kto ze mną zaczyna odchudzanie - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-16, 14:59   #361
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Sunniva
Ja w szkole jem tylko jabłko lub kanapeczke za to w domu mnie napada szał jedzenia. Sš u mnie goœcie no i oczywiœcie pozwoliłam sobie na kawałek ciasta, 4 mandarynki i 4 ptasie mleczka. Nie z tej diety 1000 kalorii nic nie będzie chyba. Jestem załamana że tak szybko ulegam pokusie
nie zniechęcaj się tak szybko
czasem każdemu zdarza się mała wpadka żywnoœciowa


naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 16:51   #362
Vika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Hej dziewczyny!!

Chcialabym dołączyć do Waszego grona odchudzaczek...Przyjmieci e mnie??Może pisanie tutaj o moim odżywianiu się i grzeszkach żywieniowych (kochane słodyczeeeee....) spowoduje moje zawstydzenie i w konsekwencji wzięcie sie w garść...Chciałabym pozbyć sie ok.10 kg...Pozdrawiam
Vika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:52   #363
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Wink Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

hej, no jasne ze mozesz sie przylaczyc razem zawsze razniej w koncu.
moj cel to tez 10kg poki co.. jak narazie 4 schudlam.. a "męcze" sie od 1.10 mam nadzieje ze do konca miesiaca zgubie jeszcze ze 3.. albo wiecej..
a tobie zycze powodzenia!
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:18   #364
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

witaj Vika w naszym gronie


ja dziœ zjadłam na œniadanko ( to o 12.20) kanapeczki
póŸniej pomarańcza
znów 2 kanapeczki
i 4 pieczywa wasa

teraz piję herbatę czerwonš i zastanawiam się właœnie ile takie kanapki mogš mieć kcal

naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:25   #365
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

no one ogolnie to maja ich troche.. bo pieczywo to ma niestety duzo dlatego powinno sie jesc takie kanapeczki najlepiej od rana,bo wtedy masz wiecej energii i dluzej czujesz sie syta.. a wieczorem/popoludniu to lepiej juz owoce lub warzywka.. tak przynajmniej wyczytalam :p
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:27   #366
inna_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 156
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

dziewczyny, to ja też bardzo bym się chciała przyłaczyć, bo sama nie daje rady zamiast chudnąć- przytyłam mam do zgubienia 5-7kg i w ogóle nie umiem się do tego zabrać... ale dzisiaj patrząc w lustro stwierdziłam, że jednak 5kg temu było o wiele, wiele lepiej. Więc- od jutra. stanowczo.
inna_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:30   #367
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

wystarczy troszke silnej woli i dasz rade.. o wsparciu nie wspominam-ale mysle ze wlasnie tutaj je znajdziesz.. mi np jest o wiele latwiej sie odchudzac od kiedy znalazlam sie na tym forum..
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 19:35   #368
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez malalka
no one ogolnie to maja ich troche.. bo pieczywo to ma niestety duzo dlatego powinno sie jesc takie kanapeczki najlepiej od rana,bo wtedy masz wiecej energii i dluzej czujesz sie syta.. a wieczorem/popoludniu to lepiej juz owoce lub warzywka.. tak przynajmniej wyczytalam :p
właœnie też mi się coœ wydaje, że nie powinnam była jeœć póŸnym popołudniem tych kanapeczek......

jutro rano o 7 kanapeczki 2 a po południu owoce


buziaki dla malalki i innych dziefffczynek
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:25   #369
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

witam nowe koleżanki

hej Vika i inna_ona

no ja sie dziś nawet trzymałam, ale od jutra - znowu ostro sie za siebie biorę
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 22:01   #370
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Witajcie nowe dziewuszki na naszym forum!!! Razem o wiele łatwiej się odchudzać Ja dziś przesadziłam - porażka na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Do południa sie trzymałam......rano śniadanko z ciemnym pieczywem, potem ćwiczenia relaksujące i wyciszające, ostry wycisk, skromny obiadek i ..........spotkanie w restauracji z koleżanką i wieczorem imieniny u rodziny......jutro znowu dieta. Pa pa
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 11:59   #371
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

No dziewczyny-aleście narobiły mi kłopotu-dlaczego ja musze trzymać was w ryzach???
Ale do rzeczy.Po pierwsze jako weteranka odchudzania,przypominam zdrowego odchudzania(odchudzam się,to wiadomość dla niewiedzących,od końca marca) musze dodać coś od siebie.Ja słodyczy nie jem od prawie trzech tygodni i to trzymam się,naprawdę trzymam się tego.Do ust od tego czasu wkładam tylko owoce,a słodycze są w domu(np. ukochana biała czekolada) i co ja robie-nic nie jem.Mam po prostu silną wole.Pisałam na jakimś wątku dlaczego nie jem słodyczy( szkodliwe tłuszcze trans).W ogóle uznalam,ze słodycze nie są mi potrzebne do szczęścia,ale wktrótce umówię się z kimś na lody...Bo lody mogę jeść.Wreszcie będę się rozkoszowac w pełni slodyczami.I na prawdę-nie ciągnie mnie do słodyczy.A byłam w sobotę na imieninach u ciocia-zjadłam dwie miseczki gulaszu-jakieś wyrzuty sumienia,a skądże.Po co się denerwować.Przeciez kilka godzin wcześniej ostro ćwiczyłam.I to samo w niedzielę-wydłużyłam czas aerobiku do 40 minut(może troche ponad).W sobotę ćwiczyłam godzinke i kilka minut ponad a w niedzielę ok. półtorej godzinki


Dziewczyny!Apeluję do was!Jeśli naprawdę nie możecie powstrzymać sie od jedzenia slodyczy lub nadprogramowych rzeczy to po prostu nie hamujcie się.Taka odskocznia raz w tygodniu to nic.Ja na początku odchudzania też miałam sporo odstępstw-szczególnie w nocy dużo jadłam(robiłam kanapki z keiłbasą i serem żółtym,nie dość że niezdrowe to jeszcze strasznie kaloryczne).A teraz?Jem czasem jak mam na coś ochotę,np. ostatnio w nocy zjadłam kanapkę,żeby móc zasnąć( o tym już pisałam)-wyrzuty sumienia-nie .I jeśli nie możecie przetrzegać 1000-kcal to przejdzcie na 1500kcal i włączcie jakieś suszone owoce lub orzechy/migdały.Ja przez jedzenie częstych posiłków i orzechów/migdałów nie myślę w ogóle o słodyczach,a przypominam, biorę leki(lleczę się na depresję ).I nie przeszkadza mi nawet jak ktoś przy mnie je coś słodkiego,patrzę i nie mam i tak ochoty.Czy się umartwiam-nie.Po prostu przestał mi smakować cukier,ale wiem,ze po misiącu, nawet trochę ponad(czyli ok. 1 listopada) kupię czekoladę 90 % kakao i będę jeść powiedzmy dwa razy w tyg. po jednym czy dwóch kawałeczkach(czyt.kostkac h) .Ja stwierdziłam,że nawet jeśli zjem cos bardziej tłustego,a bedzie mi to smakować,to nie musze się tym przejmować,bo w czasie jednego treningu i tak to spalę(w czasie jednego treningu spalam od 500 do 700 kcal),a i tak chcę wydłużyć treningi.Ile zjadam obecnie kcal?Teraz to zaczęłam jeść ok.1850-2000 kcal.A w ogóle w czasie diety ok. 1700,no powiedzmy 1600 kcal.Ale sporo się ruszam.i nie odmawiałam sobie jedzenia po 18.00 ani rezygnowania z ulubionych placków zimniaczanych czy innych potraw z białej mąki,ale i tak chudłam.Schudłam,tak dla przypomnienia 8 kilo i nadal chudne,tyle że nie tak szybko jak na początku .No cóż taka jest uroda odchudzania-najpierw szybko potem wolniej.
Pozdróffka.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 12:04   #372
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

A tak poza tym to witam nowe dziewczyny!
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:16   #373
Vika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Hej!!

Dziekuje Wam wszystkim za cieple przyjecie). Ciebie SandroBullock podziwiam z calego serca za wytrwalosc..Ja przez polowe wakacji potrafilam wytrzymac bez slodyczy (po pierwszym tygodniu bez nich nagle okazuje sie, ze wcale nie sa one niedbedne do zycia), ale niestety kilka dni rozpusty spowodowalo tragedie(. Teraz probuje znow pozegnac sie ze slodyczami...Powtarzam sobie nieustannie, ze uwazana jestem za osobe wytrwala i uparta,a takie glupie male batoniki maja nade mna wladze...Zobaczymy, czy uda mi sie im przeciwstawic).

W kazdym razie glodowania nie przewiduje - zamierzam jesc normalnie, tylko omijac smazone, maczne no i slodycze...

Dzis na razie zjadlam platki owsiane z ziarnami slonecznika i 3 surowe marchewki..(dzis mam ostatni dzien wakacji, od jutra czeka mnie poranne wstawanie..).Zobaczymy, co bedzie dalej)

Milego dnia zycze!!
Vika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 16:16   #374
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie



dziœ na œniadanko zjadłam kanapeczkę z wiadomo czym i zielonš herbatkę wypiłam

w szkole 1 kanapkę i sok z czarnej pożeczki

a teraz jeszcze szybciutko idę do sklepu po jakieœ owoce


naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 16:32   #375
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

ja dzis nawet sie trzymam, ale zaraz uciekam z wizaża, bo obowiązki czekają
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:34   #376
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Naughty-tak czytam i czytam o twoim jadłospisie i coraz mniej mi się on podoba.Czemu ty kochana tak mało jesz?W ogóle ćwiczysz coś?Bo jeśli tak to na pewno za mało jesz.Jak tak dalej pójdzie to wpadniesz w jakąś anemie czy cos tam innego.Napisz prosze trzy dni twojego dziennego menu,to się zorientuje i może coś podpowiem.Pozdróffk a.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:56   #377
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Naughty-tak czytam i czytam o twoim jadłospisie i coraz mniej mi się on podoba.Czemu ty kochana tak mało jesz?W ogóle ćwiczysz cos?Bo jeœli tak to na pewno za mało jesz.Jak tak dalej pójdzie to wpadniesz w jakšœ anemie czy cos tam innego.Napisz prosze trzy dni twojego dziennego menu,to się zorientuje i może coœ podpowiem.Pozdróffk a.

Sandruœ dzięki Kochana za troskę o mnie
muszę urozmaicić swój jadłospis, bo jest niestety bardzo monotonny, ale nie bardzo mam pomysły
w tej chwili właœnie nie ćwiczę, a skakankę odkładam po 5 minutach, buuu
wstyd
mam zamiar się zabrać za ćwiczenia, ale póki co mobilizuje się i mobilizuję....


naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:03   #378
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

nie bardzo mam pomysł co mogę jeœć prócz kanapek, pieczywa chrupkiego, owoców,warzyw. pieczywo jasne, ziemniaki, szynkę, słodycze całkiem odstawilam.

może jakieœ potrawy z ryżem

hmm



buziaki dla wszystkich
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:10   #379
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Napisz ten jadłospis.I co w ogóle jesz na obiady?Mogą być monotonne,jesli ci smakują(ja na przykład codziennie moge jeść muesli z jogurtem,kefirem lub maślanką)Spisz koniecznie to ci cos doradzę,a jak ci w ogóle spada waga i centymetry.I przypomnij ile masz lat?A co do ruchu.Musisz pokochać to.Znajdź coś co ci sprawia przyjemność.Może w zimie lubisz jeździć na nartach albo może łyżwy?A może odpowiadałby ci taniec(jest tyle jego odmian,ja tańczyłam w zespole tańca nowoczesnego).A może zapiszesz sie do fitness klubu,jesli masz kasęA może jakaś koleżanka chce schudnąć i możesz z nią ćwiczyć.Jak sie obrobię z jedną robotą,to podrzucę ci kika fajnych treningów.I wchodź na to forum.To naprawde pomaga.Super jest potem napisać-dziewczyny świetnie sie trzymam,cwiczyłam pół godziny.I ty chyba za mało jesz,dodaj jakięś suszone owoce,orzechy,może zyskasz energii(więcej energii).Pozdróffka.Trzym aj się.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 18:14   #380
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Naughty,załamałaś mnie!Dlaczego nie jesz nic ciepłego???Powinnas jeść obiad.Jak umiesz i lubisz gotowac,to wejdź na wątek "dania dietetyczne"i tam sa przepisy.Powodzenia.A jak ci sie spodobają,to ci jeszcze sporo podrzucę,ale to za jakiś czas.Na razie zrób sobie omleta z płatkami owsianymi jutro na obiad-jest sycący i bardzo zdrowy(na którymś watku jest przepis).Pozdr Agnes
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:21   #381
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Napisz ten jadłospis.I co w ogóle jesz na obiady?Mogš być monotonne,jesli ci smakujš(ja na przykład codziennie moge jeœć muesli z jogurtem,kefirem lub maœlankš)Spisz koniecznie to ci cos doradzę,a jak ci w ogóle spada waga i centymetry.I przypomnij ile masz lat?A co do ruchu.Musisz pokochać to.Znajdź coœ co ci sprawia przyjemnoœć.Może w zimie lubisz jeździć na nartach albo może łyżwy?A może odpowiadałby ci taniec(jest tyle jego odmian,ja tańczyłam w zespole tańca nowoczesnego).A może zapiszesz sie do fitness klubu,jesli masz kasęA może jakaœ koleżanka chce schudnąć i możesz z nią ćwiczyć.Jak sie obrobię z jednš robotš,to podrzucę ci kika fajnych treningów.I wchodŸ na to forum.To naprawde pomaga.Super jest potem napisać-dziewczyny œwietnie sie trzymam,cwiczyłam pół godziny.I ty chyba za mało jesz,dodaj jakięœ suszone owoce,orzechy,może zyskasz energii(więcej energii).Pozdróffka.Trzym aj się.
a więc mój jadłospis z ostatnich 3 dni
15.10
kurczak pieczony, kasza gryczana, 4 pieczywa wasa, szklanka mleka

16.10
szklanka mleka, w południe 2 kanapki (czarny chleb, papryka, ogórek sałata, serek), pomarańcz, póŸnym popołudniem znów 2 kanapeczki , pieczywo wasa razy 2, mała miseczka warzyw(nie mogłam sie opanowac przed snem)

no i dziœ czyli 17.10
kanapka na œniadanie, póŸniej w szkole kanapka i sok z czarnej porzeczki

należy mi się lanie za jadłospis ??

naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:28   #382
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Naughty,załamałaœ mnie!Dlaczego nie jesz nic ciepłego???Powinnas jeœć obiad.Jak umiesz i lubisz gotowac,to wejdŸ na wštek "dania dietetyczne"i tam sa przepisy.Powodzenia.A jak ci sie spodobajš,to ci jeszcze sporo podrzucę,ale to za jakiœ czas.Na razie zrób sobie omleta z płatkami owsianymi jutro na obiad-jest sycšcy i bardzo zdrowy(na którymœ watku jest przepis).Pozdr Agnes
Sandruœ masz racje, obiecuję poprawę z tym ciepłym jedzeniem

jutro napiszę jak mi poszło, bo dziœ to już za póŸno na obiadek

pytałaœ ile mam latek, a więc 18

a na to forum wchodzę codziennie wlaœciwie non stop mam otworzony ten wštek
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:45   #383
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

No to kochana na odchudzanie powiedzmy,że nie jesteś za młoda,choc nie wiem do końca czy w wieku 18 lat można sie jeszcze rozwijać.Na pewno ważny jest fitness.Musisz zacząć sie ruszać,bo nie będziesz mieć jędrnego ciałkaNie napisałaś jaki rodzaj sportu ci odpowiada.Może spacery a może pływanie?Co o tym sądzisz?A może ściągniesz sobie tae-bo z neta?Też swietne na sylwetkę.Może napiszę do ciebie kiedys na gg(podaj numer mi na PW) i wtedy ci pomogę.Będę sie starała cie zmotywować.Chce w końcu zostać instruktroką i zarażać ludzi moja pasją.Jak nie chcesz skakać na skakance to rób tak jak jaNajpierw skoki obiema nogami,potem jeden skok ze złączonymi i jeden z rozszerzonymi(pajacyk),na stępnie wypady(do przodu raz jedna noga ,raz druga z równoczesnym podnoszeniem rąk do góry-nie wiem czy dobrze tłumaczę-podnoś te ręce po linii prostej z przodu tułowia),kolejne ćwiczenie-raz rozszerzone nogi raz skrzyzowane,na boki skoki a także skoki z jednej nogi na drugą(przeskakiwanie z nogi na nogę).Te wszystkie ćwiczonka powtórz z 20 razy(jak na jedna noge to 10 na jedna i 10 na drugą) i wszystko tzry razy,a skoki przeplataj marszem lub krokime step touch-stajesz prosto i robisz mały krok w prawo prawą nogą,dostawiasz lewą nogę i następnie krok w lewo i dostawiasz prawą nogę.Mam nadzieję,że pomogłam.Jak nabierzesz kondycji to zwiększaj o serie skoków po kilku dniach i potem znowu o serie,az dojdziesz do 10 serii. Pozdrawiam.trzymaj sie kochana.3mam kciuki za ciebie!
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:52   #384
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

SANDRUNIU KOCHANA

POWINNAS ZARABIAĆ GRUBĄ FORSĘ!!!!!!!!!!

JESTEŚ NIESAMOWITA JEŚLI CHODZI O MOTYWOWANIE ITP.

JA CI DZIEKUJE Z CALEGO SERCA,ZE MI POMOGLAS!!!!!!!!

nie myslalas kiedys o tym,zeby zalozyc jakis swoj instytut,czy cos w tym stylu????
mówie całkowicie powaznie
byłabys w tym swietna
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:11   #385
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
SANDRUNIU KOCHANA

POWINNAS ZARABIAĆ GRUBĽ FORSĘ!!!!!!!!!!

JESTEŒ NIESAMOWITA JEŒLI CHODZI O MOTYWOWANIE ITP.

JA CI DZIEKUJE Z CALEGO SERCA,ZE MI POMOGLAS!!!!!!!!

nie myslalas kiedys o tym,zeby zalozyc jakis swoj instytut,czy cos w tym stylu????
mówie całkowicie powaznie
byłabys w tym swietna

całkowicie zgadzam się z paris


naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:19   #386
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Sandruœ
jutro na pewno wypróbuję ćwiczonka

a ten pomysł o karnecie na fitness bardzo mi się spodobał


naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:26   #387
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

eh..niech mnie ktoras z was wreszcie zmobilizuje..bo od 2tyg sie wybieram zapisac na silownie.. i jeszcze tam nie dotarlam
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:45   #388
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez malalka
eh..niech mnie ktoras z was wreszcie zmobilizuje..bo od 2tyg sie wybieram zapisac na silownie.. i jeszcze tam nie dotarlam

malalka
ja chyba dotrę jednak na ten fitness..... ćwiczenia to œwietny pomysł, samš dietš na pewno tyle nie zdziałamy
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:52   #389
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

masz racje..ale jak sobie mysle ze juz w ogole wolnego czasu wtedy nie bede miala to mi sie odechciewa.. no ale czego sie nie robi zeby dobrze wygladac.. kurde, musze tam w koncu pojechac!!! hehe
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:55   #390
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: kto ze mną zaczyna odchudzanie

Cytat:
Napisane przez malalka
masz racje..ale jak sobie mysle ze juz w ogole wolnego czasu wtedy nie bede miala to mi sie odechciewa.. no ale czego sie nie robi zeby dobrze wygladac.. kurde, musze tam w koncu pojechac!!! hehe
malalka, traktuj fitness jako przyjemne spędzanie wolnego czasu a nie jako jego marnotrawienie
to działa
zresztąfitness to prawdziwa przyjemność , a nie katorga
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.