolalby to mieszkanie z ogródkiem, to jest nowa inwestycja jest tam pięknie i bliziutko do wszystkiego . Mieszkanie ma 80 m2 także duże i ogródek, taras i tylko 3 sąsiadow...hmmm
Z rodzicami bywa różnie, zazwyczaj jest ok ale każdy ma swoje wizje i przyzwyczajenia i uważam że nie ma to jak u siebie

Tez się muszę przejechać na plac zabaw gdzies z Filipkiem
ooo to już Adka adoratorów ma, pięknie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

A ja dziś byłam zmuszona położyć Filipa o 17;30 spac bo już był tak mega marudny i tarł oczy że szybka kąpiel i w sekundzie usnał... najorsze że po 40min się obudził z wielkim płaczem , przeźroczystym katarem i jak zobaczył ze Tż wrócił z pracy to wydarł sie na caly głos TATA!! i było po spaniu udało się dopiero o 21 go położyć znów..padam

Czy wasze dzieci też robią aferę jak je wyciągacie z wanny? Fifi tak lubi się kąpać że ostatnio co go wyciągam to z płaczem:rolleye s:
Julo jak próbuje mu umyc głowę i lekko odchylic ja do tylu to to tak kurczowo chwyta się wanienki. Panicznie się boi :/ Także u nas kąpiel nie jest uwielbiana, a np.basen chyba póki co byłby dla niego trauma.


Dobranoc
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 22:42   #2909
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Ada kąpiel lubi, dziś nową zabawkę dałam to wogole szał, ale ona zwykle sama daje znać, że chce wyjsć, zwykle ok 15 minut może to trwa.
Majka wiesz jak ja płucze głowę oszukuje Adkę że ooo ptaki i wtedy siup polewam, albo że światłom patrzy zaciekawiona i spoko idzie nawet trochę tak ją potrzyma do góry i nic do oczu nie leci, bez przechylania
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:13   #2910
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Mówisz hmm to stąd twarde mi wyszły 😬 ja dodawałam mąki, żeby się nie kleiło i trochę tego dodałam hehe )

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Śpicie?
Ja robie takie zeby z lyzki nie lecialo i lyzka z lyzki sciagam to wtedy fajne kluski wychodza





Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
No tak za swoje oczywiście , ale z drugiej strony mieszkałam 18 lat w bloku i mi to odpowiadało , nie przeszkadzali mi sąsiedzi a było tam dużo więcej mieszkań niż w tym (jakbyśmy kupili ) . Tutaj jest fajna opcja bo to taki dom/mieszkanie.. jest gdzie grilla zrobić itd
A z rodziną to bywa różnie , dziś jest super ...

No to dorobiła szwagierka ...:/

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Tż raczej wolalby to mieszkanie z ogródkiem, to jest nowa inwestycja jest tam pięknie i bliziutko do wszystkiego . Mieszkanie ma 80 m2 także duże i ogródek, taras i tylko 3 sąsiadow...hmmm
Z rodzicami bywa różnie, zazwyczaj jest ok ale każdy ma swoje wizje i przyzwyczajenia i uważam że nie ma to jak u siebie

Tez się muszę przejechać na plac zabaw gdzies z Filipkiem
ooo to już Adka adoratorów ma, pięknie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

A ja dziś byłam zmuszona położyć Filipa o 17;30 spac bo już był tak mega marudny i tarł oczy że szybka kąpiel i w sekundzie usnał... najorsze że po 40min się obudził z wielkim płaczem , przeźroczystym katarem i jak zobaczył ze Tż wrócił z pracy to wydarł sie na caly głos TATA!! i było po spaniu udało się dopiero o 21 go położyć znów..padam

Czy wasze dzieci też robią aferę jak je wyciągacie z wanny? Fifi tak lubi się kąpać że ostatnio co go wyciągam to z płaczem:rolleye s:

Martys jak widzi ze recznik rozkladam to lapie sie brzegow i trzyma zebym jej nie wyjela




Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ureguluje







Julo jak próbuje mu umyc głowę i lekko odchylic ja do tylu to to tak kurczowo chwyta się wanienki. Panicznie się boi :/ Także u nas kąpiel nie jest uwielbiana, a np.basen chyba póki co byłby dla niego trauma.


Dobranoc
Ja nie odchylam wrecz nachylam. Kup moze rondo kapielowe? Wtedy go nachylisz i w oczy nie pojdzie.


Hejo.
Nocka z 2 pobudkami ale cos jej sie snilo bo z placzem wstawala :/ i musialam dobudzac bo dopiero jak luknela gdzie jest to sie uspokajala.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.