Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 07:27   #3691
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej 😗

Majka 28 sierpnia a więc jeszcze trochę ale cały lipiec nas nie ma więc wolałam już teraz na spokojnie coś kupić 😉

Cashmere hehe uśmiałam się z kupka na trawie 😁

Kana jak tam Wasza lala Ala, zadowolone?

Dziewczyny miłego dnia w pracy, niech szybko zleci 😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:28   #3692
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Violka - nasze 4ki juz dawno wyszły. Po nich górne trójki
Julo ostatnio raz się budzi ok.1-2godz.po zasnieciu i daje wtedy pić
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:50   #3693
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej!

Majka - oj to kurcze oby u Gosiak to nie były takie ciężkie zatrucia jak opisujesz!

Cash - super ze weekend udany!

Goczek - zazdroszczę Wam tego jeziora i lasów! ♡♡♡

Kamilove :-*

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Pavlinecka, Goczek, Domi - miłego pierwszego dnia w pracy

Violka - u nas czwórki na dole w całości a u góry jeden bok przebity a druga część powoli wyłazi, wygląda to jakby nowy ząb obok rósł śmiesznie. Ale widzę ze juz nie robi na nim wrażenia to przebijanie uff
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:52   #3694
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Udanego dnia w pracy dziewczyny
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:30   #3695
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Hej!

Majka - oj to kurcze oby u Gosiak to nie były takie ciężkie zatrucia jak opisujesz!

Cash - super ze weekend udany!

Goczek - zazdroszczę Wam tego jeziora i lasów! ♡♡♡

Kamilove :-*

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Pavlinecka, Goczek, Domi - miłego pierwszego dnia w pracy

Violka - u nas czwórki na dole w całości a u góry jeden bok przebity a druga część powoli wyłazi, wygląda to jakby nowy ząb obok rósł śmiesznie. Ale widzę ze juz nie robi na nim wrażenia to przebijanie uff
Na pewno nie! Nie każde zatrucie to salmonelloza
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:32   #3696
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😗

Majka 28 sierpnia a więc jeszcze trochę ale cały lipiec nas nie ma więc wolałam już teraz na spokojnie coś kupić 😉

Cashmere hehe uśmiałam się z kupka na trawie 😁

Kana jak tam Wasza lala Ala, zadowolone?

Dziewczyny miłego dnia w pracy, niech szybko zleci 😉
Lala Ala jest rewelacyjna, Zosia bardzo ją lubi, tak śmiesznie ją nosi za tą czape, wczoraj nawet zdjęcia robiłam, bo miały wspólnie obchod po ogrodzie. Foty są na telefonie mamy, może dziś uda się je zgrać to je wstawię na FB😉
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:13   #3697
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Oj biedak! Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Jak to mnie przeraża w dzieciach. Człowiek stara się wszystko zabezpieczyć, przewidzieć a i tak zawsze znajdzie się coś jak na złość, co może krzywdę zrobić.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Majka, dzięki 😘

Madzixx, jak tam przeprowadzka?
miała być w tym tyg ale ostatecznie na spokojnie w przyszłym

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Luknij na apartamenty 4pory roku w krynicy ja mam tam zaklepany apartament u ludzi ale tam jest tez osrodek wypoczynkowy i maja apartamenty z wyzywieniem 200m od morza.


Hejo.
Jak wiecie u mnie wczoraj bylo z atrakcjami i mecz 'ogladalismy' w kuchni przy radiu bo cyfra odmowila wspolpracy w taka pogode. Sesje udalo mi sie zrobic i w butiku i w parku wrocilam razem z ulewa..
Maz Martyna i Bartek cos podlapali :/ na zmiane kibelek okupuja a Martyna to przewala pieluchy :/ dzis juz lepiej poki co.. mielismy nad wode jechac ale w takim wypadku to odpada.
Milego dnia!
zdrówka !

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Lubuskie takie fajne ale już słońce wychodzi, temperatura zwiększa się. .







Doszłam do wniosku ze ja to starzeje się. . kiedyś, beztroskie życie, cały dzień ma basenie można było spędzić ale jak są obowiązki to zdecydowanie lepiej je wykonywać jak jest chłodniej. W tygodniu montujemy klimatyzację w domy wiec upał nie powinien być taki straszny
z klimą inne życie, my babci kupiliśmy taką przenośną to od razu ulga

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😃

Kana oczywiście że w BJ jest regulowany podnóżek, Majka dobrze to wytłumaczyła 😃 a britax chyba cięższy trochę co? No i większy po złożeniu ale jeśli Wam na tym akurat nie zależy to oki.

Violka akurat temat morza u nas na tapecie przez ostatnie dni szukałam noclegów i rzuciły mi się gdzies domki, jak odnajde to wstawię link. My jedziemy do Mikoszewa 18 lipca 😃 się doczekać już nie mogę 😁

Ja uwielbiam upały 😜 dlatego nie narzekam na pogodę, w końcu mamy lato 😃


Dziewczyny pasują czarne buty do pudrowo - białego stroju czy lepiej coś jasnego poszukać?
super z wyjazdem
z butami bym jasne brała ale doczytałam o czarnym stroju


Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Z dwojga złego lepsze to niż jelitowka.

W ogóle to miałam pisać juz kilka dni temu, ze podjęłam próby wprowadzania jogurtu, początkowo dałam trzy łyżeczki obserwowalam i wszystko było ok, po kilku dniach znów - troszkę więcej i dalej w porządku. Nie ma żadnych zmian na skórze, kupki ok. Czyli chyba nam skaza odpuszcza, choć boje się to pisać po tych dwóch próbach, co by nie zapeszyc. Spróbuję mu dać chlebek z masłem jutro
extra, kciuki, żeby było ok

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

My się witamy po wyjeździe Było cudownie, Szymek zachowywał się super, zaliczył pierwsza w życiu kąpiel w jeziorze

Podróż z przygodami. Jak jechalismy nadrobilismy 80km bo mezowi zachciało się jechać nowa droga:P a jak wracaliśmy jakieś 30km przed domem był śmiertelny wypadek i zablokowana droga. Musieliśmy zawracać bo nie wiadomo ile by trzeba było stać w tym korku i znowu zrobiliśmy dodatkowe kilometry. Jutro powrót do rzeczywistości, szkoda ze wyjazd taki krótki
fajowo z kąpielą

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Goczek - dobry gust ma Hania. Bajka the best!

Kamilove - to super kiedy chrzciny?

Cash - super że weekend udany

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Mamy juz zaproszenia na wszystkie wesela. Każde za miastem. I fajnie bo nowe miejsca i nie bo dojazd a idziemy z Sz.ktory wytrzyma maks do 22. Coś musimy wykombinować
u nas biorą pokoje na górze i dzieci idą spać


witam po weekendzie sobota upalna, Alicja sie 4 razy kąpała w swoim basenie i nawet raz z mamą hehe niedziela z ochłodzeniem, całe popołudnie lało i dziś też tak fajnie rześko
wczoraj byliśmy w Ikei i cór w ogóle w wózku nie chciał siedzieć, przeszła całą górę potem się ewakuowałam do Roska po chrupki i udało się dziecia zająć to jeszcze trochę w spokoju pochodziliśmy. Ali się bardzo spodobał stoliczek z krzesełkiem i taki łoś na biegunach, dorwała też przebijankę z młotkiem i poduszkę świnkę, ale ostatecznie wyszliśmy z samą przebijanką uf już się nie mogę doczekać urządzania pokoiku <3

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

My dziś 14 miesięcy kończymy ahhh
a generalnie już któraś z kolei osoba gdzieś tam spotkana mnie zaczepia i pyta "a ile córka ma, z 1,5 roku?" z zachowania chyba bo wzrostowo to wielka nie jest, wczoraj ją mierzyliśmy na miarce w Ikei i 76 cm ma.


Majka-najlepszości dla Julianka

Dziewczyny pracujące-powodzenia!!!
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 09:28   #3698
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

VIOLA pewnie ze mozna ale po co placic za cos z czego sie nie skorzysta? po za tym ja lubie swobode i nie lubie jak mi kto po korytarzu chodzi a hotele to skupiska ludzi :P hehe

MAJKA ciut czerwona taka 'kaszka' u nas nie swedzialo, ale jest cieplo wiec moze dlatego sie drapie?

Mialam cos jeszcze napisac ale mi cytowanie padlo i nie pamietam..
Noc z atrakcjami.. jeszcze ze 3h i by mi poscieli braklo na zmiane.. mloda haftowlala i kupala na przemian i pieluchy przelewala.. masakra.. ale wstala jak gdyby nigdy nic.. Be tez lepiej a i eM normalnie juz do roboty pojechal..
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:33   #3699
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

http://bilansdziecka.pl/c/14-mies/
wg tego bilansu Alicja jest wagowo między 75 a 85 centylem a wzrostowo na 50.
Czyli taka po środku raczej, ale w stosunku do wymiarów z wczesnego niemowlęctwa to spooro spadła, była zawsze ok 90-97 centyla. Jak oglądam foty sprzed roku to taki grubasek śmieszny

Edytowane przez madzixx88
Czas edycji: 2016-06-27 o 09:36
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:48   #3700
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

A mi znow włosy strasznie leca od 2tygodni. Nie wiem co jest :/ chyba tarczyce trzeba zbadac...
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:07   #3701
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej dziewczyny u nas juz coraz lepiej z oczkiem, ładnie się goi i Bartek juz bez problemu daje sobie zaplikowac leki do oczka. Trochę weekend ciężki bo gości cała chalpa a do tego jeszcze ur brata tz, a na weekend byłam w pracy wiec dziś lekko pomieta jestem


GOSIAK - jak chlopaki lepiej ? Zdrówka dla nich I dla Martynki również

Pavlinecka, Goczek, Domi miłego dnia
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 10:15   #3702
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Witam i milego dnia życzę pracującym i tym przebywającym w domu
Dzisiaj znowu 16 stopni ) ahh ulga
Mały jest na oby siatkach na 75 centylu...
Wracamy do domu po południu, tesciowa ma przyjechać na kilka dni do nas ... hm w sumie to ciesze się bo będziemy wychodzić z mężem, a poza tym.. hm

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Kurde jak jestem u rodziców w tygodniu to czuje się jak na wojnie... albo co najmniej był wprowadzony stan wojenny... pełno wojsk różnych narodowości na ulicach, ich sprzętu, f16 hałas sieją na niebie... masakra jakas... :/ zawsze było spokojnie a teraz szykują się na wojnę. ... ehh
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:35   #3703
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
miała być w tym tyg ale ostatecznie na spokojnie w przyszłym


zdrówka !


z klimą inne życie, my babci kupiliśmy taką przenośną to od razu ulga


super z wyjazdem
z butami bym jasne brała ale doczytałam o czarnym stroju



extra, kciuki, żeby było ok


fajowo z kąpielą


u nas biorą pokoje na górze i dzieci idą spać


witam po weekendzie sobota upalna, Alicja sie 4 razy kąpała w swoim basenie i nawet raz z mamą hehe niedziela z ochłodzeniem, całe popołudnie lało i dziś też tak fajnie rześko
wczoraj byliśmy w Ikei i cór w ogóle w wózku nie chciał siedzieć, przeszła całą górę potem się ewakuowałam do Roska po chrupki i udało się dziecia zająć to jeszcze trochę w spokoju pochodziliśmy. Ali się bardzo spodobał stoliczek z krzesełkiem i taki łoś na biegunach, dorwała też przebijankę z młotkiem i poduszkę świnkę, ale ostatecznie wyszliśmy z samą przebijanką uf już się nie mogę doczekać urządzania pokoiku <3

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

My dziś 14 miesięcy kończymy ahhh
a generalnie już któraś z kolei osoba gdzieś tam spotkana mnie zaczepia i pyta "a ile córka ma, z 1,5 roku?" z zachowania chyba bo wzrostowo to wielka nie jest, wczoraj ją mierzyliśmy na miarce w Ikei i 76 cm ma.


Majka-najlepszości dla Julianka

Dziewczyny pracujące-powodzenia!!!
Nie zostawie
go samego w nowym miejscu w pokoju. Może babcia przypilnuje zebywmy do północy pobyli. Zobaczymy.
Alicji też wszystkiego naj! Zapomniałam że to dzus 27. Mail z Roska "Mam 15 m-cy" mi przypomniał hehe




Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
VIOLA pewnie ze mozna ale po co placic za cos z czego sie nie skorzysta? po za tym ja lubie swobode i nie lubie jak mi kto po korytarzu chodzi a hotele to skupiska ludzi :P hehe

MAJKA ciut czerwona taka 'kaszka' u nas nie swedzialo, ale jest cieplo wiec moze dlatego sie drapie?

Mialam cos jeszcze napisac ale mi cytowanie padlo i nie pamietam..
Noc z atrakcjami.. jeszcze ze 3h i by mi poscieli braklo na zmiane.. mloda haftowlala i kupala na przemian i pieluchy przelewala.. masakra.. ale wstala jak gdyby nigdy nic.. Be tez lepiej a i eM normalnie juz do roboty pojechal..

Zdrowia dla Was. Oby już było ok!
To może u nas trzydniowka. Nie miał Sz.to w tym wieku chyba też może przechodzic? Od piątku goraczkuje. Innych objawiw brak. Od soboty juz lekka wysypka. Wczoraj wieczorem i dziś ma takie "ataki"swedzenia.
Tydzien temu na urodzinach byla dziewczynka która kilka dni miala gorączkę. Chyba matkę je.bne a będę miała okazję bo Sz.ma zaproszenie na urodziny do jej córki




Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
http://bilansdziecka.pl/c/14-mies/
wg tego bilansu Alicja jest wagowo między 75 a 85 centylem a wzrostowo na 50.
Czyli taka po środku raczej, ale w stosunku do wymiarów z wczesnego niemowlęctwa to spooro spadła, była zawsze ok 90-97 centyla. Jak oglądam foty sprzed roku to taki grubasek śmieszny

Ile Aka waży? Julo ok.11kg. Wzrost ok.80




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A mi znow włosy strasznie leca od 2tygodni. Nie wiem co jest :/ chyba tarczyce trzeba zbadac...
Moze przez stres? Nawał obowiązków itd.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:45   #3704
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u nas juz coraz lepiej z oczkiem, ładnie się goi i Bartek juz bez problemu daje sobie zaplikowac leki do oczka. Trochę weekend ciężki bo gości cała chalpa a do tego jeszcze ur brata tz, a na weekend byłam w pracy wiec dziś lekko pomieta jestem


GOSIAK - jak chlopaki lepiej ? Zdrówka dla nich I dla Martynki również

Pavlinecka, Goczek, Domi miłego dnia
Super ze lepiej u nas tez lepiej na szczescie.





Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Nie zostawie
go samego w nowym miejscu w pokoju. Może babcia przypilnuje zebywmy do północy pobyli. Zobaczymy.
Alicji też wszystkiego naj! Zapomniałam że to dzus 27. Mail z Roska "Mam 15 m-cy" mi przypomniał hehe







Zdrowia dla Was. Oby już było ok!
To może u nas trzydniowka. Nie miał Sz.to w tym wieku chyba też może przechodzic? Od piątku goraczkuje. Innych objawiw brak. Od soboty juz lekka wysypka. Wczoraj wieczorem i dziś ma takie "ataki"swedzenia.
Tydzien temu na urodzinach byla dziewczynka która kilka dni miala gorączkę. Chyba matkę je.bne a będę miała okazję bo Sz.ma zaproszenie na urodziny do jej córki







Ile Aka waży? Julo ok.11kg. Wzrost ok.80






Moze przez stres? Nawał obowiązków itd.
Moze i w tym wieku miec 3dniowke. Jezeli to ona to ta dziewuszka wam tego nie sprzedala raczej. Obserwuj ta wysypke bo zeby to ospa sie nie rozwinela..

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Upolowalam w hm bluze ktora chcialam na promce tansza o 40zl i darmowa dostawa jupi
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:59   #3705
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Witam i milego dnia życzę pracującym i tym przebywającym w domu
Dzisiaj znowu 16 stopni ) ahh ulga
Mały jest na oby siatkach na 75 centylu...
Wracamy do domu po południu, tesciowa ma przyjechać na kilka dni do nas ... hm w sumie to ciesze się bo będziemy wychodzić z mężem, a poza tym.. hm

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Kurde jak jestem u rodziców w tygodniu to czuje się jak na wojnie... albo co najmniej był wprowadzony stan wojenny... pełno wojsk różnych narodowości na ulicach, ich sprzętu, f16 hałas sieją na niebie... masakra jakas... :/ zawsze było spokojnie a teraz szykują się na wojnę. ... ehh
jeju, jak to na wojne?? jakies cwiczenia robią udanego koegzystowania z teściówką

ja dopiero sniadanie jem, bo mi sie przypomnialo, ze mi przerwa w pracy przysługuje
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:04   #3706
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Super ze lepiej u nas tez lepiej na szczescie.







Moze i w tym wieku miec 3dniowke. Jezeli to ona to ta dziewuszka wam tego nie sprzedala raczej. Obserwuj ta wysypke bo zeby to ospa sie nie rozwinela..

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Upolowalam w hm bluze ktora chcialam na promce tansza o 40zl i darmowa dostawa jupi
Dziś jedziemy do lekarza.
Czytalam że trzydniowka zakaźna i rozwija się po 5-14dniach od kontaktu z chora osobą

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Mam paki z zary. Kurtki świetne. Starszemu mogłam wziąć większą. Buty super. Jedne szorty z dziurą :/ ale i tak mialam je zwracać. Julka w spodenki mają malutką plamke...
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:14   #3707
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
B-agile 4, tylko kolory słabe. Fajny jest z szarą budka, ale nie jest dostępny w pl.

Jak tak, Ada juz śpi?
Zauważyłam, że Zosie musze porządnie przetyrac przed snem inaczej też ciężko idzie. Dziś byliśmy na pikniku lotniczym, a wczoraj pół dnia biegała za piłką, wiec padła po 21 😉
Ja mam b Agile 4 czarny, fajny jest 😉

U nas po staremu,
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:33   #3708
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62289111]jeju, jak to na wojne?? jakies cwiczenia robią udanego koegzystowania z teściówką

ja dopiero sniadanie jem, bo mi sie przypomnialo, ze mi przerwa w pracy przysługuje [/QUOTE]

No te ćwiczenia
są. .. a że poligon tu największy to masz babo placek.. sąsiad jest majorem. Mówi ze wojna na bank będzie ale o tym się nie mówi. .. już ponad 50 lat nie było. .. ale nie chce o tym myśleć. . Tylko fakt ze tu w miejscowości to czuje się jak w stanie wojennym.. czołgi jeżdżą itp...




Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dziś jedziemy do lekarza.
Czytalam że trzydniowka zakaźna i rozwija się po 5-14dniach od kontaktu z chora osobą

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Mam paki z zary. Kurtki świetne. Starszemu mogłam wziąć większą. Buty super. Jedne szorty z dziurą :/ ale i tak mialam je zwracać. Julka w spodenki mają malutką plamke...
Ja wlasnie przekierowalam dostarczenie paczki na jutro.fajnie ze jesteś zadowolona
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 12:03   #3709
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dziś jedziemy do lekarza.
Czytalam że trzydniowka zakaźna i rozwija się po 5-14dniach od kontaktu z chora osobą

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Mam paki z zary. Kurtki świetne. Starszemu mogłam wziąć większą. Buty super. Jedne szorty z dziurą :/ ale i tak mialam je zwracać. Julka w spodenki mają malutką plamke...
A to tego nie wiedzialam
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 12:03   #3710
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
No te ćwiczenia
są. .. a że poligon tu największy to masz babo placek.. sąsiad jest majorem. Mówi ze wojna na bank będzie ale o tym się nie mówi. .. już ponad 50 lat nie było. .. ale nie chce o tym myśleć. . Tylko fakt ze tu w miejscowości to czuje się jak w stanie wojennym.. czołgi jeżdżą itp...






Ja wlasnie przekierowalam dostarczenie paczki na jutro.fajnie ze jesteś zadowolona
Przerażające jest to o czym piszesz
Jestem zadowolona. Mogłam Julkowi wziąć Tshirty na przyszle lato.

Zamówiłam Julkowi kapcie befado takie z odkrytymi palcami. Bartkowe to ciężkie i sztywne. Na boso w weekend chodził
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:44   #3711
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Ja juz po pracy, luz był i oczywiscie opowiesci wszystkich jak to im dzieci pójście do przedszkoli przezywaly oraz lamenty nad brexitem. Odebralam Hanke po 14tej,w lezaczku lezala i ponoć nawet godzine im pospala,szok! Jak mnie zobaczyla to troche pobeczala,ale ponoc spoko bylo. Tylko po powrocie do domu sporo wody wypila,no ale w aucie mimo klimy ukrop, nie zdazylam wychlodzic bo ze 3min z pracy mam do żłobka tylko. Pierwszy raz mi w aucie troche plakala jak stawałam na światłach zwlaszcza. Niby cos tam zjadla i mm wypila, ale i tak glodna byla w domu. No ale przezyla w całości 😀 jato od 12tej juz w stresie siedzialam i na telefon czekalam. Teraz już robi sajgon w mieszkaniu,a taki byl porzadeczek 😉
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 16:01   #3712
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Nie zostawie
go samego w nowym miejscu w pokoju. Może babcia przypilnuje zebywmy do północy pobyli. Zobaczymy.
Alicji też wszystkiego naj! Zapomniałam że to dzus 27. Mail z Roska "Mam 15 m-cy" mi przypomniał hehe







Zdrowia dla Was. Oby już było ok!
To może u nas trzydniowka. Nie miał Sz.to w tym wieku chyba też może przechodzic? Od piątku goraczkuje. Innych objawiw brak. Od soboty juz lekka wysypka. Wczoraj wieczorem i dziś ma takie "ataki"swedzenia.
Tydzien temu na urodzinach byla dziewczynka która kilka dni miala gorączkę. Chyba matkę je.bne a będę miała okazję bo Sz.ma zaproszenie na urodziny do jej córki







Ile Aka waży? Julo ok.11kg. Wzrost ok.80






Moze przez stres? Nawał obowiązków itd.
Jak najbardziej moze to byc trzydniowka. Ja tam sie ciesze ze pawel odchorowal i z glowy. Bo predzej czy pozniej i tak by zlapal.

Kupilam od sasiadki jagody i krece jagodzianki ktora wpada? 😃

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

A o 20 na pazurki
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 18:14   #3713
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Nie zostawie
go samego w nowym miejscu w pokoju. Może babcia przypilnuje zebywmy do północy pobyli. Zobaczymy.
Alicji też wszystkiego naj! Zapomniałam że to dzus 27. Mail z Roska "Mam 15 m-cy" mi przypomniał hehe







Zdrowia dla Was. Oby już było ok!
To może u nas trzydniowka. Nie miał Sz.to w tym wieku chyba też może przechodzic? Od piątku goraczkuje. Innych objawiw brak. Od soboty juz lekka wysypka. Wczoraj wieczorem i dziś ma takie "ataki"swedzenia.
Tydzien temu na urodzinach byla dziewczynka która kilka dni miala gorączkę. Chyba matkę je.bne a będę miała okazję bo Sz.ma zaproszenie na urodziny do jej córki







Ile Aka waży? Julo ok.11kg. Wzrost ok.80






Moze przez stres? Nawał obowiązków itd.
dzięki!
Ala ok 10,5 waży max. Dziś zmierzyłam ją dokładnie przy futrynie i wyszła mi 78 cm, wczoraj mąż ją niby mierzył
w sumie to zdziwiły mnie te centyle, bo wizualnie
wygląda na "wyciągniętą" a nie że wagowo większa, zresztą i reakcje ludzi są zawsze, że dość wysoka także może moja miara lepsza,w sumie tylko 2 cm ale już 75 centyl to by po równo była z wagą
Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dziś jedziemy do lekarza.
Czytalam że trzydniowka zakaźna i rozwija się po 5-14dniach od kontaktu z chora osobą

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Mam paki z zary. Kurtki świetne. Starszemu mogłam wziąć większą. Buty super. Jedne szorty z dziurą :/ ale i tak mialam je zwracać. Julka w spodenki mają malutką plamke...
ehh może trafiły Ci się rzeczy ze zwrotów :/

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
No te ćwiczenia
są. .. a że poligon tu największy to masz babo placek.. sąsiad jest majorem. Mówi ze wojna na bank będzie ale o tym się nie mówi. .. już ponad 50 lat nie było. .. ale nie chce o tym myśleć. . Tylko fakt ze tu w miejscowości to czuje się jak w stanie wojennym.. czołgi jeżdżą itp...






Ja wlasnie przekierowalam dostarczenie paczki na jutro.fajnie ze jesteś zadowolona
hmm a jaka to miejscowość?

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Przerażające jest to o czym piszesz
Jestem zadowolona. Mogłam Julkowi wziąć Tshirty na przyszle lato.

Zamówiłam Julkowi kapcie befado takie z odkrytymi palcami. Bartkowe to ciężkie i sztywne. Na boso w weekend chodził
te kapcie po domu?

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej moze to byc trzydniowka. Ja tam sie ciesze ze pawel odchorowal i z glowy. Bo predzej czy pozniej i tak by zlapal.

Kupilam od sasiadki jagody i krece jagodzianki ktora wpada? 😃

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

A o 20 na pazurki
jagodzianki mniaaam podeślij pare
ja jutro na pazurki na 10:30, podczas drzemki wyskoczę


dobry wieczór
u nas dziś wszystko sprawnie poszło i cór od 19 śpi
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 18:45   #3714
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62301511]Ja juz po pracy, luz był i oczywiscie opowiesci wszystkich jak to im dzieci pójście do przedszkoli przezywaly oraz lamenty nad brexitem. Odebralam Hanke po 14tej,w lezaczku lezala i ponoć nawet godzine im pospala,szok! Jak mnie zobaczyla to troche pobeczala,ale ponoc spoko bylo. Tylko po powrocie do domu sporo wody wypila,no ale w aucie mimo klimy ukrop, nie zdazylam wychlodzic bo ze 3min z pracy mam do żłobka tylko. Pierwszy raz mi w aucie troche plakala jak stawałam na światłach zwlaszcza. Niby cos tam zjadla i mm wypila, ale i tak glodna byla w domu. No ale przezyla w całości 😀 jato od 12tej juz w stresie siedzialam i na telefon czekalam. Teraz już robi sajgon w mieszkaniu,a taki byl porzadeczek 😉[/QUOTE]


czyli w żłobku poskromia największych buntowników Ciesze się że coraz lepiej u Was w tej kwestii




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten wózek, bardzo podobny do naszego, też go rozważałam, tylko nasze składanie przeważyło. Britax ma za to łatwiejszy dostęp do kosza i tą siatkę w daszku na plus. Mi się ten fiolecik podoba 😁
Usnęła 21.30 i jeszcze śpi a 8.20 jest 😳, ale sporo razy się budziła z jękami, może to zębiska bo wszystkie 4 ma na wierzchu w kawałkach.
Majka Wasze 4 już całe są ?? Bo chyba Julo był z nimi najwcześniej.
Oprócz Ali Madzixx czy są dzieci które się nie budzą ???




Czuję, że niestety się przestawia, może jak zacznie chodzić to będzie bardziej zmęczona, choć na czworaka też ciągle zasuwa i bateria nie rozładowana jak kiedyś hmm
Zazdroszczę miejsca zamieszkania. Jeziora na miejscu ekstra! I do morza blisko. U nas też coś codziennie ląduje w ogródku wczoraj na klatce nasza łyżeczka leżała sąsiadka położyła, dobrze bo naokoło musimy chodzić. Dziś muszę nasze bańki odebrać bo poleciały




Kulturka na trawę ja wczoraj się bałam ciut że do basenu strzeli, a była w samych majteczkach 😁 Ale dowiozła do domu klocka
Może i jest, ale nie będę nic głośno mówić
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:21   #3715
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Wasze zdrówko, moim ostatnio ulubionym piwem śliwkowym <3 !
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:31   #3716
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Wasze zdrówko, moim ostatnio ulubionym piwem śliwkowym <3 !
Zdrówka! Ja wznoszę toast piwem z sokiem A jakie śliwkowe pijesz?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:36   #3717
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dzięki za kciuki dziewczyny

W pracy było spoko, muszę się na nowo przyzwyczaić do tego i przede wszystkim ruszyć pupę i przeczytać nowe przepisy :P Czuję się, jakbym pierwszy raz tam była hehe

Bylam tak zdenerwowana, że nie zjadłam ani śniadania ani w pracy nic :P jak będę jeść raz dziennie to wrzody murowane

Zuzia podobno była bardzo grzeczna i nie marudziła ani trochę. A jak sobie już drepcze słodko
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:43   #3718
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki dziewczyny

W pracy było spoko, muszę się na nowo przyzwyczaić do tego i przede wszystkim ruszyć pupę i przeczytać nowe przepisy :P Czuję się, jakbym pierwszy raz tam była hehe

Bylam tak zdenerwowana, że nie zjadłam ani śniadania ani w pracy nic :P jak będę jeść raz dziennie to wrzody murowane

Zuzia podobno była bardzo grzeczna i nie marudziła ani trochę. A jak sobie już drepcze słodko
Zuch z Zuzi! Te pierwsze dreptanie jest cudowne <3
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 20:24   #3719
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki dziewczyny

W pracy było spoko, muszę się na nowo przyzwyczaić do tego i przede wszystkim ruszyć pupę i przeczytać nowe przepisy :P Czuję się, jakbym pierwszy raz tam była hehe

Bylam tak zdenerwowana, że nie zjadłam ani śniadania ani w pracy nic :P jak będę jeść raz dziennie to wrzody murowane

Zuzia podobno była bardzo grzeczna i nie marudziła ani trochę. A jak sobie już drepcze słodko
Zosia też bez mamy jest ponoć grzeczniejsza. Tylko jak widzi, że dzwoni telefon to biegnie i krzyczy "Mama,maaama!" albo podobno przynosi sama telefon mężowi i każe dzwonić do mnie 😜

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Wasze zdrówko, moim ostatnio ulubionym piwem śliwkowym <3 !
Redsik gruszkowy z chili! Bach!
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 20:26   #3720
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
dzięki!
Ala ok 10,5 waży max. Dziś zmierzyłam ją dokładnie przy futrynie i wyszła mi 78 cm, wczoraj mąż ją niby mierzył
w sumie to zdziwiły mnie te centyle, bo wizualnie
wygląda na "wyciągniętą" a nie że wagowo większa, zresztą i reakcje ludzi są zawsze, że dość wysoka także może moja miara lepsza,w sumie tylko 2 cm ale już 75 centyl to by po równo była z wagą

ehh może trafiły Ci się rzeczy ze zwrotów :/


hmm a jaka to miejscowość?



te kapcie po domu?



jagodzianki mniaaam podeślij pare
ja jutro na pazurki na 10:30, podczas drzemki wyskoczę


dobry wieczór
u nas dziś wszystko sprawnie poszło i cór od 19 śpi
To Ala ciut mniej waży ale młodsza i panna
Befado do chodzenia na zewnątrz bo lekkie i miękkie, tylko nie wiem czy mu stopka wejdzie w podbiciu




Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Wasze zdrówko, moim ostatnio ulubionym piwem śliwkowym <3 !

Zdrówko! Cydrem




Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki dziewczyny

W pracy było spoko, muszę się na nowo przyzwyczaić do tego i przede wszystkim ruszyć pupę i przeczytać nowe przepisy :P Czuję się, jakbym pierwszy raz tam była hehe

Bylam tak zdenerwowana, że nie zjadłam ani śniadania ani w pracy nic :P jak będę jeść raz dziennie to wrzody murowane

Zuzia podobno była bardzo grzeczna i nie marudziła ani trochę. A jak sobie już drepcze słodko
Brawo Zuzia. Julo coraz więcej chodzi choć ma chwile powrotu i chodzi na kolanach, może grzechy chce odkupić


Hej wieczornie
Zwróciłam nietrafione rzeczy z Zary. Miałam dylemat z kolorem kurtki, właściwie nadal mam ale już nie chcę dumac na ten temat hehe kupiłam Julkowi pieska hape, takiego jak ma Ala Madzixxx. Tak sobie wymyśliłam że kupię jak zacznie chodzić i on grzecznie czekał w Rosku
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.