Płaszczyk na wiosnę :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 08:23   #31
Mayumi
Raczkowanie
 
Avatar Mayumi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 316
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dajny ten płaszczyk ale na targu taki sam lub bardzo podobny fason kosztuje 89-95 zł - wczoraj widziałam.
Susannko, gdzie? Na którym targu? Pytam, bo widzę że też jesteś ze śląska A nóż będę mieć blisko
__________________
Tu byłam
I'm not crazy. My reality is just different than yours
Mayumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:46   #32
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

żółty fajny
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:03   #33
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Susannko, gdzie? Na którym targu? Pytam, bo widzę że też jesteś ze śląska A nóż będę mieć blisko
W Mikołowie Masa teraz płaszczyków z bawełny, dwurzędówek z paskiem
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:53   #34
Mayumi
Raczkowanie
 
Avatar Mayumi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 316
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Susanna- dziekuję za odpowiedź Kurcze, jak ja dawno tam nie byłam... Ostatni raz byłam w zeszłym roku jakoś w środku zimy i nic nie mogłam znaleźć, miałam wrażenie jakby te ciuszki już któryś sezon tam spędziły. Ale widzę że coś się ruszyło i w takim razie nie pozostaje mi nic jak tylko się tam wybrać A odwiedzasz czasem Załęże? Wybieram się już od miesiąca i jakoś się zebrać nie mogę Może się orientujesz czy są już wiosenne ciuszki i buty?
__________________
Tu byłam
I'm not crazy. My reality is just different than yours
Mayumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:04   #35
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Susanna- dziekuję za odpowiedź Kurcze, jak ja dawno tam nie byłam... Ostatni raz byłam w zeszłym roku jakoś w środku zimy i nic nie mogłam znaleźć, miałam wrażenie jakby te ciuszki już któryś sezon tam spędziły. Ale widzę że coś się ruszyło i w takim razie nie pozostaje mi nic jak tylko się tam wybrać A odwiedzasz czasem Załęże? Wybieram się już od miesiąca i jakoś się zebrać nie mogę Może się orientujesz czy są już wiosenne ciuszki i buty?
Ja w Mikołowie na targu jestem sporadycznie... wczoraj byłam przed 16 (po pracy) to już 80% sprzedawców nie było :/ Na Załężu bywałam kiedyś często, teraz zdecydowanie rzadziej, ostatni raz w październiku 2007 Wiesz co moje zdanie taki: co jest na Załężu to to samo będzie w małych sklepikach i na targu Tylko, że na Załężu większa powierzchnia do obejścia i ceny trochę niższe
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:09   #36
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Płaszczyk jest bardzo fajny! Żebym ja wcześniej dorwała tego linka...
Jakieś 2 tyg. temu kupiłam sobie troszkę podobny tyle że z innym dołem, takim 'rozkloszowanym' w Zarze (nie będę mówić za ile ).
Chciałam żółty ale nigdzie nie mogłam znaleźć i wzięłam czarny, a tu proszę! I jeszcze za jaką cenę! Jestem na tak

Powiedz, ciekawe jesteśmy
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:41   #37
Mayumi
Raczkowanie
 
Avatar Mayumi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 316
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja w Mikołowie na targu jestem sporadycznie... wczoraj byłam przed 16 (po pracy) to już 80% sprzedawców nie było :/ Na Załężu bywałam kiedyś często, teraz zdecydowanie rzadziej, ostatni raz w październiku 2007 Wiesz co moje zdanie taki: co jest na Załężu to to samo będzie w małych sklepikach i na targu Tylko, że na Załężu większa powierzchnia do obejścia i ceny trochę niższe
A to w środy też jest targ w Mikołowie? Ja kojarzę poniedziałki i (jak dobrze pamiętam) piątki- akurat takie dni kiedy nie bardzo mi to pasuje, ale dobrze wiedzieć że w środku tygodnia też się można wybrać
A jeśli chodzi o Załęże, to fakt, zawsze tam zaopatrują się mali prywatni handlowcy i zawsze dodają te swoje "parę" groszy Ale nie zawsze jest to parę groszy- kiedyś kupiłam tam torebkę za 55zł a w mojej mieścinie w małym sklepiku znalazłam ją za 95zł- spora różnica. Ja z reguły nie szlajam się po całym 'terenie', a zaglądam jedynie do tych pierwszych stoisk a później pędzę do tej budki z torebkami- świetny tam mają wybór Ale wytrwałemu się bardziej opłaca- im dalej w głąb tym ceny niższe- taka ich praktyka. Przy jednym z pierwszych stoisk wypatrzyłam sweterek, ale grubo się nad nim zastanawiałam bo cena nie była zachęcająca i udałam się w dalszę wycieczkę w poszukiwaniu sukienki dla mamy i przy jednym z ostatnich stoisk znalazłam ten sam sweterek o połowę tańszy i wtedy już się nie zastanawiałam Także warto się tam wybrać gdy się ma nadwyżkę czasu i poszperać.

Cytat:
Napisane przez eternal_a Pokaż wiadomość
Powiedz, ciekawe jesteśmy
Hmm... 189zł
__________________
Tu byłam
I'm not crazy. My reality is just different than yours
Mayumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 16:43   #38
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

ładny, tylko przy szyi mi się nie podoba (za dużo guziczków) czerwony jak najbardziej ok
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:46   #39
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
A to w środy też jest targ w Mikołowie? Ja kojarzę poniedziałki i (jak dobrze pamiętam) piątki- akurat takie dni kiedy nie bardzo mi to pasuje, ale dobrze wiedzieć że w środku tygodnia też się można wybrać
Oggólnie targ jest codziennie ale faktycznie w poniedziałki i piątki największy

Cytat:
A jeśli chodzi o Załęże, to fakt, zawsze tam zaopatrują się mali prywatni handlowcy i zawsze dodają te swoje "parę" groszy Ale nie zawsze jest to parę groszy- kiedyś kupiłam tam torebkę za 55zł a w mojej mieścinie w małym sklepiku znalazłam ją za 95zł- spora różnica. Ja z reguły nie szlajam się po całym 'terenie', a zaglądam jedynie do tych pierwszych stoisk a później pędzę do tej budki z torebkami- świetny tam mają wybór Ale wytrwałemu się bardziej opłaca- im dalej w głąb tym ceny niższe- taka ich praktyka. Przy jednym z pierwszych stoisk wypatrzyłam sweterek, ale grubo się nad nim zastanawiałam bo cena nie była zachęcająca i udałam się w dalszę wycieczkę w poszukiwaniu sukienki dla mamy i przy jednym z ostatnich stoisk znalazłam ten sam sweterek o połowę tańszy i wtedy już się nie zastanawiałam Także warto się tam wybrać gdy się ma nadwyżkę czasu i poszperać.
Jest dokładnie jak piszesz Im dalej tym taniej. Na Załęże jeździłam już w czasach gdy nie było tak fajnie jak obecnie (wszystko zadaszone, czystko, wszędzie nr stoisk itd.) i zawsze 2 razy w roku na duże zakupy to było święto, byłam dużo młodsza ale chyba zacznę znowu tam jeździć na zakupy, tym bardziej że od kilku lat dysponuję własnym autkiem.
Ja bym poszukałam tych kurteczek/płaszczyków na bazarkach, wybór duży, może nie identyczny jak na zdjęciach ale często jest tak, że spodoba się coś innego.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:04   #40
Mayumi
Raczkowanie
 
Avatar Mayumi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 316
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oggólnie targ jest codziennie ale faktycznie w poniedziałki i piątki największy


Jest dokładnie jak piszesz Im dalej tym taniej. Na Załęże jeździłam już w czasach gdy nie było tak fajnie jak obecnie (wszystko zadaszone, czystko, wszędzie nr stoisk itd.) i zawsze 2 razy w roku na duże zakupy to było święto, byłam dużo młodsza ale chyba zacznę znowu tam jeździć na zakupy, tym bardziej że od kilku lat dysponuję własnym autkiem.
Ja bym poszukałam tych kurteczek/płaszczyków na bazarkach, wybór duży, może nie identyczny jak na zdjęciach ale często jest tak, że spodoba się coś innego.
Przez ostatnich parę lat sporo sie tam pozmieniało To fakt- własne autko wiele zmienia. Kiedyś również wyskakiwałam na zakupy 2 razy do roku i musiały być duże, tak co by się na cały sezon od razu zaopatrzyć bo rzadko miałam okazję z kimś jechać na zakupy A autobusami tłuc się po całym Śląsku... Choć nie raz wskakiwałam z koleżanką o 7.00 do autobusu, oblatałyśmy pół śląska i powrót o 22.00 do domu Ehh, gdzie te siły? A teraz hop do autka, jedno centrum handlowe, drugie, bazarek, sklepy... Mhmm... wygoda

Ok, już nie robie off topa bo się "góra" zacznie wkurzać pozdrawiam
__________________
Tu byłam
I'm not crazy. My reality is just different than yours
Mayumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 16:20   #41
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: Płaszczyk na wiosnę :)

Cytat:
Napisane przez eternal_a Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jakie to ma znaczenie ? W takim razie jeżeli ci to tak przeszkadza to w wątku chodzi "o dłuższą kurtkę" i nie piszcie płaszczyk, bo aguca się denerwuje.
hahaha ja się tu nie denerwuję na pewno. po prostu zwracam uwagę na błąd który popełnia teraz mnóstwo osób. to ważne abyśmy umieli poprawnie posługiwać się swoim językiem. ma to znaczenie dla języka polskiego o którym napisałam wcześniej.
przepraszam za offtop.
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.