Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-28, 17:21   #571
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Do waxa i kallosa i ja te¿ sie przymierzam - w miare tanio i sprawdzone sposoby, po tylu eksperymentach wiem, ¿e na te kosmetyki mo¿na liczyæ .
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-28, 17:34   #572
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomo¶ci: 9 046
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
zmotywowa³y¶cie mnie dziewczyny
a czy macie jakie¶ swoje
sprawdzone sposoby na przyspieszenie porostu w³osów ?
wiem, ¿e od tego jest osobny w±tek, ale ..
Ale co?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piêkne mo-hery Moja pielêgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-28, 18:28   #573
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
zmotywowa³y¶cie mnie dziewczyny
a czy macie jakie¶ swoje
sprawdzone sposoby na przyspieszenie porostu w³osów ?
wiem, ¿e od tego jest osobny w±tek, ale ..
Wszystkie sprawdzone sposoby s± opisane w owym osobnym w±tku, którego nie chce Ci siê czytaæ. Jak nie przeczytasz - nie dowiesz siê. Sorry.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-28, 18:44   #574
chois
Raczkowanie
 
Avatar chois
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 77
GG do chois
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystkie sprawdzone sposoby s± opisane w owym osobnym w±tku, którego nie chce Ci siê czytaæ. Jak nie przeczytasz - nie dowiesz siê. Sorry.
przeczyta³am prawie ca³y.
chcia³am po prostu dowiedzieæ siê o waszych sposobach.
ale skoro ¿a³ujecie klawiatury, to nie .. ^^
__________________
'bo w ¿yciu nic
nie dzieje siê bez przyczyny'


odchudzanie. !
który to ju¿ raz ?
ale tym razem siê uda. !

zapuszczanie. !
38 - 40 - 45 - 50 - 50 - 55 - 60. !
chois jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-28, 18:49   #575
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
przeczyta³am prawie ca³y.
chcia³am po prostu dowiedzieæ siê o waszych sposobach.
ale skoro ¿a³ujecie klawiatury, to nie .. ^^
To nie jest kwestia ¿a³owania klawiatury, tylko tego, ¿e niekoniecznie chce nam siê pisaæ kolejny raz o tym samym. W w±tku o sposobach na przyspieszenie (gwoli ¶cis³o¶ci: s± dwie czê¶ci) pisa³y¶my o tym na bie¿±co. Kolejny w±tek, w którym pojawia siê ten temat to "Dziennik zapuszczania w³osów". Ostatnio za¶ powsta³ podsumowuj±cy z sond±, w którym znajdziesz nasze wypowiedzi:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291929

Mi³ej lektury.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-29, 14:23   #576
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 7 890
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
przeczyta³am prawie ca³y.
chcia³am po prostu dowiedzieæ siê o waszych sposobach.
ale skoro ¿a³ujecie klawiatury, to nie .. ^^
Przeczyta³a¶ bez zrozumienia? Ca³y czas pisa³y¶my o swoich sposobach, ewentualnie o tych, których chcia³yby¶my spróbowaæ. No ale... przecie¿ ka¿demu leniowi trzeba napisaæ z osobna.
Ines-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 04:49   #577
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Pó³noc-Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 1 120
GG do guia
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

No to teraz ja

O d³ugich w³osach nigdy nie marzy³am, bo ca³e dzieciêctwo takie mia³am. Grube, gêste, ciê¿kie i do pasa (czyli mój dzisiejszy idea³. Czy muszê mówiæ, ¿e wtedy ich nie znosi³am? by³y dla mnie takie.. nudne).
I pewnego piêknego dnia: radykalne ciêcie- do ramion. Zaczê³y siê wywijaæ w ró¿ne strony, wiêc prostownica i jazda Ale by³o mi ma³o- farbujemy. I tak mêczy³am je przez mniej wiêcej dwa lata- codzienne suszenie, prostowanie i comiesiêczne farbowanie. A¿ zaczê³y lecieæ jak szalone (obecnie na g³owie mam 1/3 tego, co mia³am. I, niestety, nie przesadzam. Ca³e szczê¶cie, ¿e siê krêc± i udaj±, ¿e wcale nie jest ich ma³o).
Przesta³am prostowaæ i farbowaæ. W sierpniu 2007r. ¶ciacha³am resztkê farbowanych, teraz mam ju¿ na ca³ej d³ugo¶ci swój kolor i, dopóki nie osiwiejê, tak pozostanie.

Chcia³abym wróciæ do tych moich nudnych w³osów do pasa.. Rosn± szybko, tylko dalej wypadaj± i nie bêdzie mi ³atwo tego wypadania zahamowaæ

W nazwach zdjêæ s± daty. Je¿eli nie ma, to zdjêcie jest aktualne.

Zdjêcie z lutego '07- dobrze widaæ ró¿nicê miêdzy moimi, a farbowanymi w³osami

Lipiec '07- d³ugie, ale obrzydliwie zniszczone i wysuszone, miesi±c pó¼niej ¶ciête do d³ugo¶ci widocznej na zdjêciach z wrze¶nia.

Zim± mia³am kryzys, bo wtedy moje w³osy zawsze najgorzej wygl±daj± i przed ¶wiêtami, pod wp³ywem impulsu, ¶ciê³am do d³ugo¶ci trochê za ramiona Jednak w³osy by³y wtedy zdrowe, nawil¿one i b³yszcz±ce.
Zapomnia³am jak to jest, gdy s± zniszczone i rozpoczê³a siê era codziennego mycia szamponami z SL(E)S (bez u¿ywania od¿ywki, bo czasu nie by³o ), suszenia gor±cym powietrzem, modelowania grzywki na szczotce.. No i znowu mia³am kud³y wysuszone na wiór.
We wrze¶niu tego roku skróci³am je o jakie¶ 10cm, bo nie mog³am na nie patrzeæ i teraz chucham na nie i dmucham, no i zapuszczam

Zdjêcia s± trochê kiepskie, ale nigdy nie dokumentowa³am stanu moich w³osów i musia³am wybraæ co¶ z komputerowych zasobów
A to aktualne kiepskie, bo robi³am sobie sama

Uff.. to tyle. Je¿eli pisa³am niesk³adnie- wybaczcie, proszê, ale same widzicie, która jest godzina
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg luty07.jpg (10,6 KB, 101 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lipiec07.jpg (28,9 KB, 162 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wrzesieñ07.jpg (44,1 KB, 116 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wrzesieñ07..jpg (20,4 KB, 91 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg grudzieñ07.jpg (36,3 KB, 84 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg grudzieñ07..jpg (51,1 KB, 103 za³adowañ)
guia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 10:11   #578
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

guia - masz piêkne w³oski. Ja te¿ bym chcia³a takie mieæ , s± boskie!!!!!
Rozumiem, ¿e naturalnie Ci siê tak krêc±... I wcale nie widaæ ¿eby by³y zniszczone. A co do wypadania to przeczytaj sobie w±tek o wypadaniu i o przy¶pieszaniu porostu w³osów, jest tam du¿o przydatnych informacji. Pozdrawiam cieplutko
vinga9669 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:48   #579
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Guia muszê Ciê wyprowadziæ z b³êdu - wcale nie taka fala z Ciebie Masz na g³owie mieszankê bardzo g³êbokich fal 2C i loków 3A. Sama nie wiem, czy mniej wycieniowane nie krêci³yby siê intensywniej?
Kolejna rzecz - dyfuzor. W zale¿no¶ci od sposobu suszenia narusza lub nie narusza struktury w³osów. Ja po wysuszeniu g³ow± w dó³ (sposób naruszaj±cy strukturê) mam na g³owie identyczne fale jak Ty - tylko niestety duuuuuuuuu¿o krótsze.
W³osy masz przepiêkne. Zw³aszcza imponuj±co wygl±daj± w wersji d³ugiej, choæ przyznam szczerze, ¿e u Ciebie wersja krótsza te¿ wygl±da piêknie
Pyta³a¶ w w±tku o lokach/falach o inne sposoby suszenia w³osów. My¶lê, ¿e dla Ciebie najwygodniejsza by³aby jaka¶ forma plunkingu. Gdyby¶ mog³a kupiæ sobie czepek i podszyæ go od spodu jedwabiem albo satyn±, wilgotne w³osy po myciu wk³ada³a do tego czepka tak, ¿eby umiejscowi³y siê na czubku g³owy (¿eby na nich nie le¿eæ) rano potrzebowa³yby tylko zwil¿enia zimn± wod± i ewentualnego na³o¿enia jakiego¶ kosmetyku - stylin, leave in - co wolisz.
Przeszuka³am w³a¶nie dwie strony z asortymentem dla krêcio³ów, ale nie mogê znale¼æ takiego gotowego czepka - wiem, ¿e wcze¶niej by³y w sprzeda¿y. Jak znajdê to siê odezwê.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:23   #580
chois
Raczkowanie
 
Avatar chois
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 77
GG do chois
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

guia - prze¶liczne loki
__________________
'bo w ¿yciu nic
nie dzieje siê bez przyczyny'


odchudzanie. !
który to ju¿ raz ?
ale tym razem siê uda. !

zapuszczanie. !
38 - 40 - 45 - 50 - 50 - 55 - 60. !
chois jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:35   #581
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Pó³noc-Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 1 120
GG do guia
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez vinga9669 Poka¿ wiadomo¶æ
guia - masz piêkne w³oski. Ja te¿ bym chcia³a takie mieæ , s± boskie!!!!!
Rozumiem, ¿e naturalnie Ci siê tak krêc±... I wcale nie widaæ ¿eby by³y zniszczone. A co do wypadania to przeczytaj sobie w±tek o wypadaniu i o przy¶pieszaniu porostu w³osów, jest tam du¿o przydatnych informacji. Pozdrawiam cieplutko
dziêkujê w imieniu w³osów
Tak, krêc± siê naturalnie, chocia¿ kiedy¶ nie krêci³y siê wcale. T
eraz ju¿ takie zniszczone nie s±, bo uszkodzone obciê³am, ³atwo tylko siê przesuszaj±.
W±tek o wypadaniu znam, jednak u mnie wypadanie spowodowane jest nieco bardziej z³o¿onymi czynnikami i zwyk³a suplementacja czy wcierki tego nie zahamuj±.


Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Guia muszê Ciê wyprowadziæ z b³êdu - wcale nie taka fala z Ciebie Masz na g³owie mieszankê bardzo g³êbokich fal 2C i loków 3A. Sama nie wiem, czy mniej wycieniowane nie krêci³yby siê intensywniej?
Ale mi humor poprawi³a¶! Czyli jednak trochê lokata jestem? Faaaajnie
Z w³osów z przodu, bli¿ej twarzy, które s± najbardziej wycieniowane robi± mi siê korkoci±gi (co trochê dziwnie wygl±da- po 2,3 rurki z ka¿dej strony, a reszta bli¿ej nieokre¶lona), ale z kolei te w³osy z ty³u, im s± d³u¿sze i im d³u¿ej nie widzia³y fryzjera, tym bardziej siê krêc±. Sama ju¿ nie wiem

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Kolejna rzecz - dyfuzor. W zale¿no¶ci od sposobu suszenia narusza lub nie narusza struktury w³osów. Ja po wysuszeniu g³ow± w dó³ (sposób naruszaj±cy strukturê) mam na g³owie identyczne fale jak Ty - tylko niestety duuuuuuuuu¿o krótsze.
Dok³adnie tak suszy³am i suszê zawsze Fakt, wtedy s± same fale, nawet z tych kilku rurek. Czyli ¿eby siê bardziej krêci³y trzeba suszyæ w pozycji pionowej?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy masz przepiêkne. Zw³aszcza imponuj±co wygl±daj± w wersji d³ugiej, choæ przyznam szczerze, ¿e u Ciebie wersja krótsza te¿ wygl±da piêknie
A ja przyznam szczerze, ¿e taka opinia spod Twojej klawiatury ³echce mnie szczególnie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta³a¶ w w±tku o lokach/falach o inne sposoby suszenia w³osów. My¶lê, ¿e dla Ciebie najwygodniejsza by³aby jaka¶ forma plunkingu. Gdyby¶ mog³a kupiæ sobie czepek i podszyæ go od spodu jedwabiem albo satyn±, wilgotne w³osy po myciu wk³ada³a do tego czepka tak, ¿eby umiejscowi³y siê na czubku g³owy (¿eby na nich nie le¿eæ) rano potrzebowa³yby tylko zwil¿enia zimn± wod± i ewentualnego na³o¿enia jakiego¶ kosmetyku - stylin, leave in - co wolisz.
Przeszuka³am w³a¶nie dwie strony z asortymentem dla krêcio³ów, ale nie mogê znale¼æ takiego gotowego czepka - wiem, ¿e wcze¶niej by³y w sprzeda¿y. Jak znajdê to siê odezwê.
Przenoszê siê do loków, coby nie offtopowaæ


Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
guia - prze¶liczne loki


Czujê siê zmotywowana do dalszego zapuszczania
guia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 16:59   #582
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Guia suszenie nienaruszaj±ce struktury w³osów = suszenie dyfuzorem tak, aby ten dyfuzor w³osów nie dotyka³. Trwa to d³u¿ej, jest trochê mêcz±ce, ale to co skrêci siê samodzielnie jest bardziej trwa³e i mocniej skrêcone od tego, co zdzia³a dyfuzor. Korkoci±gi, o których piszesz i które widaæ tu w niektórych miejscach na zdjêciach to typ 3A jak w pysk strzeli³ Mocniejsze cieniowanie jest konieczne raczej przy w³osach typu 3B, ¿eby wierzchnie warstwy mocniej siê krêci³y. 3A potrafi byæ klapniêta na czaszce, a zaczyna siê skrêcaæ z regu³y od wysoko¶ci ucha. Typ 3A potrzebuje wiêkszych, grubszych pasm do stworzenia wiêkszych korkoci±gów lub czego¶ na ich kszta³t. Dlatego mocne cieniowanie takich w³osów mo¿e ten skrêt zmniejszyæ. Wydaje mi siê te¿, ¿e skoro masz taki problem ze schniêciem w³osów warto by³oby po myciu zawijaæ je (plopping) w rêcznik z mikrofibry. Zawsze to do¶æ mocne ods±czenie. Musisz tylko wyczaiæ, ¿eby nie trzymaæ rêcznika za d³ugo - w³osy mog± byæ klapniête. Na ogó³ powinno to trwaæ 10-15min.
Mi³o mi bardzo, ale humor powinno Ci poprawiaæ ju¿ samo zerkniêcie w lustro na te w³osy Jest co rozpieszczaæ
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:54   #583
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

guia - brawo za odwagê ¶ci±c takie d³ugie w³osy, by zacz±æ o nie dbaæ od nowa , piekne, ja d±¿ê do takich d³ugich jak te ze zdjêcia z najd³u¿szymi .

Powodzenia i szybkiego porostu
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:56   #584
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Mam pytanie: czy to prawda, ¿e ka¿dy cz³owiek ma "zaprogramowan±" maksymaln± d³ugo¶æ w³osów, po przekroczeniu której w³osy zaczynaj± nadmiernie wypadaæ??

Generalnie mam bardzo gêste, zdrowe i l¶ni±ce w³osy, ale kiedy przekroczê d³ugo¶æ tak powiedzmy do pasa, zaczynaj± wypadaæ w ilo¶ciach przekraczaj±cych wszelkie granice!! Nie wiem czy mo¿na co¶ z tym zrobiæ, czy tak ju¿ musi byæ?
ata007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:48   #585
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Mi siê zdaje, ¿e nie przecie¿ niektórzy maj± w³osy po 2 metry i im dalej rosn±, ale mogê siê myliæ.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-01, 10:07   #586
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ja te¿ s³ysza³am o czym¶ takim, tzn o tym ze ka¿dego wosy zyj± ile¶ tam lat po czym wypadaj± i bywa tak ze przez ten czas zd±¿± urosn±æ tylko np. do pasa i wypadaj±, tym co w³osy szybciej rosn± mog± urosn±æ d³u¿sze zanim siê zestarzej± i wypadn±.
Mam nadzieje ze nie zagmatwa³am i mnie zrozumia³y¶cie
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:07   #587
czargan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja siê te¿ do tego przy³±czam. Zapuszczam od czerwca, mam na razie 52cm, d±¿ê do 65cm lecz niby ma³a ró¿nica ,a strasznie wolno mi rosn±. Podoba mi siê taka fryzura jak± ma g³ówna piosenkarka z Pussycat dolls lub Ruslana. Ale takie moje obawy ,bo chcia³abym je wystopniowac troszkê ,(bo mam na dole straszny puszek i to mnie wkurza) i zwijaj± siê beznadziejnie na koñcach. I przez to nie wiem czy po wystopniowaniu nie wygl±da³o by to tak ¿e i d³u¿sze i te krótsze w³osy by mi sie wywija³y ,a tego to bym chyba nie ¶cierpia³a.
czargan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-01, 23:07   #588
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 1 307
wow 52 to bardzo du¿o... Masz jakie¶ fotki?

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ s³ysza³am o czym¶ takim, tzn o tym ze ka¿dego wosy zyj± ile¶ tam lat po czym wypadaj± i bywa tak ze przez ten czas zd±¿± urosn±æ tylko np. do pasa i wypadaj±, tym co w³osy szybciej rosn± mog± urosn±æ d³u¿sze zanim siê zestarzej± i wypadn±.
Mam nadzieje ze nie zagmatwa³am i mnie zrozumia³y¶cie
te¿ o tym s³ysza³am. ¯yj± jakie¶ 6 lat. Licz±c np. ¿e ¶ciê³am je ostatnio na bardzo krótko 4 lata temu, to jeszcze pozosta³y mi jakie¶ 2 lata zapuszczania - potem osi±gn± swoj± maksymaln± d³ugo¶æ i przestan± rosn±æ (czyt. najd³u¿sze bêd± wypadaæ, krótsze osi±gaæ ich d³ugo¶æ)

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-12-02 o 21:58 Powód: post pod postem- proszê korzystaæ z edycji
Burbery jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 08:23   #589
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

czargan - zdjêcie by¶my poprosi³y
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 13:32   #590
chois
Raczkowanie
 
Avatar chois
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 77
GG do chois
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
ale skoro ¿a³ujecie klawiatury, to nie .. ^^
wgl sorry za to. xD
chyba mia³am jaki¶ beznadziejny nastrój, ¿e tak napisa³am.
zupe³nie bezsensu.


guia - jak Ci zazdroszczê tych w³osków
__________________
'bo w ¿yciu nic
nie dzieje siê bez przyczyny'


odchudzanie. !
który to ju¿ raz ?
ale tym razem siê uda. !

zapuszczanie. !
38 - 40 - 45 - 50 - 50 - 55 - 60. !
chois jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 14:46   #591
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ja te¿ do³±czam siê do pro¶by o zdjêcie
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 16:43   #592
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Bodaj¿e soja przed³u¿a cykl w³osa. Wcinana regularnie moze pomoc w oszukaniu natury.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 17:28   #593
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Burbery Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ o tym s³ysza³am. ¯yj± jakie¶ 6 lat. Licz±c np. ¿e ¶ciê³am je ostatnio na bardzo krótko 4 lata temu, to jeszcze pozosta³y mi jakie¶ 2 lata zapuszczania - potem osi±gn± swoj± maksymaln± d³ugo¶æ i przestan± rosn±æ (czyt. najd³u¿sze bêd± wypadaæ, krótsze osi±gaæ ich d³ugo¶æ)
Spokojnie, widzê lukê w takim rozumowaniu. W ka¿dej chwili na g³owie s± w³osy na ka¿dym etapie wzrostu, bo gdyby bylo inaczej, traci³yby¶my wszystkie naraz i co jaki¶ czas ka¿dy mia³by puszek na g³owie... St±d wynika, ¿e w tej chwili masz w³osy zarówno czteroletnie, jak i dwuletnie, a nawet roczne D³ugo¶æ nie ma znaczenia przy wieku, bo zale¿no¶æ siê rozmywa przy obcinaniu.
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 17:36   #594
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Pó³noc-Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 1 120
GG do guia
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Guia suszenie nienaruszaj±ce struktury w³osów = suszenie dyfuzorem tak, aby ten dyfuzor w³osów nie dotyka³. Trwa to d³u¿ej, jest trochê mêcz±ce, ale to co skrêci siê samodzielnie jest bardziej trwa³e i mocniej skrêcone od tego, co zdzia³a dyfuzor. Korkoci±gi, o których piszesz i które widaæ tu w niektórych miejscach na zdjêciach to typ 3A jak w pysk strzeli³ Mocniejsze cieniowanie jest konieczne raczej przy w³osach typu 3B, ¿eby wierzchnie warstwy mocniej siê krêci³y. 3A potrafi byæ klapniêta na czaszce, a zaczyna siê skrêcaæ z regu³y od wysoko¶ci ucha. Typ 3A potrzebuje wiêkszych, grubszych pasm do stworzenia wiêkszych korkoci±gów lub czego¶ na ich kszta³t. Dlatego mocne cieniowanie takich w³osów mo¿e ten skrêt zmniejszyæ. Wydaje mi siê te¿, ¿e skoro masz taki problem ze schniêciem w³osów warto by³oby po myciu zawijaæ je (plopping) w rêcznik z mikrofibry. Zawsze to do¶æ mocne ods±czenie. Musisz tylko wyczaiæ, ¿eby nie trzymaæ rêcznika za d³ugo - w³osy mog± byæ klapniête. Na ogó³ powinno to trwaæ 10-15min.
Mi³o mi bardzo, ale humor powinno Ci poprawiaæ ju¿ samo zerkniêcie w lustro na te w³osy Jest co rozpieszczaæ
Klapniête na czaszce- dok³adnie tak. Odbite s± tylko zaraz po myciu; godzina-dwie i le¿±
Wiêksze, grubsze pasma do zrobienia rurki- znowu trafi³a¶. Z jednego mojego loka inni maj± piêæ. Ale ja chyba lubiê takie grubasy
Tak siê czajê na rêcznik z mikrofibry, bo te moje to nic a nic wilgoci nie ch³on±, tylko ci±gle mi z nim nie po drodze..
Wiesz, gdyby one zawsze wygl±da³y tak, jak ¶wie¿o po ¶ciêciu czy wyschniêciu, to mo¿e bym nie zrzêdzi³a, jednak nie jest tak kolorowo.
O, np. teraz, po ca³ym dniu i lataniu po mie¶cie- lustro omijam szerokim ³ukiem

Cytat:
Napisane przez kosmarka Poka¿ wiadomo¶æ
guia - brawo za odwagê ¶ci±c takie d³ugie w³osy, by zacz±æ o nie dbaæ od nowa , piekne, ja d±¿ê do takich d³ugich jak te ze zdjêcia z najd³u¿szymi .

Powodzenia i szybkiego porostu
Wolê krótsze, ale w dobrej kondycji. Zw³aszcza, ¿e zdrowe szybciej mi rosn±
Dziêki i Tobie równie¿ d³uuuugich loków ¿yczê

Cytat:
Napisane przez chois Poka¿ wiadomo¶æ
wgl sorry za to. xD
chyba mia³am jaki¶ beznadziejny nastrój, ¿e tak napisa³am.
zupe³nie bezsensu.


guia - jak Ci zazdroszczê tych w³osków
To jazda z pielêgnacj± swoich, ¿eby nie by³o czego zazdro¶ciæ!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Bodaj¿e soja przed³u¿a cykl w³osa. Wcinana regularnie moze pomoc w oszukaniu natury.
I winogrono. Zarówno zewnêtrznie, jak i wewnêtrznie. Skórka jab³ka chyba te¿. Przynajmniej na moje rzêsy tak dzia³a na w³osach jeszcze nie testowa³am

Edytowane przez guia
Czas edycji: 2008-12-02 o 17:37
guia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 17:41   #595
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja przepraszam za off top, ale... skórka jab³ka na rzêsach? ;> o co chodzi, dlaczego i jak?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:30   #596
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 1 307
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Scully Poka¿ wiadomo¶æ
Spokojnie, widzê lukê w takim rozumowaniu. W ka¿dej chwili na g³owie s± w³osy na ka¿dym etapie wzrostu, bo gdyby bylo inaczej, traci³yby¶my wszystkie naraz i co jaki¶ czas ka¿dy mia³by puszek na g³owie... St±d wynika, ¿e w tej chwili masz w³osy zarówno czteroletnie, jak i dwuletnie, a nawet roczne D³ugo¶æ nie ma znaczenia przy wieku, bo zale¿no¶æ siê rozmywa przy obcinaniu.
No tak ale po 6 latach te najd³u¿sze s± najstarsze i wypadaj±. W tym czasie dorastaj± te trochê m³odsze do d³ugo¶ci tamtych poprzednich, osi±gaj± swój maksymalny wiek po czym znów wypadn±. Nie twierdzê ¿e w³osy wypadaj± wszystkie na raz : ) Po prostu te najd³u¿ej ¿yj±ce ( a tym samym najd³u¿sze) w pewnym momencie wypadn± - d³ugo¶æ siê stabilizuje.
Burbery jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:48   #597
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Pó³noc-Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 1 120
GG do guia
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Poka¿ wiadomo¶æ
Ja przepraszam za off top, ale... skórka jab³ka na rzêsach? ;> o co chodzi, dlaczego i jak?
Znaczy nie, ¿e obieram jab³ko i skórk± szorujê rzêsy, tylko robiê od¿ywkê do rzês z ekstraktem ze skórki jab³ka- bo wyd³u¿a anagen w³osa, czyli te¿ rzês - rosn± d³u¿ej => rosn± d³u¿sze
guia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 19:17   #598
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez guia Poka¿ wiadomo¶æ
Znaczy nie, ¿e obieram jab³ko i skórk± szorujê rzêsy, tylko robiê od¿ywkê do rzês z ekstraktem ze skórki jab³ka- bo wyd³u¿a anagen w³osa, czyli te¿ rzês - rosn± d³u¿ej => rosn± d³u¿sze
Wiem, ¿e trochê OT, ale mo¿esz podaæ przepis na t± od¿ywkê?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 20:37   #599
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e trochê OT, ale mo¿esz podaæ przepis na t± od¿ywkê?
Te¿ bardzo proszê moderatorki prosimy o wyrozumia³o¶æ
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 21:47   #600
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Zaraz siê z tego tematu zrobi "Dziennik zapuszczania rzês- czyli przed i po"
Ale je¶li chodzi o sojê i winogrona- to dobrze wiedzieæ, chyba wprowadzê je do swojej diety.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.