PIEPRZYK - usunąć czy polubić?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 14:34   #31
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Anett_ Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Konsultacja to dobry pomysł i rozwieje Twoje wątpliwości, pomoże podjąć najwłasciwszą decyzję ( czasem lekarz sugeruje by ponownie obejrzeć znamię po zakończeniu okresu dojrzewania).

Powodzenia
Okres dojrzewania mam już za sobą, mam 21 lat


Lovisa - co do widoczności blizn, to chyba indywidualna cecha... Jest na forum wiele wątków o tej tematyce i różne dziewczyny miały różne doświadczenia... A mogłabyś zdradzić, jaką metodą miałas usuwane znamiona? Wydaje mi się, że jedyną bezpieczną jest chirurgiczne usunięcie?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:35   #32
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Wydawało mi sięże autorce wąku chodzi jedynie o względy estetyczne... Że pieprzyk jest w bezpiecznym miejscu i nie ma wskazań od lekarza dotyczących jego usuwania..
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:39   #33
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Pisałam o tym kiedys, ale nie bede szukać wątku, więc z przyjemnością opisze raz jeszcze Usuwałam w klinice jednego dnia w Katowicach u chirurga. Zabieg jest refundowany, tylko trzeba się umawiać wczesniej, bo jest spora kolejka I najpierw, w tym samym budynku (bo to jest szpital) trzeba isc do dermatologa na konsultacje. Cały zabieg trwał 10 minut może. Miałam znieczulenie miejscowe, taki mały zastrzyk, niezbyt bolesny. Trzeba się polozyc na stole operacyjnym (ale nie trzeba sie przebierac, tzn. jesli znamie jest na twarzy logiczne ). Lekarz nakrywa Cię taką zielona płachta z otworem przez który widzi tylko czesc skóry z pieprzykiem. Usuwa znamię, zaszywa i robi mocny opatrunem, zakleja kilka razy. Z tym trzeba chodzić tydzień (nie wolno moczyć), po czym jest usunięcie szwów i tyle. na poczatku blizna jest taka różowa, ale potem blaknie i znika.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:43   #34
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Malinezja Pokaż wiadomość
Wydawało mi sięże autorce wąku chodzi jedynie o względy estetyczne... Że pieprzyk jest w bezpiecznym miejscu i nie ma wskazań od lekarza dotyczących jego usuwania..
Ależ własnie są. Wiem, że kiedys wiele się mówiło o tym, że lepiej "nie ruszać", ale obecnie odchodzi się od tego. Moja mama tyle lat męczyła się z brodawka na szyi (wiadomo, to przeszkadza), nie ruszała tego, bo się bała. A chirurg jej powiedział, że własnie lepiej usunąć takie coś, usunięcie jest lepsze, niż pozostawienie. na pewno są jeszcze lekarze, którzy uważają, ze nie powinno się wycinać znamion, ale mnie przekonuje zdanie chirurga, który usuwał mi pieprzyki. Jeśli jest to pewnego rodzaju schorzenie skóry, to po co mi ono? Usunełam i zarówno estetyka jak i zdrowie nie ucierpiały, wręcz przeciwnie
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:48   #35
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Miałam podobny dylemat z ta rożnica że pieprzyk mam na szyi. Po konsultacji z lekarzem po ktorej okazalo sie ze jest on nie groźny miałam okazję do usunięcia go, ale tego nie zrobiłam chyba za bardzo sie z nim zwiazałam. A co zabawne mojej mamie caly czas wydaje sie jakbym miała kleszcza na szyi .
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 16:04   #36
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Witam!
To ja też się "wyżalę" Ja posiadam pieprzyk na twarzy a dokładniej na... nosku Jest to mała plamka w kształcie kropeczki Hmm jest dość intensywnie brązowy i mówiąc, że nie przeszkadza mi skłamałabym Aaa i znajduje się na linii czubka nosa, z tym, że bardziej po lewej stronie Od czasu do czasu mam takie myśli, że chciałabym go usunąć, albo chociaż wybielić... W sumie to sama nie wiem... Jest to coś czym się wyróżniam i słyszałam opinie, że bez niego była bym taka hmm "nie swoja, bez wyrazu"
W końcu nie każdy ma to "szczęście" posiadania pieprzyka na kinolku

Hehe pozdrooFka
*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 20:47   #37
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Pisałam o tym kiedys, ale nie bede szukać wątku, więc z przyjemnością opisze raz jeszcze Usuwałam w klinice jednego dnia w Katowicach u chirurga. Zabieg jest refundowany, tylko trzeba się umawiać wczesniej, bo jest spora kolejka I najpierw, w tym samym budynku (bo to jest szpital) trzeba isc do dermatologa na konsultacje. Cały zabieg trwał 10 minut może. Miałam znieczulenie miejscowe, taki mały zastrzyk, niezbyt bolesny. Trzeba się polozyc na stole operacyjnym (ale nie trzeba sie przebierac, tzn. jesli znamie jest na twarzy logiczne ). Lekarz nakrywa Cię taką zielona płachta z otworem przez który widzi tylko czesc skóry z pieprzykiem. Usuwa znamię, zaszywa i robi mocny opatrunem, zakleja kilka razy. Z tym trzeba chodzić tydzień (nie wolno moczyć), po czym jest usunięcie szwów i tyle. na poczatku blizna jest taka różowa, ale potem blaknie i znika.
Lovisa a mogłabyś mi podać dokładne namiary na tego lekarza? Jaka to klinika, dane lekarza itp... Byłabym wdzięczna
Jeżeli Ty nie masz śladów i wszystko poszło ok, to znaczy, że jest dobry, a nie chciałabym ryzykować..
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 20:52   #38
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Malinezja Pokaż wiadomość
Wydawało mi sięże autorce wąku chodzi jedynie o względy estetyczne... Że pieprzyk jest w bezpiecznym miejscu i nie ma wskazań od lekarza dotyczących jego usuwania..
Dobrze Ci się wydawało Bo tak myślałam... Zdecydowałam się na konsultacje po przeczytaniu postów Lovisy i Anett_ W sumie lepiej sprawdzić, poradzić się lekarza. Jeżeli wszystko będzie ok i medycznych wskazań nie będzie, wtedy zastanowię się jeszcze raz... ehhh..
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:03   #39
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

http://www.szpital.net.pl/ to jest szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach. Nazwiska lekarza nie pamiętam, dostałam "cynk" od znajomej mojej mamy, to jest na oddziale chirurgii, "klinika jednego dnia". Jesli na stronie nie będzie informacji, to można zadzwonić i zapytac się o to lub już w samym szpitalu, w recepcji (zresztą owa klinika jest na parterze, po lewej stronie od wejścia, do końca korytarza, drzwi nie są oznaczone). Najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza ogolnego do dermatologa.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:32   #40
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Skoro pieprzyki to schorzenie i trzeba usunąć,czy należałoby, to ja musiałabym być cała pociachana Ale mam nadzieje, ze tej jesieni uda mi sie kilku pozbyć ze względów estetycznych również

*Sweety* równiez mam pieprzyk na nosie tyle ze z boku i jasny.
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 14:35   #41
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

*Sweety* równiez mam pieprzyk na nosie tyle ze z boku i jasny. [/quote]


Hehe Seksi Moj rzuca się w oczy, ale nie przejmuję się już tym
*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 15:39   #42
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
http://www.szpital.net.pl/ to jest szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach. Nazwiska lekarza nie pamiętam, dostałam "cynk" od znajomej mojej mamy, to jest na oddziale chirurgii, "klinika jednego dnia". Jesli na stronie nie będzie informacji, to można zadzwonić i zapytac się o to lub już w samym szpitalu, w recepcji (zresztą owa klinika jest na parterze, po lewej stronie od wejścia, do końca korytarza, drzwi nie są oznaczone). Najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza ogolnego do dermatologa.
Dziękuję za informację Ale rozumiem, że najpierw powinnam umówić się do lekarza ogólnego w tym szpitalu i poprosić go o skierowanie do dermatologo? Czy może skierowanie od lekarza rodzinnego wystarczy?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 17:03   #43
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Wystarczy od rodzinnego
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 17:54   #44
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Wystarczy od rodzinnego
Lovisa - bardzo dziękuję za pomoc i szczegółowe informacje
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:07   #45
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Nie ma za co, powodzenia
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:18   #46
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Ja mam pieprzyk na buzi (około 2 cm od ust po skosie) jest mały chociaż rośnie razem ze mną Kiedyś mi przeszkadzał, teraz juz sie do niego przyzwyczaiłam i nie wiem jak mogłabym go nie mieć
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 10:59   #47
martusia-35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 126
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Witam,
Ja również mam pieprzyki i to sporo na całym ciele (już od dzieciństwa). Jedne z nich są maleńkie i zupełnie nie przeszkadzają w niczym (2 mm szerokości i 1 mm wysokości/są na nogach, rękach i brzuchu co mi wcale nie przeszkaza i je zostawiam) a niektóre koniecznie muszę usunąć ponieważ są bardzo wysokie/długie (3 na szyi, 1 na piersiach, 4 na plecach-idealnie na linii stanika/wszystkie z nich są notorycznie zrywane a odrastają coraz większe, a zatamować taki krwotok wcale nie jest łatwo ). Ten na brzuchu poprostu uwielbiam, nigdy się tego pieprzyka nie pozbędę. Uważam że jest boski i dodaje uroku (nad pępkiem po prawej stronie). Tak więc jeżeli dany pieprzyk w niczym nie zagraża (notoryczne zrywania mogą doprowadzić do raka skóry ) to nie trzeba go wcale usuwać i można się nim cieszyć.
Pozdrawiam
martusia-35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:04   #48
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez martusia-35 Pokaż wiadomość
Ten na brzuchu poprostu uwielbiam, nigdy się tego pieprzyka nie pozbędę. Uważam że jest boski i dodaje uroku (nad pępkiem po prawej stronie). Tak więc jeżeli dany pieprzyk w niczym nie zagraża (notoryczne zrywania mogą doprowadzić do raka skóry ) to nie trzeba go wcale usuwać i można się nim cieszyć.
Pozdrawiam


Ja mojego ani nie polubiłam, ani nie usunęłam... Ehh
Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:07   #49
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Polubic ale dla kontroli isc go zbadac
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 20:58   #50
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
Polubic ale dla kontroli isc go zbadac
Wiem, że powinnam, ale jakoś nie mogę się do tego zebrać
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 19:49   #51
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Wiecie, co.... To niesamowite jest
Ja też kiedyś cholernie nie lubiłam pieprzyków.. A mam ich na swoim ciele multum - to chyba po Tatusiu..
Najbardziej denerwowały mnie te na twarzy...
I wiecie, kiedyś w liceum jeszcze, na lekcji religii ksiądz powiedział mi, przy całej klasie,ze mam śliczne pieprzyki na twarzy... Byłam zaskoczona "Śliczne?! To one mogą się komukolwiek podobac?!"
Ale w serduchu zrobiło mi się bardzo miło
Jakiś czas potem zaczęłam chodzić z pewnym chłopakiem... Bardzo go kochałam, był dla mnie kimś niezwykle ważnym..
I on na pierwszym spotkaniu, powiedział mi, że uwielbia moje pieprzyki i szalenie mi w nich ładnie i do twarzy...
Moja przyjaciółka powiedziała mi, że strasznie mi ich zazdrości...
I wtedy po prostu je polubiłam Po tylu miłych słowach inaczej po prostu nie dało rady
Bo myślałam, ze skoro nie podobają się mnie, to innych też rażą... Przez pewien okres w życiu też marzyłam, by je usunąć...
A tu proszę
Dlatego apeluję - DZIEWCZYNY!! NIE USUWAJCIE PIEPRZYKóW!! TO JEST COS CO KAZDA Z NAS ODROZNIA, DODAJE ORYGINALNOSCI )
Załączam kilka zdjęć moich pieprzyków na twarzy
(niestety nie wiem czemu, ale nie mogę załączyć więcej niż 1 :? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aga1.jpg (11,6 KB, 47 załadowań)
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:52   #52
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

ja mam tyle pieprzykow, ze naprawde moglabym narzekac. Jeden w ta czy ta nie a znaczenia. Polubie go jak kaego.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 13:41   #53
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Ja swoje polubiłam chociaz mam ich parę ...
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 12:50   #54
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

ja jestem na etapie akceptacji swoich pieprzyków, choć nie powiem ciężko jest pokochać taką ilość ale bardzo bym chciała żeby już więcej się ich nie pojawiało
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:09   #55
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Wiecie, co.... To niesamowite jest
Ja też kiedyś cholernie nie lubiłam pieprzyków.. A mam ich na swoim ciele multum - to chyba po Tatusiu..
Najbardziej denerwowały mnie te na twarzy...
I wiecie, kiedyś w liceum jeszcze, na lekcji religii ksiądz powiedział mi, przy całej klasie,ze mam śliczne pieprzyki na twarzy... Byłam zaskoczona "Śliczne?! To one mogą się komukolwiek podobac?!"
Ale w serduchu zrobiło mi się bardzo miło
Jakiś czas potem zaczęłam chodzić z pewnym chłopakiem... Bardzo go kochałam, był dla mnie kimś niezwykle ważnym..
I on na pierwszym spotkaniu, powiedział mi, że uwielbia moje pieprzyki i szalenie mi w nich ładnie i do twarzy...
Moja przyjaciółka powiedziała mi, że strasznie mi ich zazdrości...
I wtedy po prostu je polubiłam Po tylu miłych słowach inaczej po prostu nie dało rady
Bo myślałam, ze skoro nie podobają się mnie, to innych też rażą... Przez pewien okres w życiu też marzyłam, by je usunąć...
A tu proszę
Dlatego apeluję - DZIEWCZYNY!! NIE USUWAJCIE PIEPRZYKóW!! TO JEST COS CO KAZDA Z NAS ODROZNIA, DODAJE ORYGINALNOSCI )
Załączam kilka zdjęć moich pieprzyków na twarzy
(niestety nie wiem czemu, ale nie mogę załączyć więcej niż 1 :? )
Fajnie się czyta takie wypowiedzi Zdjęcie super! Nie tylko pieprzyki fajne, ale te duuuże oczy Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 15:05   #56
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

A ja mam inne zdanie....jestem za usuwaniem pieprzykow.Sama usunelam 2 ,ktore mialam na twarzy.Odkad pamietam,zawsze bylam z tego powodu zakompleksiona....Juz na poczatku podstawowki zaczelo mi to rosnac na buzce...ale przezywalam!!!!Jeden z tych pieprzykow mialam miedzy nosem a gorna warga...byl brazowy i wypukly.Kulka,jednym slowem.Nie wiedzialam,jak go kamuflowac....a tak go nienawidzilam!!!!Niestety ...kamuflaz nie wchodzil w gre,bo jak??Wciaz myslalam-jak bede duza,to je wytne!Ale oczywiscie wszyscy rakiem straszyli i takie tam....Jednak dopielam swego.Wiele lat pozniej oczywiscie....Strasznie sie ciesze,ze pozbylam sie ich.Male naciecie,dwa szwy,teraz malenkie blizny....Nie ma po nich prawie sladu!!!A ja czuje sie juz "normalna"...
Choc nie powiem....kilku znajomych panow skwitowalo mnie tekstem-dlaczego usunelas wabika?????
vichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 12:03   #57
Ester =]
Raczkowanie
 
Avatar Ester =]
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Jeśli w niczym Ci nie przeszkadza, a chcesz go usnąc tylko ze wzgledów estetycznych to zdecydowanie zachęcam do polubienia Na pewno dodaje Ci troche oryginalności Ja mam tylko jeden pieprzyk na policzku, mniejszy od Twojego,ale bardzo mi się podoba

Ps. Wiecie,ze Marilyn Monroe podobno poprawiała sobei kredką ten swój słynny pieprzyk? Z reszta bardzo ładny i seksowny wg mnie
__________________
"No dalej,nabijajcie się ze mnie,krytykujcie,śmiejcie się ale potem przyjdźcie i porozmawiajcie ze mną za pięć lat"

23.04 - 62,5 kg (start)
Ester =] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 12:10   #58
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Ja nie lubie pieprzyków, ale sama mam. Moja siostra usuneła sobie koło szyji pieprzyka i ma dużą blizne (mówi ze woli blizne) ale blizny takiej duzej nie wyobrazam sobie na twarzy tym bardziej na policzku więc lepiej polub
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 12:36   #59
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Piszę nie czytając poprzednich wypowiedzi, więc mogę się powtórzyć
Ja mam na twarzy hm... trzy pieprzyki. Jeden jakiś 1 cm pod zewnętrznym kącikiem prawego oka, drugi jakiś 1 cm nad ustami po lewej i trzeci jakiś 1 cm nad drugim
Ja miałam taki problem, że pieprzyk nr 2 jest najbardziej widoczny, a więc jest duży na ok. 5mm, wypukły i ogólnie rzecz biorąc pretenduje do bycia złośliwym w przyszłości. Często mi się jadził i zastanawiało mnie, czy go nie wyciąć. Jak byłam mała to go nienawidziłam później w ogóle zapomniałam, że istnieje. A teraz czasem sobie przypominam, że jest i że go bardzo lubię bo czyni mnie niepowtarzalną. Ja na niego nie zwracam uwagi, ale inni ludzie - tak. I fajnie się czuję, gdy mówią "ta z pieprzykiem jak Cindy Crawford" chociaż mam go znacznie wyżej. Byłam u dermatologa niecały rok temu właśnie z tym pieprzykiem. Kobieta dała mi skierowanie na konsultację do chirurga, uznała, że trzeba go koniecznie wyciąć, bo potem mogą być problemy. Nie zdecydowałam się. Skierowanie wyrzuciłam do kosza, a wzamian za to robię okresowe, regularne badania. Nie chcę się go pozbywać, to część mnie
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:59   #60
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: PIEPRZYK - usunąć czy polubić??

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Ja nie lubie pieprzyków, ale sama mam. Moja siostra usuneła sobie koło szyji pieprzyka i ma dużą blizne (mówi ze woli blizne) ale blizny takiej duzej nie wyobrazam sobie na twarzy tym bardziej na policzku więc lepiej polub
Szczerze mowiąc to tylko wizja blizny na twarzy mnie powstrzytmuje przed decyzją o usunięciu go...Bo tak polubić na siłę ciężko
Po postach widzę, że czasem przychodzi to z wiekiem, więc może poczekam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.